Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 15:30   #2521
Ayertienna
Raczkowanie
 
Avatar Ayertienna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz | Wrocław | Zurich
Wiadomości: 256
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Właśnie przyszła do mnie paczka od matki, a tam zamówione ze świątecznej oferty kosmetyki - i muszę powiedzieć, że tymi kulkami jestem bardzo rozczarowana. Prawie ich nie widać
Nie podoba mi się też zupełnie zapach tej malwy w cukrze, chyba przy kolejnych limitkach najpierw wszystko obwącham w stacjonarnym
__________________
Learning that we're only immortal for a limited time...
Ayertienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:30   #2522
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pisałam do BOK i okazało się że tych zamówień -50% w ogóle nie maja w systemie (nawet tych opłaconych - a głupia opłaciłam od razu )

Dostałam info od Pani Natalii że sprawa jest wyjaśniania w odp. dziale itd.
marudo, wszystkich? Czy konkretnie Twoich?
Pytam bo ja dostałam mailem potwierdzenie i nie kombinowałam z limitowankami świątecznymi i teraz zastanawiam się czy moje zamówienie zostało przyjęte czy nie.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:34   #2523
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez DiTu77 Pokaż wiadomość
O kurcze - ja też opłaciłam od razu No ale bez przesady - muszą to jakoś ogarnąć...
Wszystkich zamówień.
Napisano mi że mają już zgłoszenia od klientów dot. tych zamówień a nie mają ich zarejestrowanych w ws systemie i teraz specjalny dział zajmuje się tą sprawą.


Ja wysłałam im potwierdzenie zamówienia które dostałam na adres mailowy zaraz po złożeniu zamówienia. Niepokoiło mnie że już 3 dzień nie ma zamówienia na moim koncie YR.
Dobrze że jakiś ślad pozostał...

Normalnie masakra z tym ich systemem, wychodzi na to ze jest sporo niedopracowany.....
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2012-11-20 o 15:36
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:38   #2524
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Wszystkich zamówień.
Napisano mi że mają już zgłoszenia od klientów dot. tych zamówień a nie mają ich zarejestrowanych w ws systemie i teraz specjalny dział zajmuje się tą sprawą.


Ja wysłałam im potwierdzenie zamówienia które dostałam na adres mailowy zaraz po złożeniu zamówienia. Niepokoiło mnie że już 3 dzień nie ma zamówienia na moim koncie YR.
Dobrze że jakiś ślad pozostał...

Normalnie masakra z tym ich systemem, wychodzi na to ze jest sporo niedopracowany.....
Ani ńie mów ja zlozylam 3 zamowienia na prawie 650 zl juz po znizce chyba tez do nich napisze...
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 15:56   #2525
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Dzięki za odpowiedź marudo.
Już wysłałam potwierdzenie mojego zamówienia do BOK.
No zobaczymy jak sobie poradzą.
Chyba coś robią w tym swoim systemie bo dziś rano nie wchodziły mi oferty wysyłkowe i cały czas miałam komunikat, że coś aktualizują.
Miejmy nadzieję, że jakoś ograną to zamieszanie.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:02   #2526
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pisałam do BOK i okazało się że tych zamówień -50% w ogóle nie maja w systemie (nawet tych opłaconych - a głupia opłaciłam od razu )

Dostałam info od Pani Natalii że sprawa jest wyjaśniania w odp. dziale itd.
u mnie to samo, identyczna wiadomosc
ale bralam za pobraniem
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:16   #2527
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Wszystkich zamówień.
Napisano mi że mają już zgłoszenia od klientów dot. tych zamówień a nie mają ich zarejestrowanych w ws systemie i teraz specjalny dział zajmuje się tą sprawą.


Ja wysłałam im potwierdzenie zamówienia które dostałam na adres mailowy zaraz po złożeniu zamówienia. Niepokoiło mnie że już 3 dzień nie ma zamówienia na moim koncie YR.
Dobrze że jakiś ślad pozostał...

Normalnie masakra z tym ich systemem, wychodzi na to ze jest sporo niedopracowany.....
I tego się właśnie bałam, że zamówienia z tymi cudownymi kodami się nie zarejestrują ;/ I nie jestem zdziwiona tym wcale bo to nie pierwszy raz się zdarza. Ten ich "system" działa mniej sprawnie niż kasa chorych.

