Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 08:49   #4081
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

mi sie wydaje ze ta matka maczała w tym palce, bo nie wypowiadałaby się tak o zaginionej córce jak o "kimś tam" , widać jej obojętność, brak tęsknoty i zero uczuć.
nie linczujcie mnie, ale takie mam odczucie
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:52   #4082
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze ta matka maczała w tym palce, bo nie wypowiadałaby się tak o zaginionej córce jak o "kimś tam" , widać jej obojętność, brak tęsknoty i zero uczuć.
nie linczujcie mnie, ale takie mam odczucie
Ja jednak uwazam, ze juz nie ma siły na to by płakać- pamietam poczatki, to było straszne cierpienie (matki).

A jaki miałaby miec motyw mama ?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:52   #4083
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

ehh, ludzie zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie
Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
mi sie wydaje ze ta matka maczała w tym palce, bo nie wypowiadałaby się tak o zaginionej córce jak o "kimś tam" , widać jej obojętność, brak tęsknoty i zero uczuć.
nie linczujcie mnie, ale takie mam odczucie
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 08:55   #4084
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
ehh, ludzie zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie
po tym co stało się w Sosnowcu mnie już nic nie zdziwi
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:00   #4085
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
po tym co stało się w Sosnowcu mnie już nic nie zdziwi
no własnie.
nie mam pojecia jaki motyw, tak jak wyzej nic mnie nie zdziwi juz.
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:14   #4086
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Weszłam tu, bo natknęłam się na artykuł o Iwonce i wiedziałam, że wątek na Wizażu ruszy. Wszystkim krytykującym mamę Iwony radzę się mocno puknąć w łeb
Udzialałam się na wątkach o Iwonie od początku, wieszałam plakaty o zaginięciu, byłam na bieżąco ze wszystkim co się działo prawie dwa lata temu... w życiu nie powiedziałabym złego słowa na jej mamę. A porównywanie jej do Katarzyny W. to już w ogóle śmiech na sali

Ja obstawiam, że policja w końcu doszła do jakiś nieścisłości w zeznaniach znajomych albo znaleźli pana ręcznika.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
pewnie doszło do kontrolowanego przecieku, przekazano szczątkowe informacje do mediów i czekają na ruch morderców, dziewczyna pewnie nie żyje ale może przynajmniej morderca pójdzie siedzieć.
i mam wrażenie że okaże się iż mordercą był ten kolega lub ktoś jej dobrze znajomy.
jakiś jej kolega miał alibi lecz nie poddał się badaniu wariografem i może to na niego jest ta zasadzka? w sposób normalny nic udowodnić mu nie mogą bo ma alibi więc może chcą go zmusić do błędu i tego że sam się im wystawi.
nie zapominajmy, że ojczym Iwony słyszał jej głos rano przed domem - wątek ten został z czasem pominięty, było o tym cicho, może policja zabroniła o tym wspominać? Albo po prostu sytuacji nie było, nie wiemy.. Mi sie wydaje, że albo ona tam była z kimś znajomym i stamtąd została "porwana" itp. albo pan ręcznik ją zaatakował między jej domem, a miejscem w którym uchwyciły ją i jego kamery
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 09:34   #4087
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Hmmm, a niby jak jej matka miała mówić? Miała odwalić szopkę, zalewać się łzami i wygłaszać komunikaty, że czeka na powrót córeczki? Minęły przecież dwa lata...

Kobieta ma pracę, musi jakoś żyć normalnie i funkcjonować. Dla mnie właśnie byłoby dziwne, gdyby teraz po dwóch latach pokazała wielkie emocje... Z czasem wszystko blaknie i tak jest w jej przypadku. Jest nadzieja i tyle. A jaki jest ból w jej sercu wie tylko ona...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 09:59   #4088
Melansie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wszyscy czekają na rozwiązanie tej sprawy. Niestety, już raczej nie pomyślne...
Melansie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 12:55   #4089
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Znają sprawcę? To znaczy że już są pewno że nie żyje...? 2 lata temu byłam w trójmieście, udzielałam się w sprawie na gp24... Jeżeli pogrzeb (panie świeć nad jej duszą) zbiegnie się z moją wizytą u rodziców, to przyjdę. Boże biedna dziewczyna, biedna jest jej matka, jak ja im współczuje. Ta sprawa jest straszna.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 13:05   #4090
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
w sumie to na miejscu takiej osoby, to wolałabym umrzeć niż być w domu publicznym.
Dokladnie. Niewolinictwo wg mnie to jedna z najgorszych zbrodni jakie moze zrobic czlowiek czlowiekowi. A tym bardziej prosstytucja

