Dla małych kobiet =) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 10:26   #121
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

zgadam się z aralka
martynko82 przecież to co zjadłaś to spalałaś na stoku, mi podczas jakichkolwiek wyjazdów nigdy nie zdażyło się przytyć, a to dzięki dużej aktywności fizycznej
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 11:01   #122
zladziefcynka
Raczkowanie
 
Avatar zladziefcynka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 61
GG do zladziefcynka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez boclerke Pokaż wiadomość
i tak nagle przestała Ci smakowac słodka, a zeczęła gorzka?? nie miałaś takich chwil, że chciałaś wrócić do starych nawyków? Mi picie gorzkiej herbaty nie sprawia w ogóle przyjemności, a słodkiej ogromną
Jasne że nie! to szło powoli najpier jedną łyżeczką słodzilam, potem raz na jakiś czas poł a raz jedną a potem tylko łyzeczke maczałam w cukrze az własnie jak wyjechałam to sie zawdziełam i wmowilam sobie ze lubie ngorzką bez grama cukru i jak przyjechałam to juz mialam nawyk taki ze nie słodzilam powoli, a koniec bedzie łatwy
zladziefcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 13:21   #123
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Ja nigdy nie słodziłam herbaty. Albo piję normalną, albo z hibiskusem, albo taką cytrynową (z granulek), stymże ona chyba ma cukier.

A jak Wasza dzisiejsza dietka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:14   #124
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dla małych kobiet =)

i taka gorzka herbata może naprawdę może smakować?
Ja jestem w stanie wypić gorzką, ale żeby mi smakowała to muszę posłodzić choćby łyżeczkę albo dolać trochę soku.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:38   #125
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez perlista Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o wage to wydaej mi sie ze nie mozemy do konca patrzec na te nasze kg. Kazda z nas jest przeciez inna, roznimy sie budowa ciała jak i wymiarami w poszczegolnych partiach ciala. Nawet sama masa kosci ma istotne znaczenie. Ja sie spotkalam z dziewczynami ktore byly szczuplejsze ode mnie a wazyly wiecej ode mnie. Ale jest tez odwrotnie sa osoby ktore wydaja sie szersze tu i tam a waza mniej niz ja.

Dązmy wiec do tego bysmy mogly we wlasnych ciałach czuc sie dobrze - bo chyba o to kazdej z nas chodzi czyz nie??
zgadzam się z tym i sama jestem tego żywym przykładem. mam 160 cm. wzrostu i ważę jakieś 59 kg. mogłoby się wydawać, że jestem spora, ale w rzeczywistości nie jest tak źle. kiedyś gdzieś na wizażu zamieściłam swoją fotkę to się dziewczyny zdziwiły, że niby taka waga, a wcale nie widać. także nie jest to kwestia kilkgramów

Cytat:
Napisane przez zladziefcynka Pokaż wiadomość
Czy znajdzie się tu miejsce i dla takiej malutkiej kuleczki jak ja?.
Imie moje to Justynka, waga już dawno dobiła do 59kg i jak na złość nie chce się ze mną rozstać ^^.
Co do wzrost pasuje jak najbardziej, bo 160cm to chyba malutko, prawda?.

Pozdrawiam malutkie;*.
mamy taki sam wzrost i wagę będzie nam raźniej

moje trzymanie diety przez weekend straciło rację bytu ale na krótko, bo już wracam do normy i postanowiłam ograniczyć alkohol do minimum. tzn. wiem, że nie jak wyjdę do pubu to napewno coś wypiję, ale koniec z piwkiem czy winkiem w ciągu tygodnia. zawsze po piciu mam ochotę na coś kalorycznego. cera mi się od tego pogorszyła także wszystko przemawia za tym żeby zpauzować z papierosami się udało...
teraz uciekam, muszę doprowadzić mieszkanie do ładu.

witam oczywiście wszystkie nowe dziewczyny
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:26   #126
zladziefcynka
Raczkowanie
 
Avatar zladziefcynka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 61
GG do zladziefcynka
Dot.: Dla małych kobiet =)

[QUOTE=alternatywa;6628902] mamy taki sam wzrost i wagę będzie nam raźniej

aaaa jak fajnie a już myślałam ze tylko ja taka dziwna xD do jakiej wagi dążysz? ja chce tak ok. 52 moze mniej, ale taka waga pewnie by mi spokojnie pasowala ;d

a mi jakos poleciało malo w miare zjadłam, wiec czuję się zadowolona mialam isc dzisiaj na siłownie ale jestem taaaak przeziebiona ze nie dam rady buuu no trudno, wiecej czasu na nauke mam wtedy też sie spala kalorie hahaha xD
buziammmmmm
__________________
Dbam o siebie przez cały rok !


