Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-28, 20:27   #4291
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Calineczka, odrobaczamy się profilaktycznie. Wyniki mi nie są niezbędne, wiem że są laboratoria specjalizujące się w badaniach na pasożyty ale w sumie nie muszę wiedzieć co to. Ta nalewka jest ziołowa i oczyszcza organizm więc krzywdy sobie nie zrobimy, póki co dostaje malutką dawkę i obserwuje. Sensacji nie ma więc dobrze toleruje.
Tez mam wrażenie że kp bardzo by nam pomogło i bardzo sobie wyrzucam że już nie karmie. Gdybym mogła cofnąć czas nie wrocilabym tak szybko do pracy, Wedy karmilabym dłużej, do roku, może udałoby się nie wprowadzax mm tylko pociągnąć stałe posiłki + kp. To takie głupie myślenie ale zawsze coś sobie znajdę że mogłam inaczej i byłoby lepiej:/
Straszne współczuję problemów ze skórą, mam nadzieję że w końcu wyjdziecie na prostą! Zdrówka

Byliśmy z mężem na osiemnastce pierwszy raz od jakiś 10 lat xD. Czad! Ta młodzież taka wyluzowana, my to byliśmy dzikusy w tym wieku. Było prawie 50 osób, znajomi i rodzina i bawiliśmy się wszyscy do rana! Było super ale nie ukrywam że ani kondycji u mnie do tańca ani do nocnych imprez no i na następną 18 (o ile mnie zaproszą jeszcze na jakas) założę najkrótszą kieckę ze swojej szafy

W ogóle jesteśmy u dziadków więc ładuje akumulatory. Nawet udało mi się poprzekładac pacjentów żeby wrócić jutro rano o jednak jest różnica. Jak przyjezdAmy do rodziców w sobotę rano a wyjeżdżamy w ndz po obiedzie to strasznie jesteśmy zmęczeni. A tak to ta sobota i ndz na spokojnie przebiega i nawet trochę zaczęło mi się nudzić bo dziadkowie zajmują się Wojtkiem
Zostawiliśmy Wojtka na noc tej osiemnastki z tesciami i babcia w niego wladowala litr mleka owsiango w nocy! Musiałam jeździć w niedzielę( dzięki Bogu handlowa) i szukać mleka roślinnego dla dziecka co nie jest proste bo on nie każde wypije. Musiałam kupić jakieś z dodatkiem cukru bo innego nie znalazłam:/ naszykowalam jej butelkę na wieczór to dała. Potem sobie sama wymyśliła że da mu na śpiocha o północy i potem obudził się o 6 rano to znowu calal butle w niego wyładowała. Normalnie Wojtek wypija jakieś 200 ml na wieczór i 150-200 w nocy... I mi mówi co ja chcę od dziecka że on się budzi w nocy. A oni go przetrzymali chyba do 22 i nakarmili litrem mleka to chyba nie miał siły by żyć w nocy no najważniejsze że dali radę i nie dzwonili po nocach do nas bo w sumie zostali pierwszy raz na tak długo z nim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 04:16   #4292
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze z Pestka wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ok
Kaszle. Ja też. Chyba znowu mam Bostonkę.

Byliśmy wczoraj cały dzień u znajomych. Mają 7 letniego syna i 1.5 roczna córkę.
Wróciliśmy o 18. Pestka zasnęła w tramwaju.
Nie dałam jej już jeść. Wstała O 4. Zjadła i śpi
Dobrze, że na co dzień nie wstaje w nocy. To już nie dla mnie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 07:09   #4293
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
ok
Kaszle. Ja też. Chyba znowu mam Bostonkę.

Byliśmy wczoraj cały dzień u znajomych. Mają 7 letniego syna i 1.5 roczna córkę.
Wróciliśmy o 18. Pestka zasnęła w tramwaju.
Nie dałam jej już jeść. Wstała O 4. Zjadła i śpi
Dobrze, że na co dzień nie wstaje w nocy. To już nie dla mnie.
U mnie dzisiaj noc masakra. Nie mam juz pomyslu czemu budzi sie po kilka razy z placzem ;(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 10:13   #4294
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Anusia może coś jej się śni?

Darietta chciałaś foto brzucha

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2573
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 10:23   #4295
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Anusia może coś jej się śni?

Darietta chciałaś foto brzucha

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2573
To jedyne co mi tu pasuje. Doszlismy do wniosku ze przezywa cale dnie ale bez wzgledu czy duzo sie dzialo w ciagu dnia czy tez nie bardzo ,zadko trafia sie przespana noc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Anusia może coś jej się śni?

