wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 07:36   #1111
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny w sprzedaży są farby do skóry licowej ja zamazuje taką farbą czasami jest tak idealnie że nie widać większośc szewców tez ma taką farbę tylko im się niechce
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 16:44   #1112
azuriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Drogie wizażanki pomóżcie

Czy do takiej kurtki



pasują jakieś kozaki na obcasie ? Coś w stylu oficerek? Zawsze noszę spodnie dżinsowe z rozszerzanyim nogawkami, a w butach górskich nie czuję sie dobrze.

Doradżcie
azuriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 08:30   #1113
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Czesc Dziewczątka!
Mam pytanie. Miałam przez 3 lata buty od Lasockiego z CCC które kosztowały 300zł ale bardzo bardzo dobrze się nosiy, takie na płaskiej podeszwie, troszkę człapaki ale całkiem zgrabnie wyglądały. No ale już widze ze zamek się rozchodzi zupełnie i tylko sie modle by podczas chodzenia mi si enie rozwalil ;d juz w srodku tez sie jakies elementy pozalamywaly i ocieraja wiec czas chyba na nowe buciki. Nie zebym chodzila tylko w tych jednych 3 lata, mam jeszcze oficerki i kozaczki na obcasie, ale dzis szlam na uniwerek i nogi sie po prostu rozjezdzaly wiec wiecie o co mi chodzi, szukam czegos super wygodnego na zime, takiego w czym mozna isc tylko na uczelnie, takiego..na luzie. Zastanawialam sie nad Emu. Modne to jeszcze jest? A moze znacie jakies inne typy obuwia i sklepy gdzie mozna kupic cos w tym rodzaju, takie kozakowate ale wygodne. I mniej wiecej w jakiej cenie są takie buty. No...powiedzmy że mam 200 w porywach do 250 do dyspozycji. Z góry pięknie dziękuję.
Nieskladny troche mi post wyszedl Pseplasam
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:07   #1114
angelalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Uwaga kobietki dopadłam ostatni o bardzo fajną promocje w sklepie shaffashoes na buty. teraz są tam obniżki cen ale jak się powie hasło GWIAZDKA to dodatkowo dostaje się 10% zniżki. mozna nawet do 50% zniżki dostać.
angelalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 16:51   #1115
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziewczyny w sprzedaży są farby do skóry licowej ja zamazuje taką farbą czasami jest tak idealnie że nie widać większośc szewców tez ma taką farbę tylko im się niechce

właśnie dzisiaj odebrałam buty od szewca i mam takie karmelowe kozaki, miałam lekko na czubku zadarte i on mi taką farbą jakby zamalował, nie widać tego, fajnie zrobił

