Myślicie że chodzi mu tylko o seks? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-06, 16:03   #1
Izabela000002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 2

Myślicie że chodzi mu tylko o seks?


Hej dziewczyny...Miesiąc temu na badoo poznałam faceta.Przez tydzień pisaliśmy dzień w dzień, rozmawialiśmy przez telefon,rozmowa się kleiła.Rozmawialismy dosłownie o wszystkim, planach na przyszłość, oczekiwaniach, podejściu do życia i można powiedzieć że bratnia dusza.Po tygodniu postanowiliśmy się spotkać.Spotkanie przebiegło naprawdę bardzo miło, spędziliśmy ze sobą 5 cudownych godzin.Mialam motylki w brzuchu jak nigdy, on też mówił że nigdy z nikim się nie czuł tak dobrze jak ze mną.Potem poleciało 2, 3 spotkanie.On zwierzal mi się ze swoich problemów, że ma problemy z zaufaniem ale stara się nad tym pracować żeby było między nami jak lepiej i żebyśmy byli ze sobą szczerzy w 100%.Po 3 tyg zaprosił mnie do siebie, chciał mnie przedstawić swoim rodzicom.No więc poszłam, bardzo dobrze przebiegło to spotkanie, złapałam bardzo dobry kontakt z jego mama i serio wtedy mam wrażenie że zbliżyło nas to jeszcze bardziej do siebie.Ale tutaj zaczyna się problem....Jak u niego byliśmy to widać było u niego duże parcie na seks tzn szło to w jedną stronę cały ten pobyt u niego, on inicjował ten kontakt fizyczny cały czas gdzie ja mówiłam mu wcześniej ze to dla mnie zdecydowanie za wcześniej i No rozmawialiśmy o tym.On zapewniał ze łóżko to ostatnie co jest ważne w zdrowej relacji itd, ale mam wrażenie że na żywo go tak ponosiło ze nie do końca zważał na to o czym rozmawialiśmy wcześniej.Ja miałam mieszane uczucia po tym spotkaniu bo miałam takie że kurde rozmawialiśmy o tym, ja mówiłam mu jakie jest moje podejście do tego itd, a on cały czas inicjował to i nawet pytał czy napenwo nie mam ochoty.Poczulam się z tym dziwnie bo niby pociąg fizyczny jest normalny zwłaszcza na początku relacji, ale czy mimo rozmow o tym itd powinien aż tak do tego dążyć? Gdybym nie przerywała to dosłownie zrobilibyśmy to już po 10 min.Po tym spotkaniu on zauważył ze byłam zmieszana.Nawet zasugerował czy nie chodzi o to że trochę przesadził i czy się nje wystraszyłam.Ja powiedziałam że trochę nie wiedziałam co mam myśleć bo mimo rozmow i tak to szło w jedną stronę wszystko.On potem mnie przepraszał,mówił że po prostu go mega pociągam ale on nie jest tylko od tego, mówił że mu serio zależy itd.Ale ja do tej pory nie wiem co mam myśleć o tym i czy to normalne zachowanie po takiej rozmowie, jak myślicie?
Izabela000002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 09:24   #2
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

troche dziwne masz podejscie, po 3 tygodniach poznajesz jego rodzicow, gadacie o wspolnej przyszlosci, ale na seks za wczesnie
dla mnie chec na seks nie rowna sie chec tylko na seks, to sie moze rozwijac rownolegle z poznawaniem sie, dla mnie wrecz niemozliwe byloby ciagniecie relacji przez kilka miesiecy bez seksu
ale ok, Ty masz inne podejscie, nie chcesz i spoko
i w tym kontekscie jego zachowanie nie jest ok, ja tez czulabym sie co najmniej zmieszana
jesli poza tym jednym spotkaniem wszystko jest ok, to raczej bym od razu tego nie konczyla, ale bardziej czujnie bym obserwowala jego zachowanie na nastepnych spotkaniach - jesli ciagle bedzie probowac ten seks inicjowac mimo Twoich wyraznych oczekiwan to oczywiscie dalabym sobie spokoj, ale nie dlatego, ze chodzi mu tylko o seks, tylko dlatego, ze Cie nie szanuje albo ma jakies spore problemy z samokontrola, podziekuje za takiego faceta
ale tak ogolnie jesli chcesz dlugo czekac z seksem to moze Ci byc ciezko znalezc faceta, ktory bedzie chcial taka relacje kontynuowac
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 09:34   #3
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Ile masz lat? Dlaczego dla ciebie jest za wcześnie na seks? Myślę, że większość ludzi w momencie zakochania ciągnie do bliskości.

