Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-30, 19:25   #3691
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O restocku to od poczatku pisalam, dostalam mail, nie ogladalam zadnych stron, a co do domyslow to dziwne one, skoro restock to rectock i zdjecia takie jak byly wczesniej, przynajmniej ja w mailu mialam takie.
A niby jak 180? Z tego co pamietam to 90 bylo.
Mario na swoim insta pisał "guess whats coming" i zachęcał do dyskusji, nigdzie nie pisał o restocku
stąd te dyskusje na stronkach
ja paletki nie znałam na tyle aby z fotki na której widać 3-4 kolory zgadywac

anyway szkoda, że nie coś nowego, na stałe

zamawiałam kilka produktów, może dlatego zapłaciłam za przesyłkę 180zł, nie miałam innej opcji

pamietasz może kiedy charlotte miała świąteczne promki (te z giftami), listopad?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-30, 19:30   #3692
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
napisałam, że jednak restock - jest już na stronie
ale na stronkach latały domysły czy jednak nie coś nowego bo kolory ludziom się nie zgadzały

anyway kliknęłam ale ponad 180 za przesyłkę mnie zmroziło

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

teraz z zakupów świątecznych tylko plan uję obie paletki cieni z kolekcji świątecznej charlotte, może nową szminkę która niedługo wyjdzie
oraz boxy swiąteczne cult beauty

mam dwa kalendarze adwentowe cult i spacenk, selfridges nei chciał wysłac do PL to nie, musi starczyć
Ile? ja płaciłam 92 zł i narzekałam że dużo
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-30, 19:30   #3693
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Mario na swoim insta pisał "guess whats coming" i zachęcał do dyskusji, nigdzie nie pisał o restocku
stąd te dyskusje na stronkach
ja paletki nie znałam na tyle aby z fotki na której widać 3-4 kolory zgadywac

anyway szkoda, że nie coś nowego, na stałe

zamawiałam kilka produktów, może dlatego zapłaciłam za przesyłkę 180zł, nie miałam innej opcji

pamietasz może kiedy charlotte miała świąteczne promki (te z giftami), listopad?
A to tego kompletnie nie sledzilam.
Dostalam tylko dzisiejszy mail z restockiem i tyle.
Nowosci ogolnie pelno z wielu marek, wiec jedna mniej czy wiecej rozicy nie robi.
Ale to wychodzi na to, ze policzyli Ci za wysylke podwojnie, dziwne.

Chyba w okolicach BF
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-30, 20:08   #3694
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Mario na swoim insta pisał "guess whats coming" i zachęcał do dyskusji, nigdzie nie pisał o restocku
stąd te dyskusje na stronkach
ja paletki nie znałam na tyle aby z fotki na której widać 3-4 kolory zgadywac

anyway szkoda, że nie coś nowego, na stałe

zamawiałam kilka produktów, może dlatego zapłaciłam za przesyłkę 180zł, nie miałam innej opcji

pamietasz może kiedy charlotte miała świąteczne promki (te z giftami), listopad?
Ja zrobiłam symulacje i pokazało mi 90zl. Dlatego stwierdzilam, że jednak sobie daruje może wejdzie do polskiej sephory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-30, 20:17   #3695
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2023-09-30 o 20:18
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 04:57   #3696
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak kod zniżkowy też dostałam, przed chwilą go szukałam i nie umiałam trafić na właściwego maila Punkty za szminki chyba w ciągu 14 dni mają doliczyć o ile dobrze pamiętam regulamin, a pakiet próbek był dla "* Oferta tyko dla 750 pierwszych zapisanych uczestników, którzy wyrażą zgodę na otrzymanie przesyłki pocztowej. " Więc ciężko będzie zweryfikować czy się załapałam Katalogi papierowe mi przychodzą, ale mogłam się z późno zapisać, bo też nie zrobiłam tego od razu jak przyszło info, a ogólnie jestem ciekawa czy ktoś dostał, czy dopiero roześlą, no i co tam było Z NFT ma przyjść mail 05.10 z niespodzianką

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



Ja nawet myślałam, że to błąd Przeginka, więc nawet nie biorę pod uwagę.



