Krem dla mamy :-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-04, 18:49   #1
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254

Krem dla mamy :-)


Witam!!

Szukam kremu mamie, ktora ma 39 lat, strasznie sucha skore (Vichy Nutrilogie 2 nie pomogl) zmarszczki przy oczach, niedaleko ust... Pali tez papierosy (chyba to ma wplyw?) Hmmm nie wiem jak to opisac, wiec zalaczam zdjecie.

Poszukuje naprawde dobrego kremu, cena nie gra roli. Dla mamy wszystko! (czyt. placi tatusiek)

I ewentualnie cos dobrego pod oczy.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 17:33   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Krem dla mamy :-)

Spróbuj Iwostin - na dzień intensywny krem nawilżający o przedłużonym działaniu SPF 15, a na noc krem odżywczy na noc z witaminami C + E. Do kupienia w aptekach albo w sklepie internetowym esentia.pl Mnie pomogły, a też miałam bardzo wysuszoną skórę. Jestem 2 lata starsza od Twojej Mamy, też palę i miałam podobne problemy. Poprawiło mi się już po kilku dniach
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 17:38   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Krem dla mamy :-)

Moja mama, co prawda, jest nieco starsza, i nie ma przesuszonej skóry, ale moze przyda ci się to info (jak już zapanujecie nad przesuszeniem ):
bardzo chwaliła sobie Lancome Primodiale - efekt był rewelacyjny. Ostatnio jednak przerzuciła się ma Dax Cosmetics, do cery dojrzałej, i aż nas zamurowało, tak jej się poprawił stan cery po całej serii. porównywalny z dużo droższymi kosmetykami.

pozdrawiam i powodzenia!
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 20:55   #4
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Re: Krem dla mamy :-)

Dziekuje za odpowiedzi.
Jednak w najblizszym czasie ciezko bedzie mi zdobyc kosmetyki z Polski. Mieszkam w Niemczech i najlepiej by bylo, gdyby byly wlasnie tam dostepne.

Nad Lancome sie zastanawiamy z mama. Ona juz wczesniej cos o tym mowila.

A tak w ogole to moze najlepiej, aby to byla jakas seria? Nie wiem, nie znam sie za bardzo. :-P

Pozdrawiam!
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 21:03   #5
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Krem dla mamy :-)

Ewusiu, jak ja Ciebie rozumiem! Mieszkam za oceanem i tez marzy mi sie wiekszy dostep do polskich kosmetykow. Pozostaje mi to co jest i Mamusia w Polsce, ktorej drugim domem powoli staje sie poczta...
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 21:47   #6
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Krem dla mamy :-)

W Niemczech jest bardzo dobra firma Apotheker Dr. Scheller. Nawet u nas jest sporo różnych ich kremów, więc tam na miejscu tym bardziej. Ostatnio wypuścili jakąś nową serię do pielęgnacji suchej skóry. Rozejrzyj się w aptekach i dobrych drogeriach. U nas są i w drogeriach i w aptekach, ale jak sama nazwa wskazuje, może być tak, że w Niemczech są tylko w aptekach. Pozdrawiam
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-06, 23:06   #7
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Krem dla mamy :-)

Mojej Mamie bardzo podobał się Lancome Absolue, a miała spory przegląd górnej półki. Tylko nie wiem, czy Twoja Mama nie jest na niego za młoda , lepiej niech go najpierw wypróbuje.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-08, 13:33   #8
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Re: Krem dla mamy :-)

Dziekuje za odpowiedzi. Pochodzilam dzis sobie po sklepach ogladalam Clinique, Lancome, Helene Rubinstein i zastanawiam sie nad jakas seria. Krem pod oczy, na dzien, na noc. Jakies serum? Czy polecilybyscie jakas serie?
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-08, 13:35   #9
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem dla mamy :-)

jako "kurację na przesuszenie" można spróbować kremu Nanobase (w aptece)
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-08, 20:13   #10
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Krem dla mamy :-)

przeczytaj proszę artykuł o cerze bardzo wrażliwej ,suchej ,atopowej - Twoja mama nie ma chyba aż takich problemów ze skórą ,ale może któryś z zalecanych w tym artykule kosmetyków podpasuje.
A do okresowej kuracji polecam Bioline (ta firma ma świetne kosmetyki,duży wybór dla cery dojrzałej) - ampułki z wit C New Age.
Mamie można takze zafundować kilka zabiegów w gabinecie kosmetycznym - na pewno kosmetyki i zabiegi nie zlikwidują już utrwalonych zmarszczek ,ale poprawią wyglad cery i samopoczucie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-24, 19:15   #11
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Re: Krem dla mamy :-)

Witam! Dziekuje wszystkim za odpowiedzi!!

