ona nie jest gotowa :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-04, 21:57   #1
maciekk123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2

ona nie jest gotowa :(


mam 22 lata i mam prosze a w zasadzie sprawe ktora mnie trapi i irytuje.Mam dziewczyne od 6 miesiecy i 12 dni i wciaz nie uprawiamy sexunie wiem o co chodzi z tym calym nie jestem gotowa, wszytsko wyglada na to ze jest ok kochamy sie mocno i ufamy sobie jest naprawde dobrze ale wciaz brakuje tego dopiecia na ostatni guzik.mowi ze mnie kocha i chce to ze mna zrobic ze jestem tym jedynym (ona jest dziewica ma 18 lat)prosze napiszcie mi cos z kobiecego punktu widzenia bo nie wiem co sie stanie ze mna swiruje jak patrze na inne kobiety,kazda zaczyna mi sie podobac i nie wiem co sie moze stac jak gdzies pojade (na studia do wroclawia z dala od wa-wy )stresuje mnie to i pomimo ze ja bardzo kocham i zalezy mi na niej naprawde jest mi ciezko, ona wie co mi chodzi po glowie i jaki jestem nawet juz powoli zaczynamy rozmawiac o zareczynach ale w tym temacie jest cicho, wciaz nie jest gotowa

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-04-04 o 22:32 Powód: Cofnięcie edycji
maciekk123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 21:59   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Nie zakładaj tego samego wątku na róznych forach.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:00   #3
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez maciekk123456 Pokaż wiadomość
mam 22 lata i mam prosze a w zasadzie sprawe ktora mnie trapi i irytuje.Mam dziewczyne od 6 miesiecy i 12 dni i wciaz nie uprawiamy sexunie wiem o co chodzi z tym calym nie jestem gotowa, wszytsko wyglada na to ze jest ok kochamy sie mocno i ufamy sobie jest naprawde dobrze ale wciaz brakuje tego dopiecia na ostatni guzik.mowi ze mnie kocha i chce to ze mna zrobic ze jestem tym jedynym (ona jest dziewica ma 18 lat)prosze napiszcie mi cos z kobiecego punktu widzenia bo nie wiem co sie stanie ze mna swiruje jak patrze na inne kobiety,kazda zaczyna mi sie podobac i nie wiem co sie moze stac jak gdzies pojade (na studia do wroclawia z dala od wa-wy )stresuje mnie to i pomimo ze ja bardzo kocham i zalezy mi na niej naprawde jest mi ciezko, ona wie co mi chodzi po glowie i jaki jestem nawet juz powoli zaczynamy rozmawiac o zareczynach ale w tym temacie jest cicho, wciaz nie jest gotowa

jestescie ze soba 6 miesiecy, Ona ma 18 lat.ma prawo byc nie gotowa.a co to znaczy? ze nie jest pewna czy chce to zrobic, czy to Ty. i ma do tego prawo bez wzgledu na wiek a tymbardziej kiedy jest taka mlodziudka.6 miesiecy to nie duzo uwierz mi
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:07   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ona nie jest gotowa :(

nie rozwalaj mnie ,jestescie razem pol roku ,macie po 18 i 21 lat ,zyjecie na koszt rodzicow a rozmawiacie o zareczynach

