Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-29, 20:45   #2971
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

widocznie poliester jest tańszy niz bawełna
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 20:48   #2972
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja tam wolę poliester niż bawełnę . Stąd nie rozumiem hejtu skierowanego na poliester .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 21:01   #2973
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja tam wolę poliester niż bawełnę . Stąd nie rozumiem hejtu skierowanego na poliester .
Zrozumiesz jak sie przykleisz :p a jesli sie nie pocisz, to ok, nie ma o czym dyskutować. Majtki poliestrowe tez nosisz?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 21:41   #2974
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez lalalabamba
Zrozumiesz jak sie przykleisz :p a jesli sie nie pocisz, to ok, nie ma o czym dyskutować. Majtki poliestrowe tez nosisz?
Pocę się, a jakże. Przy czym tak samo w bawełnie, jak w poliestrze - a komfort noszenia dla mnie lepszy jest w poliestrze.
Majtki poliestrowe noszę, aczkolwiek wiem, że dla stref intymnych nie jest to zbyt dobre, więc staram się nosić też bawełniaki. Tylko że od takich odkleja się wkładka i są pogniecione^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 08:50   #2975
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
- wiosenne i letnie żakiety z poliestrowa sliska podszewka. Brrr, jak ja nie lubie jak ta sztuczna podszewka przykleja mi sie do ramion jak sie spoce. Czy naprawde nie możnaby szyc zakietow na podszewkach z najtanszej bawelny
Być może to głupie pytanie, ale może sensownym doraźnym rozwiązaniem byłoby zdejmowanie żakietu, kiedy Ci gorąco?
Mnie szczerze mówiąc zaskoczył nieco problem pocenia się w żakiecie na podszewce
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:17   #2976
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja się tak samo pocę w bawełnie, jak i w poliestrze. Dlatego staram się zawsze dostosować ubiór do temperatury.
Natomiast wolę poliester ponieważ mam wrażenie, ze jak już się spocę to on mniej nasiąka tym potem i nie śmierdzą tak przeokrutnie jak np. moje bawełniane koszulki, które po jednym dniu nadają się tylko do prania.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 10:10   #2977
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Być może to głupie pytanie, ale może sensownym doraźnym rozwiązaniem byłoby zdejmowanie żakietu, kiedy Ci gorąco?
Mnie szczerze mówiąc zaskoczył nieco problem pocenia się w żakiecie na podszewce
Jasne, to jakieś rozwiązanie. Ale w przypadku spodnicy na takowej podszewce juz nie bardzo. Nie zdejme przeciez spodnicy :P W dniu mojej obrony mialam okazje slizgac sie w takowej
Poliester nie przemaka, to prawda, ale bardzo slabo przepuszcza powietrze i schnie chyba wolniej niz przepuszczajace tkaniny.
Jak spoce sie w bawełnianej kurtce ( bo np. spiesze sie i szybko ide) i jest za zimno zeby ja zdjac, to jednak istnieje wewnątrz jakas cyrkulacja powietrza, to czuc chocby podczas wietrznej pogody, albo jazdy rowerem. Przez bawelne ( niechby miała i sztuczne domieszki) przelatuje powietrze, przez poliester juz srednio. Podobnie sprawa sie ma z tymi eko skorkami. Nie raz zdarzylo mi sie najpierw zgrzac w takiej kurtce, a nastepnie dygotac z zimna z mokra bluzka na plecach.
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 10:39   #2978
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Nie obraź się za szczerość - ale moim zdaniem, jeżeli od szybszego chodzenia pocisz się tak bardzo, żeby się ciuchy do skóry przyklejały - to albo masz medyczny problem z nadmiernym poceniem się, albo zwyczajnie za grubo się ubierasz.

