KAWArnia na emigracji - parking strzezony - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 11:41   #1741
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

ps.dlaczego ja nie moge juz pic tyle wina co kiedys
nie te lata

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
peorth przecież Ty chuda jesteś, na własne oczy widziałam!
ogólnie jestem nadal stosunkowo szczupła, nogi mam chude , ale jak już pisałam ubrania się stają na mnie przyciasne w biodrach i brzuchu, a zamiast kupować nowych ciuchów o rozmiar większych wolę schudnąć, więc dlatego dieta, ale chcę zrzucić tylko jakieś 5-8 kilo, nie więcej

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
na 11 piętro
ja ostatnio przestałam też korzystać z windy i wchodzę na 3 i to mnie dobija, na górze jestem bez tchu

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
czy ja mam jakies plany na dzis ....???
hym jestem cala obolala po wczoraj :/ ale mimo wszytsko chcialabym pojsc na basen .... widzialam jeszcze takie shorty fajne w debenhams
Moze zatem w drodze na basen zahacze o sklep to jest pomysl

miłej niedzieli
a ja dopiero się obudziłam.... tż poszedł śniadanko zrobić....
i moje plany na dziś to słodkie lenistwo
no i będę gotować pomidorówkę na kości, zawsze robię na kurczaku więc chcę dla odmiany na kości, a na drugie chyba zrobię takie lekkie leczo, bo mam kilka papryk. albo coś meksykańskiego zobaczymy.
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 12:03   #1742
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Zmobilizowalyscie mnie do diety i cwiczen Dieta Mz i rozpoczynam A6w dzis wieczorem

Koculku: bardzo sie ciesze, ze nowa praca jest ok

Lece, stos papierow za mna lezy do wypelnienia, nie znosze tego
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:24   #1743
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Koculku, bardzo sie ciesze, ze nowa praca tak Ci sie podoba

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
Vedmo a ty juz nie bylas w Warwick wczesniej?
no w sumie piekne miejsce, ale ja nie wiem czy wybralabym sie tam raz jeszcze...no chyba ze z dzieciakami kiedys
Bylam, ale nie zwiedzalam zamku, tylko miasto. Zamek widzialam przez płot
Ja tez generalnie wole jezdzic w nowe miejsca...

Nie wiem, co sie dzieje, ale od kilku dni moglabym spac i spac. Nie to, ze odpoczac - po prostu po kilku godzinach aktywnosci oczy same mi sie zamykaja...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:32   #1744
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

A na tym statemencie nie ma zadnych dat???
No właśnie nie ma. Jest tylko podsumowanie ile zarobiłąm w 2009 r.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
j

ps.dlaczego ja nie moge juz pic tyle wina co kiedys
A kto Ci tak powiedział?

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość

Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
Świetnie że Ci się podoba w nowej pracy.

Ja wczoraj odmówiłam przyjścia na spotkanie rekrutacyjne na pracownika dziekanatu. A wszystko z powodu wynagrodzenia jakie oferowali- 1200 zł netto. Odejmując koło 400-500 zł na dojazd (ok 30 km w jedną stronę) to jest płaca godna pożałowania....

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość

Przygotowania do slubu ida pelna para. A dzisiaj wlascicielka sklepu slubnego powiedziala mi, ze dzwonili do niej z programu 4 Weddings i chcieli namiary na panny mlode, ktore biora slub miedzy lipcem a koncem sieprnia. Zostawili jej namiary jakby kogos miala, no i sie zastanawiam co zrobic..

dawaj, dawaj chętnie Cie zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

czy ja mam jakies plany na dzis ....???
hym jestem cala obolala po wczoraj :/ ale mimo wszytsko chcialabym pojsc na basen .... widzialam jeszcze takie shorty fajne w debenhams
Moze zatem w drodze na basen zahacze o sklep to jest pomysl

miłej niedzieli

niezła wymówka Pójść się pomęczyć na basen i mieć z tego korzyść materialną

****
Nie ma to jak miłe słowa od lubego Dzisiaj usłyszałam przez skejpa od TZ'ta (który nie widział mnie z 3 tyg.) że albo mu się wydaje albo schudłam co będę chłopaka z błędu wyprowadzała

Dziewczyny jak się zaopatrujecie na czarny strój kąpielowy na lato? Wolałabym kolorowy- wiadomo ale tylko czarny jest dobry na moje różniące się rozmiarem piersi....
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-06-20 o 13:36
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 13:37   #1745
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Lori niezłe zakupy! Pochwal się co na ebayu kupiłaś? Ja czekam na moje dwie bluzki letnie
Ola nawet nie pytaj . Dwa kardigany, 2 topy, buty, spodnice, henne, olejki i inne akcesoria do moich kosmetykow .
A to jeszcze nie koniec - mam 2 strony obserwowanych aukcji .

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Chyba???
Zazdrosc mnie zjada! Ale brat wlasnie oznajmil, ze juz sie wczytuje w temat przywracania kobiet po ciazy do formy A wtedy - dopiero zaszaleje zakupowo!
Tak w ogole to bardzo mi sie podobaja te buty, co to byl w sklepie tylko jeden...
Nie ma to jak wsparcie brata .

Ja tak mam szaly zakupowe przed wyjazdami, imprezami, wakacjami - bo zawsze mi cos potrzebne .
A o butach chyba moge zapomniec - przeczesalam internet i nic. Nawet na ebayu nie ma, a strona Faith nie dziala .


