Ciąża?? POMOCY. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 22:28   #1
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81

Ciąża?? POMOCY.


Witajcie ) Mam do was kilka pytań. Ostatnio gadałam z moją przyjaciółką i przyznała mi się do czegoś. Mianowicie pieścili się ze swoim chłopakiem i zastanawiają się czy Ona może być w ciąży. W sumie nie wiem co biednej odpowiedzieć, bo się na tym kompletnie nie znam. Sytuacja wyglądała mniej więcej tak: On doszedł miał nasienie na rękach ale wytarł je w ręcznik (NIE umył rąk) i po kilku minutach zaczął ją dotykać w miejscu intymnym( ona była bez bielizny). W sumie to głupia sytuacja, bo na serio nie wiem jak to działa... z biologii zawsze byłam ciemna. Możecie nam pomóc?? Chciałabym ją jakoś pocieszyć... Ona twierdzi, że troszkę przytyła od tamtego czasu ok 1kg to było ok 3 tyg temu i że troszkę ma większy brzuch i większe piersi. DO tego strasznie ją bolą. Jest teraz chyba 5 dni przed miesiączką. Pomożecie?
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 23:12   #2
sylwia8908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Cytat:
Napisane przez NatalQsss Pokaż wiadomość
Witajcie ) Mam do was kilka pytań. Ostatnio gadałam z moją przyjaciółką i przyznała mi się do czegoś. Mianowicie pieścili się ze swoim chłopakiem i zastanawiają się czy Ona może być w ciąży. W sumie nie wiem co biednej odpowiedzieć, bo się na tym kompletnie nie znam. Sytuacja wyglądała mniej więcej tak: On doszedł miał nasienie na rękach ale wytarł je w ręcznik (NIE umył rąk) i po kilku minutach zaczął ją dotykać w miejscu intymnym( ona była bez bielizny). W sumie to głupia sytuacja, bo na serio nie wiem jak to działa... z biologii zawsze byłam ciemna. Możecie nam pomóc?? Chciałabym ją jakoś pocieszyć... Ona twierdzi, że troszkę przytyła od tamtego czasu ok 1kg to było ok 3 tyg temu i że troszkę ma większy brzuch i większe piersi. DO tego strasznie ją bolą. Jest teraz chyba 5 dni przed miesiączką. Pomożecie?
W sumie jest to możliwe, plemniki mogły być wprowadzone przy pieszczocie a dalej już zdziałać swoje..
A ból piersi i +1 kg? Może to być i objaw ciąży i objaw miesiączki. Proponuje test ciążowy jeżeli okres się spóźni, a nawet jeżeli się pojawi, ja na jej miejscu też bym zrobiła- żeby się upewnić. Wiadomo, że niektóre kobitki przez jakiś mają okres

Pozdrawiam!
sylwia8908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 06:33   #3
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Ahh ok dziękuję. Widać nie pocieszę jej zbytnio... (
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 06:50   #4
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Ciąża?? POMOCY.



jasne ze nie jest w ciazy.. dotykal ja w miejscu intymnym co przez to rozumiesz? wkadal jej tam pace do srodka czy na zewnatrz??
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:17   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Nie jestes w ciąży .
Wstyd ,że nie masz pojęcia o biologii i nie korzystasz z wyszukiwarki, googla itp.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:22   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Brzuch jej już urósł?

Brawa dla wyobraźni.

____________

Piersi ją bolą na okres.
Powiedz koleżance, żeby zaczęła brać tabletki, nie będzie głowy zawracać znajomym takimi bzdetami jak ręka faceta w jej majtach.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2011-02-18 o 08:23
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 08:39   #7
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Ciąża?? POMOCY.



uspokój koleżankę - nie jest w ciązy.. piersi ja bolą jak wyżej..
i jak wyżej - ZABEZPIECZENIE!!!
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 09:49   #8
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Nie, słonko, twój chłopak nie terminator, w ciązy nie jesteś.
PS. jeśli chcesz być poważnie traktowana, nie podawaj się za kogoś innego
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:03   #9
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

haha od razu wiedziałam, że pójdą komentarze typu: "Nie podawaj się za kogoś innego". Mówię poważnie. Ja sama nie mogę zajść w ciążę, bo nie jestem wiatropylna. A to moja przyjaciółka, więc chce jej jakoś pomóc. Biologia mnie nie interesuje wiem, że to wstyd podstaw nie umieć ale kurcze no mam inne zainteresowania. I podkreślam NIE O MNIE CHODZI także take it easy
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:09   #10
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Biologia mnie nie interesuje

Skarbie, powodzenia w takim razie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 12:46   #11
NatalQsss
Raczkowanie
 
