Co siedzi w g³owie tego ch³opaka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-01, 09:13   #31
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ¶cianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomo¶ci: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez piotrek-1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mo¿esz nie wiedzieæ co w Jego g³owie mo¿e siedzieæ?
70% mi³o¶ci pochodzi w³a¶nie z g³owy



Hahahaha B³yskotliwe


Przestañ siê zamartwiaæ, z jakiego¶ powodu ta dziewczyna nie jest ju¿ jego dziewczyn± tylko ex. Nie rozumiem tego panicznego strachu przed by³ymi partnerami, naprawde. To ¿e kiedy¶ byli razem a ju¿ nie s± to znaczy ¿e co¶ ich podzieli³o, rozeszli siê i tyle.
Z mojego przyk³adu. Z ex rozesz³am siê 4 lata temu, z T¯ jestem od 3 lat. Po rozstaniu z ex mieli¶my ogromne zgrzyty i strasznie siê niecierpieli¶my, ale potem wyluzowali¶my oboje, zaczeli¶my normalnie gadaæ i docenili¶my siebie nawzajem, ale jako przyjació³. Bo jako para to siê w ogóle nie nadawali¶my. Przyja¼ñ nam s³u¿y i czêsto siê spotykamy, i od rozstania ani mnie ani jemu przez my¶l nie przesz³o ¿eby znów tego próbowaæ bo przekonali¶my siê ¿e jeste¶my ewidentnie nie dla siebie. Bardziej bym siê chyba ba³a nowo poznanych dziewczyn ni¿ ex na twoim miejscu Je¶li ju¿ musisz panikowaæ:P

A ¿e siê spotka³ z kole¿ank±, to co, nie mo¿na? Mo¿e dawno jej nie widzia³, zagadali siê. Fakt, móg³ ciê uprzedziæ ¿eby¶ nie czeka³a na spotkanie. Ale nie przesadzaj. Nawet je¶li mieli¶cie siê spotkaæ a on nie wyka¿e inicjatywy w tym kierunku i np nie uzgodnicie która godzina itp to zwyczajnie zaplanuj sobie co innego i nie rób problemów. Jesli bêdzie chcia³ siê jednak spotkac to powiedz ¿e skoro nie da³ znaæ w celu ustalenia szczegó³ów to uzna³a¶ ze propozycja spotkania jest nieaktualna i zaplanowa³a¶ sobie inne zajêcie i dzisiaj ju¿ nie masz czasu, ale chêtnie siê spotkasz w innym terminie. Ja tak robi³am i zawsze dzia³a³o. A skutek jest taki ¿e facet szanuje mój czas, umawia siê z wyprzedzeniem i têskni do spotkania wiêc chyba warto czasami pozgrywaæ trochê niedostêpn±. Wiêc jednym s³owem- b±d¼ niezale¿na. I poka¿ mu, ¿e nie bêdziesz siê przywi±zywaæ do niego po paru pierwszych randkach jak kula u nogi, wtedy facet te¿ ma takie poczucie bezpieczeñstwa, ¿e nie trafi³ na mêczennice która nagle zacznie go ograniczaæ i wszystkiego zabraniaæ bo nie bêdzie mia³a swojego ¿ycia poza nim. Oni nie chc± i nie szanuj± takich kobiet. Powodzenia!
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 11:57   #32
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:40
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 13:39   #33
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Poprostu czekaj (tak, wiem, ³atwo mówiæ) Czekaj, a¿ siê odezwie, a w tym czasie postaraj siê ju¿ nie analizowaæ tego wszystkiego, bo tylko siê niepotrzebnie zamartwiasz.
Co do tego smsa o kole¿ance...no nie wiem, mo¿e ja jestem bardzo naiwna, ale pewnie zabardzo bym siê tym nie przejê³a. Nie znasz tak naprawde powodu dla jakiego po¶wiêci³ jej czas, wiêc my¶le, ¿e nie ma co gdybaæ. Wszystko siê nied³ugo oka¿e
Pozdrawiam
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 14:30   #34
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:40
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 16:40   #35
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, mia³am nie my¶leæ tyle,ale ja lubie my¶leæ (o zgrozo) bo powiedzia³ ze nie przyjdzie na moje urodziny bo bedzie w tamtym mie¶cie...
Tzn ze sie odzezwa³ tak? I co jeszcze pisa³? Napisa³, ¿e jest mu przykro czy co¶ takiego?
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 18:39   #36
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Poka¿ wiadomo¶æ
dobra, mia³am nie my¶leæ tyle,ale ja lubie my¶leæ (o zgrozo) bo powiedzia³ ze nie przyjdzie na moje urodziny bo bedzie w tamtym mie¶cie...
no tu ja bym ju¿ napisa³a co¶ w stylu "szkoda,bo my¶lalam,¿e jednak przyjdziesz i bêdziemy siê dobrze bawiæ"i jakas smutna minka czy co¶,ale zaznaczam,ze te¿ jestem w gor±cej wodzie k±pana jak autorka(no chyba siê z tym zgodzisz?) ,lubie wiedzieæ natychmiast,bez niedopowiedzeñ(teraz z tym walcze,bo wiadomo,¿e to czasem dzia³a na niekorzy¶æ),ale mysle,¿e jednak nie mo¿na tego przemilzceæ,bo jednak tu chodzi o urodziny


ale minê³o juz kilka godzin i sytuacja mog³a siê obróciæ o 180 stopni
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomó¿,nic Ciê to nie kosztuje

