Mamusie październik 2020 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-06, 08:40   #2341
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Niczym sie nie smarowalam,wiec raczej reakcje alergiczną wykluczam, lezalam spokojnie na kanapie i tak zaobserwowałam ze juz ok 2godz trzyma takie pieczenie.
Posmaruje olejem kokosowym i zobaczymy czy cos ulży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak pieczenie? Przeszło?
Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Patrzą na wagę dziecka też, ale i na budowę ciała jak na usg wychodzi powyżej 4500 g to chyba już cesarka wchodzi w grę, ale równie dobrze na usg może być 4 kg a tak naprawdę urodzi się 4,5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yh no to mnie pocieszyłyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 08:56   #2342
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Annie, to też może być po jedzeniu, proszku do prania, jakimś materiale itp. W ciąży różne dziwne rzeczy mogą się dziać.
Mnie skóra na brzuch i już regularnie swędzi, ale raczej na całej powierzchni.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 11:45   #2343
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Obloczek a co u Ciebie z tym twardnieniem macicy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 13:57   #2344
Hania134
Raczkowanie
 
Avatar Hania134
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie październik 2020

Hej dziewczyny!

U mnie ostatnie dni bardzo nerwowe były, miałam silne bóle brzucha nie wiedzieć czemu a ze dzisiaj już mnie wybudziły w nocy to byłam u lekarza rano, na szczęście wszystko jest w porządku z dzidzia i reszta tez
No i na to wychodzi że u nas też będzie dziewczynka przeczucie miałam dobre
Teraz mam nadzieje ze nic nagle nie urośnie między nogami
Ruszamy powoli z wyprawka, rozglądamy się dalej za wózkiem i nie ma nawet nie gdzie je oglądnąć bo w DE sklepy nadal nie normalnie otwarte... ale za to łóżeczko kupiliśmy za grosze dosłownie, jedynie czeka nas malowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hania134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 14:00   #2345
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie październik 2020

Posmarowałam sie na noc olejkiem kokosowym i zaraz zasnęłam,w nocy jak sie budziłam i dzisiaj juz nic nie czuje,takze nie wiem co to za akcja byla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 14:15   #2346
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez xenka0 Pokaż wiadomość
Obloczek a co u Ciebie z tym twardnieniem macicy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nic.

Doktor nie odpisał (nieładnie)... Więc albo stwierdził ze nic pilnego i odpisze później i zapomniał, albo mnie olał. Nie pisałam drugi raz ani nie dzwoniłam. Nie uważam tego jednak za aż tak pilne, jakby coś się działo poważnego to jednak bym pojechała do szpitala. Trochę przykro ze nie odpisał, ale w sumie myśle ze miał jakiś powód bo naprawdę zawsze odpisywał albo oddzwaniał jeśli był powód, raczej nie tracę do niego zaufania.

Twardnienia się już nie powtarzają ostatnio, jeśli już to trwa to kilka sekund, ale wczoraj już np wcale nie było... Stwierdziłam ze nie będę robić tragedii bo wczoraj poczułam znowu stare delikatne łaskotanie i to mnie wprowadziło w optymizm

Mam taką teorię, nie wiem czy słuszną, że dziecko się przekręciło podczas tych chyba skurczów i dlatego jej mniej czułam, bo w tym czasie jak się martwiłam i ją słabo czułam dało się wyczuć w dnie macicy taką kuleczkę (przypuszczam ze może głowa?) a teraz już znowu nie (a czuję chyba te ruchy). Podczas ostatniego usg miała głowę na dół a pupę w góry w dnie i wtedy czułam. Tak sobie to tłumacze, nie wiem czy słusznie.

Tak naprawdę to twardnienie mogłoby być niewyczuwalne jakby ktoś nie zwracał na ciało uwagi tak bardzo, nie mam żadnych plamien, bólów, żadnych niepokojących objawów, na wizycie kilka dni wcześniej wszystko było właściwie idealnie, wiec stwierdziłam ze czekam cierpliwie i wracam do optymizmu.

Wiem ze to okropnie zabrzmi ale jakby coś się działo to co mogłabym więcej zrobić? Odpoczywam dużo, zdrowo się odżywiam, obserwuję uważnie, na skrajacaca szyjkę to nie wyglada ani na patologie łożyska. Co mi pomoże to ze będę panikowac? Oczywiście ze jakby były jakieś jeszcze objawy albo częstsze te skurcze to jadę od razu do szpitala ale narazie przechodzę na luz. Niestety na wiele rzeczy i tak nie mamy wpływu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 14:43   #2347
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez AnnieSmith Pokaż wiadomość
Posmarowałam sie na noc olejkiem kokosowym i zaraz zasnęłam,w nocy jak sie budziłam i dzisiaj juz nic nie czuje,takze nie wiem co to za akcja byla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to super może po prostu skóra się rozciągała
Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Nic.

