Planowanie ciąży, cz. 7 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 08:04   #331
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Witam

Czuje sie kilkukrotnie wywołana do tablicy

Nieodzywalam sie musialam troche odpoczac psychicznie...

W piatek mialam duzo zajec wiec do ok 13 wyplakalam sie za wszystkie czasy potem niemialam czasu myslec o tym...w sobote chodzilam nie w humorze na dodatek @ sie tak rozkrecil ze nienadazalam za zmiana podpasek :/ i do tego bol brzucha na okraglo i bolesne jajniki i tak jakby macica bolala (czego nigdy niemialam wczesniej)trochę mnie to przerazilo...wczorajszy dzien byl lepszy spedzilismy go rodzinnie bylismy na kreglach i bilardzie Dzisiaj wstalam niewyspana bo poszlam spac po 12 a o 6 pobudka u mnie -18na termometrze ubralam sie grubo ale i tak mi nos orawie zamarzl i oczy tak szczypialy od mrozu brr

Co do golenia w "tych rejonach"to ja sie staram golic czesto ale wlasnie potem czasami sa podraznienia ale znowuz jak mam juz takie lekkie zarosniecie to tez niedobrze bo mi sie robia takie krostki pryszczate i musze pilnowac zeby wlasnie niezdazyly za bardzo wyroanac wloski zeby niedoszlo do krostek...:/

Madzia u Ciebie @ sie pojawila???

Ja zamowilam sobie nowy kwas foliowy bo tamten mi sie skonczyl a mezowi tabletki z cynkiem i innymi witaminami.

Dziewczyny mam do was pytanko bo wiem ze niektore z was uzywaly tego zelu Conceive dal on efekty wam?ja postanowilam ze jak i w tym cyklu niewyjdzie to przy nstp sobie go kupie.
Wreszcie jesteś 😛 nie mam pojęcia jak wygladasz ale snilas mi sie dzisiaj ze chcialas robic test dzien po owu i wszystkie tutaj Ci to odradzalysmy a ty bylas uparta i wierzylas że sie udało i zrobilas a tam dwie kreski 😛
Dobrze ze troszkę odpoczelas🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 08:12   #332
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

ja mam ten żel Conceive, w tamtym cyklu używany- niestety mimo intensywnych przytulań i żelu - @
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 08:19   #333
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dzisiaj przyjdzie paczka z termometrem Co prawda dziś 11dc ale chyba i tak zacznę mierzyć od jutra
Idę w piątek do gina, ciekawe czy oceni owu. W poprzednim cyklu nie wiem czy to co uznałam za owu to było faktycznie to, bo miało miejsce 18dc a @ przyszła 25dc więc bardzo szybko Może sobie wkręciłam a owu nawet nie wróciła po odstawieniu hormonów...
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 08:50   #334
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

u mnie weekend w łóżeczku bo jak chodzę to mam bardzo bóle przepowiadające, mąż przeziębiony i tylko mi marudzi, żebym nie zaczęła rodzić dopóki on nie wyzdrowieje. Zresztą było -15, więc nie miałam weny, żeby wogóle się z domu ruszać nawet w sobotę na ten spacer się nie wybrałam. Ale dzisiaj już planuje trochę rozchodzić te bóle, robię pranie, zaraz idę lustra pomyć. tak więc miłego dnia dziewczynki
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:15   #335
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dzien dobry!
Jakbym byla Toba Asia to bym wlasnie zaczela rodzic w najgorszy mroz, z chorym mezem a w aucie zepsulby się akumulator. Tak wyglada moje zycie. Zawsze duzo takich dziwnych sytuacji.. ja dostalam dzisiaj kolejne l4 i siedze w domu do 20.03. czas zaczac cos czytac i koniecznie sluchac muzyki dla bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:18   #336
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Mi właśnie padł akumulator na wyjeździe. Czy mogłoby być gorzej -_- do tego jestem chora. Co za kaszana
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 10:40   #337
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