jesli ja naprawde kochasz to poczekasz
jesli swirujesz z powodu braku seksu i masturbacja ci nie wystarcza i wiesz ze nie wytrzymasz bez seksu to lepiej rozstancie sie i znajdz jakas chetna a ona poplacze i przestanie i znajdzie kogos bardziej odpowiedzialnego i dojrzalego lub zwyczajnie znajdzie kogos z kim bedzie chcial to zrobic.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:14   #5
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez maciekk123456 Pokaż wiadomość
mam 22 lata i mam prosze a w zasadzie sprawe ktora mnie trapi i irytuje.Mam dziewczyne od 6 miesiecy i 12 dni i wciaz nie uprawiamy sexunie wiem o co chodzi z tym calym nie jestem gotowa, wszytsko wyglada na to ze jest ok kochamy sie mocno i ufamy sobie jest naprawde dobrze ale wciaz brakuje tego dopiecia na ostatni guzik.mowi ze mnie kocha i chce to ze mna zrobic ze jestem tym jedynym (ona jest dziewica ma 18 lat)prosze napiszcie mi cos z kobiecego punktu widzenia bo nie wiem co sie stanie ze mna swiruje jak patrze na inne kobiety,kazda zaczyna mi sie podobac i nie wiem co sie moze stac jak gdzies pojade (na studia do wroclawia z dala od wa-wy )stresuje mnie to i pomimo ze ja bardzo kocham i zalezy mi na niej naprawde jest mi ciezko, ona wie co mi chodzi po glowie i jaki jestem nawet juz powoli zaczynamy rozmawiac o zareczynach ale w tym temacie jest cicho, wciaz nie jest gotowa
żal mi takich chodzących kutasów z doczepionym człowieczkiem. zaręczyny buahahaha bo ty taki dojrzały jesteś że musisz podymać bo jak nie to padniesz - m. in. na kontroli popędów polega nasza różnica od zwierząt. dziewczyna jest młodziutka i jak dla mnie dobrze o niej świadczy fakt, że chce do seksu dorosnąć, wiedzieć na 100% że chce to zrobić. nie zasługujesz na nią. żal żal żal i żenua po prostu.
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 23:21   #6
Kationa
Raczkowanie
 
Avatar Kationa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 105
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Wyobraź sobie, że ktos Ci wkłada jakiś długi przedmiot do tyłka (takie porównanie), pewnie też byś się zestresował mimo iż potem mogłoby być przyjemnie
Kationa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 23:40   #7
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie rozwalaj mnie ,jestescie razem pol roku ,macie po 18 i 21 lat ,zyjecie na koszt rodzicow a rozmawiacie o zareczynach

jesli ja naprawde kochasz to poczekasz
jesli swirujesz z powodu braku seksu i masturbacja ci nie wystarcza i wiesz ze nie wytrzymasz bez seksu to lepiej rozstancie sie i znajdz jakas chetna a ona poplacze i przestanie i znajdzie kogos bardziej odpowiedzialnego i dojrzalego lub zwyczajnie znajdzie kogos z kim bedzie chcial to zrobic.
Podpisuję się pod tym.
Na forum jest wątek o dziewczynie, która jeszcze nie jest gotowa, a chłopak naciska - warto, żebyś przeczytał jak to jest od tej drugiej strony.

Swoją drogą czekałam aż pojawi się taki wątek.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 08:49   #8
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Nie wiem, czemu najezdzacie na chłopaka, bo ma ludzkie odruchy i popęd płciowy. Pisze,ze ją kocha, tyle,ze nie rozumie jej postawy.
Słuchaj masz dwa wyjscia- albo poczekac, az ona w pełni Ci zaufa i będzie gotowa, albo znależć sobie taką dziewczyne, która nie ma az takich zahamowań. Dla kobiety zwykle pierwszy raz jest trudny, a przemóc sie do niego jeszcze trudniej. Jest to bariera psychiczna, do przełamania której trzeba dojrzeć.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 10:47   #9
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Dziewczyny, nie ma sensu obrazac Maćka.
Tak to niesty wyglada i chwała mu za to, że pyta sie nas o kobiecy punk widzenia a nie od razu skacze do wyra z inna panną!!!!!
A pociąg seksualny-wybaczcie ale jak facet go nie ma to znaczy ze jest chory!!!!!

Maciek zawsze boimy sie tego czego nie znamy. To bedzie jej pierwszy raz i musi do tego dojrzec. Ja trzymalam tak mojego chłopaka rok
Swoją drogą powiem Ci że warto na nią czekac. Ma zasady i nie jest latawicą. Chce swoj pierwszy raz przezyc z Toba wiec uszanuj to.
No a jak sobie z tym poradzic to chyba pytanie do innych panów :d
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:26   #10
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma sensu obrazac Maćka.
Tak to niesty wyglada i chwała mu za to, że pyta sie nas o kobiecy punk widzenia a nie od razu skacze do wyra z inna panną!!!!!
A pociąg seksualny-wybaczcie ale jak facet go nie ma to znaczy ze jest chory!!!!!

