Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-23, 02:19   #4501
AgnieszkaKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam

Moim marzeniem też jest operacja zmniejszenia piersi, z forum wyczytałam, że Szpital w Katowicach już zamknięto a dr Michalska operuje w Krakowie.

Mam pytanie ile się czeka na konsultacje a później na operacje w Krakowie u dr Michalskiej? I czy jest możliwość samej konsultacji u tej doktor w Katowicach?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
AgnieszkaKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-23, 07:01   #4502
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny. Pytanie do kobitek, które miały operację w Łęcznej. Mam zaświadczenie od ortopedy (dr Mądry niby nie wymagał, ale na ostatniej wizycie 6 miesięcy przed operacją, nie było go, zastepowała jakaś Pani dr i ona poprosiła o to) tylko tam jest napisane, że mam bóle pleców, odcinek ledzwiowy i nie ma przeciwskazam do operacji. Czy tak moze być? Bo kiedyś obiło mi sie o uszy, że niby powinno być, że bóle kregoslupa szyjno piersiowego i że jest wskazanie do operacji. Mam stresa czy musze jeszcze raz iść do ortopedy czy takie jak mam też jest ok. Mam w marcu ostatnią wizytę u dr Madrego, potem już operacja
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 06:28   #4503
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaKM Pokaż wiadomość
Witam

Moim marzeniem też jest operacja zmniejszenia piersi, z forum wyczytałam, że Szpital w Katowicach już zamknięto a dr Michalska operuje w Krakowie.

Mam pytanie ile się czeka na konsultacje a później na operacje w Krakowie u dr Michalskiej? I czy jest możliwość samej konsultacji u tej doktor w Katowicach?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Doktor Michalska jest z Krakowa, do Katowic tylko dojeżdżała. Po zamknięciu Geo przyjmuje tylko w Krakowie , z tego co wiem. Nie wiem jak długa jest kolejka, ale ostatnio to było ok roku, nie wiem jak teraz.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

zaświadczenie ma potwierdzić , że operacja jest potrzebna i przyniesie pacjentowi korzyści zdrowotne, jeśli tego nie ma, a wręcz napisane, że brak wskazań, ja bym poszła po kolejne, a tego nawet nie pokazała. NFZ może nie chcieć za to zapłacić.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 10:14   #4504
AgnieszkaKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanie gdzie dokładnie przyjmuje w Krakowie dr Michalska? Mogę prosić o namiary?

Druga sprawa to czy wizyta jest na NFZ i muszę mieć skierowanie czy tak jak w Katowicach wizyta prywatna i mogę zapłacić i iść bez skierowania?

Wiem, że jak mnie zakwalifikuje to i tak będę potrzebować ale czy na samą konsultacje też potrzebuję?
AgnieszkaKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 18:07   #4505
kamarantowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hejka dziewczyna

Mam pytanie czy może któraś posiada listy wszystkich dostępnych placówek z NFZ, które mają kontrakt na zmniejszanie piersi. Bo jak dzwoniłam na Siemianowice to powiedzieli mi, że nie wykonują takich zabiegów a szukałam na liście NFZ tej gdzie można zobaczyć kolejki

Pozdrawiam
kamarantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 20:37   #4506
AgnieszkaKM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, w 2018 roku na forum trafiłam na taką listę

Na NFZ poradnie plastyczne przyjmują w:

- Łęczna tel. 817526200 (jedna z lepszych ale bardzo długi czas oczekiwania, bo ok. 4 lat)

- Polanica Zdrój tel. 748621181

- Starachowice tel. 412741366

- Kraków tel. 126468947

- Wrocław tel. 713064231

- Bielsko Biała tel. 338163300

- Bydgoszcz tel. 525854053

- Warszawa tel. 225841327

- Gryfice tel. 913842061 (i UWAGA tutaj nie trzeba się rejestrować na wizytę, jedzie się ze skierowaniem od internisty i tego samego dnia jest się przyjętym na konsultację)

- Katowice tel. 328321444 (wizyta prywatna 150zł, operacja już na NFZ, czas oczekiwania około roku)

Nie wiem na ile jest ona aktualna, bo Katowice z tego co czytałam już są zamknięte.

