KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-18, 23:16   #1711
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
To zalacz tu zdjecie, jak my cie objedziemy to zawsze to jednak w rodzinie zostaje Zartuje - konstruktywny krytycyzm jak zawsze!
Uwielbiam libanskie zarcie!!! (kebaby )

Faceci na ubrania nie zwracaja uwagi - my sie nie ubieramy dla facetow, tylko dla innych bab! Jakbysmy lataly w kostiumach kapielowych rok naokraglo - to by byli zadowoleni Takze znaczenia nie ma co mialas na sobie

Kupilam tez buty, marzylam o nich patent nude na wysokim obcasie - i od dwoch dni probuje je roznosic! Tak mnie w palce piluja ze chce mi sie plakac. Wczoraj w skarpetkach Pumy i tych butach latalam po pracy, tu dziewczyny tak sie ubieraja ze nawet nikt sie nie zdziwil. Dzisiaj je zalozylam i zdazylam dojsc tylko do kantyny i spowrotem - palce mam odparzone!

wiola - dobrze ze ty rozszyfrowalas na tyle ze wiesz ze cos nie pasuje, ja bym po prostu zglupiala
Zaraz zrobie wieszak, zdjecia wlasnie zrobil tz mimo wielkiego "nie chce mi sie". Zebyscie sie nie zdziwily jest tam ta sama kamizelka co z tamtego zdjecia, to juz az 3 raz jak mam ja zalozona w tym roku. I dwa razy na zdjeciu.

Za to libanska restauracja okazala sie bardzo fajna i klimatyczna. Jedzenie bylo pyszne i nie czuje ciezkosci w brzuchu, tak jak to bylo po ostatnim wiekszym zarciu - pizzy z dominos u znajomych, gdzie czulam sie jakbym w brzuchu miala cegle.
Pyszne mezze typu humus, falafele oraz winne liscie na przystawke i kurczak oraz jagniecina z grila, kawa z przyprawami, baklawa na spolke i tz jeszcze wypil arak (cos jak greckie ouzo lub francuski pastis). Jestem bardzo zadowolona. Aha no tak i butelka libanskiego wina wypita w wiekszosci przez tz.

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ostatnio zalozylam sobie getry, koszulke z Brazylia (akurat mecz grali) i nowe obcasy i zostalam obtrabiona przez mijajace mnie samochody. Wedle zasady Mirandy "jezeli robotnicy drogowi na ciebie nie gwizdza to jest z toba naprawde zle" udalam ze nie slysze i poszlam dalej. A wieczorem wychodzac z metra zaczepil mnie wlasnie czarnoskory jadacy za mna na schodach tekstem:
"OMG y're so bjuuutiful. "
Jako dobrze wychowana dziewczynka odpowiedzialam "dziekuje" nie odwracajac sie do pana no i sie zaczelo. Chociaz go ignorowalam to lazl za mna kilkanascie minut powtarzajac "where you from? tell me, tell me, you must tell me, tell me tell me you must tell me" i tak w kolko. Nijak sie nie chcial odczepic a na obcasach biegac sie za bardzo nei da. Juz chcialam po TaZa zadzwonic.


po calodniowym dumaniu doszlam w koncu o co chodzi. wyglada na to ze zapomnieli dopisac jeszcze jedna linijke obliczen. to pewnie tak zeby mi sie nei nudzilo: oto panskie rozliczenie, w tym roku w celu rozruszania naszych klientow przesylamy je w formie zabawy "co oznacza X - czyli o czym zapomnielismy wam powiedziec".
I tak napisalam im list, bo dodzwonic sie nie sposob. Ciekawe czy odpowiedz zajmie im kolejne 3 lata?



te na aspartamie maja paskudny metaliczny posmak, ja przerzucilam sie na te z sacharyna bodajze. staram sie nic nie slodzic i gdzie sie da uzywam molasy lub cukru trzcinowego. Chyba ze trzeba jakis jogurt poslodzis to wtedy sypne. W domu mam Splende - nadaje sie do pieczenia (inne slodziki moga gorzkniec pod wplywem wysokiej temp)

w H&B dostaniesz xylitol (o tym TZ mowil?). to naturalny slodzik z finskiej brzozy zdaje sie. jest dodawany do gum do zucia i pasty do zebow bo ma wlasciwosci bakteriobojcze. dzienna dawka to 40g wieksza ilosc powoduja rozwolnienie a juz mala dawka (taka jaka jest w 2 drazetkach gumy do zucia) jest smiertelna dla psow bo siada im watroba. i dlatego ja sie trzymam molasy
Wlasnie Wiolqn dlatego nie trzeba na nich patrzec, trzeba kompletnie ignorowac, bo inaczej wlasnie takie rzeczy sie dzieja. Ja udaje, ze ich nie widze. Dzieki za info o slodzikach, przyda sie, ciagle planuje kupic syrop, moze przyjamniej bede wiedziala co w nim jest.

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
To sobie musze cos podobnego przymierzyc.

E tam napastuja - jeden sie znudzony grzyb przyczepil i tyle.

Czemu tak myslisz?

Koncert byl nowej kapeli TZa. Fajnie graja nawet, ale jemu sie do konca nie podoba, wiec pewno dlugo tam nie zagrzeje. Wiec chodze teraz puki moge .
o
W parku dzis bylam tylko pol godzinki i przenioslam sie dla odmiany na ... cmetarz . Cisza spokoj, ptaszki spiewaja .

