Mamusie styczniowe 2019 cz.2 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-16, 16:13   #901
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, podczytywalam Was, ale nic nie pisałam z braku czasu.. a teraz czas mam- jestem w szpitalu szyjka się skraca. Dostałam steryd, magnez i leżę. Jak dotrwam do 35 TC "to będzie dobrze"...więc jeszcze 6 tygodni leżenia plackiem przede mną! Muszę pozamawiac potrzebne rzeczy z apteki itp., bo nie mam dosłownie nic poza ciuchami po synku..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki.

Ja w sumie przyszłam też z informacją że jestem w szpitalu. Wróciłam po szkole rodzenia do domu i na bieliźnie miałam brązowe plamienie. Zadzwoniłam do ginekolog bo myślałam że wizyta wystarczy a ona że mamy już 29 tydzień i nie mogę ryzykować i trzeba sprawdzić co się dzieje przez hospitalizacje. No i leżę. Miałam badanie na fotelu plemienia nie ma i to co było wcześniej to z nadzerki bo lekarz mówił że widać że jest poruszona czy coś takiego. Nie mogę dotykać brzucha mały miał zrobione ktg i miałam podany zastrzyk na rozwój płuc. To profilaktycznie i że względu na to że pierwsza ciążę miałam poroniona

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Mi na ktg też wyszły skurcze, a ja w ogóle ich nie czulam /czuje. Pewnie 3 dni Cię potrzymaja maksymalnie, chyba, że skurcze się nasila lub coś jeszcze dojdzie. Będzie dobrze!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja czekam na lekarza żeby dowiedzieć się jak ten zapis z ktg

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Justysia dzięki za recenzję ręcznika. Dziś położna na szkołę mówiła żeby na ręcznik kłaść pieluche flanelowa i ta pielucha wybierać takie miejsca za uchem na szyji a resztę ciała recznikiem

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 16:29   #902
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Co za dzien dziewczyny trzymajcie sie tam
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 16:39   #903
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Trzymajcie się dziewczyny!



Amb jaką długość ma szyjka? Teraz lekarze raczej nie zalecają leżenia plackiem.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 16:54   #904
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Mam wyniki z glukozy
Na czczo 76,30
Po 1 godzinie 114,60
Po 2 godzinach 82,50


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 17:08   #905
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Oj przeczytałam Wasze posty i sie zaniepokoilam. Jutro mam wizytę i okaże się czy wszystko ok bo ostatnio cos kiepsko sie czuje..

Ja nawet nie liczę ile wydaje bo bym sie przeraziła. Zdecydowanie za dużo.
Spodobał mi sie pajac z Pinokio - wrzosowy w gwiazdki słodziak. Korci mnie by kliknąć roz.62
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 17:19   #906
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ja w sumie przyszłam też z informacją że jestem w szpitalu. Wróciłam po szkole rodzenia do domu i na bieliźnie miałam brązowe plamienie. Zadzwoniłam do ginekolog bo myślałam że wizyta wystarczy a ona że mamy już 29 tydzień i nie mogę ryzykować i trzeba sprawdzić co się dzieje przez hospitalizacje. No i leżę. Miałam badanie na fotelu plemienia nie ma i to co było wcześniej to z nadzerki bo lekarz mówił że widać że jest poruszona czy coś takiego. Nie mogę dotykać brzucha mały miał zrobione ktg i miałam podany zastrzyk na rozwój płuc. To profilaktycznie i że względu na to że pierwsza ciążę miałam poroniona


Justysia dzięki za recenzję ręcznika. Dziś położna na szkołę mówiła żeby na ręcznik kłaść pieluche flanelowa i ta pielucha wybierać takie miejsca za uchem na szyji a resztę ciała recznikiem
to tym bardziej myślę, że ten się super sprawdzi, a kosztuje niewiele a co do Ciebie i maluszka zdrówka



Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Mam wyniki z glukozy
Na czczo 76,30
Po 1 godzinie 114,60
Po 2 godzinach 82,50
super wyniki



comablack89 mi się ogólnie podobają ubranka z Pinokio, ale trochę drogie jak dla mnie
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 17:45   #907
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny trzymajcie się!!!