Jest też druga paletka i a propos błędów to w opisie jest wąż a Sepho dało zdjęcie geparda, a na opis nawet nie patrzyłam, więc nawet nie wiem którą sprzedają.
Teraz jak tak czytam to jakiś portfel NFT trzzeba było utworzyć. WTF

W każdym razie odnośnie tego discovery box to dostałam maila, że jestem pierwszą z osób, które się zapisały na wydarzenie, więc domniemuję, że mi przysługuje i przyjdzie. O pktach nie doczytałam, wolałabym chyba kod na 15 zł
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 06:28   #3697
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale to wychodzi na to, ze policzyli Ci za wysylke podwojnie, dziwne.

Chyba w okolicach BF
sprawdziłam wysyłka 1 produktu 90zł, kilku 180 well...
w ogóle nie planowałam tej palety, nie interesowałam się nią ale co mi tam będę miała

dzięki, to jeszcze sobie poczekam

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam symulacje i pokazało mi 90zl. Dlatego stwierdzilam, że jednak sobie daruje może wejdzie do polskiej sephory.
nie liczyłabym, nawet nie mamy pełnego asortymentu mario
a paleta tylko na jego stronie - na sepho us nie ma jej

z zakupów z wyjazdu mogę podsumować krótko:
róże mario mi przypasowały, produktów do ust jeszcze nie próbowałam
róże danessy myricks - sa mega napigmentowane, już kilka razy krzywdę sobie zrobilam
merit - jestem zadowolona bardzo, róze super, zastępują róż i rozświetlacz ślicznie skóra wygląda a olejki do ust bardzo komfortowe
puder gucci ok, ładne opakowanie do torebki róż bardzo napigmentowany a dwie szminki które kupiłam inaczej wyglądają na ustach jak na swatchach ale damy radę
reszta czeka na swoją kolej

musze napisać: te kremy w wysokich białych opakowaniach z basiclab, ten na dzień jeszcze ujdzie zużyję ale ten na noc się tak "kulkował" ze poleciał do śmieci, nawet na dekolt się nie nadawał, pod oczy z serii stoi i patrze jak na jeza
kolejny raz musze zachwycić się antipodes - ich witamina c jest jedna z moich ulubionych, przepiekny zapach, mega szybko się wchłania, bez problemu pod kremami/spf i makijazem
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-01, 09:36   #3698
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teraz jak tak czytam to jakiś portfel NFT trzzeba było utworzyć. WTF

W każdym razie odnośnie tego discovery box to dostałam maila, że jestem pierwszą z osób, które się zapisały na wydarzenie, więc domniemuję, że mi przysługuje i przyjdzie. O pktach nie doczytałam, wolałabym chyba kod na 15 zł
Taa logowałaś się swoim mailem i tworzyła się taka stronka, która jest Twoim portfelem i tam jest to całe NFT. Te 15 zł to trochę śmiech, mogli dać chociaż raz 40% czy coś za tą zabawę w chodzenie simsem lol
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 09:41   #3699
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Taa logowałaś się swoim mailem i tworzyła się taka stronka, która jest Twoim portfelem i tam jest to całe NFT. Te 15 zł to trochę śmiech, mogli dać chociaż raz 40% czy coś za tą zabawę w chodzenie simsem lol
Eee to nie zrobiłam tego, w pracy byłam do 19 to tylko po 12 wlazłam na chwilę w tego simsa To teraz obrażona jestem, że za te męki nawet 15 zł nie dostałam. Phi.

A kupujecie coś za to 20%? Chciałam sobie kliknąć balsam do ust z Rare Beauty to nie ma...