Wiola a to nie melasa czasem? Nie slyszalam o molasie.


Peorth - chyba witaminy z grupy B .
A Twoj tz to jaka muzyke gra, czy to rockman moze?

Kiedys nie dostalam kontraktu na telefon z vodafone wlasnie przez credit score. Wtedy nie chcialo mi sie sprawdzac czemu. Jednak mam siostre blizniaczke, ktorej imie zaczyna sie na te sama litere. Latwo nas pomylic, a siostra raz wspominala, ze ona lub jej tz nie placili jakichs rachunkow, w tym za komorke, gdzie moj tz dzis stwiedzil, ze to ma wplyw na credit score. Ale to tylko domysly.

Znajac angielskie realia nie bylabym wcale zdziwiona gdyby zrobili z nas jedna osobe.


Kiedys na poczatku znajomosci wielce zdziwiony i niemalze zniesmaczony Tz spytal sie mnie czemu moja mama dala nam imiona na te sama litere. Coz w Polsce to nie problem, nie ma czegos takiego, ze podaje sie jedynie pierwsza litere imienia.


Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

a czego tu sie bac wklejaj i tyle
wiekszosc moich wieszakow zostala "zjechana" ale to wcale nie powstrzymuje mnie przed dodawaniem dowych
"wizazankowe znawczynie mody" mnie nie przerazaja


prawda prawda prawda !!!!! okropne jestesmy
moj tz nigdy nie wie czy to co mam na sobie to "cos nowego" czy juz troche w szafie wisiało .......
Mi sie podobaly Twoje wieszaki Kofika.
Ja mam wrazenie, ze pobyt w Anglii zmienil moj gust, ubieram sie, ze tak powiem, bardziej na angielski styl, bo takie tu ciuchy sa, taki wybor jest i tyle. Przede wszystkim ubieram sie tak jak lubie i tak zeby bylo wygodnie. (oprocz dzisiejszych butow, ktore obtarly mnie niemilosiernie)

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość

po pracy zajrzalam do Oxfamu i wyszlam z sukienka, para fajnych biodrowek i nareczem ksiazek. Niepoprawna jestem. a w kieszeni tych spodni znalazlam 20 dolarow. Prawie sie zakupy zwrocily
Ty szczesciaro Wiolqn!
__________________





Edytowane przez Daenerys
Czas edycji: 2010-06-18 o 23:20
Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 23:44   #1712
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ok wieszak dodany!
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 08:12   #1713
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

dzieńńńńńńńńńńń dobryyyyyyyyyyyyyy!!!

diety dzień pierwszy uważamy za rozpoczęty
potrzebuję dużo motywacji, proszę krzyczeć na mnie jak będę jęczeć i narzekać na forum
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 08:29   #1714
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

dobry

a ja się jednak na dukana nie zdecyduję może i jest skuteczny, ale wydaje mi niezbyt zdrowy dla organizmu. co prawda problemów z wątrobą ani cholesterolem nie mam, ale wolę nie ryzykować.

poza tym jeszcze nie podoba mi się z tego wględu, że jestem przeciwna zarówno słodzikom jak i produktom które zawierają rzekomo 0% tłuszczu. jestem zdania że najzdrowsze są produkty pełnowartościowe, tylko w rozsądnych, umiarkowanych ilościach, no bo skoro mleko, ser czy jogurt nie mają tłuszczu, to co mają zamiast niego toż to sama chemia jest. a ja jestem zwoleniczką zdrowych, naturalnych produktów.

tak więc przede mną dieta MŻ WR
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 08:42   #1715
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Dzien dobry!

Olu witaj na diecie!
Mi w tym tygodniu idzie ciezko, bo w srode wypilam duzo za duzo wczoraj wyszlam z kolezanka na koktajle i kino = popcorn, cola i dawali gratis batonika wiec nie odmowilam nie
I dzisiaj znowu mam wypad do pubu z moja grupa studencka a potem piknik z dziewczynami

Deanerys zaraz zerkne na wieszak Jaka Ty jestes szczuplutka!! Styl ubierania nie w moim stylu, ale wygladasz tak brytyjsko

Wiecie co dali mi progesteron na przesuniecie okresu (sam, nie pigulki hormonalne). Bierze sie max przez 10-14 dni przed spodziewanym okresem.
Brala to kiedys ktora?
__________________


Edytowane przez bellebelle
Czas edycji: 2010-06-19 o 08:45
bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:46   #1716
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
dzieńńńńńńńńńńń dobryyyyyyyyyyyyyy!!!
diety dzień pierwszy uważamy za rozpoczęty
potrzebuję dużo motywacji, proszę krzyczeć na mnie jak będę jęczeć i narzekać na forum
ja mam swoje zdanie na temat tej diety .... ale powodzenia zycze

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
dobry

a ja się jednak na dukana nie zdecyduję może i jest skuteczny, ale wydaje mi niezbyt zdrowy dla organizmu. co prawda problemów z wątrobą ani cholesterolem nie mam, ale wolę nie ryzykować.

poza tym jeszcze nie podoba mi się z tego wględu, że jestem przeciwna zarówno słodzikom jak i produktom które zawierają rzekomo 0% tłuszczu. jestem zdania że najzdrowsze są produkty pełnowartościowe, tylko w rozsądnych, umiarkowanych ilościach, no bo skoro mleko, ser czy jogurt nie mają tłuszczu, to co mają zamiast niego toż to sama chemia jest. a ja jestem zwoleniczką zdrowych, naturalnych produktów.

