Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-05, 17:20   #31
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Dwa razy byłam naprawdę zakochana. Pierwszy: "Co za palant!" Drugi: "Dupek!" Resztę od razu przyjmowałam miło i szału potem nie było
Ale zakochiwałam się przed terapią i nie wiem, jak jest normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 17:39   #32
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Jak zobaczyłam męża: "o ten jest nawet spoko... chociaż nieee, jakiś taki zestresowany" co gorsza jeszcze długo tak myślałam. A poznaliśmy się przez przypadek, w dużym gronie ludzi

Jak zobaczyłam ex: prześlizgnęłam się po nim wzrokiem (poznaliśmy się też przez przypadek, na szkoleniu) iii.... wróć, musiałam spojrzeć jeszcze raz, on patrzył się na mnie w taki sposób że aż mi dech zaparło. Jego spojrzenie zmieniło cały mój sposób percepcji, pamiętam jak mi się zaczęło robić gorąco i zimno na przemian, jak dosłownie czułam motyle szalejące w brzuchu, masakra.

Pierwszy pocałunek z tym ex (po 10 dniach szkolenia, ostatni wieczór) wywarł na mnie takie wrażenie, że do dziś pamiętam go jako najlepszy, najbardziej emocjonujący pocałunek w życiu, nawet teraz serce bije mi szybciej jak o tym myślę :P

Pierwszy pocałunek z mężem: eeee... boże jak go teraz spławić...

a dziś jestem bardzo szczęśliwą mężatką :P
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 18:14   #33
almer
Raczkowanie
 
Avatar almer
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 217
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Może i ja podzielę się swoimi odczuciami.

Gdy zobaczyłam pierwszy raz przypadkiem mojego partnera pomyślałam: "fajny, mógłby być moim chłopakiem", po czym po chwili sama siebie skarciłam, o czym ja w ogóle myślę, bo przecież jestem w związku z innym facetem. Po dwóch latach, praktycznie zerowego kontaktu odezwał się do mnie i zostaliśmy parą.


Za to gdy zobaczyłam mojego pierwszego chłopaka, nie pomyślałam o nim w ogóle, ale gdy parę minut później moja koleżanka powiedziała mi, że prosi o mój numer to od razu przeszło mi przez myśl, żeby dał mi spokój. Byliśmy dwa lata, był to nawet dobry związek, ale kompletnie nie wyobrażałam sobie wspólnej przyszłości, bałam się tego. Taka nastoletnia miłostka, którą wspominam dobrze. Ot, to zdarzyło się, on był po prostu tylko fajnym gościem i tyle. Czyżby pierwsze przeczucie czasem się sprawdzało?
__________________
23 maja 2011 - 9 marca 2012
udo:47cm -48-49-50
pupa: 85cm-86-87-88-89-90
talia: 62 cm-63-64
biust: 83 cm - 85
waga:
44,5 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51


Edytowane przez almer
Czas edycji: 2017-04-19 o 13:45
almer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 20:44   #34
Undercia
Imperatorowa Undi I
 
Avatar Undercia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zarośla xD
Wiadomości: 7 245
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Pierwsze co pomyślałam, jak zobaczyłam mojego męża to "jej! Chodzący ideał!". A potem sobie powtarzalam, że nie wolno mi się w nim zakochać. Cóż, nie wyszło
__________________
"In life, unlike chess, the game continues after checkmate"- I.Asimov


"In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on" - R.Frost
Undercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 21:11   #35
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Pierwsze, tak całkiem pierwsze "ale ma ładne usta"
Po pierwszym pocałunku "to TEN".
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 21:58   #36
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Oo jeszcze mi się przypomniało jak spotkałam się ze 3 razy z kolesiem. Pierwsze spotkanie "ale ładny!". Drugie spotkanie "jaki ładny, taki głupi"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 22:02   #37
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Gdy poznaję kogoś zazwyczaj wiem od razu, czy połączy nas coś więcej, czy to będzie tylko koleżeńska relacja. To po prostu wisi w powietrzu. W dwóch przypadkach zwróciłam uwagę na gości zajętych - owszem, spotkaliśmy się kolejny raz po wielu, wielu miesiącach, gdy byli wolni.

