Anglia cz. III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 18:17   #4021
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Swietne!! Usmialismy sie z Tz co niemiara!!
Tez prosze namiary na strone. (a wczoraj metro mi sie snilo, brr )
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:50   #4022
konik polny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 14
Dot.: Anglia cz. III

Lorelei nie musisz sie obawiac nie jestem zadnym staruszkiem, trollem lub odoba o kilku osobowosciach...

Mieszkam w Gateshead (na polnocy) razem z moim mezem i rodzicami

Mam dwie prace na part time rano jestem supervisorem w grupie cleanerow w kinie Cineworld a popoludniami i w weekendy pracuje w kinie Cineworld. Z tym ze rano jestem zatrudniona dla firmy sprzatajacej a drugim pracodawca jest bezposrednio Cineworld.

Wiecie jak czasami mam dosc tej pracy...

Koncze prace o 10 rano a na 12 musze wrocic bo mam akurat takiego shifta ehhh....

Udalo mi sie dzis przegonic lenistwo i w koncu zrobilam duzo pozytecznych rzeczy i na spacer nawet wyszlam

aaaa i obiad zrobilam

a jutro wizyta u fryzjera
konik polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 19:06   #4023
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Mulligatawny - holender, nawet nie umiem tego wymowic hehe
ja też nie do końca wiem jak wymówić, ale jadłam smakuje jak curry

a wogóle to miałam dużo rzeczy cytować i mi wszystkie gdzieś uciekły
pamiętam że miałam Vedmie dziękować za namiary na spray na grzyba i że pomylilam datę kofikowego koncertu Alicii

hydraulik znowu jest i coś wymienia, tż bardzo się zaangażował i mu pomaga ah ten tż wszędzie by zajrzał i we wszystkim pogrzebał

jutro dostaję wypłatę i mam wolne
i w związku z powyższym idę na zakupy hurraaaa!

a wogóle to nie wiem czy juz pisałam że te tajemnicze kwaitki pod moim domem okazały się być żonkilami i to róznokolorowymi tż specjalista mówi że różnokolorowe bo różnokolorowe bąki zapylały


i jeszcze jedno:
czy Wy też czujecie jak pachnie powietrze?
uwialbiam ten zapach i uwielbiam wiosnę, dziś jest u nas 15 stopni i powietrze pachnie obłędnie siedzę przy otwartym na oścież oknie i troszkę już zmarzłam, ale nie zamykam, bo się napawam wiosną idę po sweterek i gorącą herbatę!
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:07   #4024
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

[QUOTE=szperrr;18101450]

Znowu steamery (sugerujac sie nazewnictwem w nagrodach wizazu to chyba parowar ) Ja mam taki najprostszy Tefala i sprawdzal sie przez 3-4 lata.. niestety polamal mi sie jeden koszyk ostatnio i teraz jest za maly. Teraz chodzi mi po glowie slowcooker Ma ktos moze? Poza tym, ze oszczedza energie sa jakies plusy? I jak sie w tym wogole gotuje?
QUOTE]

Ja mam! Uwielbiam mieso z niego, rozplywa sie doslownie, jest soczyste i mieciutkie. TZ wsadza miesko rano, wybiera zazwyczaj medium i gotuje w nim jakies 4 godzinki. Jak dla mnie warto czekac.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:19   #4025
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
uff ale mnie wzielo na pichcenie :P
juz nalesniki z serem smazone czekaja na swoja godzine.. coastka owsiane z bakaliami sie wlasnie pieka... salatka pieknosci prawie przygotowana..
mniamm

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
znaczy ze mnie? znowu bylam na amazonie, znowu kliknelam nie tam gdzie trzeba, znowu bede debatowac gdzie ja te ksiazki wcisne
wiola Ty lepiej na amazona nie wchodz, dlaczego nie skorzystasz z biblioteki??