tak więc przede mną dieta MŻ WR
i tu sie zupelnie zgadzam .....100%
wczoraj mielismy z tz rozmowe ... jak to "zmienilismy sie fizycznie" od pewnego czasu.... niestety błedy zywieniowe,praktycznie zero ruchu tak to sa glowne powody naszych narzekan jeszcze jestesmy mlodzi odrobina silnej woli i z pewnoscia bedzie dobrze (chyba)

ps. peorth tak na marginesie pamietam jak jeszcze rok temu pisalas, ze chcialabyc przytyc ... czy to nie jest dziwne co moze sie stac z naszym cialem w ciagu 1 roku

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Mi w tym tygodniu idzie ciezko, bo w srode wypilam duzo za duzo wczoraj wyszlam z kolezanka na koktajle i kino = popcorn, cola i dawali gratis batonika wiec nie odmowilam nie
I dzisiaj znowu mam wypad do pubu z moja grupa studencka a potem piknik z dziewczynami
mnialam nie pisac "a nie moiwlam" ale..... u mnie cizko z powstrzymaniem sie od komentarzy
Cytat:
Wiecie co dali mi progesteron na przesuniecie okresu (sam, nie pigulki hormonalne). Bierze sie max przez 10-14 dni przed spodziewanym okresem.
Brala to kiedys ktora?
ja bralam tabletki ale nie polecam

*****
wstalam,pije kawe i zdajesie zbieram sie na gym
tzn tak ide ide
za oknem szaro buro i ponuro
kase wydalam wczoraj
no ........ coz tu innego robic
udanego łikendu
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 10:50   #1717
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość


mnialam nie pisac "a nie moiwlam" ale..... u mnie cizko z powstrzymaniem sie od komentarzy


ja bralam tabletki ale nie polecam
Ale dlaczego "a nie mowilam"? Czy ja kiedykolwiek udawalam, ze swieta jestem

Tabletek tez nie lubie, ale te bede brala tylko tydzien przed slubem=okresem wiec mam nadzieje, ze mnie nie rozwali tak mocno
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 10:59   #1718
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Dzien dobry!

Deanerys zaraz zerkne na wieszak Jaka Ty jestes szczuplutka!! Styl ubierania nie w moim stylu, ale wygladasz tak brytyjsko

Wiecie co dali mi progesteron na przesuniecie okresu (sam, nie pigulki hormonalne). Bierze sie max przez 10-14 dni przed spodziewanym okresem.
Brala to kiedys ktora?
Hihi brytyjsko. Sama mam takie odczucie czasem, ale to dlatego, ze w Polsce ciuchow nie kupuje, a tu wiadomo co dostepne jest - tuniki itp. Poza tym, jak pisalam ostatnio duzo nosze leginsy bo sa wygodne.

E moj wieszak spotkal sie z chlodnym przyjeciem.

Milej soboty laski my idziemy do Tate Modern!

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Oczywiscie za konstruktywna krytyke wszystkim dziekuje co sie wpisaly!
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:34   #1719
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

bylam niedawno z wujostwem w libanskiej knajpce na kolacji i na deser mielismy takie cos co wygladalo jak vermicelli w jakims slodkim syropie. Wiecie moze o co mi chodzi i jak to sie nazywa? bylo pyszne i nie potrafie znalezc na to przepisu
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 11:41   #1720
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
dobry

a ja się jednak na dukana nie zdecyduję może i jest skuteczny, ale wydaje mi niezbyt zdrowy dla organizmu. co prawda problemów z wątrobą ani cholesterolem nie mam, ale wolę nie ryzykować.

poza tym jeszcze nie podoba mi się z tego wględu, że jestem przeciwna zarówno słodzikom jak i produktom które zawierają rzekomo 0% tłuszczu. jestem zdania że najzdrowsze są produkty pełnowartościowe, tylko w rozsądnych, umiarkowanych ilościach, no bo skoro mleko, ser czy jogurt nie mają tłuszczu, to co mają zamiast niego toż to sama chemia jest. a ja jestem zwoleniczką zdrowych, naturalnych produktów.

tak więc przede mną dieta MŻ WR

podpisuje sie pod tym rekoma i nogoma

Zreszta, juz tu ostatnio marudzilam, ze ja wole maslo i prawdziwy cukier lub jeszcze lepiej miod, po prostu powinnam jesc ich mniej . Za to pod wplywem dukanowej lektury mam zamiar jeszcze bardziej ograniczyc niektore frmy weglowodanow (bagietki, makaron, ziemniaki) na rzecz wiekszych porcji surowek . No i poki paluch mi sie nie zagoi to duzo zrodel wapnia .