Avatar NatalQsss
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 81
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

nie wiem o co się strzępicie. Piszecie do mnie jak do "ułoma" jakiegoś. Posłuchajcie. Myślałam, że tutaj się coś napisze a wy postaracie się mi pomóc ale widzę, że tylko się naśmiewacie. Nie lubię biologii - moja sprawa. Chodzę do szkoły gdzie biologia polega na oglądaniu bajek typu "Było sobie życie"... To co z biologii powinnam wiedzieć raczej wiem skoro mam 5 na semestr. Tematów narządów rozrodczych nie lubię, nie bd lubić i nawet nigdy nie lubiłam. Także z całym szacunkiem dla tych, którzy się nie wyśmiewali ale LUDZIE JAK MACIE SIĘ NABIJAĆ TO PO PROSTU NIE PISZCIE. Jakiż to problem... Chyba, że wam to poprawia humor
"a wyśmieję ją... ha ha jaka głupia, pocisnę jej wykaże się dojrzałością" no powodzenia z takim podejściem. Wchodząc tu miałam nadzieję na pomoc dojrzałych ludzi a nie dzieci, które non stop piszą jedno i to samo. Ludzie nie wnikajcie w temat mojej wiedzy z biologii bo wsiąkniecie! Miłego dnia.
P.S. pewnie myślicie, że jestem laską typu : Czytam Bravo girl... Nie nie jestem.
__________________
Natalka zapuszcza paznokcie...:ro lleyes:,
dba o wlosy...
o to co je...
o swoja skore...
i wnetrze...

POMOCY ^^

Edytowane przez NatalQsss
Czas edycji: 2011-02-18 o 12:50
NatalQsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 13:39   #12
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Natalko biologia ślimaka, ptaka może Cię nie interesować - ale kurs z rozmnażania człowieka to bym zrobiła koleżance i przy okazji sama sie czegoś dowiedziała - przyjdzie chwila ze i tobie się to przyda
To co robili Twoi znajomi to http://www.agnieszka.com.pl/petting.htm tak czy owak można by się zabezpieczyć globulką by potem sie w trakcie nie stresować
Naprawdę zrób koleżance kurs ominą Cię komentarze niemiłe a i sama będziesz spokojniejsza i koleżankom niemądrym pomozesz
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:52   #13
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

Cytat:
Napisane przez NatalQsss Pokaż wiadomość
haha od razu wiedziałam, że pójdą komentarze typu: "Nie podawaj się za kogoś innego". Mówię poważnie. Ja sama nie mogę zajść w ciążę, bo nie jestem wiatropylna. A to moja przyjaciółka, więc chce jej jakoś pomóc. Biologia mnie nie interesuje wiem, że to wstyd podstaw nie umieć ale kurcze no mam inne zainteresowania. I podkreślam NIE O MNIE CHODZI także take it easy
A koleżanka nie ma dostępu do internetu, żeby sama zapytać?

Cytat:
Napisane przez NatalQsss Pokaż wiadomość
nie wiem o co się strzępicie. Piszecie do mnie jak do "ułoma" jakiegoś. Posłuchajcie. Myślałam, że tutaj się coś napisze a wy postaracie się mi pomóc ale widzę, że tylko się naśmiewacie. Nie lubię biologii - moja sprawa. Chodzę do szkoły gdzie biologia polega na oglądaniu bajek typu "Było sobie życie"... To co z biologii powinnam wiedzieć raczej wiem skoro mam 5 na semestr. Tematów narządów rozrodczych nie lubię, nie bd lubić i nawet nigdy nie lubiłam. Także z całym szacunkiem dla tych, którzy się nie wyśmiewali ale LUDZIE JAK MACIE SIĘ NABIJAĆ TO PO PROSTU NIE PISZCIE. Jakiż to problem... Chyba, że wam to poprawia humor
"a wyśmieję ją... ha ha jaka głupia, pocisnę jej wykaże się dojrzałością" no powodzenia z takim podejściem. Wchodząc tu miałam nadzieję na pomoc dojrzałych ludzi a nie dzieci, które non stop piszą jedno i to samo. Ludzie nie wnikajcie w temat mojej wiedzy z biologii bo wsiąkniecie! Miłego dnia.
P.S. pewnie myślicie, że jestem laską typu : Czytam Bravo girl... Nie nie jestem.
Słuchaj my się nie przypieprzamy do tego czy lubisz biologię czy nie - bo to Twoja sprawa. Chodzi o PODSTAWOWE FUNKCJONOWANIE ORGANIZMU CZŁOWIEKA a nie o znajomość budowy np. pantofelka. Wiedza o człowieku może się przydać - chociaż podstawy ;/ A nawet jak nie chcesz słuchać na lekcjach to samemu można poczytać, poszperać w necie...

o matko - dzieciaki uprawiają seks a nic nie wiedzą konkretnego na ten temat ...
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:38   #14
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: Ciąża?? POMOCY.

i jak tu nie dodać swoich trzech groszy... ? nie da się

ja nie lubie matematyki ale jakos liczyć potrafię, myślę że jest to raczej niezbędna wiedza podobnie jak temat "skąd się biorą dzieci"

Polecam jeszcze raz ogladnać "było sobie zycie" odcinek "narodziny" moze jednak znajdziesz tam odpowiedź.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.