Co do Hourglass to czekam na węża
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 09:54   #3700
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
sprawdziłam wysyłka 1 produktu 90zł, kilku 180 well...
w ogóle nie planowałam tej palety, nie interesowałam się nią ale co mi tam będę miała

dzięki, to jeszcze sobie poczekam

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------



nie liczyłabym, nawet nie mamy pełnego asortymentu mario
a paleta tylko na jego stronie - na sepho us nie ma jej

z zakupów z wyjazdu mogę podsumować krótko:
róże mario mi przypasowały, produktów do ust jeszcze nie próbowałam
róże danessy myricks - sa mega napigmentowane, już kilka razy krzywdę sobie zrobilam
merit - jestem zadowolona bardzo, róze super, zastępują róż i rozświetlacz ślicznie skóra wygląda a olejki do ust bardzo komfortowe
puder gucci ok, ładne opakowanie do torebki róż bardzo napigmentowany a dwie szminki które kupiłam inaczej wyglądają na ustach jak na swatchach ale damy radę
reszta czeka na swoją kolej

musze napisać: te kremy w wysokich białych opakowaniach z basiclab, ten na dzień jeszcze ujdzie zużyję ale ten na noc się tak "kulkował" ze poleciał do śmieci, nawet na dekolt się nie nadawał, pod oczy z serii stoi i patrze jak na jeza
kolejny raz musze zachwycić się antipodes - ich witamina c jest jedna z moich ulubionych, przepiekny zapach, mega szybko się wchłania, bez problemu pod kremami/spf i makijazem
O kurde no to jednak się nie opłaca kupować od Mario Też myślę, że paleta będzie tylko na jego stronie. Ja już pisałam, że ją lubię i cieszę się, że ją mam od nowej Natashy wychodzi cieplej, a te błyski są blisko efektu cienia Bobbi Brown Moonstone. Na foto na dole BB, najbardziej błyszczy ale jakbym paluchem przejechała jeszcze raz po swatchach Mario to też by się trochę wzmocniły, ale nie lubię paluchem za bardzo po cieniach jeździć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20231001_104256.jpg (113,9 KB, 44 załadowań)
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 09:56   #3701
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Eee to nie zrobiłam tego, w pracy byłam do 19 to tylko po 12 wlazłam na chwilę w tego simsa To teraz obrażona jestem, że za te męki nawet 15 zł nie dostałam. Phi.

A kupujecie coś za to 20%? Chciałam sobie kliknąć balsam do ust z Rare Beauty to nie ma...

Co do Hourglass to czekam na węża
Bo to ma przyjść dopiero mail 5.10

Ta pewnie coś kupię z Rare albo Fenty albo ChT
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-01, 10:15   #3702
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Bo to ma przyjść dopiero mail 5.10

Ta pewnie coś kupię z Rare albo Fenty albo ChT
Boshe, i jeszcze czekać trzeba, co za dramaturgia Napisz, co kupujesz, potrzebuję inspiracji.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-01, 11:42   #3703
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
sprawdziłam wysyłka 1 produktu 90zł, kilku 180 well...
w ogóle nie planowałam tej palety, nie interesowałam się nią ale co mi tam będę miała

dzięki, to jeszcze sobie poczekam
To mega slabo, jak to działa tak, że im więcej rzeczy w koszyku, tym większa wysyłka
Sprawdziłam wlasnie robiac symulacje zamowienia i faktycznie, tak to dziala, to jest moim zdaniem chore z ich strony ...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 07:26   #3704
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
O kurde no to jednak się nie opłaca kupować od Mario Też myślę, że paleta będzie tylko na jego stronie. Ja już pisałam, że ją lubię i cieszę się, że ją mam od nowej Natashy wychodzi cieplej, a te błyski są blisko efektu cienia Bobbi Brown Moonstone. Na foto na dole BB, najbardziej błyszczy ale jakbym paluchem przejechała jeszcze raz po swatchach Mario to też by się trochę wzmocniły, ale nie lubię paluchem za bardzo po cieniach jeździć
dzięki za swatche już mi troche lepiej