Super te kawałki z metra

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
ale sie wkurzylam!!!mialm zwolnienie do kloezanki zaniesc, zeby w pracy je oddala, wiec ubralam sie, gotowa do wyjscia szuklam zwolnienia (bylo w kopercie), a jego nigdzie nie ma, wiec dzwoie do siostry, ktora u mnie byla, czy przypadkiem go nie zabrala ze soba, mowi, ze nie, no to siedze i glowkuje, co tez moglo sie z nim stac, i w koncu cos mnie tknelo, zajrzalam do smietnika, a tam podarte na kawaleczki moje zwolnienieTz takiego smsa wyslalam, ze mu w piety pojdzieja 100 razy sprawdze a kolejne 100 zapytam, co to jest, zanim wyrzuce, nie wiem, jak on to zrobi, ale jutro bedzie musial mi zalatwic nowe!jestem wsciekla na niego!!!
ups, mój Tz podarł kiedyś czeki do jednego ze sklepów a potem był wkurzony na wszystko wkoło. cale szczęście zaproponowałam mu abyśmy mimo to poszli do sklepu i powiedzieli co się stało, bo czeki były imienne dali mu nowe na dowód

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
ja na agencjach sie bardzo zwiodlam, moja wspolpraca z nimi zakonczyla sie na moje rejestracji, bo wiecej od nich nie slyszalam
no ale wiadomo, ze zawsze warto sie rejestrowac i wysylac cv

ja oprocz tego ze wysylalam cv na oferty z internetu, to wyszukiwalam sobie firmy z moich okolic i do nich wysylalam cv i list, nawet jesli nie mialy zadnych ofert pracy. Po prostu pisalam czego szukam i pytalam czy kogos potrzebuja. Wyslalam tego mnostwo, duzo firm mi odpisalo, ze dziekuja za zainteresowanie itp ale nie, a jedna wlasnier sie zgodzila mnie zatrudnic Poza tym nie szukalam tylko w znanych miastach i miasteczkach w poblizu mnie, sprawdzalam sobie w necie do jakich miejscowosci bede miala w miare latwy dojazd i tam tez szukalam. Szukalam wszedzie gdzie sie da
to się nazywa determinacja! Mój Tz mówi, abym wzieła dzień wolnego, ubrała się elegancko, przygotowała dobre CV i jakiś list i obeszła firmy.

zmykam na dextera!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:20   #4026
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Mulligatawny - holender, nawet nie umiem tego wymowic hehe
Ja tez nie umiem - na szczescie u nas na stolowce jest codziennie inna ale tylko jedna zupa. Wiec wystarczylo jak poprosilam o zupe .

Cytat:
Napisane przez konik polny Pokaż wiadomość
Lorelei nie musisz sie obawiac nie jestem zadnym staruszkiem, trollem lub odoba o kilku osobowosciach...

Mieszkam w Gateshead (na polnocy) razem z moim mezem i rodzicami

Mam dwie prace na part time rano jestem supervisorem w grupie cleanerow w kinie Cineworld a popoludniami i w weekendy pracuje w kinie Cineworld. Z tym ze rano jestem zatrudniona dla firmy sprzatajacej a drugim pracodawca jest bezposrednio Cineworld.

Wiecie jak czasami mam dosc tej pracy...

Koncze prace o 10 rano a na 12 musze wrocic bo mam akurat takiego shifta ehhh....

Udalo mi sie dzis przegonic lenistwo i w koncu zrobilam duzo pozytecznych rzeczy i na spacer nawet wyszlam

aaaa i obiad zrobilam

a jutro wizyta u fryzjera
Witaj . No, no to zajeta z ciebie osoba.
Co robisz z wlosami?

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
ja też nie do końca wiem jak wymówić, ale jadłam smakuje jak curry
bardzo smaczna zupa - gulaszowa z indyjskim akcentem.


Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
hydraulik znowu jest i coś wymienia, tż bardzo się zaangażował i mu pomaga ah ten tż wszędzie by zajrzał i we wszystkim pogrzebał


Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
a wogóle to nie wiem czy juz pisałam że te tajemnicze kwaitki pod moim domem okazały się być żonkilami i to róznokolorowymi tż specjalista mówi że różnokolorowe bo różnokolorowe bąki zapylały
alez mi dzis humor poprawiasz. Niezly jajcarz z twojego TZa .