Na przeswietlenie nie pojechalam, bo okazuje sie, ze tych malych palcow nie sa w stanie nawet porzadnie unieruchomic i zazwyczaj w pogotowiu sugeruja ludziom, ze jesli zlamany, to im to tylko przywiaza do palca obok (np. tasma klejaca ), a tyle to mozna zrobic bez przeswietlenia, prawda? Tymczasem kustykam sobie, lykam arnike, duzo przesiaduje na kanapie i unikam jak ognia zbyt energicznych napadow hanusinej milosci, bo juz mi sie raz otarla o stope tak, ze sie poplakalam.
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-06-19 o 11:42
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 12:09   #1721
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Niech no która mi tu pizzę podrzuci na obiad.... Ja mam chili con carne dzisiaj ale coś czuję że nie dobrałam dzisiaj dania do mojej zachcianki kulinarnej

wiolqn to chyba nie pierwszy raz kiedy znalazłaś pieniądze w sklepie charity? Chyba że się mylę i to była jakaś inna KAWA...

Ja mam problem z P60 i P45. Moj dawny pracodawca wysłał to na adres pod którym już nie mieszkaliśmy,choć podałam nowy. Nie doszedł więc do mnie a i do pracodawcy nei wrócił czyli najprawdopodobniej wylądował w koszu. Wiem że mogę teraz starać się o zwrot podatku z ubiegłego roku ale nie mam dokumentów żadnych, tylko list ile zarobiłam w poprzednim roku. I co teraz robić? mogę prosić o wydanie duplikatu P60 (będzie ciężko coś wyegzekwować) ale co z P45?

Kofika aż weszłam z ciekawości na Twój wieszak żeby zobaczyć tą Twoją kompozycję....

Szperr przykra sprawa z palcem. Nie będę radziła jechać na pogotowie czy też nie bo byłby to z mojej strony cynizm. Sama do lekarzy nie chodzę. Oby nie było to złamanie. Tego Ci życzę
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 13:34   #1722
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ps. peorth tak na marginesie pamietam jak jeszcze rok temu pisalas, ze chcialabyc przytyc ... czy to nie jest dziwne co moze sie stac z naszym cialem w ciagu 1 roku
to bylo nie tylko rok, ale tez 10 kilo i dwa rozmiary temu

ok zmykam zanim mnie ktos capnie bo z pracy pisze
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 13:55   #1723
Kasienka :)
Raczkowanie
 
Avatar Kasienka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 245
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Hej dziewuszki troszkę Was dziś podczytałam, kilka stron ale widzę,że dużo się tu nie zmieniło, dalej tak szalone jak były ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub przygotowania w toku, w tym tygodniu będzie ich dużo,bo TŻ przylatuje jutro,więc i usc i do księdza trzeba iśc,poza tym spotkanie z ludźmi od cateringu i z dekoratorką,a w czwartek odebranie sukni itp ufff troszkę się już stresuję, szczególnie jak oglądam płytki z wesel. Zakupiłam dziś meliskę i mam zamiar pić codziennie, być może coś pomoże pozdrawiam Was wszystkie
Kasienka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 14:25   #1724
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
I co teraz robić? mogę prosić o wydanie duplikatu P60 (będzie ciężko coś wyegzekwować) ale co z P45?
mozesz poprosic pracodawce o duplikat p60 i p45 oraz o statement of earnings. w revenue beda potrzebowali tego statementu wlasnei bo duplikatu moga ci nei przyjac (ja tak mialam jak staralam sie o zwrot dla brata)

u mnei dzien pieroga. gotuja sie ziemniaczki na nadzienei do ruskich, soczewica i miesko. bedziemy z TaZem lepic. a ja bede musialam sie oprzec zjedzeniu hmmmm
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 15:13   #1725
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Ja mam problem z P60 i P45. Moj dawny pracodawca wysłał to na adres pod którym już nie mieszkaliśmy,choć podałam nowy. Nie doszedł więc do mnie a i do pracodawcy nei wrócił czyli najprawdopodobniej wylądował w koszu. Wiem że mogę teraz starać się o zwrot podatku z ubiegłego roku ale nie mam dokumentów żadnych, tylko list ile zarobiłam w poprzednim roku. I co teraz robić? mogę prosić o wydanie duplikatu P60 (będzie ciężko coś wyegzekwować) ale co z P45?

Wiolqn mnie ubiegla

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki troszkę Was dziś podczytałam, kilka stron ale widzę,że dużo się tu nie zmieniło, dalej tak szalone jak były ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub przygotowania w toku, w tym tygodniu będzie ich dużo,bo TŻ przylatuje jutro,więc i usc i do księdza trzeba iśc,poza tym spotkanie z ludźmi od cateringu i z dekoratorką,a w czwartek odebranie sukni itp ufff troszkę się już stresuję, szczególnie jak oglądam płytki z wesel. Zakupiłam dziś meliskę i mam zamiar pić codziennie, być może coś pomoże pozdrawiam Was wszystkie
Ja jeszcze 6 tygodni, tez sie zaczynam denerwowowac, a bylam taka ostoja spokoju do niedawna. W kazdym razie trzymam kciuki zeby wszystko bylo tak jak chcesz
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:50   #1726
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Moze Adas chce na swieze powietrze?
Pewnie tak. Zabralam go dzisiaj do Warwick Castle:
http://www.warwick-castle.co.uk/
Zrobilismy sobie z tego cala wyprawe, ze piknikiem i wspinaniem sie na zamkowe mury i odpoczynkiem nad rzeka... Alez tam jest przepieknie!!! Tylko troche daleko od nas... no ale raz od wielkiego dzwonu mozna sie gdzies dalej przejechac, nie?
A, no i mialam taki kuponik z Tesco - wiec 1 bilet byl za darmo (19funtow, hehehe)