1 - "fajny sierściuch" pamiętam do dzisiaj, bo powiedziałam to na głos do koleżanki
2 - "niski, rudy, nos jak kartofel, ale mnie kręci" upiłam się i sama poprosiłam o jego numer
3 - po drugim spotkaniu powiedziałam mojej mamie, że mógłby zostać moim mężem Rozstaliśmy się rok temu po 2,5 roku. Mentalnie czuję, że ten związek jeszcze we mnie siedzi.
4 - "meh, przystojny", większą uwagę zwróciłam na buty. Gdy zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, wiedziałam, że coś się wydarzy. Nie byliśmy razem i nigdy nie będziemy, ale z nikim nie miałam takiej chemii i uczucia, że ziemia się trzęsie, gdy przebywamy w jednym pomieszczeniu.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 22:19   #38
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

13 lat temu jak przyszedł na randkę z moją przyjaciółką "mmm...wow, jaki przystojniak, bardziej mój typ" dwa miesiące później ta sama przyjaciółka namówiła mnie, żebym się z nim umówiła, bo jesteśmy dla siebiie stworzeni od 13 lat razem, 6 lat po ślubie
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 22:43   #39
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Z 1 mezem wiedzialam jak go zobaczylam online ze bedzie moim mezem-mial takie dobre oczy-pobralismy sie po okolo pol roku znajomosci.Malzenstwo bylo b szczesliwe
Z 2 mezem-pierwsze odczucia to-ale on ma piekny usmiech i jaki ma 6-pak i pewnie mnie klamie z wiekiem bo wyglada na 10 lat mniejPobralismy sie po 2 latach znajomosci


Sent from my iPhone using Tapatalk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 00:27   #40
meviare
Raczkowanie
 
Avatar meviare
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 186
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Cytat:
Napisane przez almer Pokaż wiadomość
Cześć,
Ciekawi mnie to jakie miałyście pierwsze myśli gdy zobaczyłyście/spotkałyście się po raz pierwszy ze swoimi partnerami (byłymi jak i obecnym). Jakie miałyście odczucia?

Czy warto ufać przeczuciom czy często zawodzą Waszym zdaniem?

Kolejne pytanie to czy kiedykolwiek zdarzyło wam sie po pierwszym spotkaniu pomyśleć "tak, on bedzie moim mezem", a później to się nie sprawdziło lub może Wasze przeczucie było celne i został waszym mężem?
Z byłym partnerem pomyślałam "To na pewno ten jedyny..", cóż byliśmy razem dwa lata, ale się rozpadło A jak spotkałam mojego męża to miał inną dziewczynę, więc brałam go jedynie jako przyjaciela, ale sytuacja się zmieniła
__________________
Enjoy your life!
meviare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 00:36   #41
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

1) O eks: "Śmieszny, niski... Do jakiego wzrostu liczy się karzeł?" - serio wtedy googlowałam karła

2) O gościu, z którym randkowałam nie będąc z eks i w sumie do dziś trochę żałuję, że nie wyszło (mimo, iż mam faceta, którego mega kocham): "Na zdjęciach wydawał się wyższy" + "Ubrany niezbyt efektownie, ale schludnie. Może mu się nie przelewa?"

3) O moim Tż : "Ale świetny gość, chciałabym się z nim pieprzyć!"
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 04:58   #42
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Jakie to dziwne jednak. Patrzymy na kogoś obcego a los juz się czai. ..Czasem wyobrażam sobi, jakby to było, gdyby wtedy na początku, jakas wizja mi ukazała, jak bardzo moje życie się zmieni przez tego faceta (mówię o moim mężu ), to rozesmialabym się z niedowierzenia, że można takie głupoty wymyślać. On też. A jednak nasze życie całkowicie się zmieniło.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 07:29   #43
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 215
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Z TŻem, spotkanie po rozmowach w Internecie - "Szału nie ma, dupy nie urywa; po co ja wyszłam z domu na te 35 stopni?"
Z pierwszym chłopakiem miałam jak na filmach - świat stanął, potem wszystko w zwolnionym tempie, kisiel zamiast mózgu, więc nic nie myślałam. Ostatni ex - "Matko, kto to; muszę o poznać już!!!"

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 08:31   #44
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
1) O eks: "Śmieszny, niski... Do jakiego wzrostu liczy się karzeł?" - serio wtedy googlowałam karła
Kolezanka wygrala watek
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 09:54   #45
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

1. Eks nr 1 - "Łeee....broda....łee ee"
2. Eks nr 2 - "Nosi skarpety do pół łydki, ale wiocha"
3. Eks nr 3 - "Jaki malowniczo zamotany szalik... Jak artysta!"
4. Mąż - "Hyhy, jeszcze chwila i zaciągnę go do łóżka..."
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 10:12   #46
SoThatsMe
Przyczajenie
 
Avatar SoThatsMe
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

O byłym narzeczonym: "nie, nie, nieeee", zupełnie nie w moim typie, ale się skubany umiał zakręcić. Mój największy błąd życiowy - toksyczny związek. Mogłam słuchać swojego przeczucia.

