Wypelniacze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-19, 03:36   #1
Toja8506
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3

Wypelniacze


Chciałam się poradzić chodzi o to że byłam wczoraj na wypełnianiu doliny łez kwasem Ha princess1ml i nie ma efektu.Czy mogę złożyć reklamacje i czy mi ją przyjmą?:/
Toja8506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 18:42   #2
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Wypelniacze

Cytat:
Napisane przez Toja8506 Pokaż wiadomość
Chciałam się poradzić chodzi o to że byłam wczoraj na wypełnianiu doliny łez kwasem Ha princess1ml i nie ma efektu.Czy mogę złożyć reklamacje i czy mi ją przyjmą?:/
Masz bodajże tydzień lub dwa na złożenie reklamacji. Masz paragon lub fakturę? W sumie nie potrzebujesz...ja kiedyś reklamowałam farbowanie i bez paragonu.
Poczekaj kilka dni i jak kwas nie zadziała faktycznie na zmarszczki to idź zareklamuj. Powiedz wprost ,że nie taka była umowa ,miały być wypełnione a nie są. Jesteś nie zadowolona z efektu i oczekujesz albo zwrotu części gotówki albo poprawki. Poczytaj o prawach konsumenta ile jest czasu na reklamacje i co można reklamować. Mamy czasy ,że można nawet głupiego tipsa zareklamować u kosmetyczki bo odpadł po dwóch dniach od założenia
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 22:42   #3
slodkaidiotka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Wypelniacze

Stary wątek ale odpisze bo może komuś się przydać. Powiem tak, kwas się układa 2 tygodnie, pij dużo wody i jeśli po tygodniu nie będzie efektu wtedy należy się reklamacja. Zbyt szybko nie ma co iść bo on się układa...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Swoją droga jak 1ml aż na to poszedł to aż tak duża ta dolina łez? .. dziwne bo efekt powinien być od razu choć ten princess to słaby kwas i się sieciuje dluzej niż inne
slodkaidiotka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 23:42:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.