Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-07, 11:36   #1
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984

Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.


Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 11:54   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Niezmiennie dziwią mnie ludzie opowiadający farmazony, których nawet potem nie pamiętają. Ostatnio znajomy opowiadał mi, że jest mega zauroczony (ale pełen wątpliwości) pewną młodszą od niego kobietą, że się spotykają od jakiegoś czasu, ale zobaczy w jakim to idzie kierunku, bo różnica wieku itd. Nawijał chyba z 20 minut tylko o tym (aż żałowałam, że zapytałam, bo się spieszyłam gdzieś, a ten nie przestawał gadać). Spotkany po kilku tygodniach i zapytany co tam słychać, czy nadal się z nią spotyka był zdziwiony o kogo w ogóle chodzi. No kaman facet, podobno byłeś praktycznie zakochany... Jeżeli już się koloryzuje, wyolbrzymia, czy wręcz kłamie, to wypadałoby to przynajmniej pamiętać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-09-07 o 12:08
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 12:08   #3
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Nie umiem cytować z zamkniętego wątku, więc dopowiem - rozdzieliłabym emeryta i osobę starszą, a nie nazywała emeryta osobą starszą. Bo emeryt może być równie sprawny jak czterdziestolatek, a wydaje mi się, że w kontekście podróżowania autobusem mowa o tym, że nie ma co wymagać ustępowania od osób w zaawansowanym wieku i złym stanie zdrowia.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 12:28   #4
Norluka
Wtajemniczenie
 
Avatar Norluka
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 049
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Zasadniczo emeryt może być czterdziestolatkiem.
Norluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 12:49   #5
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Odpowiadając do końca poprzedniej części- tamten facet nic mi nie wiadomo, żeby "miał plecy".
Ten był pierwszy, więc zapadł mi w pamięć.
Tak jak pisałam, póki nie zrobili krzywdy innym, mogli wrócić do domu.
Dla takich ludzi brak prawa jazdy w prowadzeniu auta absolutnie nie przeszkadza. Też uważam, że tylko ogromne kary finansowe mogą do takich dotrzeć

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 12:59   #6
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez alefelereklseler
Czas terazniejszy to sugeruje.
Napisałaś że ci ludzie prowadzą po alkoholu a nie ze prowadzili.

Cytat:
Napisane przez meliandra
Bo Twoja wypowiedź była w czasie teraźniejszym co sugeruje, że te osoby nadal jeżdżą po pijaku.

Bo prowadzą. Ale to nie znaczy, że ich nie zgłosiłam.


To znaczy, że policja ich nie złapała.


Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie. Przecież policja nie przydzieli radiowozu do jeżdżenia za gościem miesiącami z nadzieją, że to będzie ten jeden z paru dni w roku, kiedy pojechał na imprezę i wrócił własnym samochodem pijany.


Trochę logiki, zanim się kogoś oskarży.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 13:40   #7
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niezmiennie dziwią mnie ludzie opowiadający farmazony, których nawet potem nie pamiętają. Ostatnio znajomy opowiadał mi, że jest mega zauroczony (ale pełen wątpliwości) pewną młodszą od niego kobietą, że się spotykają od jakiegoś czasu, ale zobaczy w jakim to idzie kierunku, bo różnica wieku itd. Nawijał chyba z 20 minut tylko o tym (aż żałowałam, że zapytałam, bo się spieszyłam gdzieś, a ten nie przestawał gadać). Spotkany po kilku tygodniach i zapytany co tam słychać, czy nadal się z nią spotyka był zdziwiony o kogo w ogóle chodzi. No kaman facet, podobno byłeś praktycznie zakochany... Jeżeli już się koloryzuje, wyolbrzymia, czy wręcz kłamie, to wypadałoby to przynajmniej pamiętać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-07, 13:53   #8
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo prowadzą. Ale to nie znaczy, że ich nie zgłosiłam.


To znaczy, że policja ich nie złapała.


Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie. Przecież policja nie przydzieli radiowozu do jeżdżenia za gościem miesiącami z nadzieją, że to będzie ten jeden z paru dni w roku, kiedy pojechał na imprezę i wrócił własnym samochodem pijany.


