Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-04-12, 17:53   #2521
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Marigold, Ola czy mogę skorzystać z Waszych kodów/zniżek do Sephory? Nic pilnego, ale chcę ten róż zakupić Tarte
Iwonko aktualnie nie mam żadnego wolnego kodu, bo wykorzystałam na kilka zamówień Rare Beauty. Kupiłam 3 Tinted Lip Oil i złapałam 2 kolory różu w płynie, aczkolwiek nie te z nowej kolekcji, a dla próbek kupowałam osobno pojedyncze produkty
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 17:55   #2522
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Iwonko aktualnie nie mam żadnego wolnego kodu, bo wykorzystałam na kilka zamówień Rare Beauty. Kupiłam 3 Tinted Lip Oil i złapałam 2 kolory różu w płynie, aczkolwiek nie te z nowej kolekcji, a dla próbek kupowałam osobno pojedyncze produkty
Jasne, rozumiem i dziękuję
A jak te Tinty? Podbijają kolor ust czy tylko nabłyszczają?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 19:55   #2523
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jasne, rozumiem i dziękuję
A jak te Tinty? Podbijają kolor ust czy tylko nabłyszczają?
Dziś przyszły dwa - Hope i Happy, czekam na Wonder.
Po zmyciu ciemnej szminki, którą miałam od rana, nałożyłam tak na szybko Hope i na początku nabłyszczenie jest widoczne, ale nic nie spływa, tylko trzyma się ust. Po zniknięciu błysku (stosunkowo szybko) usta są widocznie zabarwione i to nawet na dość ciemno
To takie pierwsze wrażenia. Większe testy będą w weekend
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 20:01   #2524
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś przyszły dwa - Hope i Happy, czekam na Wonder.
Po zmyciu ciemnej szminki, którą miałam od rana, nałożyłam tak na szybko Hope i na początku nabłyszczenie jest widoczne, ale nic nie spływa, tylko trzyma się ust. Po zniknięciu błysku (stosunkowo szybko) usta są widocznie zabarwione i to nawet na dość ciemno
To takie pierwsze wrażenia. Większe testy będą w weekend
Ola to daj mi znać, bo jestem ich ciekawa i Twoich wrażeń
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 20:19   #2525
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ola to daj mi znać, bo jestem ich ciekawa i Twoich wrażeń
Pewnie, dam znać
Myślę, że najważniejsze to trafić z kolorem. Hope jest na pewno zbyt ciepła dla mnie. Liczę więc bardziej na Happy i Wonder
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-12, 21:16   #2526
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Jasne, rozumiem i dziękuję
A jak te Tinty? Podbijają kolor ust czy tylko nabłyszczają?
Jak najbardziej, podsyłam Ci mój na priv, bo ja i tak nigdy tego nie uzywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 12:14   #2527
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Co do kremów pod oczy - ja osobiście używam tego co do twarzy i nigdy nie zaobserwowałam podrażnień a okolice oczu to jednak mam wrażliwą i wiele cieni je podrażnia. Tylko na dzień biorę osobny krem pod oczy bo na twarz daję jednak filtry a te wolę trzymać z daleka od oczu, acha i większosć serów i amupułek ( tylko nie tych tłustych) daje spokojnie pod oczy i na powieki również.

A nowości z Rare dosłownie wymiotło
ja mam już u siebie oli hope - to dość jasny, chłodny róż, który zabarwia usta ale w taki sposób ( u mnie) że mam swoje usta tylko bardziej wyraziste, aplikacja miła, efekt lekko chłodzący.

