Christmas Party - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 17:50   #31
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Christmas Party

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
Droga Sowooooo, domyślam się, że dla dziewczyny, która woli się prężyć do zdjęcia w białej firance ( pozwoliłam sobie jednocześnie na ocenę Twojej kreacji) zasady interpunkcji nic nie znaczą. Musisz jednak wiedzieć, że posługiwanie się poprawną polszczyzną jest mile widziane zarówno na forum internetowym jak i na zabawie w Twojej ulubionej remizie "Paradajs". Pozdrawiam
aleś mi dowaliła haha normalnie uraz do końca życia mi pozostanie...teraz to już wogóle oplułam herbatą monitor ze śmiechu dziecko drogie kompromitujesz się z każdą wypowiedzią

i takie pytanko do ciebie : ty w swoich wieszakach posiadasz bazarowe cekinowe szpilki, czemu wieszak nazwałaś " królowa disco" ? idąc twoim tokiem rozumowania , czyż nie powinnaś napisać "królowa dyskoteki" ? po co wstawiać do polskiej wypowiedzi angielskie słowa?

Cytat:
Napisane przez oldschoolQueen Pokaż wiadomość
Jest taki ciekawy zwrot, które idealnie do Ciebie pasuje: "Wyżej .., niż... ma"

xoxo
lepiej bym tego nie ujęła dobrze, że nie napisałaś bo koleżanka by się zbulwersowała

wypowiedź pani od poprawnej polszczyzny i przeciwniczki używania angielskich zwrotów
( z jej wieszaka) "Zakupy na Oxford street!

Miałam dziś okazję robić zakupy w Londynie (pierwszy raz)Niesamowite przeżycie i dużo wrażeń. Polecam wszystkim dziewczyną, które tam kiedyś zawitają. Świetne miejsce!!!!!!

"

generalnie za☠☠☠ista jesteś dziewczyno

Edytowane przez sowaaaaa
Czas edycji: 2012-11-27 o 17:58
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:31   #32
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: Christmas Party

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
Cieszę się, że "zmusiłam" Cię do przestudiowania słownika języka polskiego (choć domyślam się, że był to słownik jedynie internetowy). Niestety nie masz racji. Jeśli otworzysz "prawdziwą" książkę (taką papierową, jeśli wiesz co mam na myśli...), być może dowiesz się dlaczego???Ja preferuję inne złote myśli i powiedzenia. Jak to mówią: "Niepewność-oto co zmusza do myślenia" ( niestety nie rymuje się, jak to Twoje, ale może jeśli pomyślisz 2 dni, to uda Ci się zrozumieć...).

Gratuluję wyboru pseudonimu Domyślam się, że po polsku nie brzmiałby tak trendi i dżezi
Hahaha,jedyne, do czego mnie zmusiłaś, to odpowiedź na Twoje żałosne posty, w których rażąco brakuje składni. Uwierz mi, nie muszę zaglądać do słownika, żeby wiedzieć, jak stosować znaki interpunkcyjne, moja wiedza pochodzi z głowy i nie muszę wertować książek w poszukiwaniu jednego przecinka. Najprawdopodobniej sama tak robisz, skoro przypisujesz takie zachowania innym.

I naprawdę, nie próbuj robić ze mnie idiotki, bo nie wiesz kim jestem, ani czym się zajmuję. Mój pseudonim wybrałam ileś lat temu, poza tym nie wiem, co on ma tu do rzeczy. Zresztą Modna Lala brzmi rzeczywiście tak mądrze i wyniośle. Na pewno długo nad tym myślałaś, żeby osiągnąć taki piorunujący efekt.

Proponuję zakończyć tę bezowocną dyskusję, gdyż nie mam zamiaru dalej zniżać się do Twojego poziomu. Pamiętaj dziewczynko, że mowa jest srebrem, ale milczenie złotem.
Więc zrób nam tę przyjemność i oszczędź dalszych postów, gdyż nic nie wnoszą do dyskusji, a jedynie mają na celu bezpodstawną obrazę innych.

P.S. Gdybyś czegoś nie zrozumiała, nie martw się, są ludzie mądrzejsi od Ciebie i to im zostaw myślenie. A teraz zmykaj na inne forum, siać zamęt i głosić swoje teorie, tutaj już na nikim nie robisz wrażenia.

