Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-30, 17:22   #1051
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Nie pamietam dokladnie ile u corki sie trzymal, ale cos kolo 2 tygodni. Jest to troche irytujace, ale dla mnie nie na tyle, zeby to bez potrzeby czyms traktowac. Gorzej gdyby takie cos goilo sie 2 miesiace Najgorzej mnie to denerwowalo przy kapieli, ale kapalam co 2 dni a nie codziennie, wiec nie byl to az tak duzy problem.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 17:54   #1052
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Travis jak tam u Ciebie?
Ja też na początek nic nie kupuje do kąpieli, ani do smarowania, pępek zobaczymy jak się będzie goił, sklepy i apteki pod nosem, też przy córce nakupowałam dużo niepotrzebnych rzeczy.
My z pepkiem mieliśmy niestety przeboje, trzymał się 6 tygodni i już mieliśmy skierowanie do chirurga na usunięcie, naszczescie w ostatniej chwili sam odpadł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mlode ruszylo sie i kopnelo tak 2-3 razy narazie staram sie nie panikowac moze ma leniwe dni

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 18:03   #1053
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

O matko bosko! Też zrobiłam próbną listę w aptece i mi wyszło 780zł o.O z laktatorem i aniballem.
Szaleństwo.
Travis, trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 18:10   #1054
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis dobrze że się ruszył, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 18:11   #1055
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie pamietam dokladnie ile u corki sie trzymal, ale cos kolo 2 tygodni. Jest to troche irytujace, ale dla mnie nie na tyle, zeby to bez potrzeby czyms traktowac. Gorzej gdyby takie cos goilo sie 2 miesiace Najgorzej mnie to denerwowalo przy kapieli, ale kapalam co 2 dni a nie codziennie, wiec nie byl to az tak duzy problem.
Ten pępek... to wogóle dziwna sprawa, jedni mówią nie moczyć, trzymać sucho, tylko delikatnie czyścić. Inni każą to dezynfekować itp. A na warsztatach mówili, że trzeba moczyć, lepiej się goi i szybciej odpada. Ile ludzi, tyle opinii.
Ja pozostane przy tradycyjnym niemoczeniu i ewentualnym octanisepcie (w razie czego przyda się też mnie na rany).
Skomplikowane to wszystko przy pierwszym dziecku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 19:35   #1056
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Melduje sie po wizycie
Kości udowe dalej 2 tyg do tyłu ale gin twierdzi, że jak cały czas 2 tyg i nie więcej tzn, że rosną proporcjonalnie. Poza tym juz 2 lekarz mi mowi, że dziecko jest akurat tak ułożone wciśnięte dupką i to ma wpływ na błąd pomiaru .. coś pomruczał, że macica troche za mała. Szyjka ok długa twarda pozamykana. Waga.ok. 619g.. płci nie było widać..ale chyba siusiak nie mógł odpaść 😅
Gin zaproponował szkołe rodzenia w szpitalu tam gdzie pracuje.. tym planem porodu i położną mam sie za specjalnie nie przejmować.. i tyle w sumie
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 19:52   #1057
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Paulina super że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-30, 22:06   #1058
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gratuluję udanych wizyt ���� co do kopniakow to ja dzisiaj mialam caly dzien wrazenie, ze moj synek sie nie rusza a wieczorem chyba wszystko nadrobił. Pierwszy raz czułam go nad pępkiem nawet.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019

Edytowane przez chica latina
Czas edycji: 2019-05-01 o 08:38
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 11:01   #1059
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej dziewczyny
Córka przytargała jakiegoś wirusa z przedszkola, o pierwszej w nocy obudziła się z bólem brzuszka, a około 4 zaczęły się wymioty, ale tak silne że nawet jak wodę wypila to się nie utrzymała, także u nas przekichany 1 maja, ale w sumie dobrze że dziś niż w inny dzień bo przynajmniej jesteśmy razem w domu. Miałam sterte prania, ale już ostatnia pralka idzie no i mała pół godziny temu zjadła kisiel i narazie jest ok, więc może już będzie dobrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 11:05   #1060
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mamusie, czy takie papmersy sa ok na pierwsze kilka tyg? totalnie sie nie z
https://www.superdrug.com/Baby/Baby-...ppies/p/680210

