Fryzjer - Częstochowa - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-17, 12:05   #481
anow
Przyczajenie
 
Avatar anow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kaalinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zgodnie z obietnicą opisuje swoje wrażenia z Salonu Tomka na Łódzkiej.
W ostatnia sobotę czesałam się u nich na swój ślub o czym nie poinformowałam zapisując się. Mówiłam tylko o fryzurze którą chciałabym aby mi zrobili. Dlatego cena która powiedział Tomek to 40zł. Byłam tam więc widzieli moje kręcone i długie włosy, a chciałam żeby je troszkę bardziej ujarzmili, tzn równomiernie zakręcili i luźno zaczesali na jeden bok. Genaralnie prostrzej fryzury chyba nie ma!!
Czesał mnie pracownik Tomka, o czym wcześniej wiedziałam i nie miałam zastrzeżeń. To jaką zrobił mi fryzurę jak to moja ciocia nazwała woła o pomstę do nieba. Zrobił mi kwadratową głowę!! Kręcił włosy na prostownicę choć mówiłam że chce mieć je zakręcone od czubka głowy co oczywiście prostownicą jest nierealne, i do tego ta kwadratowa głowa! Oczywiście włosy były bardziej rozprostowane niż zakręcone- masakra! W efekcie u kosmetyczki po prostu zmoczyłam głowę i uczesałam się sama, co według wszystkich którzy widzieli mnie po wizycie u fryzjera było bardzo dobrym pomysłem! Do tego na fotelu wygadałam się że jest to mój ślub i ..wiecie co?...cena skoczyła do 70zł....!! Nie miałam już czasu na wyjasnianie, negocjowanie itd po prostu zapłaciłam i wyszłam niezadowolona z uczesania i kosztów.
Reasumując czesanie w moim przypadku facetowi ewidentnie nie poszło!! Jednak jeżeli chodzi o porady dotyczące pielęgnacji włosów to stawiam mu plusa. Fachowo-tak myślę, do tego podszedł, dał mi kilka praktycznych porad i widać że w tym temacie jest obeznany.
Powtarzam jeszcze raz że czesał mnie nie Tomek, który chyba jest właścicielem salonu, a jego pracownik/kolega/współwłaściciel.
To tyle w temacie
To ja miałam kiedyś podobną sytuacje w salonie welli, na początku p.Sebastian mówił cene 20-40 zł za uczesanie, później zroblili mi koszmarne "loki" prostownicą, wyglądało to beznadziejnie, a na koniec 65 zł do zapłacenia!
Chyba lepiej się samemu czesać
Choć raz mi się zdarzyło fajne uczesanie u fryzjera
A trafiłam do niego przypadkiem, bo do fryzjera z którym byłam umówiona, była kolejka taka długa, że nie zdążyłabym na ślub, więc zdenerwowana poszłam do innego salonu w pobliżu, właścicielka mimo, że nie byłam umówiona przyjęła mnie i zrobiła mi bajeczną fryzurkę, byłam bardzo zadowolona z uczesania. Szkoda, że nie pamiętam już który to był salon, bo to było kilka lat temu i nie mieszkałam wtedy w Cz-wie. Pamiętam tylko, że było to na gdzieś północy.
__________________
=> Jak pokochać własne życie <=
anow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:25   #482
kasss89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam Was dziewczyny!
mam ogromną prośbę o polecenie mi fryzjera, który jest w stanie zrozumieć co to jest NIECIENIOWANA grzywka oraz ZIMNY ODCIEŃ pasemek. Bo okazuje się, iż jest to dla niektórych fryzjerów nie do ogranięcia.
Mam jasne pasemka już od kliku lat, mam włosy dość długie, gęste i mocne. Wymagania mam tylko te co powyżej. Chcę mieć taką grzywkę jak lubię i chłodny ( nie żółty) odcień pasemek, które są równomiernie nałożone i nie spalą włosów. Czyli ma być po prostu profesjonalnie.
Mój dotychczasowy fryzjer, który jako jeden z nielicznych rozumiał oba warunki, które są niezbędne do mojego zadowolenia niestety wyjechał W grudniu muszę iść robić odrost i nie mam pojęcia gdzie. Mogą być nawet okolice Czewy, oby był na prawdę dobry i żeby ta usługa kosztowała mnie przyzwoicie bo niestety z tym różnie bywa a 200 zł to dla mnie dużo
Z góry dziękuję za rady
Pozdrawiam
kasss89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 18:11   #483
kaskag07
Raczkowanie
 