Darietta chciałaś foto brzucha

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2573
Morelko ta sukienka to jakas specjalna z dzialu mam?tez bym taka chciala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 10:51   #4296
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
To jedyne co mi tu pasuje. Doszlismy do wniosku ze przezywa cale dnie ale bez wzgledu czy duzo sie dzialo w ciagu dnia czy tez nie bardzo ,zadko trafia sie przespana noc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Morelko ta sukienka to jakas specjalna z dzialu mam?tez bym taka chciala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może po prostu masz wrażliwa córe
Oby było. Lepiej!


Nie kochana to zwykła sukienka z AE woman. Kupiłam jak byłam w ciąży z Pestka. Miałam ja na wyjście ze szpitala. Teraz jak będzie ciepło to tez ja ubiore.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 18:35   #4297
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
22 albo 21 już nie pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To mało mam nadzieję że wam szybko się unormuje, nie wiem czy kiedyś gdzieś czytałaś ale my mieliśmy nawet już 13 ... Po lekach 70 później znów spadło do 40 a później samo wzrosło do 70

Muszę się pochwalić że z nowo przyjętych osób u mnie w pracy ja sobie najlepiej poradziłam w tym miesiącu

W ogóle jeśli będzie się wszystko fajnie kręciło i firma fajnie prosperowała to nie wiem czy nie odłożę myśli o dziecku o rok. Chciała bym sobie po żyć w końcu w jakiś lekki sposób . Zawsze jak zaczynałam jakąś pracę musiałam na coś oszczędzac, zawsze mi było szkoda lekką ręką wydać na jakieś ubrania np. a teraz może bym miała taką okazję.

Ogólnie tz też chce rozkręcić trochę się w innej branży i mam nadzieję że mu się uda, znów nie zmienimy przez to samochodu
Ale jeśli dobrze by poszło to może wtedy będzie lepszy :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-29, 20:04   #4298
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
To mało mam nadzieję że wam szybko się unormuje, nie wiem czy kiedyś gdzieś czytałaś ale my mieliśmy nawet już 13 ... Po lekach 70 później znów spadło do 40 a później samo wzrosło do 70

Muszę się pochwalić że z nowo przyjętych osób u mnie w pracy ja sobie najlepiej poradziłam w tym miesiącu

W ogóle jeśli będzie się wszystko fajnie kręciło i firma fajnie prosperowała to nie wiem czy nie odłożę myśli o dziecku o rok. Chciała bym sobie po żyć w końcu w jakiś lekki sposób . Zawsze jak zaczynałam jakąś pracę musiałam na coś oszczędzac, zawsze mi było szkoda lekką ręką wydać na jakieś ubrania np. a teraz może bym miała taką okazję.

Ogólnie tz też chce rozkręcić trochę się w innej branży i mam nadzieję że mu się uda, znów nie zmienimy przez to samochodu
Ale jeśli dobrze by poszło to może wtedy będzie lepszy :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratuluje. a czym sie zajmujesz w nowej pracy?
mi kiedys duzo latwiej bylo wydawac lekką ręką pieniadze niz teraz. refleksja przyszla jak mialam w planach wiekszy wydatek a po tylu latach pracy okazalo sie, ze nie mam oszczednosci i nie wiem na co wydalam te wszystkie pieniadze
kiedys potrafilam np cala premie wydac na staniki teraz zastanawialam sie nad sukienką na wesele, czy warto wydac 230zl na cos, co zaloze tylko raz.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Anusia może coś jej się śni?

Darietta chciałaś foto brzucha

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2573


super sukienka i znowu maly brzuch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 21:34   #4299
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
gratuluje. a czym sie zajmujesz w nowej pracy?
mi kiedys duzo latwiej bylo wydawac lekką ręką pieniadze niz teraz. refleksja przyszla jak mialam w planach wiekszy wydatek a po tylu latach pracy okazalo sie, ze nie mam oszczednosci i nie wiem na co wydalam te wszystkie pieniadze
kiedys potrafilam np cala premie wydac na staniki teraz zastanawialam sie nad sukienką na wesele, czy warto wydac 230zl na cos, co zaloze tylko raz.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------





super sukienka i znowu maly brzuch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pozyskuje klientów do współpracy z naszą firmą związana ze stroną internetową szopsy.pl

Ja nigdy właśnie nie wydawałam jakoś bardzo pieniądzy i do.tej pory nawet jak teraz sobie bardziej pozwolę to zastanawiam się 3 razy czy to wynoszę, czy jednak nie jest za drogie . Lubię kupić czasem coś w SH ostatnio udało mi się kupić Nike air max prawie że nówki za 28 zł raz ktoś może założyl. Połowa jeansów jest z sh .
Nigdy nie wydawałam na ☠☠☠☠☠☠☠y, a teraz bym chciała sobie od czasu do czasu na to pozwolic, wiadomo bez przesady też


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-29, 22:56   #4300
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle kolejna piękna sukienka. Nie potrzebujesz miejsca w szafie bo jak coś to wpadne.😜

Oczywiście wzrok zatrzymał mi się na sukience bo brzuszek malutki.


