Mamy Grudniowe 2019 ❤️- część 5 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-15, 21:30   #3691
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
To jak moja teściowa, tylko my mieliśmy kocykiem twarz zakryć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak mi to babcia powiedziała to odrazu o Tobie pomyślałam

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Araya MG nawet pogadankę robiła o połogu między innymi o tej totalnie rozregulowanej temp. Albo o tym, że odchody podłogowe mogą smierdzieć i to normalne. I że absolutnie w połogu nie można sexu bo może dojść do infekcji bo wszystko jest jeszcze "pootwierane". Hmm nie pamiętam co tam jeszcze było.


Twoi teściowie są przekozaki. A Ty wiesz o co im chodzi? Tacy są po prostu jako ludzie dla wszystkich dzieci i ich partnerów czy Ciebie wybitnie sobie upodobali? U mnie były już odwiedziny rodziców, teściów i rodzeństwa. I wszyscy przyjeżdżają ze swoją wałówką. A że non stop przywożą coś słodkiego to mamy na następne wizyty Ale też narazie licznik odwiedzin się wyczerpuje a my maluszka do końca roku nie zamierzamy nigdzie wozić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ostatnie o czym myśle to sexy

Oni są prości i myślą, że są zabawni tacy są dla wszystkich, dla dzieci, ich żon, innych ludzi
U nas niestety ani moi, ani teście nie wpadli na to że może jakaś wałówka by się przydała na ciepło.
Moi chociaż nie oczekiwali kawki ani herbatki, posiedzili, pogadali chwile, podglądali Małego i zawinęli żagle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 21:33   #3692
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Tak na szybko, córcia przyszła na świat o 19.05 po porodzie zabrali ją od razu na oddział noworodkowy, bo dziwnie płakała.. Tam ją badają. Trzymajcie kciuki

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! Na pewno wszystko będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Boli mnie brzuch. Nie rozumiem tego, od trzech dni mnie pobolewa ale żeby się akcja rozkręciła to nie.

A jak jeszcze ktoś dzisiaj do mnie napisze z zapytaniem "jak tam" to eksploduję. Czy ludzie serio myślą że zamierzam ukrywać to dziecko? Jak się urodzi to damy znać, ja pierdzielę.

Dziewczyny, przykro mi z powodu waszych teściów. Niepojęte jakim można być bucem bez cienia żenady na własny temat.

Nam położna zabroniła ważyć dziecko na własną rękę po powrocie ze szpitala właśnie po to chyba żeby uniknąć paniki i umartwiania się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tak brzuch pobolewa kilka razy dziennie od tygodnia a też nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 21:45   #3693
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Dziewczyny ze szwami, jak te druciki wystające na zewnątrz mają się rozpuścić ? Nie ogarniam tego tak mnie to kłuje, że masakra mimo małego krwawienia muszę chodzić w tych podpaskach poporodowych bo inaczej usiąść nie mogę, bo zwykłe są za cienkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 21:48   #3694
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Tak na szybko, córcia przyszła na świat o 19.05 po porodzie zabrali ją od razu na oddział noworodkowy, bo dziwnie płakała.. Tam ją badają. Trzymajcie kciuki

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Gratulacje! Na pewno wszystko będzie dobrze Mnie tak brzuch pobolewa kilka razy dziennie od tygodnia a też nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


A miałam nadzieję że to jakieś rozwarcie się robi albo szyjka skraca, ale pamiętam że pisałaś wczoraj po ktg i nic się nie zapowiada.

Dzisiaj moja mama się śmiała że jej teściowa chodziła z synem w ciąży 12 miesięcy. Tak o tym myślała bo zanim zaszła w ciążę to jej okres przepadł na jakieś 3 miesiące z niewiadomych przyczyn. A ja sobie tak myślę że gdyby nie ten szpital jutro, to też bym chodziła 12 miesięcy. Już mi do śmiechu nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 21:49   #3695
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Moj tez tak dzwiga i raz mi polecial w bok. Musze trzymac jedna reke na glowie druga na pupie. Tez mam wizje wnm ale chyba nie... nie ma co panikowac choc z tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie też ostro dźwiga główkę, myślałam że to normalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 21:53   #3696
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Gratulacje

A miałam nadzieję że to jakieś rozwarcie się robi albo szyjka skraca, ale pamiętam że pisałaś wczoraj po ktg i nic się nie zapowiada.