Maciek zawsze boimy sie tego czego nie znamy. To bedzie jej pierwszy raz i musi do tego dojrzec. Ja trzymalam tak mojego chłopaka rok
Swoją drogą powiem Ci że warto na nią czekac. Ma zasady i nie jest latawicą. Chce swoj pierwszy raz przezyc z Toba wiec uszanuj to.
No a jak sobie z tym poradzic to chyba pytanie do innych panów :d
Dla niektórych 22-latków szlaban na seks to nie jest taka prosta sprawa, więc nie ma co pluć na człowieka - tu się zgadzam.
Do autora - nie znam twojej dziewczyny, ale generalizując: baba to konstrukcja przykładająca zbyt duże znaczenie do samego faktu "przespania się" z facetem. To kwestia wychowania i wzorców kulturowych. Krótko: dziewczyny boją się, że pierwszy raz bardzo boli (zazwyczaj boli, ale da się przeżyć W każdym razie strach jest). To raz, 2 - dziewczyny uważają, że powinny spać z tym facetem, którego na pewno kochają, ALE - jest głupie cyrklowanie: "jak się prześpię zbyt szybko, to weźmie mnie za łatwą i zostawi", "on mówi, że mnie kocha, ale może chodzi mu tylko o seks..?", "pierwszy raz to powinien być taki cudny, och i ach" itp. Plus odwieczna kwestia skutecznego zabezpieczenia.. Więc - poczekaj. Ona musi poczuć się naprawdę pewnie i bezpiecznie, a żebyś stawał na głowie, to to musi potrwać. Zwłaszcza, że 18 lat to nie tak dużo. Chyba, że ona z tych "czekających do ślubu" - wtedy będziesz miał problem
Póki co - polecam masturbację. normalna sprawa.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:35   #11
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma sensu obrazac Maćka.
Tak to niesty wyglada i chwała mu za to, że pyta sie nas o kobiecy punk widzenia a nie od razu skacze do wyra z inna panną!!!!!
A pociąg seksualny-wybaczcie ale jak facet go nie ma to znaczy ze jest chory!!!!!
nie no, pomniki chlopakowi stawiac, ze jeszcze jej zdradzic nie poszedl

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
ALE - jest głupie cyrklowanie: "jak się prześpię zbyt szybko, to weźmie mnie za łatwą i zostawi", "on mówi, że mnie kocha, ale może chodzi mu tylko o seks..?",.
nie wiem czy to jest takie glupie cyrklowanie, wielu facetow szuka tylko seksu i rozrywki, jesli dziewczynie marzy sie zwiazek oparty na innych zasadach: seks jako dopelnienie, a nie jedyne co pare trzyma przy sobie, to sie nie zrozumieja nigdy. Wiele osob nie jest do konca szczera w takich kwestiach, wiec raczej zdawanie sie na pytanie:

- kochanie czy Ty jestes ze mna bo fajna ze mnie laska i chcesz sobie pobzykac ?

nie ma sensu, bo 99,9% facetow, ktorzy w glowie mysla TAK, powiedza:

- alez oczywiscie, ze nie, kocham Cie skarbie, slub wezmiemy, jestes jedyna i tylko o Tobie mysle

__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2009-04-05 o 11:37
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 11:40   #12
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Szczerze mówiąc ja też nie czułabym się dobrze, jakby po pół roku związku facet nie był gotowy na seks. I na pewno bym była trochę sfrustrowana, seks jest dla mnie jednym z najważniejszych aspektów związku. Tylko, że ona jest jeszcze młoda. Chyba jeśli chcesz z nią być to musisz poczekać aż dorośnie do seksu, bo zmusić przecież jej nie można. Ja tego nie rozumiem, ale niektóre dziewczyny tak mają i już.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:44   #13
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
nie no, pomniki chlopakowi stawiac, ze jeszcze jej zdradzic nie poszedl

