Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-16, 15:39   #1
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57

Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze


Nie chce mi sie marnowac kasy na fryzjera... a potrzebuje czyjejś rady :)

Otóż jestem naturalną ciemną blondynką tyle ,że mam mnóstwo jasnych pasemek,bo włosy mi szybko jaśnieją na słońcu.

Ale trzeba przyznac, ze kiedyś też skorzystalam z farby, dlatego jest ich dużo więcej.

I teraz moje pytanie do was.. czy wg zdjec , które zamieściłam potraficie mi pow. czy dobrze byłoby mi w ciemnym kolorze.. a dokładniej w ciemnym brązie

Ogółem mam średnio ciemna karnacje.. ale ciemna dosyc oprawe oczu więc.. własnie nie wiem. Boje sie troszkę ,żebym później nie żałowała. Ale licze, że mi jakoś pomożecie :) pozdrawiam

Edytowane przez suonce18
Czas edycji: 2010-05-19 o 12:58
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 15:51   #2
maryhaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

uwazam ze bedzie pasowal do Ciebie taki kolor.... a przy zielonych oczkach to juz w ogole bajecznie bedziesz wygladac ale jesli sie boisz sprawdz najpierw w jakimms programie gdzie mozna dopasowac do siebie roznie fryzury kolory wlosow itp...albo skorzystaj najpierw z szamponu koloryzujacego?? bo jesli sie okaze ze Ci sie nie spodoba to przynajmnije nie bedziesz w tym chodzic dlugo
maryhaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 15:58   #3
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

hmmm no w jakimś tam programie kiedyś sprawdzałam , ale właśnie sama dokońca nie byłam jakoś przekonana. Niby spoko, ale.. np. moja siostra stwierdziła, że taki kolor mnie będzie postarzał heh
A szamponu kiedyś szukałam, ale zawsze jak ide do sklepu ,a dzisiaj pewnie już nie dam rady, go nie widzę albo nie pamiętam o tym.

W każdym razie jakoś tak naszła mnie ochota ,żeby się dzisiaj przefarbowac, bo akurat mam farbe, która już od dawien dawna stoi ;P
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:03   #4
maryhaha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 42
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

jak od dawna lez to sprawdz czy nie jest przeterminowana:p w kazdym razie uwazam z powinnas sprobowac, najwyzej wrocisz do naturaknego(ale juz tez niestety za pomoca farby...) p.s. ama prosbe wejdz na moj watek bo tez czekam na rade a poki co zadnej rady sie nie doczekalam tutu chyba jakos"pomozcie dobrac makijaz" o ile dobrze pamietam
maryhaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:33   #5
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Całkiem możliwe, że byłoby Ci ładnie w ciemnym brązie... Zanim się zdecydujesz weź pod uwagę, że przy ciemnych włoskach dobrze jest mieć zdrową cerę i ładny koloryt skóry. Ktoś, kto jest blady lub ma sińce pod oczami (u Ciebie nie dostrzegam...) może źle wyglądać w ciemnym kolorze. Szkoda, że nie wkleiłaś więcej różnych fotek. Można by było porównać.

maryhaha - ja Ci odpowiedziałam, a przynajmniej próbowałam podsunąć jakieś pomysły na makijaż
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:39   #6
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

blada nie jestem , ostatnio często na słoneczku jestem i sińców też raczej nie miewam )

no własnie jakoś mi sie nie chciało wkleic wiecej , nie wiem czemu ;/
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:46   #7
Beata321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 140
GG do Beata321
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

A, wiesz co? Weź jeszcze pod uwagę to, jak się ubierasz i malujesz, żeby się kolorki nie gryzły z tym brązikiem... To tyle. Nie wiem, czy Ci pomogłam, ale ja bym zaryzykowała.
A jak już się przefarbujesz, to pokaż się nam tutaj! Pa!
Beata321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 16:49   #8
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Moim zdaniem będziesz wyglądała b. ładnie w tym brąziku
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 16:54   #9
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

jeśli chodzi o ubranka itp. to myśle, że jakoś to pogodze ze sobą ]

w każdym razie dziękuje bardzo

i napewno się pokaże tylko aparat musze znalezc... ;-) :P

)