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Nie wiem czy pamietacie, ale z jednym z wywiadow z Rutkiem wspomnial on, ze Iwona nie zyje. Moze sprawa sie wyjasnila, siedza cicho zeby dorwac sprawwce...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:23   #4091
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artyk...i-jasnowidzowi

i

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...__Analiza.html
cytat:
Policja nie ma do "Gazety" pretensji o ujawnienie okoliczności wizyty u matki Iwony. Jeśli policjanci rzeczywiście mają wiarygodne informacje na temat śmierci Iwony, wszystko teraz zależy od znalezienia zwłok. Trudno sobie wyobrazić, by domniemany sprawca próbował po dwóch latach wykopać szczątki i przenieść je w inne miejsce, byłoby to dla niego zbyt ryzykowne. Jeśli policjanci rozmawiali z matką w taki, a nie inny sposób, znaczy to, że znają obszar prawdopodobnego ukrycia ciała, teren jest pod obserwacją i sukcesywnie prowadzone są tam poszukiwania. Możliwe, że policja znalazła szczątki młodej blondynki i trwa weryfikacja tożsamości. Publikacja nie może w niczym zaszkodzić, choć oczywiście policja woli unikać presji ze strony mediów.

Gra operacyjna przeciwko matce dziewczyny?

Według internautów można wyobrazić sobie też inną sytuację. Policjanci przyszli do matki, by wykorzystać ją do jakiejś gry. Chodziłoby o to, by przekazane przez nich informacje poszły dalej i sprowokowały do działania sprawcę. Taki wariant wydaje się bardzo mało prawdopodobny. Matka Iwony Wieczorek przeszła już tak dużo, że poddawanie jej kolejnemu stresowi byłoby nieprofesjonalne i na pewno nieludzkie. Jeden tylko wariant dopuszczałby tego typu grę operacyjną: gdyby matka miała coś wspólnego z zaginięciem Iwony - ale taki scenariusz wydaje się do tego stopnia nieprawdopodobny, że Iwonę równie dobrze mogłoby porwać UFO.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2012-06-22 o 14:27
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 14:25   #4092
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie zapominajmy, że ojczym Iwony słyszał jej głos rano przed domem - wątek ten został z czasem pominięty, było o tym cicho, może policja zabroniła o tym wspominać? Albo po prostu sytuacji nie było, nie wiemy.. Mi sie wydaje, że albo ona tam była z kimś znajomym i stamtąd została "porwana" itp. albo pan ręcznik ją zaatakował między jej domem, a miejscem w którym uchwyciły ją i jego kamery
w tego ręcznika nie specjalnie wierzę, bo raczej ktoś przyjezdny nie byłby w stanie moim zdaniem tak dobrze ukryć ciała na nieznanym terenie (bo gdyby był on "miejscowy" to ktoś szybko by go namierzył, życzliwych sąsiadów w Polsce jest wielu).
sądzę że doszła pod dom (twierdził tak też jasnowidz) podjechali znajomi, może nawet ci z dyskoteki lub ktoś kto ją znał, zabrali gdzieś ją na after, kilka drinków za dużo zrobiło swoje i doszło do mordu.
ojczym sam z siebie jej głosu by nie wymyślił, mógł ten głos faktycznie tam słyszeć.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 15:58   #4093
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja nie wierzę raczej w przypadkowe morderstwo w tym momencie. Dużo się rzeczy dzieje ale w takiej okolicy pełnej ludzi przy bulwarze drogich hotelach o świecie, wydaje mi się że trudniej o psychola. To musiało być bardziej zorganizowane, samochód czy Bóg wie co. Ale jeśli samochód musieli by ją zgarnąć spod samego domu, pierwsza ulica po przejściu bulwarem po której mogą jeździć samochody znajduje się właśnie niedaleko czarnego dworu, przy wyjściu z parku Regana
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:05   #4094
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mnie się wydaje, że właśnie przy tej ulicy, za parkiem wszystko się rozegrało, że Iwona nie doszła pod dom.
Poza tym, o ile kojarze, to jej ojczym chyba mówił, że słyszał głos Adrii, która mówiła coś w stylu " Iwona...." przez telefon i pomyślał, że one rozmawiają, bo są razem, a w rzeczywistości to było przez telefon.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 16:06   #4095
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