Z sztyftów udało mi się załapać na bright side, mam już jeden - happy soul i go uwiebiam ale fakt cieplak to jest. Ogólnie Rare stała się chyba najmodnieszą marką w Sephorze, co tam zaglądam przy standzie Rare kłębi się kilka babek a inne puste.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 12:34   #2528
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A jak te Tinty? Podbijają kolor ust czy tylko nabłyszczają?
Nic nie urwały Mam kolor hope i jest ok, bo ja wiem czy zostawia super kolor na ustach W sensie, że jak titn się wżera i jest mega długotrwały to dla mnie nie. Ot przyjemne mazidło w ładnym opakowaniu Część olejkowa schodzi bardzo szybciutko.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 14:30   #2529
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Wrażeń na temat Tinted Lip Oil z Rare Beauty ciąg dalszy .
Mimo, że zamierzałam testować w weekend, rano skusiłam się na pomalowanie ust odcieniem Happy, licząc, że będzie delikatnie różowy i chłodniejszy niż Hope. No i się zawiodłam, bo jest mocno cieplakowaty . Po południu dotarł Wonder i nim też się pomalowałam, ale efekt jak wyżej .
Generalnie to moje odczucia są takie, że bez znaczenia jest użyty odcień, bo po krótkiej chwili błysk znika, kolor jaki widzimy na aplikatorze i tuż po aplikacji także, a widoczne pozostają dość mocno przyciemnione i zabarwione usta - w moim przypadku, niezależnie czy to Hope, Wonder czy Happy, na pomarańczowo-brązowo .
Myślę, że ostateczny efekt u każdego może być inny, w zależności od naturalnego koloru ust i ich wybarwienia (ja naturalnie mam dość mocno wybarwione).
Generalnie jest to dość ciekawy produkt i same usta, pomijając kolor, wyglądają ładnie - są apetyczne i miękkie, niemniej osobiście jestem zawiedziona, głównie tym zabarwieniem warg na nieakceptowalny dla mnie odcień. Już się boję, jak ja to cholerstwo zmyję, bo nie jest to łatwe - wżera się to w skórę jak mało co.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 14:50   #2530
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Tylko na dzień biorę osobny krem pod oczy bo na twarz daję jednak filtry a te wolę trzymać z daleka od oczu

Czemu omijasz okolice oczu przy nakładaniu filtrów? Imo skórze pod oczami są tak samo potrzebne jak reszcie twarzy.

Co do tych lip oils z Rare, przeglądałam swatche w social mediach i bez kitu 5-6 odcieni wyglądało prawie identycznie po nałożeniu.

Jestem rozczarowana tym lip balmem Ultraviolette z sun edit. Niby kolor peach, a w rzeczywistości niewidzialny na ustach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 15:00   #2531
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość

Jestem rozczarowana tym lip balmem Ultraviolette z sun edit. Niby kolor peach, a w rzeczywistości niewidzialny na ustach.
Już dotarł do Ciebie sun edit? U mnie za 2tyg ma być

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wrażeń na temat Tinted Lip Oil z Rare Beauty ciąg dalszy .
Mimo, że zamierzałam testować w weekend, rano skusiłam się na pomalowanie ust odcieniem Happy, licząc, że będzie delikatnie różowy i chłodniejszy niż Hope. No i się zawiodłam, bo jest mocno cieplakowaty . Po południu dotarł Wonder i nim też się pomalowałam, ale efekt jak wyżej .
Generalnie to moje odczucia są takie, że bez znaczenia jest użyty odcień, bo po krótkiej chwili błysk znika, kolor jaki widzimy na aplikatorze i tuż po aplikacji także, a widoczne pozostają dość mocno przyciemnione i zabarwione usta - w moim przypadku, niezależnie czy to Hope, Wonder czy Happy, na pomarańczowo-brązowo .
Myślę, że ostateczny efekt u każdego może być inny, w zależności od naturalnego koloru ust i ich wybarwienia (ja naturalnie mam dość mocno wybarwione).
Generalnie jest to dość ciekawy produkt i same usta, pomijając kolor, wyglądają ładnie - są apetyczne i miękkie, niemniej osobiście jestem zawiedziona, głównie tym zabarwieniem warg na nieakceptowalny dla mnie odcień. Już się boję, jak ja to cholerstwo zmyję, bo nie jest to łatwe - wżera się to w skórę jak mało co.
Zgadzam się - kolor który pozostaje średniawy. Także na lekko ciepło się wybarwia u mnie. Muszę zobaczyć jutro jeszcze raz jak wypadnie bo wczoraj na szybko testy w pracy i po kilku godzinach brak śladu. Generalnie na plus - opakowanie
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-13, 15:03   #2532
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Już dotarł do Ciebie sun edit? U mnie za 2tyg ma być
Mieszkam w UK, wiec miał troche krótsza drogę do przebycia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 15:23   #2533
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Mieszkam w UK, wiec miał trochę krótsza drogę do przebycia
I wszystko jasne Swoją drogą ciekawe sun edit nadal dostępny... Czyżby ludzie zaczęli oszczędzać?
Mnie w tym boxie zainteresował spf medik8, sztyft na tłuste udka i właśnie ten błyszcz... ale mówisz, że kiepski?

