Color Touch - Welli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-17, 12:20   #1
EwaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Post

Color Touch - Welli


Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie farb Welli Color Touch. Fryzier nałożył mi tą farbe i powiedział iż powinna się zmyć do 2 miesięcy. Ja również w intrenecie wyczytałam, że jej trwałość trzyma się do 24 myć. Jednak u mnie mija juz 1,5miesiaca gdzie myje wlosy prawie codziennie i kolor co prawda już bladszy jednak ciagle jest!! Ja mam wlosy rozjasniane - bardzo jasny blond i jak nic teraz kolor z tej farby nie chce się zmyć a mi szczeze mowiac on już przeszkadza. Chce wrocic do mojego wcześnijszego koloru Czy są może jakieś mocnijsze szamopny albo jakies srodki by szybciej pozbyć się tego koloru z włosów? Ja wczesniej używałam naturalnych szamponów - może dlatego ten kolor tak powoli się spukuje? Z góry dziekuje za odpowiedzi
EwaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:04   #2
Ewelina79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 369
Dot.: Color Touch - Welli

A czy ta farba zniszczyła Ci włosy? Bo też chcę farbę bez amoniaku i się właśnie waham czy Color Touch czy CHI Farouka. Chcę pomalować sama w domu.
Ewelina79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 13:41   #3
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Color Touch - Welli

Na Twoim miejscu spróbowałabym potraktować włoski jakimś szamponem oczyszczającym (np. z goldwella) lub szamponem przeciwłupieżowym (np. head&shoulders). Powinno pomóc...
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:46   #4
EwaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Color Touch - Welli

Dziekuje, wlasnie wziełam się za mocniejsze szmapony zobaczmy co z tego wyjdzie...oby tylo zeszlo napewno!!! Co do farby to nie zniszczyla mi wlosow, wrecz przeciwnie. Wlosy byly blyszczace i mieciutkie w dotyku. Ogolnie ta farma ma za zadanie rowniez je odzywiac co akurat sie udalo. Jezeli jest ktos zdecydowany na kolor to polecam owa farbe. I dlugo sie trzyma ja w moim przypadku
EwaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:54   #5
EwaD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Color Touch - Welli

własnie się dowiedzialam, że ten color touch nigdy nie schodzi do konca wiec teraz mi pozostal taki kolor włosów jakiego dokladnie nie chcialam .... Nie wiecie czy on się naprawde nigdy nie usunie z włosów? załamana jestem bo boje je znow rozjasniac - ich stan raczej na to nie pozwala.
EwaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.