O mężu: "cholera jaki wielki"
Mąż trenuje ostro 4-5 razy w tygodniu, jest wysoki, więc przy pierwszym spotkaniu ze swoimi 162 cm wyglądałam jak skrzat Jesteśmy ze sobą 8 lat, mamy syna, ale przy pierwszym spotkaniu w życiu bym nie powiedziała, że "to ten".

Edytowane przez SoThatsMe
Czas edycji: 2017-04-06 o 10:15
SoThatsMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 12:22   #47
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

"na pewno nas zamordują, na pewno" - z przyjaciółką mając niespełna 15 lat umówiłyśmy się z dwoma 18 latkami, jesienią, na spacer po pobocznych uliczkach w godzinach w których już było ciemno o tej porze roku
z perspektywy czasu nie było to zbyt mądre posunięcie no ale szczęśliwie okazało się, że trafiłyśmy na porządnych 18 latków
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 14:57   #48
kanyeeast
wódka z Freudem
 
Avatar kanyeeast
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: your husband's bed
Wiadomości: 45
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Nie pamietam zupełnie mojego pierwszego wrażenia odnośnie byłych, pamietam zas doskonale, co mi przeszło przez myśl, gdy zobaczyłam obecnego: "panie jeżu, chcę go, najlepiej tu i teraz". Drugi raz zobaczyłam go cztery lata później i pomyślałam dokładnie to samo.
__________________
"It is perhaps the misfortune of my life that I am interested in far too much but not decisively in any one thing; all my interests are not subordinated in one but stand on an equal footing".
— Søren Kierkegaard
kanyeeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 18:28   #49
bonasera
Zadomowienie
 
Avatar bonasera
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Pierwsza myśl?
"Kim do cholery on jest i gdzie pan Zenek?!"

(już tłumaczę: co piątek wracałam autobusem do domu z miasta, gdzie studiowałam tym samym autobusem i ZAWSZE ten kurs obsługiwał przesympatyczny pan Zenek. No tylko tego jednego dnia miał zastępcę, co mnie wybiło z rytmu. no, ale kiedy dotarłam do celu podróży i wysiadłam z autobusu, to pomyślałam, że na rzęsach stanę, ale go jeszcze znajdę i poznam bliżej.)
__________________

Nie jest próżnością znać swoje dobre strony, przeciwnie - głupotą byłoby ich nie doceniać.
bonasera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-06, 22:16   #50
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

O moim ex: ale ma piękny uśmiech, a o moim przyszłym mężu: nic nie pomyślałam, ale miałam ochotę uciekać Do dziś się śmiejemy z mojego przerażenia w oczach, które on zauważył. Myślał, że wzięłam go za psychopatę W każdym razie już od dawna uciekać nie chcę
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 22:53   #51
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Eks nr 1: "Jest cudowny, słodki, kochany...".

Eks nr 2: wyszłam z pomieszczenia, w którym siedział, i pomyślałam: "To jest mój przyszły mąż. Na pewno się jeszcze spotkamy".
A potem nikt nigdy nie potraktował mnie tak podle, jak on. Nie tylko w związku, ale tak ogólnie-ludzko

Eks nr 3: "Wygląda jak angielski lotnik" - autentycznie, wyglądał jak brytyjski lotnik z czasów II wojny światowej. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszej rozmowy. Dziś już się tylko przyjaźnimy, ale tym razem przeczucie mnie nie zawiodło: to naprawdę dobry, wspaniały człowiek, tak jak myślałam od pierwszej sekundy. Tyle tylko, że kompletnie do siebie nie pasujemy jako para Za to przyjaciółmi jesteśmy świetnymi

Po tych trzech sytuacjach i doświadczeniach uznałam, że NIE MA OPCJI: nigdy więcej nie zamierzam się zakochiwać w nikim od razu
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 00:42   #52
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Po kilkutygodniowym pisaniu na jednym z portali umówiłam się z nim na zakupy, jako konsultant i doradca. Nie chciał mi dać swojego numeru tel. bo stwierdził, że nie rozdaje go na prawo i lewo. Wkurzał mnie i intrygował zarazem. Byłam ciekawa co się kryje za tym mądralą, no i chciałam mu trochę zagrać na nosie, taka kobieca przekora W sumie jak go zobaczyłam pierwszy raz, to mnie trochę przystopowało. Luźne i trochę frywolne żarty w necie okazały się trochę niepasujące do tego poważnego i trochę wycofanego faceta. Ale jak to mówią: "Pozory mylą" Przegadaliśmy kilka ładnych godzin, a dotknięcie jego ręki normalnie przeszyło mnie jak prąd. Po buziaku na pożegnanie wcale nie miałam ochoty wracać do domu... Dzisiaj jest moim wspaniałym mężem, a tamto spotkanie wciąż wspominam z dreszczem emocji. Zaczarował mnie, chociaż sam twierdzi, że to ja go uwiodłam
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 05:20   #53
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