Dzisiaj moja mama się śmiała że jej teściowa chodziła z synem w ciąży 12 miesięcy. Tak o tym myślała bo zanim zaszła w ciążę to jej okres przepadł na jakieś 3 miesiące z niewiadomych przyczyn. A ja sobie tak myślę że gdyby nie ten szpital jutro, to też bym chodziła 12 miesięcy. Już mi do śmiechu nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, każdy organizm jest inny. Może u Ciebie akurat coś te bóle na szyjkę oddziałują. W każdym razie trzymam kciuki.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:09   #3697
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
U mnie też ostro dźwiga główkę, myślałam że to normalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chyba normalne w takim razie. ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 22:19   #3698
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
U nas dziś było podcinanie wedzidelka, a teraz mały śpi, chyba go troszkę boli bo jakis bardziej niespokojny jest.

Wiecie co jest najcudowniejsze w nim? Zapach, to jest tak cudowne, ze tylko bym go wąchała i wąchała.



Super, ze wszystko dobrze. Nie stresuj się, bo nie ma czym




Gratulacje!!! I trzymamy kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze.




Co z tymi ludźmi jest nie tak??? Nie ogarniam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Halo gdzie złożyć reklamację?!?! Mój dzidziuś nie pachnie Wręcz muszę pilnować, żeby nie smierdziochał Czasem czuć jej serkiem z buzi jak poulewa do buzi a nie zauważę. Swoją drogą doprowadziło to do zabawnej sytuacji bo tż przychodzi do domu a ja akurat jadłam pieróg od mamy taki z kaszy jaglanej i sera. I tż pocałował małą i automatycznie na mnie spojrzał i pyta: dlaczego jej śmierdzi serkiem z buzi?!?! Myślałam, że się zachłysnę ze śmiechu bo biedak chyba pomyślał, że nakarmiłam noworodzia pierogiem
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze szwami, jak te druciki wystające na zewnątrz mają się rozpuścić ? Nie ogarniam tego tak mnie to kłuje, że masakra mimo małego krwawienia muszę chodzić w tych podpaskach poporodowych bo inaczej usiąść nie mogę, bo zwykłe są za cienkie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie zdjęli Ci jeszcze szwów? Ja miałam 4, jeden rozpuszczalny gdzieś w środku i 3 do zdjęcia. Ale te do zdjęcia to myślałam, że zdejmą całkiem a ona tylko obcięła to co wystawało a to w skurze podobno się rozpuści. Czyli nie ogarniam.. Chyba wszystkie miałam rozpuszczalne ale te 3 do wycięcia/przycięcia, żeby nie przeszkadzały.

Mam zdjęte od 2 dni ale wciąż chodzę w majtkach poporodowych i tych podkładach. Te podkłady są super bo są grube i asekurują siadanie. Robiłam próbę do podpaskek ale nie da rady. We wtorek będę na mieście to zamierzam kupić swoje sprawdzone podpaski i zrobić drugie podejście bo te podkłady przez każde leginsy wyglądają jak pampersy

BTW dziewczyny jeszcze przed, tych majtów i podkładów bella kupcie więcej. Mega wygoda. Canpol się nie sprawdziły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez misiaq002
Czas edycji: 2019-12-15 o 22:21
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:23   #3699
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Halo gdzie złożyć reklamację?!?! Mój dzidziuś nie pachnie Wręcz muszę pilnować, żeby nie smierdziochał Czasem czuć jej serkiem z buzi jak poulewa do buzi a nie zauważę. Swoją drogą doprowadziło to do zabawnej sytuacji bo tż przychodzi do domu a ja akurat jadłam pieróg od mamy taki z kaszy jaglanej i sera. I tż pocałował małą i automatycznie na mnie spojrzał i pyta: dlaczego jej śmierdzi serkiem z buzi?!?! Myślałam, że się zachłysnę ze śmiechu bo biedak chyba pomyślał, że nakarmiłam noworodzia pierogiem Nie zdjęli Ci jeszcze szwów? Ja miałam 4, jeden rozpuszczalny gdzieś w środku i 3 do zdjęcia. Ale te do zdjęcia to myślałam, że zdejmą całkiem a ona tylko obcięła to co wystawało a to w skurze podobno się rozpuści. Czyli nie ogarniam.. Chyba wszystkie miałam rozpuszczalne ale te 3 do wycięcia/przycięcia, żeby nie przeszkadzały.