Z drugiej strony jego gorące zapewnienia, że seks jest ostatnią ważną rzeczą w związku też są dziwne, bo u osób seksualnych nie jest i na pewno nie powinien być. Nie wiem po co tak gada, kiedy widać po zachowaniu, że w rzeczywistości tak nie jest. Faktycznie zaczyna to sprawiać wrażenie urabiania cnotki w jednym celu.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 09:41   #4
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Po czynach nie po słowach ludzi poznacie Widocznie tak tylko gada, że seks dla niego jest ostatnia ważna rzeczą w zdrowym związku, a dąży żeby szybko do niego doszło. Jak raz powiedziałaś nie I wytłumaczyłaś jak na to patrzysz, to powinien to uszanować i nie naciskać więcej, licząc na to że mimo wszystko i tak Cię urobi. Też by mnie to odrzuciło.
W sumie nie ma co wnikać dlaczego dla Autorki seks po 3 tygodniach to za wcześnie. Ma prawo do takiego podejścia.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 09:44   #5
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
W sumie nie ma co wnikać dlaczego dla Autorki seks po 3 tygodniach to za wcześnie. Ma prawo do takiego podejścia.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Jak dla mnie to ma znaczenie. Jeżeli ma 13 lat jak w profilu to mnie to zupełnie nie dziwi, ale wtedy to facet jest jakimś zboczeńcem, zwłaszcza jak jest od niej starszy. Wręcz należałoby go gdzieś zgłosić.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 09:52   #6
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ma znaczenie. Jeżeli ma 13 lat jak w profilu to mnie to zupełnie nie dziwi, ale wtedy to facet jest jakimś zboczeńcem, zwłaszcza jak jest od niej starszy. Wręcz należałoby go gdzieś zgłosić.
Nie sprawdzałam informacji o Autorce i założyłam że jest doroslą osobą, jeśli byłby to prawdziwy wiek to racja że byłaby to baaaardzo niepokojąca sytuacja

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 10:08   #7
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ma znaczenie. Jeżeli ma 13 lat jak w profilu to mnie to zupełnie nie dziwi, ale wtedy to facet jest jakimś zboczeńcem, zwłaszcza jak jest od niej starszy. Wręcz należałoby go gdzieś zgłosić.
13-latka na badoo?
a co do facetow mowiacych jak to seks nie ma znaczenia mam podobnie, najlepiej od razu wiac
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-07, 10:47   #8
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

No co wy, autorka nie ma 13 lat. Konto zakładała na szybko. Serio myślicie, że rodzice dorosłego typa nie zauważyliby, że gość przyprowadził jako swoją dziewczynę jakieś dziecko? XD
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 10:50   #9
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No co wy, autorka nie ma 13 lat. Konto zakładała na szybko. Serio myślicie, że rodzice dorosłego typa nie zauważyliby, że gość przyprowadził jako swoją dziewczynę jakieś dziecko? XD
Skąd wniosek, że on jest dorosły? Z postu wynika, że mieszka z rodzicami.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

I 13 latka wcale nie musi wyglądać na dziecko. Jeżeli on jest też nastolatkiem to mogła nie wzbudzić podejrzeń jego rodziców.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 10:59   #10
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Skąd wniosek, że on jest dorosły? Z postu wynika, że mieszka z rodzicami.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

I 13 latka wcale nie musi wyglądać na dziecko. Jeżeli on jest też nastolatkiem to mogła nie wzbudzić podejrzeń jego rodziców.
z niektorych postow na wizazu wynika, ze niektorzy 40-latkowie tez mieszkaja z rodzicami, tak ze tego
jesli on ma tez 13 lat to ona mogla nie wzbudzic podejrzen, ale jesli blizej mu do 18-19 to ja bym sie zaczela martwic jesli jego rodzice nie ogarneli, ze rozmawiaja de facto z dzieckiem i jego wybranka przyjechala do nich prosto z kartkowki z ułamków
przy czym watpie, ze ona jest niepelnoletnia, ten post na to nie wskazuje