Udanych zakupow .

A ja wiosny nie czuje - leje u nas od kilku dni. Dobrze ze w ogrodzie sie przynajmniej cos ruszylo .

TZa zaprosili na przesluchanie do kapeli - nazywa sie Motown Pirates. Wiec sie pytam co graja. A TZ - oczy wywalil i zdziwiony ze nie znam zespolow zwiazanych z wytwornia Motown. No coz nie znam . Potem sie okazalo ze utwory kojarze z radia, wiec az taka sierota nie jestem . Zobaczymy jak mu pojdzie .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 20:30   #4027
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość

Luna dlaczego nie spalas,synek,sasiedzi ?


*****************
Kofika,Twoja tarta jest bajeczka . martwi mnie,ze tak latwo sie robi
na nastepny raz pokroje papryke w drobna kosteczke(zeby latwiej sie kroilo) i podam jako przystawke

Podobnie jak Koculek stawiam na bardziej aktywny sposob spalania kalorii. Moze i joga dziala tak samo na miesnie,ale ja wole energiczna muzyke w tle,podskoki,tance

Wczoraj bylam na cwiczeniach godzine. Ta zumba niezle mi pomogla. zero problemow z zalapaniem rytmu Dzis tez ide i w piatek
To kiedy nastepne spotkanie... nie poznacie mnie

Milego dnia


Jak tak dalej pójdzie, będziesz moim guru co do motywacji.

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
dlaczego nie spałaś i skąd wiesz, że następna będzie gorsza?

miłego dnia wszystkim
ale szaro
Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Luna, co sie stalo?


Spadamy na zajecia Milego dnia.
Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość


Wspolczuje, ale czemu?
I zgadzam sie, tez bym nie pojechala do PL gdyby bardzo mi zalezalo na rozmowie w sprawie pracy.



Fajny byl odcinek



Napisz mi na PW co juz czytalas, a ja Ci przesle cala reszte - powinna dojsc przed Swietami.
Młody się budził co jakieś 1.5h- 2h.
Zupełna masakra.: mamo pić, mamo łóżko tonie, mamo śpiewaj.

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość


a Ty Luna juz chyba po calej przeprowadzce?

jak tam nowe gniazdko?

ja zostaje tutaj, wiadomo to nie bedzie to samo co z rodzinka, ale jakos w swieta Wielkanocne tego tak bardzo nie odczuwam. Najgorzej jest w Boze Narodzenie, raz spedzilam je z tutaj i mialam strasznego dola i teskonta byla ogromna.
Co do pracy to hmm ciezko powiedziec, ale ja bym chyba zostala, urlop i bilet mozna przelozyc a taka szansa w pracy moze sie nie predko (no i piszesz, ze Ci zalezy). Z rodzinka mozna sie zobaczyc, jak juz sytuacja w pracy sie wyjasni No ale przemysl to sobie, trzymam kciuki, pamietaj co nie zorobisz, to i tak bedzie dobrze



dzieki
Bede Accounts Trainee brzmi ladnie, ale na poczatku bede sie snula jak cien za wszystkimi pracownikami, bo praktycznie nie mam doswiadczenia, tylko takie troche blade pojecie o finansach i ksiegowosci.
A szczerze mowiac to po drugiej rozmowie zwatpilam w siebie. Rozmawialam z taka babka, zaczela mnie pytac o rozne rzeczy i jezyk mi sie strasznie platal. Czasami moj angielski jest na takim poziomie, jak z czasow kiedy jeszcze mieszkalam w pl (albo tak mi sie wydaje ), ciezko znalezc slowo i w ogole cos powiedziec. A czasem to az sama siebie zaskakuje, jak ja potrafie cos ladnie powiedziec No i na tej rozmowie wlasnie tak srednio mi szlo.