No nie wiem. Możliwe. Park obrasta strasznie w lato jeśli go się nie obstrzyże jest mnóstwo dziwnych miejsc ciemnych i krzaków, jak to w każdym parku. Boże niech ta sprawa się rozwiąże, niedługo miną dwa lata...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 17:46   #4096
renoiz
Raczkowanie
 
Avatar renoiz
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
nie zapominajmy, że ojczym Iwony słyszał jej głos rano przed domem - wątek ten został z czasem pominięty, było o tym cicho, może policja zabroniła o tym wspominać? Albo po prostu sytuacji nie było, nie wiemy.. Mi sie wydaje, że albo ona tam była z kimś znajomym i stamtąd została "porwana" itp. albo pan ręcznik ją zaatakował między jej domem, a miejscem w którym uchwyciły ją i jego kamery
Też mnie to zastanawia, że ojczym słyszał Iwonę rozmawiającą z koleżanką przez telefon lub na żywo. Jeśli przez tel. to łatwo by było to sprawdzić. A czy ta koleżanka wróciła z imprezy do bloku piechotą?

Edytowane przez renoiz
Czas edycji: 2012-06-22 o 17:49
renoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:17   #4097
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wróciła ze znajomymi taksówką.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 18:42   #4098
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

cooo??



a, koleżanka, a już myślałam, ze Iwona
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 22:10   #4099
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja nie moge... Po prostu nie moge sobie wyobrazic tego, co czuje mama Iwony. To musi byc straszne. Czytam watek i sledze tez troche sprawe Iwony, zerkam co chwile,czy czegos nowego nie slychac. Teraz powiem szczerze,ze dreszcze mnie przechodza jak mysle o tym,ze ta sprawa moze sie niedlugo rozwiazac... Ogolnie to byloby dobrze w koncu dowiedziec sie co sie wlasciwie stalo,niz zyc tyle czasu w niepewnosci,ale mimo wszystko, przeraza mnie to. To juz dwa lata...gdzie ona jest...
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2012-06-22 o 22:12
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-23, 11:03   #4100
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Video z Dzień Dobry TVN

http://dziendobry.tvn.pl/video/przel...est,49233.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:23   #4101
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Współczuje rodzicom strasznie ... zyc w takiej niepewnosci przez tyle lat. mam nadzieje, ze to nie ujdzie na sucho i krew mnie zalewa, ze ten co jest odpowiedzialny za to co sie stalo (cokolwiek sie stalo) chodzi wolno i byc moze nie zamierza przestac. Ciekawe czy to byl jednorazowy wybryk czy moze ma juz na swoim koncie inne przestepstwa. Ciekawe co profiler policyjny by o nim powiedzial.

Niemniej jednak zachowanie Iwony wydaje mi sie strasznie nieodpowiedzialne i naiwne, albo wręcz prowokujące. Nie wyobrazam sobie, zebym mogla przechadzac sie w takiej miniowce po nocy sama. Koniecznie chciala zwrocic na siebie uwage i zwrocila. To sie nazywa kuszenie losu. Powrot z imprezy jest zawsze newralgicznym punktem kazdego wyjscia. Chociaz juz bylo jasno i duzo ludzi ... Moze miala zludne poczucie bezpieczenstwa.