Zaraz jade na BBQ to rodzicow TZa - bedziemy celebrowac dzien ojca .

U nas piekna pogoda i ma byc tak caly tydzien a w Polsce ... leje . I po co ja te wszystkie letnie rzeczy kupilam ? Lepiej parasal sobie sprawie .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 14:59   #1746
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Dalej Lori chwal się co kupiłaś

Masz zaufanie co do sprzedawców kupując hennę lub olejki? Ja się zawsze boję że będą gorszej jakości....

A w PL może i pada ale nie wszędzie Chociaż Ty na południe lecisz,tam pogoda trochę gorsza, ale tak ma być tylko do środy...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 15:16   #1747
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Moj TZ jedzie na swoj weekend kawalerski do Warwick.

Przygotowania do slubu ida pelna para. A dzisiaj wlascicielka sklepu slubnego powiedziala mi, ze dzwonili do niej z programu 4 Weddings i chcieli namiary na panny mlode, ktore biora slub miedzy lipcem a koncem sieprnia. Zostawili jej namiary jakby kogos miala, no i sie zastanawiam co zrobic.


Plany na jutro?
oby tylko wrócił
zostaw namiary, nie ma to jak być w TV w ten piękny dzień
właśnie wróciliśmy z miasta i idę się połóżyć, jakaś taka senna jestem

a i kupiłam sobie kolejną koszulę i jedwabną apaszkę
http://www.hawesandcurtis.com/ladies...f_HISMD034-L02

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
na 11 piętro
ja ostatnio przestałam też korzystać z windy i wchodzę na 3 i to mnie dobija, na górze jestem bez tchu
mi się oddech zmienia z lekka na 10

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2011715 4]Zmobilizowalyscie mnie do diety i cwiczen Dieta Mz i rozpoczynam A6w dzis wieczorem


Lece, stos papierow za mna lezy do wypelnienia, nie znosze tego [/QUOTE]

to jakaś papierkowa dieta??

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Bylam, ale nie zwiedzalam zamku, tylko miasto. Zamek widzialam przez płot


Nie wiem, co sie dzieje, ale od kilku dni moglabym spac i spac. Nie to, ze odpoczac - po prostu po kilku godzinach aktywnosci oczy same mi sie zamykaja...
przez płot całkiem dobrze się zamki ogląda. Mi na ogół wystarcza oglądanie budynków z zewnątrz.
A ta Twoja senność to chyba normalna.

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj odmówiłam przyjścia na spotkanie rekrutacyjne na pracownika dziekanatu. A wszystko z powodu wynagrodzenia jakie oferowali- 1200 zł netto. Odejmując koło 400-500 zł na dojazd (ok 30 km w jedną stronę) to jest płaca godna pożałowania....


Dziewczyny jak się zaopatrujecie na czarny strój kąpielowy na lato? Wolałabym kolorowy- wiadomo ale tylko czarny jest dobry na moje różniące się rozmiarem piersi....
wcześniej nie wiedziałaś ile będą płacić? 1200 to śmiech, naprawdę.

Czarny strój prezentuje się dobrze z opalenizną.

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ola nawet nie pytaj . Dwa kardigany, 2 topy, buty, spodnice, henne, olejki i inne akcesoria do moich kosmetykow .
A to jeszcze nie koniec - mam 2 strony obserwowanych aukcji .

Zaraz jade na BBQ to rodzicow TZa - bedziemy celebrowac dzien ojca .
to wątek o zakupoholiczkach
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 15:37   #1748
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Gratulacje Koculek! Swietnie, ze udalo Ci sie znalezc ciekawa prace, ktora Ci sie podoba!

Dzis bylismy w Ikei, nic ciekawego. Za to wczoraj w Tate Modern, Tz wymyslil by jechac samochodem, bo chcial kupic jakies wykladzinowe kafelki na Liverpool St. Kafelkow nie kupil, ale za to uswiadomilismy sobie, ze nawet w sobote centrum Londynu samochodem to masakra. Parkingu kolo Tate szukalismy ponad pol godziny. Byl albo permit holders, albo cale zajete, potem jak juz znalezlismy jednen to byl w cenie 5 funtow za godzine, niezle. Na szczescie obok mozna bylo stanac za darmo, tzn za 4,5 za godzine, ale do 13, a to po 13 juz bylo. Tak czy inaczej pierwszy i ostatni raz do centrum samochodem. W Tate podobalo mi sie, bo tz umial wytlumaczyc sztuke nowoczesna, (studiowal kiedys) poza tym widzialam piekny obraz Pollocka pt Summertime i stwierdzilam ze warto by w domu taki miec. Niestety najtansza reprodukcja kosztuje ponad 100 funtow, wiec musze poczekac.

Wlosi cieniacy graja w pilke.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:15   #1749
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
o
a i kupiłam sobie kolejną koszulę i jedwabną apaszkę
http://www.hawesandcurtis.com/ladies...f_HISMD034-L02

wcześniej nie wiedziałaś ile będą płacić? 1200 to śmiech, naprawdę.

Czarny strój prezentuje się dobrze z opalenizną.
Nigdy poza PUP nie jest napisana wysokość wynagrodzenia.