Mnie interesuje Kraków u dr Michalskiej, więc będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby podać gdzie ona urzęduje w Krakowie.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Witam

Czy któraś z Was ma kontakt mailowy do dr Michalskiej z Krakowa? Ponieważ ten katarzyna@doktormichalska .pl z jej strony nie działa 🤷☠♀️ Z góry dziękuję.
AgnieszkaKM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 16:29   #4507
Swiatelkowtunelu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaKM Pokaż wiadomość
Hej, w 2018 roku na forum trafiłam na taką listę

Na NFZ poradnie plastyczne przyjmują w:

- Łęczna tel. 817526200 (jedna z lepszych ale bardzo długi czas oczekiwania, bo ok. 4 lat)

- Polanica Zdrój tel. 748621181

- Starachowice tel. 412741366

- Kraków tel. 126468947

- Wrocław tel. 713064231

- Bielsko Biała tel. 338163300

- Bydgoszcz tel. 525854053

- Warszawa tel. 225841327

- Gryfice tel. 913842061 (i UWAGA tutaj nie trzeba się rejestrować na wizytę, jedzie się ze skierowaniem od internisty i tego samego dnia jest się przyjętym na konsultację)

- Katowice tel. 328321444 (wizyta prywatna 150zł, operacja już na NFZ, czas oczekiwania około roku)

Nie wiem na ile jest ona aktualna, bo Katowice z tego co czytałam już są zamknięte.

Mnie interesuje Kraków u dr Michalskiej, więc będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby podać gdzie ona urzęduje w Krakowie.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Witam

Czy któraś z Was ma kontakt mailowy do dr Michalskiej z Krakowa? Ponieważ ten katarzyna@doktormichalska .pl z jej strony nie działa 🤷♀️ Z góry dziękuję.
Ja pisałam na kasiami6@interia.pl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swiatelkowtunelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-25, 20:26   #4508
kamarantowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej

Czy macie jakieś opinie o oddziałach w Polanicy i Łęcznej?
Z tego co widzę na Łęcznej okres czekania kilka miesięcy a w Polanicy 2 lata
kamarantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-25, 22:21   #4509
carca
Raczkowanie
 
Avatar carca
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 133
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W jakim wieku zdecydowałyście się na zmniejszenie biustu? Ja mam 25 lat i ostatnio zastanawiam się nad operacją. Chciałabym tak do 30 się ze wszystkim ''wyrobić''. Na razie niestety tylko fundusze mi na to nie pozwalają. Jestem osobą bardzo szczupłą: ważę zaledwie 45 kg, a mój rozmiar biustu to 65G :-( Pracuję z ludźmi, więc często w pracy mój biust ''wzbudza'' zainteresowanie ze strony wielu mężczyzn. Zimą zazwyczaj zakrywam go swetrami Mam problem z dobraniem odpowiednich ubrań. Często mam bóle pleców i chciałabym się pozbyć tego ciężaru Dodam, że dzieci nie mam i nie będę mieć, także nie stanowi dla mnie to problemu. Będę wdzięczna za jakieś info

Edytowane przez carca
Czas edycji: 2020-01-25 o 22:27
carca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 12:39   #4510
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kamarantowa Pokaż wiadomość
Hej

