po farbowaniu rozjaśnionych kudełków o poradę fachową się upraszam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-07, 08:24   #1
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk

po farbowaniu rozjaśnionych kudełków o poradę fachową się upraszam


Bardzo proszę o poradę. Otóż jakiś czas temu miałam na łebku balejaż, rozjaśnione włoski. Po pewnym czasie porobiły mi sie odrosty, więc, ze względu na brak kasy nie poszłam do fryzjera, tylko ufarbowałam sobie kudełki sama w domku farbą Safira, cynamon, czy coś. Kolor wyszedł piękny, może ciut za ciemny, ale pocieszałam się, że po pewnym czasie się spierze. No i sprał się , prawie całkiem. Co prawda odrostów nie widać, ale włosy stały się matowe, suche , po prostu brzydkie.
Co mi poradzicie ? Jaka odżywka ? Pielęgnacja ? Może szampon koloryzujący ? Nie znam się na tym wcale , jestem laik, jeśli chodzi o farbowanie, a nie chcę mieć takich włosków.
Pomocy Dobre Kobietki !!!
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 14:49   #2
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Re: po farbowaniu rozjaśnionych kudełków o poradę fachową się upraszam

Kasiu, jako doraźną pomoc proponuję mój wypróbowany sposób na poprawienie kondycji włosów. Biorę dowolną odżywkę (ja najbardziej lubie l'oreal albo dove) wcieram ją wieczorem w SUCHE włosy (duzo jej moze być) związuje luźno gumką i.. kładę się spać po prostu. rano myję głowę i juz nie daje żadnych odżywek, włosy są lśniące i jedwabiste (tez mam farbowane), drugi sposób jest taki zeby włosy normalnie umyte natrzeć odżywką, owinąć ręcznikiem i jeszcze podmuchać na to suszarką (ciepło aktywuje składniki odżywcze), trzymać przynajmniej 0,5 godz. po kilku takich zabiegach włosy powinny wrócić do normy a tak w ogóle to polecam dobrego fryzjera i nie bawienie sie w farby w domu, ale to juz temat na innego maila... pozdrawiam serdecznie, Dominika
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 07:40   #3
kasiulekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 402
GG do kasiulekk
Re: po farbowaniu rozjaśnionych kudełków o poradę fachową się upraszam

Bardzo Ci dziękuję, spróbuję !
kasiulekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.