Edytowane przez fossa
Czas edycji: 2012-06-23 o 11:25
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:26   #4102
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Współczuje rodzicom strasznie ... zyc w takiej niepewnosci przez tyle lat. mam nadzieje, ze to nie ujdzie na sucho i krew mnie zalewa, ze ten co jest odpowiedzialny za to co sie stalo (cokolwiek sie stalo) chodzi wolno i byc moze nie zamierza przestac. Ciekawe czy to byl jednorazowy wybryk czy moze ma juz na swoim koncie inne przestepstwa. Ciekawe co profiler policyjny by o nim powiedzial.

Niemniej jednak zachowanie Iwony wydaje mi sie strasznie nieodpowiedzialne i naiwne, albo wręcz prowokujące. Nie wyobrazam sobie, zebym mogla przechadzac sie w takiej miniowce po nocy sama. Koniecznie chciala zwrocic na siebie uwage i zwrocila. To sie nazywa kuszenie losu. Powrot z imprezy jest zawsze newralgicznym punktem kazdego wyjscia. Chociaz juz bylo jasno i duzo ludzi ... Moze miala zludne poczucie bezpieczenstwa.
Po pierwsze - ona nie szła w miniówce tylko w spódnicy do kolan, a po drugie - nawet gdyby szla to i tak nikt nie miał prawa jej krzywdy robić.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:40   #4103
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Po pierwsze - ona nie szła w miniówce tylko w spódnicy do kolan, a po drugie - nawet gdyby szla to i tak nikt nie miał prawa jej krzywdy robić.

No pewnie, ze nie mial. Ale nie zyjemy w idealnym swiecie i rozni ludzie sie trafiaja, a oni tylko czekaja na okazje.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:54   #4104
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Po pierwsze - ona nie szła w miniówce tylko w spódnicy do kolan, a po drugie - nawet gdyby szla to i tak nikt nie miał prawa jej krzywdy robić.
spódnica do kolan?? to chyba źle widzimy ten sam obraz ....
wg mnie mini że ho ho ..
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:57   #4105
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
spódnica do kolan?? to chyba źle widzimy ten sam obraz ....
wg mnie mini że ho ho ..
Mialam podobna sukienke i jesli byla to ta sama to faktycznie dosyc przykrotkawa

ale cz to ma teraz znaczenie....
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:00   #4106
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nie zgodzę się z tym kuszeniem losu.Sama ta sama drogą wracałam tysiące razy zimą po godz 17 gdy jest już ciemno,latem w nocy lub późnym wieczorem albo nad ranem właśnie z dyskoteki i pewniej się czułam w takich dziwnych porach latem bo jest tam wtedy mnóstwo ludzi niż np inna porą roku gdy jest jasno a ludzi brak...Poza tym młodośc ma swoje prawa teraz bym się nie odważyła wyjść z domu sama gdy jest ciemno nie móiwąc juz o przejściu przez park czy inne takie miejsce ale kiedyś nie był to dla mnie problem.
Mam nadzieję,że się ta sprawa rozwiąże choć puki nie ma ciała jest nadzieja ...
Pamiętam jak moja Mama mi czytała wiadomości,że znaleziono bodajże na Helu zwłoki itd okazło się,że to zaginiona Iwona... nogi się pode mną ugieły,zrobiło mi się ciemno przed oczami i myślałam:nie tylko nie tylko nie to,szczęście w nieszczęściu okazało się,z eto nie ta Iwona ...
Nie znam tej dziewczyny osobiście ale jest mi jakos dziwnie bliska może dlatego,że mam w głowie myśl:przeciez mogłam być to ja kilka lat temu.
I dlatego też nie chce mi się wierzyć,ze stało sie to na deptaku moim znadniem blisko domu tak blisko,że nie powinno się wydażyć...
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:10   #4107
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym kuszeniem losu.Sama ta sama drogą wracałam tysiące razy zimą po godz 17 gdy jest już ciemno,latem w nocy lub późnym wieczorem albo nad ranem właśnie z dyskoteki i pewniej się czułam w takich dziwnych porach latem bo jest tam wtedy mnóstwo ludzi niż np inna porą roku gdy jest jasno a ludzi brak...Poza tym młodośc ma swoje prawa teraz bym się nie odważyła wyjść z domu sama gdy jest ciemno nie móiwąc juz o przejściu przez park czy inne takie miejsce ale kiedyś nie był to dla mnie problem.
Mam nadzieję,że się ta sprawa rozwiąże choć puki nie ma ciała jest nadzieja ...
Pamiętam jak moja Mama mi czytała wiadomości,że znaleziono bodajże na Helu zwłoki itd okazło się,że to zaginiona Iwona... nogi się pode mną ugieły,zrobiło mi się ciemno przed oczami i myślałam:nie tylko nie tylko nie to,szczęście w nieszczęściu okazało się,z eto nie ta Iwona ...
Nie znam tej dziewczyny osobiście ale jest mi jakos dziwnie bliska może dlatego,że mam w głowie myśl:przeciez mogłam być to ja kilka lat temu.
I dlatego też nie chce mi się wierzyć,ze stało sie to na deptaku moim znadniem blisko domu tak blisko,że nie powinno się wydażyć...
szczęście dla kogo? nigdy nie zrozumiem osób bezpośrednio niezwiązanych z osobą zaginioną i mówiących "uff, to jednak nie jej ciało, jakie to szczęście!". To jednak czyjeś zwłoki są, i kryje się za nimi czyjas tragedia, o jakim szczęściu tu mówimy?