Avatar kaskag07
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 85
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

A ja nadal jestem zdecydowanie za Berendowicz& Kublin, zawsze robilam tam pasemka i obcinalam sie. Fryzure na slub tez tam mialam robiona a teraz w sobote czesalam sie na slub znajomych. Zawsze wychodzilam zadowolona a korzystalam z uslug trzech tamtejszych fryzjerow. Salon jest profesjonalny jak zreszta i obsluga. Wiem ze jezdza na szkolenia i czesza znanych ludzi na waznych imprezach m.in. w tym roku w na festiwal Opolu (o ile sie nie myle, badz w Sopocie, nie pamietam dokladnie). Ceny rzeczywiscie moga troche porazac ale czy nie jest warto wydac WIECEJ a byc zadowolonym, wszak tu chodzi o nasz wyglad i dobre samopoczucie. Moze nie chodzilam do wielu fryzjerow ale paru ich bylo i zawsze cos wychodzilo na nie. Szczerze- znalazlam to czego szukalam i nie mam zamiaru szukac dalej.
__________________
"Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie"
kaskag07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 11:19   #484
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny ! Zwracam się do Was z prośbą.
Znacie jakiegoś dobrego fryzjera który nie spieprzyłby mi włosów?
Chodzi mi o farbowanie końcówek tak jak ma Marina Łuczenko czy Monika Brodka...
HELP !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MARINA.jpg (32,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MonikaB.jpg (34,2 KB, 16 załadowań)
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 23:03   #485
martynao666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny strzeżcie się "pani marzenki" ,jest fryzjerka w naturze chyba(druga brama w 2 alei-tam gdzie carpe:p).kompletna amatorka!wszystkich obcina na"boba"mimo,iż nie wszystkim to pasuje,a koloryzacja porażka.najpierw polała mi włosy amoniakiem i tak je popalila,że od roku nie moge ich zregenoerować.wieśniara ubrana w cekiny.dziwie się,że nie uciekłam na jej widok.nie dajcoie sie nabrać tak jak ja na pochlebne komentarze,które zapewne sama o sobie pisze.
martynao666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 23:33   #486
martynao666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

ta prostaczka marzenka z natury wziela 120zl. nawet grosza bym jej nie dala.nigdy nie zapomne krzywdy jaka mi wyrzadzila. odradzajcie ja wszystkim znajomym!

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

dodam tylko ze wziela 120zl za koloryzacje z pomoca amoniaku i strzyzenie.efekt paskudny.zniszczyla mi wlosy.to najwieksza amatorka!
martynao666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 09:39   #487
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
Dziewczyny ! Zwracam się do Was z prośbą.
Znacie jakiegoś dobrego fryzjera który nie spieprzyłby mi włosów?
Chodzi mi o farbowanie końcówek tak jak ma Marina Łuczenko czy Monika Brodka...
HELP !
polecam Ci Stawskich na Dekabrystów koło Hali Polonia, p. Ania która tam pracuje ma właśnie takie końcówki, także potrafią je zrobić, ja byłam u p. Kamili ale nie zrobiłam tych końcówek, bo trochę to kosztuje tam... mnie zaproponowała tonowanie włosów z 3 kolorów tak żeby to miało "ręce i nogi", a nie było dziwnie rozjaśnione na końcu i cena to 200 zł, więc zbieram kase pzdr.
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 17:26   #488
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kasiaa87 Pokaż wiadomość
polecam Ci Stawskich na Dekabrystów koło Hali Polonia, p. Ania która tam pracuje ma właśnie takie końcówki, także potrafią je zrobić, ja byłam u p. Kamili ale nie zrobiłam tych końcówek, bo trochę to kosztuje tam... mnie zaproponowała tonowanie włosów z 3 kolorów tak żeby to miało "ręce i nogi", a nie było dziwnie rozjaśnione na końcu i cena to 200 zł, więc zbieram kase pzdr.
Hmmm to i tak nieźle, bo wybrałam się do Galerii Koloru Beaty Dysiewicz i ona jak zobaczyła moje włosy to oczywiście "masakra", bo trzeba je koniecznie podciąć [ah to prostowanie ], i wyrównać kolor też tonowaniem, zanim rojaśnimy te końcówki. Powiedziała mi "minimum 260 złotych", umówiłam się na wizytę 16.11 w środę, ale jeszcze mogę przecież to odmówić...bo mam jeszcze kilka dni na zastanowienie się...
może wybiorę się do Stawskich, oni muszą ocenić te moje włosy, gdyby powiedzieli mi taką samą cenę co u Dysiewicz to albo tu albo tu

