Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-20, 20:33   #1921
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
Na planuję myć pupkę wodą, a jak już jakieś chusteczki to z Rossmanna 99% wody
Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam te water wipes, chyba najlepsze jeśli chodzi o skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie chyba o tych myślę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 21:01   #1922
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Już za 2 tygodnie czekacie na poród? To w którym tygodniu jesteś ze już tak szybko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:11 ----------

Ja dziś po wizycie u ginekologa i do cukrzycy, nadciśnienia, niskiego łożyska doszła jeszcze miękka szyjka. Lekarz widać trochę się przejął i już coś zaczął wspominać o położeniu do szpitala że napewno to nastąpi i obstawia 36 tc. Trochę mnie tez nastraszyl z tym plamieniem że w chwilę może się przekształcić w obfity krwotok. I żeby od razu jechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz jesteśmy w 33 tc za 2 tygodnie będzie 35 tc i odstawimy luteine zanim organizm się ogarnie do porodu to i do 40 tc nam się zejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 21:14   #1923
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

U nas dziś ubranka po prasowane zostało wyprać pieluchy, koce, ręczniki i pewnie jeszcze coś się znajdzie, potem poprasować i może wkońcu po weekendzie spakuje torbę tak już ze wszystkim IMG_20200220_221157.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 03:30   #1924
buli_szufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 398
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Jejuu ile ubranek!!! Ja mam raptem kilka par spiochow, body i pajacykow razem wzietych... Jakos nie chce kupowac niezliczonych ilosci jak pomysle ze 1 rozmiar moze na max. kilka tygodni sie przyda... No ale teraz troche wpadlam w panike 😲
buli_szufla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 07:03   #1925
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Jejuu ile ubranek!!! Ja mam raptem kilka par spiochow, body i pajacykow razem wzietych... Jakos nie chce kupowac niezliczonych ilosci jak pomysle ze 1 rozmiar moze na max. kilka tygodni sie przyda... No ale teraz troche wpadlam w panike
Ja myślę, ze ro moze byc wiecej niz jeden rozmiar. Tez mam duzo mniej niż na zdjęciu a i tak wiecej niz mialam przybobu corkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 07:43   #1926
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Jejuu ile ubranek!!! Ja mam raptem kilka par spiochow, body i pajacykow razem wzietych... Jakos nie chce kupowac niezliczonych ilosci jak pomysle ze 1 rozmiar moze na max. kilka tygodni sie przyda... No ale teraz troche wpadlam w panike
Też mam dużo mniej ubranek. Kiedyś panikowałam ale dostałam tyle zapewnień, że nie ma potrzeby takich ilości, że się uspokoiłam. Dziś siostra przyjechała i mi będzie prasować pierwszą turę 🥰 mnie dosyć kłuję w dole i dam sobie na wyluzowanie a ona się jara tym wszystkim bo będzie chrzestną i pierwsza taka dzidzia blisko w rodzinie od naszej strony
W nocy śniło mi się, że przyjechałam na umówioną CC i jak już chcieli mi podawać znieczulenie to nagle mały tak świrował, że się obrócił. Chcieli w ramach potwierdzenia wziąć mnie na usg i jak wstałam to chlusnęły ze mnie wody, od razu skurcze co 3 min, że tylko chwilę na piłce byłam i w ciągu godziny żaba była na świecie no cóż, widać jakieś marzenia mi się śnią, nie dość, że obrót to jeszcze szybki poród bez nacięcia! I wgl jak skowronek byłam po . Rzeczywistość może być "nieco" inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 08:36   #1927
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

To ja się pochwalę, że przyszły mi 3 pary spodenek i 2 otulacze ze swaddleme jest progress