Edytowane przez kwiaty_w_polu
Czas edycji: 2023-11-07 o 11:00
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 11:05   #11
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Skąd wniosek, że on jest dorosły? Z postu wynika, że mieszka z rodzicami.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

I 13 latka wcale nie musi wyglądać na dziecko. Jeżeli on jest też nastolatkiem to mogła nie wzbudzić podejrzeń jego rodziców.
No już widzę jak dwójka dzieci poznaje się na badoo. Chłopiec zaprasza dziewczynkę do rodziców. A potem ma parcie na seks, a jego rodzice na to nic, normalka, dzieci tak szybko rosną

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
przy czym watpie, ze ona jest niepelnoletnia, ten post na to nie wskazuje
No dokładnie. Serio, jak ktoś chce napisać jeden wątek i więcej na wizaż nie wrócić to klika byle co, a nie będzie się bawił w szukanie swojej daty urodzenia przy rejestracji.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-07, 11:24   #12
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No dokładnie. Serio, jak ktoś chce napisać jeden wątek i więcej na wizaż nie wrócić to klika byle co, a nie będzie się bawił w szukanie swojej daty urodzenia przy rejestracji.
Jak chce trollować to na pewno

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
przy czym watpie, ze ona jest niepelnoletnia, ten post na to nie wskazuje
Nie wskazuje też, że jest pełnoletnia. Jak już zauważyłyście - konta na portalach można zakładać podając również nieprawdziwe dane. Najlepiej jakby ona sama się do tego odniosła, dlatego pytałam.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No już widzę jak dwójka dzieci poznaje się na badoo. Chłopiec zaprasza dziewczynkę do rodziców. A potem ma parcie na seks, a jego rodzice na to nic, normalka, dzieci tak szybko rosną
Skąd jego rodzice mają wiedzieć co oni robią za zamkniętymi drzwiami? Może naiwnie myślą, że układają klocki lego.

Nie wiem co cię tak bawi, moja koleżanka zaszła w wieku 14 lat w ciążę z 17 latkiem, który ją w podobny sposób naciskał na współżycie. Dopóki nie pojawiła się ciąża to też ich relacja nie wzbudzała nikogo podejrzeń.

Edytowane przez PumpkinEyes
Czas edycji: 2023-11-07 o 11:29
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 11:38   #13
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
No już widzę jak dwójka dzieci poznaje się na badoo. Chłopiec zaprasza dziewczynkę do rodziców. A potem ma parcie na seks, a jego rodzice na to nic, normalka, dzieci tak szybko rosną
Jakby Ty wyobraziłaś sobie ze on namawia ja na seks przy jej rodzicach? XD Przecież to normalne że jak nastolatkowie siedzą sami/z innymi znajomymi w pokoju to na ogół przy zamkniętych drzwiach i nikt im tam nie zagląda ani nie wbija bez pukania. Jeszcze pamiętam jak miałam tyle lat i tak to wyglądało Więc co rodzice mogli o tym wiedzieć czy on ją namawiał na cokolwiek czy nie

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 11:57   #14
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Jakby Ty wyobraziłaś sobie ze on namawia ja na seks przy jej rodzicach? XD Przecież to normalne że jak nastolatkowie siedzą sami/z innymi znajomymi w pokoju to na ogół przy zamkniętych drzwiach i nikt im tam nie zagląda ani nie wbija bez pukania. Jeszcze pamiętam jak miałam tyle lat i tak to wyglądało Więc co rodzice mogli o tym wiedzieć czy on ją namawiał na cokolwiek czy nie