Mam zdjęte od 2 dni ale wciąż chodzę w majtkach poporodowych i tych podkładach. Te podkłady są super bo są grube i asekurują siadanie. Robiłam próbę do podpaskek ale nie da rady. We wtorek będę na mieście to zamierzam kupić swoje sprawdzone podpaski i zrobić drugie podejście bo te podkłady przed każde leginsy wyglądają jak pampersy

BTW dziewczyny jeszcze przed, tych majtów i podkładów bella kupcie więcej. Mega wygoda. Canpol się nie sprawdziły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mi nic nie mówili, że mam przyjść na zdjęcie czy przycięcie tego. Mówili, że to w pełni rozpuszczalne,tylko zaczynam wątpić bo te druty ciagle wystają i nic się tam nie zmienia
Potwierdzam podkłady Bella są git, zużyłam już 6 paczek mąż tylko chodzi i dokupuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:27   #3700
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Ja zuzylam w domu 6szt bella i mnie diabły odparzyly.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:29   #3701
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Mi nic nie mówili, że mam przyjść na zdjęcie czy przycięcie tego. Mówili, że to w pełni rozpuszczalne,tylko zaczynam wątpić bo te druty ciagle wystają i nic się tam nie zmienia
Potwierdzam podkłady Bella są git, zużyłam już 6 paczek mąż tylko chodzi i dokupuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A nie przychodzi do Ciebie położna na patronaż? One wtedy zdejmują szwy, jeśli trzeba.
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 22:36   #3702
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mi po CC zdjęli w 3 dobie po, więc zagadujcie z położnymi

Kurde, nie ma nic fajniejszego niż siedzenie ze śpiącym nowoludziem na kolanach. Nagle nowoludź budzi się, przeciąga, puszcza głośnego bąka, błogo uśmiecha i wraca w objęcia Morfeusza. Chyba mam pieluszkowe zapalenie mózgu...

Gratulacje, Alicja!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:41   #3703
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Tez mam.... jak jest okrzyk radości maz wie ze oznacza to tylko jedno - kupa. Piękna, musztardówa 🥰
Później zamiast " dzień dobry kochanie " będzie- "kupa była? "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:49   #3704
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część 5

Pati a u nas kupa na zmianę. Żółta a drugi raz zielona. Ale to ponoć wciąż w normie.

Seven nowoludź to fantastyczne słowo
Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
A nie przychodzi do Ciebie położna na patronaż? One wtedy zdejmują szwy, jeśli trzeba.
Nie zdejmują niestety szwów po SN. A rozmawiałam z wieloma. Ponoć po cięciu łatwiej zdjąć. A no i 3 doba to za szybko. Mi zdjęli dopiero w 7, praktykuje się już w 5 ale kazali mi zaczekać dla własnego bezpieczeństwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:52   #3705
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Misiaq tak, bo ta zielona to utleniona czy coś jak dlugo w jelitach była moj synus sika co chwila. Jak mnie to cieszy 🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba glupoty napisalam, ale tak mi to zapadlo w pamięć:p zielona moze byc tez przejściowa kupką

Oczy mi lecą a tu nie ma jak.... moze polecicie jakas gre? Byle nie trzeba bylo zbyt dużo myslec , bo w nocy z tym cienko
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-12-15 o 23:03
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 22:54   #3706
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Arya generalnie jak masz rozpuszczalnesxwy to jak już się wciele rozpuszcza to te druciki na zewnątrz po prostu odpadną alesookojnie położna mogłaby ci je przeciąć i ulZyc już teraz.

Mnie bella przy poprzednim porodzie tez odparzyla j tym razem udało się przetrwać na eco podpaskach na noc.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 23:16   #3707
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Mi po CC zdjęli w 3 dobie po, więc zagadujcie z położnymi

Kurde, nie ma nic fajniejszego niż siedzenie ze śpiącym nowoludziem na kolanach. Nagle nowoludź budzi się, przeciąga, puszcza głośnego bąka, błogo uśmiecha i wraca w objęcia Morfeusza. Chyba mam pieluszkowe zapalenie mózgu...

Gratulacje, Alicja!

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Mamy to samo, a jak ta kupa cieszy zawszę śmiałam się z tych madek, a teraz sama non stop nawijam o fontannie z mleka i pięknych żółciutkich kupach.

TŻ jutro, tzn dziś też jedzie dokupić mi podkładów Bella. Te canpola to jakaś masakra

U mnie szwy są rozpuszczalne i wczoraj jeden mi puścił. Szczypie jak nie wiem co, chyba trochę za wcześnie poszedł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 23:24   #3708
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Co do podkładów poporodowych to tez wole te z canpola, wydają mi się być mniej plastikowe. Na razie zużywam oba rodzaje na przemian, ale będę dokupować z canpola. W ogóle to nam jeszcze jakies No name z Tesco.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 23:26   #3709
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

O to to Midusia. Mi właśnie wycięła dla ulgi to co było na wierzchu. I narazie widzę reszta trzyma. W sumie już 10 dni to może się zagoi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-15, 23:33   #3710
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Mamy to samo, a jak ta kupa cieszy zawszę śmiałam się z tych madek, a teraz sama non stop nawijam o fontannie z mleka i pięknych żółciutkich kupach.

