Co za różnica?- tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-26, 20:45   #1
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186

Co za różnica?- tipsy


Hej! Mam problem, ponieważ obgryzam paznokcie od kiedy tylko pamiętam. Nie pomagają mi żadne gorzkie lakiery, odżywki itd... Więc mam do Was pytanie jakie tipsy najlepiej zrobić? Możecie mi to wytłumaczyć jaka jest różnica miedzy np. akrylami, a jedwabnymi itd? W ogóle jakie są metody i jaka jest tego około cena?
Mam nadzieje ze pomożecie !
pozdrawiam, Buśka
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 20:52   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Co za różnica..?

Buska jeżeli obgryzasz paznokcie to tipsy nie rozwiążą tego problemu , zaczną po jakimś tygodniu odpryskiwać(jest mozliwość dostawania się powietrza - ja tak miałam już po 5 dniach ! ) i zaczniesz obgryzać tipsy. Może znajdź powód, dla którego obgryzasz paznokcie ? Lepiej jest zapobiegać niż leczyć, a poza tym takie sztuczne pazurki niszczą Twoje własne i dlatego jak dla mnie to nie ma żadnej róznicy, ja miałam zarówno żelowe jaki i akrylowe i w obu przypadkach czekałam pół roku na poprawę stanu moich własnych, musiałam czekać aż odrosną i dlatego nigdy więcej !

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 21:28   #3
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Co za różnica..?

Ja też obgryzam paznokcie niestety... Teraz się uparłam że chce mieć długie i koniec, ciekawe ile wytrzymam... A może po prostu przykleić sobie na kilka dni takie normalne tipsy na klej i się powoli odzwyczajać? Sama już nie wiem...
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 21:31   #4
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Co za różnica..?

Cytat:
Napisane przez Domina
Ja też obgryzam paznokcie niestety... Teraz się uparłam że chce mieć długie i koniec, ciekawe ile wytrzymam... A może po prostu przykleić sobie na kilka dni takie normalne tipsy na klej i się powoli odzwyczajać? Sama już nie wiem...
próbowałam kiedyś, troche mi pomogło ale obgryzanie wróciło znowu.. hmm może warto spróbować jeszcze raz tylko niestety szybko odpadają
dziekuję za odp
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 07:39   #5
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Co za różnica..?

No to przyklei się z powrotem Warto spróbować jeszcze raz, Ja chyba też tak zrobie, nie ma innego wyjścia. Jak założe tipsy i urosną mi choć trochę paznokcie to Ja już wtedy nie będę obgryzać. Problem w tym, że takie tipsy również szkodzą paznokciom. Trzeba zainwestować w dobrą odżywkę
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 08:05   #6
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Co za różnica..?

Mysle, ze dobrym rozwiazaniem byloby przykrycie zelem (nie przedluzanie, a tylko przykrycie) paznokci. Zel wzmocni je, utwardzi a do tego spowoduje, ze (chyba ) nie bedziecie go obgryzac?...

Mozna na naturalny paznokiec, "ogryzek" nalozyc na przyklad bezbarwny lub kolorowy zel - ot, na przyklad mleczno rozowy, albo z drobinkami...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 08:28   #7
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Talking Dot.: Co za różnica..?

Witam
Ja tez obrygazłam paznokcie od lat,nawet gorzkie żele nie pomagały,w końcu powiedziałam sobie dość i załozyłam tipsy,chodziłam na uzupelnianie i miałam je kilka mięsiecy.Przestałam obdryzac paznokcie,a co do obgryzania tipsów to nie obgryzałam ich bo jak można gryżc plastyk,teraz mam swoje paznokcie długie i twarde,jednym słowem opłacało się to w moim przypadku.Pozdrawiam:cmok :
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 08:32   #8
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: Co za różnica..?

Hmmm teraz to mam mętlik w głowie.. Chyba bedę próbować wszystkiego po kolei Dziekuje Wam Wszystkim za rady
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 14:30   #9
jamadzia
Przyczajenie
 
Avatar jamadzia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: Co za różnica..?

z doswiadczenia wiem ze sa rozne typy "obgryzaczy". gdy zakladam tipsy osobie ktora obgryza pazurki z gory zapowiadam ze nie biore odpowiedzialnosci za to ze zostana zniszczone. i tak sa dziewczyny ktorym tak sie te pazurki podobaja ze przestaja je obgryzac- po prostu nie robia tego i same nie wiedza dlaczego. ale niestety sa tez takie ktore akryl doslownie zjadaja, podwazaja zabkami i tym samym niszcza i zalozona mase (akryl/zel czy jedwab) i wlasne pazurki. jezeli chodzi o to jakie tipsy najlepiej zalozyc to mysle ze akryl, ale prawda jest jednak taka ze prawdziwy zjadacz i znim sobie poradzi
pozdrawiam i zycze powodzenia w zwalczaniu nalogu
jamadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.