mam jeszcze tak z czarnymi butami ale nie na czubku tylko po boku, gdzie idzie takie farby kupić?
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 23:34   #1116
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Niestety, na emu to za malo. Warto kupic oryginaly, ja za swoje bronte hi placilam prawie 400zl w Zebrze, ale czuje sie w nich super-wygodne, ciepluskie, nieprzemakalne, nie slizgam sie i pasuja naprawde do wielu rzeczy. Nie jestem pewna ile koszuja emu lo, czyi te krotsze, botki, ale mysle, ze w granicach 300zl. Jest wątek o emu i dziewczyny mówią, gdzie można kupić oryginały. Z tego co wiem, na all często są podróbki (mimo zapewnień sprzedawców o oryginalności). Ze sklepów orygiały oferuje zebra, venezia, goetz17 i kilka innych, o ktorych mowa w wątku.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 22:42   #1117
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyny pomozcie bo juz zglupialam po ostatnich zakupach przez intenet... zwykle nosze buty o rozmiarze 38 - moja stopa zmierzona po narysowaniu wynosi 24cm. niestety juz 2 razy przy zakupie butow przez internet cos bylo nie tak - zamowilam japonki o długosci 24 cm i były za małe, a gdy zamowilam trapery o dlugosci 25 cm to byly za duze (myslalam ze jako zimowe obuwie ten 1 cm wiecej powinnam wziąc na grubą skarpetkę itd ale byly stanowczo za duze).
teraz mam na oku botki (płaska podeszwa) ktore maja długosc 24,5 cm (rozmiar 39) a ja nie wiem czy nie beda na mnie za duze... nie bede miec mozliwosci zwrotu w razie zlego doboru rozmiaru. i chodzi mi ogolnie przy zakupach na odleglosc: jesli stopa ma 24 cm, to powinno się zamawiac buty z taka wkładka czy o pół cm wiekszą??
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 11:38   #1118
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
dziewczyny pomozcie bo juz zglupialam po ostatnich zakupach przez intenet... zwykle nosze buty o rozmiarze 38 - moja stopa zmierzona po narysowaniu wynosi 24cm. niestety juz 2 razy przy zakupie butow przez internet cos bylo nie tak - zamowilam japonki o długosci 24 cm i były za małe, a gdy zamowilam trapery o dlugosci 25 cm to byly za duze (myslalam ze jako zimowe obuwie ten 1 cm wiecej powinnam wziąc na grubą skarpetkę itd ale byly stanowczo za duze).
teraz mam na oku botki (płaska podeszwa) ktore maja długosc 24,5 cm (rozmiar 39) a ja nie wiem czy nie beda na mnie za duze... nie bede miec mozliwosci zwrotu w razie zlego doboru rozmiaru. i chodzi mi ogolnie przy zakupach na odleglosc: jesli stopa ma 24 cm, to powinno się zamawiac buty z taka wkładka czy o pół cm wiekszą??
Ja mam długość stopy prawie 24 cm ( 23,7 ) i noszę rozmiar 37
powinnaś raczej zamawiać troszkę większą, ale to zależy od obuwia.
Mi też się tak zdarzyło, ale na szczęście tylko 1x, że zamówiłam kozaczki na płaskiej podeszwie roz 37, wkładka 24 i mnie cisną :/ a zamawiam buty na wysokim obcasie wkładka 23,5 i są dobre :| Więc na swoim przykładzie wywnioskowałam, że stopa na obcasie jest pod innym kątem, więc mogę wcisnąć się nawet w mniejszą rozmiarówkę Ale na płaskim musi być ciut większa.
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 11:56   #1119
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Ja mam długość stopy prawie 24 cm ( 23,7 ) i noszę rozmiar 37
powinnaś raczej zamawiać troszkę większą, ale to zależy od obuwia.
Mi też się tak zdarzyło, ale na szczęście tylko 1x, że zamówiłam kozaczki na płaskiej podeszwie roz 37, wkładka 24 i mnie cisną :/ a zamawiam buty na wysokim obcasie wkładka 23,5 i są dobre :| Więc na swoim przykładzie wywnioskowałam, że stopa na obcasie jest pod innym kątem, więc mogę wcisnąć się nawet w mniejszą rozmiarówkę Ale na płaskim musi być ciut większa.
dzieki wielkie za wypowiedz
ktos jeszcze moze sie wypowie? bardzo zalezy mi na czasie...
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 16:15   #1120
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny mam pytanko: kupiłam sobie botki, coś w tym stylu: http://stylio.pl/zdjecia/59/59550_l/...szka/Botki.jpg

Ale strasznie mnie bolą stopy w tym miejscu: http://img191.imageshack.us/i/34985123.jpg/
(zaznaczone na czerwono).

Bardzo lubię te buty ale przejdę tylko kila metrów i już muszę sciągnąć bo się nie da. Są jakieś wkładki na te miejsca czy jak? Bo to strasznie boli a chcę w nich chodzić jakieś pomysły?
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 19:06   #1121
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

NatalQsss - może po prostu nie jesteś przyzwyczajona do wysokich obcasów. Mnie też bolało kiedyś to miejsce nawet od bardzo niskich obcasów, ale już dawno przestało - kwestia czasu. Można też kupić na to jakieś żelowe wkładki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-25, 21:01   #1122
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

oo dzięki za odp kupię te wkładki ;p
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:47   #1123
princzipessaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 162
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

które ładniejsze???
princzipessaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 13:27   #1124
neys
Raczkowanie
 
Avatar neys
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 98
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Wiecie gdzie znajde takie buty?