A co do artykulu, to tez mi sie bardzo spodobal. Gosc bardzo rzeczowo opisuje warunki w Polsce i niestety nie mozna sie z nim nie zgodzic.




dom świetny
W końcu tak jakoś u siebie się czuję

Anka nie wątp w siebie, gdybyś nie była kompetentna nik by cięnie zatrudnił




Mam do was prośbę W sobotę mam gości, którym chcę zaserwować głównie polskie dania

Na razie menu ograniczone, goście wymagający a i nie będzie to typowy objad przy stole, a raczej cos na zasadzie szwedzkiego stołu.
Macie jakies pomysły?
Na razie wiem, że będą pierożki, kotlety i bigos. (goście wykazali szczególne zainteresowanie )
Oczywiście jakąś sałatkę kombinować będę.
Nie sądzę jednal by udało mi się zostać przy typowo polskich potrawach i udam się o pomoc do Nigelli.

Kofika przypomniałabyś tę tartę z kozim serem?
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 21:20   #4028
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: Anglia cz. III

Dziewczyny ale naprodukowałyście :P,ale przebrnęłam szczęśliwie
wiolnq super te komunikaty z metra:P mnie się jeszcze nigdy nie udało czegoś takiego usłyszeć,ale może kiedyś

Coś mnie głowa dziś pobolewa,jak nigdy i myślę,że to przesilenie wiosenne nie mogę się już doczekać przyszłego tygodnia, odpoczynek i złapanie oddechu się przyda od tego miasta,codzienności,pracy- wszystkiego, potrzebuję tego dobranoc dziewuszki
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:30   #4029
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość

Kofika przypomniałabyś tę tartę z kozim serem?
siur

proste jak drut

ciasto ( ja kupuje w m&s)
papryka (3 wystrcza na 2 tarty jesli kupisz ciasto w M&S)
czerwona cebula (wg uznania jak lubisz - ja daje 3 srednie)
kozi ser
ziola
oliwa
cukier

papryke kroje w paski podsmarzam na oliwie z mnóstwem ziol wszelakich (jakie lubisz)
cebule kroje w talarki dusze pod przykryciem ok 10 min (na oliwie - trzeba mieszac aby sie nie spalila i dolewac wody od czasu do czasu aby dobrze zmiekla )
po tych 10/15 min dodaje łyzke cukru (zalezy jak slodko chcesz aby bylo wiec mozesz to zrobic "na oko" "wg uznania") dusze jeszce z 3min i tyle

wykladam papryke i cebule na cisato
rozkruszam ser kozi
i wkladam do piekarnika na ok 25 min

i gotowe
mniam

- mam nadzieje ze noc dzis przespisz ok

Lori - to ci gwiazda rosnie
Anka super!!!
Peorth - tez sie z tz smialismy z Twojego tz ze se pogrzebac lubi
poza tym ja w tym samym miescie co ty pracuje i poki co w powietrzu to ja tylko spaliny czuje

****
oki oczy mi "leca" ide spac papappapa
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:43   #4030
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
To kiedy nastepne spotkanie... nie poznacie mnie
W maju, zapomnialas?
Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
A mnie to jakos nie rusza , moze jak bede miala wlasne .
mnie kiedys tez nie ruszalo, a teraz
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:54   #4031
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
siur

proste jak drut

ciasto ( ja kupuje w m&s)
papryka (3 wystrcza na 2 tarty jesli kupisz ciasto w M&S)
czerwona cebula (wg uznania jak lubisz - ja daje 3 srednie)
kozi ser
ziola
oliwa
cukier

papryke kroje w paski podsmarzam na oliwie z mnóstwem ziol wszelakich (jakie lubisz)
cebule kroje w talarki dusze pod przykryciem ok 10 min (na oliwie - trzeba mieszac aby sie nie spalila i dolewac wody od czasu do czasu aby dobrze zmiekla )
po tych 10/15 min dodaje łyzke cukru (zalezy jak slodko chcesz aby bylo wiec mozesz to zrobic "na oko" "wg uznania") dusze jeszce z 3min i tyle