Do kurtek to co prawda nie ma zastosowania, ale polecam artykulik o poceniu się w bawełnianaych koszulkach
http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=21&id=133
(Disclaimer - oczywiście to co piszą o tkaninach sztucznych dotyczy raczej tylko ciuchów sportownych, a nie kurteczek z ekoskóry )
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 10:56   #2979
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mnie w obecnej modzie nie tyle rozwala, co wkurza:
- wszechobecne ekoskórki - czy kogoś to naprawdę grzeje w chłodne wiosenne dni? Czy tylko mi w takiej kurte jest albo za zimno albo oblewaja mnie poty? Do tej pory kupilam taka jedna kurtkę i kolejnej "gumowej" nie planuje kupowac.
Mnie rozwala nazywanie ich "eko"skórkami. To jest takie eko, co wytrzyma sezon, a rozkładać się będzie parę tysięcy lat. No super eko po prostu. O ile tylko mam taką możliwość, kupuję skórę naturalną, a jeżeli nie mam możliwości kupić naturalnej - staram się znaleźć tekstylny odpowiednik.
Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
- wiosenne i letnie żakiety z poliestrowa sliska podszewka. Brrr, jak ja nie lubie jak ta sztuczna podszewka przykleja mi sie do ramion jak sie spoce. Czy naprawde nie możnaby szyc zakietow na podszewkach z najtanszej bawelny?
A po co Ci żakiet, jak jest na niego za ciepło?
Rolą podszewki jest też ułatwianie zakładania ciucha. Materiał podszewkowy jest bardzo cienki i tani, ale też śliski, niezależnie od tego, czy to podszewka żakietu, płaszcza, czy spódnicy. Szorstka podszewka (np z najtańszej bawełny) byłaby może i bardziej przyjazna dla skóry, ale by się zaczepiała o rajstopy/bluzki/ciuchy pod spodem generalnie. Już nie mówiąc o tym, że wyglądałoby to nieatrakcyjnie w środku. Ach, te żółte plamy pod pachami.

Ale podszewki wykonywane są często z włókien naturalnych/pochodzenia naturalnego lub mieszanek naturalnych ze sztucznymi. Po prostu sprawdzaj skład tkaniny. Podszewka z dużym udziałem wiskozy albo innych włókien celulozowych będzie lepiej przepuszczała powietrze, nie powodując przy tym wrażenia "duszenia się". Nie każda podszewka to 100% poliester


Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
- szukam kurtki wiosennej. Oprocz wczesniej wspomnianych ekogumek wszechobecne sa parki i dresowe plaszcze. Klasycznych trenczy jest jak na lekarstwo, a jak juz taki znajde, to albo rozmiar nie ten albo wygladam w tym jak Inspektor Gadżet...
Dla mnie "dresowy" wyklucza "płaszcz". Płaszcz zakłada się, żeby wyjść z domu. W dresie nie wychodzi się z domu, chyba, że do osiedlowego sklepiku, wywalić śmieci albo na jogging.
Dresowa to może być zwisościera w stylu "kupiłam to na szołrumie, 400 zeta za nieobrębiony kawałek kijowej dzianiny za 9zyla/mb w cenie detalicznej plus dwa złote za robotę, interes życia", a nie płaszcz.

Dobry trencz? Ja bym w outletach szukała. Ja generalnie wiele rzeczy szukam w outletach i często znajduję. Miejsca typu Factory mają często nieprzebrane morze klasycznych elementów garderoby sprzed paru sezonów, które się nie sprzedały, bo był szał na parki, a jako elementy klasyczne są ponadczasowe, więc te parę sezonów w jedną lub drugą stronę nie robi im krzywdy.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 12:09   #2980
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Dla mnie "dresowy" wyklucza "płaszcz". Płaszcz zakłada się, żeby wyjść z domu. W dresie nie wychodzi się z domu, chyba, że do osiedlowego sklepiku, wywalić śmieci albo na jogging.
Dresowa to może być zwisościera w stylu "kupiłam to na szołrumie, 400 zeta za nieobrębiony kawałek kijowej dzianiny za 9zyla/mb w cenie detalicznej plus dwa złote za robotę, interes życia".
Dokładnie, nie rozumiem tego szału na dresowo- sportowe ubrania, noszone poza siłownią/ domem/ spacerem. I idzie taka horda dziewczyn w bluzach, spodniach dresowych i air maxach, wszystko szare, albo, co gorsza łączone z płaszczem czy butami na obcasie... "bo na imprezę pełna klasa, moją inspiracją Coco Chanel, jak widać".
A już zupełnie nie ogarniam "eleganckich" ubrań typu płaszcz, marynarka, suknia wieczorowa (!) czy cygaretki z dresu... ech.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 13:47   #2981
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
A już zupełnie nie ogarniam "eleganckich" ubrań typu płaszcz, marynarka, suknia wieczorowa (!) czy cygaretki z dresu... ech.
Była też kolekcja ślubna. I nie, nie żartuję. Niestrudzony Risk Made in Warsaw, marka - legenda, marka stanowiąca kolejny i ostateczny dowód na to, że nikt, absolutnie nikt nie powinien jechać do Warszawy, a jeżeli już tam jest, natychmiast ją opuścić.
Dla mnie szara dresówka jest tandetna i banalna, fakt, iż pół "modnej" Polski uważa ją za szczyt dobrego smaku, że pisze o niej Elle (które może kiedyś utrzymywało się na jakimś poziomie, a obecnie jest głównie gniotem, którego nawet w kolejce do fryzjera czytać nie sposób) uważam za doskonałe podsumowanie polskiego rynku mody, przy czym podsumowanie to, wyrażone bez użycia elipsy w postaci Riska, jest zbyt niecenzuralne, aby wyartykułować je na forum pełnym obcych ludzi.