dzięki za odp )
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 17:01   #489
Amnestia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam
chcialabym sie wybrac wlasnie do salonu stawickich kolo hali polonia moglby mi ktos dokladniej wytlumaczyc jak tam trafic?
Amnestia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 21:30   #490
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Sabrina ze studa Image, najlepsza fryzjerka u jakiej byłam, włosy po cięciu układają się idealnie )

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez bozon Pokaż wiadomość
Hej hej Tomek z B&K ma faktycznie swoj salon na Łódźkiej - nie byłam tam jeszcze, więc adresu dokładnego nie znam. Podobno koło Przedszkola Olka Klepacza, ktoś inny mówił, że w budynku, gdzie jst Solidarność ( to jest koło Lidla).

A może macie jakieś świeże informacje - doświadczenia odnosnie Beaty Dysiewicz? Warto? Nigdy u niej nie byłam, ale chciałabym sprobować, tyle ze troche boję się hahaha A propos wiem, że też przenosi się na Sląską.

Pozdrawiam
to nie jest jego studio. On tam pracuje
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2013-07-27 o 17:23
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 17:40   #491
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

salon Stawskich jest w wieżowcu koło hali polonia, na parterze obok Ing banku.
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 17:32   #492
hrm
Zakorzenienie
 
Avatar hrm
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Jest mi ktos w stanie powiedziec ile mniej więcej kosztule obcinanie i kolor, na włosy do łopatek u Beaty Dysiewicz ?
hrm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 19:11   #493
*ZgRyWARKA*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cześć dziewczyny, nie wiem czy któraś wcześniej pisała o Sferze Urody na Dąbrowskiego 4. Jutro wybieram się tam na dekoloryzację i na pewno opiszę swoje doświadczenia. Dodam tylko, że mam czarne długie włosy a marzy mi się blond. Oczywiście nie za jednym zamachem ale docelowo. Zobaczymy co to wyjdzie, jestem przerażona
*ZgRyWARKA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 17:50   #494
Sayouri89
Raczkowanie
 
Avatar Sayouri89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: śląskie/opolskie
Wiadomości: 50
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej, ja chodzę od dobrych kilku lat do Gawrońskich, do (bodajże) p. Izy (blondynka z grzywką), obcina na piętrze. Zawsze byłam zadowolona, włosy świetnie się układały. No i byłam wysłuchana - jak chciałam by włosy były ścięte 2 cm, to tyle były.
Teraz pragnę zmienić kolor włosów z rudych (farbowanych) na miodowy blond. nie wiem jak jest z farbowaniem u Gawrońskich właśnie. w ręce, którego salonu mogę się oddać, żeby uzyskać kolor jaki chcę ?

Edytowane przez Sayouri89
Czas edycji: 2012-01-25 o 12:01
Sayouri89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 15:58   #495
melek
Przyczajenie
 
Avatar melek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witajcie, mam pytanie - czy orientuje się któraś z Was w którym salonie w Cz-wie pracują na farbach Alfaparf?