Spodobała mi się ta lampka stojąca
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 18:45   #908
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Spodobała mi się ta lampka stojąca
bardzo ładna też niedawno trafiłam na tą stronę i upatrzyłam sobie taką na komodę
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 18:52   #909
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
bardzo ładna też niedawno trafiłam na tą stronę i upatrzyłam sobie taką na komodę
Właśnie zamówiłam
Teraz poszukuję wiklinowych koszyków, polecacie jakieś strony/sklepy? Jutro może zajrzę do pepco, na stronie jysk słabo (szukam białych). Allegro też słabo... w tych bardziej mamusiowych sklepach ceny to przesada. Wczoraj zamówiliśmy (jednak) komodę i szykuję taki mały kącik dla małego do przewijania.

Mam pytanie do mam, czy któraś z Was ma whisbear? Ewentualnie zna kogoś kto ma? Czytałam opinie w necie, ale ciągle się zastanawiam... jest promka -20%, niby wybrałabym wizualnie miśka (minus to tylko jeden szum)... ale ten leniwiec ma więcej bajerów, między innymi 3 szumy. Cena kosmos, dlatego rozkminiam czy serio go potrzebuję.

Edytowane przez paprif
Czas edycji: 2018-10-16 o 19:00
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 18:55   #910
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez aniaamelia Pokaż wiadomość
Trzymajcie się dziewczyny!



Amb jaką długość ma szyjka? Teraz lekarze raczej nie zalecają leżenia plackiem.
Kurczę, tego Ci nie powiem, bo miałam to zapisane w karcie ciąży i na skierowaniu, a te dokumenty poszły na izbę... Pamiętam, że wczoraj określiła to na 40%(że tyle "ubyło"). Co do leżenia to dokładnie powiedziała, że mam wstawać na sikanie, szybkie zrobienie sobie jedzenia i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 19:22   #911
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny trzymam kciuki za Was, zaciskajcie nogi tam w szpitalach!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 19:39   #912
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam
Teraz poszukuję wiklinowych koszyków, polecacie jakieś strony/sklepy? Jutro może zajrzę do pepco, na stronie jysk słabo (szukam białych). Allegro też słabo... w tych bardziej mamusiowych sklepach ceny to przesada. Wczoraj zamówiliśmy (jednak) komodę i szykuję taki mały kącik dla małego do przewijania.

Mam pytanie do mam, czy któraś z Was ma whisbear? Ewentualnie zna kogoś kto ma? Czytałam opinie w necie, ale ciągle się zastanawiam... jest promka -20%, niby wybrałabym wizualnie miśka (minus to tylko jeden szum)... ale ten leniwiec ma więcej bajerów, między innymi 3 szumy. Cena kosmos, dlatego rozkminiam czy serio go potrzebuję.
Kupiliśmy to męża chrzesnicy ale jak miała dwa miesiące więc wydaje mi się że za późno może. Używali go ale mała chorowala bo miała zapalenie płuc więc ciężko określić czy się sprawdził.
Dlatego sama teraz się zastanawiam czy kupować i sama nie wiem.

Ja leżę dali mi luteine na noc dopochwowo jeszcze. Miałam drugie ktg i lekarz mówi że jest ok.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 19:41   #913
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie się!!!

Spodobała mi się ta lampka stojąca
ale jaka lampka ja nic nie widze
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 19:49   #914
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Na pierwszej stronie jest wklejona tabela dzieciecych rozmiarów. Oczywiście jest mocno orientacyjna ale powinna trochę pomóc
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
czapeczek nie ogarniam, skarpetki zawsze kupuję najmniejsze w H&M, bodajże 9/10, mam też jakieś na rozmiar 12/13, na pewno będą dobre na wiosnę, większych jeszcze nie kupowałam
:
Dzięki dziewczyny! Zaraz spojrzę na pierwsza stronę