P.S.2 Twoja inteligencja (na podstawie pisanych przez Ciebie postów) zatrzymuje się mniej więcej na poziomie 10-letniego dziecka, które swoich kolegów z podwórka obraża w taki sposób: "Jesteś głupi". "A nie, bo ty jesteś głupia". Jeśli załapałaś analogię, to wiesz co mam na myśli.



---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość

wypowiedź pani od poprawnej polszczyzny i przeciwniczki używania angielskich zwrotów
( z jej wieszaka) "Zakupy na Oxford street!

Miałam dziś okazję robić zakupy w Londynie (pierwszy raz)Niesamowite przeżycie i dużo wrażeń. Polecam wszystkim dziewczyną, które tam kiedyś zawitają. Świetne miejsce!!!!!!

"

generalnie za☠☠☠ista jesteś dziewczyno

O tym właśnie mówię
Haha koleżanka zapomniała, jak się stosuje przypadki w języku polskim (o ile w ogóle wie o ich istnieniu). Fajna jest. I to bieganie po Primarku. Co za przeżycie! Zazdrrrrrroszczę!
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 18:59   #33
Modna_Lala
Raczkowanie
 
Avatar Modna_Lala
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Europy
Wiadomości: 174
Dot.: Christmas Party

Uderz w stół, a nożyce się odezwą Drogie koleżanki nie bądźcie drobiazgowe ( "nie bądźmy peweksami". Posądzałam Was jedynie o brak podstawowej wiedzy, którą powinnyście zdobyć podczas nauki w szkole, a tu taka zazdrość i żółć. Przysiąść do książek, popracować, zdobyć doświadczenie i ruszać na Oxford Street. Ponieważ nie wiecie czym jest ironia i sarkazm, a i ripostowanie moich jakże dowcipnych, pełnych kąśliwych sugestii wypowiedzi nie wychodzi Wam zbyt dobrze, postanowiłam skupić się jedynie na recenzowaniu drogich kosmetyków, których używam. Niewątpliwie wzbudzę tym Wasz zachwyt, ponieważ będziecie mogły wrócić do swojego kółka wzajemnej adoracji, w którym angielskie słownictwo jest symbolem bycia światowym. Pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam jeśli uraziłam swoją szczerością i dowcipem.
Modna_Lala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 19:17   #34
oldschoolQueen
Raczkowanie
 
Avatar oldschoolQueen
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 122
Dot.: Christmas Party

Ja także przepraszam, za to, że posądzam Cię o bycie niedowartościowaną, niewychowaną hipokrytką, która myśli, że cały świat jej zazdrości. Pamiętaj, w internecie każdy może być mądry, piękny i bogaty. Mogę Tobie tylko współczuć, bo skoro próbujesz się tutaj dowartościować, to musi być naprawdę źle. I drogie kosmetyki nie pomogą... Są lepsze miejsca niż Twoja superancka Oxford Street, tylko jesteś zbyt ograniczona, żeby o tym wiedzieć. Nie ma nic gorszego niż przygłupia lala, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy Nieważne, że tępa, ważne, że modna

Pozrdawiam i życzę udanych zakupów
__________________
She acts like summer and walks like rain.
oldschoolQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:24   #35
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Christmas Party

Cytat:
Napisane przez Modna_Lala Pokaż wiadomość
Niewątpliwie wzbudzę tym Wasz zachwyt, ponieważ będziecie mogły wrócić do swojego kółka wzajemnej adoracji, w którym angielskie słownictwo jest symbolem bycia światowym. Pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam jeśli uraziłam swoją szczerością i dowcipem.
ty normalnie masz coś z głową tak światowa kobieto zazdrościmy ci poprostu!( głupoty of course) amen !
Cytat:
Napisane przez oldschoolQueen Pokaż wiadomość
Nie ma nic gorszego niż przygłupia lala, która myśli, że pozjadała wszystkie rozumy Nieważne, że tępa, ważne, że modna
olejmy to nie ma sensu, ona i tak wie swoje buahah

Edytowane przez sowaaaaa
Czas edycji: 2012-11-27 o 21:26
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.