Anusia moja Wiki też jest bardzo wrażliwa i budzi mi się w nocy z płaczem a czasem nawet z krzykiem siada na łóżku albo poprostu raczkujr. Przez to ja nie śpię normalnie tylko czuwam.
Ostatnio tz puszcza Wiki bajki i ona strasznie to przeżywa. Co się dzieje na placu zabaw również. Czesto przez sen woła daj albo hop hop- tu chodzi o trampoline.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 06:06   #4301
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Devilek gratuluję!


Dziewczyny

Potrzebuje kontakt do chilli. Pilne! Możecie coś do niej skrobnac żeby się odezwała?
Skomplikowal się temat mojego porodu.

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Pestka dziś znowu obudziła się o 3. Pierwszy raz histeria 1.5h
Nie mogła zasnąć. Co robicie w takich sytuacjach?
Tzn uważa, że powinniśmy ją odprowadzić do łóżka i tam usypiac.
Tylko mi już ciężko. Łatwiej mi ją zabrać do nas. Co znowu nie pozwala nikomu się wyspac i nie chce żeby co noc do nas przychodziła.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 06:13   #4302
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Devilek gratuluję!


Dziewczyny

Potrzebuje kontakt do chilli. Pilne! Możecie coś do niej skrobnac żeby się odezwała?
Skomplikowal się temat mojego porodu.

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Pestka dziś znowu obudziła się o 3. Pierwszy raz histeria 1.5h
Nie mogła zasnąć. Co robicie w takich sytuacjach?
Tzn uważa, że powinniśmy ją odprowadzić do łóżka i tam usypiac.
Tylko mi już ciężko. Łatwiej mi ją zabrać do nas. Co znowu nie pozwala nikomu się wyspac i nie chce żeby co noc do nas przychodziła.
Ja jestem przegrana w tym temacie bo o ile udalo mi sie powstrzymac jej przylazenie do nas tak teraz ja co noc chodze do niej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 06:14   #4303
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

I jak ją uspokajasz?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 06:18   #4304
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
I jak ją uspokajasz?
Klade sie obok i to jej wystarczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 12:18   #4305
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Devilek gratuluję!


Dziewczyny

Potrzebuje kontakt do chilli. Pilne! Możecie coś do niej skrobnac żeby się odezwała?
Skomplikowal się temat mojego porodu.

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Pestka dziś znowu obudziła się o 3. Pierwszy raz histeria 1.5h
Nie mogła zasnąć. Co robicie w takich sytuacjach?
Tzn uważa, że powinniśmy ją odprowadzić do łóżka i tam usypiac.
Tylko mi już ciężko. Łatwiej mi ją zabrać do nas. Co znowu nie pozwala nikomu się wyspac i nie chce żeby co noc do nas przychodziła.


klaudia tez sie budzi. biore ją do nas, do piersi i spimy dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 15:29   #4306
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

U nas też zmiany. Od września otwieram żłobek. W sumie wszystko gotowe musi być w sierpniu. Zaczynam od poniedziałku kurs na opiekuna żebym razie czego była na zastępstwie. Wszystko mam już ogarnięte, nawet ciocie, ale nie mam lokalu i ciężko z tym. Mam nadzieję, że szybko coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 16:55   #4307
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
U nas też zmiany. Od września otwieram żłobek. W sumie wszystko gotowe musi być w sierpniu. Zaczynam od poniedziałku kurs na opiekuna żebym razie czego była na zastępstwie. Wszystko mam już ogarnięte, nawet ciocie, ale nie mam lokalu i ciężko z tym. Mam nadzieję, że szybko coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wooow! Ale fantastycznie ale dofinansowanie jakieś dostałaś na ten cel? Oby suzbko udlao się znaleźć lokal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 19:27   #4308
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Wooow! Ale fantastycznie ale dofinansowanie jakieś dostałaś na ten cel? Oby suzbko udlao się znaleźć lokal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W czerwcu będę składała dokumenty, będzie nabór uzupełniający lokal to moje największe zmartwienie na te chwilę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-30, 19:41   #4309
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
U nas też zmiany. Od września otwieram żłobek. W sumie wszystko gotowe musi być w sierpniu. Zaczynam od poniedziałku kurs na opiekuna żebym razie czego była na zastępstwie. Wszystko mam już ogarnięte, nawet ciocie, ale nie mam lokalu i ciężko z tym. Mam nadzieję, że szybko coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


wow, 3mam kciuki za znalezienie lokalu!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-01, 13:48   #4310
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, co się dzieje z Twoim porodem że się pokomplikowalo? Doczytałam teraz dopiero i się zmartwiłam.