W tym sklepie ostatnio jakaś promocja była że 5 koszul chyba za 90 F było. Tyle że jak widzę tą cenę to jakaś duuuża ta promocja ot nie była...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 16:39   #1750
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Rozmawialam z TZ i chyba sprobujemy. Zreszta nic nie szkodzi wyslac zgloszenia.Pewnie i tak nas nie wybiora ale warto sprobowac.

Ale piekny dzien mamy co? Opalilam sobie dekolt Tzn niby siedzialam w ogrodzie na sloncu ale nie sadzilam, ze sie opale, nie grzalo az tak mocno. Dzisiaj dzien nic nie robienia, nawet obiadu sie nam nie chce szykowac wiec TZ rozpalil grilla.

A co do weekendu kawalerskiego TZ, juz sie pewnie nie moze doczekac kiedy pojada. W sumie on wie tylko tyle, ze jada wlasnie tam i ze napewno ida na gokarty. I tyle. Nie ma pojecia co beda robic przez caly weekend.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-20, 18:26   #1751
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Czarny strój prezentuje się dobrze z opalenizną.
A ja myślę że czarny też dobrze wygląda z jasną nieopaloną karnacją
Ale stroje to ja lubię wesołe i kolorowe

A koszula piękna
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-20, 22:52   #1752
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

co robicie co was nie ma ?

szkoda ze juz "po" weekendze ale na nastepny jedziemy nad morze wiec juz odliczam dni
bylam i na zakupach i na basenie
pozniej poszlismy na spacer z tz, ktory mial ochote na junk food typu KFC i wiecie co.... odmowilam

Lori jak tak dalej pozjdzie to mnie przescigniesz w zakupach

a ja oprocz shortow zakupilam sobie jeszcze taki mini koszyk na plaze
https://wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=13474
ale mysle jeszcze o tej drugiej sukience,ktora "zawiesilam" na wieszaku
Matalan 14F na wakacje jak znalazl !!!

ok wracam do desperatek .....

jutro poniedziałek albo jak kto woli Monday wg monday brzmi jakos lagodniej
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 09:36   #1753
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Tydzien rowerka dzis sie zaczal wiec upki w gore i odkurzyc 2 kolka

(nasmarowalam posta z cytatami itd a przegladarka postanowila ze trzeba mi zamknac zakladke i poszlooo w czarna dziure wykasowanych postow)
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 11:24   #1754
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bylam jednak u lekarza (tak dla swietego spokoju) i faktycznie mam malucha zlamanego i to tak brzydko, z przemieszczeniem. Dwoch lekarzy mnie poinstruowalo ze sroga mina, ze mam duzo odpoczywac z noga w gorze, robic okladziki a na piete moge probowac stawac dopiero za kilka dni. Dwoch ich bylo, bo pierwszemu troche sie w twarz zasmialam jak powiedzial ze mam nie chodzic. Az mi glupio bylo, bo rozumiem czemu to mowil tylko... nie chodzic? Wez tu i nie chodz majac 2.5-latke w domu . Hania juz teraz szaleje z moimi kulami, podobno gra w hokeja . Oby mnie za nie nie lapala jak bede kustykac, bo calkiem sie polamie
no widzisz! a jakbys nie poszla! Dali ci jakies przeciwbolowe? Hehe Hania lobuz - dzieci to dopiero maja wyobraznie

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Bylam dzis na zakupach. Moje lupy to: torebka, buty, cycnik, 2 topy i 2 spodnice, ze nie wspomne co na ebayu kupilam .
Chyba sobie musze kureczek przykrecic.

Spodobaly mi sie jeszcze te buty http://www.asos.com/Faith/Faith-Drak...t=-1&clr=Black poprosilam o drugi do przymierzenia, niestey zostal tylko ten jeden ..ostatni . Pani co prawda zaproponowala ze mi je zostawi jak sie drugi znajdzie, ale podziekowalam.
No i tak sie obeszlam smakiem.

Dobrze ze choc te spodnice super leza i tanie jak barszcz bo z czeriti. A firmowki - jedna z Monsoon a druga z Sandwich .

Top taki http://www.debenhams.com/webapp/wcs/...igners%7EWomen
lori - to po tych naukach, ja przestalam wydawac a ty zaczelas super butki,bardzo mi sie podobaja

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość

Zazdrosc mnie zjada! Ale brat wlasnie oznajmil, ze juz sie wczytuje w temat przywracania kobiet po ciazy do formy A wtedy - dopiero zaszaleje zakupowo!

/QUOTE]

niesamowitego masz tego brata ma zapedy na osobistego trenera?

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Napiszę Wam coś o nowej pracy: bardzo mi się podoba. Mają do mnie od początku 100% zaufania i nie podważają moich decyzji. Już zmieniłam jeden proces, który nie wydawał mi się idealny. Niedługo będę rekrutowała na zastępstow jednej z moich podopiecznych, gdzyż wybiera się na urlop macierzyński i wszystko będzie w moich rękach. Mój manager nie będzie się w nic angażował, ponieważ to mój zespół i zrobię co będę uważała za słuszne. Super godziny pracy, pon-czw kończę o 16:45 a w piątek o 16:15 Wszyscy wychodzą na czas. No i te widoki z okna
Moja była managerka nie przeżyłaby dnia, ponieważ nie ma przerw na papierosa a używanie neta jest nadzorowane (trzeba się zalogować przez specjalny program). No i spobie codziennie wchodzę na 11 piętro po schodach, żyć nie umierać.
Zmykam spać
najbardziej mi sie podobaja te godziny pracy! Jak ja bym chciala konczyc o tej 4.45! Niby to tylko 45 min wczesniej ale ta godzina wieczorem robi niesamowita roznice!!!
Super ze ci sie podoba, no i widze ze powaznie podchodza do twojej roli - to bardzo dobrze swiadczy o firmie!