Doktor nie odpisał (nieładnie)... Więc albo stwierdził ze nic pilnego i odpisze później i zapomniał, albo mnie olał. Nie pisałam drugi raz ani nie dzwoniłam. Nie uważam tego jednak za aż tak pilne, jakby coś się działo poważnego to jednak bym pojechała do szpitala. Trochę przykro ze nie odpisał, ale w sumie myśle ze miał jakiś powód bo naprawdę zawsze odpisywał albo oddzwaniał jeśli był powód, raczej nie tracę do niego zaufania.

Twardnienia się już nie powtarzają ostatnio, jeśli już to trwa to kilka sekund, ale wczoraj już np wcale nie było... Stwierdziłam ze nie będę robić tragedii bo wczoraj poczułam znowu stare delikatne łaskotanie i to mnie wprowadziło w optymizm

Mam taką teorię, nie wiem czy słuszną, że dziecko się przekręciło podczas tych chyba skurczów i dlatego jej mniej czułam, bo w tym czasie jak się martwiłam i ją słabo czułam dało się wyczuć w dnie macicy taką kuleczkę (przypuszczam ze może głowa?) a teraz już znowu nie (a czuję chyba te ruchy). Podczas ostatniego usg miała głowę na dół a pupę w góry w dnie i wtedy czułam. Tak sobie to tłumacze, nie wiem czy słusznie.

Tak naprawdę to twardnienie mogłoby być niewyczuwalne jakby ktoś nie zwracał na ciało uwagi tak bardzo, nie mam żadnych plamien, bólów, żadnych niepokojących objawów, na wizycie kilka dni wcześniej wszystko było właściwie idealnie, wiec stwierdziłam ze czekam cierpliwie i wracam do optymizmu.

Wiem ze to okropnie zabrzmi ale jakby coś się działo to co mogłabym więcej zrobić? Odpoczywam dużo, zdrowo się odżywiam, obserwuję uważnie, na skrajacaca szyjkę to nie wyglada ani na patologie łożyska. Co mi pomoże to ze będę panikowac? Oczywiście ze jakby były jakieś jeszcze objawy albo częstsze te skurcze to jadę od razu do szpitala ale narazie przechodzę na luz. Niestety na wiele rzeczy i tak nie mamy wpływu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze, że jest lepiej. Masz pewnie rację zarówno z tym SMS (że skoro nie odpisał to nic pilnego, a potem zapomniał) jak i z tym, że pewnie inne kobiety mogą po prostu nie zwracać uwagi na takie twardnienia. Ja np w ogóle się nie macam, więc bym nie zauważyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 15:06   #2348
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

No i jasne, że nie ma się co martwić na zapas ja też nic nie macam, boję się cały czas, że coś uszkodzę, więc prawie nie dotykam brzucha

Za to ja mam co jakiś czas schizy, bo coś mnie czasem kłuje jakby w okolicy pęcherza. Już zawracałam głowę lekarce, że to na pewno piasek w nerkach albo zapalenie pęcherza, a wyniki wyszły idealne... Sama już nie wiem co mnie tam coś czasem zakłuje, może to jednak nie pęcherz, a ja sobie wmawiam Na wszelki wypadek piję sok z żurawiny na pęcherz i wodę Jan na piasek, ale to chyba już są moje wymysły Najlepsze, że ja w życiu nie miałam zapalenia pęcherza

Dzisiaj taka pogoda, że robię właśnie pizzę, aby rozjaśnić ten dzień i kupiłam przez Internet sobie trochę ubrań ciążowych, a dla malucha dwa komplety z polaru (bluza+spodenki), bo sobie wyobraziłam zimny listopad


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 15:13   #2349
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Hania134 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

U mnie ostatnie dni bardzo nerwowe były, miałam silne bóle brzucha nie wiedzieć czemu a ze dzisiaj już mnie wybudziły w nocy to byłam u lekarza rano, na szczęście wszystko jest w porządku z dzidzia i reszta tez
No i na to wychodzi że u nas też będzie dziewczynka przeczucie miałam dobre
Teraz mam nadzieje ze nic nagle nie urośnie między nogami
Ruszamy powoli z wyprawka, rozglądamy się dalej za wózkiem i nie ma nawet nie gdzie je oglądnąć bo w DE sklepy nadal nie normalnie otwarte... ale za to łóżeczko kupiliśmy za grosze dosłownie, jedynie czeka nas malowanie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super że na wizycie wszystko ok! Oby te bóle brzucha już nie wróciły
No i gratuluję dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 15:45   #2350
Hania134
Raczkowanie
 