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 09:15   #1928
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Zaczynam się martwić ,czy jej się coś nie dzieje. Cieszyła się ciążą ,a nagle nic ją nie obchodzi,wszystko jest obojętne. Teściowa ma zaist..ą , mąż super sama jej zazdroszczę ,bo który facet chodzi na te wszystkie zakupy ..
Pasuję jako depresja ,ale chyba ona jest po porodzie ,a nie przed?
Karmić piersią , też niechce bo to za duże obciążenie..
Zapewne depresja. Smutne to oby rodzina to zauważyła i jej pomogła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziękuję . Tak, to niestety mój rocznik ;-).
Wygląd i rocznik bardzo ładny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Chyba wlasnie zakonczylam zakupy. Zostaną mokre husteczki z rossmana. Jak przyjdzie suszarka to upiore i zaczne prasowac. To juz 34 tc - chcialabym miec juz poród za sobą a z drugiwj strony zwariuje z trojką w wiwku 0-4,5 roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie będzie 4 ale tylko 3 od 0 do 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jakie chusteczki kupujecie do pupy?Ja przy córce używałam chusteczek nivea, teraz w sumie nie wiem jakie są najlepsze. Pampersy kupię pampers premium care jasnozielone. Polecacie szczególnie jakieś chusteczki?
Kupiłam różne rodzaje i będę testować. Kupiłam sporo w Rossmann jak były promocje ostatnio babydream z 99% wody np, zwykle babydream, jakieś 100%bawełny, dady, pampers i nie wiem co jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:42   #1929
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej,

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Wygląd i rocznik bardzo ładny


[/COLOR]Kupiłam różne rodzaje i będę testować. Kupiłam sporo w Rossmann jak były promocje ostatnio babydream z 99% wody np, zwykle babydream, jakieś 100%bawełny, dady, pampers i nie wiem co jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki ;-).

Dzięki za opinie. To i ja zakupię te wodne chusteczki. Nie miałam jeszcze okazji takich używać.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 09:53   #1930
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Słyszeliśmy to co prawda tylko od dwóch sprzedawców, ale farba ceramiczna inaczej się utwardza i wiąże wodę niż inne. I nakładając inną farbę niż ceramiczna może dojść do sytuacji,że będą powstawały pęcherze. Nie wiem ile w tym prawdy, ale zawężamy sobie wachlarz farb i dobrze, bo mamy nawet problem z wyborem między ceramicznymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziwne to tłumaczenie ale dzieki za odpowiedz



Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Dziewczyny z tym CC jak jest,koleżanka powiedziała swojemu lekarzowi , że chcę CC bo jej się nie chce przeć i babrać w tym .

To mój pierwszy poród ,ale nie wyobrażam sobie mówić babrać w tym .. Tymbardziej , że czytam o Was .


Defintywnie jestem inna ..mam jakieś przemyślenia wewnętrzne dziś na temat porodu i wszystkiego.

Może faktycznie hormony za bardzo buzują oby rodzina pomogła.
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 10:37   #1931
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Pożalę się troszkę, ok? Od ostatniej wizyty u lekarza znowu muszę brać żelazo. I tak się po nim kiepsko czuję... Po wzięciu tabletki jest mi mega ciężko, czuję się taka jakby zmęczona. Muszę swoje odleżeć żeby znowu mi się cokolwiek chciało ruszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 11:02   #1932
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Zapewne depresja. Smutne to oby rodzina to zauważyła i jej pomogła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Wygląd i rocznik bardzo ładny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

U mnie będzie 4 ale tylko 3 od 0 do 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Kupiłam różne rodzaje i będę testować. Kupiłam sporo w Rossmann jak były promocje ostatnio babydream z 99% wody np, zwykle babydream, jakieś 100%bawełny, dady, pampers i nie wiem co jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To w jakim wieku macie dzieci? Pewnie małe różnice wieku. Podziwiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Pożalę się troszkę, ok? Od ostatniej wizyty u lekarza znowu muszę brać żelazo. I tak się po nim kiepsko czuję... Po wzięciu tabletki jest mi mega ciężko, czuję się taka jakby zmęczona. Muszę swoje odleżeć żeby znowu mi się cokolwiek chciało ruszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam tak samo po tych tabletkach na ciśnienie. Ciągle mi słabo a położyć się nie ma jak bo 2.5 latka w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Jakie macie patenty na zgagę bo mnie bardziej dopadła a nie umiem się za doszukac co kiedyś pisałyście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:12   #1933
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Pożalę się troszkę, ok? Od ostatniej wizyty u lekarza znowu muszę brać żelazo. I tak się po nim kiepsko czuję... Po wzięciu tabletki jest mi mega ciężko, czuję się taka jakby zmęczona. Muszę swoje odleżeć żeby znowu mi się cokolwiek chciało ruszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimo zaleceń nie bierz na czczo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:21   #1934
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
To w jakim wieku macie dzieci? Pewnie małe różnice wieku. Podziwiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Ja mam tak samo po tych tabletkach na ciśnienie. Ciągle mi słabo a położyć się nie ma jak bo 2.5 latka w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Jakie macie patenty na zgagę bo mnie bardziej dopadła a nie umiem się za doszukac co kiedyś pisałyście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 będzie co 4 lata. Śmiejemy się że co olimpiada to nowy członek rodziny. Najmłodszy będzie 0, 3.5 teraźniejszy młodszy, 8 będzie miał starszak no a córka już dorosła 20 będzie w tym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 11:36   #1935
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Mimo zaleceń nie bierz na czczo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę dwa razy dziennie i po południu czuję się podobnie. Może trochę lepiej, ale i tak mam wrażenie ciężkości i jakby mi wszystko stało w gardle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:01   #1936
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