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To mega slabo, jak to działa tak, że im więcej rzeczy w koszyku, tym większa wysyłka
Sprawdziłam wlasnie robiac symulacje zamowienia i faktycznie, tak to dziala, to jest moim zdaniem chore z ich strony ...
w ogóle zauważyłam, że wzrosły opłaty za wysyłki i to sporo, ja wszystko :/

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Eee to nie zrobiłam tego, w pracy byłam do 19 to tylko po 12 wlazłam na chwilę w tego simsa To teraz obrażona jestem, że za te męki nawet 15 zł nie dostałam. Phi.

A kupujecie coś za to 20%? Chciałam sobie kliknąć balsam do ust z Rare Beauty to nie ma...

Co do Hourglass to czekam na węża
mnie ten event wkurzył, weszłam i wyszłam, no co to ma być... beznadzieja jak dla mnie

wow najciemniejsza? jest na douglas
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 11:32   #3705
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Kalendarz adwentowy cult przyszedł do mnie okradziony... Połowy zawartości brak... Jestem ciekawa jak cult rozwiąże sprawę...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 13:27   #3706
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy cult przyszedł do mnie okradziony... Połowy zawartości brak... Jestem ciekawa jak cult rozwiąże sprawę...
Słów mi brakuje na taką rzeczywistość
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 14:03   #3707
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy cult przyszedł do mnie okradziony... Połowy zawartości brak... Jestem ciekawa jak cult rozwiąże sprawę...
Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 14:25   #3708
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy cult przyszedł do mnie okradziony... Połowy zawartości brak... Jestem ciekawa jak cult rozwiąże sprawę...
Może Ci się trafił jakieś niedorobiony egzemplarz od producenta. Czy coś wskazuje na to, że ktoś go okradł ?
Pewnie wyślą Ci drugi egzemplarz jak ich znam
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 14:33   #3709
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89681756]Może Ci się trafił jakieś niedorobiony egzemplarz od producenta. Czy coś wskazuje na to, że ktoś go okradł ?
Pewnie wyślą Ci drugi egzemplarz jak ich znam [/QUOTE]

Nie, karton przyszedł zmaltretowany a po otwarciu brakowało cześci okienek (w ogóle nie było tych szufladek z numerkami) a w tych co zostały albo nie było produktów albo zostawiono te najtańsze małe próbki. Ktoś go otwarł, przetrzepał.

No nie wiem, zazwyczaj tak robili a teraz trafiłam na gościa który chciał wiedzieć co dokładnie zostało i przekalkulują wartość. Najprawdopodobniej będa chcieli aby im to co zostało odesłać, wtedy rozpatrzą reklamację i jak będzie pozytywna to wyślą nowy albo zrobią refund.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-02, 14:39   #3710
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nie, karton przyszedł zmaltretowany a po otwarciu brakowało cześci okienek (w ogóle nie było tych szufladek z numerkami) a w tych co zostały albo nie było produktów albo zostawiono te najtańsze małe próbki. Ktoś go otwarł, przetrzepał.
O kurde

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
No nie wiem, zazwyczaj tak robili a teraz trafiłam na gościa który chciał wiedzieć co dokładnie zostało i przekalkulują wartość.