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Przygotowania do slubu ida pelna para. A dzisiaj wlascicielka sklepu slubnego powiedziala mi, ze dzwonili do niej z programu 4 Weddings i chcieli namiary na panny mlode, ktore biora slub miedzy lipcem a koncem sieprnia. Zostawili jej namiary jakby kogos miala, no i sie zastanawiam co zrobic.
Ten program jest straszny! Bardzo fajna wygrana, ale sam program to 'bitching session' - bardzo nieprzyjemnie sie go oglada. W tamtym roku tez szukali chetnych na you and your wedding, kilka dziewczyn sie zglosilo, nie wiem czy ktora kolwiek wyladowala w telewizji.
Jak potrzebny ci dodatkowy stres przed slubem to zapisuj sie

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
nie te lata
ogólnie jestem nadal stosunkowo szczupła, nogi mam chude , ale jak już pisałam ubrania się stają na mnie przyciasne w biodrach i brzuchu, a zamiast kupować nowych ciuchów o rozmiar większych wolę schudnąć, więc dlatego dieta, ale chcę zrzucić tylko jakieś 5-8 kilo, nie więcej

na 11 piętro
ja ostatnio przestałam też korzystać z windy i wchodzę na 3 i to mnie dobija, na górze jestem bez tchu
no te 5 kilo to i za mna chodzi, w ciagu tygodnia trzymam sie slicznie na dietce (zdrowe odzywianie, malo weglowodanow) ale w weekend tak daje popalic z hinduskim take away, lub kebabem i winskiem - ze 2.5 kilo do przodu w poniedzialek rano waga pokazuje

ja tez mimo treningu mam zadyszke - wlasnie pobieglam szybko kupic kartke koledze z pracy na urodziny, to juz oddech w powrotnej drodze probowalam lapac

jak Ziaja - po pierwszym razie widac, ale posmaruj drugi i zobaczysz roznice, mi zazwyczaj raz wystarcza na taki 'zdrowy' kolor, dwa - 3 na opalony. A jak zapach

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2011715 4]Zmobilizowalyscie mnie do diety i cwiczen Dieta Mz i rozpoczynam A6w dzis wieczorem
Moona - A6W no prosze - ambitnie

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj odmówiłam przyjścia na spotkanie rekrutacyjne na pracownika dziekanatu. A wszystko z powodu wynagrodzenia jakie oferowali- 1200 zł netto. Odejmując koło 400-500 zł na dojazd (ok 30 km w jedną stronę) to jest płaca godna pożałowania....

Dziewczyny jak się zaopatrujecie na czarny strój kąpielowy na lato? Wolałabym kolorowy- wiadomo ale tylko czarny jest dobry na moje różniące się rozmiarem piersi....
powalajace perspektywy - az ciezko uwierzyc

czarny dla opalonych - kolorowy (brazy, korale ladne sa) dla bladziuchow


zjadlo mi posty!!! wiec z pamieci!! Jak ominelam cos, bede nadrabiac

Kasienko - fajnie ze sie odezwalas, mam nadzieje ze wszystko odbywa sie zgodnie z planem i nie mozesz sie doczekac soboty!!! Daj znac jak tylko bedziesz mogla, no i czekamy na focie

Daenerys - bardzo fajny zestawik i ladnie w nim wygladasz (figura ), nie wiem skad sie biora twoje kompleksy - zgrabniutkie dziewcze z ciebie

Kofi - widze ze weekendy u ciebie na sportowo ostatnio ja w tym tygodniu tez musz podwoic dawke cwiczen, bo od lipca mam gosci i nici z cwiczen beda (plus diete szlag trafi )

Bylam na Jeziorze Labedzim w piatek w Royal Albert Hall - przepiekne jeden z bardziej niesamowitych spektakli jakie widzialam - az sie poplakalam ze szczescia
W sobote poszlismy na urodzinki do maluszka (ostatni roczniak) takze smiechu chichu i zabawy bylo mnostwo. A wczoraj znowu nieprzyjemne wiadomosci - nasza kolezanka miala powazny wypadek na wakacjach i miala operacje 'mozgu', takze wszyscy sie martwimy jak z tego wyjdzie. A pozniej zadzwonilam do domu i moj tata sie rozlozyl z biodrem, biedny nie moze chodzic i chyba czeka go operacja - ale lista oczekiwan jest 1.5 roku - oszalec mozna Taki dupny koniec do weekendu.