U nas w terminie porodu bedzie 4,5 roku a drugie rok i mcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:28   #1937
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Muszę zacząć nosić wkładki laktacyjne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:33   #1938
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Muszę zacząć nosić wkładki laktacyjne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę u mnie jeszcze n8c a szkoda bo się martwię. Położna mówiła że u kobiet z cukrzycą i tarczyca laktacja powoli się rozkręca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 13:33   #1939
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
To chyba sobie sama nie zdaje sprawy że CC to jest mimo wszystko operacja pełna konsekwencji. Sorki ale mnie wkurza takie gadanie zwłaszcza osób które wcześniej nie rodziły. Ale jeśli to jest częścią jej zachowania to faktycznie może być coś na rzeczy z depresją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem właśnie , że to nie takie bo chcę . Już się umówiłam z nią , nie będę jej przekonywać do sn . Tylko bardziej czemu nagle taka zmiana utracona radość .
Bo tak mi się osobiście wydaję , że presją ją dopadła bycie perfekcyjną,a przecież każdą z Nas dopada czasem nie moc..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 13:43   #1940
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Muszę zacząć nosić wkładki laktacyjne..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow u mnie ani widu ani słychu .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 15:08   #1941
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Pożalę się troszkę, ok? Od ostatniej wizyty u lekarza znowu muszę brać żelazo. I tak się po nim kiepsko czuję... Po wzięciu tabletki jest mi mega ciężko, czuję się taka jakby zmęczona. Muszę swoje odleżeć żeby znowu mi się cokolwiek chciało ruszyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja od wczoraj tez biorę. Sama zapytałam czy może być floradix bo każdy inny źle na mnie działa. Zaparcia, bóle brzucha itp. także polecam, floradix jest do picia. Już brałam kiedyś dwa razy i pomagał jak żaden inny ( a brałam różne na receptę) a do tego zero tych złych objawów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Ania ja jak mnie złapie zgaga ( tfu tfu teraz tylko co kilka dni a raczej nocy ) to nie kombinuje. Biorę rennie i idę spać ( owocowy, mięta u mnie wzmacnia zgagę ). W poprzedniej ciąży kombinowałam na milion sposobów, siemię lniane, zimne mleko, migdały, cola, ocet jabłkowy itd. efekt był taki że miałam wieczna zgagę z małymi przerwami. A najlepiej chyba na zgagę działa na mnie dieta zero cukru, mało tłuszczu. Małe porcje i często.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
O kurczę u mnie jeszcze n8c a szkoda bo się martwię. Położna mówiła że u kobiet z cukrzycą i tarczyca laktacja powoli się rozkręca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W poprzedniej ciąży nie miałam ani kropli mleka. Po porodzie jeszcze w szpitalu leciało ciurkiem jak słyszałam płacz syna więc laktacja się rozkręciła szybko. Potem to już raczej walka z ciągłymi nawalami mleka i tryskająca fontanna. Mam niedoczynność i Hashimoto. Więc bez obaw. Na laktację najgorzej działa myślenie o niej że jej nie bedzie, że będą problemy itd. Jak to mówiła moja położna laktacja zaczyna się w głowie. Chcesz to karm, nie myśl o tym teraz mam cukrzycę i insulinę i też czytałam że może być gorzej. Ale ja myślę że co najwyżej ominie mnie ta uciążliwa dla dziecka fontanna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 15:17   #1942
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Niby nie dużo ale trochę przeszło, dobrze że u mamy byłam bo u obcych to trochę hmmm że tak powiem... siara

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 15:51   #1943
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

O mleko sie nie ma co martwic. Ja w pierwszej ciazy nic, zero. Potem tez nigdy jakiejs mega fontanny nie bylo, wkladek laktacyjnych nawet jednego opakowania nie zuzylam. A dziecko nigdy mm nie dostalo, super przybieral, karmilam 2 lata. duzo w glowie siedzi.

