Odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-08, 11:49   #1
gagusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 4
GG do gagusia

Odchudzanie


Dziewczyny, wpisujcie proszę skuteczne diety i inne sposoby na szybkie pozbycie sie, zbędnych kilogramów
gagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 11:58   #2
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Odchudzanie

gagusia napisał(a):
> Dziewczyny, wpisujcie proszę skuteczne diety i inne sposoby na szybkie pozbycie sie, zbędnych kilogramów

Ja nie znam zadnych konkretnych diet. W tej kwestii musza sie wypowiedziec inne wizazanki. Ale jesli mam cos poradzic to po prostu jedz mniej i sie ruszaj. To jest najprostszy sposob na pozbycie sie kilku kilogramow. Jeszcze oczywiscie zalezy ile chcesz zrzucic. Bo jak wiecej to ten sposob jest za slaby.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 12:34   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: Odchudzanie

Mój sposób:
Lista zakazanych produktów :
- Białe pieczywo
- ziemniaki ( no, sporadycznie można, ale bez sosu )
- zwykły makaron
- słodycze ( wszystkie )
- masło itp
- majonezy i takie tam podobne
- tzw przekąski chipsy, paluszki
- sól ( minimalnie można )
- panierowane i smażone
WISI NA WIDOCZNYM MIEJSCU W KUCHNI

Można, a nawet trzeba :
- ciemne pieczywo
- ciemny ryż
- kasza gryczana
- rybki ( ja uwielbiam łososia, ale tylko na parze albo
pieczonego )
- makaron z pszenicy Durum ( czy jakoś tak )
- oliwa z oliwek
- nabiał chudy raczej
- orzechy i migdały ( po kilka dziennie, nie więcej )
- dzikie mnóstwo warzyw i ciut mniej owoców

To taki ogólny zarys, chodzi generalnie o zasady. Ja tak jem od 3 miesięcy i schudłam 7 kg. NIe jest to pewnie rekord świata, ale więcej już nie mam z czego chudnąć No i jeszcze zrezygnowałam całkowicie z mięsa, ale to z przyczyn raczej duchowych niż fizycznych.
Śniadanko :
2 kromeczki ciemnego chlebka z ziarnami ( jest taki fajny Schulstad w małych paczuszkach, pycha ) z białym serkiem ( lub żółtym ) & pomidorkiem
W pracy :
2 marchewki, 2 jabłuszka
W drodze z pracy
kilka migdałów
w domku na późny obiadek
brukselka, szpinak ( mniam, nowy Frosty z sosem śmietanowym, cudo ), brokuły - ile wlezie na talerz, do tego albo łosoś pieczony w folii ( bardzo wygodnie się robi, nie trzeba potem nic zmywać ) albo jajo sadzone, suróweczka z marchewki surowej z kropelką oliwy ( bez śmietany , czy majonezu oczywiście ) albo pomidorki , też z oliwą, no i kasza gryczana lub makronik.
Kolacyjka
Jak się najem takiej ilości warzyw na późny obiadek, to już mi się nie chce jeść . Czasem jakiś owoc.
Na odchudzanie działa w 100 %, a przy tym mam ładniejsze ciałko i prawie zupełnie znikł mi celulitis !!! (cud jak nic)
Acha, no i conajmniej duża butla wody niegazowanej.
Trudno jest tylko na początku , jak ktoś uwielbia świeżuchne bagietki z masełkiem itp, ale po pewnym czasie na prawdę jest ok. Oczywiście posiłki można, a nawet trzeba modyfikować, bo się znudzą, ale teraz jest tak dużo fajnych warzywek i świeżych i mrożonych, że to żaden kłopot. Tylko zasada jest taka, że warzyw musi być proporcjonalnie najwięcej w stosunku do innch potraw.
Nie do końća wiem, jak takie żywienie wpływa na dłuższą metę na organizm , ale się tak już przyzwyczaiłam, że póki co nie zamierzam nic zmieniać. Już nie chudnę, waga stoi w miejscu, czuję się świetnie, i myślę, że takie jedzonko pozostanie już ze mną na wieki
Tylko muszę dbać o białko i żelazo, ale na to też mam sposoby.
Uff, ale przynudziłam ! Jeśli jednak ktoś dobrnął do końca, to pozdrawiam serdecznie i zyczę miłego weekendu ! Buziaki.
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 18:40   #4
toagusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Re: Odchudzanie

Szybko to chudnac nie nalezy
toagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-11, 20:14   #5
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Re: Odchudzanie

Ja odchudzam się pod opieką lekarską, inaczej bym się nie zmusiłaNa diecie 1200 kalorii zrzuciłam w ciągu 2 m-cy 8 kg. Dieta jest przyjemna (5 posiłków dziennie) i lekka, no i kompletnie zmienia nawyki żywieniowe. Polecam. Trzymajcie za mnie kciuki dziewczyny - jeszcze 5 kg i będzie cudnie
__________________
Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.

Oscar Wilde
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.