dobra.. to zabieram sie do roboty... ^^

pozdrawiam, buziaki
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:00   #10
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Uważam, że będzie Ci ładnie, masz duże i wyraziste oczy i będzie się to wszystko ładnie komponowało. Sama chętnie zrobiłabym sobie taki kolor, bo zawsze podobały mi się takie włosy. Niestety jestem blada jak ściana i mam sińce wokół oczu. Na pewno wygląda się odrobinę poważniej w ciemnych włosach, chociaż nie wszystkich to dotyczy. Miałam kiedyś jasny brąz i kiedy ponownie wróciłam do jasnych włosów, jedna pani powiedziała mi, że w ciemniejszych włosach wyglądałam inteligentniej!!!
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:00   #11
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Ja bym ci odradzała tak drastyczną zmianę...Na początek proponowałabym zmianę koloru włosów o kilka ton na ciemniejsze. uważam też, że po zastosowaniu pallette ciemny brąz na pewno wyjdzie ci czarny, a to na pewno nie to o co ci chodzi...Pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 17:00   #12
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Ja bym ci odradzała tak drastyczną zmianę...Na początek proponowałabym zmianę koloru włosów o kilka ton na ciemniejsze. uważam też, że po zastosowaniu palette ciemny brąz na pewno wyjdzie ci czarny, a to na pewno nie to o co ci chodzi...Pozdrawiam!
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 17:04   #13
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Przepraszam za zdublowanie postu . Przeczytałam, że właśnie zaczynasz farbowanie, więc zostaje mi tylko trzymać za ciebie kciuki. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z efektu i że nie wyjdzie ci czerń, daj znać o efekcie końcowym jak już będziesz po farbowaniu
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:40   #14
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

A ja tez widze Cie w ciemnym brazie. Pasowaloby do oczu i chyba masz tez ciemne brwi?
Mam nadzieje, ze wyjdzie taki efekt, jaki zapragniesz.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:21   #15
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

wiecie co.. już jestem po i szczerze mówiąc to tak średnawo mi się podoba. A to dlatego też ,że tak jak właśnie Gosiak napisał wyszły czarne.. jak NOC

Niby nie jest tragicznie, ale nie tego oczekiwałam.
Ojoj mogłam poczekac jeszcze na więcej postów..
a nie się za to brac.

Chyba będę musiała jutro skoczyc do sklepu po jasną farbę...
tylko tak osłabiac wlosy to też nie bardzo.

No nic trudno.
Człowiek uczy się na błędach.

Przynajmniej wiem ,że już się tak nie przefarbuję

Dodałabym foty, ale nie mam cyfrówki aktualnie przy sobie.. :/
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:34   #16
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

hm z tego co ja widze to Ty masz jasniutka karnacje i bardzo ladnie Ci w tym blondziku ,tak aniolkowo hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 20:39   #17
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

myslę , ze bedzie Ci bardzo dobrze w ciemnym brązie ale troche bałabym się tak drastycznej zmiany.. moze lepiej najpierw przyciemnic jak radziły dziewczyny?
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:02   #18
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Hmm...a może zanim znów nałożysz farbę skombinujesz aparat i pokażesz nam jak to wyszło, bo na pewno wszyscy są bardzo ciekawi jak wyszła zmiana. Mnie wydaje się, że powinno być dobrze. Z doświadczenia wiem, że zaraz po farbowaniu na ciemny kolor, jaśniejszy wychodzi tylko po użyciu rozjaśniacza. Nałożyłam sobie kiedyś ciemny blond na jasnych włosach i wyszedł ciemny brąz. Poszłam w ten sam dzień do fryzjerki, nałożyła mi jakiś blond rozjaśniający i......prawie nie było żadnego efektu, a włosy to mocno odczuły.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:09   #19
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Mary_Q hehe no na tym zdjęciu to tak faktycznie wyglada .. takie światło ;] ale naprawde mam ciemniejsza )

izanna czyli co radzisz ?
kiedy bede mogła je znów zafarbowac kremem/farba rozjaśniajaca ,zeby wyszło rzeczywiście tak jak ma... ?

a sprobuje jutro skombinowac cyfrowke
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 21:20   #20
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