Czy macie jakieś opinie o oddziałach w Polanicy i Łęcznej?
Z tego co widzę na Łęcznej okres czekania kilka miesięcy a w Polanicy 2 lata
W Łęcznej od konsultacji do operacji czekałam 2 lata. Ogólnie bardzo dobrze wspominam pobyt. Na oddziale byłam 3,5 dnia. Szybko mnie wypisali. Lekarze rzeczowi, pielęgniarki pomocne i cierpliwe.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez carca Pokaż wiadomość
W jakim wieku zdecydowałyście się na zmniejszenie biustu? Ja mam 25 lat i ostatnio zastanawiam się nad operacją. Chciałabym tak do 30 się ze wszystkim ''wyrobić''. Na razie niestety tylko fundusze mi na to nie pozwalają. Jestem osobą bardzo szczupłą: ważę zaledwie 45 kg, a mój rozmiar biustu to 65G :-( Pracuję z ludźmi, więc często w pracy mój biust ''wzbudza'' zainteresowanie ze strony wielu mężczyzn. Zimą zazwyczaj zakrywam go swetrami Mam problem z dobraniem odpowiednich ubrań. Często mam bóle pleców i chciałabym się pozbyć tego ciężaru Dodam, że dzieci nie mam i nie będę mieć, także nie stanowi dla mnie to problemu. Będę wdzięczna za jakieś info
Pierwszy raz na wizytę umówiłam się w wieku 24 lat jeżeli dobrze pamiętam. Pani doktor Żuchowska (?) kazała mi się zastanowić nad dziećmi czy nie lepiej wcześniej urodzić (nie planuje dzieci), pomyślałam ok, poczekam z rok, że niby się zastanawiam i pojadę na wizytę powiem, że jednak nie chcę. Wtedy czas oczekiwania w Łęcznej na operację wynosił 2-3 miesiące. Moja siostra miała operację w tym czasie kiedy ja miałam pierwszą konsultację. W grudniu była na konsultacji, w lutym już była po wszystkim. Pojechałam po nie całym roku na drugą konsultację do doktora Mądrego i okazało się że w ciągu tego roku co niby się zastanawiałam, czas oczekiwania na operację wzrósł do dwóch lat tak więc brawo ja i to najlepsza decyzja w moim życiu. Faceci przestali się patrzeć na mój biust, skończyły się głupie komentarze. Potrafili zaczepić i zapytać jaki rozmiar, a wcale nie eksponowałam biustu, wręcz go chowałam w workowych ciuchach. Nie ma co zwlekać, tylko działać o lepsze jutro Jeżeli fundusze nie pozwalają Ci zrobić szybko, prywatnie, pozostaje NFZ. Trzeba się liczyć, że mogą nie zakwalifikować, ale jak jeden oddział odmówi, trzeba próbować w innym. I liczyć się z wydatkami po operacji, opatrunki, leki jeżeli lekarz przepisze itd. Na forum wszystko jest opisane co najlepiej kupić, ale niektóre rzeczy są zbędne, ja kupiłam i leżą do tej pory.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 13:48   #4511
Zaba2016
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny może jest wśród nad ktoś kto robił w Łodzi operacje zmniejszenia piersi.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Może ktoś w lodzi robił operacje i się podzieli opinią
Zaba2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-26, 16:50   #4512
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja w sumie myślałam o tym od dawna ale wcześniej bardziej się bałam samej operacji. W międzyczasie urodziłam dwójkę dzieci, teraz mam 37 lat i na samą myśl bierze mnie kur... ca, nienawidzę kupować ciuchów, spodnie mam roz.38 a gora szkoda gadac🤦mam zamiar iść prywatnie, wezmę pożyczkę w pracy i na prawdę jestem już zdecydowana i zdesperowana. Pierwsza konsultacje mam w lutym, dość mocno się stresuje sama operacja ale już postanowione. Nie wiem czy różne badania krwi typu grupa itp. robić przed konsultacja? Usg i te sprawy? Szczepienie na żółtaczkę? Chyba po prostu pojadę na wizytę i zapytam, doślę mailem może...
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 20:08   #4513
carca
Raczkowanie
 
Avatar carca
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 133
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję za odpowiedź Biust odziedziczyłam duży po mamie i po prababci. Zazdroszczę tym kobietom, co mają miseczkę C lub D. To moje marzenie :-( Pracuję jako lektorka języka obcego i prowadzę wykłady w różnych firmach z pracownikami korporacji. Mam wrażenie moi kursanci płci męskiej bardziej koncentrują się na moim biuście niż na zajęciach, a po skończonej lekcji często mnie zagadują, udając zainteresowanie przedmiotem A ja muszę być dla nich miła i udawać, że nie widzę, że patrzą mi się na biust

Latem miałam niezbyt miłą sytuację w metrze. Dwóch facetów (typu Sebix) gdy spojrzało na mój biust, to zaczęli się śmiać :-( Oczywiście się nie przejęłam tymi ''dresami'', no bo wiadomo, ale miłe to nie było.