nie wiem czy to jest takie glupie cyrklowanie, wielu facetow szuka tylkojedyne co pare trzyma przy sobie, to sie nie zrozumieja nigdy. seksu i rozrywki, jesli dziewczynie marzy sie zwiazek oparty na innych zasadach: seks jako dopelnienie, a nie
Sorry bardzo, ale dlaczego od razu lecisz w takie skrajności? Dlaczego tutaj seks ma nie być tym "dopełnieniem"? (nawiasem - teoria o tym "dopełnianiu" to ma sporo luk..) On już chce, ona jeszcze nie (bo się boi?) i tyle. U wielu zdrowych osób (zwłaszcza młodych) seks jest bardzo ważna częścią życia, bycia w związku itd. Czy to takie dziwne?? Można ze sobą iść do łóżka po miesiącu znajomości i absolutnie nie oznacza to puszczania się, albo że związek opiera się jedynie na seksie.
Nie ma to jak naskoczyć na faceta, poobrażać jego i samej się obrazić, a potem zakładać wątki "o co mu chodziło?", "dlaczego wszyscy faceci tacy są"? No nie odebrałam Maćka jakoś źle, wybacz.. Może więc warto troche pogadać przed wydaniem wyroku?
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 11:55   #14
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Sorry bardzo, ale dlaczego od razu lecisz w takie skrajności? Dlaczego tutaj seks ma nie być tym "dopełnieniem"? (nawiasem - teoria o tym "dopełnianiu" to ma sporo luk..) On już chce, ona jeszcze nie (bo się boi?) i tyle. U wielu zdrowych osób (zwłaszcza młodych) seks jest bardzo ważna częścią życia, bycia w związku itd. Czy to takie dziwne?? Można ze sobą iść do łóżka po miesiącu znajomości i absolutnie nie oznacza to puszczania się, albo że związek opiera się jedynie na seksie.
Nie ma to jak naskoczyć na faceta, poobrażać jego i samej się obrazić, a potem zakładać wątki "o co mu chodziło?", "dlaczego wszyscy faceci tacy są"? No nie odebrałam Maćka jakoś źle, wybacz.. Może więc warto troche pogadać przed wydaniem wyroku?
nie lece w skrajnosci, po prostu opieram sie na faktach. Maja krotki staz zwiazku (co to jest pol roku), ona jest bardzo mloda, on zreszta rowniez, ona nie ma zadnego doswiadczenia. Dziewczyna po prostu moze chce ochronic siebie i dlatego jest bardzo ostrozna i ma dystans. Nie wiadomo nigdy (dopoki sie nie pozna blizej) na kogo sie natrafi, czy normalnego czy napalonego kretyna. A jako, ze ona jest bardzo mloda, to moze sie tego zwyczajnie bardzo boi.

ja tak, odebralam Macka zle, ze wzgledu na tekst:
Cytat:
nie wiem co sie stanie ze mna swiruje jak patrze na inne kobiety,kazda zaczyna mi sie podobac i nie wiem co sie moze stac jak gdzies pojade
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2009-04-05 o 11:57
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:44   #15
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
nie lece w skrajnosci, po prostu opieram sie na faktach. Maja krotki staz zwiazku (co to jest pol roku), ona jest bardzo mloda, on zreszta rowniez, ona nie ma zadnego doswiadczenia. Dziewczyna po prostu moze chce ochronic siebie i dlatego jest bardzo ostrozna i ma dystans. Nie wiadomo nigdy (dopoki sie nie pozna blizej) na kogo sie natrafi, czy normalnego czy napalonego kretyna. A jako, ze ona jest bardzo mloda, to moze sie tego zwyczajnie bardzo boi.

ja tak, odebralam Macka zle, ze wzgledu na tekst:
Napisał "głośno" to, co wielu facetów w jego sytuacji też myśli.. I co wcale nie oznacza, że CHCIAŁBY ja zdradzić. Ludzie są różni: jeden wytrzyma w związkowym celibacie 5 lat, a drugi 5 miesięcy (i wcale nie oznacza to, że ten drugi jest "gorszy"). Podobnie mają kobiety.
Rozumiem i ją, i jego..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 14:06   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez owca79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma sensu obrazac Maćka.
Tak to niesty wyglada i chwała mu za to, że pyta sie nas o kobiecy punk widzenia a nie od razu skacze do wyra z inna panną!!!!!
A pociąg seksualny-wybaczcie ale jak facet go nie ma to znaczy ze jest chory!!!!!