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
no, wybacz, ale jeśli rodzice 17-letniego chłopaka po tym jak przyprowadził do domu 13-letnią dziewczynkę przedstawiając im jako swoją dziewczynę z badoo przeszliby nad tym do porządku dziennego i zostawili by ich samych w pokoju, zeby 'nie przeszkadzać' to moim zdaniem coś jest tu mocno nie tak, brzmi to wręcz przerażająco, podobnie jak próby tłumaczenia, że 'dzisiejsze 13-latki wyglądają na 20-tki'
chore
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 12:02   #15
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
no, wybacz, ale jeśli rodzice 17-letniego chłopaka po tym jak przyprowadził do domu 13-letnią dziewczynkę przedstawiając im jako swoją dziewczynę z badoo przeszliby nad tym do porządku dziennego i zostawili by ich samych w pokoju, zeby 'nie przeszkadzać' to moim zdaniem coś jest tu mocno nie tak, brzmi to wręcz przerażająco, podobnie jak próby tłumaczenia, że 'dzisiejsze 13-latki wyglądają na 20-tki'

chore
No bo wiemy oczywiście że on przedstawił ją rodzicom "hej, to Ania, moja nowa dziewczyna poznana na badoo" zamiast po prostu koleżanka ze szkoły.
Zresztą takie dywagacje jak nawet nie wiemy ile Autorka ma w rzeczywistości lat.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 12:06   #16
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 406
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-15 o 03:48
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 12:08   #17
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
No bo wiemy oczywiście że on przedstawił ją rodzicom "hej, to Ania, moja nowa dziewczyna poznana na badoo" zamiast po prostu koleżanka ze szkoły.
Zresztą takie dywagacje jak nawet nie wiemy ile Autorka ma w rzeczywistości lat.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
jak by Ci to powiedzieć, nie rozumiem jak można po przeczytaniu pierwszego posta stwierdzić, że autorka ma 13 lat, jej 'facet' to tak naprawdę nastolatek, a ich rozmowy były o oczekiwaniach i podejściu do życia bo to normalne u 13-latków i na pewno wszystko inne też jest inaczej niż przedstawiła
jak by można się bawić w teorie spiskowe, może autorka tak naprawdę jest genetycznie modyfikowaną ośmiornicą, którą nauczono korzystać z klawiatury przecież tak też może być, nigdy nie wiadomo

Edytowane przez kwiaty_w_polu
Czas edycji: 2023-11-07 o 12:09
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 12:11   #18
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
jak by Ci to powiedzieć, nie rozumiem jak można po przeczytaniu pierwszego posta stwierdzić, że autorka ma 13 lat, jej 'facet' to tak naprawdę nastolatek, a ich rozmowy były o oczekiwaniach i podejściu do życia bo to normalne u 13-latków i na pewno wszystko inne też jest inaczej niż przedstawiła
jak by można się bawić w teorie spiskowe, może autorka tak naprawdę jest genetycznie modyfikowaną ośmiornicą, którą nauczono korzystać z klawiatury przecież tak też może być, nigdy nie wiadomo
Autorka nie wpisała sobie w profilu, że jest modyfikowaną genetycznie ośmiornicą, a wiek 13 lat owszem. Także może poczekajmy aż to sprostuje i odpowie na pytania.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 12:15   #19
kwiaty_w_polu
Justyna :)
 
