Jak wyglądają wasze relacje z teściową ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-25, 21:09   #1
Dafne19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1

Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?


Nie piszę tego akurat po to aby się wyżalić, bo raczej nie lubię wytaczać przeciw niej dział, natomiast ona robi to ciągle. Jakie są wasze ?
Dafne19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-25, 22:59   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Jesteśmy dla siebie uprzejme, gdy widzimy się raz na ruski rok. Generalnie omijamy się uprzejmie szerokim łukiem. Mąż u rodziców bywa zazwyczaj sam, telefonicznie składamy sobie życzenia z różnych okazji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 06:59   #3
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Bardzo dobre (nie wiem, czy nie za bardzo). Mogę na nią liczyć w każdej chwili, ani razu przez prawie 10 lat związku z jej synem, nie wtrąciła się w nasze sprawy, kłótnie itp. Jak potrzebuję pilnie gdzieś pojechać to zawsze bez problemu zostaje z dzieckiem. Jest to dla mnie ważna relacja, bo swoją mamę mam 600 km dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 07:16   #4
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Moja nie żyje, gdy żyła było różnie. Początek świetny. Ona chyba chciała by nasza relacja była bardzo bliska, wręcz przyjacielska. Ja trzymałam lekki dystans, co chyba ją do mnie zraziło (?). Mimo że naprawdę szczerze ją lubiłam. Później urodziłam dziecko i relacja stała się trudniejsza. Teściowa nie widziała się w roli babci wiec o narzucaniu się nie było mowy. Kilka następnych lat to były wzloty i upadki, więcej upadków: nawet dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji i potyczek słownych. Dziś myślę ze należało spotykać się jedynie sporadycznie. Czułam się źle traktowana. Potem teściowa zachorowała i zmieniła stosunek do mnie gdy już wiedziała że jest cieżko chora. Dziwnie się z tym czuję, pod koniec życia prosiła mnie bym traktowała jej córkę jak siostrę itd. Nie wiem do dziś, zrozumiała coś, lubiła mnie czy po prostu działała w interesie córki i pozostałej rodziny? To już nieważne.

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2021-08-26 o 07:18
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 07:16   #5
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 262
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Ze względu na nieznajomość języka (nie na stopniu komunikatywnym) raczej nie rozmawiamy. Szanuję kobietę, bo odwaliła kawał dobrej roboty w wychowaniu mojego tż, aczkolwiek mam wrażenie, że jest jej trochę za dużo. Non stop kontakty telefoniczne, messengerowe. Rzadko kiedy, ale czasem wpadnie niezapowiedzianie, czego tez nie lubię, bo odkąd uciekłam od rodziców, to lubiłam swobodę i mieć możliwość decydować, czy chce kogoś zaprosić czy nie chcę do mojej oazy. Ale ja też ogólnie z moja rodziną mam raczej nieciekawe i ograniczone kontakty, wiec może tylko mi się to wydaje dziwne, że jest jej za dużo. Ale od zawsze też bylam introwertykiem, od jakiegoś czasu jestem jeszcze większym, więc nie bylam, nie jestem i nie będę dusza towarzystwa i chyba mi to pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0daff299eefa15f5762663572addb4c5552f87fb_61fc6c8245002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 08:24   #6
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

[1=0daff299eefa15f57626635 72addb4c5552f87fb_61fc6c8 245002;88871808]Ze względu na nieznajomość języka (nie na stopniu komunikatywnym) raczej nie rozmawiamy. Szanuję kobietę, bo odwaliła kawał dobrej roboty w wychowaniu mojego tż, aczkolwiek mam wrażenie, że jest jej trochę za dużo. Non stop kontakty telefoniczne, messengerowe. Rzadko kiedy, ale czasem wpadnie niezapowiedzianie, czego tez nie lubię, bo odkąd uciekłam od rodziców, to lubiłam swobodę i mieć możliwość decydować, czy chce kogoś zaprosić czy nie chcę do mojej oazy. Ale ja też ogólnie z moja rodziną mam raczej nieciekawe i ograniczone kontakty, wiec może tylko mi się to wydaje dziwne, że jest jej za dużo. Ale od zawsze też bylam introwertykiem, od jakiegoś czasu jestem jeszcze większym, więc nie bylam, nie jestem i nie będę dusza towarzystwa i chyba mi to pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