Btw ja z cult ostatnio zamówiłam konturówkę too faced lip injection i OMG jak to piecze - zapomniałam jakie te błyszczyki z serii sa zabójcze
https://www.cultbeauty.com/too-faced.../14293270.html

Juz zbieram koszyk na goody bag (pewnie się pojawi w maju ):
https://www.cultbeauty.com/glow-reci.../14303966.html
https://www.cultbeauty.com/current-s.../14265343.html
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 16:04   #2534
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Swoją drogą ciekawe sun edit nadal dostępny... Czyżby ludzie zaczęli oszczędzać?
No nie wiem....ja nigdy nie kupuję takich zestawów, a ten wczoraj kliknęłam przez Ciebie W sensie zwróciłaś moją uwagę na niego.
Też kusiło mnie to co wymieniasz, plus ten preparat łagodzący z aloesem od Basi Sturm. Najmniej interesująca jest odżywka do włosów Kingsleya i balsam do ciała Lancaster.
Błyszczyk ma dobre opinie w internetach. Mnie na kolorze nie zależy właściwie, to mam nadzieję, że będzie tylko ciut ciut widoczny na ustach, a najlepiej wcale. Zależy mi tylko na jego ochronie przed słońcem.
Sztyft na tłuste udka

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
U mnie za 2tyg ma być

I to przy dobrych wiatrach. O losie jak mnie wkurzają te żółwie przesyłki teraz...masakra

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------
W końcu jest dostępny w Douglasie nowy róż Armaniego.
Weszła zniżka 20%, którą wygrzebałam w necie i cóż było robić. Wersja nr 51 kupiona.
Pierwotnie czaiłam się na nr 50, ale internety mówią, że to taki orgasm Narsa jeno z multum złotych drobin, no to podziękowałam.
Czekam napalona (chociaż to nie orgasm kilknięty )

https://www.douglas.pl/pl/p/5010924003?variant=1083378
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 19:42   #2535
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Przyszedł mi dzisiaj bronzer z Rare w tym odcieniu Bright Side. Po swatchu na ręce jestem rozczarowana kolorem. Mam nadzieje, że na twarzy będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 20:52   #2536
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Używa ktoras z Was Foreo Bear?

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 20:59   #2537
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Przyszedł mi dzisiaj bronzer z Rare w tym odcieniu Bright Side. Po swatchu na ręce jestem rozczarowana kolorem. Mam nadzieje, że na twarzy będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na twarzy wygląda lepiej na ręce sama się przeraziłam bo ciepły, ale na twarzy mnie oczarował

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-13, 22:31   #2538
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Używa któraś żelu utrwalającego do brwi 24hr Brow Setter Benefit? Do tej pory miałam wszystko w kolorze, ale zrobiłam sobie brwi permanentne i szukam czegoś bezbarwnego i skutecznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 10:22   #2539
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Co do kremów pod oczy - ja osobiście używam tego co do twarzy i nigdy nie zaobserwowałam podrażnień a okolice oczu to jednak mam wrażliwą i wiele cieni je podrażnia. Tylko na dzień biorę osobny krem pod oczy bo na twarz daję jednak filtry a te wolę trzymać z daleka od oczu, acha i większosć serów i amupułek ( tylko nie tych tłustych) daje spokojnie pod oczy i na powieki również.