u mnie 12 dc, a mąż w katowicach do piątku ( 16 dc) może jeszcze moje jajeczko będzie ?
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 11:15   #338
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Jakbym byla Toba Asia to bym wlasnie zaczela rodzic w najgorszy mroz, z chorym mezem a w aucie zepsulby się akumulator. Tak wyglada moje zycie. Zawsze duzo takich dziwnych sytuacji.. ja dostalam dzisiaj kolejne l4 i siedze w domu do 20.03. czas zaczac cos czytac i koniecznie sluchac muzyki dla bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie też wszystko się może zdarzyć po wczorajszym dniu, kiedy myślałam, że wyląduje na porodówce (na szczęście na takie boleści mega pomagają ciepłe kąpiele) ale na szczęście w moim aucie jest nówka akumulator, a ja do szpitala mam 5-10 minut, więc o to się tam nie martwię.
to, że masz L4, to akurat bardzo dobrze wypoczywaj póki możesz, bo jak brzuszek będzie większy (koło 7-8 miesiąca), to się umęczysz, bo i zgaga i bóle kręgosłupa i problemy ze spaniem.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 11:32   #339
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Witam

Czuje sie kilkukrotnie wywołana do tablicy :p

Nieodzywalam sie musialam troche odpoczac psychicznie...

W piatek mialam duzo zajec wiec do ok 13 wyplakalam sie za wszystkie czasy potem niemialam czasu myslec o tym...w sobote chodzilam nie w humorze na dodatek @ sie tak rozkrecil ze nienadazalam za zmiana podpasek :/ i do tego bol brzucha na okraglo i bolesne jajniki i tak jakby macica bolala (czego nigdy niemialam wczesniej)trochę mnie to przerazilo...wczorajszy dzien byl lepszy spedzilismy go rodzinnie bylismy na kreglach i bilardzie Dzisiaj wstalam niewyspana bo poszlam spac po 12 a o 6 pobudka u mnie -18na termometrze ubralam sie grubo ale i tak mi nos orawie zamarzl i oczy tak szczypialy od mrozu brr

Co do golenia w "tych rejonach"to ja sie staram golic czesto ale wlasnie potem czasami sa podraznienia ale znowuz jak mam juz takie lekkie zarosniecie to tez niedobrze bo mi sie robia takie krostki pryszczate i musze pilnowac zeby wlasnie niezdazyly za bardzo wyroanac wloski zeby niedoszlo do krostek...:/

Madzia u Ciebie @ sie pojawila???

Ja zamowilam sobie nowy kwas foliowy bo tamten mi sie skonczyl a mezowi tabletki z cynkiem i innymi witaminami.

Dziewczyny mam do was pytanko bo wiem ze niektore z was uzywaly tego zelu Conceive dal on efekty wam?ja postanowilam ze jak i w tym cyklu niewyjdzie to przy nstp sobie go kupie.




cześć kochana
nie, niestety jeszcze czekam na @...
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 13:41   #340
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Kamila jak milo ze ci sie snilam a sen jak najbardziej fajny taki poprpsze w zyciu codziennym :p widzisz jakbys mieszkala blizej ti szlo by sie spotkac

Alusiek a dlugo go uzywasz??

Asia a ty jeszcze w dwupaku chodzisz?Przytulanki podobno pomagają

Awusia niemysl tak pesymistycznie, ciebie tez to czeka za 9 miesiecy hehe a wogole jak sie czujesz?jak znosisz ciaze?Kiedy masz kolejna wizyte u gina zeby zobaczyc kropka?

Madzia a robilas kolejny test??mialas isc na bete chyba co nie??
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 13:49   #341
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kamila jak milo ze ci sie snilam a sen jak najbardziej fajny taki poprpsze w zyciu codziennym widzisz jakbys mieszkala blizej ti szlo by sie spotkac

Alusiek a dlugo go uzywasz??