U mnie podobnie, nie mowimy z tesciowa w tym samym jezyku, wiec jestesmy dla siebie uprzejme - co moim zdaniem jest glowna zaleta tego, ze nie prowadzimy zadnych glebokich dyskusji.
Tesciowie mieszkaja blisko nas (10 min pieszo) ale widujemy sie rzadko, pare razy w roku. Maz czesciej widuje swoich rodzicow, bo czasami potrzebuja pomocy z uwagi na fakt, ze nie mowia po angielsku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 08:25   #7
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Relacje uważam za poprawne. Widzimy się 2 razy w roku na kilka godzin, więc tak na prawdę się nie znamy.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-26, 08:32   #8
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Widzimy się raz na miesiąc czy dwa przez Skype, bo mieszkamy za granicą.
Nie mamy za bardzo o czym rozmawiać, choć w pewien sposób się lubimy, po prostu inne zainteresowania są i poglądy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 08:42   #9
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Mam świetny kontakt z teściowa od samego początku, wspierała mnie zawsze tak samo jak moi rodzice i po pewnym czasie czułam się przez nią kochana. Po śmierci męża to od niej otrzymałam najwiecej wsparcia, a także kibicowania w nowym związku. Właściwie do tej pory często rozmawiamy, raz w tygodniu dzwonię porozmawiać i raz na kilka miesięcy odwiedzam ja na kilka dni, głównie podczas świat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 14:12   #10
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Co prawda nie teściowa, ale mama mojego TŻ.
Ogólnie miła kobieta, mogę powiedzieć, że relacje są poprawne. TŻ jest jedynakiem i uważam, że ona czasem trochę za mocno chce wokół niego skakać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 14:22   #11
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Poprawne, ale nie mamy zbytnio o czym rozmawiać. Ja ogólnie z własna matka mała co rozmawiam, z teściowa tym bardziej.
Ale niestety … gorsze relacje mam z teściem który chyba nie akceptuje żadnego partnera swoich dzieci ( szczególnie swojej zięcia)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-26, 14:25   #12
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Poprawne, ale nie mamy zbytnio o czym rozmawiać. Ja ogólnie z własna matka mała co rozmawiam, z teściowa tym bardziej.
Ale niestety … gorsze relacje mam z teściem który chyba nie akceptuje żadnego partnera swoich dzieci ( szczególnie swojej zięcia)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z ojcem TŻ u mnie jest bardzo spoko. Jest dużo bardziej wyluzowany niż jego żona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 14:39   #13
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Cytat:
Napisane przez Dafne19 Pokaż wiadomość
Nie piszę tego akurat po to aby się wyżalić, bo raczej nie lubię wytaczać przeciw niej dział, natomiast ona robi to ciągle. Jakie są wasze ?
czego w zasadzie oczekujesz od tego wątku?
sama nie napisałaś nic, prosisz tylko o relacje - brzmi jak zbieranie materiału do jakiegoś artykuły w internecie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 18:59   #14
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Moja teściowa to nawet lepsza niż moja mama, która by chciała się we wszystko wtrącać.

Natomiast teść- typ, którego nie znoszę- na wszystkim zna się najlepiej, a już na karmieniu piersią, ciążach i wychowaniu dzieci najlepiej 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 20:17   #15
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 00:42
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-27, 00:14   #16
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Moja teściowa to nawet lepsza niż moja mama, która by chciała się we wszystko wtrącać.

Natomiast teść- typ, którego nie znoszę- na wszystkim zna się najlepiej, a już na karmieniu piersią, ciążach i wychowaniu dzieci najlepiej 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspolczuje tescia, nie znosze takich ludzi...
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-27, 03:46   #17
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Moja teściowa jest świetna, chociaż czasem mnie irytuje takim swoim wymądrzaniem się na każdy temat. Mimo wszystko świetna babka, lubię ją odwiedzać. Zawsze mi upiecze ciasto
Za to teść nigdy mnie nie akceptował, nigdy ze mną nie rozmawiał, ostatnio miał taką krótka fazę "miłości" do mnie, ale 2 dni później stwierdził, że jestem nieodpowiednią osobą dla mojego tz bo go nie szanuje (byliśmy na działce i poprosiłam go o podanie poduszki i wbicie parasola, normalna prośba) i wykorzystuje i czyham na jego majątek.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-27, 09:01   #18
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

W porządku, poprawne.