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia34lll Pokaż wiadomość
Ja miałam iść jutro na wizytę ale idę dziś. Mały od 22 wczoraj kopie chyba non stop. Usnęłam na dwie godziny ale i tak mnie wybudzał.
Kilka skurczy - bolesnych. Już przeszły. Ale mały wierci się strasznie jakby mu coś przeszkadzało. Z dziewczynkami tak nie miałam.
I jak po wizycie oliwia?
Mnie mały też zaczął ostatnio intensywniej kopać, a jak zasypiam na jednym boku to tak mnie mocno kopie jakby mi dawał znać, że mam się obrócić i rzeczywiście jak się wtedy obrócę to przestaje
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 19:58   #915
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Amb oszczędzaj się po powrocie do domu!

Pytam o szyjkę, bo w pierwszej ciąży miałam problemy z szyjką i urodziłam wcześniaka.

Teraz jest ok, ale to dopiero 25 tydzień.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 19:58   #916
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, podczytywalam Was, ale nic nie pisałam z braku czasu.. a teraz czas mam- jestem w szpitalu szyjka się skraca. Dostałam steryd, magnez i leżę. Jak dotrwam do 35 TC "to będzie dobrze"...więc jeszcze 6 tygodni leżenia plackiem przede mną! Muszę pozamawiac potrzebne rzeczy z apteki itp., bo nie mam dosłownie nic poza ciuchami po synku..
Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ja w sumie przyszłam też z informacją że jestem w szpitalu. Wróciłam po szkole rodzenia do domu i na bieliźnie miałam brązowe plamienie. Zadzwoniłam do ginekolog bo myślałam że wizyta wystarczy a ona że mamy już 29 tydzień i nie mogę ryzykować i trzeba sprawdzić co się dzieje przez hospitalizacje. No i leżę. Miałam badanie na fotelu plemienia nie ma i to co było wcześniej to z nadzerki bo lekarz mówił że widać że jest poruszona czy coś takiego. Nie mogę dotykać brzucha mały miał zrobione ktg i miałam podany zastrzyk na rozwój płuc. To profilaktycznie i że względu na to że pierwsza ciążę miałam poroniona

Ja czekam na lekarza żeby dowiedzieć się jak ten zapis z ktg
Dziewczyny trzymajcie sie dzielnie w tych szpitalach!! Będzie dobrze
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 20:04   #917
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Kupiliśmy to męża chrzesnicy ale jak miała dwa miesiące więc wydaje mi się że za późno może. Używali go ale mała chorowala bo miała zapalenie płuc więc ciężko określić czy się sprawdził.
Dlatego sama teraz się zastanawiam czy kupować i sama nie wiem.

Ja leżę dali mi luteine na noc dopochwowo jeszcze. Miałam drugie ktg i lekarz mówi że jest ok.

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Ja jeśli wezmę to chyba tego leniwca z dodatkowymi funkcjami... no ale na ten moment nie podejmuję decyzji.

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
ale jaka lampka ja nic nie widze
Naciśnij na fioletowe "ta"
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 07:29   #918
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

gat-tita, al- dente- Dziękuję że pytacie.

Generalnie wszystko dobrze. Taką ilość ruchów mogę czuć raz że przez mocno pracujące jelita ( ciągle mi po nich jeździ i bulgota) dwa - przez położenie łożyska na tylnej ścianie.

Mały jest mały- jak na 30 tydzień waży 1200 g. Będzie kolejne 3 kg dziecko wg lekarza. Synek ( jądra już zeszły do moszny)-jest obrócony główkowo ( mam nadzieję ze tak już zostanie) .
To co mnie bardzo cieszy moje łożysko podniosło się na 1,55 cm i już nie jest przodujące tylko nisko schodzące. Nie oznacza to dalej że urodzę sn- ale ryzyko krwotoku znacznie zmalało.

Wczoraj koleżanka wyszła ze szpitala z Wałbrzycha i chyba w trosce o mnie zaczęła mi opowiadać historie dziewczyn z łożyskiem przodującym: że to bardzo groźne , ze tracą dzieci nawet w 40 tygodniu itp i żebym bardzo uważała....

