co za pierdoły ...... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-11, 18:11   #1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624

co za pierdoły ......


dzis na maturach (siedzialam w komisji)czytałam gazetki przyniesione przez uczniów (w wiadomym celu)i jedna z nich był chyba Glamour z dodatkiem o weselach i slubie. Nie wiem czy ktos z tego skorzystał, bo to co tam wypisuja nie nadaje sie chyba do zastosowania ....... no moze dla osob ekstawaganckich? A np. zamiast bukietu kwiatów zrób bukiet z rzodkiewki, brokułów ... Na stól kup kilka rodzajów wina , nie musza byc dobrej jakosci, ale ma byc ich duzo zeby robiły wrazenie; jesli urzadzasz wesele na plazy to kup kilka par klapek, kolezanki beda wdzieczne bo z pewnoscią przyjda w szpilkach ....... LUDZIE!!! Do torebki włóz puder, tusz i inne duperele... kto idzie do slubu z torebką i mysli o poprawianiu makijażu?
A moze to mialo byc w formie zartu? A ja taka gapa ...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 21:17   #2
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: co za pierdoły ......

Ja już od dawna jestem zdania, że tzw. kobiece magazyny to stek bzdur i pierdół . Pięknie i zachęcająco wyglądają, ale treści - za grosz!
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 21:25   #3
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: co za pierdoły ......

justysiek napisał(a):
> Ja już od dawna jestem zdania, że tzw. kobiece magazyny to stek bzdur i pierdół . Pięknie i zachęcająco wyglądają, ale treści - za grosz!

Popieram
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 21:35   #4
Artemis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 58
Re: co za pierdoły ......

Hej, no przecie to było już: taka piosnka była np.: " ...kupię ci pęczek rzodkiewek zamiast bukietu kwiatów..." Ktoś pamięta?
Ale ubaw, już widzę te miny koleżanek, które przyszły w szpileczkach na ślub i zaproponowano im klapki uhahahaha
Artemis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 08:54   #5
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: co za pierdoły ......

Gdy ma się piętnaście lat
I na dżinsach parę łat,
To z bukietem człowiek czuje się dość marnie.
Jakiś badyl, jakiś liść,
Nie wiadomo jak z tym iść,
Więc już lepiej, gdy ominie się kwiaciarnię.


Kupię ci pęczek rzodkiewek
Na rogu Nowego Światu.
Kupię ci pęczek rzodkiewek
Zamiast bukietu kwiatów.


Te rzodkiewki, to jest coś.
Popatrz tylko, tamten gość
Kupił kwiaty za sto złotych chyba w sumie.
Tamta pani kwiaty ma,
A nie cieszy się jak ja.
Tamta pani cieszyć się już tak nie umie.

Piękna piosenka autorstwa chyba(W. Korcz - W. Chotomska), 100 lat temu byłam w Gawędzie... piękne czasy.
Ale na samym początku autor zaznaczył GDY SIĘ MA 15 LAT !
ale na ślub to chyba za wcześnie...
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 09:24   #6
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: co za pierdoły ......

Bo ja myślę, że te gazety sa po to, żeby iśc z nimi do wanny i sobie pooglądać makijaże i łądne zdjęcia Hmmm, co rozku jest przeciez w nich to samo.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 09:48   #7
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: co za pierdoły ......

Ela napisał(a):
> dzis na maturach (siedzialam w komisji)czytałam gazetki przyniesione przez uczniów (w wiadomym celu)i jedna z nich był chyba Glamour z dodatkiem o weselach i slubie. Nie wiem czy ktos z tego skorzystał, bo to co tam wypisuja nie nadaje sie chyba do zastosowania ....... no moze dla osob ekstawaganckich? A np. zamiast bukietu kwiatów zrób bukiet z rzodkiewki, brokułów ... Na stól kup kilka rodzajów wina , nie musza byc dobrej jakosci, ale ma byc ich duzo zeby robiły wrazenie; jesli urzadzasz wesele na plazy to kup kilka par klapek, kolezanki beda wdzieczne bo z pewnoscią przyjda w szpilkach ....... LUDZIE!!! Do torebki włóz puder, tusz i inne duperele... kto idzie do slubu z torebką i mysli o poprawianiu makijażu?
> A moze to mialo byc w formie zartu? A ja taka gapa ...