Ostatnio wpadly mi w oczy kremy Dior'a Capture R 60/80.

http://www.douglas.de/DGExtraTreeVie...adExtrasection

Chodzi mi o krem Anti-Aging Lifting (24h) i Crème Correction Rides - Yeux Augenpflege Creme

Czy bylyby dobre dla mamy?
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-22, 12:23   #12
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
krem dla mamy na prezent

chce kupic mamie mej ( 43 lata )skuteczny i dobry krem przeciwzmarszczkowy .... nieznam sie na tym wiec prosze was o rade... cere ma raczej tlusta nieco odwodniona z tendecja do rozszerzonych naczynek i swiecenia sie (tak mi powiedziala).......co proponujecie ????????cena do 100 zl
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 12:29   #13
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: krem dla mamy na prezent

aha jeszcze zapomnialem dodac ze musi to byc krem dla skory wrazliwej raczej alergicznej: ]
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-22, 13:52   #14
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: krem dla mamy na prezent

Może Vichy LiftActive na noc ok.90zł, albo najnowsza seria AA Botox - like ok.50zł. Obydwa kremy są przeciwzamarszczkowe i hipoalargiczne. Proponuje zajrzenie na KW i poczytanie opinii o różnych kremikach. Może sam coś wybierzesz?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 20:01   #15
tomek__HG
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 74
Re: krem dla mamy na prezent

jeszcze jakies propozycje???
tomek__HG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-23, 21:24   #16
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: krem dla mamy na prezent

Avene Ystheal+ krem
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 21:19   #17
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Witam Mam dość nietypową sprawę... otóż poszukuję jakiegoś dobrego kremu dla mamy. Do pewnego czasu była ona przeciwniczką kosmetyków, dopiero od niedawna udaje mi się ją namówić na cokolwiek. Problem jedynie mam z dobraniem właściwego kremu - zupełnie nie mam pojęcia jaki wybrać. Mama ma 41 lat i generalnie suchą skórę. W lecie w strefie T czasami się ona przetłuszcza. Jej cera jest idealnie gładka w sensie iż nie ma na niej żadnych przebarwień czy zaskórników. Pory również nie są rozszerzone. Z racji wieku pojawiły się na niej zmarszczki, a ponadto buzia jest zmęczona, szara i taka... przygaszona. Bardzo proszę o pomoc Myślałam o Myokine Vichy czy Active C La Roche Posay. Niestety ogranicza mnie trochę cena - rodzicielka nie da się przekonać do kosmetyków powyżej 100 złotych (uważa, że co drogie niekoniecznie jest dobre). Bardzo na Was licze Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 21:31   #18
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Myokine jest "dla młodszych", Active C dla cery suchej ma dziwną klejącą konsystencję. Moze Reti C vichy? szczególnie wersja na noc dobrze robi suchej/przesuszonej cerze.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-23, 21:41   #19
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

a dax? było już wiele wątków na temat kremów dla mam, i za każdym razem padała jego nazwa . nie jest też drogi, więc może byłby w sam raz?
dobra jest też czerwona seria Yvesa Rochera.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-23, 21:51   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Może Dermika Extremale? Zbiera bardzo dobre opinie, teraz doszedł do tej linii krem pod oczy
Miałam Myokine, byłam z niego zadowolona, ale polecam raczej 30
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-24, 08:45   #21
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Moja Ewka- znaczy mama jest zadowolona ze zwykłej Ziai - seria Aretina

buzki
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-24, 15:07   #22
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

A moja Ewka tzn Ela (Ewka to jej drugie imie) jest bardzo wrazliwa i chwali sobie Dermike jeden krem ok 50zl.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 20:33   #23
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Dziekuję Wam ślicznie za odpowiedzi, ale w związku z kilkoma mam parę pytań
1) Przeglądnęłam oceny Reti C Vichy i w związku z jego silnie złuszczającym działaniem mam pytanie - czy podczas jego stosowania też należy stosować blokery, czy wystarczą kremy z dużo niższym filtrem?
2) Do tej pory nigdy nie zaopatrywałam się w kosmetyki Dermiki, a dzisiaj będąc w Douglasie ich nie widziałam Są one dostępne w drogeriach, czy może w aptekach?
3) Czy 'Creme Nutritive Compensatrice' Avene, który również zawiera wit. C jest dużo mniej inwazyjny niż Reti C? Czy jego działanie mogło by być wystarczające czy raczej nie?
4) Myślałam jeszcze o dwóch kremach - o Lift Active i Novadiolu Vichy. Czym tak naprawdę te kremy się różnią? Z obu opisów wynika, że oba uelastyczniają, nawilżają skórę i działają ujędrniająco.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 20:42   #24
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