No tak.... mój mąż wygląda jak psychopatyczny furiat wypuszczony przez przypadek z miejsca odosobnienia. Pierwszy rzut oka na jego minę powoduje chęć oddalenia się biegiem.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 05:36   #54
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Mojego poznałam przez wspólnych znajomych na fb, ale że nie miał prawie wcale zdjęć to nie wiedziałam czego się spodziewać. Przy pierwszym spotkaniu na żywo 'ojej, świetny - szkoda że pali i jest żonaty'.
Cóż...fajki rzucił, z żoną się rozstał - chociaż nie byłam powodem żadnego z tych kroków. Zeszliśmy się parę miesięcy później
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 13:44   #55
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Nie pamiętam dokładnie swoich wszystkich myśli, na wszystkich randkach i spotkaniach, więc przytoczę kilka:

Eks X: "OMG, wygląda jak aktor! Patrzy na mnie, uśmiecha się! Alarm, stan przedzawałowy! O cholera, ma dziewczynę... Niech jak najszybciej rozstanie się z tą zołzą, musi być mój!" - facet rozstał się ze swoją dziewczyną (nie z mojego powodu, wtedy jeszcze nie wiedział, że dostaję palpitacji serca jak go widzę - zwyczajnie się kolegowaliśmy), byliśmy razem 4 miesiące i koniec, rozstałam się z nim. Wolałam go jako kolegę i do dzisiaj nim jest

Eks Y: "Co te wszystkie baby w nim widzą, jakiś dziwak. I fuj, podciąga skarpety do pół łydki... Ale dobra, umówię się z nim, niech mi zazdroszczą" - i trafiłam na dupkowatego dupka, niestety. Facet dość radośnie korzystał z atencji innych kobiet. Zdradził mnie, a przez jakiś czas byłam nawet w trójkącie i nic o tym nie wiedziałam

Mój obecny: "Jakie piękne, morskie oczy.. Takie turkusowo-zielone, takie zadziorne. Ahh, jak się męsko uśmieca... I ten 3 dniowy zarost! Zaraz zgwałcę Cię na stole!" - i już kilka ładnych lat razem
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 14:37   #56
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
"O matko, co za buc."
Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi.
Identycznie
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-07, 14:41   #57
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

'W ogóle na mnie nie patrzy, chyba pierwsze wrażenie mu nie podeszło... A dupa tam, przynajmniej spotkałam się z kolegami, o! ' Po kilku miesiącach rozmów internetowych, spotkaliśmy się w pociągu pierwszy raz, jadąc na tą samą imprezę (jeszcze było dwóch kolegów z tego samego forum, na którym się poznaliśmy, a z którymi już wcześniej imprezowałam). Z imprezy wróciliśmy już (niestety) jako para
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 13:51   #58
almer
Raczkowanie
 
Avatar almer
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 217
Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera. Czy poczułaś, że to ten?

pomyłka
__________________
23 maja 2011 - 9 marca 2012
udo:47cm -48-49-50
pupa: 85cm-86-87-88-89-90
talia: 62 cm-63-64
biust: 83 cm - 85
waga:
44,5 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51


Edytowane przez almer
Czas edycji: 2017-04-19 o 16:45 Powód: pomylka
almer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 17:33   #59
white_bear
Pani żona :)
 
Avatar white_bear
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Codzienna 2/3
Wiadomości: 8 082
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

O ex z ktorym bylam 4 lata - fajny, fajny chce go blizej poznac- zwiazek sie rozsypal...
O obecnym mezu- Matko, z 5 roku pewnie jakis przemadrzaly ;p (ja bylam wtedy na 2 roku studiow ) duzo sie nie pomylilam z tym przemadrzalym :p
__________________
Kiedy Cię pierwszy raz ujrzałam, nigdy nie pomyślałam, że mogłabym Cię kochać ♥
Na zawsze Twoja
Na zawsze Mój
Na zawsze MY

white_bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-19, 17:35   #60
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Wasze odczucia, myśli po pierwszym zobaczeniu partnera.

Były - o, nie jest zły i nie ucieka na drzewo xD


Obecny - O k**wa, nigdy nie widziałam kogoś tak przystojnego, musi być mój!

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-20 07:41:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.