To też zależy od tego czy przed tym farbowaniem miałaś włosy naturalne czy ufarbowane jasnym kolorem. Bo jeżeli farbowane to przy codziennym myciu kolor powinien się szybko sprać. Ja używałam w tym celu szamponu do jasnych włosów Maribell. Kolor schodzi szybko. Trudno powiedzieć co do czasu, ale jeżeli tak źle czujesz się z tym kolorem to trzeba będzie zainwestować w jakiś blond bardzo rozjaśniający, ale tak po około dwóch tygodniach. Jak zrobisz wcześniej to włosy mogą to źle znieść, a jak później, to jeżeli nałożysz bardzo jasny blond, może ci wyjść całkiem jasny odrost, a wtedy znów trzeba będzie go czymś pokryć.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:30   #21
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

No nieźle...

no można pow. że miałam farbowane , bo kiedyś mi została resztka czegoś to użylam jej na głowe, żeby sobie wiecej pasemek zrobic , ale niewiele raczej.

a ten szampon Maribell to gdziekolwiek można kupic ? Kurcze boje sie teraz czegokolwiek już uzyc.. jeśli chodzi ofarbe itp.. żeby mi wkońcu włosy w ręce nie zostały :/

już sama nie wiem co robic
eh

tak to jest jak się za coś zabiera samemu ,a sie nie umie :/
głupota ludzka nie zna granic ;-)


a powiedzcie mi tylko jeszcze... bo po tym farbowaniu mam brudne policzki troszke z boku i kawalek szyi ;/
i sie za nic nie chce niczym zmyc.. proszkiem/zmywaczem/mydlem/szamponem/sokiem z cytryny/balsamem
niczym. :/
i już nie wiem czego uzyc.. kurcze, mam nadzieje, że do jutra popoludniu mi sie to zmyje... ehhh
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 21:36   #22
izanna
Raczkowanie
 
Avatar izanna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Ja kupiłam w zwykłej drogerii, to szampon znoszący żółty odcień włosów, ale mi pomógł pozbyć się koloru. Na pewno pośpiech nie jest wskazany. Zaopatrz się w aparat, albo w komórkę z aparatem, jutro nam się pokażesz, ocenimy, może to są tylko Twoje subiektywne odczucia, może się okaże, że zmiana jest bardzo korzystna, a pół biedy jeżeli tylko kolor wyszedł równo.
izanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 22:30   #23
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Moze nie jest az tak zle? W koncu to byla drastyczna zmiana, moze za kilka dni bedzie Ci sie podobalo, jesli sie przyzwyczaisz? Tez bym prosila o fotke.

A co do zmycia tego brudu, to moze sprobuj to zmyc mleczkiem kosmetycznym lub jakims tonikiem?

Pozdrawiam
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 10:46   #24
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Zaraz po farbowaniu włosy zawsze mają ciemniejszy kolor,radzilabym Ci poczekać chwilę,umyć normalnie włosy i wtedy oceniać.

Jeśli chodzi o ponowne farbowanie,to wiem,że jest taki specjany specyfik (nie pamiętam jak się dokładnie nazywa),który odbarwia włosy.Kiedyś mialam z nim do czynienia,farba "schodzi" od razu.Nie podam Ci jednak ani firmy,ani ceny,bo to było bardzo dawno i już nie pamiętam.Tyle tylko,że najczęściej trzeba je znowu ufarbować na jakiś ludzki kolor.

A co do plam na polikach to nasmaruj je tłustym kremem i zostaw taką pierzynkę na jakiś czas ,a potem zetrzyj wacikiem.Powinno podziałać.

Czekam na zdjęcia,może nie jes ak źle.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 13:57   #25
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Wink Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

wydaje mi sie ze brązik ładnie podkresli Twoja urode...
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 14:14   #26
kaYa
Zadomowienie
 
Avatar kaYa
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 697
GG do kaYa
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Cytat:
Napisane przez suonce18
wiecie co.. już jestem po i szczerze mówiąc to tak średnawo mi się podoba. A to dlatego też ,że tak jak właśnie Gosiak napisał wyszły czarne.. jak NOC

Niby nie jest tragicznie, ale nie tego oczekiwałam.
Ojoj mogłam poczekac jeszcze na więcej postów..
a nie się za to brac.

Chyba będę musiała jutro skoczyc do sklepu po jasną farbę...
tylko tak osłabiac wlosy to też nie bardzo.

No nic trudno.
Człowiek uczy się na błędach.