Maciek zawsze boimy sie tego czego nie znamy. To bedzie jej pierwszy raz i musi do tego dojrzec. Ja trzymalam tak mojego chłopaka rok
Swoją drogą powiem Ci że warto na nią czekac. Ma zasady i nie jest latawicą. Chce swoj pierwszy raz przezyc z Toba wiec uszanuj to.
No a jak sobie z tym poradzic to chyba pytanie do innych panów :d
na popedzie jeszcze nic dobrego nie zbudowano
ciekawe ile juz takich kochal przed ta dziewczyna i jak dlugo i kiedy przestawal
narazie autor nie ma szans nic napisac wiec poprzestane na tych domyslach

gdyby bohater mial lat 13 mialby pelne prawo nie rozumiec kobiet,swiata ale ma lat 22 i ja wymagam od takich osobnikow odrobiny rozumu inaczej obawiam sie ze mogloby dojsc do zwyklego szantaznu:" jak mi nie dasz to skocze na inna "
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 15:52   #17
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie rozwalaj mnie ,jestescie razem pol roku ,macie po 18 i 21 lat ,zyjecie na koszt rodzicow a rozmawiacie o zareczynach.
używa tego jako wabika, żeby poczuła się pewniej i zaczęła działać w dziedzinie seksu ...
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:26   #18
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Nieźle, pójdziesz na studia, "pokorzystasz sobie" i będzie tłumaczenie, że to PRZEZ NIĄ, bo nie chciała tego z Tobą zrobić? Wszystko JEJ wina! A Ty nie jesteś przypadkiem człowiekiem rozumnym, który jest w stanie kontrolować swoje popędy? W dodatku skoro ją "kochasz"...
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:35   #19
Gisia_00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z kompa ;)
Wiadomości: 410
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Jak kochasz to czekaj a jak Ci zależy na jednym to nie zawracaj jej głowy, bo widać, że dziewczyna jest porządna
Gisia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 16:45   #20
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez Gisia_00 Pokaż wiadomość
Jak kochasz to czekaj a jak Ci zależy na jednym to nie zawracaj jej głowy, bo widać, że dziewczyna jest porządna
a skąd ten wniosek? z ciekawości pytam
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:49   #21
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Jak naprawde kochasz to czekaj cierpliwie. Jak już będzie pewna że to ty i tylko ty, to dostaniesz tego czego tak bardzo pragniesz i stawiasz na pierwszym miejscu. A jak ci sie to nie podoba to nie rań jej tylko idż sobie podymać do głupich blondyneczek na dyskotekach które będziesz traktował jak darmowe szmaty. A ona jak każda (prawie) z nas chce być uważana za rozsądną i pożądną kobiete. I kiedys to docenisz. Jeżeli miałbyś dziewczyne która dała by ci po tygidniu to miał byś do niej szacunek?? Bo mi sie wydaje że nie za bardzo...
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:53   #22
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
używa tego jako wabika, żeby poczuła się pewniej i zaczęła działać w dziedzinie seksu ...
dokladnie
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:13   #23
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: ona nie jest gotowa :(

A najlepiej to jak byś był w związku z niedziewcią , a ona z prawiczkiem. Jak w związku są różne oczekiwania, a szczególnie w tej kwestii, to moze długo to nie potrwać. Po co się ranić i wywoływać frustracje.