Moje teściowa jest bardzo emocjonalna osobą, lubi wszczynać kłótnie z teściem i moim TŻ. Mnie nie zaczepia. Zdarza się jej wymądrzać czy głupio przy czymś upierać, ale mnie to nie dotyka, mam do niej dystans. Czasem bardzo mnie chwali (w tym raz do mojej mamy). Bywa, że podziwia moją "feministyczną" postawę i partnerski podział ról w moim małżeństwie, choć przyznaje, że ona by tak nie mogła (choć kocha narzekać na swojego męża). Bywa nadopiekuńcza i wtrącająca się, ale TŻ zawsze stawia jej granicę, poza tym robi to na dość krótką metę, bo tak naprawdę lubi mieć święty spokój, ale uważa, że "tak trzeba" - skomentować, wtrącić się, zrobić coś za kogoś.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-29, 09:10   #19
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Nie lubię mojej teściowej. Szanuję ją i tyle. Jest straszną plotkarą, całe dnie spędza na krążeniu od okna do okna i obserwowaniu sąsiadów, żyje życiem innych ludzi, nie potrafi powiedzieć dobrego słowa o niczym i nikim. Nie można jej nic powiedzieć, bo wszystko poprzekręca i wychodzi głuchy telefon. Tragedia. Po porostu nadajemy na innych falach i raczej się nie dogadamy.
Na szczęście dzieli nas 1000 km Po powrocie do kraju raczej nie będę jej odwiedzać. Szkoda mojego zdrowia na takie relacje.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-29, 10:09   #20
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Moja teściowa jest fajna i miłą kobietà ale widujemy się rzadko mimo ze mieszkamy w tym samym mieście .I chyba tak jest dobrze .Nie mamy sobie kiedy popsuć relacji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-29, 21:19   #21
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Uważam ze mamy z teściową bardzo dobre relacje, nie zawsze się z nią zgadzam ale na pewno jest ciepłą, opiekuńczą kobietą. Powiedziałabym że jest mi bliska jak moja własna mama, ale bez jej chłodu i wycofania, potrafi przytulić, dać pół ogródka od siebie, wszystkie dzieci traktuje jednakowo równo.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-29, 21:45   #22
Misiaa_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 67
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Moje relacje z przyszłą teściową są średnie.. Przez co też kłócimy się z narzeczonym. Na początku wielu rzeczy nie widziałam. Ledwo jak się poznaliśmy opowiadała mi ciągle o jego byłej, ogólnie ma 2 synów i męża ale to wszędzie mój narzeczony z nią jeździł, chodził na spacerki, zabierał ma wycieczki. Jak zamieszkaliśmy niedaleko jego rodziców to potrafiła kilka razy w tygodniu dzwonić że wraca ze sklepu i przyjdzie. Więc cieszę się że już tam nie mieszkamy. Ogólnie jest zdania że ja jej syna zmusilam do wspólnego mieszkania, zmiany pracy itp a przecież on jest taki młody i ma czas(26 lat). Wiec ja trzymam się na dystans. I tak jak już się spotkamy to za wiele tematów nie mamy bo lubi ponarzekać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaa_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 08:14   #23
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

ja mam fajną teściową, nie narzekam. Dla mnie jest miła, wiadomo, jesteśmy różne, nie mamy takiego samego zdania na każdy temat, ale mama mojego męża generalnie do naszego życia się nie wtrąca, jest pomocna i często ratuje nas dostawą jedzenia kiedy mamy zabiegany czas
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 10:01   #24
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Od dwóch lat nie mam żadnego kontaktu z tą kobietą.
Wcześniejsze relacje były tragicznie złe, rujnowały mnie psychicznie. Dwa lata temu przeprowadziliśmy się, nie zna naszego adresu.

Jedyna 'pamiątka' w moim życiu po tej podłej kobiecie, to alimenty jakie mój mąż na nią płaci.
Swojemu dziecku od ust odejmuje żeby utrzymywać matkę, która rączek nie skalała pracą przez całe życie, a na stare lata - dej, bo ni mam & mnie sie należy.

