Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-16, 14:51   #2101
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez madmoko Pokaż wiadomość
Hej
Chciałabym zaczerpnąć waszej wiedzy w mojej sytuacji - biorę tabletki Mercilon, skończyłam już trzy opakowania, teraz zaczynam czwarte. Podczas trzeciego opakowania, w pierwszym tygodniu blistra współżyłam z chłopakiem w pierwszy dzień płodny (według mojego kalendarzyka to był pierwszy) to był czwartek, a w niedzielę zapomniałam wziąć tabletkę. Od tamtej pory nie dochodziło do stosunków, tabletki brałam dosyć regularnie, ale zdarzyło mi się jednego dnia wymiotować, i w trzecim tygodniu znowu o jednej zapomnieć. W połowie blistra dostałam lekkiego krwawienia, trwało ono około tygodnia, a po wzięciu ostatniej tabletki po dwóch dniach dostałam normalnie okres ale nie był on tak obfity jak zazwyczaj i był krótszy.
Wszystko to zdarzyło się trzy tygodnie temu, a ostatnio od kilku dni zaczęłam odczuwać zmęczenie, senność i codziennie rano gdzieś tak do południa mam nudności, które czasami wracają jeszcze wieczorem.

Co mnie zastanawia to czy mogło dojść do zapłodnienia i zagnieżdżenia komórki? Czy po jednej opuszczonej tabletce jest możliwe na tyle osłabić ich działanie?

Chciałabym zauważyć też że prowadzę dosyć aktywny i towarzyski tryb życia, nie odmawiam sobie alkoholu i czasem papierosów. Tabletek nie brałam zawsze o tych samych porach, generalnie starałam się wieczorem ale nigdy codziennie punktualnie o tej samej godzinie.
Wizytę u lekarza mam dopiero w środę, testy zrobię dzisiaj wieczorem, chociaż nie ufam im za bardzo bo koleżankom, które były w ciąży często wychodziły negatywne.

Proszę o wasze opinie co myślicie na ten temat, może któraś z was ma doświadczenie w podobnej sytuacji.
Jak powiedziała koleżanka wyżej- przy tabletkach nie masz czegoś takiego jak dni płodne więc odpuść sobie ten kalendarzyk, a lepiej zajmij sie ulotką tabletek i niezapominaniem tabletek. Pierwszy i trzeci tydzień są mniej bezpieczne, zwlaszcza pierwszy. Jeżeli zapomnialas w pierwszym, to noebezpieczne sa stosunki tydzien po zapomnieniu (czyli od zapomnienia przez 7 dni zgodnie z ULOTKA powinnas jeszcze stosowac dodatkowe zabezpieczenie, np. Gumki) oraz stosunki na pare dni przed zapomnieniem tez sa niebezpieczne (np. Twój czwartkowy stosunek). Natomiast zapomniana tabletka w trzecim tygodniu to dwa wyjscia by zachowac poprawna antykoncepcje bez ryzyka: albo po zapomnieniu odstawiasz tabletki traktując te zapomniana jako pierwszy dzien przerwy, albo bierzesz tabletki do konca i łączysz opakowania nie robiac 7dniowej przerwy. Natomiast jesli wymioty wystapily w ciagu 3-4 h od zazycia tabletki powinnas wziac druga zapasowa, za te ktora zwymiotowalas. Nie wiem, czy sie do tego wszystkiego zasstosowalas, na pewno nie zastosowalas sie do zalecenia z ulotki dotyczacego 3ego tygodnia. Mysle ze istnieje ryzyko ze odblokowalas sobie owulację i doszlo do zaplodnienia. W koncu w calym opakowaniu zapomnialas trzech tabletek w sumie. Idz do lekarza, zrob test i radze ustawic sobie przypomnienie w telefonie np.

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-05-16 o 14:52
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 16:40   #2102
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Po co w ogóle brać tabsy jesli stosuje sie je tak wyrywkowo i de facto i tak mogą nic nie dać?
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 17:12   #2103
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Stąd się właśnie biorą ciąże pomimo "stosowania" tabletek :-/
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:10   #2104
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Exclamation Czy to może być to?