"Sometimes I'm selfish fake ...
You're always a true friend."
zladziefcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 16:28   #127
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
moje trzymanie diety przez weekend straciło rację bytu ale na krótko, bo już wracam do normy i postanowiłam ograniczyć alkohol do minimum. tzn. wiem, że nie jak wyjdę do pubu to napewno coś wypiję, ale koniec z piwkiem czy winkiem w ciągu tygodnia. zawsze po piciu mam ochotę na coś kalorycznego. cera mi się od tego pogorszyła także wszystko przemawia za tym żeby zpauzować z papierosami się udało...
teraz uciekam, muszę doprowadzić mieszkanie do ładu.

witam oczywiście wszystkie nowe dziewczyny
jeżeli chodzi o alkohol, to zawsze tak jest, ze po nim ma się wielki apetyt i to zazwyczaj na kaloryczne, niezdrowe jedzenie - ja na szczęście mam jego przesyt i od jakiegoś czasu po prostu nic mi nie podchodzi ani piwko ani winko (za wódeczką nigdy nie przepadałam) a dla mnie to duży powód do radości

co do papierosów to... ZAZDROSZCZĘ!! nie potrafię sobie odmówić dymka- próbowałam wiele razy rzucić, ograniczyć i nic nie potrafię się im oprzeć
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 18:49   #128
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Ja to jeszcze nie ten wiek na wszelkie używki i alkohol.
Jednakże papierosów palić napewno nie będę, bo mam podejrzenie astmy.
Alkohol...piwo jest całkiem niezłe, ale kaloryczne i niezdrowe, więc też chyba nie będę próbować.
Dzisiaj ćwiczyłam sobie trochę, ale zaraz chybe jeszcze poćwiczę ^_^
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:08   #129
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez perlista Pokaż wiadomość
co do papierosów to... ZAZDROSZCZĘ!! nie potrafię sobie odmówić dymka- próbowałam wiele razy rzucić, ograniczyć i nic nie potrafię się im oprzeć
papierosy to paskudny nałóg. ja paliłam nałogowo już kilka ładnych lat :/ kiedyś nie paliłam ponad 9 miesięcy, ale przyszły wakacje, imprezy, festiwale i wróciłam. teraz znowu rzuciłam i wcale nie było ciężko. w ogóle nie odczuwam "głodu", ale obawiam się, że może być jak poprzednim razem- znowu palenie przez dwa miesiące wakacji, a później rzucanie


jestem świeżo po ćwiczeniach- 8 minute legs, 8 minute arms, brzuszki (kilka kombinacji, w sumie jakieś 12 min.) i rozciąganie (ponad 10 min.).
dzień udany, choć niewiele zjadłam. ale jutro już wszystko będzie w najlepszym porządku
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:11   #130
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Ja to jeszcze nie ten wiek na wszelkie używki i alkohol.
Jednakże papierosów palić napewno nie będę, bo mam podejrzenie astmy.
Alkohol...piwo jest całkiem niezłe, ale kaloryczne i niezdrowe, więc też chyba nie będę próbować.
gdybym ja była taka rozsądna jak byłam młodsza... teraz naprawiam błędy młodości (choć mam dopiero 22 lata )
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:53   #131
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
teraz naprawiam błędy młodości (choć mam dopiero 22 lata )
Piszesz tak jakbyśmy były jakieś strasznie stare. Też mam 22 lata, choć rocznikowo 23, a strasznie stara się nie czuję.
A z nałogiem walcz dzielnie, bo na pewno warto.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:56   #132
zladziefcynka
Raczkowanie
 
Avatar zladziefcynka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 61
GG do zladziefcynka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Nienawidze papierosów.

Naszczęście

Ale piwo lubie ^^ <wstydniś> ...
__________________
Dbam o siebie przez cały rok !