Przynajmniej pogoda sie znowu poprawia
Milego dzionka
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:20   #1755
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Pierwsza wiadomosc dzisiejszego dnia: w srode konczymy prace o 15.00, bo Anglia gra
Nie sadze, zebym miala ogladac, ale moze dla odmiany ja na jakies zakupy pojade??? [taaa... do Tesco chyba...]
Ja mam czarny stroj jednoczesciowy i zawsze w nim latam na kryty basen, nie przejmujac sie wlasna opalenizna (lub jej brakiem).
Zwazylam sie dzisiaj - od 2 tygodni waga stoi. Bardzo dobrze.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
niesamowitego masz tego brata ma zapedy na osobistego trenera?
Tak, w przyszlym roku chce robic uprawnienia. Ale on to tak nie tylko od strony fitnessowej ale i dietetycznej - robi mi ciagle jakies placuszki ze zmielonej owsianki, gotowane miesko, omlety - to jest wszystko bardzo pyszne lekkostrawne i niskokaloryczne. Tylko wiadomo - na razie zadne odchudzanie nie wchodzi w gre, i mam tu na mysli nie tylko czas "do porodu" ale i kilka kluczowych tygodni "po". Lubie moje rude wloski i nie chce, zeby mi powypadaly. A slyszalam juz rozne historie na temat dziewczyn, ktore karmiac piersia usilowaly zaglodzic sie na smierc....
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 12:26   #1756
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Dzień dobry Dziewczyny!!!!!!!!

Bakteryika mam nadzieję, że tato poczuje się lepiej i jeśli operacja będzie niezbędna, to zrobią szybciej niż za 1,5 roku

Sylwunia ja bym odradzała TV, kiedyś w polskim klubie były kobiety z TV4 - szukały chętnych polek do "wife swap". nawet oferowali 2000 funtów za te 5 dni ale nikt ze znajomych się nie zdecydował, bo wiadomo, że oni zawsze chcą pokazać w złym świetle obie strony, tylko najgorsze rzeczy wylądowałyby w programie....
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:20   #1757
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Tak, w przyszlym roku chce robic uprawnienia. Ale on to tak nie tylko od strony fitnessowej ale i dietetycznej - robi mi ciagle jakies placuszki ze zmielonej owsianki, gotowane miesko, omlety - to jest wszystko bardzo pyszne lekkostrawne i niskokaloryczne. Tylko wiadomo - na razie zadne odchudzanie nie wchodzi w gre, i mam tu na mysli nie tylko czas "do porodu" ale i kilka kluczowych tygodni "po". Lubie moje rude wloski i nie chce, zeby mi powypadaly. A slyszalam juz rozne historie na temat dziewczyn, ktore karmiac piersia usilowaly zaglodzic sie na smierc....
dobrze wiedziec - jesli moje wlasne odchudzanie tak dalej bedzie mi szlo, to ktos taki moze sie przydac (ale chyba w stylu marines - coby do lez doprowadzil i zmusil do ruszenia dupy)
E tam, jak bede miala dzieci to mam zamiar byc slob az do konca karmienia
tyle powiem - wariatki

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny!!!!!!!!

Bakteryika mam nadzieję, że tato poczuje się lepiej i jeśli operacja będzie niezbędna, to zrobią szybciej niż za 1,5 roku

dzieki olu - moj ojciec mial dlugo problem z tym biodrem, 6 lat temu byl u lekarza to mu jakis konowal powiedzial, ze poki pan chodzi, to niech pan chodzi, a jak przestanie - to wtedy do mnie przyjdzie!! Moj ojciec z drugiej strony uparty - baran z urodzenia - i myslal ze tak na kulawo przepyka do emerytury Ciekawe ze po jakims czasie zamieniamy sie rolami - to rodzice sie robia upartymi i zbunotwanymi jak nastolatki - a nas jakby nagle madrosc zyciowa oswieca (tych oczywiscie ktorzy jej nie mieli )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 14:23   #1758
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec - jesli moje wlasne odchudzanie tak dalej bedzie mi szlo, to ktos taki moze sie przydac (ale chyba w stylu marines - coby do lez doprowadzil i zmusil do ruszenia dupy)
E tam, jak bede miala dzieci to mam zamiar byc slob az do konca karmienia
tyle powiem - wariatki
tu mogę pomóć, bo moja znajoma organizuje "New You Boot Camps" prowadzone przez byłych żołnierzy
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:02   #1759
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
tu mogę pomóć, bo moja znajoma organizuje "New You Boot Camps" prowadzone przez byłych żołnierzy
zastanawialam sie kiedys czy bym sie nadawala na cos takiego moja kolezanka byla w Portugalii na boot camp - wlasnie prowadzone przez zolnierzy!Kobieta ktora solidnie trenuje kick boxing - mowila ze za banana to 15 mil musieli biegac. Po calodziennych cwiczeniach wchodzili do lodowatej wody, zeby zakwasow nie miec. Miala kilka razy ochote zrezygnowac w trakcie, teraz jest zadowolona ze zostala do konca ale latwo nie bylo!! (pojechala zeby sie sprawdzic - nie chudnac, bo chucherko jest)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 16:08   #1760
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

o matko jaka jestem ...... ^*&^%$#$^%&&*(*&^%
3 raz z kolei probowano nam dostarczyc szafke .... nikt nie zadzwonil, nikt nie zapytal jaki czas moze jest najbardziej dla nas odpowiedni wrrrrrrrrrrrrr
zadzwonilam sama, a pani zasugerowla abym podala adres znajomych albo do pracy

tak a pozniej co mam sobie ja na plecach przyniesc albo co jesli by ja w czasie lekcji przywiezli ..... zreszta o czym ja tu w ogole pisze :/
probowalam ustalic z nia czy nie daloby sie jutro tak ok 16ej.... na co ona, ze zapyta kierowcy,ale jesli nie dzadza rady to beda probowac w srode
aha czyli tak do skutku, az w koncu "wstrzela" sie w czas kiedy jestesmy w domu
co za marnowanie czasu,pieniedzy i do tego zanieczyszczanie srodowiska .........