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a dalas sie komus innemu dorwac do kierownicy
Nie Ja nie lubie byc wozona, wole sama prowadzic, ale dzisiaj juz sie poddalam i oddalam - kierownice TZowi - ktory prul po M40 ponad 90 na godzine (mil, nie kilometrow), doprowadzajac moje praworzadne serduszko do drżenia

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Po 3 latatch i kilkunastu listach i telefonach do HM Revenue TaZowi przyslali rozliczenie za pierwszy rok. (...)Trzeba bedzie znowu do nich dzwonic albo pisac. Rysia wykorzystam bo jak ja zadzwonie to mi kaza miec TaZa obok, jak udam ze ja to on to i tak mi powiedza ze ja to nei on i nic sie nei dowiem. Cyrki z nimi.
No wlasnie: ja dzwonilam tam w imieniu brata i od razu panienka mi powiedziala, ze nic mi nie powie. A ja na to: to poprosze o udzielenie OGOLNYCH wskazowek i informacji. No i ona sie zasmiala i powiedziala mi wszystko w sumie, co chcialam wiedziec.

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Ja jakos nie mam szczescia, tak samo na smacznym moj przepis przeszedl bez echa.
A jaki to byl przepis??? Podaj linka, ja chetnie zajrze

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ostatnio zalozylam sobie getry, koszulke z Brazylia (akurat mecz grali) i nowe obcasy i zostalam obtrabiona przez mijajace mnie samochody.
Moze nie powinnam sie do tego przyznawac, ale takie "dowody adoracji" zawsze poprawiaja mi humor A Ty, Wiolqn, widze, szalejesz! Co powiedzial TZ na tego Murzyna???

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
(...) jak na parkingu miejsca zabraknie, to parki jak znalazł, w dodatku parking to taki bardziej take away, a w parku wszystko można na miejscu załatwić (eat in taki )
Jakie porownania, Peorth bardzo... hmmm... obrazowe

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Im wiecej pijesz tym bardziej drenujesz organizm, taki paradoks
Zgadza sie. Spuchnietym kobietom w ciazy zaleca sie, zeby wiecej piły

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość

Kiedys na poczatku znajomosci wielce zdziwiony i niemalze zniesmaczony Tz spytal sie mnie czemu moja mama dala nam imiona na te sama litere.
No to ja i moje rodzenstwo dopiero zrobilibysmy wrazenie na TZcie Bo nie tylko nasze imiona zaczynaja sie na ta sama literke, ale i drugie imiona tez

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
dobry
(...) jestem zdania że najzdrowsze są produkty pełnowartościowe, tylko w rozsądnych, umiarkowanych ilościach, no bo skoro mleko, ser czy jogurt nie mają tłuszczu, to co mają zamiast niego toż to sama chemia jest. a ja jestem zwoleniczką zdrowych, naturalnych produktów.

tak więc przede mną dieta MŻ WR
Swiete slowa! Nie moglabym sie bardziej zgodzic z Peorth
Z reszta na mnie dieta NŻT (nie żryj tyle) dziala zdecydowanie najlepiej ze wszystkich diet na swiecie.

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub
Ojejku, ale to zlecialo, a przeciez jeszcze niedawno siedzialysmy przy kawie w Londynie i omawialysmy szczegoly sukienkowo-organizacyjne! Mam nadzieje, ze wszystko sie uda i pojdzie dokladnie po Twojej mysli!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 16:50   #1727
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ale dlaczego "a nie mowilam"? Czy ja kiedykolwiek udawalam, ze swieta jestem
ale ja przeciez nie o tym..... ze ty pijesz czy ze znajomymi sie spotykasz
tylko o diecie ktora wlasnie szlag trafił

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Chyba że się mylę i to była jakaś inna KAWA...


Cytat:
Kofika aż weszłam z ciekawości na Twój wieszak żeby zobaczyć tą Twoją kompozycję....
to jak juz wlazla to mogla co napisac
Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki troszkę Was dziś podczytałam, kilka stron ale widzę,że dużo się tu nie zmieniło, dalej tak szalone jak były ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub przygotowania w toku, w tym tygodniu będzie ich dużo,bo TŻ przylatuje jutro,więc i usc i do księdza trzeba iśc,poza tym spotkanie z ludźmi od cateringu i z dekoratorką,a w czwartek odebranie sukni itp ufff troszkę się już stresuję, szczególnie jak oglądam płytki z wesel. Zakupiłam dziś meliskę i mam zamiar pić codziennie, być może coś pomoże pozdrawiam Was wszystkie
kasienko trzymaj sie i napewno wszystko bedzie pieknie .....
ja pamietam ze tez zaczelam sie stresowac na tydzien przed.... ale w dzien slubu wszytsko poszlo p mojej mysli

*******
ja wlansie wypocilam sporo na upsa
i jeszcze basen zaliczylam
a teraz sie zbieramy na rozrywke
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 18:13   #1728
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Vedma, fajny dzien Masz zdjecia?

Kasiu, juz tylko tydzien?! Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo jak z platka Odezwiesz sie tu jeszcze przed weekendem?

Sylwunia, a jak daleko Ty jestes z przygotowaniami?

Tak wogole to sporo tu tegorocznych panien mlodych Kasia, Sylwia, Belle, Maatra... ktos jeszcze? Anka to chyba w zeszlym roku, nie?