Edytowane przez neys
Czas edycji: 2009-12-27 o 13:52
neys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 17:42   #1125
Young Devil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: meksyk.
Wiadomości: 7
GG do Young Devil
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

mam pytanie. otóż idę na początku stycznia na studniówkę i tydzień temu kupiłam buty w QUAZI. gdy je mierzyłam, wszystko pasowało idealnie, lecz teraz lewy but bardzo naciska mnie na kość idącą od dużego palca (nie wiem jak dokładnie ją nazwać). czy wiecie coś o istnieniu wkładek lub czegokolwiek, co mogłoby mi uśmierzyć ból? buty nie są za małe, a rozmiar większe spadają mi ze stopy.
__________________
i nigdy nikt nie zastąpi mi ciebie, bo ciebie tylko mam!


8.01.2010

Young Devil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 16:16   #1126
moniuleczka
Zakorzenienie
 
Avatar moniuleczka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 910
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

jak nazywają się buty w tym stylu??? co mam wpisać np. na allegro żeby taki wyszukać?
__________________

moniuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 23:00   #1127
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej ;p słuchajcie dziewczyny, mam długie białe muszkieterki [ekoskóra] i chcę zmienić jakoś ich kolor, bo mam dość dziwnych spojrzeń ;p. myślicie że pomalowanie ich spray'em dałoby coś? ;p macie może jakiś inny pomysł? chcę pomalować na brąz alvo karmelowy
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 12:59   #1128
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Talking Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
Hej ;p słuchajcie dziewczyny, mam długie białe muszkieterki [ekoskóra] i chcę zmienić jakoś ich kolor, bo mam dość dziwnych spojrzeń ;p. myślicie że pomalowanie ich spray'em dałoby coś? ;p macie może jakiś inny pomysł? chcę pomalować na brąz alvo karmelowy
Myślę że powinno coś dać. na allegro można dostać specjalne sprej do tego i jak dobrze pamiętam jedna z szafiarek właśnie ta przerobiła swoje tutaj jest jej blog/szafa anxipanxi powinnaś znaleźć u niej to bez większego problemu





A ja mam pytanko trochę z innej bajki otóż poluję od jakiegoś czasu na nike dunki jak wiadomo w Polsce ciężko je dostać tak więc upatrzyłam sobie je na allegro u użytkownika usatradingco trochę się boje że mogą być to podróbki a tanie nie są czy któraś z was już brała u niego buty??
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 22:35   #1129
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez <-_-Anika-_-> Pokaż wiadomość
Myślę że powinno coś dać. na allegro można dostać specjalne sprej do tego i jak dobrze pamiętam jedna z szafiarek właśnie ta przerobiła swoje tutaj jest jej blog/szafa anxipanxi powinnaś znaleźć u niej to bez większego problemu





A ja mam pytanko trochę z innej bajki otóż poluję od jakiegoś czasu na nike dunki jak wiadomo w Polsce ciężko je dostać tak więc upatrzyłam sobie je na allegro u użytkownika usatradingco trochę się boje że mogą być to podróbki a tanie nie są czy któraś z was już brała u niego buty??

dzięki wielke jak zmienię kolor to wstawię zdjęcia, może mi się uda )) ja na sportowych się niestety nie znam, ale uważaj żeby Ci kapci nie wysłali jak mi keidyś ;/
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 12:56   #1130
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny, co pasuje ubrac do takich butów? nie wiem czy są szczególnie modne ale w tym przypadku podczas zakupu kierowałam się wygodą. Bardzo proszę o radę
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:00   #1131
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

zapomniałam dodać zdjęć

Edytowane przez carmelca
Czas edycji: 2010-03-31 o 14:54
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:34   #1132
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

jak mozna zmniejszych obuwie? dodam, ze sa troche luzne - ale przy chodzeniu nie spadaja.. mysle, ze pol rozmiaru za duze.. z 4/5mm.
sa ze skory, kryte:

http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=18&cate gory=0060157100000549&pro duct=977968

cyz moze jednak ryzykowac z rozmiaru 38 na 37 ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 07:29   #1133
black_orange
Raczkowanie
 