Avatar Hania134
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Super że na wizycie wszystko ok! Oby te bóle brzucha już nie wróciły
No i gratuluję dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
No i jasne, że nie ma się co martwić na zapas ja też nic nie macam, boję się cały czas, że coś uszkodzę, więc prawie nie dotykam brzucha

Za to ja mam co jakiś czas schizy, bo coś mnie czasem kłuje jakby w okolicy pęcherza. Już zawracałam głowę lekarce, że to na pewno piasek w nerkach albo zapalenie pęcherza, a wyniki wyszły idealne... Sama już nie wiem co mnie tam coś czasem zakłuje, może to jednak nie pęcherz, a ja sobie wmawiam Na wszelki wypadek piję sok z żurawiny na pęcherz i wodę Jan na piasek, ale to chyba już są moje wymysły Najlepsze, że ja w życiu nie miałam zapalenia pęcherza

Dzisiaj taka pogoda, że robię właśnie pizzę, aby rozjaśnić ten dzień i kupiłam przez Internet sobie trochę ubrań ciążowych, a dla malucha dwa komplety z polaru (bluza+spodenki), bo sobie wyobraziłam zimny listopad


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez miewam takie kłucia, jakby od dołu... u mnie to dzidzia jak tam kopie to mnie jakby kłuje wtedy tam dzisiaj to lekarz potwierdził, mała miała nogi dokładnie w dół tak jakby stała pionowo w brzuchu może u ciebie to tez maluch jak to sporadycznie się zdarza a nie cały czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hania134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 15:53   #2351
AnnieSmith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 181
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Super że na wizycie wszystko ok! Oby te bóle brzucha już nie wróciły
No i gratuluję dziewczynki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze macie że większość z Was juz zna płeć. Ja sie umówiłam na usg prywatnie na za tydzień,to bedzie 16+1,wiem ze moze byc za wczesnie,ale jakoś potrzebuje wiedziec ze dzidzia ma sie dobrze,a plec najwyzej poznamy na połówkowych w czerwcu. Po prenatalnych sobie obiecalam ze nie bede sie martwic jesli bedzie ok ze mną tzn zadnych krwawień,boli brzucha a tu dwa tyg po prenatalnych a psychika już działa po swojemu.

U nas w Irlandii sklepy odzieżowe beda otwarte od lipca wiec mam nadzieję,ze jednak poznamy płeć w przyszłym tyg i już zamówię cos wiecej przez internet, żeby nie zostawiać wszystkiego na wrzesnien-pazdziernik bo ja mam plan o 1wrzesnia byc gotowa pod kazdym względem na dzidzie,zeby mnie nie zaskoczyła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnnieSmith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 15:56   #2352
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez Hania134 Pokaż wiadomość
Dziękuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------




Ja tez miewam takie kłucia, jakby od dołu... u mnie to dzidzia jak tam kopie to mnie jakby kłuje wtedy tam dzisiaj to lekarz potwierdził, mała miała nogi dokładnie w dół tak jakby stała pionowo w brzuchu może u ciebie to tez maluch jak to sporadycznie się zdarza a nie cały czas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może tak być kłuje tylko czasem i zawsze przechodzi jak zmienię pozycję. Dałaś mi nadzieję Zapytam o to za tydzień, bo mam wtedy wreszcie wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:23   #2353
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

mnie kluje czasami po pół dnia z jednej strony a na drugi dzień z drugiej strony. też nie wiem czemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:26   #2354
agra123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 316
Dot.: Mamusie październik 2020

Jestem po wizycie. Wszystko dobrze. Płci nie znam bo krocze centralnie całe zasłonięte pępowina. Czekaliśmy że może dziecko zmieni pozycje, ale nic z tego . Najważniejsze że wszystko dobrze z dzieckiem, z szyjka itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:49   #2355
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez agra123 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko dobrze. Płci nie znam bo krocze centralnie całe zasłonięte pępowina. Czekaliśmy że może dziecko zmieni pozycje, ale nic z tego . Najważniejsze że wszystko dobrze z dzieckiem, z szyjka itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, najważniejsze że wszystko ok, a płeć jeszcze poznacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:52   #2356
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Mamusie październik 2020