Dzianina dresowa jest dla mnie białymi kozaczkami początku XXI wieku.

A do tego jest pomnikiem stereotypowej "polaczkowatej" cwaniackości. Przy cenach sięgających 400 złotych za bluzę "od projektanta, modne, surowe wykończenie, prosty i szalenie modny fason oversize", człowiek nie narobi się, kupi tani materiał i ciachnie na takiej bluzie jakieś 150 złotych czystego zysku po odliczeniu kosztów eksploatacji urządzeń, energii, materiału, metek i horrendalnej marży serwisu typu showroom. Takich bluz w godzinę zrobi cztery, o ile nie posiada zaawansowanego sprzętu i nie korzysta z usług profesjonalnej szwalni. Żyć, nie umierać.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 14:55   #2982
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

[QUOTE=siarka40;50856024]Ja tam wolę poliester niż bawełnę . Stąd nie rozumiem hejtu skierowanego na poliester .[/QUOTE
No właśnie, nie ma co demonizować poliestru.






Poliester (PE) - włókno synteetyczne
Przetwarzany głównie na włókna mieszane. Stosuje się go do mieszanek z bawełną, wełną, wiskozą. Używany jest często do produkcji bielizny sportowej, w związku z tym, że jego wskaźnik chłonności wilgoci jest bardzo niski - szybko wysycha.
Poliester jest wytrzymały, elastyczny i nie odkształca się (odpowiednio i trafnie dobrane dodatki innych włókien powodują, że bielizna sportowa niektórych marek spełnia swoje zadanie celująco). Bielizna i odzież sportowa „przy ciele” najlepiej sprawdza się przy użyciu poliamidu, a zwłaszcza mikrofibry, a także modalu i bawełny. Jedyną niezwykle popularną formą stosowania poliestru są satyny, zarówno czysto poliestrowe, jak i z domieszką elastanu, często piękne i dobre jakościowo, tak, że prawie mogą imitować satynę jedwabną (znane miłośniczkom Masqueradek), choć można znaleźć też satynę, która aż trzeszczy w dotyku, ale to raczej na bazarkach.
Pomimo, że dodatek poliestru zwiększa wytrzymałość materiałów, te wyprodukowne z czystej bawełny są droższe i postrzegane jako lepsze jakościowo, choć uwaga, mogą nam się szybciej „zużyć”, czy odbarwić, ale komfort dla skóry jest większy. Dodatkowo trudniej jest wyprodukować dobrą bawełnę, niż TC (mieszankę bawełny i poliestru).
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 15:14   #2983
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mnie w obecnej modzie nie tyle rozwala, co wkurza:
- wszechobecne ekoskórki - czy kogoś to naprawdę grzeje w chłodne wiosenne dni? Czy tylko mi w takiej kurte jest albo za zimno albo oblewaja mnie poty? Do tej pory kupilam taka jedna kurtkę i kolejnej "gumowej" nie planuje kupowac.
- wiosenne i letnie żakiety z poliestrowa sliska podszewka. Brrr, jak ja nie lubie jak ta sztuczna podszewka przykleja mi sie do ramion jak sie spoce. Czy naprawde nie możnaby szyc zakietow na podszewkach z najtanszej bawelny? .
Mam dokladnie to samo!. Mam wrażenie wrecz, ze to poliester powoduje pocenie, bo w czyms bawelnianyn w ogóle problemu nie ma... zawsze mam wrazenie jakby w tym materiale skóra się dusila.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 19:10   #2984
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mnie w obecnej modzie nie tyle rozwala, co wkurza:
- wszechobecne ekoskórki - czy kogoś to naprawdę grzeje w chłodne wiosenne dni? Czy tylko mi w takiej kurte jest albo za zimno albo oblewaja mnie poty? Do tej pory kupilam taka jedna kurtkę i kolejnej "gumowej" nie planuje kupowac.
- wiosenne i letnie żakiety z poliestrowa sliska podszewka. Brrr, jak ja nie lubie jak ta sztuczna podszewka przykleja mi sie do ramion jak sie spoce. Czy naprawde nie możnaby szyc zakietow na podszewkach z najtanszej bawelny?
- szukam kurtki wiosennej. Oprocz wczesniej wspomnianych ekogumek wszechobecne sa parki i dresowe plaszcze. Klasycznych trenczy jest jak na lekarstwo, a jak juz taki znajde, to albo rozmiar nie ten albo wygladam w tym jak Inspektor Gadżet...
Mnie dobijają dziewczyny z torebkami z ekoskóry,całkiem juz zniszczonej i całkiem poździeranej wygląda to obrzydliwie a nie chcę zgadywać, jaka taka torba jest w dotyku. Fuj
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 19:58   #2985
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Gdy tak najeżdżamy na dresówkę to i ja się dołączę. Widziałam dzisiaj chłopaka w szerokich dresach (takich z obniżonym krokiem) i eleganckim płaszczu sięgającym tak do kolan.!! Do tego obowiązkowe air maxy.
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 21:51   #2986
FacetBezTwarzy
Raczkowanie
 