Dobrze że od wczoraj nie jest ono już przodujące bo chyba bym sobie po tych historiach wszystkie włosy z głowy wyrwała...


Rubbim jak się czujesz?

Amb ale istnieje taka możliwość że pójdziesz do domu? Czy Ty w szpitalu musisz leżeć do końca ciąży?
Przyjęta norma szyjki to 2,5 cm- ale bardzo ważne tez czy jest miękka itp. Moja ma 4, 5 cm- więc pewnie znowu moje dziecko nie będzie się spieszyć na ten świat.
To się też biedna naoglądasz i nasłuchasz różnych historii.
Trzymam kciuki żebyście razem jak najdłużej wytrzymali- aczkolwiek powoli robi się bezpiecznie.

Paulinunia to pewnie nie długo wyjdziesz. A plamienia i krwawienia rzeczywiście trzeba sprawdzać. Wiesz coś więcej?

Dzast- super wyniki- zazdroszczę.

comablack89 trzymam kciuki za wizytę- daj znać.
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 07:37   #919
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Naciśnij na fioletowe "ta"
aaa nie zauwazylam, ze to fioletowy
sliczna Lubie takie nostalgiczne rzeczy

Oliwia super wiesci, ciesze sie

witam sie z kawka
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-17, 07:48   #920
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja też sie witam, dzisiejsza noc już zdecydowanie lepsza

No i najgorszy bałagan dobiega końca, jutro kończą remont kuchni. Będę mogła posprzątać tylko na meble musze jeszcze czekać niestety czeka nas jedzenie na mieście bo nawet kuchenki nie mam jak zamontować ale mam nadzieję że jakoś przeżyję
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 08:46   #921
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

malajaa ale dzięki temu szybko zleci Ci końcówka ciąży.

Ja maluję codziennie krokwie
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 08:48   #922
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwia34lll Pokaż wiadomość
gat-tita, al- dente- Dziękuję że pytacie.

Generalnie wszystko dobrze. Taką ilość ruchów mogę czuć raz że przez mocno pracujące jelita ( ciągle mi po nich jeździ i bulgota) dwa - przez położenie łożyska na tylnej ścianie.

Mały jest mały- jak na 30 tydzień waży 1200 g. Będzie kolejne 3 kg dziecko wg lekarza. Synek ( jądra już zeszły do moszny)-jest obrócony główkowo ( mam nadzieję ze tak już zostanie) .
To co mnie bardzo cieszy moje łożysko podniosło się na 1,55 cm i już nie jest przodujące tylko nisko schodzące. Nie oznacza to dalej że urodzę sn- ale ryzyko krwotoku znacznie zmalało.

Wczoraj koleżanka wyszła ze szpitala z Wałbrzycha i chyba w trosce o mnie zaczęła mi opowiadać historie dziewczyn z łożyskiem przodującym: że to bardzo groźne , ze tracą dzieci nawet w 40 tygodniu itp i żebym bardzo uważała....

Dobrze że od wczoraj nie jest ono już przodujące bo chyba bym sobie po tych historiach wszystkie włosy z głowy wyrwała...


Rubbim jak się czujesz?

Amb ale istnieje taka możliwość że pójdziesz do domu? Czy Ty w szpitalu musisz leżeć do końca ciąży?
Przyjęta norma szyjki to 2,5 cm- ale bardzo ważne tez czy jest miękka itp. Moja ma 4, 5 cm- więc pewnie znowu moje dziecko nie będzie się spieszyć na ten świat.
To się też biedna naoglądasz i nasłuchasz różnych historii.
Trzymam kciuki żebyście razem jak najdłużej wytrzymali- aczkolwiek powoli robi się bezpiecznie.

Paulinunia to pewnie nie długo wyjdziesz. A plamienia i krwawienia rzeczywiście trzeba sprawdzać. Wiesz coś więcej?