Asia a ty jeszcze w dwupaku chodzisz?Przytulanki podobno pomagają

Awusia niemysl tak pesymistycznie, ciebie tez to czeka za 9 miesiecy hehe a wogole jak sie czujesz?jak znosisz ciaze?Kiedy masz kolejna wizyte u gina zeby zobaczyc kropka?

Madzia a robilas kolejny test??mialas isc na bete chyba co nie??
Robiłam dziś rano 😃 ale biel była. A zrobiłam test tylko dlatego że mój TŻ mówił ze 3 razy mu się śniło że byłam w ciąży 😂 na betę miałam iść ale w sobotę zanim się ogarnęłam, zanim ogarnęłam dom to było dość późno i w sumie nawet pomyślałam żeby jechać ale przyjechały moje siostry i wypiłam lampkę wina więc już było po becie 😂 a wczoraj umierałam z bólu jajnika i cały dzień spędziłam w łóżku. Wieczorem jedynie byliśmy w kinie. Idę dziś do lekarza, jednak na 21 wrr więc zobaczymy co tam się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 13:53   #342
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Kamila jak milo ze ci sie snilam a sen jak najbardziej fajny taki poprpsze w zyciu codziennym widzisz jakbys mieszkala blizej ti szlo by sie spotkac

Alusiek a dlugo go uzywasz??

Asia a ty jeszcze w dwupaku chodzisz?Przytulanki podobno pomagają

Awusia niemysl tak pesymistycznie, ciebie tez to czeka za 9 miesiecy hehe a wogole jak sie czujesz?jak znosisz ciaze?Kiedy masz kolejna wizyte u gina zeby zobaczyc kropka?

Madzia a robilas kolejny test??mialas isc na bete chyba co nie??
Moze ci juz wysnilam dwie kreski w tym cyklu 😛😉🙏


U mnie dzis 4 dzien z mierzeniem temperatury ( mam ustawiony budzik na 5.10 czyli tak jak tz do pracy wstaje niestety dla mnie to srodek nocy😛 ) i dzis jak zadzwonil budzik to prawie go olalam bo bylam taka zaspana a tz "ej, co niee mierzysz temperatury?" 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
Robiłam dziś rano 😃 ale biel była. A zrobiłam test tylko dlatego że mój TŻ mówił ze 3 razy mu się śniło że byłam w ciąży 😂 na betę miałam iść ale w sobotę zanim się ogarnęłam, zanim ogarnęłam dom to było dość późno i w sumie nawet pomyślałam żeby jechać ale przyjechały moje siostry i wypiłam lampkę wina więc już było po becie 😂 a wczoraj umierałam z bólu jajnika i cały dzień spędziłam w łóżku. Wieczorem jedynie byliśmy w kinie. Idę dziś do lekarza, jednak na 21 wrr więc zobaczymy co tam się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak pozno do lekarza? Oo.. kciuki za wizytę✊ daj znac co i jak po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 13:57   #343
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Mi właśnie padł akumulator na wyjeździe. Czy mogłoby być gorzej -_- do tego jestem chora. Co za kaszana
Tez jestem chora. Katar mnie tak meczy ze ledwo siedze w pracy. Byke do 16 :-(





Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
u mnie 12 dc, a mąż w katowicach do piątku ( 16 dc) może jeszcze moje jajeczko będzie ?
Oby jajko poczekalo
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 14:31   #344
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Moze ci juz wysnilam dwie kreski w tym cyklu 😛😉🙏


U mnie dzis 4 dzien z mierzeniem temperatury ( mam ustawiony budzik na 5.10 czyli tak jak tz do pracy wstaje niestety dla mnie to srodek nocy😛 ) i dzis jak zadzwonil budzik to prawie go olalam bo bylam taka zaspana a tz "ej, co niee mierzysz temperatury?" 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------