Mimo wszsytko YR to porządna firma i liczę, że ten bałagan uporządkują. I zatrudnią sobie lepszych informatyków/ specjalistów od baz danych
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 16:26   #2528
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Pisałam do BOK i okazało się że tych zamówień -50% w ogóle nie maja w systemie (nawet tych opłaconych - a głupia opłaciłam od razu )

Dostałam info od Pani Natalii że sprawa jest wyjaśniania w odp. dziale itd.
Ja tez od razu zaplacialm :/ i zamowienia w systemie nie ma.

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
marudo, wszystkich? Czy konkretnie Twoich?
Pytam bo ja dostałam mailem potwierdzenie i nie kombinowałam z limitowankami świątecznymi i teraz zastanawiam się czy moje zamówienie zostało przyjęte czy nie.
Na maila dostalam potwierdzenie zlozenia zamowienia wraz z lista produktow, oraz potwierdzenie zaplaty.
Zamawialam 2 rzeczy z oferty swiatecznej, ale mialam zamowienie wieksze niz 129 zl.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 16:49   #2529
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez gorillaz Pokaż wiadomość
A ja zamawiając w weekend -50% wystrzegałem się produktów nie objętych promocją, czyli limitowanek i zestawów świątecznych. Nie chcę was martwić, ale mogą wycofać zamówienia tych osób co tak robiły...
A ja podejrzewam jeszcze cos innego. Kiedy zobaczyli ze system naliczal podwójne rabaty (rabat na stronie + 50%) to nie zrealizują wcale zamówień.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 17:14   #2530
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

No ciekawe. W moim zamówieniu jakieś rabaty ze strony były na pomadki i na kredkę. Ciekawe czy mi je zrealizują.
Dostałam właśnie potwierdzenie, że dostali mojego maila, chyba to wiadomość generowana automatycznie. I tyle.
szkoda, że taki bałagan w tym sklepie internetowym.
Jak dalej tak będzie to chyba częściej będę korzystać z oferty wysyłkowej.
Ciekawe co oni właściwie robią, dzielą czy łączą systemy różnych kanałów dystrybucji. Bo jeśli je dzielą a nie integrują to jak będą mieć wielu klientów to nikt się chyba w tym nie połapie.
Mogliby zacząć korzystać z usług paczkomaty.pl
Mam taki blisko. Bardzo fajna rzecz, można w nim nawet przy odbiorze płacić kartą. Chciałabym móc tak odbierać paczki z YR zamiast stać godzinami na poczcie. Co o tym myślicie? Może podsunąć im na facebooku taki pomysł?
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 17:31   #2531
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
No ciekawe. W moim zamówieniu jakieś rabaty ze strony były na pomadki i na kredkę. Ciekawe czy mi je zrealizują.
Dostałam właśnie potwierdzenie, że dostali mojego maila, chyba to wiadomość generowana automatycznie. I tyle.
szkoda, że taki bałagan w tym sklepie internetowym.
Jak dalej tak będzie to chyba częściej będę korzystać z oferty wysyłkowej.
Ciekawe co oni właściwie robią, dzielą czy łączą systemy różnych kanałów dystrybucji. Bo jeśli je dzielą a nie integrują to jak będą mieć wielu klientów to nikt się chyba w tym nie połapie.
Mogliby zacząć korzystać z usług paczkomaty.pl
Mam taki blisko. Bardzo fajna rzecz, można w nim nawet przy odbiorze płacić kartą. Chciałabym móc tak odbierać paczki z YR zamiast stać godzinami na poczcie. Co o tym myślicie? Może podsunąć im na facebooku taki pomysł?
Też korzystam z paczkomatów - świetna sprawa.
Ktoś im już nie raz sugerował na Fb niestety bez odzewu.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 17:36   #2532
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Hm... to może firmie paczkomaty zasugerować, żeby postarali się o współpracę z YR.
Bo z AVON chyba współpracują ( jakieś nalepki sobie przypominam, bo kosmetyków AVON raczej nie kupuję). Może to odniosłoby jakiś skutek?
Może dla osób obsługujących fanpage za wysokie progi i raczej nie mają szans sugerować niczego kierownictwu firmy? Przynajmniej ja mam takie wrażenie, że feedback z FB poza fanpage nie trafia. No ale próbować można.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 17:40   #2533
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Wczoraj zamawialam z urodzinowej i mam status w toku a sobotniego z -50% tez nie ma ech...
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 17:53   #2534
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Czy rozświetlającego pudru w kulkach jest gdzieś może wrzucone foto jak wygląda na twarzy? Badałam puder w sklepie, ale na ręce to bez porównania jak na twarzy. Większość z Was jest rzoczarowana tym, że mało rozświetla. Ja byłabym wzniebowzięta, gdyby nie rozświetlał w ogóle :P Chcę kulki do wykończenia makijażu zamiast pudru sypkiego.
stellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 18:49   #2535
kika007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