A ile taka operacja kosztuje na przykład w Warszawie? Więcej niż 13/15.000?

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez toficzek82 Pokaż wiadomość
Ja w sumie myślałam o tym od dawna ale wcześniej bardziej się bałam samej operacji. W międzyczasie urodziłam dwójkę dzieci, teraz mam 37 lat i na samą myśl bierze mnie kur... ca, nienawidzę kupować ciuchów, spodnie mam roz.38 a gora szkoda gadac��mam zamiar iść prywatnie, wezmę pożyczkę w pracy i na prawdę jestem już zdecydowana i zdesperowana. Pierwsza konsultacje mam w lutym, dość mocno się stresuje sama operacja ale już postanowione. Nie wiem czy różne badania krwi typu grupa itp. robić przed konsultacja? Usg i te sprawy? Szczepienie na żółtaczkę? Chyba po prostu pojadę na wizytę i zapytam, doślę mailem może...

Ja mam spodnie rozmiaru 32/34. A góra 38. Koszule nawet 40. Jestem bardzo niska i drobna, więc te piersi nie pasują do mnie :-(

Edytowane przez carca
Czas edycji: 2020-01-26 o 20:14
carca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 06:51   #4514
nikagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaKM Pokaż wiadomość
Hej, w 2018 roku na forum trafiłam na taką listę

Na NFZ poradnie plastyczne przyjmują w:

- Łęczna tel. 817526200 (jedna z lepszych ale bardzo długi czas oczekiwania, bo ok. 4 lat)

- Polanica Zdrój tel. 748621181

- Starachowice tel. 412741366

- Kraków tel. 126468947

- Wrocław tel. 713064231

- Bielsko Biała tel. 338163300

- Bydgoszcz tel. 525854053

- Warszawa tel. 225841327

- Gryfice tel. 913842061 (i UWAGA tutaj nie trzeba się rejestrować na wizytę, jedzie się ze skierowaniem od internisty i tego samego dnia jest się przyjętym na konsultację)

- Katowice tel. 328321444 (wizyta prywatna 150zł, operacja już na NFZ, czas oczekiwania około roku)

Nie wiem na ile jest ona aktualna, bo Katowice z tego co czytałam już są zamknięte.

Mnie interesuje Kraków u dr Michalskiej, więc będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby podać gdzie ona urzęduje w Krakowie.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Witam

Czy któraś z Was ma kontakt mailowy do dr Michalskiej z Krakowa? Ponieważ ten katarzyna@doktormichalska .pl z jej strony nie działa 🤷☠♀️ Z góry dziękuję.
Jeszcze UCK w Gdańsku, właśnie czekam na zabieg w maju.
nikagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 12:56   #4515
ela75n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej Dziewczyny, ja mam termin na maj 2020r., we Wrocławiu, czy orientujecie się po jakim czasie po operacji można lecieć samolotem? Słyszałam, że po 3 miesiącach po operacji ale nie jestem pewna.
ela75n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 16:26   #4516
kamarantowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej,
Byłam dzisiaj u mojego neurologa na wizycie kontrolnej i poprosiłam go o skierowanie na operacje zmniejszenia biustu. Nie za bardzo wiedział jak się ma za to zabrać... Ale po 15 minutowym marudzeniu, (bo jest to facet po sześćdziesiątce) wpisał mi to skierowanie. Powiedzcie mi proszę dziewczyny, czy tak to skierowanie może być?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5335.jpg (162,4 KB, 49 załadowań)
kamarantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 14:08   #4517
JolciaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było. Jak ten czas leci.... Jestem już 3,5 miesiąca po operacji. Wszystko dobrze się wygoiło, bez wyłażenia wewnętrznych szwów (no przynajmniej na razie) i babrania. Różowe ślady cięć jeszcze są, ale pomału jaśnieją. Piersi też ładnie zaczynają mięknąć i nabierać kształtu. Na początku były sztywne, szerokie i płaskie i bałam się, że tak już zostanie.