Martynka czy to jest dobra cena? wydaje mi sie ze tak
jakie pieluszki polecasz? Wiem ze tesco, lidla aldi etc maja swoje nie papmpersy ale czy roznia sie cena badz jakoscia??
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 11:17   #1061
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis na początek będą ok, a później to zależy od dziecka, moja w "1" chodziła ponad miesiąc, ale zawsze ostrożnie z tym rozmiarem. My uzywalismy pampersow i dady z biedronki, próbowałam też rosmanowskich ale dla mnie były za grube, z tym że od zakończenia używania pieluch u nas już 3 lata minęły także też pewnie się jakość zmieniła. Co zauważyłam to napewno pieluchy potaniały, duża konkurencja jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-01, 11:19   #1062
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Travis na początek będą ok, a później to zależy od dziecka, moja w "1" chodziła ponad miesiąc, ale zawsze ostrożnie z tym rozmiarem. My uzywalismy pampersow i dady z biedronki, próbowałam też rosmanowskich ale dla mnie były za grube, z tym że od zakończenia używania pieluch u nas już 3 lata minęły także też pewnie się jakość zmieniła. Co zauważyłam to napewno pieluchy potaniały, duża konkurencja jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tu biedronki nie mam
superdrug ma tez swoje- 32 pieluchy za niecale 3f

Mysle ze teraz kupie 3 paczki tych "1", orginalne pampersy, i dwie inne podrabiane a pozniej zdecyduje co mi najlepiej pasuje
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 11:24   #1063
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja też mam zamiar potestować i się przekonać, jak narazie mam jedną dużą paczkę pampersow "2" bo siostrze zostały po synku bo nie zdążyła zużyć. Dużo nie kupuje bo można w każdej chwili dokupić. Na poczatek kupię 2 paczki "1". Jedną wezmę do szpitala, jak zabraknie to mąż mi dowiezie, chociaż mam nadzieję że teraz szybko nas puszczą do domu a nie tak jak z córką siedziałam 8 dni..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 12:13   #1064
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mlode ruszylo sie i kopnelo tak 2-3 razy narazie staram sie nie panikowac moze ma leniwe dni

Sent from my E5823 using Tapatalk
Jedno szczescie.
Jeszcze sie nasze maluchy nie urodzily a juz matki stresuja.

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ten pępek... to wogóle dziwna sprawa, jedni mówią nie moczyć, trzymać sucho, tylko delikatnie czyścić. Inni każą to dezynfekować itp. A na warsztatach mówili, że trzeba moczyć, lepiej się goi i szybciej odpada. Ile ludzi, tyle opinii.
Ja pozostane przy tradycyjnym niemoczeniu i ewentualnym octanisepcie (w razie czego przyda się też mnie na rany).
Skomplikowane to wszystko przy pierwszym dziecku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie moczylam. Obcieralam dookola wacikiem z woda.
Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Melduje sie po wizycie
Kości udowe dalej 2 tyg do tyłu ale gin twierdzi, że jak cały czas 2 tyg i nie więcej tzn, że rosną proporcjonalnie. Poza tym juz 2 lekarz mi mowi, że dziecko jest akurat tak ułożone wciśnięte dupką i to ma wpływ na błąd pomiaru .. coś pomruczał, że macica troche za mała. Szyjka ok długa twarda pozamykana. Waga.ok. 619g.. płci nie było widać..ale chyba siusiak nie mógł odpaść 😅
Gin zaproponował szkołe rodzenia w szpitalu tam gdzie pracuje.. tym planem porodu i położną mam sie za specjalnie nie przejmować.. i tyle w sumie
Jak rosnie, to wszystko ok.
Bledy pomiarowe tez sie zdarzaja, to jest tylko sprzet.
Moj dla odmiany ma glowe 2 tyg do przodu.
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Mamusie, czy takie papmersy sa ok na pierwsze kilka tyg? totalnie sie nie z
https://www.superdrug.com/Baby/Baby-...ppies/p/680210