do tego od wczoraj chodze jakas poddenerwowana ................ nie wiem czym i dlaczego .............

bakteryjka co sie stalo kolezance? dlaczego musiala miec ta operacje?
i mam nadzieje ze tato szybko wroci do zdrowia

ok glodna jestem ... do pozniej
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 16:29   #1761
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
o matko jaka jestem ...... ^*&^%$#$^%&&*(*&^%
3 raz z kolei probowano nam dostarczyc szafke .... nikt nie zadzwonil, nikt nie zapytal jaki czas moze jest najbardziej dla nas odpowiedni wrrrrrrrrrrrrr
zadzwonilam sama, a pani zasugerowla abym podala adres znajomych albo do pracy

tak a pozniej co mam sobie ja na plecach przyniesc albo co jesli by ja w czasie lekcji przywiezli ..... zreszta o czym ja tu w ogole pisze :/
probowalam ustalic z nia czy nie daloby sie jutro tak ok 16ej.... na co ona, ze zapyta kierowcy,ale jesli nie dzadza rady to beda probowac w srode
aha czyli tak do skutku, az w koncu "wstrzela" sie w czas kiedy jestesmy w domu
co za marnowanie czasu,pieniedzy i do tego zanieczyszczanie srodowiska .........

do tego od wczoraj chodze jakas poddenerwowana ................ nie wiem czym i dlaczego .............

bakteryjka co sie stalo kolezance? dlaczego musiala miec ta operacje?
i mam nadzieje ze tato szybko wroci do zdrowia

ok glodna jestem ... do pozniej
to jest caly czas jedna i ta sama szafka? nie dziwne ze sie wsciekasz - ja juz bym ich wyzywala i do sadu podawala (nie sadze zeby to mialo miec jakis pozytywny skutek)
dzieki ja tez mam nadzieje ze cos sie szybko ruszy - operacja musi byc i najlpeiej jakby byla zaraz, bo znowu ojciec stchorzy - a przeciez nie moze tak cierpiec

kolezanka sie przewrocila (szczegolow nie znam) i miala wylew krwi do mozgu - stalo sie to z soboty na niedziele, sa poza granicami, wiec tylko mielismy smsa od jej meza. Jej rodzice jada teraz z polski do niej, a my czekamy na dalsze informacje.

idz zryj ja mykam na hopsasa niedlugo

ktos ma przepis na dietetycznego swiniaka? kupilam takie chudziutkie miesko w wholefoods, ale weny nie mam
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 17:24   #1762
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
A slyszalam juz rozne historie na temat dziewczyn, ktore karmiac piersia usilowaly zaglodzic sie na smierc....
Bratowa tżta
Nadal karmi, dziecko ma rok, a ona wygląda jak patyk. W ciązy była duża i tak samo przed. Brak słów I się dziwi że dziecko roczne dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki i wogóle nie chce nic mówić.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
jak Ziaja - po pierwszym razie widac, ale posmaruj drugi i zobaczysz roznice, mi zazwyczaj raz wystarcza na taki 'zdrowy' kolor, dwa - 3 na opalony. A jak zapach


czarny dla opalonych - kolorowy (brazy, korale ladne sa) dla bladziuchow
no będę jeszcze próbować Ziaję, ale myślałam że jest mocniejsza niż Dove, a po jednym użyciu Dove widzę różnicę zapach mi wogóle nie przeszkadza, no ale jak mówię miałam ją na sobie raz i tylko na nogach.


Trzymam mocno kciuki za Tatę i za koleżankę


Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
o matko jaka jestem ...... ^*&^%$#$^%&&*(*&^%
3 raz z kolei probowano nam dostarczyc szafke .... nikt nie zadzwonil, nikt nie zapytal jaki czas moze jest najbardziej dla nas odpowiedni wrrrrrrrrrrrrr
zadzwonilam sama, a pani zasugerowla abym podala adres znajomych albo do pracy

tak a pozniej co mam sobie ja na plecach przyniesc albo co jesli by ja w czasie lekcji przywiezli ..... zreszta o czym ja tu w ogole pisze :/
probowalam ustalic z nia czy nie daloby sie jutro tak ok 16ej.... na co ona, ze zapyta kierowcy,ale jesli nie dzadza rady to beda probowac w srode
aha czyli tak do skutku, az w koncu "wstrzela" sie w czas kiedy jestesmy w domu
co za marnowanie czasu,pieniedzy i do tego zanieczyszczanie srodowiska .........

masakra, przecież to w ich interesie żeby w kółko z tą szafą nie jeździć

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ktos ma przepis na dietetycznego swiniaka? kupilam takie chudziutkie miesko w wholefoods, ale weny nie mam
fajny chudziutki świniak - najlepiej w bardzo cienkie plasterki i do rondelka bez tłuszczu, troszkę soli, potem cebulkę, przykryć i do miękkości - przepyszne, z ryżem najlepiej

albo w kostkę i tak samo bez tłuszczu i dodaj brukselki - mniaaaaam
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 18:53   #1763
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ten program jest straszny! Bardzo fajna wygrana, ale sam program to 'bitching session' - bardzo nieprzyjemnie sie go oglada. W tamtym roku tez szukali chetnych na you and your wedding, kilka dziewczyn sie zglosilo, nie wiem czy ktora kolwiek wyladowala w telewizji.
Jak potrzebny ci dodatkowy stres przed slubem to zapisuj sie



Milego dzionka[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny!!!!!!!!