Zgadzam się z Tobą, że kupa pierdół, ale...

moja koleżanka w wiązance ślubnej miała ... zielone jabłko
moja siostra ostatnio zdziwiła się, że torebka jej do ślubu nie będzie potrzebna
myślę, że puder itp. panna młoda powinna włożyć do torebki... świadkowej
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-12, 10:09   #8
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: co za pierdoły ......

co do bukietów, bo to "mój" temat - dodawanie warzyw i owoców do wiązanek (również ślubnych) jest ostatnio modne i to bardzo. Robi się bukiety z kalafiorem, brokułami, kapustą (ozdobną), jabłkami,truskawkami, a nawet słodyczami, np.rafaello . To jakby panna młoda zgłodniala w trakcie...
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:08   #9
shantia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 217
Re: co za pierdoły ......

Zgadzam sie z Olencją, zwykle to świadkowa przechowuje w torebce (a raczej torbie ) wszystkie kosmetyki i inne potrzebne rzeczy (zapasowe rajstopy, igłę i nitkę, perfumy, wsuwki, itp.).
shantia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:23   #10
Aquila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 221
Re: co za pierdoły ......

Ja też się zgadzam z Olencją. Są "świadkowe", przyjaciółki, w ostateczności torebka Mamy, do której zawsze zmieści się puder i rajstopy. A najlepszą rzeczą jest bagażnik samochodu jedynego brata To najpojemniejsza "torebka", a brat jest najlepszym strażnikiem "zapasowych drobiazgów" Panny Młodej. To z doświadczenia. Ja miałam tam dosłownie wszystko .
A warzywne bukiety........., cóż są też na targu, i chyba wychodzą taniej niż w kwiaciarni.
Aquila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:38   #11
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: co za pierdoły ......

ciekawe jak taki ślubny-brokulowy bukiet pachnie?? Sorry za slowo: k r e t y ń s t w o ...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-12, 11:48   #12
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: co za pierdoły ......

Fantastycznie, nie wolno zapomnieć też o torbie z laptopem, żeby w czasie przydługiego kazania poklikać sobie trochę na Wizażu albo pogadać na czacie z kochankiem
A najlepiej to oczywiście zabrać plecak, żeby przypadkiem nie zapomnieć o stu milionach absolutnie niezbędnych drobiazgów (moja bratowa miała na ślubie ładowarkę do komórki ).
A propos bukietu - moja siostra cioteczna, duuuuzo młodsza, była dowożona pod kościół dorożką, sama jechała w tej dorożce przez pół wsi, miało być takie "wejście" jak w filmie W połowie drogi uświadomiła sobie, że zapomniała bukietu (ale komórki nie zapomniała oczywiście), nie chciało się jej wracać (taki przesąd), więc wyskoczyła na chwilę z powozu, skoczyła na łąkę, zebrała trochę kwiatków (był czerwiec), elegancko zawiązała białą kokardką z dorożki, wyrzuciła z włosów różę, zamieniła na mak i nikt się nie zorientował, że nie tak miało być. Bukiet się podobał.
Najważniejsze to nie zwariować. Albo nie wychodzić za mąż
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:58   #13
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: co za pierdoły ......

naturalnie niezbędna jest zapasowa suknia -> ta właściwa może się zachlapać / podrzeć / niespodobać panu młodemu.. oraz dodatkowe buty -> w tym sezonie moda ślubna hołubi wysokie i cienkie obcasy - jak ktoś nieprzyzwyczajony może złamać obcas.. i skręcić nogę.. tak więc zapas bandaży, maści i środków przeciwbólowych również niezbędny]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:01   #14
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: co za pierdoły ......