Haha to moja ostatnio zasłaniała pępowina i rękami twarz nie udało się zrobić żadnego sensownego 4d

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:56   #2357
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Mamusie październik 2020

Jak myślicie czy rozmiar brzuszka / jego wielkość ma wpływ na wagę dziecka ?
Ja aktualnie jestem w 18tc i mam spory brzuszek ...boję się co będzie później.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:57   #2358
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Tez mam takie kłucia czasami pytałam o nie polożną i mówiła ze poki nie ma krwawień upaławów ani bardzo silnego bólu to sie nie przejmowac wszystko to jest normalne.
Chyba na razie dziewczynki u nas dominują na grupie ja mam nadzieje ze dzidzia za dwa tygodnie nie bedzie wstydliwa i zobaczymy co tam rośnie nam chłopak czy dziewczyna

Taka pieka pogoda u mnie ze wybralam sie na mala przejażdżkę rowerem dotleniłam soe i od razu mi lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 16:59   #2359
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Mamusie październik 2020

Oj dwa razy wbił mi się ten sam post
__________________



Edytowane przez mandragona
Czas edycji: 2020-05-06 o 17:01
mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 17:06   #2360
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez agra123 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Wszystko dobrze. Płci nie znam bo krocze centralnie całe zasłonięte pępowina. Czekaliśmy że może dziecko zmieni pozycje, ale nic z tego . Najważniejsze że wszystko dobrze z dzieckiem, z szyjka itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super oby z płcią udało si3 następnym razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 18:42   #2361
Margaret210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 45
Dot.: Mamusie październik 2020

Agra super że z dzidziusiem wszystko ok!

Mi dzisiaj przyszło zamówienie z apteki. Powoli działam z wyprawką. Niby jeszcze dużo czasu ale chciałabym skończyć w sierpniu. We wrześniu wyprawka szkolna, przedszkolna i komunia...więc powoli, powoli ruszam😁
Margaret210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-06, 18:45   #2362
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

ja spróbuje jutro zajrzeć do pepco i kupić jakąś koszulę, szlafrok może, klapki, papcie, może jakaś bieliznę większą w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 07:42   #2363
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Hej dziewczyny. Wybaczcie ze się nie odniosę do postow. Jestem w szpitalu. Na ostatniej wizycie okazało się że szyjka zaczyna się skracac. Ma jeszcze niby bezpieczna długość,ale dr podjął decyzję że zakładamy szew na szyjkę. Jutro mam mieć operacje. Jest ryzyko poronienia niestety ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Z pozytywnych wieści, będziemy mieli synka. Zawsze marzyliśmy o parce. Jednak przekonana byłam że znowu córka. Byłam bardzo zaskoczona ze tak mnie intuicja zawiodła ale jednocześnie przeszczesliwa😍Narazie dominuje strach co będzie dalej.. Musimy wytrzymać do 35t.Wtedy ściąga szew.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 08:33   #2364
kanarkowaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kanarkowaaa
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wybaczcie ze się nie odniosę do postow. Jestem w szpitalu. Na ostatniej wizycie okazało się że szyjka zaczyna się skracac. Ma jeszcze niby bezpieczna długość,ale dr podjął decyzję że zakładamy szew na szyjkę. Jutro mam mieć operacje. Jest ryzyko poronienia niestety ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Z pozytywnych wieści, będziemy mieli synka. Zawsze marzyliśmy o parce. Jednak przekonana byłam że znowu córka. Byłam bardzo zaskoczona ze tak mnie intuicja zawiodła ale jednocześnie przeszczesliwaNarazie dominuje strach co będzie dalej.. Musimy wytrzymać do 35t.Wtedy ściąga szew.
o kurcze, to się porobiło Ale po tym będziesz mogła być normalnie w domu? miałaś jakieś inne wcześniejsze objawy ?
ja od kilku dni właśnie o tym myślę, że na kolejnej wizycie mi też to wyjdzie, nie wiem skąd mam takie przeczucie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kanarkowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 08:45   #2365
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wybaczcie ze się nie odniosę do postow. Jestem w szpitalu. Na ostatniej wizycie okazało się że szyjka zaczyna się skracac. Ma jeszcze niby bezpieczna długość,ale dr podjął decyzję że zakładamy szew na szyjkę. Jutro mam mieć operacje. Jest ryzyko poronienia niestety ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Z pozytywnych wieści, będziemy mieli synka. Zawsze marzyliśmy o parce. Jednak przekonana byłam że znowu córka. Byłam bardzo zaskoczona ze tak mnie intuicja zawiodła ale jednocześnie przeszczesliwaNarazie dominuje strach co będzie dalej.. Musimy wytrzymać do 35t.Wtedy ściąga szew.
Bezpiecznego zabiegu fajnie ze bedziecie mieli parkę 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 09:01   #2366
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Mamusie październik 2020