AnnHolland napisał(a):
> 1) Przeglądnęłam oceny Reti C Vichy i w związku z jego silnie złuszczającym działaniem mam pytanie - czy podczas jego stosowania też należy stosować blokery, czy wystarczą kremy z dużo niższym filtrem?
reti c nie złuszcza. tzn. czasem krem z retinolem może wysuszyć lub podrażnić cerę, ale nie nie ma tu żadnego efektu złuszczającego jak przy kwasach. dobry krem na dzień z spf15-20 wystarczy.

> 2) Do tej pory nigdy nie zaopatrywałam się w kosmetyki Dermiki, Są one dostępne w drogeriach, czy może w aptekach?
przede wszystkim w drogeriach. w a[ptekach też się zdarzają, ale dużo rzadziej.

> 3) Czy 'Creme Nutritive Compensatrice' Avene, który również zawiera wit. C jest dużo mniej inwazyjny niż Reti C?
jest dużo łagodniejszy, ale i witaminy c ma raczej mniej.

> 4) Myślałam jeszcze o dwóch kremach - o Lift Active i Novadiolu Vichy. Czym tak naprawdę te kremy się różnią?
wiekiem grupy docelowej. lift active dla 40-latek, a novadiol- pow.50r.ż. teoretcznie. praktycznie, nie ma sie co sztywno trzymać tych przedziałów wiekowych. osobiście bardziej wierzę w działanie novadiolu niz w liftactive.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-25, 21:00   #25
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Krem dla mamy - prosze o pomoc :)

Justy, jesteś nieoceniona! Ślicznie, ślicznie Ci dziękuję Pozdrawiam cieplutko
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-10, 16:43   #26
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
krem dla 50-latki/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Witam Was wszystkich!!!
Proszę o pomoc dla mojej mamusi ! Ma ona 50 lat (wygląda na mniej , choć wcale tak nie uważa). Ostatnio trochę się zaniedbała, a ja obiecałam jej pomóc . Chodzi o krem przeciwzmarszczkowy, na dzień, na noc i pod oczy, jaki polecacie? I jeszcze jakiś podkład, niekoniecznie przeciwzmarzczkowy, ale taki który by się nadawał na takowy krem. Chociaż jeśli znacie taki który łączy te funkcje to bardzo proszę o propozycję Podkładzik mało kryjący, ponieważ moja mama nie ma co ukrywać i jest piękniejsza bez podkładu (w przeciwieństwie do mnie ) . No i to wszystko w miarę rozsądną cenę, oczywiście najlepiej za jaknajrozsądniejszą, ale jeśli znacie świetne mazidło z górnej półki cenowej to proszę o propozycję
Mile widziana porada specjalisty
pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
Kasia-eleonora27