Ale spokój, który wreszcie mam, jest warty każdych pieniędzy. Mogę żreć suchy chleb, byle tylko trzymała się z daleka od mojej rodziny.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-09-02 o 10:07
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 10:03   #25
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Moja jest świetna, za to moja matka ciągle wymyśla historie i mamy już z mężem dosyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 10:21   #26
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88882473]Od dwóch lat nie mam żadnego kontaktu z tą kobietą.
Wcześniejsze relacje były tragicznie złe, rujnowały mnie psychicznie. Dwa lata temu przeprowadziliśmy się, nie zna naszego adresu.

Jedyna 'pamiątka' w moim życiu po tej podłej kobiecie, to alimenty jakie mój mąż na nią płaci.
Swojemu dziecku od ust odejmuje żeby utrzymywać matkę, która rączek nie skalała pracą przez całe życie, a na stare lata - dej, bo ni mam & mnie sie należy.

Ale spokój, który wreszcie mam, jest warty każdych pieniędzy. Mogę żreć suchy chleb, byle tylko trzymała się z daleka od mojej rodziny.[/QUOTE]

Wspolczuje, bo wiem jak to jest. Z wlasna matka mialam taka chora "relacje" i ponad 10 lat temu w koncu zerwalam z nia i reszta rodziny kontakt na amen - najlepsza decyzja w moim zyciu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 10:43   #27
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Wspolczuje, bo wiem jak to jest. Z wlasna matka mialam taka chora "relacje" i ponad 10 lat temu w koncu zerwalam z nia i reszta rodziny kontakt na amen - najlepsza decyzja w moim zyciu.

Bardzo to wszystko przygnębiające...ale co zrobić. Trzeba się ratować przed toksykami. Szkoda życia, no i można skończyć jak oni, gdyby pozwolić im na panoszenie się w swoim życiu.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 13:26   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88882542]Bardzo to wszystko przygnębiające...ale co zrobić. Trzeba się ratować przed toksykami. Szkoda życia, no i można skończyć jak oni, gdyby pozwolić im na panoszenie się w swoim życiu.[/QUOTE]

Jesli chodzi o pozbywanie sie toksycznych ludzi z zycia, to robie tak jak na zdjeciu z zalacznika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg petty-memes-1507919419.jpg (77,8 KB, 218 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 16:31   #29
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Poprawne, ale raczej chłodne. Myślę, że to przez fakt, że zaraz druga rocznica ślubu, a ja nadal nie wiem, jak mam się do teściów zwracać, bo nie zaproponowali żadnego 'mów mi mamo' 'jaśnie pani' 'po imieniu' ani 'ej ty' Więc głównie czas spędzony wspólnie upływa mi na językowym lawirowaniu tak, by do nikogo się bezpośrednio nie zwrócić i imho nasze relacje na tym cierpią. Nie gadamy ze sobą bezpośrednio, jak coś trzeba załatwić, to zawsze przez męża. Poza tym obie jesteśmy dość zamknięte w sobie i lubimy święty spokój. Nie jest to osoba, do której zadzwoniłabym pogadać albo którą bym zapytała o radę.
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-03, 16:33   #30
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Jak wyglądają wasze relacje z teściową ?

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Poprawne, ale raczej chłodne. Myślę, że to przez fakt, że zaraz druga rocznica ślubu, a ja nadal nie wiem, jak mam się do teściów zwracać, bo nie zaproponowali żadnego 'mów mi mamo' 'jaśnie pani' 'po imieniu' ani 'ej ty' Więc głównie czas spędzony wspólnie upływa mi na językowym lawirowaniu tak, by do nikogo się bezpośrednio nie zwrócić i imho nasze relacje na tym cierpią. Nie gadamy ze sobą bezpośrednio, jak coś trzeba załatwić, to zawsze przez męża. Poza tym obie jesteśmy dość zamknięte w sobie i lubimy święty spokój. Nie jest to osoba, do której zadzwoniłabym pogadać albo którą bym zapytała o radę.
Mam identycznie przy czym, sama częściowo odpowiadam za ten dystans, bo nie odczuwam żadnej potrzeby relacji z teściami.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-18 23:59:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.