Martynka czy to jest dobra cena? wydaje mi sie ze tak
jakie pieluszki polecasz? Wiem ze tesco, lidla aldi etc maja swoje nie papmpersy ale czy roznia sie cena badz jakoscia??
Cena jest dobra. Ja przy corce na poczatku uzywalam firmowych, ale mi one smierdza przeokropnie jak dziecko nasika, wiec przetestowalam wszystko, co mozliwe i najbardziej pasowaly mi pieluchy z Tesco i Asda. Nie smierdzialy tak i byly tez dluzsze z tylu, co bylo zaleta np przy biegunce. Cenowo tez wypadaja duzo lepiej. Teraz kupilam do szpitala mala paczke z Lidla. Akurat bylam na zakupach i wzielam na sprobowanie. W domu mam Rascal & friends, ktore nie zawieraja chloru i kilku innych swinstw. Jak wypoczne przez pierwsze kilka dni, to przechodze na wielorazowki, ale zawsze awaryjna paczke jednorazowek bede miala np na wyjscia.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 13:48   #1065
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
nope. brak pasów. trza pilnować bobasa. ja kupuję przewijak wolnostojący z ikea, najtańszy, z myślą, że najbardziej będzie potrzebny w pierwszych miesiącach, a jak bobas podrośnie, to przeniesiemy się na podłogę/łóżko.



łał. pierwszy bobas na grupie powyżej 1kg mój bobas był już był już główką w dół, no i póki co chyba dalej tak leży, bo na pęcherz ciągle naciska jak ma jeszcze ochotę na fikołki, to niech się pospieszy, bo będzie mu coraz trudniej wrócić do właściwej pozycji ;]
--------
byłam wczoraj w kinie i to dopiero było doznanie 3h Avengersów i bobas wiercący się i odbijający się na pęcherzu... a mam jeszcze kilka filmów na które chciałabym zdążyć pójść przed porodem, więc zapowiada się ciekawie.
aa i zrobiłam synkowi kocyk na szydełku. miałam nie robić, ale mama mi wjechała na ambicje i dzięki temu jeszcze będę robić zabawki na karuzelę :P
Jaki talent, ja nie mogę Piękny kocyk
Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Dziewczyny dobrze ze na wizytach u was wszystko dobrze
Ja mam dziś wizyte prywatną ciekawa jestem bardzo wymiarów i wagi... oby było chociaż z 700g to będę się cieszyć. Dziś 25+1


dziewczyny potrzebuje informacji
czy dostałyście do wypełnienia Plan Porodu i w którym tc? Bo mam 2 kartki tego i w sumie nie wiem co tam pozaznaczać .. te wszystkie znieczulenia, procedury...

Do tego miałam sobie wybrać położną więc położna z przychodni, w ktorej mam gina na NFZ odesłała mnie do przychodni gdzie mamy pediatre (z tej przychodni przychodziła położna do małej po porodzie) . No to poszłam..a w tej przychodni ta sama położna (od dziecka) odesłała mnie z powrotem tam gdzie chodze do lekarza i w sumie to wyczułam że nie bardzo jest zainteresowana... no i dupa. Juz 26tc a ja nie mam oficjalnie położnej a podobno jest to konieczne teraz, bo sie przepisy zmieniły. Zapytam może dzis gina
Ja nie dostałam jeszcze planu porodu i nie myślałam o tym.