Sylwunia ja bym odradzała TV, kiedyś w polskim klubie były kobiety z TV4 - szukały chętnych polek do "wife swap". nawet oferowali 2000 funtów za te 5 dni ale nikt ze znajomych się nie zdecydował, bo wiadomo, że oni zawsze chcą pokazać w złym świetle obie strony, tylko najgorsze rzeczy wylądowałyby w programie....
No wlasnie tego sie boje, dzisiaj rozmawialismy z TZ i stwierdzilismy, ze nie ma sensu. Do slubu zostalo 6 tygodni a z tego 3 musialbym spedzic gdzies poza domem. Nie pasuje mi to troche. No i jak mowicie, niepotrzebny stres. Po cholere mi to bylo. Teraz mam tylko zmaet w glowie.

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
no będę jeszcze próbować Ziaję, ale myślałam że jest mocniejsza niż Dove, a po jednym użyciu Dove widzę różnicę zapach mi wogóle nie przeszkadza, no ale jak mówię miałam ją na sobie raz i tylko na nogach.
Jeszcze do niedawna lubilam Dove a teraz nie polecam ,moze dlatego, ze zaczelam czesciej uzywac i nie podobaja mi sie efekty jak przy okazyjnym uzywaniu. Po pierwszym razie jest ok, ale im czesciej sie uzywa tym to gorzej wyglada.Jak dla mnie balsamy brazujace powinno przyciemniac skore, a Dove tworzy na skorze taka jakby dodatkowa warstwe i jak lekko potrzesz to sie sciera zsotawiajac jasniejsze plamy.

Dobra ide sie Zumbowac, bo za pol godziny meczyk leci- Hiszpania
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 19:31   #1764
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
t

ktos ma przepis na dietetycznego swiniaka? kupilam takie chudziutkie miesko w wholefoods, ale weny nie mam
wczoraj upieklam lopatke. Natrzec przyprawami, piec okolo godziny (zalezy jak duze). Pokroic na grube plastry, ustawiac w zaroodpornym naczyniu (nie klasc) rzedem, podlac rosolkiem (moze byc sosem z pieczenia) do 1/4-1/3 wysokosci. Przykryc. Piec w 200C do zagotowania rosolku a potem zmniejszyc do 180-160 i piec okolo godziny. TZ sie dziwi ze takie soczyste miesko wyszlo. Po upieczeniu sos wystarczy zagescic lyzeczka skrobii ziemniaczanej lub kukurydzianej. do tego ryz lub ziemniaki
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:19   #1765
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez sylwunia3009 Pokaż wiadomość
Jeszcze do niedawna lubilam Dove a teraz nie polecam ,moze dlatego, ze zaczelam czesciej uzywac i nie podobaja mi sie efekty jak przy okazyjnym uzywaniu. Po pierwszym razie jest ok, ale im czesciej sie uzywa tym to gorzej wyglada.Jak dla mnie balsamy brazujace powinno przyciemniac skore, a Dove tworzy na skorze taka jakby dodatkowa warstwe i jak lekko potrzesz to sie sciera zsotawiajac jasniejsze plamy.

Dobra ide sie Zumbowac, bo za pol godziny meczyk leci- Hiszpania
ja tak nie mialam żebym potarla i coś schodzilo, ale jeśli mialam dobre kilka dni nabudowany kolor, to jak przestawałam używać to schodzilo nierówno, no ale to jak każda sztuczna opalenizna. a używasz czegoś innego? ja chętnie potestuję jak masz coś lepszego od Dove

a jeszcze chciałam się zapytać, to Ty się zumbujesz w domu?
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:27   #1766
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Ja schabik zwykle dusze z warzywami - jak jest w plastrach, to wystarcza mu poltorej godzinki. A dzisiaj na przyklad robie pieczen wolowa z mloda kapustka
Mam nadzieje, ze chlopcy zaraz wroca z silowni, bo... przysypiam. Tragedia.

Kofi - mojemu bratu tak dysk przywozili... myslalam, ze on w koncu pobije tego kierowce, jak go zobaczy
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:38   #1767
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja schabik zwykle dusze z warzywami - jak jest w plastrach, to wystarcza mu poltorej godzinki. A dzisiaj na przyklad robie pieczen wolowa z mloda kapustka
Mam nadzieje, ze chlopcy zaraz wroca z silowni, bo... przysypiam. Tragedia.

Kofi - mojemu bratu tak dysk przywozili... myslalam, ze on w koncu pobije tego kierowce, jak go zobaczy

mniam
a ja mam wyrzuty sumienia bo dzis nie poszlam na silownie
zjadlam o 6:30 z tz pyszny obiadek ( ale z parownika warzywa i losos i kolba kukurydzy) a podobno 2 godziny po jedzeniu cza odczekac zanim sie zacznie intensywnie cwiczyc
a teraz to mi sie juz upy nie chce ruszac

co do tej szafki to daje im jeszcze jedna szanse jutro .......
jak nie to
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:42   #1768
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
najbardziej mi sie podobaja te godziny pracy! Jak ja bym chciala konczyc o tej 4.45! Niby to tylko 45 min wczesniej ale ta godzina wieczorem robi niesamowita roznice!!!
Super ze ci sie podoba, no i widze ze powaznie podchodza do twojej roli - to bardzo dobrze swiadczy o firmie!