Juka_juka trzymamy kciuki, na pewno wszystko będzie bez żadnych problemów gratuluję synka to chyba drugi tutaj? Z tymże ja potwierdzam 13 maja, ale już się nastawiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 09:05   #2367
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Mamusie październik 2020

Kanarkowa nie. Dobrze się czułam, nic mi nie dolegało. Jeszcze mówiłam do lekarza, że chyba szyjka trzyma bo skurczy nie mam.A on do mnie ze to się dzieje bezobjawowo.. No i miał rację niestety.Czasem brzuch mnie ciągnął, ale z córką miałam tak non stop każdego dnia praktycznie. Poza tym nic totalnie nie bolało ani nic. Ja wiedziałam już na pierwszej wizycie, że będę miała zakładamy szew. Kwestia tylko kiedy i myślałam że jednak trochę później to nastąpi. Lekarz nie chciał czekać bo wie że mam małe dziecko i nie mogę leżeć plackiem . Jak będzie wszystko dobrze to wyjdę w sobotę, najpóźniej w niedzielę.

Arenika dziękuję 🙂
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 09:27   #2368
xenka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 483
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wybaczcie ze się nie odniosę do postow. Jestem w szpitalu. Na ostatniej wizycie okazało się że szyjka zaczyna się skracac. Ma jeszcze niby bezpieczna długość,ale dr podjął decyzję że zakładamy szew na szyjkę. Jutro mam mieć operacje. Jest ryzyko poronienia niestety ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Z pozytywnych wieści, będziemy mieli synka. Zawsze marzyliśmy o parce. Jednak przekonana byłam że znowu córka. Byłam bardzo zaskoczona ze tak mnie intuicja zawiodła ale jednocześnie przeszczesliwaNarazie dominuje strach co będzie dalej.. Musimy wytrzymać do 35t.Wtedy ściąga szew.
Oj oj, trzymam kciuki za bezproblemowy zabieg i szybkiego powrotu do domu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xenka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 09:33   #2369
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Kanarkowa nie. Dobrze się czułam, nic mi nie dolegało. Jeszcze mówiłam do lekarza, że chyba szyjka trzyma bo skurczy nie mam.A on do mnie ze to się dzieje bezobjawowo.. No i miał rację niestety.Czasem brzuch mnie ciągnął, ale z córką miałam tak non stop każdego dnia praktycznie. Poza tym nic totalnie nie bolało ani nic. Ja wiedziałam już na pierwszej wizycie, że będę miała zakładamy szew. Kwestia tylko kiedy i myślałam że jednak trochę później to nastąpi. Lekarz nie chciał czekać bo wie że mam małe dziecko i nie mogę leżeć plackiem . Jak będzie wszystko dobrze to wyjdę w sobotę, najpóźniej w niedzielę.

Arenika dziękuję
Trzymamy kciuki a ty uwazaj na siebie lepiej dzialac za wczasu niz za pozno

Dzirwczyny wybaczcie nie bylo mnie ostatnio wiec tylko przelecialam przez ostatnie posty pobieznie

Czy tylko ja wciaz nie kupilam nic dla dziecka? wczoraj zaczelam nawet przegladac sinsay i chciałam juz cos zamowic ale jednak trzymam się uparcie ze dopiero gdy poznam plec oby sie za tydzień udalo bo trudno sie powstrzymać przed zakupami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-07, 09:40   #2370
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Mamusie październik 2020

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki a ty uwazaj na siebie lepiej dzialac za wczasu niz za pozno

Dzirwczyny wybaczcie nie bylo mnie ostatnio wiec tylko przelecialam przez ostatnie posty pobieznie

Czy tylko ja wciaz nie kupilam nic dla dziecka? wczoraj zaczelam nawet przegladac sinsay i chciałam juz cos zamowic ale jednak trzymam się uparcie ze dopiero gdy poznam plec oby sie za tydzień udalo bo trudno sie powstrzymać przed zakupami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez jeszcze nic nie mamy. Tylko internety przeglądam ale czekam z pierwszymi zamupami do polowkowych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
,,Człowiek nie może żyć, nie wiedząc, po co żyje''
arenika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-26 11:22:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.