A jak chodzi o położną, to ostatnio podeszłam do przychodni i jakaś porażka, pani (dość młoda) mi powiedziała, że mam się zastanowić jak mają te spotkania wyglądać i jakie tematy poruszymy i zadzwonić jak będę wiedzieć
Myślałam, że sama coś zaproponuje... Skąd ja mam wiedzieć
Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Melduje sie po wizycie
Kości udowe dalej 2 tyg do tyłu ale gin twierdzi, że jak cały czas 2 tyg i nie więcej tzn, że rosną proporcjonalnie. Poza tym juz 2 lekarz mi mowi, że dziecko jest akurat tak ułożone wciśnięte dupką i to ma wpływ na błąd pomiaru .. coś pomruczał, że macica troche za mała. Szyjka ok długa twarda pozamykana. Waga.ok. 619g.. płci nie było widać..ale chyba siusiak nie mógł odpaść 😅
Gin zaproponował szkołe rodzenia w szpitalu tam gdzie pracuje.. tym planem porodu i położną mam sie za specjalnie nie przejmować.. i tyle w sumie
A jaki to szpital? Ja się zapisywałam ostatnio, to dopiero 10.06 zaczynam, wolałabym tak ze dwa tygodnie wcześniej
Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Córka przytargała jakiegoś wirusa z przedszkola, o pierwszej w nocy obudziła się z bólem brzuszka, a około 4 zaczęły się wymioty, ale tak silne że nawet jak wodę wypila to się nie utrzymała, także u nas przekichany 1 maja, ale w sumie dobrze że dziś niż w inny dzień bo przynajmniej jesteśmy razem w domu. Miałam sterte prania, ale już ostatnia pralka idzie no i mała pół godziny temu zjadła kisiel i narazie jest ok, więc może już będzie dobrze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zdrówka dla córeczki

Travis, dobrze, że się dziecko ruszyło, uff
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 13:54   #1066
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

I tak zarejestrowalam sie do lekarza.

Dziec sie rusza ale mam wrazenie ze mniej niz wczesniej, wydaje mi sie ze brzuch tez nie roscnie ale to moga byc moje zwidy
Stracilam tez apetyt i nie moge spac przez okropne bole zoladka - zgage
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 15:05   #1067
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
I tak zarejestrowalam sie do lekarza.

Dziec sie rusza ale mam wrazenie ze mniej niz wczesniej, wydaje mi sie ze brzuch tez nie roscnie ale to moga byc moje zwidy
Stracilam tez apetyt i nie moge spac przez okropne bole zoladka - zgage
I dobrze. Gin mi mówiła, że przy słabszych ruchach dobrze skontrolować bobasa, bo może to być początek jakichś problemów, choć najczęściej to po prostu leniwy dzień a lepiej sprawdzić i się uspokoić.
Mnie na zgagę pomaga Gaviscon, ale też mam ją tylko od czasu do czasu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 16:39   #1068
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gaviscon pomaga na zgage ale na bol w nocy juz nie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 18:18   #1069
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
I tak zarejestrowalam sie do lekarza.

Dziec sie rusza ale mam wrazenie ze mniej niz wczesniej, wydaje mi sie ze brzuch tez nie roscnie ale to moga byc moje zwidy
Stracilam tez apetyt i nie moge spac przez okropne bole zoladka - zgage
Ruchy dobrze sprawdzić, co do brzucha to może ci się tylko wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-01, 21:57   #1070
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ruchy dobrze sprawdzić, co do brzucha to może ci się tylko wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pier......le i jeszcze ponad 3 mc takiego stresu

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 22:15   #1071
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Brzuch nie musi rosnac rownomiernie. Moze byc przestoj a pozniej nagle "wywala". Tez mialam maly ze 3 tyg temu a teraz wyskoczyla mi taka kula, ze nosze bluzki ciazowe albo zwykle ale dlugie bo normalny t-shirt nie zakrywa calego brzucha.

Ruchy natomiast warto skonsultowac z lekarzem, jesli cos nas niepokoi. Lepiej isc do lekarza o jeden raz za duzo, niz pozniej zalowac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 22:33   #1072
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Brzuch nie musi rosnac rownomiernie. Moze byc przestoj a pozniej nagle "wywala". Tez mialam maly ze 3 tyg temu a teraz wyskoczyla mi taka kula, ze nosze bluzki ciazowe albo zwykle ale dlugie bo normalny t-shirt nie zakrywa calego brzucha.