Tak pozno do lekarza? Oo.. kciuki za wizytę✊ daj znac co i jak po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

no niestety tak mój lekarz jest bardzo oblegany bo ma chyba najlepszy sprzęt w naszym mieście. Kazał przyjść już na koniec swojej pracy bo "wypadłam mu poza grafikiem" ale tak mnie już boli że nawet najgorszemu wrogowi takiego bólu nie życzę... miałam nawet moment że pomyślałam czy do szpitala na sor nie jechać ale bałam się że mnie wyśmieją, bo nasz szpital to jedno wielkie dno...
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 14:33   #345
Franiczka88
Zakorzenienie
 
Avatar Franiczka88
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 298
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
no niestety tak mój lekarz jest bardzo oblegany bo ma chyba najlepszy sprzęt w naszym mieście. Kazał przyjść już na koniec swojej pracy bo "wypadłam mu poza grafikiem" ale tak mnie już boli że nawet najgorszemu wrogowi takiego bólu nie życzę... miałam nawet moment że pomyślałam czy do szpitala na sor nie jechać ale bałam się że mnie wyśmieją, bo nasz szpital to jedno wielkie dno...

Ciekawe skad ten silny bol. Daj znac po wizycie
Franiczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 14:47   #346
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Madziq, my żelu uzywalismy tylko w styczniu. Niestety bez efektów. Nie wiem czy jest on coś wart, czy tylko wyludzaja kasę od takich zdesperowanych staraczek
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:26   #347
Siva5
Zadomowienie
 
Avatar Siva5
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 870
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Wracac mi tam na stary watek bo wypadaloby go zakonczyc oficjalnie sama ze sobą nie będę rozmawiać hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pierwsza ważna data 27.06.2009r

Aniołek[*] 7tc, 07.2016
Siva5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:43   #348
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

A jakby ktos chcisl zel po promocyjnej cenie(Franiczka???) To oddam za bezcen..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 16:52   #349
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ja jestem zła bo nie zabrałam żelu na mój super romantyczny wypad na narty ale i tak chora jestem. W ogóle na ulotce paracetamolu napisali że przyjmowanie go obniża płodność .
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-26, 17:35   #350
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 694
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Ja jestem zła bo nie zabrałam żelu na mój super romantyczny wypad na narty ale i tak chora jestem. W ogóle na ulotce paracetamolu napisali że przyjmowanie go obniża płodność .
Właśnie paracetamol jest względnie bezpieczny przy staraniach i w ciąży. Ibuprofen jest niewskazany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 18:15   #351
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Dziewczyny czy któraś z Was ma stymulowane jajniku Clostilbegyt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 19:46   #352
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma stymulowane jajniku Clostilbegyt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:00   #353
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Madziulek mialam nadzieje ze u Ciebie chociaz wypali i jednak bedziesz w ciazy a i tu dupa zbita daj znac po lekarzu co i jak swoja droga pozno masz tego gina?! :p

Kamila oby twoj sen sie ziscil!! ja sie niepogniewam a nawet po nozkach bede calowac Podziwiam cie z tym mierzeniem tak wczas!! Moze da to cos i dzieki mierzeniu uda ci sie

Alusiek no wlasnie sie nad nim zastanawiam...bo w tubce ok 70zl kosztuje sa jeszcze takie z aplikatorami 3szt bodajze za niecale 30zl ale to dopiero zdecyduje sie przy kolejnym cyklu. Teraz kupilam mojemu witaminy Salfazin z cynkiem bo maja wspomóc jego płodność wiec zobaczymy co z tego wyjdzie

Siva to ty tak sama sobie piszesz i odpisujesz?

Awusia a ty go uzywalas czy niezdazylas??