wykladam papryke i cebule na cisato
rozkruszam ser kozi
i wkladam do piekarnika na ok 25 min

i gotowe
mniam

-
Tez tak robie z dwoma wyjatkami - do cebuli dodaje tez ocet balsamiczny oraz wszystko zalewam taka masa zrobiona z jajek, smietany oraz startego parmezanu, przez co wychodzi jmniej wiecej jak quiche. A Ty niczym nie zalewasz?
Jakie ciasto powinno byc do tego kupione, bo zawsze robilam sama, a ostatnio jak chcialam kupic to tyle ich bylo, tych ciast ze nie wiedzialam ktore
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 22:02   #4032
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

Kofika dzięki wielkie
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 22:33   #4033
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno:
czy Wy też czujecie jak pachnie powietrze?
uwialbiam ten zapach i uwielbiam wiosnę, dziś jest u nas 15 stopni i powietrze pachnie obłędnie siedzę przy otwartym na oścież oknie i troszkę już zmarzłam, ale nie zamykam, bo się napawam wiosną idę po sweterek i gorącą herbatę!
mniam - ja juz spie przy otwartym oknie, koniec duszacego powietrza z kaloryferow!! Tylko ze u nas 'szcza', a juz mialam nadzieje ze sie obedzie bez deszczu i w koncu sie wezme za moje ogrodkowe sprawy.
Ale jestem i tak z siebie dumna - moja mala wisnia miniaturka ma juz pelno paczkow, hortensje odbily, rhododendron nie zamarzl (yay!!!) jak zacznie kwitnac to wrzuce zdjecia - jak padnie wszystko to bede sie chowac
zmykam do spania - DOBREJ NOCKI!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 23:03   #4034
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno:
czy Wy też czujecie jak pachnie powietrze?
uwialbiam ten zapach i uwielbiam wiosnę, dziś jest u nas 15 stopni i powietrze pachnie obłędnie siedzę przy otwartym na oścież oknie i troszkę już zmarzłam, ale nie zamykam, bo się napawam wiosną idę po sweterek i gorącą herbatę!
znam ten zapach i uwielbiam, ale jeszcze go nie czuje w powietrzu
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 07:22   #4035
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
alez pewnie !!! jak ty na diecie miesiac wytrzymalas? mi po 2 dniach pada!!
ja tez nie brukselkowa - ale jajeczka, zawsze - najlepiej 2
nie wiem jak ja wytrzymalam, ale dietkowalam razem z mezem to moze dlatego wytrzymalismy.. bo razem razniej

anka! ja tez sie na agencjach zawiodlam.. 2 razy ktos do mnie zadzwonil i mnie wypytywal o takie same rzeczy co podalam w cv czytac nie umieja

a wogole to dzien dobry wszystkim
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 07:47   #4036
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
TZa zaprosili na przesluchanie do kapeli - nazywa sie Motown Pirates. Wiec sie pytam co graja. A TZ - oczy wywalil i zdziwiony ze nie znam zespolow zwiazanych z wytwornia Motown. No coz nie znam . Potem sie okazalo ze utwory kojarze z radia, wiec az taka sierota nie jestem . Zobaczymy jak mu pojdzie .
to trzymamy kciuki aby się udało, gwiazdę będziesz miała i fanki będą się pchały drzwiami i oknami

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Młody się budził co jakieś 1.5h- 2h.
Zupełna masakra.: mamo pić, mamo łóżko tonie, mamo śpiewaj.


dom świetny
W końcu tak jakoś u siebie się czuję


Mam do was prośbę W sobotę mam gości, którym chcę zaserwować głównie polskie dania

Na razie menu ograniczone, goście wymagający a i nie będzie to typowy objad przy stole, a raczej cos na zasadzie szwedzkiego stołu.
Macie jakies pomysły?
Na razie wiem, że będą pierożki, kotlety i bigos. (goście wykazali szczególne zainteresowanie )
Oczywiście jakąś sałatkę kombinować będę.
Nie sądzę jednal by udało mi się zostać przy typowo polskich potrawach i udam się o pomoc do Nigelli.
ile Tu tych gości będziesz miała? całe wojsko? możesz jeszcze nóżki kurczaka w panierce zrobić. albo malutkie mielone i nadziać na patyki od szaszłyka

mam nadzieję, że mały nie był taki wymagający tej nocy

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
A Ty niczym nie zalewasz?
kofi zalewa winem, ale to dopiero potem