---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Jak naprawde kochasz to czekaj cierpliwie. Jak już będzie pewna że to ty i tylko ty, to dostaniesz tego czego tak bardzo pragniesz i stawiasz na pierwszym miejscu. A jak ci sie to nie podoba to nie rań jej tylko idż sobie podymać do głupich blondyneczek na dyskotekach które będziesz traktował jak darmowe szmaty. A ona jak każda (prawie) z nas chce być uważana za rozsądną i pożądną kobiete. I kiedys to docenisz. Jeżeli miałbyś dziewczyne która dała by ci po tygidniu
to miał byś do niej szacunek?? Bo mi sie wydaje że nie za bardzo...
Każdy inaczej na to patrzy czy się to komuś podoba czy nie. A takie teksty to są poniżej krytyki...
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:43   #24
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Daj dziewczynie spokój jeżeli mówi że nie jest gotowa to najwyraźniej tak jest. Przecież możecie iść razem do łóżka, robić różne inne przyjemne rzeczy a nie koniecznie musi dojść do współżycia.
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:47   #25
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Jak naprawde kochasz to czekaj cierpliwie. Jak już będzie pewna że to ty i tylko ty, to dostaniesz tego czego tak bardzo pragniesz i stawiasz na pierwszym miejscu. A jak ci sie to nie podoba to nie rań jej tylko idż sobie podymać do głupich blondyneczek na dyskotekach które będziesz traktował jak darmowe szmaty. A ona jak każda (prawie) z nas chce być uważana za rozsądną i pożądną kobiete. I kiedys to docenisz. Jeżeli miałbyś dziewczyne która dała by ci po tygidniu to miał byś do niej szacunek?? Bo mi sie wydaje że nie za bardzo...
a czemu miałaby nie miec?? zreszta czemu dała?? boze jak ja nie lubie tego zwrotui nie rozumiem czemu same kobiety go uzywaja. seks nie powinnien polegac na tym ze kobieta ,,daje facetowi" a na obustronnej checi sprawienia sobie przyjemnosci/okazania uczucia
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:45   #26
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie rozwalaj mnie ,jestescie razem pol roku ,macie po 18 i 21 lat ,zyjecie na koszt rodzicow a rozmawiacie o zareczynach

jesli ja naprawde kochasz to poczekasz
jesli swirujesz z powodu braku seksu i masturbacja ci nie wystarcza i wiesz ze nie wytrzymasz bez seksu to lepiej rozstancie sie i znajdz jakas chetna a ona poplacze i przestanie i znajdzie kogos bardziej odpowiedzialnego i dojrzalego lub zwyczajnie znajdzie kogos z kim bedzie chcial to zrobic.

świetnie napisane zgadzam się!
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:47   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czemu miałaby nie miec?? zreszta czemu dała?? boze jak ja nie lubie tego zwrotui nie rozumiem czemu same kobiety go uzywaja. seks nie powinnien polegac na tym ze kobieta ,,daje facetowi" a na obustronnej checi sprawienia sobie przyjemnosci/okazania uczucia
Mądrze napisane.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:50   #28
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czemu miałaby nie miec?? zreszta czemu dała?? boze jak ja nie lubie tego zwrotui nie rozumiem czemu same kobiety go uzywaja. seks nie powinnien polegac na tym ze kobieta ,,daje facetowi" a na obustronnej checi sprawienia sobie przyjemnosci/okazania uczucia


Święte słowa.. I może od tego należałoby zacząć i zmienić tok myślenia wieeelu dziewczyn.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:04   #29
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: ona nie jest gotowa :(

a dziekuje
svvoja droga nie sadziłam ze takie podejcie jet az tak czeste. vvizaz mnie usvviadomił
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:15   #30
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: ona nie jest gotowa :(

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
a czemu miałaby nie miec?? zreszta czemu dała?? boze jak ja nie lubie tego zwrotui nie rozumiem czemu same kobiety go uzywaja. seks nie powinnien polegac na tym ze kobieta ,,daje facetowi" a na obustronnej checi sprawienia sobie przyjemnosci/okazania uczucia
Święte słowa.

I potem dziwić się, że są faceci, którzy nie szanują kobiet, jak same kobiety uważają, że "dają" i że jedynym powodem, dla którego mężczyzna miałby mieć szacunek do kobiety, jest to, jak długo zwlekała zanim "dała".
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.