Nada naprawde??ja uzylam ostatnio 2 razy bo mnie zab bolal i glowa i niemialam nic w domu...:/
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:08   #354
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
Ja miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy Twój ginekolog w trakcie sprawdzał Ci ilość hormonów czy tylko obserwował owulację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:09   #355
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was ma stymulowane jajniku Clostilbegyt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:40   #356
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez Martyna12524 Pokaż wiadomość
Czy Twój ginekolog w trakcie sprawdzał Ci ilość hormonów czy tylko obserwował owulację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tylko owulację. U mnie z hormonami było wszystko ok, lekarz chciał mieć pewność, że jajeczka się będą produkowały.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 20:53   #357
Martyna12524
Rozeznanie
 
Avatar Martyna12524
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 634
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
tylko owulację. U mnie z hormonami było wszystko ok, lekarz chciał mieć pewność, że jajeczka się będą produkowały.
Udało Wam się zajść z pomocą Clo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martyna12524 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:28   #358
nada13
Zakorzenienie
 
Avatar nada13
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 001
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Madziulek mialam nadzieje ze u Ciebie chociaz wypali i jednak bedziesz w ciazy a i tu dupa zbita daj znac po lekarzu co i jak swoja droga pozno masz tego gina?!

Kamila oby twoj sen sie ziscil!! ja sie niepogniewam a nawet po nozkach bede calowac Podziwiam cie z tym mierzeniem tak wczas!! Moze da to cos i dzieki mierzeniu uda ci sie

Alusiek no wlasnie sie nad nim zastanawiam...bo w tubce ok 70zl kosztuje sa jeszcze takie z aplikatorami 3szt bodajze za niecale 30zl ale to dopiero zdecyduje sie przy kolejnym cyklu. Teraz kupilam mojemu witaminy Salfazin z cynkiem bo maja wspomóc jego płodność wiec zobaczymy co z tego wyjdzie

Siva to ty tak sama sobie piszesz i odpisujesz?

Awusia a ty go uzywalas czy niezdazylas??

Nada naprawde??ja uzylam ostatnio 2 razy bo mnie zab bolal i glowa i niemialam nic w domu...:/
Pomylilam paracetamol z polopiryna! Przepraszam to przez to przeziębienie
nada13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 21:59   #359
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Hejka! Ja nie zdazylam uzyc i zamowilam go w noc kiedy przyszla @ ktora okazala sie plamieniem implantacyjnym..
Ogolnie w ciazy ok. Mam L4 w robocie grypa i stresow za duzo. Moj krwiak chyba w ryzach. Wg nfz moja ciaza sie dobrze rozwija. W piatek ide prywatnie, bo jednak lepiej sie mna opiekuja.. moglabym tylko spac. Lekkie mdlosci, wzdecia i biegunka( chyba w zamian za wymioty). Brzuch wieczorem mam jak 5 miesiac. Doskwiera mi brak przutulanek bo mam zakaz. Z bardzo aktywnych nasze zycie seksualne umarlo. Ledwie zaczynamy sie całować a ja czuje mdlosci.. haha. W zeszlym tygodniu w lidlu kupilam pare dzieciecych rzeczy ale schowalam gleboko w szafie zeby sie nie napalac. Teraz mam na glowie obrone. Potem remont. I luz ogolnie nie bylam swiadoma jak moje zycie sie zmieni. W sumie pozytywnie i najwazniejszy jest ten 1cm w brzuchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-26, 22:11   #360
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Planowanie ciąży, cz. 7

Ja juz po wizycie 😊 wszystko ok, to nie problem ginekologiczny że tak mnie boli. Dostałam u lekarza na fotelu @ 😂😂😂 więc tym razem się nie udało. Mój TŻ mnie zdenerwował, strasznie mnie zabolało to co powiedział. Wróciłam od lekarza i zapytał co mi jest, powiedziałam, mówi to niej jesteś w ciąży? Mówię nie jestem... następnym razem. A on "w sumie to ja nie chce jeszcze mieć dzieci, ty chciałaś. Ja chciałbym jeszcze pożyć a z dziećmi to same problemy " 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 14:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.