ach i jeszcze mam pytanie co sądzą Panie o tym kremie tu link: http://www.najpiekniejsza.pl/pielegn..._agevital.html . Moja mama jest taka, że od razu przeczyta tylko ulotkę i kupuje, na szczęście udało mi się okiełznać tą Jej cechę oj trudno było. To jest własnie link na ten kremik który mam chciała kupić.
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 20:24   #27
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: krem dla 50-latki/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Mam probke tego kremu do twarzy , pod oczka juz zuzylam i jakos mi do gustu nie przypadl , na KW nie ma za dobrych recenzji. tego do twarzy jeszcze nie testowalam czeka az sie za niego wezme hihihi. Moja mama jest bardzoi wrazliwa, ale ma juz swoje kremy po ktorych cera sie jej poprawila i nie uczulaja. Mam na mysli kremy od Dermiki, ale jaka seria nie pamietam. Jeden krem kosztuje ok 50 zl. Ja polecam tez krem od YR z tej bronzowej serii bardzo fajne. Uzywalam kremu pod oczka (ladnie wyprostowal mi moje 28-tnie zmarszczki) mialam tez probke tego przeciwzmarszczkowego na dzien, ladnie sie wchlonal przy mojej mieszanej cerze. Krem do rak tez calkiem , calkiem, a teraz uzywam balsamu ujedrniajacego tego z pompka troche gesty ale ladnie sie wchlania. Mysle ze mama tez bedzie zadowolona bo to wkoncu seria wiekowo dla niej. Jest drozsza niz Dermika, ale moze byc zadowolona. Dermike polecam z cala odpowiedzialnoscia, jesli mama ma wrazliwa cere nie bedzie miec uczulenia, to gwarantuje wryzliwa cera mojej mamy
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 22:04   #28
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: krem dla 50-latki!!!!!/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Witam! Dziękuję za odpowiedź, hmm..."Kosmetyk Wszechczasów" nie jest bogaty w kosmetyki tego typu. Bardzo proszę o pomoc w wyborze, poszukałam i odnalazłam takie kremy
1. Dermika- linia "eliksir" http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...c539c690370688
2. Dax Cosmetiks linia: "fitolift expert" http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...c539c690370688
linia: perfecta agecontrol 45+ Aktywna Soja http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...c539c690370688
3. Dermedic (to co widziałyśmy z mamą na ulotce)
http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...88&p_pid=24946
4. hmm....może to nazwa egzotyczna :naima http://esentia.pl/servlet/SNFProduct...88&p_pid=23248
Może mógłby nam ktoś coś powiedzieć o tych kremach, być może ktoś zna jeszcze jakieś inne kosmetyki tego typu. Zdaję sobie sprawę, że panie po 50 roku życia są minimalnym odsetkiem Wizażanek, ale może na podstawie mam możnaby coś powiedzieć, być może pani Beata jako kosmetyczka mi coś doradzi, dziękuję bardzo

ps. Naprawdę poważnie się za to wzięłam proszę o pomoc.
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 06:02   #29
Spook
Raczkowanie
 
Avatar Spook
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 317
Re: krem dla 50-latki!!!!!/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Witaj
Moja Mamusia też jest dobrze po 50-tym roku życia i ja przy kazdej okazji wyszukuję jej jakis nowy krem.
Z kremów które ostatnio przetostowała i sobie chwaliła mogę polecić:
1.serię Dax Cosmetisc Fitolift Expert- bardzo dobry na noc,ten na dzień powodował,ze buzia się trochę świeciła,ale po dłuzszym stosowaniu naprawdę widac efekty Ponoć świetne jest serum z tej serii
2.Inter Fragrances seria Fitoharmonia ,jest stosunkowo tani ,kazdy produkt w granicach 17 zł. moja Mama uwaza,że jest bardzo fajny.
3.Przetestowała tez Vichi Novadiol na noc,bardzo dobry,ale po uzyciu 1-go słoiczka spektakularnych efektów nie było,może trzebaby połoczyć z kremem na dzień ?
4.Niezłe sa produkty L'oreala,szczególnie podał się mojej Mamie kupiony na allegro krem-koncentrat z dużą ilością witaminy A - po nim naprawdę buzię miała dużo jaśniejszą.
5.Eris -świetne ampułki regenerujące dla pań po 40 czy 50 roku zycia,musiałabyś zobaczyć na stronie Erisa bo Mama niepamięta nazwy.Wogóle kremy Erisa dla kobiet dojrzałym są b.dobre
Na razie tyle jak sobi moja rodzicielka jeszcze coś przypomni napiszę
Pozdrawiam
__________________
Jestem za, a nawet przeciw...
Spook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 12:07   #30
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: krem dla 50-latki!!!!!/ do pani Beaty i nie tylko :-)

Cholercia tak patrze na ten link od Dermiki ale naprawe nie pamietam czy to ten krem czy nie , tzn ta seria. Wiem ze moje mama nie lubi nawilzajacych kremow zawsze bieze poltluste lub tluste. Ale napewno powinna byc zadowolona jesli nie akurat z tego kremu to np. poltlusty to zalezy jaja mama ma cere. Moja mowi ze socha chodz mam zaskorniki, tzn teraz jak wziela si eza siebie ma mniej, prawie wcale czyli Dermika nie zapych porow. Buzia sie wygladzila, rozjasnila, zwlaszcza widac to dobrze w okolicy oczu, zmarszczki sa wygladzone. Mam nadzieje ze jak przyjade do niej 15-to maja to bedzie tak samo dobrze wygladac jak wygladala przy mojej ostatniej wizycie na jesien.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.