Nutka napisał(a):
> ciekawe jak taki ślubny-brokulowy bukiet pachnie?? Sorry za slowo: k r e t y ń s t w o ...

raczej nowoczesne spojrzenie na florystykę - moim zdaniem taki bukiet moze byc naprawdę ładny - zerknij na zdjęcia - na pierwszym jest kalafior, na drugim kapusta, a na trzecim - brokuly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brokulowy.jpg (141,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kapusciany.jpg (22,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brokukly.jpg (250,4 KB, 4 załadowań)
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:05   #15
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: co za pierdoły ......

ula napisał(a):
> Bo ja myślę, że te gazety sa po to, żeby iśc z nimi do wanny i sobie pooglądać makijaże i łądne zdjęcia Hmmm, co rozku jest przeciez w nich to samo.

O! Własnie! Można podpatrzyć ładne makijaże, nowe kosmetyki, ciekawe zestawienia kolorystyczne.

Niemniej mogliby oszczędzić niektórych tendencyjnych i niekoniecznie pomocnych porad typu "10 sposobów na poprawienie relacji z partnerem" -> 1. rozbierz się do naga, wysmaruj sosem czekoladowym, załóż czerwone kozaki i rzuć mu się na szyję 2. kup w sexshopie jadalne majtki i pejcz - do tego zgrzewkę piwa, włącz mu mecz i zabaw się w jego kelnereczkę etc....
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:07   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: co za pierdoły ......

kasiap napisał(a):

> raczej nowoczesne spojrzenie na florystykę - moim zdaniem taki bukiet moze byc naprawdę ładny - zerknij na zdjęcia - na pierwszym jest kalafior, na drugim kapusta, a na trzecim - brokuly

o kurczę.. ja bym podjadała z takiej wiązanki [uwielbiam brokuły]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:31   #17
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: co za pierdoły ......

sarenka napisał(a):
> o kurczę.. ja bym podjadała z takiej wiązanki [uwielbiam brokuły]

ja też , chociaż wolałabym chyba z truskawkami
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 15:19   #18
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: co za pierdoły ......

mnie najbardziej podoba sie pierwszy bukiet, ale mysle ze obrazek troche przekłamuje, w rzeczywistosci nie byłoby tak urokliwie. A w tych bredniach w Glamour czy Cosmo. (nie pamietam)chodzilo im chyba o bukiety w calosci warzywne ... Zreszta zawsze jest tak ze ktos cos wymysli glupiomądrego jest szał na to , a pozniej okazuje sie ze wracamy do standardów. Bukiet z czerwonych róz chyba nigdy z mody nie wyszedł i urok ten sam pozostał.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 18:35   #19
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: co za pierdoły ......

Z tego co wiem, to nie są zwykłe jadalne warzywa a warzywa hodowlane ozdobne.
Poza tym jakoś z kwiatu pomaranczy w wianku nikt sie nie smieje to dlaczego nie bukiet z kwiatu kalafiora?
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-05-12, 18:52   #20
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: co za pierdoły ......

bo kwiat pomaranczy moze jest ładniejszy i b. stosowny niz kalafior do bukietu.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 18:57   #21
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: co za pierdoły ......

Helena napisał(a):
> A propos bukietu - moja siostra cioteczna, duuuuzo młodsza, była dowożona pod kościół dorożką, sama jechała w tej dorożce przez pół wsi, miało być takie "wejście" jak w filmie W połowie drogi uświadomiła sobie, że zapomniała bukietu (ale komórki nie zapomniała oczywiście), nie chciało się jej wracać (taki przesąd), więc wyskoczyła na chwilę z powozu, skoczyła na łąkę, zebrała trochę kwiatków (był czerwiec), elegancko zawiązała białą kokardką z dorożki, wyrzuciła z włosów różę, zamieniła na mak i nikt się nie zorientował, że nie tak miało być. Bukiet się podobał.
> Najważniejsze to nie zwariować. Albo nie wychodzić za mąż
Koleznka w pracy opowiadała jak to bardzo kosztowną imprezą jest slub i chcąc te koszta zminimalizować zalożyła buty slubne mamy, sukienke sama "wyprodukowała", a bukiet .... "wyskoczyłam przed blok narwałam jasminu i miałam bukiet"!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 19:59   #22
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: co za pierdoły ......

w sumie... nie zapominajmy, że kalafior i brokuły to w istocie kwiaty - czemu nie miałby znaleźć się w bukiecie?
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.