ja wczoraj napisałam w sprawie dołączenia próbek do mojego piątkowego zamówienie, którego do tej pory nie ma na moim koncie:/ taką odp. dostałam:

W imieniu Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz zainteresowanie ofertą naszej firmy.

W odpowiedzi na Pani wiadomość informuję, iż zamówienia z ofert internetowych rejestrowane są z pewnym opóźnieniem w systemie obsługującym sprzedaż wysyłkową. W związku z tym, zamówienie nie zostało jeszcze zarejestrowane na Pani koncie.
W celu dołączenia próbek produktów do zamówienia bardzo proszę o ponowny kontakt w dniu 20.11.2012r.w godzinach popołudniowych.
kika007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:14   #2536
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Również wysłałam im potwierdzenie swojego zamówienia. W sumie mi też pasuje, żeby zamówienie dotarło później to wykończę resztki żeli pod prysznic, balsamów, kremów i będę mogła zacząć testować YR
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:19   #2537
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Hm... to może firmie paczkomaty zasugerować, żeby postarali się o współpracę z YR.
Bo z AVON chyba współpracują ( jakieś nalepki sobie przypominam, bo kosmetyków AVON raczej nie kupuję). Może to odniosłoby jakiś skutek?
Może dla osób obsługujących fanpage za wysokie progi i raczej nie mają szans sugerować niczego kierownictwu firmy? Przynajmniej ja mam takie wrażenie, że feedback z FB poza fanpage nie trafia. No ale próbować można.
Avon współpracuje
Mojego zamówienia dalej nie ma w systemie

Też pisałam w sprawie próbek, ale nie mogłam się dogadać z panią Natalią i mają mi je puścić osobnym listem
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:33   #2538
kika007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Jejku mam nadzieję, że nie będa robić zbędnych problemów i zrealizują nasze zamówienia. Ja za to liczyłam, że paczka przyjdzie w tym tygodniu, ale widzę, że nic z tego
kika007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:33   #2539
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Jakaś masakra z tymi zamówieniami.
Ja robiłam dzień wcześniej zanim weszły te kody zamówienie z kodem z mBanku, i tego też nie ma w systemie
Mam opłacone z góry łącznie 3 zamówienia na prawie 300zł, ale potwierdzenia są wszystkie na mailach, więc jakoś szczególnie sie nie martwię. Różne akcje już z nimi były i z każdej wychodzili z twarzą i na korzyść klienta, więc z tego też na pewno wyjdą, tylko ciekawe ile im to zajmie.
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 19:42   #2540
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Mój TŻ twierdzi, że nie powinnyśmy się martwić bo YR jak dotychczas było solidną firmą. Mam nadzieję,że jakoś rozwiążą ten problem.
Ja sama nigdy nie opłaca zamówień z góry, na wszelki wypadek.
Jeśli ktoś płacił przelewem czy kartą to chyba może zawsze w razie czego anulować daną transakcję w swoim banku.
Wydaje mi się, że postarają się jakoś wynagrodzić klientom całe to zamieszanie, bo jak zauważył mój TŻ w końcu żyją z lojalności stałych klientów.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:47   #2541
natalkaa20
Przyczajenie
 
