Czarne spodnie na wiosne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-15, 19:03   #1
666vegeta999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Question

Czarne spodnie na wiosne?


Hej dziewczyny, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o noszeniu czarnych jeansów/bawełnianych spodni na wiosne? Do tego conversy i t-shirty/koszule będące w kontrascie ze spodniami. Oczywiście spodnie doposowane tak, żeby umozliwić wentylacje. Bardzo lubie nosić czarne spodnie i zastanawiam się czy kolor czarny pasuje na wiosne. Może granat byłby lepszym wyborem? Byłbym wdzięczny gdybyście podzieliły się swoimi spostrzeżeniami.
666vegeta999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 09:39   #2
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Oczywiście, że pasuje. Czarny nie jest zarezerwowany na zimę. Jesli chcesz uzyskać efekt lekkości, można zawsze wybrać spodnie przecierane. Albo ciemnoszare, albo granatowe. Na pewno coś znajdziesz.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 10:47   #3
666vegeta999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

nie jestem tylko pewien czy granatowe spodnie + takie buty będą w wystarczającym kontraście: http://sklep.sizeer.com/converse-chu...93444870.bhtml .
666vegeta999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 13:22   #4
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Cytat:
Napisane przez 666vegeta999 Pokaż wiadomość
nie jestem tylko pewien czy granatowe spodnie + takie buty będą w wystarczającym kontraście: http://sklep.sizeer.com/converse-chu...93444870.bhtml .
A musza być w kontraście?
Wystarczy moim zdaniem, jak koszula/bluzka (czy co nosisz) będzie jasna.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 14:43   #5
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Pewnie że mogą być czarne, tylko jak ci przygrzeje w plus 30 stopni to może być ciężko.
Ja noszę długie dzinsy przez okrągły rok, najczęściej granatowe i ciemno niebieskie, do tego bluzki, koszule, kamizelki, t-schirty latem jak przygrzewa też chodzę w spodniach bo lubię, kolor kwestią co lubisz, nic mnie już nie dziwi, kumpel zimą w styczniu biegał po domu w spodenkach do kolan, a ja się trzęsłam z zimna w tym samym pomieszczeniu, pytałam się czy mu nie zimno a on mówił że cały rok w spodenkach chodzi
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 18:17   #6
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Ja cały rok chodzę głównie w czerni (aczkolwiek raczej w kieckach niż spodniach), nigdy mi przez myśl nie przeszło, że na wiosnę "nie wypada".
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 13:47   #7
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Czarny jest najbardziej klasycznym kolorem i pasuje przez cały rok w każdej konfiguracji kolorystycznej
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 13:57   #8
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Cytat:
Napisane przez 666vegeta999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o noszeniu czarnych jeansów/bawełnianych spodni na wiosne? Do tego conversy i t-shirty/koszule będące w kontrascie ze spodniami. Oczywiście spodnie doposowane tak, żeby umozliwić wentylacje. Bardzo lubie nosić czarne spodnie i zastanawiam się czy kolor czarny pasuje na wiosne. Może granat byłby lepszym wyborem? Byłbym wdzięczny gdybyście podzieliły się swoimi spostrzeżeniami.
Czarny jest zupełnie OK na każdą porę roku.
Nie na każdą okazję, rzecz jasna (w okolicznościach "biznesowych" czerń jest kolorem zarezerwowanym na wieczór), ale o ile nie masz akurat spotkania z ministrem - biegaj w czarnym, ile tylko chcesz.

Moim ulubionym połączeniem kolorystycznym uwzględniającym czerń jest czerń z domieszką czerni, przełamana czernią i z małym, czarnym akcentem dla kontrastu.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 15:31   #9
zorga1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 8
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Na lato takie luźne spodnie chce jak te z Depare xxx i koleżanki macie i czerń ale przełamaną kolorowymi kwiatuszkami.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-05-04 o 08:54 Powód: linki reklamowe
zorga1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 21:27   #10
kikaa1986
Raczkowanie
 
Avatar kikaa1986
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

"...Te czerwienie, te zielenie, te jaskrawe błękity, od których zrobiło mi się mdło. Te kolory są nie do zniesienia. A niech mnie, ja te kobiety ubiorę na czarno. Narzuciłam czerń; również dzisiaj jest silna, bo czerń jest ponad wszystko".

Coco Chanel




<ciach>

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2015-06-01 o 08:14
kikaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-04, 09:00   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

generalnie masz sportowy styl ubierania, wiec i wieksza dowolnosc kolorow. Osobiscie nie widze przeciwskazan, choc nie przepadam za polaczeniem jasniejsze buty od spodni. Ale nawet mi na niezobowiazujace okazje zdarza sie wlozyc granatowe dzinsy i biale czeszki (conversy sa modne, ale i tak wolne czeszki), wiec sportowy charakter stroju sporo bilansuje.

Natomiast odradzalabym jasne buty do czarnych rajstop, czy jasne buty do ciemnych spodni garniturowych, ale juz np jasnobrazowe polbuty do granatowych spodni w kantke nie raza.

Najlepiej wklej fotke, bo ostatecznie i tak liczy sie efekt optyczny calosci. Tu nie ma oczywistosci.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 17:47   #12
666vegeta999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3
Dot.: Czarne spodnie na wiosne?

Mogę wrzucić jakieś przykładowe zdjęcie jak bardzo chcecie . Mam jednak problem. Przy temperaturach powyżej 25-28 stopni chodzenie w długich spodniach to dla mnie samobójstwo. Wy w takiej sytuacji ubieracie się w sukienki albo krótkie spodenki co jest atrakcyjne dla nas. Jak widzicie tak ubranych facetów?(krótkie jeansy albo bermudy) przy takiej temperaturze.

Edytowane przez 666vegeta999
Czas edycji: 2015-06-14 o 17:49
666vegeta999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-14 18:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.