Właśnie byłam na kolejnej kontroli i zapomniałam zapytać, jak długo powinnam spać w staniku. Domyślam się, że już od dawna wolno mi bez, ale fajnie by było gdyby któraś z was to potwierdziła.
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko
JolciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 16:19   #4518
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jolcia gratulacje 😁 a może chciałabyś jakąś fotkę zamieścić? Zastanawiam się właśnie jak długo przebiega proces gojenia. I powiem Ci szczerze, że mam lekka schizę dot. właśnie tego, że wyjdą kwadratowe lub coś 🙈ale z tego co piszesz wynika, że ciągle zmieniaja się piersi po operacji... Mam nadz że też pięknie się zagoi wszystko u mnie 😊
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 18:31   #4519
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaKM Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.

Mam jeszcze pytanie gdzie dokładnie przyjmuje w Krakowie dr Michalska? Mogę prosić o namiary?

Druga sprawa to czy wizyta jest na NFZ i muszę mieć skierowanie czy tak jak w Katowicach wizyta prywatna i mogę zapłacić i iść bez skierowania?

Wiem, że jak mnie zakwalifikuje to i tak będę potrzebować ale czy na samą konsultacje też potrzebuję?
Dr Michalska w ramach NFZ przyjmuje oraz wykonuje operacje w Krakowie w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym ul. Wrocławska . Na konsultację nie czeka się długo około 1 -2 tygodni i potrzebne jest skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni chirurgii ogólnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-29, 20:17   #4520
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam ja miałam skierowanie od ortopedy z symbolem N62 to jest przerost gruczołu piersiowego I wiem że każda na oddziale która zmniejszała takie miała Więc sprawdź dokładnie żeby nie było niespodzianki
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 08:05   #4521
Iwona90i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pokażesz zdjęcia przed i po? Ja mam za niecały miesiąc u dr Michalskiej operację.
Iwona90i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 21:16   #4522
JolciaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 11
Unhappy Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Toficzek, zdjęcia wrzuciłam do albumu przy moim profilu. Nie wiem, czy są widoczne dla wszystkich zalogowanych, czy tylko dla przyjaciół. Jeśli nie możesz ich obejrzeć, to wyślij prośbę o dodanie Ciebie do moich przyjaciół (wtedy na pewno będą do wglądu). Są niewyrazne (robione starym telefonem).
JolciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 12:49   #4523
Nectarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja czekałam ok pół roku na operację, ale przechodziłam z geomedicalu więc może udało się mnie wcisnąć szybciej.



Pytanie do dziewczyn po operacji w Krakowie: musiałyście jakoś potwierdzić przyjazd? Badania robią na miejscu, czy muszę je mieć ze sobą? Wiem że zaświadczenie od ortopedy musi być i usg piersi, a co z resztą? Krew, ekg itp? Długo po operacji musiałyście zostać w szpitalu? Opowiedzcie co nieco, bo im bliżej operacji tym bardziej się stresuję.



Pozdrawiam😀
Nectarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 00:09   #4524
Dancyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej , ja miałam operacje 17.12.2019 w Krakowie. Tydzień przed operacją robiłam badania w Krakowie . Wtorek miałam operacje 8.30 w środę o godz.13.00 byłam wypisana . Szwy byłam ściągnąć 3 stycznia 2020.
Dancyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 04:58   #4525
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JolciaP Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dawno mnie tu nie było. Jak ten czas leci.... Jestem już 3,5 miesiąca po operacji. Wszystko dobrze się wygoiło, bez wyłażenia wewnętrznych szwów (no przynajmniej na razie) i babrania. Różowe ślady cięć jeszcze są, ale pomału jaśnieją. Piersi też ładnie zaczynają mięknąć i nabierać kształtu. Na początku były sztywne, szerokie i płaskie i bałam się, że tak już zostanie.