Avatar FacetBezTwarzy
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 152
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez piankowa Pokaż wiadomość
Gdy tak najeżdżamy na dresówkę to i ja się dołączę. Widziałam dzisiaj chłopaka w szerokich dresach (takich z obniżonym krokiem) i eleganckim płaszczu sięgającym tak do kolan.!! Do tego obowiązkowe air maxy.
a nie były to przypadkiem joggery? joggery to nie są spodnie dresowe, tylko mają nogawkę ze ściągaczem by lepiej wyeksponować buty.
FacetBezTwarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 08:08   #2987
piankowa
Wtajemniczenie
 
Avatar piankowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 677
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez FacetBezTwarzy Pokaż wiadomość
a nie były to przypadkiem joggery? joggery to nie są spodnie dresowe, tylko mają nogawkę ze ściągaczem by lepiej wyeksponować buty.
nie wiem, do tego momentu nie wiedziałam, że coś takiego jak joggery istnieje, ale wpisałam w google i bardziej to wyglądało jak coś takiego
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...CTCBvvFS0A0v_-
niż to co wyskakuje po wpisaniu jogger.
piankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 13:36   #2988
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Mnie w obecnej modzie nie tyle rozwala, co wkurza:
- wszechobecne ekoskórki - czy kogoś to naprawdę grzeje w chłodne wiosenne dni? Czy tylko mi w takiej kurte jest albo za zimno albo oblewaja mnie poty? Do tej pory kupilam taka jedna kurtkę i kolejnej "gumowej" nie planuje kupowac..
Jak dla mnie sa one sa super poniewaz
-gdy jest slonce to przygrzewa do nich i jest bardzo przyjemnie.
-mam wrazenie ze lepiej chronia przed wiatrem. Nie przepuszczaja go az tak bardzo. Mam jedna kurtke, ktora z wierzchu ma delkatny korzuszek a w srodku delikatne futerko (taka nie za gruba), ale z wiatrem sobie kompletnie nie radzi. Jak nie ma wiatru super, ale jak jest to idzie umarznac. Te ze skory lepiej sie sprawdzaja.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Mnie rozwala nazywanie ich "eko"skórkami. To jest takie eko, co wytrzyma sezon, a rozkładać się będzie parę tysięcy lat. No super eko po prostu. O ile tylko mam taką możliwość, kupuję skórę naturalną, a jeżeli nie mam możliwości kupić naturalnej - staram się znaleźć tekstylny odpowiednik.
Zalezy od jakosci. Ja mam jedna taka kurtke co ma chyba z 4 lata, a wcale nie widac po niej uzytkowania. Druga ma 2 lata i to samo. Jak nowka.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 15:44   #2989
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Zalezy od jakosci. Ja mam jedna taka kurtke co ma chyba z 4 lata, a wcale nie widac po niej uzytkowania. Druga ma 2 lata i to samo. Jak nowka.
A można spytać, gdzie kupowałaś? Mnie moja z Reserved zniszczyła się po niecałych dwóch latach.
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 15:48   #2990
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