"Sometimes I'm selfish fake ...
You're always a true friend."
zladziefcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:11   #133
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

[quote=zladziefcynka;66301 67]
Cytat:
Napisane przez alternatywa Pokaż wiadomość
mamy taki sam wzrost i wagę będzie nam raźniej

aaaa jak fajnie a już myślałam ze tylko ja taka dziwna xD do jakiej wagi dążysz? ja chce tak ok. 52 moze mniej, ale taka waga pewnie by mi spokojnie pasowala ;
ja chciałabym 52-53 kg. ale to wszystko zależy od tego jak będę się czuła w swoim ciele, może 55 kg. będzie mi pasowało
Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Piszesz tak jakbyśmy były jakieś strasznie stare. Też mam 22 lata, choć rocznikowo 23, a strasznie stara się nie czuję.
A z nałogiem walcz dzielnie, bo na pewno warto.
ja rocznikowo mam 22 lata, jestem ze stycznia nie czuję się stara, bardziej stara czułam się jakieś 3-4 lata temu... takie życie
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:17   #134
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

ja z papierosami zaczełam w liceum - dla szpanu (co za głupota)
na studiach już się bez nich nie mogłam obejść... i tak niestety jest do dnia dzisiejszego
zgadzam się z Tobą alternatywo że to paskudny nałóg i jest on spowodowany błędami młodości
do przeciwniczek palenia - tak trzymac

a moja dzisiejsza diata - dwie kanapki na śniadanie i sporo owoców miałam ochotę na sałatkę z kiełków (została z wczoraj) ale TŹ też się na jej widok, więc byłam dobra i oddałam całość

co do ćwiczeń - to robię postępy dzisiaj zaczełam rehabilitację mojego kolana i przez całą godzinę intensywnie pracowałam, poźniej w domu zrobiłam trochę brzuszków
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:53   #135
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Ja wczoraj ćwiczyłam godzinkę Aerobic Streptease z Carmen Electrą =P
A dzisiaj godzinkę aerobik i potem godzinkę rozciąganie, pilates i ciężarki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 06:48   #136
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dla małych kobiet =)

Oj dziewczyny ja miałam wczoraj ciężki dzień :/
W domu miałam 3 marsy, tak mnie kusiły i nęciły...już byłam nawet zdecydowana je zjeść! Ale się zaparłam i je schowałam A jak mama wróciła z pracy to je zjadła i już po kłopocie

A tak mnie skręcało...
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:41   #137
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Uff, dobrze, że ich nie zjadłaś ^^
Ja dzisiaj jeszcze nic nie jadłam, ale zaraz sobie zrobię jajeczniczkę =P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:44   #138
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Uff, dobrze, że ich nie zjadłaś ^^
Ja dzisiaj jeszcze nic nie jadłam, ale zaraz sobie zrobię jajeczniczkę =P
Strasznie ciężko było się oprzeć

Smacznego!
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:22   #139
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Dla małych kobiet =)

Dziękuję! Niedawno zjadłam, dobra była =P
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 13:16   #140
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

ja jestem po śniadaniu i po drugim śniadaniu.

Śniadanie: garstka płatków owsianych, garstka płatków z tesco (w Polsce ich nie ma, takie ciemne z dodatkiem orzechów, bananów, jabłek), garstka pałeczek z tesco (takie pełnoziarniste płatkowe pałeczki) zalane 3/4 szkl. mleka sojowego.

II śniadanie: jabłko, gruszka, kiwi


podkreślam, że nie stosuję się do zasad redukcyjnych. wprawdzie zmieniłam trochę godziny spożywania różnych posiłków np. owoców, ale nie mam zamiaru oszaleć na punkcie białka. także jestem królikiem doświadczalnym, zobaczymy czy bez przestrzegania diety białkowej uda mi się schudnąć
przepraszam, że trochę kpię z tej diety białkowej, ale dla mnie zbyt dużo w tym wszystkim przesady. przed każdym posiłkiem trzeba się zastanawiać, kombinować, a gdzie przyjemność jedzenia?
każdy ma inny ogranizm i co innego mu smakuje, także ja za serek wiejski w każdym posiłku dziękuję i robię swoje.
ale powtarzam, każda z nas robi to co uważa za słuszne
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 18:48   #141
boclerke
Raczkowanie
 
Avatar boclerke
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Dla małych kobiet =)

jeśli chodzi o białkową to staram się mniej więcej stosować ale również nie przesadzam, bo jak dla mnie za mało jest produktów w których tego białka jest wystarczająco. Kombinuję przede wszystkim na kolację, choć często i tak nie mogę się oprzeć jakimś innym składnikom
np dziś na kolację musiałam z jajkami zjeść troche chlebka no...!!




