Cellulit w młodym wieku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 21:25   #1
Dydziorek
Przyczajenie
 
Avatar Dydziorek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 27

Cellulit w młodym wieku


witam
mam pewnien problem, zwiqazany z cellulitem. mam 17 lat, moja waga jest raczej prawidlowa ( na 170cm waze 58, 59kg) , uprawiam sporty, wlasciwie codziennie gramw kosza i biegam, odzywiam sie tez w miare prawidlowo, (raz na 2 tygodnie zdarzy sie tam jakis kebab czy cus:P) kolacji nie jadam , a mimo to na moich udach pojawil sie celluit. czy oge juz stosowac jakies kremy zeby go zwalczyc? bo slyszalam, ze jak sie juz raz zacznie stosowac, to trzeba pozniej caly czas, w innym wypadku bedzie jeszcze gorzej.
doradzcie co zrobic
Dydziorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:36   #2
gorzki cukierek
Raczkowanie
 
Avatar gorzki cukierek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 117
Dot.: Cellulit w młodym wieku

tak na moje oko to ktos Ci bajke z tymi kremami wcisnąl ,mozesz je spokojnie używać ale na jakies porażajace efekty bym nie liczyla jest tak ze jak zaczniesz uzywac to skora sie przyzwyczaja i jak odstawisz potem to efekty moga zanikac
To ze nie jesz kolacji to wcale nie ma dobrych skutkow
podstawa to odpowiednio dobrane posilki i regularny trening
zreszta o cellulicie jest tu naprawde spoooooro poszukaj w watkach
__________________
Nigdy sie nie tlumacz- przyjaciele tego nie potrzebuja a wrogowie i tak nie uwierzą
gorzki cukierek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:50   #3
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Cellulit w młodym wieku

na wizażu jest już wątek o cellulicie jego nazwa to 'walka z cellulitem w miesiąc' bodajże zaglądnij tam i zapytaj dziewczyn na pewno Ci pomogą

i czemu kolacji nie jadasz? ostatni posiłek można jeść nawet 1h przed snem ale musi być białkowy np.twarożek.. nie jadając kolacji spowalniasz metabolizm
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.