Avatar black_orange
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez carmelca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co pasuje ubrac do takich butów? nie wiem czy są szczególnie modne ale w tym przypadku podczas zakupu kierowałam się wygodą. Bardzo proszę o radę
Ja stawiam na rurki, getry, grube rajstopy plus szorty.....
black_orange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 21:44   #1134
MultiAwaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

x

Edytowane przez MultiAwaria
Czas edycji: 2010-01-16 o 22:02
MultiAwaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:22   #1135
<-_-Anika-_->
Zadomowienie
 
Avatar <-_-Anika-_->
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez carmelca Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co pasuje ubrac do takich butów? nie wiem czy są szczególnie modne ale w tym przypadku podczas zakupu kierowałam się wygodą. Bardzo proszę o radę
Cytat:
Napisane przez black_orange Pokaż wiadomość
Ja stawiam na rurki, getry, grube rajstopy plus szorty.....
Ja też jestem za rurkami ale moim zdaniem getry i rajstopy to chyba nie najlepszy pomysł.. może jakieś leginsy? :')

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
jak mozna zmniejszych obuwie? dodam, ze sa troche luzne - ale przy chodzeniu nie spadaja.. mysle, ze pol rozmiaru za duze.. z 4/5mm.
sa ze skory, kryte:

http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=18&cate gory=0060157100000549&pro duct=977968

cyz moze jednak ryzykowac z rozmiaru 38 na 37 ?
Ja kiedyś kupiłam wkładki do butów bo też były trochę za luźne ale były to bootki więc to jednak trochę inna sprawa.. a jeśli ich jeszcze nie kupiłaś proponuję poszukać Ci czegoś innego bo za małe/luźne buty zwłaszcza na obcasie to naprawdę nie zbyt fajna sprawa..

Edytowane przez <-_-Anika-_->
Czas edycji: 2010-01-17 o 12:27
<-_-Anika-_-> jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 14:21   #1136
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

od zawsze mam problem z kupnem kozakow zimowych, a mianowicie:
mam bardzo szczupla lydke i niestety wszystkie kozaki sa na mnie za szerokie w miejscu lydki zazyczaj ok 5 cm, wyglada to okropnie przez co nie ma mawy o noszeniu kozaków do spodnicy (w spodniach jeszcze sie jakos obronią, ale do rurek tez wyglada to tragicznie) w zwiazku z tym drogie wizazystki:
Moze spotkalyscie sie z takimi kozakami lub marka ktore maja wąski obwod w miejscu lydki? myslalam, ze to moze zalzy od producenta, ale zauwazylam nawet z panią sprzedającą, ze obwod kozaków w lydce rośnie wprost proporcjonalnie do do rozmiary, a ja mam duza stope 39-40

Probowalam juz kozaki stretchowe, to jedyne co sie do tej pory przydalo bo odstawaly tylko jakies 2 cm, ale niestety na taka pogode, stretchowe kozaki sie nie sprawdzaja.
ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 17:33   #1137
black_orange
Raczkowanie
 
Avatar black_orange
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

A może kozaki wiązane na całej długości lub widziałam takie typu 2w1. Z cholewki wystaje coś w rodzaju grubego ściągacza, nawet fajne były....
black_orange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 22:08   #1138
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

jesli chodzi o takie kozaki wiązane to gdzie takie spotkalas ? a co do kozakow z ''westajaca tz sarpetka'' to niesgety u mnie odpada, bo nie pasuje kompletnie do mojego stylu ubierania w pracy ' takie kozaki z niby skarpetami owszem ale do luznej krotkiej spodniczki...
ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-20, 13:15   #1139
black_orange
Raczkowanie
 
Avatar black_orange
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 227
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Przykro mi, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć gdzie takie widziałam.... popatrz może na all....gdyby gdzieś wpadły mi w oczy dam Ci znać
black_orange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:25   #1140
ifkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 151
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dzieki
ifkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.