Bylam jednak u lekarza (tak dla swietego spokoju ) i faktycznie mam malucha zlamanego i to tak brzydko, z przemieszczeniem. Dwoch lekarzy mnie poinstruowalo ze sroga mina, ze mam duzo odpoczywac z noga w gorze, robic okladziki a na piete moge probowac stawac dopiero za kilka dni. Dwoch ich bylo, bo pierwszemu troche sie w twarz zasmialam jak powiedzial ze mam nie chodzic. Az mi glupio bylo, bo rozumiem czemu to mowil tylko... nie chodzic? Wez tu i nie chodz majac 2.5-latke w domu . Hania juz teraz szaleje z moimi kulami, podobno gra w hokeja . Oby mnie za nie nie lapala jak bede kustykac, bo calkiem sie polamie
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:00   #1729
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ano wlasnie nie. Maka jest zolta, skrobia jest biala i przypomina skrobie ziemniaczana. Ma te same wlasciwosci zageszczajace ale ma mniej wegli niz ziemniaczana. Ma tez paskudny metaliczny posmak wiec duzo jej uzyc si enei da. tyle co zagescic sos lub budyn
Ja mam cornflour z Tesco i jest biala. Posmaku nie zauwazylam. Tu sie chyba uzywa tych nazw zamiennie.

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
dobry

a ja się jednak na dukana nie zdecyduję może i jest skuteczny, ale wydaje mi niezbyt zdrowy dla organizmu. co prawda problemów z wątrobą ani cholesterolem nie mam, ale wolę nie ryzykować.

poza tym jeszcze nie podoba mi się z tego wględu, że jestem przeciwna zarówno słodzikom jak i produktom które zawierają rzekomo 0% tłuszczu. jestem zdania że najzdrowsze są produkty pełnowartościowe, tylko w rozsądnych, umiarkowanych ilościach, no bo skoro mleko, ser czy jogurt nie mają tłuszczu, to co mają zamiast niego toż to sama chemia jest. a ja jestem zwoleniczką zdrowych, naturalnych produktów.

tak więc przede mną dieta MŻ WR
Dac jej witamin z grupy B - dobrze gada .
Ja mam podobne zdanie. Wg mnie Dukan powoduje ze organizm zwalnia przemiane materii - dlatego potem latwo o efekt jojo.

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

podpisuje sie pod tym rekoma i nogoma
Chyba jednom nogom .

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki troszkę Was dziś podczytałam, kilka stron ale widzę,że dużo się tu nie zmieniło, dalej tak szalone jak były ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub przygotowania w toku, w tym tygodniu będzie ich dużo,bo TŻ przylatuje jutro,więc i usc i do księdza trzeba iśc,poza tym spotkanie z ludźmi od cateringu i z dekoratorką,a w czwartek odebranie sukni itp ufff troszkę się już stresuję, szczególnie jak oglądam płytki z wesel. Zakupiłam dziś meliskę i mam zamiar pić codziennie, być może coś pomoże pozdrawiam Was wszystkie
Witaj Kasiu - wlasnie sie wczoraj zastanawialam co slychac u ciebie .
Udanej zabawy na weselu - wszystko bedzie dobrze . Licze na fotki . Kawalka tortu nie musisz mi wysylac - jestem na diecie .

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Hania juz teraz szaleje z moimi kulami, podobno gra w hokeja . Oby mnie za nie nie lapala jak bede kustykac, bo calkiem sie polamie

Ciesz sie ze nie w baseball .


Bylam dzis na zakupach. Moje lupy to: torebka, buty, cycnik, 2 topy i 2 spodnice , ze nie wspomne co na ebayu kupilam .
Chyba sobie musze kureczek przykrecic.

Spodobaly mi sie jeszcze te buty http://www.asos.com/Faith/Faith-Drak...t=-1&clr=Black poprosilam o drugi do przymierzenia, niestey zostal tylko ten jeden ..ostatni . Pani co prawda zaproponowala ze mi je zostawi jak sie drugi znajdzie, ale podziekowalam.
No i tak sie obeszlam smakiem.

Dobrze ze choc te spodnice super leza i tanie jak barszcz bo z czeriti . A firmowki - jedna z Monsoon a druga z Sandwich .

Top taki http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...igners%7EWomen

Edytowane przez lorelei
Czas edycji: 2010-06-19 o 19:04
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-19, 19:25   #1730
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

wiolqn ja już raz do nich pisałam i właśnie mi przysłali statement of earnings zamiast P60. No ale będę ich gnębiła, bo wobec powyższego nie mam żadnego dowodu na to do kiedy pracowałam.

Lori niezłe zakupy! Pochwal się co na ebayu kupiłaś? Ja czekam na moje dwie bluzki letnie

Kasia powodzenia, wszystkie liczymy na fotki I wódkę weselną też

szperku szybkiego powrotu do zdrowia!! założyli Ci gips czy plasterki??