Witam, wiem, że to głupie, ale dopiero zaczęłam swoje życie seksualne i przyznaję, nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Chodzi o to, że uprawiałam z chłopakiem seks oralny z finałem w moich ustach. Po połknięciu całowaliśmy się i on zaczął pieścić mnie ustami, ale przed tym całował i lizał całe ciało, przez co wydaje mi się, że wszystko co mogłabym mu przekazać "wytarło się". Jednak dalej boję się, że mógł coś przenieść. Dodam, że miesiączki mam co 24-29 dni. Dziś jest 20 dzień cyklu, a ja mam półprzezroczysty śluz, trochę gęsty, ciągnący się, nic mnie nie boli. A w poprzednich cyklach w tym czasie już bolały mnie piersi i było sucho. Jeżeli to istotne ostatnio w wyniku hashimoto (nie biorę leków) schudłam ok. 10 kg w 4 miesiace. Biorę Izotek oraz przez 10 dni brałam antybiotyk. Czy to mogło wpłynąć na cykl? Jest jakiekolwiek ryzyko ciąży? Strasznie się denerwuję.
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:27   #2105
deep_blue
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 121
Dot.: Czy to może być to?

Przy izoteku to antykoncepcja hormonalna/skuteczna jest obowiązkiem właściwie. Możliwość ciąży jest bardzo niewielka, no ale przy izoteku to nawet na najmniejsze ryzyko bym uważała.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

A i nie panikuj. Leki wpływają na cykl. Pewnie to od tego. Dodatkowo masz Hashimoto więc hormony sobie szaleją. Od stresowania się też może się przesuwać okres. No ale myśl dziewczyno bo przy takim leku to nie żarty.
deep_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:34   #2106
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to może być to?

schudłaś przy hashimoto i braku leków?

leki które bierzesz i brałaś mogą oczywiście mieć wpływ na cykl.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:38   #2107
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy to może być to?

Ale ja rozumiem, uważam, tylko moja dermatolog stwierdziła, że jeżeli nie uprawiam seksu, to nie potrzebuję antykoncepcji hormonalnej.
Słyszałam również, że w ślinie plemniki nie przetrwają długo. Czy to prawda?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Tak, schudłam z hashimoto i bez leków. Z 56 kg na 47.
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 09:41   #2108
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to może być to?

abstrahując, seks oralny to nie seks? :P nie musisz brać hormonów, ale jeśli dojdzie do normalnego stosunku to obowiązkowo prezerwatywa.

w buzi jest niekorzystne środowisko dla plemników i do tego jednak przełyka się ślinę, więc i połyka plemniki :P

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

nie spotkałam się z taką sytuacją jeszcze. tak czy siak - waga bardzo niska a to też może wpływać na cykl. czy nawet zanik cyklu miesiączkowego.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:45   #2109
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy to może być to?

Czyli ryzyka ciąży nie ma, tak? Mogę być spokojna?
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:46   #2110
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy to może być to?

tak
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 09:47   #2111
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy to może być to?

I rozumiem, że gdyby wystąpił stosunek to z prezerwatywą, ale jak narazie nie mam tego w planach.

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Dziękuję bardzo za odpowiedź Pozdrawiam
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 10:47   #2112
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy to może być to?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
abstrahując, seks oralny to nie seks? :P nie musisz brać hormonów, ale jeśli dojdzie do normalnego stosunku to obowiązkowo prezerwatywa.
Dlaczego? Tzn czy mowa jest o czym więcej niż zabezpieczeniu przed ciążą czy jakieś drugie dno? Wcześniej było nawiązanie do izoteku i się zgubiłam
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 10:59   #2113
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Czy to może być to?

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Dlaczego? Tzn czy mowa jest o czym więcej niż zabezpieczeniu przed ciążą czy jakieś drugie dno? Wcześniej było nawiązanie do izoteku i się zgubiłam
Bo przy izoteku wymagane jest zabezpieczenie to lek ktory funduje ci pewne uszkodzenie plodu.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 11:19   #2114
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy to może być to?