Avatar kwiaty_w_polu
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 530
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Autorka nie wpisała sobie w profilu, że jest modyfikowaną genetycznie ośmiornicą, a wiek 13 lat owszem. Także może poczekajmy aż to sprostuje i odpowie na pytania.
masz racje, nigdy nie zdarzylo sie tak, zeby ktos podal nieprawidlowa date urodzenia w internecie, moze na badoo sklamala, ze ma 18, ale na wizazu nie, bo po co, a moze nie wiedziala, ze mozna
kwiaty_w_polu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-07, 14:48   #20
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Według mnie seks jest ważna częścią związku. W sumie ja nigdy poznawać kogoś tego nie ukrywałam i nawet jak nie było jeszcze seksu to rozmawiałam o preferencjach. Długo z seksem nie czekałam ale rozumiem że dla niektórych to może być za szybko i chcesz to rozwijać powoli nie spieszyć się. Najgorzej jest robić coś wbrew sobie. Moim zdaniem jeżeli raz się zapomniał po prostu bardzo mu się podobasz i dazyl do bliskości to nie ma co go skreślać. To nie znaczy że mu nie zależy. Jedynie jakby dalej próbował mimo Twojego sprzeciwu gdy już zobaczył że naprawdę chcesz z seksem poczekać to bym uznała że faktycznie nie ma co spotykac sie z kimś kto tak naciska. Wymuszony seks nigdy nie będzie fajny. To mu możesz powiedzieć. Pamiętaj też że nigdy nie ma gwarancji że facetowi nie chodzi tylko o jedno nawet jeżeli czekałby długo. Są Ci wytrwali którzy chcą tylko seksu ale będą próbować miesiącami a wcale im na Tobie nie zależy. Po prostu dla nich to wyzwanie. Dlatego to nie jest wyznacznik. Zakładam że jak poznał Cie z rodzicami to jakoś widzi Cie jako swoja dziewczynę i Cie nie ukrywa ale oczywiście poznaj go trochę lepiej a zobaczysz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2023-11-07 o 14:56
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 15:27   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Izabela000002 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...Miesiąc temu na badoo poznałam faceta.Przez tydzień pisaliśmy dzień w dzień, rozmawialiśmy przez telefon,rozmowa się kleiła.Rozmawialismy dosłownie o wszystkim, planach na przyszłość, oczekiwaniach, podejściu do życia i można powiedzieć że bratnia dusza.Po tygodniu postanowiliśmy się spotkać.Spotkanie przebiegło naprawdę bardzo miło, spędziliśmy ze sobą 5 cudownych godzin.Mialam motylki w brzuchu jak nigdy, on też mówił że nigdy z nikim się nie czuł tak dobrze jak ze mną.Potem poleciało 2, 3 spotkanie.On zwierzal mi się ze swoich problemów, że ma problemy z zaufaniem ale stara się nad tym pracować żeby było między nami jak lepiej i żebyśmy byli ze sobą szczerzy w 100%.Po 3 tyg zaprosił mnie do siebie, chciał mnie przedstawić swoim rodzicom.No więc poszłam, bardzo dobrze przebiegło to spotkanie, złapałam bardzo dobry kontakt z jego mama i serio wtedy mam wrażenie że zbliżyło nas to jeszcze bardziej do siebie.Ale tutaj zaczyna się problem....Jak u niego byliśmy to widać było u niego duże parcie na seks tzn szło to w jedną stronę cały ten pobyt u niego, on inicjował ten kontakt fizyczny cały czas gdzie ja mówiłam mu wcześniej ze to dla mnie zdecydowanie za wcześniej i No rozmawialiśmy o tym.On zapewniał ze łóżko to ostatnie co jest ważne w zdrowej relacji itd, ale mam wrażenie że na żywo go tak ponosiło ze nie do końca zważał na to o czym rozmawialiśmy wcześniej.Ja miałam mieszane uczucia po tym spotkaniu bo miałam takie że kurde rozmawialiśmy o tym, ja mówiłam mu jakie jest moje podejście do tego itd, a on cały czas inicjował to i nawet pytał czy napenwo nie mam ochoty.Poczulam się z tym dziwnie bo niby pociąg fizyczny jest normalny zwłaszcza na początku relacji, ale czy mimo rozmow