A tak w ogóle to... chyba zaliczyłam pierwszy sukces. Bo na mojej wadze już od jakiegoś tygodnia nie pojawia się 49 a 48
boclerke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:18   #142
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

z gory chcialam przeprosic za brak polskich znakow w poscie, nie chce utrudniac czytania, ale pisze z laptopa i nie ma tu polskich liter albo jeszcze go nie rozgryzlam
Cytat:
Napisane przez boclerke Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o białkową to staram się mniej więcej stosować ale również nie przesadzam, bo jak dla mnie za mało jest produktów w których tego białka jest wystarczająco. Kombinuję przede wszystkim na kolację, choć często i tak nie mogę się oprzeć jakimś innym składnikom
np dziś na kolację musiałam z jajkami zjeść troche chlebka no...!!
ja chyba tez mam najwiekszy problem z kolacja. nigdy nie wiem co zjesc bo wlasnie chleba niby nie bardzo, miesa nie jem, serek wiejski w Szkocji jest koszmarny... ech zaraz cos wymysle
Cytat:
Napisane przez bloclerke Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to... chyba zaliczyłam pierwszy sukces. Bo na mojej wadze już od jakiegoś tygodnia nie pojawia się 49 a 48
gratulu je
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 19:48   #143
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

ja dzisiaj na śniadanie zjadłam standardowo serek homogenizowany poźniej jabłko
na obiado-kolacje zrobiłam sobie omleta dobry był

co do diety białkowej - to ja jej zupełnie nie stosuję - wychodzę z założenia że organizm potrzebuje wszystkiego tak samo białek, węglowodanów jak i tłuszczów by prawidłowo funkcjonować
więc jem to na co mam w danym momencie ochote - tylko porcje są mniejsze i jadam je wolno a nie jak to wcześniej bywało w biegu
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:00   #144
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez perlista Pokaż wiadomość
co do diety białkowej - to ja jej zupełnie nie stosuję - wychodzę z założenia że organizm potrzebuje wszystkiego tak samo białek, węglowodanów jak i tłuszczów by prawidłowo funkcjonować
więc jem to na co mam w danym momencie ochote - tylko porcje są mniejsze i jadam je wolno a nie jak to wcześniej bywało w biegu
jestem tego samego zdania ile mozna jesc sekrek wiejski. ja wiem, ze mnostwo dziewczyn stara sie trzymac zasad itd. ale boze drogi nie mozna zycia sprowadzac do serka wiejskiego. moze jestem troche sarkastyczna, moze sie czepiam, ale czasem kiedy ogladam watek "nasze codzienne jadlospisy" i dziewczyny tam prawie placza, ze nie potrafia ulozyc prawidlowego jadlospisu, ze bialka malo, ze to zle, tamto zle, ze nigdy nie uda im sie schudnac...- mam ochote wziac jedna z druga za barki i porzadnie potrzasnac. tak nie powinno by. niech kazdy robi to co uwaza za sluszne i uczy sie na WLASNYCH bledach. kurtyna
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:03   #145
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: Dla małych kobiet =)

zasmucona15 obrazilas sie na nas?? zgladasz tu jeszcze?? wracaj do nas
__________________

alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:12   #146
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

doskonale wiem o co Ci chodzi, ja nie mam nic przeciewko - bo jeżeli ktoś lubi serek wiejski to czemu nie
dla mnie jedzenia ma byc przede wszystkim przyjemnością a jedząc różne produkty tak właśnie jest - ograniczam tylko ich ilość i jem wolniej żeby ośrodek sytości miał czas rzeby coś odczuć jedząc szybko jadłam więcej i często odczuwałam "niedosyt" a po 15 min myślałam że padnę z przejedzenia