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Bo przy izoteku wymagane jest zabezpieczenie to lek ktory funduje ci pewne uszkodzenie plodu.
Okej. Czyli jeśli biorę izotek to nie mogą sobie pozwolić aby starać się o dziecko. Dziękuję
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 10:55   #2115
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dziewczyny proszę o pomoc otóż biorę Tabletki lesiplus, i ostatnio miałam taką sytuację ze wzięłam normalnie o 12 tabletkę, i jakoś po północy,koło 1 wymiotowalam,od alkoholu,jakiś czas przed kochałam się z chłopakiem,bez wytrysku. Następnego dnia rano wymiotowalam ale tylko zolcia,nic nie miałam w żołądku, później wzięłam normalnie tabletkę o 12, i w nocy Ok 1 znów wymiotowalam,ale to chyba od jedzenia z grilla,raz i później juz nic. Rano kochałam się z moim chłopakiem,bez skończenia w środku.
Ogólnie to mam jeszcze krwawienie z odstawienia,końcówkę, a te incydenty z wymiotowaniem były w pierwszym tygodniu nowego blistra. Teraz moje pytanie,czy jest ryzyko,że się nie wchłonely? Jak myślicie?
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 10:57   #2116
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc otóż biorę Tabletki lesiplus, i ostatnio miałam taką sytuację ze wzięłam normalnie o 12 tabletkę, i jakoś po północy,koło 1 wymiotowalam,od alkoholu,jakiś czas przed kochałam się z chłopakiem,bez wytrysku. Następnego dnia rano wymiotowalam ale tylko zolcia,nic nie miałam w żołądku, później wzięłam normalnie tabletkę o 12, i w nocy Ok 1 znów wymiotowalam,ale to chyba od jedzenia z grilla,raz i później juz nic. Rano kochałam się z moim chłopakiem,bez skończenia w środku.
Ogólnie to mam jeszcze krwawienie z odstawienia,końcówkę, a te incydenty z wymiotowaniem były w pierwszym tygodniu nowego blistra. Teraz moje pytanie,czy jest ryzyko,że się nie wchłonely? Jak myślicie?
A co w ulotce pisze?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 11:24   #2117
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
A co w ulotce pisze?
*Jest napisane
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 11:46   #2118
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
*Jest napisane
Zapamiętam.

Teraz popraw post autorki.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 13:20   #2119
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc otóż biorę Tabletki lesiplus, i ostatnio miałam taką sytuację ze wzięłam normalnie o 12 tabletkę, i jakoś po północy,koło 1 wymiotowalam,od alkoholu,jakiś czas przed kochałam się z chłopakiem,bez wytrysku. Następnego dnia rano wymiotowalam ale tylko zolcia,nic nie miałam w żołądku, później wzięłam normalnie tabletkę o 12, i w nocy Ok 1 znów wymiotowalam,ale to chyba od jedzenia z grilla,raz i później juz nic. Rano kochałam się z moim chłopakiem,bez skończenia w środku.
Ogólnie to mam jeszcze krwawienie z odstawienia,końcówkę, a te incydenty z wymiotowaniem były w pierwszym tygodniu nowego blistra. Teraz moje pytanie,czy jest ryzyko,że się nie wchłonely? Jak myślicie?
Jeśli brałaś o 12 rano, a wymiotowałaś o 1 w nocy to dawno sie wchłonęły i nie ma żadnego ryzyka ze coś jest nie tak. Przeczytaj ulotkę, tam masz to napisane, a jeśli czytałaś, to jej uwierz i nie "upewniaj się" niepotrzebnie, bo wszystko jest ok
EDIT: 12 w południe

Edytowane przez sandrasandia
Czas edycji: 2016-05-22 o 20:45
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 17:47   #2120
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

12 to nie rano. To południe;-)
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 20:44   #2121
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
12 to nie rano. To południe;-)
No dobra rzeczywiscie sorry xd
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 10:08   #2122
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

ulotkę znam na pamięć, 4 godziny to jest okres ochronny dla tabletki, aczkolwiek zmartwiło mnie to, że dwa dni pod rząd zdarzył się taki incydent i że to tabsy z pierwszego rządku blistra.
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 10:12   #2123
sandrasandia
Raczkowanie
 