Edytowane przez Kiti
Czas edycji: 2009-08-01 o 18:40
Kiti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 21:05   #37
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Na przyk³adzie mojej przyjació³ki mówiê, uwaga z facetami i ich by³ymi dziewczynami....moja przyjació³ka mia³a taki przypadek, ¿e facet by³ w niech zakochany, dba³ o ni±, ca³owa³ po w³osach ect. itd. itp. a ze swoj± eks byli przyjació³mi...i to takimi, ¿e nie krêpowa³ siê, bêd±c ju¿ wtedy z moj± przyjació³k± par±, z by³± wskoczyæ do ³ó¿ka, mimo, ¿e on nie uznaje zdrady i teraz jest z t± by³± od nowa
E.J. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 23:02   #38
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:40
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-01, 23:52   #39
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Co¶ zaczyna ewidentnie krêciæ... Nie bêdzie na urodzinach, nie wykazuje zainteresowania jak dawniej... Poczekaj... Nie pisz do niego, we¼ na wstrzymanie...
__________________
"W powietrzu czujê:"czego¶" mi brakuje"
Margot May jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 05:54   #40
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:40
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 07:47   #41
noadia
Raczkowanie
 
Avatar noadia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 301
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Wiesz co, je¶li bêdziesz ju¿ na pocz±tku waszej znajomo¶ci tak postêpowaæ to nie zdziwiê siê je¶li ch³opak czy,m prêdzej od Ciebie ucieknie. Obra¿anie siê bo nie odpisa³ na sms-a wys³anego o 5 rano, wkurzanie siê ¿e pojecha³ na basen który jest dalej, czy bycie zazdrosn± o rozmowy z kole¿ankami (pewnie dopytywanie kim one s±) i wydzwanianie co po chwila...ehhh to nie zazdro¶æ czy jakie¶ uczucie to dziecinada. je¶li chcesz z nim by¶ to postaraj siê zachowywaæ jak normalna dziewczyna a nie jak bluszcz- trochê klasy dziewczyno !!
noadia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 11:13   #42
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 21 283
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez noadia Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz co, je¶li bêdziesz ju¿ na pocz±tku waszej znajomo¶ci tak postêpowaæ to nie zdziwiê siê je¶li ch³opak czy,m prêdzej od Ciebie ucieknie. Obra¿anie siê bo nie odpisa³ na sms-a wys³anego o 5 rano, wkurzanie siê ¿e pojecha³ na basen który jest dalej, czy bycie zazdrosn± o rozmowy z kole¿ankami (pewnie dopytywanie kim one s±) i wydzwanianie co po chwila...ehhh to nie zazdro¶æ czy jakie¶ uczucie to dziecinada. je¶li chcesz z nim by¶ to postaraj siê zachowywaæ jak normalna dziewczyna a nie jak bluszcz- trochê klasy dziewczyno !!

Ale co ty opowiadasz, gdzie ona siê obra¿a i jest zazdrosna po prostu opowiada nam, wiza¿ankom, ¿eby¶my mia³y pogl±d na sytuacjê, ten facet o jej rozterkach nie wie pewnie
cholernarejestracja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 11:31   #43
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 980
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Mo¿e teraz czas na jaki¶ Twój krok? Jak na moje oko to facet zacz±³ siê powoli wycofywaæ bo mo¿e my¶li ze jemu na Tobie nie zale¿y. A jest taki zmienny jak baba w ci±zy bo z jednej strony chce, a z drugiej nie chce, bo siê boi, ¿e wyjdzie na g³upka jak bêdzie siê narzuca³. Mo¿e napisz co¶ o tym festynie, ¿e fajnie by by³o gdyby on te¿ przyszed³, niech widzi, ¿e jeste¶ zainteresowana. A odpisa³a¶ mu co¶ o tych urodzinach?