TŻ jutro, tzn dziś też jedzie dokupić mi podkładów Bella. Te canpola to jakaś masakra

U mnie szwy są rozpuszczalne i wczoraj jeden mi puścił. Szczypie jak nie wiem co, chyba trochę za wcześnie poszedł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to prawda, a kiedy zrobi kupę de luxe, to cały dom tańczy ze szczęścia xD

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 00:06   #3711
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Właśnie odeszły mi wody. Nie mam zadnych skurczy... Co ja mam robić? Czekać czy jechać? Nie poleciało tego jakoś mega dużo tylko tak jakbym miała pełny pęcherz i się zsikała... Teraz siedze na podkladzie i ciągle coś wylatuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

A mojego chlopa to ubije... Obudziłam go, że wody mi odeszły a on mi się każe nie wygłupiać. Mówię że się nie wygłupiam tylko serio mi wody odeszły, a on się pyta czy mnie boli to mówię że nie to on że idzie spac i bym go obudzila jak bedziemy mieli jechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 00:07   #3712
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Właśnie odeszły mi wody. Nie mam zadnych skurczy... Co ja mam robić? Czekać czy jechać? Nie poleciało tego jakoś mega dużo tylko tak jakbym miała pełny pęcherz i się zsikała... Teraz siedze na podkladzie i ciągle coś wylatuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się! Jeśli wody nie są np. zielone, jeśli nie krwawisz i nie masz regularnej akcji skurczowej to w teorii spokojnie można się dopakować, wziąć prysznic, zjeść coś i dopiero zwijać na IP, ale pewnie ktoś bardziej doświadczony zaraz zabierze głos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 00:29   #3713
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mylukier gratuluje, rodzisz!
Ja nie masz skurczy a wody przezroczyste to możesz spokojnie i nawet położyć się na chwile jeszcze, żeby nabrać sił ale możesz tez powolutku spróbować popracować, żeby je naturalnie rozkręcić. Nie ma potrzeby na gwałt jechać do szpitala, jeżeli tego nie potrzebujesz. Trzymam kciuki dzielna kobieto!
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 00:30   #3714
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez black___raven Pokaż wiadomość
Trzymaj się! Jeśli wody nie są np. zielone, jeśli nie krwawisz i nie masz regularnej akcji skurczowej to w teorii spokojnie można się dopakować, wziąć prysznic, zjeść coś i dopiero zwijać na IP, ale pewnie ktoś bardziej doświadczony zaraz zabierze głos

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Black dobrze mówi

Powodzenia!!!!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 00:41   #3715
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Umyj się i najedz, bo w szpitalu nie pozwolą. Powodzenia

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 01:01   #3716
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Właśnie zauważyłam, że te wody są żółte... Jestem wykąpana, pieski wyprowadzone i jade. Żółte wody chyba nie są tak do końca ok? Najwyzej sie na porodowce wyśpię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 01:23   #3717
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Właśnie zauważyłam, że te wody są żółte... Jestem wykąpana, pieski wyprowadzone i jade. Żółte wody chyba nie są tak do końca ok? Najwyzej sie na porodowce wyśpię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hmmm... żółte powiadasz?
No nic, najlepiej sprawdzić, najwyżej pozwolą się wyspać na miejscu albo będą wredni i odeślą. Niemniej jednak - powodzenia!
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 02:00   #3718
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

My lukier powodzenia! Ja pojechałam 3h po odejściu wód, ale u mnie były przeźroczyste. Lepiej jechać i sprawdzić. Jak nie będzie akcji skurczowej to pewnie podadzą oksy na wywołanie bo dziecko za długo bez wód być nie może.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 02:17   #3719
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Moje zielone wody wyglądały trochę jak żółte. Sama się dziwiłam skąd określenie zielone.

Dziewczyny z początku miesiąca krwawicie jeszcze? Co się u mnie uspokoi już do jakiejś małej wydaje mi się wydzieliny to podplynę taką krwią. Ale 10 dni po to chyba jeszcze norma?


BTW. Ssak jest tak leniwy, że ciągnie cyca godzinę. O 3 przestaje to być zabawne. Po czym jak już ją ululałam do spania to poszła kupa i właśnie się zastanawiam ile taki bobas może leżeć zanim go odparzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-16, 02:21   #3720
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ️- część 5

Mylukier powodzenia!!
U nas tez karmienie i lulanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 18:22:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.