o tym itd powinien aż tak do tego dążyć? Gdybym nie przerywała to dosłownie zrobilibyśmy to już po 10 min.Po tym spotkaniu on zauważył ze byłam zmieszana.Nawet zasugerował czy nie chodzi o to że trochę przesadził i czy się nje wystraszyłam.Ja powiedziałam że trochę nie wiedziałam co mam myśleć bo mimo rozmow i tak to szło w jedną stronę wszystko.On potem mnie przepraszał,mówił że po prostu go mega pociągam ale on nie jest tylko od tego, mówił że mu serio zależy itd.Ale ja do tej pory nie wiem co mam myśleć o tym i czy to normalne zachowanie po takiej rozmowie, jak myślicie?
mysle ze dla kazdego co innego jest "normalne" w tej dziedzinie
jesli dla ciebie to bylo za szybko ,jasno wyrazilas swoja opinie a on nadal napieral i ciagle do tego wracal to nieokrzesany cham i gdybym byla toba to poczulabym zniechecenie do kontynuuacji tej relacji
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 19:18   #22
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Jakie ma znaczenie ile autorka ma lat? Facet dostał informację, że dla niej na seks jest zbyt wcześnie - nie ma znaczenia dlaczego. Może potrzebuje człowieka bardziej poznać i to nie jest nic niezwykłego, czy dziwnego. Facet, który mimo niechęci dziewczyny inicjuje - do odstrzału.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 20:42   #23
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Izabela000002 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...Miesiąc temu na badoo poznałam faceta.Przez tydzień pisaliśmy dzień w dzień, rozmawialiśmy przez telefon,rozmowa się kleiła.Rozmawialismy dosłownie o wszystkim, planach na przyszłość, oczekiwaniach, podejściu do życia i można powiedzieć że bratnia dusza.Po tygodniu postanowiliśmy się spotkać.Spotkanie przebiegło naprawdę bardzo miło, spędziliśmy ze sobą 5 cudownych godzin.Mialam motylki w brzuchu jak nigdy, on też mówił że nigdy z nikim się nie czuł tak dobrze jak ze mną.Potem poleciało 2, 3 spotkanie.On zwierzal mi się ze swoich problemów, że ma problemy z zaufaniem ale stara się nad tym pracować żeby było między nami jak lepiej i żebyśmy byli ze sobą szczerzy w 100%.Po 3 tyg zaprosił mnie do siebie, chciał mnie przedstawić swoim rodzicom.No więc poszłam, bardzo dobrze przebiegło to spotkanie, złapałam bardzo dobry kontakt z jego mama i serio wtedy mam wrażenie że zbliżyło nas to jeszcze bardziej do siebie.Ale tutaj zaczyna się problem....Jak u niego byliśmy to widać było u niego duże parcie na seks tzn szło to w jedną stronę cały ten pobyt u niego, on inicjował ten kontakt fizyczny cały czas gdzie ja mówiłam mu wcześniej ze to dla mnie zdecydowanie za wcześniej i No rozmawialiśmy o tym.On zapewniał ze łóżko to ostatnie co jest ważne w zdrowej relacji itd, ale mam wrażenie że na żywo go tak ponosiło ze nie do końca zważał na to o czym rozmawialiśmy wcześniej.Ja miałam mieszane uczucia po tym spotkaniu bo miałam takie że kurde rozmawialiśmy o tym, ja mówiłam mu jakie jest moje podejście do tego itd, a on cały czas inicjował to i nawet pytał czy napenwo nie mam ochoty.Poczulam się z tym dziwnie bo niby pociąg fizyczny jest normalny zwłaszcza na początku relacji, ale czy mimo rozmow o tym itd powinien aż tak do tego dążyć? Gdybym nie przerywała to dosłownie zrobilibyśmy to już po 10 min.Po tym spotkaniu on zauważył ze byłam zmieszana.Nawet zasugerował czy nie chodzi o to że trochę przesadził i czy się nje wystraszyłam.Ja powiedziałam że trochę nie wiedziałam co mam myśleć bo mimo rozmow i tak to szło w jedną stronę wszystko.On potem mnie przepraszał,mówił że po prostu go mega pociągam ale on nie jest tylko od tego, mówił że mu serio zależy itd.Ale ja do tej pory nie wiem co mam myśleć o tym i czy to normalne zachowanie po takiej rozmowie, jak myślicie?