a to że blisko domu nie powinno sie nic wydarzyć, to złudne, niestety, poczucie bezpieczeństwa.
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:33   #4108
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Właśnie w nocy się jej nic nie stało, więc w tym sensie nie można jej obwiniać za to, co ją spotkało. Ostatni raz była widziana przez sprzątacza miejskiego przy wyjściu z parku, a to już musiała być gdzieś 4.30. To jest już pora, gdzie ludzie normalnie się kręcą, bo np. jadą na lotnisko albo na pociąg. Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest, że wsiadła do samochodu kogoś znajomego.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:37   #4109
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
Mialam podobna sukienke i jesli byla to ta sama to faktycznie dosyc przykrotkawa

ale cz to ma teraz znaczenie....
no właśnie , chyba nie ma znaczenia ... jednak ktoś mógł odebrać taki strój dwuznacznie.

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Właśnie w nocy się jej nic nie stało, więc w tym sensie nie można jej obwiniać za to, co ją spotkało. Ostatni raz była widziana przez sprzątacza miejskiego przy wyjściu z parku, a to już musiała być gdzieś 4.30. To jest już pora, gdzie ludzie normalnie się kręcą, bo np. jadą na lotnisko albo na pociąg. Dla mnie najbardziej prawdopodobne jest, że wsiadła do samochodu kogoś znajomego.
zależy gdzie. ja często o tej porze chodziłam na pociąg i niestety ale grupki pijanych osób wracających z imprez są bardzo czepliwe i nieprzewidywalne ...
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 12:39   #4110
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Znają sprawcę... Ciekawe jak ta historia się zakończy...

Co do powrotu Iwony - każdy ma prawo wracać do domu o której chce, którędy chce,być ubranym jak chce i nikt nie ma prawa zrobić krzywdy . Myślę, że może i mini była prowokująca, ale z drugiej strony czy młoda dziewczyna, ładna ma chodzić w dresie, bo zawsze istnieje ryzyko napadnięcia... Przecież to jest wiek, kiedy dziewczyny najbardziej się stroją, malują, chcą ładnie wyglądać i mają do tego prawo.
Ja zostałam napadnięta pod swoim domem, gdy wracałam z imprezy - był środek zimy, nie miałam mini, nie byłam prowokująco ubrana. Na szczęście mnie się nic większego nie stało, pozostał tylko lęk o każdy późniejszy powrót...
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.