Trochę logiki, zanim się kogoś oskarży.
Niektórym się chyba wydaje, że wystarczy zadzwonić na policję, że ktoś regularnie jeździ na podwójnym gazie i policja "a ok, już jedziemy aresztować, dzięki". Policja musi osobiście złapać kogoś pijanego za kierownicą, inaczej nic nie może zrobić. Można zadzwonić, że ktoś w tym momencie wsiadł pijany za kółko i prawdopodobnie będzie jechał w konkretnym kierunku, ale to też niekoniecznie wiąże się z szalonym pościgiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 14:12   #9
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Niektórym się chyba wydaje, że wystarczy zadzwonić na policję, że ktoś regularnie jeździ na podwójnym gazie i policja "a ok, już jedziemy aresztować, dzięki". Policja musi osobiście złapać kogoś pijanego za kierownicą, inaczej nic nie może zrobić. Można zadzwonić, że ktoś w tym momencie wsiadł pijany za kółko i prawdopodobnie będzie jechał w konkretnym kierunku, ale to też niekoniecznie wiąże się z szalonym pościgiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale można też zakładać, że skoro ktoś od 30 lat wsiada za to kółko na podwójnym gazie, to gdzieś tam w ciągu tych lat Limonka było świadkiem tego wsiadania i wtedy normalnie dzwonisz na policję i mówisz, że osoba poruszająca się takim samochodem w takim miejscu jest pod wpływem.
Ogólnie dziwi mnie to, że ta wiedza jest w towarzystwie od tylu lat i nikt nigdy nie zareagował.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 14:14   #10
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Niektórym się chyba wydaje, że wystarczy zadzwonić na policję, że ktoś regularnie jeździ na podwójnym gazie i policja "a ok, już jedziemy aresztować, dzięki". Policja musi osobiście złapać kogoś pijanego za kierownicą, inaczej nic nie może zrobić. Można zadzwonić, że ktoś w tym momencie wsiadł pijany za kółko i prawdopodobnie będzie jechał w konkretnym kierunku, ale to też niekoniecznie wiąże się z szalonym pościgiem.

Dokładnie. A ja nawet tego nie mam, zadzwoniłam, podałam numer rejestracyjny samochodu tej osoby i tyle. Podejrzewam, że może być na jakiejś liście, żeby zatrzymać, jak się napatoczy, albo na liście do sprawdzenia alkomatem jak już zostanie zatrzymany i tyle.


Nie ma też żadnej gwarancji, że to ja nie jestem jakąś wariatką, więc nie mogą tak o pójść i aresztować człowieka.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
No ale można też zakładać, że skoro ktoś od 30 lat wsiada za to kółko na podwójnym gazie, to gdzieś tam w ciągu tych lat Limonka było świadkiem tego wsiadania i wtedy normalnie dzwonisz na policję i mówisz, że osoba poruszająca się takim samochodem w takim miejscu jest pod wpływem.
Ogólnie dziwi mnie to, że ta wiedza jest w towarzystwie od tylu lat i nikt nigdy nie zareagował.

Jeszcze jakieś błędne założenia?


Mnie nie dziwi, widocznie podobne towarzystwo. Szkoda, że tacy ludzie istnieją, ale jakoś szczególnie mnie to nie dziwi.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 14:36   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mam podejrzenie, że ta młoda nimfa niekoniecznie wiedziała, że jest z nim w związku. Jeszcze na odchodne dostałam "super" komplement, że nie może dotykać moich piersi, bo ma zawroty głowy (normalnie się na pożegnanie uścisnęliśmy, że moja klatka piersiowa miała kontakt z jego, to było to dotykanie). Nie zdziwię się jak się dowiem za kilka tygodni, że prawie mamy romans.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-07, 14:44   #12
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Dokładnie. A ja nawet tego nie mam, zadzwoniłam, podałam numer rejestracyjny samochodu tej osoby i tyle. Podejrzewam, że może być na jakiejś liście, żeby zatrzymać, jak się napatoczy, albo na liście do sprawdzenia alkomatem jak już zostanie zatrzymany i tyle.


Nie ma też żadnej gwarancji, że to ja nie jestem jakąś wariatką, więc nie mogą tak o pójść i aresztować człowieka.

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------




Jeszcze jakieś błędne założenia?


Mnie nie dziwi, widocznie podobne towarzystwo. Szkoda, że tacy ludzie istnieją, ale jakoś szczególnie mnie to nie dziwi.
Reagować trzeba w momencie zdarzenia, to wiadomo, dziwne, jeśli ktoś by tu myślał inaczej, to raczej to błędne założenie, że skoro piszesz o takiej osobie, że od tylu lat to robi to byłaś kiedyś świadkiem takiej sytuacji i stąd to wiesz.