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
a wogole to dzien dobry wszystkim
dzień dobry!

dziś ostatni dzień w pracy (w tym tyg) i do tego pracuję o 4 jutro polandia i pyszne jedzonko mamusi. Już sobie zażyczyłam zrazików
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:01   #4037
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

fajnie ze sobie jedziecie wypoczac do domkow ja zostaje na swieta w Walii, ale jak pogoda dopisze do wycieczke do Bath sobie zrobie :P
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:05   #4038
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

koculku nie całe wojsko, ale wygłodniałe nowych wrażeń
Razem ze mną i TŻ, nie licząć małego będzie 8 osób.

W sumie jakby było ciepło to możnaby i grilla zrobić

Ja dziś zaszalałam i zrobiłam na śniadanie naleśniki (z nadzieniem z jajka, kabanosa i sera). Chłopaki zjadły, ja dietuję
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:10   #4039
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Ale produkujecie,
Wiola fajowe te teksty z metra, poprawilas mi humor z rana, ja wlasnie jestem w pociagu, a za pare chwil ustawie sie w dlugasnej kolejce do waterloo&city line
mialam jeszcze sporo cytowac ale zapomnialam co
dzieki za rady, rozmow musze miec 5 wiec nie wiem czy uda sie je zgrac przed wyjazdem, ale sprobuje, jak nie to zostane, trudno
cos jeszxze chcialam pisac i nie wiem co...
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 09:10   #4040
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Udanych zakupow
Dzięki

Oczywiście dziś jak mam wolne i chciałam się wyspać to obudziłam się o 7.40 i już nie mogłam zasnąć w dodatku rano nie miałam prądu, więc nawet nie mogłam zajrzeć na wizaż no ale już jest prąd, więc Was nadrabiam I zaraz wstaję i UDERZAM NA MIASTO

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Peorth - tez sie z tz smialismy z Twojego tz ze se pogrzebac lubi
poza tym ja w tym samym miescie co ty pracuje i poki co w powietrzu to ja tylko spaliny czuje
Ano lubi hehe
A wiosna jest i już!
Tak apropo kofi to jak się nazywa ta szkoła gdzie teraz pracujesz?





no dobra, wstaję, bo zgłodniałam brak prądu popchnął mnie do uporządkowania muzyki i zgrania troszkę na telefon, cobym miała czego słuchać po drodze do miasta papa
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:20   #4041
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

jak macie duzo czasu to tu jest ta stronka z tekstami z metra
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:34   #4042
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Czesc dziewczyny, wczoraj nie wiem jakim cudem zasnelam o 22.00, (zazwyczaj zasypiam okolo 1.00) Obudzilam sie za to pieknie wypoczeta i w swietnym humorze dzis o 8.00 Oczywiscie sen mialam, ostatnio codziennie cos mi sie sni. Zaczelam myslec czy by tego nie zapisywac moze.... wiecie OBE itp musze wskoczyc na ten watek


Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość


kofi zalewa winem, ale to dopiero potem
Mhm... sama ostatnio zrobilam sie fanka rose.


Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
fajnie ze sobie jedziecie wypoczac do domkow ja zostaje na swieta w Walii, ale jak pogoda dopisze do wycieczke do Bath sobie zrobie :P
Polecam kawiarnie Sally Lun's i jej Bath Buns z maslem cynamonowym lub dzemem.
Zreszta cale Bath polecam.
Dlaczego musze sie stad wyprowadzic?
Ale coz Londyn czeka! Tam tez jest duzo ladnych miejsc. Trzeba byc pozytywnym.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:36   #4043
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
no dobra, wstaję, bo zgłodniałam brak prądu popchnął mnie do uporządkowania muzyki i zgrania troszkę na telefon, cobym miała czego słuchać po drodze do miasta papa
Dzien Dobry!

peorth - Milych zakupow - ja tez chetnie bym sie wyrwala i wolny dzien sobie zrobila. District Line nawalil i na piechote maszerowalam i sie spoznilam. Jeszcze sie dzien dobrze nie zaczal a juz mam dosyc!!!
Ale nie bede narzekac - wlasnie przeczytalam ile konik polny pracuje
Zdaj relacje co kupilas!!!

luna - ja czesto robie mozarelke (bufflo) z pomidorami ( wszystko na plastry) z bazylia i octem balsamicznym (jako saladke)
zapiekanki z bulki francuskiej z szprotkami (swieze) i pomidorami
jajka nadziewane (grzybki, jajka, sol pieprz) zmielic, wrzucic z powrotem w skorubki i zasmarzyc
albo nadziewane krewetki ( z surowych) na wykalaczki, do pieca, i do tego chilli sos (slodki) - z ciebie taka kuchara (nalesniki o 8 rano?!!) i nas sie pytasz

lori - no rockmana za faceta miec to mazenie kazdej, nie opedzisz sie od tych nastolatek pod oknami

ania - do zobaczenia w bath my jedziemy w poniedzialek wielkanocny!!

Tak mnie slonko szczuje za oknami - mam szklany dach w pracy i co chwila mi daje po oczach!!! Kiedy lato............... eh
......................... ......................... ...........

eh wlasnie przeczytalam swoje wypociny - ani ladu ani skladu to nie ma

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-03-25 o 10:53
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:58   #4044
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Anglia cz. III

Czesc dziewczyny
Nie mialam czasu wczoraj tu zajrzec, w pracy urwanie glowy i jescze egzamin wczoraj mialam o 18, takze wariacki i stresujacy dzien.
Musze nadrobic zaleglosci..

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
anka gratulacje
Ja tez sie dolaczam! Gratuluje
Dzieciaczki sa cudne , moje dwie siostry juz maja pojednym Maluszku..teraz moja kolej..tylko nie wiadomo jeszcze kiedy

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Tyle tu napisalyscie przez dwa dni!
I taka zmiana tematow, ze w glowie mi sie kreci..
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:15   #4045
konik polny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 14
Dot.: Anglia cz. III

Dzien doberek!!!

Witam wszystkich w ten deszczowy dzien.

JA chce wiosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Dopijam kawke i lece do fryzjera

paaa!!!!!
konik polny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:46   #4046
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Mnie to szlag trafia, jak ktos wyrzuca cos mojego, nawet jesli to nie bylo cos waznego. Ostatnio sie tak wkurzylam jak moj tata wyrzucil moj welon kilka dni po slubie
Ojejejej... nawet nie chce pomyslec, co mogloby spotkac mojego Tate, gdyby sie na cos podobnego odwazyl

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
ah ten tż wszędzie by zajrzał i we wszystkim pogrzebał

czy Wy też czujecie jak pachnie powietrze?
Hahaha, to odwrotnosc mojego TZa (anty-DIY) A wiosne w powietrzu poczulam ostatniej nocy... stalam przy samochodzie i wachalam...

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
na szczescie u nas na stolowce jest codziennie inna ale tylko jedna zupa. Wiec wystarczylo jak poprosilam o zupe .
Cwaniara! Aha, pamietaj, ze zanim Twoj TZ sie zapisze do kolejnego zespolu, musicie zaliczyc wycieczke do Berkshire

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Młody się budził co jakieś 1.5h- 2h.
Zupełna masakra.: mamo pić, mamo łóżko tonie, mamo śpiewaj.
I spiewalas???