Wojtek odkąd jest na diecie bezmlecznej to same cyrki w nocy. Budizl się po 2h mimo że je kolację i pije całą butle mleka roślinnego. Nie śpi 2-3h. Z mlekiem też problem bo nie każde chce pić, próbowałam sama robić to nie tknął. Po tych wszystkich mękach w końcu mu zagescilam to mleko kaszką i zaczął spać normalnie a dziś noc całą przespał

Jak Wasza Majówka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-01, 20:32   #4311
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda nie mogę rodzic z moim lekarzem na Brochowie. Zamykają oddział dokładnie w moim terminie. Dezynfekcja. Lekarze będą mieć przymusowe urlopy. Porażka na całej linii
...


Potrzebna mi Chilli bo ona miała cc na Kamienskiego, a podobno tylko tam przyjmują na planowane cc. Tylko pionizacja jest po 12h, a nie 24h. I to przed nocą. Nie zabierają dziecka. Nie wyobrażam sobie tego. W dodatku może nie być miejsc. Mogą też kazać przyjść w dniu cc. Juz pominę fakt braku swojego lekarza.... boje się ze coś spieprza. Zwłaszcza , że ja mam uczulenie na podstawowe znieczulenie. No i niby nie ma sal 2 i 1 os. Nie wiem jak to wygląda.


Moja majówka do d..... auto na warsztacie. Jesteśmy we wro
Jutro powrót autobusem do domu bo jest ta nieszczesna komunia, na którą nie idziemy ale jest potrzebne miejsce do spania. W sob mam endo i będę musiała się tluc autobusem.
We wt Pestka miała mieć szczepienie w św Katarzynie. Musze odwołać bo nie mamy jak dojechać. Także świetnie. ...
Jedyny fajny dzień był dziś. Zoo. 8h spaceru. Ledwo doszłam do domu.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
U nas też zmiany. Od września otwieram żłobek. W sumie wszystko gotowe musi być w sierpniu. Zaczynam od poniedziałku kurs na opiekuna żebym razie czego była na zastępstwie. Wszystko mam już ogarnięte, nawet ciocie, ale nie mam lokalu i ciężko z tym. Mam nadzieję, że szybko coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prywatny czy z dofinansowaniem?
Nie macie ciągłej rekrutacji?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-01, 21:26   #4312
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, napisałam Ci pw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Morelle, jeszcze raz napiszę, wyglądasz przepięknie

Karolinusia, gratulacje. Zapotrzebowanie na żłobki jest, wiec na pewno pomysł świetny. Kciuki za lokal. A duży żłobek planujesz?

Przyszły mi sandały z promili, są za duze, ale Ami oderwała metkę, wiec zostają z nadzieję, że w wakacje beda ok.

Pestycyda, super, że Wojtek przespał noc, oby kolejne były podobne. A jak zdrówko u Was? I co to za środek na odrobaczanie?

Nie pisałam Wam, ale Ami znowu mi kilka dni temu wymiotowała godzinę po zaśnięciu. Tym razem do lozeczka, ostro. Zaczynam się martwić, nic takiego nie jadła. To juz 3 raz w ostatnim czasie.

W ogole dzis pierwszy raz od długiego czasu miała drzemkę w ciagu dnia. Gdy wstala była bardzo grzeczna. Jak nie spi cały dzien to od 17 jest tak zmeczona i marudna, że nie mam już siły. Ostatnio 3 razy była na dworze i nic. Nie moge klasc jej spac na noc o 18, bo mi wtedy wstaje o 4 rano i jest wyspana. Najgorsze jest to, że gdy jest taka zmeczona i marudna to chodzi jak pijana. Nie patrzy na ściany, potyka się. Jak tż chce ją nosić (tak zapewne by usnela) to krzyczy „nie tulamy” i odpycha sie z płaczem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Calineczka, nie wiem czemu, ale ja często widzę Twoje posty z różnymi dziwnymi znakami. Nam Latopic poleciła alergolog. Lagodzi objawy alergii. Ami miała badania z krwi dwukrotnie. Raz jak skończyła 6 może 7 miesiecy to miała panelowe. Ulewała wtedy na potęgę, usg brzucha nic nie wykazało, stad badania. Potem po skończeniu roku też z krwi, ale już konkretnie w kierunku jaja, mleka. W obu badaniach wyszła alergia na jajo. Teraz bedziemy powtarzać w wakacje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-01, 21:30   #4313
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Darietta, mnie już wybrzuszyło konkretnie. 8 miesiac. 8kg na plusie (w pierwszej ciąży dobiłam do 6.5). Wczoraj miałam wizyte. Wszystko ok. 1700g mi synu już wazy