Tak, chodzi mu tylko o seks. Prześpisz się z nim kilka razy, wszystko będzie cudownie, zakochasz się, on niby też, a po kilku tygodniach powie, że to jednak nie to i się rozstaniecie - ty ze złamanym sercem, on z kolejnymi doświadczeniami na koncie.

P.S. I zapamiętaj jedno na przyszłość - jak facet okazuje na początku zbyt dużo entuzjazmu - poznanie ciebie ze swoimi rodzicami - to ten entuzjazm tak samo szybko zniknie, jak się pojawił. A ty będziesz sobie zadawała pytanie "Jak to możliwe, że mu przeszło, skoro na początku tak mu zależało?"

Edytowane przez cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Czas edycji: 2023-11-07 o 20:44
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 20:53   #24
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

[1=cb0d8ace8e3f55c20d68522 71041c68dd40c3dc3_65540ac 21a6bc;89708892]Tak, chodzi mu tylko o seks. Prześpisz się z nim kilka razy, wszystko będzie cudownie, zakochasz się, on niby też, a po kilku tygodniach powie, że to jednak nie to i się rozstaniecie - ty ze złamanym sercem, on z kolejnymi doświadczeniami na koncie.

P.S. I zapamiętaj jedno na przyszłość - jak facet okazuje na początku zbyt dużo entuzjazmu - poznanie ciebie ze swoimi rodzicami - to ten entuzjazm tak samo szybko zniknie, jak się pojawił. A ty będziesz sobie zadawała pytanie "Jak to możliwe, że mu przeszło, skoro na początku tak mu zależało?"[/QUOTE]Nie zawsze. Mysle że zależy od człowieka. Nie raz szybko ludzie poznają swoich rodziców a są razem latami.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-07, 20:53   #25
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
no, wybacz, ale jeśli rodzice 17-letniego chłopaka po tym jak przyprowadził do domu 13-letnią dziewczynkę przedstawiając im jako swoją dziewczynę z badoo przeszliby nad tym do porządku dziennego i zostawili by ich samych w pokoju, zeby 'nie przeszkadzać' to moim zdaniem coś jest tu mocno nie tak, brzmi to wręcz przerażająco, podobnie jak próby tłumaczenia, że 'dzisiejsze 13-latki wyglądają na 20-tki'
chore
Nooo Może ja w innej epoce żyłam, ale jak miałam 13 lat to nie zakładałam portali randkowych, a bawiłam się z koleżankami xd

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
No bo wiemy oczywiście że on przedstawił ją rodzicom "hej, to Ania, moja nowa dziewczyna poznana na badoo" zamiast po prostu koleżanka ze szkoły.
Zresztą takie dywagacje jak nawet nie wiemy ile Autorka ma w rzeczywistości lat.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
17latek z 13latką jako kolega i koleżanka ze szkoły? To jest przeskok wiekowy. Raczej rówieśnicy trzymają się swojej klasy i osób, które są w tym samym wieku.