Chodziłam kiedyś do Kameleona i było ok, ale podobno odeszły fajne fryzjerki. Potrzebuję zrobić blond + brąz pasemka (wiem, że są passe ,ale u mnie to jedyna możliwość obecnie) no i kompletnie nie wiem gdzie szukać salonu z tymi farbami oraz gdzie zrobią mi naprawdę ładne pasemka. Może ktoś ma namiary na jakąś fajną fryzjerkę/salon?
melek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 18:27   #496
an5104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez melek Pokaż wiadomość
Witajcie, mam pytanie - czy orientuje się któraś z Was w którym salonie w Cz-wie pracują na farbach Alfaparf?

Chodziłam kiedyś do Kameleona i było ok, ale podobno odeszły fajne fryzjerki. Potrzebuję zrobić blond + brąz pasemka (wiem, że są passe ,ale u mnie to jedyna możliwość obecnie) no i kompletnie nie wiem gdzie szukać salonu z tymi farbami oraz gdzie zrobią mi naprawdę ładne pasemka. Może ktoś ma namiary na jakąś fajną fryzjerkę/salon?
Na farbach Alfaparf pracują dziewczyny w STUDIO URODY na ul.Kilińskiego 39 na przeciwko szkoły Traugutt,pracuje tam dziewczyna z Kameleona.Chodze tam od dłuższego czasu jeszcze jak była Róża teraz jest na macierzyńskim.Teraz chodzę do p.Kamili ale ta druga dziewczyna też ładnie farbuje bo jak ostatnio tam byłam to miałam przyjemność widzieć jak kończyła panią.Te farby są naprawde fajne,nie niszczą włosów albo dobrze dobrana woda przez fryzjerkę.POLECAM.
an5104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 15:54   #497
paul27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

CZESC DZIEWCZYNY!!!
NIE BARDZO TU PASUJE, ALE PROBUJE WSZYSTKIEGO,
NIE CHODZI MI O FRYZURE CZY CZESANIE ITd.
CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC KIM JEST SLICZNA
BLOND FRYZJERKA Z ELEI (dawna billa)
MIESZKAM ZA GRANICA I CHYBA JESTESCIE MOJA OSTATNIA DESKA RATUNKU.
pozdrawiam
paul27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 10:46   #498
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cześć dziewczyny, ja robiłam dekoloryzację i zmianę koloru z czarnego na rudy z refleksami i zdecydowałam się na salon polecany przez koleżankę i jestem mega zadowolona, dziewczyny są młode i mają świeże spojrzenie na włosy salon jest nowy przy dekabrystów pracuje tam taka ruda Karina i jakaś blondynka której imienia nie znam. Wiem że Karinie można powierzyć swoje włosy bez obaw
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:51   #499
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

hej dziewczyny czy orientujecie sie moze gdzie pracuje fryzjer Grzegorz , nie znam niestety jego nazwiska .........ten ktory pracowal w Revlonie ( w zeszlym roku byl w takim salon na galerii handlowej w M1 na Kisielewskiego ) ostatnio nie widywalam go tam a bardzo zalezy mi zeby isc sie obciac wlasnie do niego bo kilka razy mnie scinal i bylo super . z gory dziekuje Wam za pomoc
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 20:17   #500
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej

Czy któraś z was korzystała z usług (cięcie, farbowanie) w salonie "qualite"?
Jakie wrażenia? Ceny? W które ręce warto powierzyć swoje włosy?
__________________

Poznaj mój świat decoupage


Było: 65 kg BMI: 25.4 (start: 13.02.2012)

Jest:
58, 9kg


Będzie:
55 kg



muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:22   #501
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

wrazenia z qualite bardzo dobre!! bylam u Tomka,, jestem mega zadowolona, z koloryzacji i obciecia
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 20:27   #502
muchomorrr
Raczkowanie
 
Avatar muchomorrr
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 112
GG do muchomorrr
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Właśnie się dowiedziałam, że przyjmuje tam wysławiany w tym wątku Tomek z B&K
Można wiedzieć jakie koszty?
__________________

Poznaj mój świat decoupage


Było: 65 kg BMI: 25.4 (start: 13.02.2012)