Kawa a tobie coś nie pasuje, że się ze mnie śmiejesz?? BTW miałaś kiedyś taką "ksywkę"?
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-19 o 19:31
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 20:31   #1731
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Vedma, fajny dzien Masz zdjecia?
Mam, na aparacie. Cos ostatnio nie moge sie zmobilizowac, zeby zdjecia pozrzucac...
Szperrrku, uwazaj na siebie z ta noga - taki zlamany palec moze sie baaardzo dlugo goic jesli nie posluchasz lekarzy. I bedzie bolal

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Bylam dzis na zakupach. Moje lupy to: torebka, buty, cycnik, 2 topy i 2 spodnice , ze nie wspomne co na ebayu kupilam .
Chyba sobie musze kureczek przykrecic.
Chyba???
Zazdrosc mnie zjada! Ale brat wlasnie oznajmil, ze juz sie wczytuje w temat przywracania kobiet po ciazy do formy A wtedy - dopiero zaszaleje zakupowo!
Tak w ogole to bardzo mi sie podobaja te buty, co to byl w sklepie tylko jeden...

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
wiolqn ja już raz do nich pisałam i właśnie mi przysłali statement of earnings zamiast P60. No ale będę ich gnębiła, bo wobec powyższego nie mam żadnego dowodu na to do kiedy pracowałam.
A na tym statemencie nie ma zadnych dat???
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 21:26   #1732
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki troszkę Was dziś podczytałam, kilka stron ale widzę,że dużo się tu nie zmieniło, dalej tak szalone jak były ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub przygotowania w toku, w tym tygodniu będzie ich dużo,bo TŻ przylatuje jutro,więc i usc i do księdza trzeba iśc,poza tym spotkanie z ludźmi od cateringu i z dekoratorką,a w czwartek odebranie sukni itp ufff troszkę się już stresuję, szczególnie jak oglądam płytki z wesel. Zakupiłam dziś meliskę i mam zamiar pić codziennie, być może coś pomoże pozdrawiam Was wszystkie
Kasia trzymam mocno kciuki żeby wszystko się ladnie bez problemów załatwiło i baw się dobrze kochana na weselu no i czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Jakie porownania, Peorth bardzo... hmmm... obrazowe


Z reszta na mnie dieta NŻT (nie żryj tyle) dziala zdecydowanie najlepiej ze wszystkich diet na swiecie.
ad 1

ad 2 dziś dietkowałam: na lunch sałatka z tunczykiem, na obiad nadziewana papryka, duuużo wody, owoce i zielona herbata
z grzeszków: brioszki na śniadanie i sernik z truskawkami na deser, oraz sztuk kilka śliwek w czekoladzie, ale ciiiiii.... i tak robię postępy jako takie

Vedmo a pokażesz zdjęcia z Warwick? Też mam kuponiki z Tesco

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bylam jednak u lekarza (tak dla swietego spokoju ) i faktycznie mam malucha zlamanego i to tak brzydko, z przemieszczeniem. Dwoch lekarzy mnie poinstruowalo ze sroga mina, ze mam duzo odpoczywac z noga w gorze, robic okladziki a na piete moge probowac stawac dopiero za kilka dni. Dwoch ich bylo, bo pierwszemu troche sie w twarz zasmialam jak powiedzial ze mam nie chodzic. Az mi glupio bylo, bo rozumiem czemu to mowil tylko... nie chodzic? Wez tu i nie chodz majac 2.5-latke w domu . Hania juz teraz szaleje z moimi kulami, podobno gra w hokeja . Oby mnie za nie nie lapala jak bede kustykac, bo calkiem sie polamie
Kuruj się w takim razie, jak z przemieszczeniem, to ból musi być okropny

Swoją drogą chciałabym zobaczyć jak Hania gra kulami w hokeja

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Dac jej witamin z grupy B - dobrze gada .


Bylam dzis na zakupach. Moje lupy to: torebka, buty, cycnik, 2 topy i 2 spodnice , ze nie wspomne co na ebayu kupilam .
Chyba sobie musze kureczek przykrecic.
Zjadłam dziś Banana
ale chyba zaraz się wybiorę po jakąś witaminę do barku, bo dziś wieczór w domu, a tż ogląda jakiś film dokumentalny o księżycu czy jakimś innym kosmosie więc muszę się sama sobą zająć

A buty śliczne, lubię taki obcas, bo się w nim da chodzić, a wygląda super na stopie


kto na witaminę reflektuje?
Vedma, ja wiem że Ty byś chciała
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2010-06-19 o 21:28
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:29   #1733
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Vedma, ja wiem że Ty byś chciała
Ciiii!
... bo sie wyda!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:37   #1734
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
kto na witaminę reflektuje?
ja sie witaminazuje juz od jakiejs chwili
a co do grzeszkow dietowych to frytki dzis zezarlam tz mnie skusil
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
zawsze jest wymowka

Lori butki fajne szkoda ze 2 nie bylo

ps.dlaczego ja nie moge juz pic tyle wina co kiedys
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:39   #1735
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

wiolqn gratuluje znalezionej dwudziestki

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
poczytałam troszkę o Dukanie i się przeraziłam nie wiem czy ja nie wykorkuję na takiej diecie no i wogóle muszę się doinformować. no bo jak to jest z tą zatrzymaną w organiźmie wodą? gdzie ona właściwie zatrzymuje skoro tyle kilo aż jej jest
peorth przecież Ty chuda jesteś, na własne oczy widziałam!