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1812045 3]W maju, zapomnialas? [/QUOTE]

Hyyy? Serio? No dobra, byleby zanim sie Adas wykluje

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
ile Tu tych gości będziesz miała? całe wojsko? możesz jeszcze nóżki kurczaka w panierce zrobić. albo malutkie mielone i nadziać na patyki od szaszłyka
Albo zrobic szaszlyki z polska kielbaska - tzn kielbaska, boczek, papryka (roznokolorowa), cukinia, cebulka - mozna upiec w piekarniku, jak pogoda nie dopisze. Robi sie je szybciutko i do tego moga polezec w lodowce Albo jajka faszerowane - ale z tym jest wiecej roboty: ugotowane na twardo jajka przekroic wzdluz na pol, wydlubac zoltka, zmieszac zoltka z lyzka majonezu, posiekana pietruszka i drobno pokrojona szynka (moze byc zolty ser w wersji wegetarianskiej), wypelnic masa lodeczki z jajek. A jak Ci zostanie kielbasek z szaszlykow i ciasta z tarty, to mozna zrobic... kielbaski w ciescie - takie male, podluzne kawaleczki, ostatnio robilam i wyszly bdb.

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Tyle tu napisalyscie przez dwa dni!
I taka zmiana tematow, ze w glowie mi sie kreci..
No nie? Mi tez sie kreci i ledwo nadazam!

Wiolqn, swietne te teksty, juz szefowi wyslalam
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:29   #4047
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Polecam kawiarnie Sally Lun's i jej Bath Buns z maslem cynamonowym lub dzemem.
Zreszta cale Bath polecam.
Dlaczego musze sie stad wyprowadzic?
Ale coz Londyn czeka! Tam tez jest duzo ladnych miejsc. Trzeba byc pozytywnym.
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
uwielbiam cynamon wiec pewnie sie skusze jesli sie pojawie w tej kawiarence

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ania - do zobaczenia w bath my jedziemy w poniedzialek wielkanocny!!
my jedziemy w sobote, w poniedzialek niestety pracuje do to wszystko...

Vedmo i przyzwyczailas sie juz do tego ze bedzie chlopczyk ?

A wogole chcialam sobie zamowic cos na yves rocher i sie placi karta kredytowa... do bani
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:36   #4048
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
uwielbiam cynamon wiec pewnie sie skusze jesli sie pojawie w tej kawiarence

Kawiarenka jest w najstarszym domu w Bath, ktory koniecznie trzeba zobaczyc bedac w Bath, (zreszta jest w samym centrum wiec to nie problem) jest tez tam muzeum, jesc oczywiscie nie trzeba, ale warto wiedziec, ze pyszne, bo za bulke (ogromna) z herbata licza sobie 6 funtow.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:44   #4049
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
A wogole chcialam sobie zamowic cos na yves rocher i sie placi karta kredytowa... do bani
ale czemu do bani? że nie PayPalem?
Lubię Yves Rocher, mam troszkę rzeczy od nich I ogolnie polecam

Wróciłam z zakupów. Z rzeczy bardziej przyziemnych kupilam deskę do krojenia I 4 opakowania parówek a z szaleństw obłędnie pachnący żel pod prysznic no i poszalałam w Prajmanim... Kuilam jeansy, sukienkę, bluzkę taką kwiecistą, torebeczkę taką malutką i tenisówki w kolorową kratkę... I nie kosztowalo mnie to więcej niż 40 funtów, Prajmaniego po prostu nie da się nie kochać
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:23
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:55   #4050
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
ale czemu do bani? że nie PayPalem?
Lubię Yves Rocher, mam troszkę rzeczy od nich I ogolnie polecam

Wróciłam z zakupów. Z rzeczy bardziej przyziemnych kupilam deskę do krojenia I 4 opakowania parówek szaleństw obłędnie pachnący żel pod prysznic no i poszalałam w Prajmanim... Kuilam jeansy, sukienkę, bluzkę taką kwiecistą, torebeczkę taką malutką i tenisówki w kolorową kratkę... I nie kosztowalo mnie to więcej niż 40 funtów, Prajmaniego po prostu nie da się nie kochać
Ty masz wolne, ze sie zakupujesz?
a ja jeszcze 2h i na randke z Tztem
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.