Właśnie byłam na kolejnej kontroli i zapomniałam zapytać, jak długo powinnam spać w staniku. Domyślam się, że już od dawna wolno mi bez, ale fajnie by było gdyby któraś z was to potwierdziła.
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko
A próbowałaś spać bez? Ja jestem już prawie 6 m-cy po i nadal śpię w staniku sportowym bo jakoś mi tak wygodniej i się tak przyzwyczaiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-05, 20:08   #4526
JolciaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Nie, właśnie nie próbowałam. Ale muszę spróbować bez. Ja śpię (jeszcze) w tym pooperacyjnym. Na dzień zakładam staniki bez fiszbin, ale nie są to staniki typowo sportowe. Te które sobie kupiłam są z profilowanej, mięciutkiej, cieniutkiej gąbeczki, dopasowującej się trochę do kształtu piersi, więc ani trochę nigdzie nie uciskają. Triumph i Oysho. Te z Oysho są tańsze i najprzyjemniejsze ze wszystkich, jakie kiedykolwiek miałam.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Furia, a jakiej firmy masz ten sportowy w którym śpisz. Pytam, bo te wszystkie które przymierzałam jakoś mi niespecjalnie pasowały. Możesz coś polecić...?
JolciaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 04:52   #4527
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez JolciaP Pokaż wiadomość
Nie, właśnie nie próbowałam. Ale muszę spróbować bez. Ja śpię (jeszcze) w tym pooperacyjnym. Na dzień zakładam staniki bez fiszbin, ale nie są to staniki typowo sportowe. Te które sobie kupiłam są z profilowanej, mięciutkiej, cieniutkiej gąbeczki, dopasowującej się trochę do kształtu piersi, więc ani trochę nigdzie nie uciskają. Triumph i Oysho. Te z Oysho są tańsze i najprzyjemniejsze ze wszystkich, jakie kiedykolwiek miałam.

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Furia, a jakiej firmy masz ten sportowy w którym śpisz. Pytam, bo te wszystkie które przymierzałam jakoś mi niespecjalnie pasowały. Możesz coś polecić...?
Kurcze, żadne firmowe te sportowe . Kupuje je w Pepco i dla mnie są ok zarówno do spania jak i do treningów.
Na dzień nosze normalne z fiszbinami z Etam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 09:50   #4528
kamarantowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 7
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny!

Byłam u neurologa i dopisał mi ten kod N62 tak jak radziłyście.

Dzwoniłam do Łęcznej i termin do poradni mam już na 26 lutego tego roku do dr Korzeniowskiego.

Czy któraś z was była u niego na pierwszej wizycie? Jak wyglądała? i czy ten lekarz jest w miarę ok?

i jeszcze jedno pytanie dla dziewczyn operowanych w Łęcznej: jak długo czekałyście od pierwszej wizyty do zabiegu?
kamarantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-06, 19:28   #4529
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez kamarantowa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Byłam u neurologa i dopisał mi ten kod N62 tak jak radziłyście.

Dzwoniłam do Łęcznej i termin do poradni mam już na 26 lutego tego roku do dr Korzeniowskiego.

Czy któraś z was była u niego na pierwszej wizycie? Jak wyglądała? i czy ten lekarz jest w miarę ok?

i jeszcze jedno pytanie dla dziewczyn operowanych w Łęcznej: jak długo czekałyście od pierwszej wizyty do zabiegu?

Bardzo dobrze, ze masz ten kod. Ja tez go miałam na skierowaniu ale od lekarza rodzinnego. Co do dr Korzeniowskiego to nie pomogę, a co do czasu to konsultacje miałam w sierpniu 2018, a termin operacji na kwiecień 2020. Na szczęście miałam fuksa i będę miała już 17 lutego 😀
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-07, 17:27   #4530
Akma81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny.

Jestem tu nowa i trochę nie ogarniam jak tu to wszystko działa proszę napiszcie co mam zrobić żeby wysłać wiadomość na priv. Pozdrawiam
Akma81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.