Dzast- super wyniki- zazdroszczę.

comablack89 trzymam kciuki za wizytę- daj znać.
mialam być do dziś, a na pewno zostaje do jutra, może do piątku... Nie są wylewni na tych obchodach Przyszła do mnie po tym moja gin (na szczęście tu pracuje od niedawna) i wyjaśniła mi, że w sumie wyniki moczu i krwi mam ok, ale brzuch twardnieje i na ktg pojawiają się skurcze. No i ta szyjka... Dziś nie będą jej mierzyć, jutro tak. No i znowu dostaję dożylnie magnez, steryd w zastrzyku, luteinę i nospe. I leżę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 08:54   #923
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

amb ale zabezpiecznie w postaci sterydu jest. Więc będzie dobrze- tylko lepiej w środku Twojego brzucha.
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 08:59   #924
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
mialam być do dziś, a na pewno zostaje do jutra, może do piątku... Nie są wylewni na tych obchodach Przyszła do mnie po tym moja gin (na szczęście tu pracuje od niedawna) i wyjaśniła mi, że w sumie wyniki moczu i krwi mam ok, ale brzuch twardnieje i na ktg pojawiają się skurcze. No i ta szyjka... Dziś nie będą jej mierzyć, jutro tak. No i znowu dostaję dożylnie magnez, steryd w zastrzyku, luteinę i nospe. I leżę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja miałam tak samo, tylko nospy mi nie podawali. Myślę, że Cię wypuszcza, jeśli zrobią wszystko co mogą, chyba, że nagle będziesz miała silniejsze skurcze. Trzymam kciuki i bądź dobrej myśli! Niech się dzidziuś nie denerwuje

My jesteśmy w połowie szkoły rodzenia, fajnie, podoba mi się. Jakoś tak mniej mnie to wszystko przeraża

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 09:07   #925
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Hej.

Ja dziś dostanę drugi zastrzyk na płuca. A tak to luteina i jeszcze nospe mi dorzucił lekarz na obchodzie. Krew i mocz ok. Mają zrobić jeszcze usg ale raczej zostają od,y wersji że to dzięki Bogu tylko ta nadzerka

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 10:38   #926
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwia34lll Pokaż wiadomość
Rubbim jak się czujesz?
Dziękuje, że pytasz Ogólnie czuje się się dobrze jedynie tylko cały czas nos mam zawalony Oprócz tego więcej mi nic nie jest na szczęście

Trzymajcie się dziewczyny, będzie dobrze


Byliśmy wczoraj u weta, zapisaliśmy na wtorek chłopaków na kastrację także o 300 zł lżejsza w ciągu kilku minut będę W sobotę jedziemy za łóżeczkiem
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 13:15   #927
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Teraz poszukuję wiklinowych koszyków, polecacie jakieś strony/sklepy?

Mam pytanie do mam, czy któraś z Was ma whisbear? Ewentualnie zna kogoś kto ma? Czytałam opinie w necie, ale ciągle się zastanawiam... jest promka -20%, niby wybrałabym wizualnie miśka (minus to tylko jeden szum)... ale ten leniwiec ma więcej bajerów, między innymi 3 szumy. Cena kosmos, dlatego rozkminiam czy serio go potrzebuję.
popatrz na stronie Home&You, tam też mają duży wybór różnych koszy i pojemników a co do szumisia, miały tylko dwie znajome, mówiły że szału nie robił. siostra za to miała przy chrześniaczce takiego konika morskiego, no był szał, mała go uwielbiała dokładnie taki



Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
My jesteśmy w połowie szkoły rodzenia, fajnie, podoba mi się. Jakoś tak mniej mnie to wszystko przeraża
my dziś zaczynamy
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 13:32   #928
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Jestem po usg. Maluch bryka i waży 1200 gram. Jakieś minimalne skurcze z wczorajszego ktg wyszły więc lekarze mówią że od tego ta nadzerka mogła trochę plamic. Ale najważniejsze że mały się dobrze rozwija

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17



Edytowane przez paulinunia
Czas edycji: 2018-10-17 o 13:35
paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 16:55   #929
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny jak którąś chce kupić kocyk le pampuch to jest 17% zniżki z kodem vivamama

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 17:48   #930
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Paulinunia- to dobre wieści. Aby tak dalej.

Rubbim masz koty?
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 22:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.