Avatar sandrasandia
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez BiliLili Pokaż wiadomość
ulotkę znam na pamięć, 4 godziny to jest okres ochronny dla tabletki, aczkolwiek zmartwiło mnie to, że dwa dni pod rząd zdarzył się taki incydent i że to tabsy z pierwszego rządku blistra.
Skoro wiesz ze dawno minely 4h to wiesz ze dawno sie wchlonela, od wymiotow po ponad 12h tabletka nie wyparuje nawet jak to bylo 2 dni pod rzad
sandrasandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 11:31   #2124
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez sandrasandia Pokaż wiadomość
Skoro wiesz ze dawno minely 4h to wiesz ze dawno sie wchlonela, od wymiotow po ponad 12h tabletka nie wyparuje nawet jak to bylo 2 dni pod rzad
Ok, dziękuję, jestem spokojniejsza
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 14:40   #2125
osmalk
Raczkowanie
 
Avatar osmalk
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 44
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Mam pytanie...czy mogę tak zajść w ciążę: na rękach mojego chłopaka była sperma, którą on wytarł byle jak w chusteczkę, mówił że coś mogło zostać, niedużo ale mogło. I tymi rękoma pieścił mnie tam, ale miałam na sobie majtki i legginsy, i robił to przez nie. Było tam bardzo wilgotno, majtki i legginsy były ode mnie mokre/wilgotne. Więc czy jeśli na jego rękach była pozostałość spermy a on mnie tak pieścił przez majtki i legginsy (dość intenstywnie mnie pieścił, jakby wkładał mi palce do środka ale przez te ubrania) to możliwa jest ciąża? Były to dni płodne.
osmalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 14:44   #2126
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Mam pytanie...czy mogę tak zajść w ciążę: na rękach mojego chłopaka była sperma, którą on wytarł byle jak w chusteczkę, mówił że coś mogło zostać, niedużo ale mogło. I tymi rękoma pieścił mnie tam, ale miałam na sobie majtki i legginsy, i robił to przez nie. Było tam bardzo wilgotno, majtki i legginsy były ode mnie mokre/wilgotne. Więc czy jeśli na jego rękach była pozostałość spermy a on mnie tak pieścił przez majtki i legginsy (dość intenstywnie mnie pieścił, jakby wkładał mi palce do środka ale przez te ubrania) to możliwa jest ciąża? Były to dni płodne.

Nie
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 15:07   #2127
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Mam pytanie...czy mogę tak zajść w ciążę: na rękach mojego chłopaka była sperma, którą on wytarł byle jak w chusteczkę, mówił że coś mogło zostać, niedużo ale mogło. I tymi rękoma pieścił mnie tam, ale miałam na sobie majtki i legginsy, i robił to przez nie. Było tam bardzo wilgotno, majtki i legginsy były ode mnie mokre/wilgotne. Więc czy jeśli na jego rękach była pozostałość spermy a on mnie tak pieścił przez majtki i legginsy (dość intenstywnie mnie pieścił, jakby wkładał mi palce do środka ale przez te ubrania) to możliwa jest ciąża? Były to dni płodne.
To żart? Od kiedy do zapłodnienia dochodzi przez materiał.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 16:09   #2128
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez shantai Pokaż wiadomość
To żart? Od kiedy do zapłodnienia dochodzi przez materiał.
Plemniki terminatory, nie słyszałaś?
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 16:12   #2129
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez osmalk Pokaż wiadomość
Mam pytanie...czy mogę tak zajść w ciążę: na rękach mojego chłopaka była sperma, którą on wytarł byle jak w chusteczkę, mówił że coś mogło zostać, niedużo ale mogło. I tymi rękoma pieścił mnie tam, ale miałam na sobie majtki i legginsy, i robił to przez nie. Było tam bardzo wilgotno, majtki i legginsy były ode mnie mokre/wilgotne. Więc czy jeśli na jego rękach była pozostałość spermy a on mnie tak pieścił przez majtki i legginsy (dość intenstywnie mnie pieścił, jakby wkładał mi palce do środka ale przez te ubrania) to możliwa jest ciąża? Były to dni płodne.
Zamurowalo mnie..hahaha
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 16:36   #2130
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
Plemniki terminatory, nie słyszałaś?
Mają też zęby i przegryzają ubranie?
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.