A nowości z Rare dosłownie wymiotło
ja mam już u siebie oli hope - to dość jasny, chłodny róż, który zabarwia usta ale w taki sposób ( u mnie) że mam swoje usta tylko bardziej wyraziste, aplikacja miła, efekt lekko chłodzący.

Z sztyftów udało mi się załapać na bright side, mam już jeden - happy soul i go uwiebiam ale fakt cieplak to jest. Ogólnie Rare stała się chyba najmodnieszą marką w Sephorze, co tam zaglądam przy standzie Rare kłębi się kilka babek a inne puste.
U mnie jedną Sephore odnowili i Rare ma długi stand więc pewnie mocniej stawiają na markę.
Ciekawa jestem czy jeszcze coś sprowadzą, bo mam wrażenie, że te marki z USA jak Rare, Tarte, Fenty postawili tak w centrum, a reszta jak np. Sisley, Cliniq, Estee Luader tak po bokach i na końcu sklepu gdzieś.
Edit. chodzi mi o to, że ta "stara gwardia marek sephorowych" jest tak na bocznym torze

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Na twarzy wygląda lepiej na ręce sama się przeraziłam bo ciepły, ale na twarzy mnie oczarował

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Oo a niby ze swatchy wynika, że miał być chłodniejszy od tych co są. Ja swojego też odebrałam z paczkomatu To jak cieplejszy to może będzie do brązowienio-konturowania, na razie stick Fenty Amber do konturowania jest super Bardzo szybko nos się nim robi.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2023-04-14 o 10:23
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-04-14, 10:27   #2540
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Czemu omijasz okolice oczu przy nakładaniu filtrów? Imo skórze pod oczami są tak samo potrzebne jak reszcie twarzy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bo filtry wędrują potem do oczu i je podrażniają, dlatego na większości kremów z filtrem mamy przecież napis by omijac okolice oczu. A oczy chronie przeciez okularami
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 10:34   #2541
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
I wszystko jasne Swoją drogą ciekawe sun edit nadal dostępny... Czyżby ludzie zaczęli oszczędzać?
Mnie w tym boxie zainteresował spf medik8, sztyft na tłuste udka i właśnie ten błyszcz... ale mówisz, że kiepski?
Oj nie wydaje mi sie. Moze po prostu mniej ludzi kreca SPFy? W sumie w realu nie znam wielu osob, ktore by tez stosowaly filtry codziennie. Mnie z kolei inne boxy nie pociagaly, zwykle wpadaja mi w oko 2-3 kosmetyki, a reszta meh. Ten box mam wrazenie, ze wykorzystam w calosci. Akurat plazowe wakacje w planach. Bardzo sie lubie z filtrami Supergoop, unseen sunscreen to moj top w tej chwili. Ciekawa jestem Medik8, do tej pory uzywalam tylko ich retinoli. Jedynie tego sztyftu na uda nie jestem pewna, akurat mam taka budowe, ze uda mi sie za bardzo nie dotykaja.

Blyszczyk fajnie jakby jednak mial wiecej pigmentu, latem lubie akcent na usta.

Fi, w teorii cieni z drobinkami tez nie powinno stosowac sie w okolicach oczu. Ja tam pakuje SPF pod oczy i w kurze lapki, na szczescie nie miewam problemow z podraznieniami.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 12:31   #2542
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
I wszystko jasne Swoją drogą ciekawe sun edit nadal dostępny... Czyżby ludzie zaczęli oszczędzać?
Mnie w tym boxie zainteresował spf medik8, sztyft na tłuste udka i właśnie ten błyszcz... ale mówisz, że kiepski?