Avatar natalkaa20
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Leszno/Poznań/Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Coz ja tez oczekuje na rejestracje zamowienia, przynajmniej troche ochlonelam. Licze na to, ze zamowienia przejda-w mailu z rabatem bylo -50% na ,,cale zakupy" , nie bylo nic ze nie obejmuje Zielonego punktu czy oferty swiatecznej..a ja chce swoje SE purple i zestawy
__________________
Mam dwa koty, więc nie potrzebuję telewizora
natalkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 19:56   #2542
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez natalkaa20 Pokaż wiadomość
Coz ja tez oczekuje na rejestracje zamowienia, przynajmniej troche ochlonelam. Licze na to, ze zamowienia przejda-w mailu z rabatem bylo -50% na ,,cale zakupy" , nie bylo nic ze nie obejmuje Zielonego punktu czy oferty swiatecznej..a ja chce swoje SE purple i zestawy
w mailu jest, ze nie obejmuje oferty swiatecznej.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 20:02   #2543
natalkaa20
Przyczajenie
 
Avatar natalkaa20
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Leszno/Poznań/Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
w mailu jest, ze nie obejmuje oferty swiatecznej.
Faktycznie kliknelam pokaz obrazki i masz racje- niby nie obejmuje limitowanki tymbardziej jestem ciekawa jak to rozwiaza:p
__________________
Mam dwa koty, więc nie potrzebuję telewizora
natalkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 02:15   #2544
Greta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Niestety też zapłaciłam z góry za przesyłkę i nie dostałam potwierdzenia zamówienia tylko samo potwierdzenie przelewu. I szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie co w końcu zamówiłam gdyby trzeba było to odtwarzać . Ach ta gorączka promocyjna i jeszcze straszenie , że rabat maleje. Pani Natalia odpisała, że trzeba być cierpliwym, wiec mam nadzieję, że jednak znajdą te nasze zamówienia i paczka dotrze na czas, bo to głównie prezenty świąteczne.

Widziałyście już zapowiedź nowego zapachu z linii Flowerparty?
http://www.beaute-addict.com/blog-be...r-682757-0.php
Greta_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 06:29   #2545
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Ja mam na szczęście potwierdzenie zamówienia, nie wyobrażam sobie, żeby mieli nam zamówień nie zrealizować. Niech dorzucą gratisy za to zamieszanie!
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 07:34   #2546
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Zdenerwowałam się wczoraj. Mojego zamówienia z soboty nadal nie ma w systemie. Wysłałam dwa potwierdzenia- potwierdzenie zamówienia i przelewu I wciąż czekam na odpowiedź.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 07:54   #2547
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Zdenerwowałam się wczoraj. Mojego zamówienia z soboty nadal nie ma w systemie. Wysłałam dwa potwierdzenia- potwierdzenie zamówienia i przelewu I wciąż czekam na odpowiedź.
Mojego tez nie ma . Musimy chyba się uzbroic w cierpliwość Jest natomiast zmiana statusu w moim zamowieniu z oferty swiatecznej. "w toku". Czyli była dostawa i mam nadzieje ze dzis wyjdzie.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:34   #2548
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

ja cały czas wypatruję listonosza, a oni pewnie nawet jeszcze nie przygotowali zamówienia do wysłania musimy przestać czekać, będzie niespodziana

z drugiej strony jak im się coś poknociło to może będzie jeszcze raz taki mailing, jak już ogarną swój zawodny system; wtedy od razu będzie można kupić więceeej
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:38   #2549
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

Ja dostałam taką informacjęm :

Uprzejmie informuję, iż zamówienie o numerze nie zostało jeszcze zarejestrowane w naszej bazie danych.
Informuję również, iż zamówienia z ofert internetowych rejestrowane są z pewnym opóźnieniem w systemie obsługującym sprzedaż wysyłkową, termin realizacji z dostawą jest od 4-15 dni roboczych.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-21, 08:59   #2550
joawoj
Raczkowanie
 
Avatar joawoj
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Yves Rocher - promocje, oferty, nowości - cz. V

A myślicie, że można anulować zamówienie opłacone z góry przelewem? Zaszalałam z kodem -50, a wcześniej zamówiłam jeszcze z ofertą z mBanku -50zł i chciałabym z jednego zamówienia zrezygnować chyba...
joawoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.