IMG_0717.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:06   #4314
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle skontaktowalas się z Chili ? Jak coś to napisze do niej . Ja za to nie wyobrażam sobie wstać po CC po 24 godzinach, wstałam po 12 i miałam wrażenie że mogłam szybciej :p dziecka też bym nie oddała

Emmos piękny brzuszek, ja mam nadzieję że jak się zdecyduje na drugie to nie przytyję więcej niż w pierwszej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:18   #4315
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos się skontaktowała
Dla mnie 12h byłoby ok jakby to był dzień. A nie piomozacja na noc , gdzie nikt mi nie pomoże.
Ja tez nie wyobrażam sobie oddać dziecka.
Ale u siebie pierwsza noc spalam na operacyjnej bo byłam przed pionizacja. Wiec Pestki ze mną nie było.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 09:46   #4316
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ja sobie nie wyobrażam pionizacji po 12h, ja nawet po 24 nie wstałam. A kuzyna partnerka miała cc 2 miesiace temu i 2 dni wstać nie mogla. Morelle a jakbyś poszla prywatnie do jakiegos lekarza z innego szpitala i powoedziała wprost jaka jest sytuacja?

Devileek z tego co pamietam to sporo wagowo przytyłaś?Też miałam nadzieję, że tak do 7kg max dojdę, a tu zonk. Ale Ty się nie martw, bo jak patrze na Twoją figurę teraz to nie wierzę, że w ciąży bylas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 10:08   #4317
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ja byłam pionizowana po 12h i to o 1 w nocy. Byłam sama. Dziecko że mną całą noc, ale młoda spała cały czas. Nie było tak źle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 10:15   #4318
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Ja byłam pionizowana po 12h i to o 1 w nocy. Byłam sama. Dziecko że mną całą noc, ale młoda spała cały czas. Nie było tak źle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Amelka też pierwszą noc całą przespała i to była chyba jakaś opatrzność, bo ja bym do niej nie umiała wstać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 12:03   #4319
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Darietta, mnie już wybrzuszyło konkretnie. 8 miesiac. 8kg na plusie (w pierwszej ciąży dobiłam do 6.5). Wczoraj miałam wizyte. Wszystko ok. 1700g mi synu już wazy

Załącznik 7674939


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


6 miesiac max, zadnego wybrzuszenia nie widze

Morelle - wspolczuje zamkniecia oddzialu. a czy jest jakies przeciwwskazanie zeby poczekac do rozpoczecia akcji i wtedy stawic sie do szpitala na cc?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-02, 13:31   #4320
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ja sobie nie wyobrażam pionizacji po 12h, ja nawet po 24 nie wstałam. A kuzyna partnerka miała cc 2 miesiace temu i 2 dni wstać nie mogla. Morelle a jakbyś poszla prywatnie do jakiegos lekarza z innego szpitala i powoedziała wprost jaka jest sytuacja?

Devileek z tego co pamietam to sporo wagowo przytyłaś?Też miałam nadzieję, że tak do 7kg max dojdę, a tu zonk. Ale Ty się nie martw, bo jak patrze na Twoją figurę teraz to nie wierzę, że w ciąży bylas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie wiem czy to prawda ale mówią że czym dłużej się czeka to właśnie gorzej ... Ja wstałam po 12 lepiej była wtedy 17 popołudniu. W nocy byłam z małym i jakoś dawałam radę ale w razie czego to przychodziła położna choć była bardzo wkur. Bo wcześniej jej zwróciłam uwagę że nie życzę sobie żeby cokolwiek dawała małemu bez mojej zgody. Dlatego ja w życiu bym nie chciała żeby mi dziecko zabrali. Jak nie mogłam wstać a J. Płakał to przychodziły i go brały do przebrania itd.

Tak 22 zrzuciłam 24 teraz znów jakoś mam wagę normalna przed ciązy . Ale nie wyobrażam sobie tego znów. Pójdę do dietetyka jak będę widzieć że znów się źle dzieje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.