Natomiast jeśli to nawet nie jest twoje towarzystwo ani krąg znajomych, to w ogóle skąd wiesz, że ta osoba tak robi. Przecież tego nie widziałaś.
Zgłosiłaś tą osobę na policję na podstawie zasłyszanych pogłosek?
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 14:57   #13
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Reagować trzeba w momencie zdarzenia, to wiadomo, dziwne, jeśli ktoś by tu myślał inaczej, to raczej to błędne założenie, że skoro piszesz o takiej osobie, że od tylu lat to robi to byłaś kiedyś świadkiem takiej sytuacji i stąd to wiesz.

Natomiast jeśli to nawet nie jest twoje towarzystwo ani krąg znajomych, to w ogóle skąd wiesz, że ta osoba tak robi. Przecież tego nie widziałaś.
Zgłosiłaś tą osobę na policję na podstawie zasłyszanych pogłosek?

Widziałam jak wysiada z samochodu w średnim stanie i skonfrontowałam go, czy dobrze się czuje (udając troskę, bo podejrzewałam picie, ale może rzeczywiście to była jakaś choroba). To na tyle znajomy, że się nie bałam, obcego pijanego bym pewnie nie zaczepiła.



Usłyszałam odpowiedź, że wrócił z imprezy i po prostu sobie wypił parę piw, ale spoko, bo od 30 lat tak robi (jego wiek się zgadza) i jeszcze nic się nie stało.


Zadzwoniłam na policję i opisałam szczegółowo rozmowę, tyle. Mówię, podejrzewam, że po prostu wsadzili go na listę "przy okazji zatrzymać i sprawdzić alkomatem", bo co tu więcej z taką informacją zrobić.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 15:05   #14
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Widziałam jak wysiada z samochodu w średnim stanie i skonfrontowałam go, czy dobrze się czuje (udając troskę, bo podejrzewałam picie, ale może rzeczywiście to była jakaś choroba). To na tyle znajomy, że się nie bałam, obcego pijanego bym pewnie nie zaczepiła.



Usłyszałam odpowiedź, że wrócił z imprezy i po prostu sobie wypił parę piw, ale spoko, bo od 30 lat tak robi (jego wiek się zgadza) i jeszcze nic się nie stało.


Zadzwoniłam na policję i opisałam szczegółowo rozmowę, tyle. Mówię, podejrzewam, że po prostu wsadzili go na listę "przy okazji zatrzymać i sprawdzić alkomatem", bo co tu więcej z taką informacją zrobić.
Moim zdaniem z tą informacją zrobili zupełnie nic.
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 16:43   #15
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Niektórym się chyba wydaje, że wystarczy zadzwonić na policję, że ktoś regularnie jeździ na podwójnym gazie i policja "a ok, już jedziemy aresztować, dzięki". Policja musi osobiście złapać kogoś pijanego za kierownicą, inaczej nic nie może zrobić. Można zadzwonić, że ktoś w tym momencie wsiadł pijany za kółko i prawdopodobnie będzie jechał w konkretnym kierunku, ale to też niekoniecznie wiąże się z szalonym pościgiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że w zdecydowanej większości wystarczy. Przecież taka akcja ładnie wygląda w statystykach. Zresztą znam przypadek że jeden gościu pil z "kolegami" i wracał do domu polna i kawałkiem wiejskiej drogi. Gdy podjechał pod dom czekała policja. Wiadomo że gdy nie wiadomo dokąd dana osoba jedzie to jest trudniej. Ale nie oszukujmy się nie jest to misja nadzwyczajna


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 16:54   #16
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Widziałam jak wysiada z samochodu w średnim stanie i skonfrontowałam go, czy dobrze się czuje (udając troskę, bo podejrzewałam picie, ale może rzeczywiście to była jakaś choroba). To na tyle znajomy, że się nie bałam, obcego pijanego bym pewnie nie zaczepiła.
Usłyszałam odpowiedź, że wrócił z imprezy i po prostu sobie wypił parę piw, ale spoko, bo od 30 lat tak robi (jego wiek się zgadza) i jeszcze nic się nie stało.
Zadzwoniłam na policję i opisałam szczegółowo rozmowę, tyle. Mówię, podejrzewam, że po prostu wsadzili go na listę "przy okazji zatrzymać i sprawdzić alkomatem", bo co tu więcej z taką informacją zrobić.
Nic nie zrobili z ta informacja, trzeba dzwonić w trakcie.
Czyli wsiada po imprezie do auta pijany i jedzie do domu.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 17:07   #17
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

.
__________________
Your teeth is how you breathe.

Edytowane przez Gravitsappa
Czas edycji: 2023-12-11 o 16:03
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 18:29   #18
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Sorry za zmianę tematu i to na taki, ale fest się zdziwiłam dziś czytając, że wielka część populacji podciera tyłek na STOJĄCO.

Jak?