Ruchy natomiast warto skonsultowac z lekarzem, jesli cos nas niepokoi. Lepiej isc do lekarza o jeden raz za duzo, niz pozniej zalowac.
Zobaczymy bo mam wozyte u gp a jestem sceptycznie nastawiona do podejscia mojego lekarza

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zobaczymy bo mam wozyte u gp a jestem sceptycznie nastawiona do podejscia mojego lekarza

Sent from my E5823 using Tapatalk
Tyle ze ja ciazowe to juz dawno nosze bom wielka

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 09:21   #1073
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Myslalam, ze na maternity bedziesz miala wizyte. Ja bym jednak tam wolala to skonsultowac niz u GP bo ten nie wiem czy cokolwiek zrobi oprocz np zmierzenia brzucha.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 09:25   #1074
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

szpital w ktorym jestem ma mieszana opieke i 2 albo 3 wizyty sa wlasnie u GP zamiast u midwife no i mam wizyte w srode rano bo ro 24 tydzien ciazy wizyta
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:32   #1075
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny wiecie ,że już są styczniówki 2020 ?! 🙊🙊🙊
Travis mój Mały też ma takie leniwe dni ,ze dopiero go czuć na wieczór a przez cały dzień cisza. A teraz dla odmiany od 3 dni mam dyskoteke w macicy
Gratuluje udanych wizyt
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:41   #1076
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie ,że już są styczniówki 2020 ?! 🙊🙊🙊
Travis mój Mały też ma takie leniwe dni ,ze dopiero go czuć na wieczór a przez cały dzień cisza. A teraz dla odmiany od 3 dni mam dyskoteke w macicy
Gratuluje udanych wizyt
Mega Jak ten czas leci, to jest niesamowite
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:43   #1077
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Witam,

Nie odzywalam sie, bo chyba przeszlam z fazy 'czuje sie lepiej' do fazy 'jesc i spac' ciazy Wczoraj u nas tez wolne, caly dzien tylko wchlanialam zarcie, drzemalam i lezalam Ciekawe, ile przytylam, bo widze, ze ostatnio wiecej ruszylo.

Bylam w sobote na krzywej cukrowej. DRAMAT jak mnie wykonczylo to badanie, ale cukrzycy ciazowej nie mam.

A poza tym mam wiesci, ze przeszlam ten etap rozmowy o prace mg: ciekawe co teraz, bo juz raczej nie ukryje ciazy przy ostatnim etamie, chyba ze sie w namiot ubiore
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:46   #1078
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Witam,



Nie odzywalam sie, bo chyba przeszlam z fazy 'czuje sie lepiej' do fazy 'jesc i spac' ciazy Wczoraj u nas tez wolne, caly dzien tylko wchlanialam zarcie, drzemalam i lezalam Ciekawe, ile przytylam, bo widze, ze ostatnio wiecej ruszylo.



Bylam w sobote na krzywej cukrowej. DRAMAT jak mnie wykonczylo to badanie, ale cukrzycy ciazowej nie mam.



A poza tym mam wiesci, ze przeszlam ten etap rozmowy o prace mg: ciekawe co teraz, bo juz raczej nie ukryje ciazy przy ostatnim etamie, chyba ze sie w namiot ubiore
Gratulacje



Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 14:12   #1079
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Witam,

Nie odzywalam sie, bo chyba przeszlam z fazy 'czuje sie lepiej' do fazy 'jesc i spac' ciazy Wczoraj u nas tez wolne, caly dzien tylko wchlanialam zarcie, drzemalam i lezalam Ciekawe, ile przytylam, bo widze, ze ostatnio wiecej ruszylo.

Bylam w sobote na krzywej cukrowej. DRAMAT jak mnie wykonczylo to badanie, ale cukrzycy ciazowej nie mam.

A poza tym mam wiesci, ze przeszlam ten etap rozmowy o prace mg: ciekawe co teraz, bo juz raczej nie ukryje ciazy przy ostatnim etamie, chyba ze sie w namiot ubiore
Może czarna luźna bluzka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 14:22   #1080
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Może czarna luźna bluzka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CHyba taka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parachute-in-black-design-EYE6Y2.jpg (76,6 KB, 39 załadowań)
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.