Praca za granicą - mobbing. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-09, 17:10   #1
jadziaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1

Praca za granicą - mobbing.


Hej.

Wyjechałam w tamtym roku za granicę mam swój cel na, który chcę zarobić i odłożyć.

Niestety pracuję głównie z Polakami jest jedna Pani , która od samego początku mnie nie lubi nie wiem dlaczego , ale z wzajemnością.

Jestem pracowita , sumienna miła i uśmiechnięta zawsze pomogę za to mnie szanują .

Niestety owej Pani na stanowisku asystentki się to nie podoba.

Wszędzie jej pełno i jej hobby to plotkowanie. Taka 44 letnia stara panna (nie obrażając nikogo) to taka Polka za granicą , która lubi każdego mieć i mierzy wszystkich swoją miarą.

Jak już wspomniałam nie lubi mnie , bo mnie w firmie chwalą.

Ostatnio wymyśliła plotkę ... Nie powiem chciałam jechać do domu , aczkolwiek po zastanowieniu pomyślałam,że nie dam jej satysfakcji.

Jestem osobą bezkonfliktową przyjechałam stricte zarobić i wracam z powrotem , nie imprezuje, nie podlizuje się , a jej coś nie pasi.

Wymyśliła plotkę, że jestem.konfidentem i piszę na nią maile że skargami co w ogóle nigdy by nie przyszło do głowy no i próbuje nastawić ludzi przeciwko mnie.

Nie wiem co mam zrobić , chciałabym przeczytać to co niby na nią napisałam. I naprawdę to wyjaśnić... Ale nie wiem czy warto ruszać gówno?? 👀
jadziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-13, 21:43   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Praca za granicą - mobbing.

Cytat:
Napisane przez jadziaa90 Pokaż wiadomość
Hej.

Wyjechałam w tamtym roku za granicę mam swój cel na, który chcę zarobić i odłożyć.

Niestety pracuję głównie z Polakami jest jedna Pani , która od samego początku mnie nie lubi nie wiem dlaczego , ale z wzajemnością.

Jestem pracowita , sumienna miła i uśmiechnięta zawsze pomogę za to mnie szanują .

Niestety owej Pani na stanowisku asystentki się to nie podoba.

Wszędzie jej pełno i jej hobby to plotkowanie. Taka 44 letnia stara panna (nie obrażając nikogo) to taka Polka za granicą , która lubi każdego mieć i mierzy wszystkich swoją miarą.

Jak już wspomniałam nie lubi mnie , bo mnie w firmie chwalą.

Ostatnio wymyśliła plotkę ... Nie powiem chciałam jechać do domu , aczkolwiek po zastanowieniu pomyślałam,że nie dam jej satysfakcji.

Jestem osobą bezkonfliktową przyjechałam stricte zarobić i wracam z powrotem , nie imprezuje, nie podlizuje się , a jej coś nie pasi.

Wymyśliła plotkę, że jestem.konfidentem i piszę na nią maile że skargami co w ogóle nigdy by nie przyszło do głowy no i próbuje nastawić ludzi przeciwko mnie.

Nie wiem co mam zrobić , chciałabym przeczytać to co niby na nią napisałam. I naprawdę to wyjaśnić... Ale nie wiem czy warto ruszać gówno?? 👀

Szczerze, pogadalabym z nia, a jakby to efektu nie przynioslo- poszlabym wyzej. Najgorsze co byc moze, to to, jak ludzie uwierza w jej plotki, mimo iz sa to tylko plotki, wtedy nie bedzie juz tak kolorowo. Reagowalabym poki jeszcze czas.

Nie lubi Cie, bo pewnie widzi w Tobie konkurencje i jej zal cos sciska Niektorzy tak maja, co nie zmienia faktu, ze nikt nie ma prawa kogokolwiek obrazac czy wysnuwac niestworzone historie

Z doświadczenia niestety wiem, ze Polak Polakowi wilkiem za granica. Inne nacje sa dla siebie oparciem, sluza pomoca, wspieraja sie, a Polacy...

Powodzenia zycze
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-13 22:43:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.