[1=03a25f57c1c12b64185d06c 737e7e94991ae1a10_6577a30 8dca3f;50890960]A można spytać, gdzie kupowałaś? Mnie moja z Reserved zniszczyła się po niecałych dwóch latach.[/QUOTE]
Ta 2 letnia to z Cropp, a ta 4 letnia byla kupiona na targu.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 15:59   #2991
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 786
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ta 2 letnia to z Cropp, a ta 4 letnia byla kupiona na targu.
Dzięki
03a25f57c1c12b64185d06c737e7e94991ae1a10_6577a308dca3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 09:04   #2992
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

http://www.mohito.com/pl/pl/collecti...l-pencil-skirt

Piękny, zaiste, piękny outfit.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:14   #2993
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Jak dla mnie sa one sa super poniewaz
-gdy jest slonce to przygrzewa do nich i jest bardzo przyjemnie.
-mam wrazenie ze lepiej chronia przed wiatrem. Nie przepuszczaja go az tak bardzo. Mam jedna kurtke, ktora z wierzchu ma delkatny korzuszek a w srodku delikatne futerko (taka nie za gruba), ale z wiatrem sobie kompletnie nie radzi. Jak nie ma wiatru super, ale jak jest to idzie umarznac. Te ze skory lepiej sie sprawdzaja.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------


Zalezy od jakosci. Ja mam jedna taka kurtke co ma chyba z 4 lata, a wcale nie widac po niej uzytkowania. Druga ma 2 lata i to samo. Jak nowka.
To prawda. Te kurtki nie zawsze muszą być kiepskie. Mam kurtkę ze sztucznej skóry już piąty rok. Niestety zamek mi się popsuł i żadna znana szwaczka nie chce mi go wszyć, bo zbyt delikatny materiał. Ale zawsze mogę nosić rozpiętą
Wszystko zależy od tego jak się często nosi i jak się ją traktuje

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Jeszcze ogon i uszy a będzie strój kobiety kota
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 11:39   #2994
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
To prawda. Te kurtki nie zawsze muszą być kiepskie. Mam kurtkę ze sztucznej skóry już piąty rok. Niestety zamek mi się popsuł i żadna znana szwaczka nie chce mi go wszyć, bo zbyt delikatny materiał. Ale zawsze mogę nosić rozpiętą
Wszystko zależy od tego jak się często nosi i jak się ją traktuje

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------


Jeszcze ogon i uszy a będzie strój kobiety kota
Ja mam trzeci rok skórkę ze Stradivariusa, absolutnie nie widać znaków używania Jest jak nowa, a noszę ją całą wiosnę i jesień do kominów, sweterków,bluzek na krótki rękaw, również do sukienek na wyjście do klubu.

Dzizaz jaki ptasior
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 13:13   #2995
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Ta spódnica w ogóle jest piękna
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 13:19   #2996
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja tam wolę poliester niż bawełnę . Stąd nie rozumiem hejtu skierowanego na poliester .
Zdarzają się jeszcze podszewki jedwabne. Mam dwa takie żakiety. Co prawda 200% droższe niż normalnie, ale nosi się je super.
Od poliestru lepszy jest acetat, tyle że taki żakiet też będzie nieco droższy.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 16:49   #2997
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość


Jeszcze ogon i uszy a będzie strój kobiety kota
o to to
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 23:17   #2998
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Poza jej niewątpliwą urodą, bardziej przeraża mnie to, że jest już prawie wyprzedana...
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 07:31   #2999
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
JA to w sklepach zawsze znajduje jakieś dziwadła
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 08:42   #3000
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

ta kiecka jest straszna
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.