Dlaczego?
A skąd oni to wiedzą?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 19:04   #19
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89665259]Nic nie zrobili z ta informacja, trzeba dzwonić w trakcie.
Czyli wsiada po imprezie do auta pijany i jedzie do domu.[/QUOTE]


Spoko, to co ja mam zrobić? Nie znam planu imprez tej osoby, mam wynająć detektywa?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-07, 19:25   #20
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Spoko, to co ja mam zrobić? Nie znam planu imprez tej osoby, mam wynająć detektywa?

Tak - wtedy moooże się zachowasz ok, ale to może.


Po za tym szczerzę mówiąc bałabym się. Mężczyzna mieszkający niedaleko mnie miał już zabrane prawo jazdy za picie. Oczywiście jeździł dalej. Złapała go policja. Wezwali sąsiadkę, która prowadzi sklep, aby zeznawała. Kobieta powiedziała szczerze, że x dnia kupił alkohol. Z resztą, jej zeznania i tak przecież były bez znaczenia, skoro go ponownie złapali. To potem groził tej kobiecie, próbował zepsuć opinię wśród ludzi (nie żeby ktoś pijaczynie wierzył).
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 19:41   #21
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89665342]Tak - wtedy moooże się zachowasz ok, ale to może.


Po za tym szczerzę mówiąc bałabym się. Mężczyzna mieszkający niedaleko mnie miał już zabrane prawo jazdy za picie. Oczywiście jeździł dalej. Złapała go policja. Wezwali sąsiadkę, która prowadzi sklep, aby zeznawała. Kobieta powiedziała szczerze, że x dnia kupił alkohol. Z resztą, jej zeznania i tak przecież były bez znaczenia, skoro go ponownie złapali. To potem groził tej kobiecie, próbował zepsuć opinię wśród ludzi (nie żeby ktoś pijaczynie wierzył).[/QUOTE]Bo niestety ale w niektórych przypadkach prawo jest nie udolne. W Jarosławiu był dziadek 86 letni co był piratem drogowym, zabrali mu prawko, dalej jeździł. W końcu poszedł do więzienia. Po wyjściu dalej jeździł. Sąd nie sakazal go na więzienie bo uznał że jest niepoczytalny. Skierował go do szpitala psychiatrycznego. Wyrok się nie uprawomocnił, gościu wyjechał na autostradę pod prąd i zabił 40 latka.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 19:45   #22
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam podejrzenie, że ta młoda nimfa niekoniecznie wiedziała, że jest z nim w związku. Jeszcze na odchodne dostałam "super" komplement, że nie może dotykać moich piersi, bo ma zawroty głowy (normalnie się na pożegnanie uścisnęliśmy, że moja klatka piersiowa miała kontakt z jego, to było to dotykanie). Nie zdziwię się jak się dowiem za kilka tygodni, że prawie mamy romans.

O nie, taki trochę oślizgły typ, dziś się taki do mnie dosiadł na zebraniu, cały czas gadał mi do ucha, brr... ten typ który komplementuje kobiety gdy jego żona stoi obok
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:00   #23
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
No ale można też zakładać, że skoro ktoś od 30 lat wsiada za to kółko na podwójnym gazie, to gdzieś tam w ciągu tych lat Limonka było świadkiem tego wsiadania i wtedy normalnie dzwonisz na policję i mówisz, że osoba poruszająca się takim samochodem w takim miejscu jest pod wpływem.
Ogólnie dziwi mnie to, że ta wiedza jest w towarzystwie od tylu lat i nikt nigdy nie zareagował.
Zgłaszałam podobne sytuacje kilkukrotnie, bo zdarzało się że przychodzili do nas do biura mocno pijani klienci którzy dojeżdżali samochodem. Ba, nawet sąsiadów z biura obok zgłaszałam bo pili z klientami a potem wracali do domu samochodem. Policja nie przyjechała ani razu, mimo że mieli sporo czasu.
Tylko raz zdarzyło mi się że policja zareagowała na zgłoszenie, ale to było w zeszłym roku jak podszedł do mnie mały chłopiec i poprosił o pomoc bo się zgubił. I też im się nie spieszyło, przyjechali prawie po godzinie, chyba liczyli że rodzice sami się znajdą w tym czasie.
Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Sorry za zmianę tematu i to na taki, ale fest się zdziwiłam dziś czytając, że wielka część populacji podciera tyłek na STOJĄCO.
Jak?
Dlaczego?
Przypomniałaś mi stand up Lotka w którym opowiadał o tym że dopiero od swojej dziewczyny dowiedział się o tym że ludzie nie podcierają się stojąc. I jakim super odkryciem było robienie tego siedząc.
Na fali tego tematu rozmawialiśmy ze znajomymi i sporo facetów się przyznało do tego że podcierają się na stojąco. Większość z nich mówiła że nawet im do głowy nie przyszło że można to robić inaczej, od dzieciństwa robili to w ten sam sposób. Podejrzewam że po prostu rodzice ich tak podcierali a oni jak już sami zaczęli to robić to nawet nie pomyśleli o modyfikacji techniki