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2009-08-02 o 11:33
karla_92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 22:26   #44
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:41
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 22:47   #45
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

W ogóle ile siê znacie? I ile macie dobry kontakt? Mo¿e on po prostu nie s±dzi³, ¿e mog³aby¶ pój¶æ z nim na wesele i zaprosi³ jak±¶ kole¿ankê, która by³a sk³onna pój¶æ z nim?
__________________
"W powietrzu czujê:"czego¶" mi brakuje"
Margot May jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 22:51   #46
maja090
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 745
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Poka¿ wiadomo¶æ
nie o 5 rano... po poludniu... i wcale sie nie dopytywalam... ale chyba powinnam sobie daæ spokój, idzie na wesele i chce zaprosic/zaprosil inna dziewczyne... ja tylko mam mu pomoc nauczyæ siê tanczyæ...
hmm, na pocz±tku z tego co pisa³a¶ wydawa³ siê byæ zainteresowany... mo¿e da³a¶ mu jako¶ do zrozumienia ¿e teraz my¶li o Tobie raczej jako o kole¿ance?
__________________

maja090 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 22:54   #47
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:41
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-02, 23:23   #48
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Jak to Ciê przerasta, to wykrêæ siê od tych lekcji... Nie mo¿na postêpowaæ wbrew sobie. Ja bym chyba te¿ nie wytrzyma³a takiej chorej sytuacji...
__________________
"W powietrzu czujê:"czego¶" mi brakuje"
Margot May jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 00:01   #49
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 458
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

dok³adnie,daj sobie spokój z tymi lekcjami.Z tego co napisa³as na pocz±tku wynika³o,ze mu siê podobasz.A teraz taki numer,który pokazuje,¿e on traktuje Cie jak przyjació³kê.Ale z drugiej strony to po co mia³by siê do ciebie tuliæ?nie wiem o co moze mu chodzic.A Ty okazujesz mu swoje zainteresowanie?
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomó¿,nic Ciê to nie kosztuje
Kiti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 03:13   #50
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 81
Lightbulb Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Jak dla mnie to ta twoja sytuacja, droga kolezanko, jest strasznie psychiczna. Facet sam nie wie czego chce. Uwazaj zeby cie nie wykozystal. Jesli nie jestescie razem to moze lepiej, nie ucz go tych tancow, niech go kolezanka nauczy... Wg mnie najlepiej zapytac wprost ale spokojnie "powiedz mi o co w tym chodzi, calujesz mnie, przytulasz itp. a jednak wesele i te inne to z innymi laskami, wiec o co chodzi?" czy cos w tym stylu.


W sumie tez mam problem. Jestem z chlopakiem 6 mies. to pierwszy moj zwiazek taki "dlugi". Czasem sie klucilismy, ale on zawsze chocby mial skoczyc z mostu, to sie staral zeby bylo dobrze. Teraz wyjechalam na wakacje do Kanady (skad pisze, so pozdrawiam ) i on pokazuje mi sie caly czas z tej gorszej strony. Jezdzi z kumplami na dyskoteki, jezdzi na zabawy jakies wiejskie(mimo iz obiecal ze tego nie bd robil, a raczej sam zaproponowal), obraza mnie przy swoich kolegach, zalatwia nasze sprawy osobiste przy kolegach, broni mojej starszej siostry, ktora ewidentnie do niego zarywa i starala sie o niego, poki jej nie zwrociilam chamsko uwagi...:P Nie slucha mnie tak jak kiedys... so? Ahh! i najwazniejsze: dzisiaj zagrozil mi, ze jezeli sie nie zmienie (bo nie powiem jak czlowiek widzi nowy, lepszy swiat to sie robi inny, powiedzialabym madrzejszy) to ze mna zerwie i bedzie mu zal ale to zrobi dla siebie... Mozecie mi powiedziec co mu sie moglo stac? Moze znalazl sobie inna? Pomozecie?
NatalQsss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-03, 07:47   #51
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:41
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 23:45   #52
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 326
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

Nikt z nas nie kwestionuje Twoich umiejetnosci tanecznych
Ale w tym wypadku to bylby jakis daleko posuniety masochizm
Chyba ze lubisz takie sytuacje
To nie Twoja praca, nikt za to nie placi, wiec nie musisz sie zmuszac do tego.
Tez mi sie wydawalo, ze jest zainteresowany i tez myslalam, ze moze nie bral pod uwage, ze zgodzisz sie pojsc na wesele.
Ale 2 lata znajomosci to wystarczajaco dlugi okres czasu, zeby zaprosic na wesele nawet jesli uczuciem do Ciebie zapalal np. miesiac temu;]
wiolkaa85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-04, 23:59   #53
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 180
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

W ogóle rzecz nie tkwi w tym, czy umiesz tañczyæ jak Edyta Herbu¶ czy jak Rafa³ Bryndal, ale w tym, ¿eby nie dawaæ siê wykorzystywaæ, bo te lekcje odbywaj± siê Twoim kosztem. W ogóle jest Ci ciê¿ko, na pewno czujesz siê tak¿e wykorzystywana, bo Ty masz go uczyæ tañczyæ, ¿eby potem móg³ siê popisaæ przed inn± lask±... Ja bym na takie co¶ nie posz³a... To jest przys³uga, a nie Twój obowi±zek, zawsze mo¿esz siê wykrêciæ brakiem czasu...
__________________
"W powietrzu czujê:"czego¶" mi brakuje"
Margot May jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-06, 14:51   #54
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Co siedzi w g³owie tego ch³opaka?

__________________


Edytowane przez XminorXlosX
Czas edycji: 2012-04-22 o 14:42
XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.