Co do jedzenia róźnych rzeczy to tak powinno być (moim zdaniem). Organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych oczywiście w odpowiedniej ilości Kiedyś czytałam artykuł, że właśnie tak powinno być bo gdy organizmowi brakuje czegoś np cukru przez długi czas to gdy go otrzyma automatycznie przekształca go w tkankę tłuszczową. Dzieje się tak dlatego, że organizm odczuwał jego niedosyt przez pewnien czas, więc teraz go sobie "chmikuje na czarną godzinę". To samo dotyczy innych składników. Moje drogie -jakiś cukierek czy czekoladka raz w tygodniu nas nie zabija
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:24   #147
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dla małych kobiet =)

Ja akurat serki wiejskie lubię, ale o diecie białkowej mam minimalne pojęcie. Prawda jest taka, że gdybym miała trzymać się ściśle jakiejś diety, to po 2 dniach miałabym dość i wróciłabym do starych nawyków. Wolę po prostu jeść mniejsze porcje i nie dać się skusić na słodycze. A przynajmniej niezbyt często
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:39   #148
perlista
Raczkowanie
 
Avatar perlista
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 105
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że gdybym miała trzymać się ściśle jakiejś diety, to po 2 dniach miałabym dość i wróciłabym do starych nawyków. Wolę po prostu jeść mniejsze porcje i nie dać się skusić na słodycze. A przynajmniej niezbyt często
ze mną właśnie tak jest ścisłe diety nie są dla mnie - owoc zakazany smajuje przeciej najlepiej
perlista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:43   #149
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Dla małych kobiet =)

Witam male kobietki!

Ten watek jest super dziewczny! Ja mam 161 i nie wiem dokladnie, ile waze mysle, ze 50-52 kg. Nie mam wagi i w sumie nie jest mi potrzebna. Mniej wiecej od 3 lat kontroluje (czasem mniej czasem bardziej) to, co jem. Kiedys jadlam wszystko i wazylam 46-48 kg maksymalnie. Niestety, odkad zaczelam brac pigulki nabralam tendencji do tycia. Udalo mi sie w schudnac podczas dlugiej przerwy i wazylam ukochane 48 kg. Przy tej wadze czuje sie dopiero dobrze i wygladam, gdyz mam drobne kosci i jestem filigranowa. Ciesze sie, ze powstal taki watek o dobrnych i malych kobietkach, gdzie nikt nie bedzie sie pukal czolo i mowil, ze powinnam moze jeszcze przytyc?

Problem moj polega na tym, ze dd 4 miesiecy biore znowu pigulki (niebranie wiele stresow mnie kosztowalo) i widze, ze tendencje znowu wrocily Moja figura nabrala bardziej kobiecych ksztaltow (naturalnie jest bardziej chlopieca, z niezbyt duzym biustem, mala pupa i waskimi biodrami). A teraz z mojego malego B zrobilo mi sie niemal C, z czego wcale sie nie ciesze (poza moim facetem, haha) i mam problem z dopieciem koszul, ktore nosze w rozmiarze XS lub S (zalezy jaka firma). M sa za szerokie w pasie. Staram sie kontrolowac to, co jem, ale zima jest to dla mnie trudniejsze, niz latem, kiedy w ogole sie nie chce jesc. Tak jak wspomnialam, nie wiem dokladnie ile waze (zreszta waga tez czesto nie odziezwierciedla stanu naszej figury, bo w ciele moze gromadzic sie woda, itd.) W kazdym razie mam 64 cm w pasie a chcialabym miec te 62 cm lub 60 jakby sie udalo Pas jest zawsze moim wyznacznikiem. To jest moj cel! Staram sie odzywiac zdrowo, od tego tygodnia wlaczam ruch (aerobik), chociaz i tak staram sie codziennie duzo chodzic pieszo. Bedziemy sie wspierac
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 20:58   #150
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Dla małych kobiet =)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
A teraz z mojego malego B zrobilo mi sie niemal C,
Witam! Chciałam tylko przypomnieć, że nie ma czegoś takiego jak małe B! Może być 60B, 65B, 70B, 75B itd. ale małego B NIE MA!
Ja nosze teraz 60E, mam 66cm pod biustem i 85 cm w biuście. I boję się, że jak schudnę to zrobi się z niego 60DD albo 60D. :/
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.