Cytat:
Napisane przez kwiaty_w_polu Pokaż wiadomość
jak by Ci to powiedzieć, nie rozumiem jak można po przeczytaniu pierwszego posta stwierdzić, że autorka ma 13 lat, jej 'facet' to tak naprawdę nastolatek, a ich rozmowy były o oczekiwaniach i podejściu do życia bo to normalne u 13-latków i na pewno wszystko inne też jest inaczej niż przedstawiła
jak by można się bawić w teorie spiskowe, może autorka tak naprawdę jest genetycznie modyfikowaną ośmiornicą, którą nauczono korzystać z klawiatury przecież tak też może być, nigdy nie wiadomo
W sumie to z ośmiornicą całkiem prawdopodobne.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 00:01   #26
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 123
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Czekanie 3 tygodnie z seksem od momentu poznania kogoś (nawet nie od pierwszej randki, tylko w ogóle od poznania) to nie jest jakoś strasznie długo, bez przesady. Ja z postu autorki nawet zrozumiałam, że to były tylko trzy spotkania. Jak mu jasno powiedziałaś, że to dla ciebie za wcześnie, a on mimo to namolnie się przystawiał, to mnie by to bardzo zniechęciło. Potem w związku pewnie byłoby to samo, jakbyś się źle czuła albo nie chciała akurat tego dnia uprawiać seksu to co, też nie chciałby zrozumieć, tylko cię molestował albo strzelał jakieś fochy? Poza tym dokładnie tak jak dziewczyny piszą, tak dużo entuzjazmu i obietnic po zaledwie kilku randkach jest podejrzane (jak się spotkaliście tylko kilka razy w życiu to jakim cudem już możesz wiedzieć, że to jest bratnia dusza, tak naprawdę go wcale dobrze jeszcze nie znasz) równie dobrze za kilka tygodni możesz usłyszeć, że to nie jest to albo że on jednak nie ma czasu na związek.
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 07:31   #27
Izabela000002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 2
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Nie nie mamy 13 17 lat. Konto robolam w pospiechu nie zwazajac na daty. Ja mam 21 on 25.Widzielismy się już dobre 7 razy.Wczoraj znowu u niego byłam, ale po naszej ostatniej rozmowie mam wrażenie że jednak trochę wziął do siebie to co mówiłam I nie było widać aż tak dużego parcia.Ja póki co nie jestem na to gotowa bo byłam w związku gdzie facet zostawił mnie zaraz po tym jak zaciągnął do łóżka.Byc może mam w jakiś sposób uraz i Wolę najpierw się poznać.Jednak tak jak mówicie...mimo że rozumie i powiedział że będzie czekał tyle ile będzie potrzeba to ja nie jesgem w stanie odpowiedzieć kiedy się przełamie do tego.Ppdoba mi się i naprawdę czuje duży pociąg fizyczny ale jednak ten strach jest ponad mną cały czas
Izabela000002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 08:18   #28
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Izabela000002 Pokaż wiadomość
Nie nie mamy 13 17 lat. Konto robolam w pospiechu nie zwazajac na daty. Ja mam 21 on 25.Widzielismy się już dobre 7 razy.Wczoraj znowu u niego byłam, ale po naszej ostatniej rozmowie mam wrażenie że jednak trochę wziął do siebie to co mówiłam I nie było widać aż tak dużego parcia.Ja póki co nie jestem na to gotowa bo byłam w związku gdzie facet zostawił mnie zaraz po tym jak zaciągnął do łóżka.Byc może mam w jakiś sposób uraz i Wolę najpierw się poznać.Jednak tak jak mówicie...mimo że rozumie i powiedział że będzie czekał tyle ile będzie potrzeba to ja nie jesgem w stanie odpowiedzieć kiedy się przełamie do tego.Ppdoba mi się i naprawdę czuje duży pociąg fizyczny ale jednak ten strach jest ponad mną cały czas
To nie jest zdrowe projektować swoje urazy z poprzednich relacji na kolejne. Poza tym dobrze ci tu napisano, jeśli facet ma cię zostawić to i tak cię zostawi. Nawet jeśli byś go przetrzymała bez seksu 3 lata. Także bez sensu sobie to robisz sama.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 10:50   #29
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 309
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez Izabela000002 Pokaż wiadomość
Nie nie mamy 13 17 lat. Konto robolam w pospiechu nie zwazajac na daty. Ja mam 21 on 25.Widzielismy się już dobre 7 razy.Wczoraj znowu u niego byłam, ale po naszej ostatniej rozmowie mam wrażenie że jednak trochę wziął do siebie to co mówiłam I nie było widać aż tak dużego parcia.Ja póki co nie jestem na to gotowa bo byłam w związku gdzie facet zostawił mnie zaraz po tym jak zaciągnął do łóżka.Byc może mam w jakiś sposób uraz i Wolę najpierw się poznać.Jednak tak jak mówicie...mimo że rozumie i powiedział że będzie czekał tyle ile będzie potrzeba to ja nie jesgem w stanie odpowiedzieć kiedy się przełamie do tego.Ppdoba mi się i naprawdę czuje duży pociąg fizyczny ale jednak ten strach jest ponad mną cały czas
Odpowiadając na pytanie w tytule, myślę że nie chodzi mu tylko o seks, a źródłem problemu są Twoje obawy i złe potraktowanie przez poprzedniego chłopaka. Jeśli dalej to w Tobie siedzi i nie potrafisz poradzić sobie z obawami że to się powtórzy, możesz rozważyć wizytę u psychologa żeby uporządkować myśli. Widzieliście się już kilkanaście razy, poznałaś jego rodziców, więc raczej starał się zrobić dobre wrażenie i udowodnić, że nie chodzi mu tylko o jedno. Czy często używa jakichś seksualnych aluzji w Waszych rozmowach? To jak długo przetrzymasz go bez seksu i tak nie zagwarantuje Ci dobrego związku, co ma być to będzie. Na razie wygląda na normalnego.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-08, 11:03   #30
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Myślicie że chodzi mu tylko o seks?

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
To nie jest zdrowe projektować swoje urazy z poprzednich relacji na kolejne. Poza tym dobrze ci tu napisano, jeśli facet ma cię zostawić to i tak cię zostawi. Nawet jeśli byś go przetrzymała bez seksu 3 lata. Także bez sensu sobie to robisz sama.

W sensie, że powinna się zmusić do seksu?
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:55:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.