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:09   #24
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Na fali tego tematu rozmawialiśmy ze znajomymi i sporo facetów się przyznało do tego że podcierają się na stojąco. Większość z nich mówiła że nawet im do głowy nie przyszło że można to robić inaczej, od dzieciństwa robili to w ten sam sposób. Podejrzewam że po prostu rodzice ich tak podcierali a oni jak już sami zaczęli to robić to nawet nie pomyśleli o modyfikacji techniki

Ja jestem po drugiej stronie barykady i od kiedy podcieram się sama jestem team #nastojąco i jakoś nie rozumiem, czemu miałabym to robić na siedząco.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:19   #25
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja jestem po drugiej stronie barykady i od kiedy podcieram się sama jestem team #nastojąco i jakoś nie rozumiem, czemu miałabym to robić na siedząco.
Jak dla mnie to jest kompletnie obojętne, każdy robi jak chce i nie widzę powodów do dyskryminacji którejkolwiek opcji. Choć osobiście wolę jednak siedząc, jest mi po prostu wygodniej i łatwiej (oszczędzę wszystkim powodów dlaczego).

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:30   #26
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89665342]Tak - wtedy moooże się zachowasz ok, ale to może.


Po za tym szczerzę mówiąc bałabym się. Mężczyzna mieszkający niedaleko mnie miał już zabrane prawo jazdy za picie. Oczywiście jeździł dalej. Złapała go policja. Wezwali sąsiadkę, która prowadzi sklep, aby zeznawała. Kobieta powiedziała szczerze, że x dnia kupił alkohol. Z resztą, jej zeznania i tak przecież były bez znaczenia, skoro go ponownie złapali. To potem groził tej kobiecie, próbował zepsuć opinię wśród ludzi (nie żeby ktoś pijaczynie wierzył).[/QUOTE]


A to w sumie kolejny problem. Bo takiej patologii się postawić to często strach.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest kompletnie obojętne, każdy robi jak chce i nie widzę powodów do dyskryminacji którejkolwiek opcji. Choć osobiście wolę jednak siedząc, jest mi po prostu wygodniej i łatwiej (oszczędzę wszystkim powodów dlaczego).

Jak dla mnie to ta dyskusja jest mocno z przymrużeniem oka. Oczywiście każdy robi jak chce i tyle, nie widziałam jeszcze dyskryminacji z powodu sposobu wycierania tyłka, chociaż wszystko przed nami.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:44   #27
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:45   #28
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Ja jestem #teamnasiedząco, na stojąco to mi jakoś ciaśniej
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:47   #29
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-07, 20:52   #30
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią +ot. cz.80.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Zgłaszałam podobne sytuacje kilkukrotnie, bo zdarzało się że przychodzili do nas do biura mocno pijani klienci którzy dojeżdżali samochodem. Ba, nawet sąsiadów z biura obok zgłaszałam bo pili z klientami a potem wracali do domu samochodem. Policja nie przyjechała ani razu, mimo że mieli sporo czasu.
Tylko raz zdarzyło mi się że policja zareagowała na zgłoszenie, ale to było w zeszłym roku jak podszedł do mnie mały chłopiec i poprosił o pomoc bo się zgubił. I też im się nie spieszyło, przyjechali prawie po godzinie, chyba liczyli że rodzice sami się znajdą w tym czasie.Przypomniałaś mi stand up Lotka w którym opowiadał o tym że dopiero od swojej dziewczyny dowiedział się o tym że ludzie nie podcierają się stojąc. I jakim super odkryciem było robienie tego siedząc.
Na fali tego tematu rozmawialiśmy ze znajomymi i sporo facetów się przyznało do tego że podcierają się na stojąco. Większość z nich mówiła że nawet im do głowy nie przyszło że można to robić inaczej, od dzieciństwa robili to w ten sam sposób. Podejrzewam że po prostu rodzice ich tak podcierali a oni jak już sami zaczęli to robić to nawet nie pomyśleli o modyfikacji techniki

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
u mnie w domu dzieci podcierało się w kuckach? w sensie dziecko w takim przysiadzie. chyba wtedy jest najlepsze dojść do rowka
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-17 14:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.