Bylam na Jeziorze Labedzim w piatek w Royal Albert Hall - przepiekne jeden z bardziej niesamowitych spektakli jakie widzialam - az sie poplakalam ze szczescia

A pozniej zadzwonilam do domu i moj tata sie rozlozyl z biodrem, biedny nie moze chodzic i chyba czeka go operacja - ale lista oczekiwan jest 1.5 roku - oszalec mozna
nawet 15 minut robi różnicę, bo o 5 już jestem w pociągu do domu. A ten piątek to już w ogóle super bo o 17 jestem w domu

nie ma się co wstydzić łez, jak piękne to trzeba płakać

Trzymam kciuki za tatę.

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Pierwsza wiadomosc dzisiejszego dnia: w srode konczymy prace o 15.00, bo Anglia gra
tej to dobrze, u nas zarezerwowali 3 duże sale i będą mecz pokazywać, ale ja nie idę, pracę mam do wykonania. Swoją drogą ciekawe jak to będzie działało (odpracują to potem czy przymkną oko?)

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
Sylwunia ja bym odradzała TV, kiedyś w polskim klubie były kobiety z TV4 - szukały chętnych polek do "wife swap". nawet oferowali 2000 funtów za te 5 dni ale nikt ze znajomych się nie zdecydował, bo wiadomo, że oni zawsze chcą pokazać w złym świetle obie strony, tylko najgorsze rzeczy wylądowałyby w programie....
uwielbiam wife swap - mojemu przydałaby się jakaś taka co by go sprzątać nauczyła

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
zastanawialam sie kiedys czy bym sie nadawala na cos takiego moja kolezanka byla w Portugalii na boot camp - wlasnie prowadzone przez zolnierzy!Kobieta ktora solidnie trenuje kick boxing - mowila ze za banana to 15 mil musieli biegac. Po calodziennych cwiczeniach wchodzili do lodowatej wody, zeby zakwasow nie miec. Miala kilka razy ochote zrezygnowac w trakcie, teraz jest zadowolona ze zostala do konca ale latwo nie bylo!! (pojechala zeby sie sprawdzic - nie chudnac, bo chucherko jest)
nie dla mnie włażenie do lodowatej wody czy bieganie za bananem

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
o matko jaka jestem ...... ^*&^%$#$^%&&*(*&^%
3 raz z kolei probowano nam dostarczyc szafke .... nikt nie zadzwonil, nikt nie zapytal jaki czas moze jest najbardziej dla nas odpowiedni wrrrrrrrrrrrrr
zadzwonilam sama, a pani zasugerowla abym podala adres znajomych albo do pracy

tak a pozniej co mam sobie ja na plecach przyniesc albo co jesli by ja w czasie lekcji przywiezli ..... zreszta o czym ja tu w ogole pisze :/
probowalam ustalic z nia czy nie daloby sie jutro tak ok 16ej.... na co ona, ze zapyta kierowcy,ale jesli nie dzadza rady to beda probowac w srode
aha czyli tak do skutku, az w koncu "wstrzela" sie w czas kiedy jestesmy w domu
co za marnowanie czasu,pieniedzy i do tego zanieczyszczanie srodowiska .........
wszystko zależy gdzie się kupuje, w pewnym sklepie płaci sie za dostawe 90 funtow i dostarczają też w sobotę.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:52   #1769
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Bratowa tżta
Nadal karmi, dziecko ma rok, a ona wygląda jak patyk. W ciązy była duża i tak samo przed. Brak słów I się dziwi że dziecko roczne dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki i wogóle nie chce nic mówić.
Nie rozumiem
tzn rozumiem, ze ona sie odchudza, dlatego jest chuda jak patyk, ale czy to zle, ze karmi piersia
A co z tym ma wspolnego nauka chodzenia czy mowienia dziecka, tez je odchudza Ono sily nie ma , czy co
Bo chyba wiemy, ze dzieci zaczynaja chodzic i mowic niezaleznie od tego, ile jedza i co jedza, prawda. Nie kazdy roczniak musi chodzic, a moj osobisty 2,5 latek nie mowi, tzn, ze cos ze mna jest nie tak
Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
mniam
a ja mam wyrzuty sumienia bo dzis nie poszlam na silownie
zjadlam o 6:30 z tz pyszny obiadek ( ale z parownika warzywa i losos i kolba kukurydzy) a podobno 2 godziny po jedzeniu cza odczekac zanim sie zacznie intensywnie cwiczyc
a teraz to mi sie juz upy nie chce ruszac
Kofi, to moze takie nie intensywne cwiczenia, co
z ta szafa to chyba jakasa komedia
Bakcylku: trzymam kcuki za Tate i kolezanke

A ja juz mam kupione bilety na Eclipse

Edytowane przez d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Czas edycji: 2010-06-21 o 20:54
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-21, 20:56   #1770
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: KAWArnia na emigracji - parking strzezony

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;2015887 8]A ja juz mam kupione bilety na Eclipse [/QUOTE]

ja nie, ale na pewno się wybieram

idę nieco poczytać z książki Life in the UK
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.