Najprawdopodobniej będa chcieli aby im to co zostało odesłać, wtedy rozpatrzą reklamację i jak będzie pozytywna to wyślą nowy albo zrobią refund.
Szok, widzę, że zaczynają dziadować.
"Fajnie" zwłaszcza, że dość często jest problem (przynajmniej ja tak mam) z potłuczoną/uszkodzoną zawartością paczek np. pudrowych, prasowanych produktów (np. paletek cieni) przez praktycznie zerowe zabezpieczenie ich w środku i bardzo cienki karton na zewnątrz.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-10-02 o 14:42
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 15:13   #3711
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89681766]O kurde



Szok, widzę, że zaczynają dziadować.
"Fajnie" zwłaszcza, że dość często jest problem (przynajmniej ja tak mam) z potłuczoną/uszkodzoną zawartością paczek np. pudrowych, prasowanych produktów (np. paletek cieni) przez praktycznie zerowe zabezpieczenie ich w środku i bardzo cienki karton na zewnątrz.[/QUOTE]

ja tak miałam z cult beauty z 2-3 lata temu jak któraś paletka abh przyszła potłuczona - zaproponowali mi 10eur zniżki na zakupy i tyle.
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 17:49   #3712
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Boshe, i jeszcze czekać trzeba, co za dramaturgia Napisz, co kupujesz, potrzebuję inspiracji.
Nic nie kupiłam, bo się zagapiłam i już było po północy, no brawo ja

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy cult przyszedł do mnie okradziony... Połowy zawartości brak... Jestem ciekawa jak cult rozwiąże sprawę...
O kurde współczuje, ja bym się mega wkurzyła.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-02, 20:33   #3713
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
dzięki za swatche już mi troche lepiej

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------



w ogóle zauważyłam, że wzrosły opłaty za wysyłki i to sporo, ja wszystko :/

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



mnie ten event wkurzył, weszłam i wyszłam, no co to ma być... beznadzieja jak dla mnie

wow najciemniejsza? jest na douglas
Oglądałam swatche i nie chcę rozświetlaczy, wolę kolory

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Kalendarz adwentowy cult przyszedł do mnie okradziony... Połowy zawartości brak... Jestem ciekawa jak cult rozwiąże sprawę...
Masakra jakaś, napisz, czy to rozwiązali. Poza tym, co to za pomysł z kalkulacją, w życiu się na to nie zgadzaj, to mogło być na prezent więc nie dasz paru okienek.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Nic nie kupiłam, bo się zagapiłam i już było po północy, no brawo ja



O kurde współczuje, ja bym się mega wkurzyła.
A ja kupiłam tusz i bronzer
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 13:58   #3714
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczęta była tu dyskusja o bazach pod cienie. Chciałam z TF, ale brak najbardziej lubię w tubce, ale może być jakaś z patyczkiem. Polecicie coś poza nią? Nie pamiętam czy miałam UD. Możecie doradzić?

Agunia współczuję! Co za złodziejstwo Oby załatwili to pozytywnie, bo można się mocno wkurzyć
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 16:30   #3715
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dziewczęta była tu dyskusja o bazach pod cienie. Chciałam z TF, ale brak najbardziej lubię w tubce, ale może być jakaś z patyczkiem. Polecicie coś poza nią? Nie pamiętam czy miałam UD. Możecie doradzić?

Agunia współczuję! Co za złodziejstwo Oby załatwili to pozytywnie, bo można się mocno wkurzyć
Ja bardzo lubie Inglota w tubeczce właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 16:38   #3716
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 16:40   #3717
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie Inglota w tubeczce właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziękuję ale właśnie kończę Inglota i chciałam coś innego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 17:00   #3718
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Meduza na stronie S
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-03, 17:12   #3719
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
ja tak miałam z cult beauty z 2-3 lata temu jak któraś paletka abh przyszła potłuczona - zaproponowali mi 10eur zniżki na zakupy i tyle.
Jak na 'zamówienie' moja paletka z Leopardem przyszła dzisiaj potłuczona. Fajnie.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-10-04 o 10:21
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-04, 07:02   #3720
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Mario chyba sobie jaja robi:
ENJOY OUR GREAT INTERNATIONAL SHIPPING RATES

180zł za przesyłkę przy zakupach za tysiaka, której nie można śledzić, dostawa 3 dni robocze, dziś mija termin i ani widu ani słychu...
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.