Przynajmniej wiem ,że już się tak nie przefarbuję

Dodałabym foty, ale nie mam cyfrówki aktualnie przy sobie.. :/

poczekaj troche z tym zdejmowaniem farby !! na rozjaśnianych włosach szybko kolor spływa , umyj kilka razy szamponem Head & s - zaczną ci rozjaśniać się !!!
kaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 17:24   #27
Gosiak84
Zadomowienie
 
Avatar Gosiak84
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Cytat:
Napisane przez suonce18
No nieźle...

no można pow. że miałam farbowane , bo kiedyś mi została resztka czegoś to użylam jej na głowe, żeby sobie wiecej pasemek zrobic , ale niewiele raczej.

a ten szampon Maribell to gdziekolwiek można kupic ? Kurcze boje sie teraz czegokolwiek już uzyc.. jeśli chodzi ofarbe itp.. żeby mi wkońcu włosy w ręce nie zostały :/

już sama nie wiem co robic
eh

tak to jest jak się za coś zabiera samemu ,a sie nie umie :/
głupota ludzka nie zna granic ;-)


a powiedzcie mi tylko jeszcze... bo po tym farbowaniu mam brudne policzki troszke z boku i kawalek szyi ;/
i sie za nic nie chce niczym zmyc.. proszkiem/zmywaczem/mydlem/szamponem/sokiem z cytryny/balsamem
niczym. :/
i już nie wiem czego uzyc.. kurcze, mam nadzieje, że do jutra popoludniu mi sie to zmyje... ehhh
oj Słoneczko, nie martw się . Spodziewałam się , a raczej byłam pewna, że włoski wyjdą ci czarne, a z jasnego blondu to poważna zmiana. radziłabym myć ci codziennie włosy, bo dziewczyny mają rację, że farba się szybko zmywa. Co do zabrudzeń na skórze po farbowaniu to po jednej farbie miałam tak samo, dopiero po kilku dniach udało mi się ją zmyć z szyi. Tarłam mydłem i szamponem...Jestem osobą, która nie lubi radykalnych zmian, więc po tym jak włosy wyszły mi ciemnobrązowe na następny dzień pomalowałam je znowu i wyszły takie jakie chciałam średni blond, ale ile nerwów mnie to kosztowało...teraz są wakacje więc radziłabym ci trochę poczekać, farba się będzie wypłukiwała a po drugie ty się trochę przyzwyczaisz do nowego wyglądu. Daj odpocząć troszkę włoskom, zanim bedziesz chciała powrócić do blondu, pozdrawiam
Gosiak84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:41   #28
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Ehh chyba nie jest tak źle.. ale i tak mi brakuje moich dawnych włosów.. no ale nic, jakoś wytrwam, już się zresztą jako tako przyzwyczajam powoli, a zresztą nic nie jest wieczne i wkońcu wrócę do swojego dawnego kolorku. Gosiak , ale to była trwała farba, to myślisz, że i tak się będzie zmywac ? Kupiłam dzisiaj szampon do jasnych włosów, to może spróbuję , zresztą i tak chyba już troszeczkę są jaśniejsze.

Z twarzy mi już na szczęście prawie wszystko zeszło

Ale aparatu dalej nie mam to się wam narazie jeszcze nie pokażę niestety.

Znajomi twierdzą ,że jest dobrze, więc może.. chociaż w domu się jakoś przyzwyczaic nie mogą

Jak coś się zmieni.. w związku z aparatem, czy kolorkiem.. to będę pisac ))

pozdrawiam
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 18:50   #29
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

Trwala farba tez sie zmywa. A skoro mialas jasniutkie wlosy, to powinna, ale raczej nie zmyje sie do konca. Zawsze cos zostaje, po szamponie tez. Przynajmniej u mnie tak bylo.

Zreszta na pewno sie jeszcze przyzwyczaisz. Jak ja zmienilam kolor z ciemnego blondu na bardzo jasny, to przez miesiac doznawalam szoku widzac siebie w lustrze. Teraz minal rok i jestem zadowolona, nie wyobrazam siebie w ciemniejszych wlosach. Kwestia przyzwyczajenia.

Ale jesli chcesz powrocic do blondu, to radzilabym isc z tym do fryzjerki.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 23:27   #30
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy ten kolor do mnie pasuje ? wejdzcie prosze

udało mi się zdobyc cyfrówkę, więc wrzucam fote żebyście oceniły... :-)

pzdr:*

Edytowane przez suonce18
Czas edycji: 2010-05-19 o 12:59
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.