Btw ja z cult ostatnio zamówiłam konturówkę too faced lip injection i OMG jak to piecze - zapomniałam jakie te błyszczyki z serii sa zabójcze
https://www.cultbeauty.com/too-faced.../14293270.html

Juz zbieram koszyk na goody bag (pewnie się pojawi w maju ):
https://www.cultbeauty.com/glow-reci.../14303966.html
https://www.cultbeauty.com/current-s.../14265343.html
Też ją chcę w polskiej S tylko dwa kolory
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 13:40   #2543
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Już dotarł do Ciebie sun edit? U mnie za 2tyg ma być

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------



Zgadzam się - kolor który pozostaje średniawy. Także na lekko ciepło się wybarwia u mnie. Muszę zobaczyć jutro jeszcze raz jak wypadnie bo wczoraj na szybko testy w pracy i po kilku godzinach brak śladu. Generalnie na plus - opakowanie
ech a u mnie wybija się chłodny róż, który wcale ale to wcale do mnie nie pasuje wolałabym cieplaczka jak was
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 15:01   #2544
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
ech a u mnie wybija się chłodny róż, który wcale ale to wcale do mnie nie pasuje wolałabym cieplaczka jak was
To jest przekora losu
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 16:26   #2545
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Pomacałam wczoraj róże Gucci i w końcu żadnego nie wzięłam, bo żaden kolor aż tak mi się nie podobał. Ale trzeba przyznać, że konsystencję mają wspaniałą, są super zmielone

Sent from my DN2103 using Tapatalk
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 17:40   #2546
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Tez mnie trochę przestraszył kolor tego sztyftu Rare na ręce ale na twarzy jest ok, podoba mi się.
Byłam stacjonarnie obczaić olejki, zeswatchowalam sobie na ręce i wyszło na to ze zostawiłam jednak ten, który zamówiłam, czyli delight. Wcale nie jest taki ciemny jak by się wydawało, honesty był dużo ciemniejszy i taki strasznie brązowy, jakoś mi to nie pasowało, wonder z kolei za różowy. Nie mieli tylko serenity ale na zdjęciach w necie wyglada podobnie do mojego wiec nie żałuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 18:52   #2547
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Na twarzy wygląda lepiej na ręce sama się przeraziłam bo ciepły, ale na twarzy mnie oczarował

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Pomalowałam się nim dzisiaj i faktycznie wyglada lepiej na twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 19:36   #2548
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Używa któraś żelu utrwalającego do brwi 24hr Brow Setter Benefit? Do tej pory miałam wszystko w kolorze, ale zrobiłam sobie brwi permanentne i szukam czegoś bezbarwnego i skutecznego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam, kupilam ostatnio za namową Pani sephorzanki, ale sama nie wiem... Do tej pory tez używałam w kolorze, ale mam ciemne, długie włoski i chcialam je raczej ujarzmić. Sam zel ma dwustronna taką małą te szczoteczkę, nie moglam go ogarnac na samym początku. Brwi się po nim blyszcza a ja chyba jednak wolę matowe. To chyba nie jest warte tych pieniędzy, jak coś to w zestawach bywa miniaturka tego, ja zaluje zakupu dużego opakowania...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-14, 20:48   #2549
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nic nie płacisz ale cholernie długo idzie...

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Cult jest bezproblemowe pod tym względem. Mi nigdy nic nie przysłali. Jak UK wyszło z Unii to była na ich stronie informacją, że biora to na siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dziękuję, dziewczyny
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-15, 08:59   #2550
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Wyleczyłyście mnie z olejków Rare beauty
Mam jeszcze ochote na sztyfty, ale mam kilka brazerow kremowych i akurat to chce zuzyc wzglednie w terminie
Ja w koncu kupiłam tint z Westman Atelier -bede testowac na dniach, ale pierwsze wrazenia to raczej taki gadzet
Kupiłam tez szminke Chanel Adrienne -taki klasyk, wiec mysle ze nie bede rozczarowana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Kupiłam tez rozswietlacz Enlighten i dla mnie jest zbyt chłodny -wygląda sinawo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.