Zgage mam paskudna caly czas praktycznie. W dzien sie mecze, na noc albo gaviscon albo rennie. Na mnie dziala podobnie.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:10   #1944
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny, brzuch mi się stawia , skurcze bolesne,częste. Przestraszyłam się . Może powinnam jechać do szpitala. Robi mi się niedobrze, czuję gorycz w ustach. Nie wiem co robić. Jakie skurcze powinny mnie martwic?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:27   #1945
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brzuch mi się stawia , skurcze bolesne,częste. Przestraszyłam się . Może powinnam jechać do szpitala. Robi mi się niedobrze, czuję gorycz w ustach. Nie wiem co robić. Jakie skurcze powinny mnie martwic?
Co 5-7min przez około godzinę ( ale to już wiadomo że poród). Sama nie wiem co doradzić. Jak często są skurcze? I ile to już trwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:31   #1946
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brzuch mi się stawia , skurcze bolesne,częste. Przestraszyłam się . Może powinnam jechać do szpitala. Robi mi się niedobrze, czuję gorycz w ustach. Nie wiem co robić. Jakie skurcze powinny mnie martwic?
Skurcze częste i bolesne to ja bym pojechała. Jeszcze nie rodzilam ale brzmi to niedobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam termin tydzien później niż Ty z tego co widzę na pierwszej stronie jak byłam ostatnio na szczepionce immunoglobiny u jakiejś obcej lekarki w szpitalu to pierwsze o co pytała jak zobaczyła w książeczce pessar czy mam jakieś skurcze. Nie pytała jakie czyli chyba każde bylyby niepokojące u mnie

Robiłaś dziś coś meczacego? Jeju aż się zestresowalam

Edytowane przez dorota8500
Czas edycji: 2020-02-21 o 19:37
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:33   #1947
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, brzuch mi się stawia , skurcze bolesne,częste. Przestraszyłam się . Może powinnam jechać do szpitala. Robi mi się niedobrze, czuję gorycz w ustach. Nie wiem co robić. Jakie skurcze powinny mnie martwic?
Zrób sobie ciepła kąpiel powinny trochę ustąpić, jak masz weź 2 tabletki magnezu. Mi też dziś daje popalić całe popołudnie. Właśnie idę się wygrzać do wanny liczę że przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 19:45   #1948
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

kąpiel nie za gorąca, nospa i magnez. Jak nie przejdzie po takim zestawie to bym pojechała sprawdzić co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 20:06   #1949
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Zrób sobie ciepła kąpiel powinny trochę ustąpić, jak masz weź 2 tabletki magnezu. Mi też dziś daje popalić całe popołudnie. Właśnie idę się wygrzać do wanny liczę że przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
kąpiel nie za gorąca, nospa i magnez. Jak nie przejdzie po takim zestawie to bym pojechała sprawdzić co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak zrobiłam. Wzięłam nospę forte, magnez i weszłam do wanny. Trochę lepiej. Miałam takie skurcze,że oddychać normalnie nie mogłam. Myślałam,że zacznę rodzić. Masakra. Jak mnie znowu złapie, to pojadę na IP, gorzej,że nie spakowałam torby dziecka i swojej. Miałam to zrobić w przyszłym tygodniu dopiero.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Skurcze częste i bolesne to ja bym pojechała. Jeszcze nie rodzilam ale brzmi to niedobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam termin tydzien później niż Ty z tego co widzę na pierwszej stronie jak byłam ostatnio na szczepionce immunoglobiny u jakiejś obcej lekarki w szpitalu to pierwsze o co pytała jak zobaczyła w książeczce pessar czy mam jakieś skurcze. Nie pytała jakie czyli chyba każde bylyby niepokojące u mnie

Robiłaś dziś coś meczacego? Jeju aż się zestresowalam
No właśnie wystarszyłam się , bo skurcze bolały .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-21, 20:09   #1950
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Jak jest już lepiej to może przejdzie całkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.