kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-04, 09:54   #1
etrix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2

kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki


Witam, mam pytanko: mam 27 lat, nigdy nie bylam u kosmetyczki, a chcialabym tak profesjonalnie oczyscic sobie twarz, mam pytanie kiedy najlepiej pojść: czy np. rano, wieczorem, w sobote, tak aby w poniedzialek idac do pracy nie wygladać jak nastolatka z dużymi problemami z cerą? Wiem że pytanie jest trywialne, ale ponieważ nigdy nie byłam u kosmetyczki- trochę się stresuję....
etrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 15:27   #2
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki

Ja chodzę każdego dnia tygodnia, ale koniecznie wieczorem (szczególnie zimą, bo już jest ciemno), bo po wyjściu wyglądam średnio, ale na drugi dzień wszystko jest już ok
Jeśli jednak idziesz pierwszy raz, to nie wiesz, jak Twoja cera zniesie oczyszczanie, więc radziłabym Ci iść np. w piątek wieczorem (kosmetyczka zawsze mi mówi, że normalnie cera goi się jakieś 3 dni)

I nie bój się - ja uwielbiam chodzić na czyszczenie Na kozetce spędzam przeważnie 1,5-2 godziny, a samego czyszczenia jest góra 25 minut Reszta to masaże, maseczki, mazidła, smarowidła, cieplutka para (para jest super szczególnie w zimę, jak przychodzisz zmarznięta i para Cię rozgrzewa) i takie tam - sama rozkosz. Jak kosmetyczka robi mi masaż twarzy, to normalnie ciarki mnie przechodzą, mmmmmmm... a potem cera taka czyściutka i gładziutka...

Aż sobie zrobiłam ochotkę, chyba pójdę niedługo na czyszczenie...
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 15:37   #3
etrix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2
Re: kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki

kurcze, mi tez narobiłaś smaka... jeszcze dzis dzwonię zeby się umówić - dziękuję za wsparcie!!!!
etrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 15:42   #4
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki

ja też się niedługo wybieram
znacie może jakiś dobry salon w Łodzi? Koleżanki poleciły mi panie w Dermedicu - to taka przychodnia lekarska, specjalizują się też w dermatologii, no, i mają dwie kosmetyczki. Czy któraś z Was tam była?
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 15:49   #5
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki

Ja byłam w Dermedicu ale w Warszawie. To właśnie tu pani dematolog przepisała mi Differin, który mnie strasznie uczulił

Ale u kosmetyczki to u nich nie byłam. Jakoś tak przyzwyczaiłam się do mojej osiedlowej, choć nie jestem pewna, czy ona robi to idealnie. Niby cera jest trochę gładsza i czystsza, ale nie wiem, czy przypadkiem nie dałoby się osiągnąć jeszcze lepszych rezultatów W każdym razie jest bardzo przyjemnie
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 16:03   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki

hmm, dzieki
to, co mi się bardzop spodobało w łodzi, to stan cery obu pracujących tam pań: super (żeby nie powiedzieć: lepszy niż mój), a obie w wieku mojej mamy .
Jedna przypadła mi do gustu, bo chciałam usówać blizny potrądzikowe w maju, a ona się nie zgodziła i zaprosiła na wrzesień. Druga powiedziała, że nie ma problemu, i takie zabiegi robi przez cały rok, Więc wiadomo, do której pójdę... o ile nie polecicie mi lepszego saloniku w Łodzi. .
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-04, 19:50   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: kiedy najlepiej pójść do kosmetyczki

Najlepiej umów się najpierw na wstępną wizytę -konsultacja - kosmetyczka obejrzy Twoją cerę ,powie jakie zabiegi proponuje.Możesz zapytać jak będziesz wyglądać po zabiegu.Ja staram się tak robić oczyszczanie aby zaczerwienienie skóry było jak najmniejsze (ale w dużym stopniu zależy to też od cery i stopnia jej zanieczyszczenia).W czasie konsultacji będziesz mogła ocenić czy gabinet Ci się podoba ,czy spełnia Twoje wymagania (o tym jak powinno być w gabinecie pisałam w artykule "Doskonała kosmetyczka").Konsultacja jest zwykle bezpłatna.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.