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja to sobie nic obicecywac nie powinnam,po pracy
zamiast na basen polazalam na sklepy ....
i wyszlam z 2 zółtymi jaskami
zoltym runnerem
i zółtym sweterkiem ......
|



Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
wlasnie sie bawie komponujac wieszak z nowym sweterkiem
spragnionam krytyki


Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Dzien dobry!Wiecie co dali mi progesteron na przesuniecie okresu (sam, nie pigulki hormonalne). Bierze sie max przez 10-14 dni przed spodziewanym okresem.
Brala to kiedys ktora?
ja bym z hormonami nie igrała

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki troszkę Was dziś podczytałam, kilka stron ale widzę,że dużo się tu nie zmieniło, dalej tak szalone jak były ja już od 3 tygodni jestem w Polsce,a za tydzień już ślub przygotowania w toku, w tym tygodniu będzie ich dużo,bo TŻ przylatuje jutro,więc i usc i do księdza trzeba iśc,poza tym spotkanie z ludźmi od cateringu i z dekoratorką,a w czwartek odebranie sukni itp ufff troszkę się już stresuję, szczególnie jak oglądam płytki z wesel. Zakupiłam dziś meliskę i mam zamiar pić codziennie, być może coś pomoże pozdrawiam Was wszystkie
trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
u mnei dzien pieroga. gotuja sie ziemniaczki na nadzienei do ruskich, soczewica i miesko. bedziemy z TaZem lepic. a ja bede musialam sie oprzec zjedzeniu hmmmm
ponad 70 pierogów i nic nie zjadłaś? w takim razie musimy się spotkać

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bylam jednak u lekarza (tak dla swietego spokoju ) i faktycznie mam malucha zlamanego i to tak brzydko, z przemieszczeniem.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:44   #1736
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

oooooooo koculllooooooo a tak od siebie cos napisac to nie łaska
eloo again
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 22:54   #1737
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
oooooooo koculllooooooo a tak od siebie cos napisac to nie łaska
eloo again
przecież coś tam napisałam

Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 23:02   #1738
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
przecież coś tam napisałam

Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
superrrrrrrrrrrrrrrr
ja chyba tez zmykam do wyrka si ja
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 00:52   #1739
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Vedma, fajny dzien Masz zdjecia?

Sylwunia, a jak daleko Ty jestes z przygotowaniami?


Bylam jednak u lekarza (tak dla swietego spokoju ) i faktycznie mam malucha zlamanego i to tak brzydko, z przemieszczeniem. Dwoch lekarzy mnie poinstruowalo ze sroga mina, ze mam duzo odpoczywac z noga w gorze, robic okladziki a na piete moge probowac stawac dopiero za kilka dni. Dwoch ich bylo, bo pierwszemu troche sie w twarz zasmialam jak powiedzial ze mam nie chodzic. Az mi glupio bylo, bo rozumiem czemu to mowil tylko... nie chodzic? Wez tu i nie chodz majac 2.5-latke w domu . Hania juz teraz szaleje z moimi kulami, podobno gra w hokeja . Oby mnie za nie nie lapala jak bede kustykac, bo calkiem sie polamie
Moj TZ jedzie na swoj weekend kawalerski do Warwick.

Przygotowania do slubu ida pelna para. A dzisiaj wlascicielka sklepu slubnego powiedziala mi, ze dzwonili do niej z programu 4 Weddings i chcieli namiary na panny mlode, ktore biora slub miedzy lipcem a koncem sieprnia. Zostawili jej namiary jakby kogos miala, no i sie zastanawiam co zrobic.

Dobrze, ze poszlas do lekarza, teraz sie kuruj. Trzymam kciuki za szybkie zagojenie sie palca.

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
przecież coś tam napisałam

Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
Gratulacje, nie ma to jak praca, ktora sie lubi.

Plany na jutro? Bo ja nic nie robie- za duzo sie dzialo przez ostanie dwa dni. Wczoraj rano do pracy, ale tylko do obiadu (a mial byc wolny piatek), potem bylam z mama na zakupach. 6 godzin lazenia po sklepach i do domu wrocilam z pustymi (prawie) rekami.
Dzisiaj Zumba, zakupy, wieczorem teatr i przyjecie po wystepie, bo dzisiaj ostatnia noc. Niedawno wrocilam do domu. Padam. Jutro nie wyjde z lozka.

Dobra, bo znowu przynudzam, ide spac. Dobranoc.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...


Edytowane przez sylwunia3009
Czas edycji: 2010-06-20 o 00:54
sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 10:49   #1740
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Moj TZ jedzie na swoj weekend kawalerski do Warwick.

Przygotowania do slubu ida pelna para. A dzisiaj wlascicielka sklepu slubnego powiedziala mi, ze dzwonili do niej z programu 4 Weddings i chcieli namiary na panny mlode, ktore biora slub miedzy lipcem a koncem sieprnia. Zostawili jej namiary jakby kogos miala, no i sie zastanawiam co zrobic.
wow kawalerskiw w Warwick fajne miejsce - ciekawe czy po kilku godzinach imprezowania zobacza biala dame
a co tu sie zastanawiac??? ja bym sie zgodzila fajna sprawa ktora pewnie juz wiecej sie nie powtorzy

Vedmo a ty juz nie bylas w Warwick wczesniej?
no w sumie piekne miejsce, ale ja nie wiem czy wybralabym sie tam raz jeszcze...no chyba ze z dzieciakami kiedys

*****

czy ja mam jakies plany na dzis ....???
hym jestem cala obolala po wczoraj :/ ale mimo wszytsko chcialabym pojsc na basen .... widzialam jeszcze takie shorty fajne w debenhams
Moze zatem w drodze na basen zahacze o sklep to jest pomysl

miłej niedzieli
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.