Jest:
58, 9kg


Będzie:
55 kg



muchomorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:19   #503
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

możecie podać adres tego salonu?
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 18:01   #504
_Waniliowa_
Przyczajenie
 
Avatar _Waniliowa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej, czy któraś z Was była może w Beauty Cocktail przy ul. Targowej? Nie mogę nigdzie znaleźć opinii o tym salonie ani cen usług.
Albo czy możecie polecić jakiś salon, w którym dobrze wykonują dekoloryzację?
_Waniliowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:18   #505
kasiaa87
Raczkowanie
 
Avatar kasiaa87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 170
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez _Waniliowa_ Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z Was była może w Beauty Cocktail przy ul. Targowej? Nie mogę nigdzie znaleźć opinii o tym salonie ani cen usług.
Albo czy możecie polecić jakiś salon, w którym dobrze wykonują dekoloryzację?
Hej, ja jak już pisałam dekoloryzację robiłam u Kariny na okólnej i jestem zadowolona. Gdyby coś to dam jakiś namiar
kasiaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 13:18   #506
kidav
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

hej dziewczyny umówiłam się do Łukasza z Bamboo i pierwszy raz tam w ogóle idę i nie wiem czego się mogę spodziewać, nawet nie wiem ile biorą za samo obcięcie. Ogólnie mam przykre doświadczenia z fryzjerami, ale muszę już coś zmienić i trochę się obawiam, co z tego może wyjść... Jakieś opinie na Jego temat macie i orientujecie się w cenach?
kidav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:00   #507
natalilija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kidav Pokaż wiadomość
hej dziewczyny umówiłam się do Łukasza z Bamboo i pierwszy raz tam w ogóle idę i nie wiem czego się mogę spodziewać, nawet nie wiem ile biorą za samo obcięcie. Ogólnie mam przykre doświadczenia z fryzjerami, ale muszę już coś zmienić i trochę się obawiam, co z tego może wyjść... Jakieś opinie na Jego temat macie i orientujecie się w cenach?
Chodzę do Łukasza od ok. dwóch lat i zawsze jestem bardzo zadowolona. Jest świetny. Sama też miałam kilka przykrych doświadczeń z fryzjerami i często ich zmieniałam. Łukasz mi do tej pory nie podpadł z fryzurą Cena za cięcie 60 zł.
natalilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:26   #508
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez kidav Pokaż wiadomość
hej dziewczyny umówiłam się do Łukasza z Bamboo i pierwszy raz tam w ogóle idę i nie wiem czego się mogę spodziewać, nawet nie wiem ile biorą za samo obcięcie. Ogólnie mam przykre doświadczenia z fryzjerami, ale muszę już coś zmienić i trochę się obawiam, co z tego może wyjść... Jakieś opinie na Jego temat macie i orientujecie się w cenach?
Ja przygodę z Łukaszem zaczęłam od czesania na moje wesele i byłam bardzo zadowolona, później chodziłam do Niego na strzyżenie również wszystko było świetnie, ale podkusiło mnie żeby zmienić fryzjera i w tym miesiącu znowu wracałam do Niego bo już dawno nie byłam z nikogo tak zadowolona jak z Niego. Kuzynka też się skusiła i mówi, że rewelacja, niestety nie miałam okazji podziwiać jej fryzury, ale jest bardzo zadowolona.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 14:31   #509
malenka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: święte miasto i nietylko:)
Wiadomości: 90
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Rozważam udanie się do Bamboo. Kogo polecacie tam oprócz Łukasz? Czy cena zależy od długości włosów czy jest stała? Zależy mi tylko na fajnym cięciu, moje włosy sięgają lekko za ucho.
malenka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 23:30   #510
natalilija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 13
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Jest jeszcze Dawid, u pozostałych nigdy się nie obcinałam. Cena jest chyba stała.

Cytat:
Napisane przez malenka1717 Pokaż wiadomość
Rozważam udanie się do Bamboo. Kogo polecacie tam oprócz Łukasz? Czy cena zależy od długości włosów czy jest stała? Zależy mi tylko na fajnym cięciu, moje włosy sięgają lekko za ucho.
natalilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.