Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-11, 19:13   #151
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

hmm to ty możesz mieszkać z kimś obcym i się męczyć, ale jego siostra już nie? i kto tu jest egoistą? dobrze, że szukasz czegoś na własną rękę, ale szukaj pokoju/mieszkania tylko i wyłącznie pod siebie; nie bierz dużego mieszkania dla dwojga czekając aż mu się zachce, zrób to dla siebie.

Edytowane przez niemanicka
Czas edycji: 2018-12-11 o 20:02
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 19:19   #152
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Ona zostałaby w tym mieszkaniu, które oni wynajmują. Dlatego nie szuka mieszkania a kogoś ze znajomych, z kim mogłaby i chciała mieszkać, bo nie chce z kimś obcym.

Tak, my się przyjaźniliśmy od ponad roku, ona wie, że jestem jego dziewczyną, jego rodzice tak samo.

Szkoda mi się rozstawać, bo kocham go, przyjaźniliśmy się, nie było między nami kłótni o jakieś inne sprawy, pomagał mi wiele razy, jest opiekuńczy.

Jest też manipulantem, który przekłada swoje i siostry dobro ponad Twój czas i komfort i wzbudza w Tobie poczucie winy gdy coś idzie nie po jego myśli
Czytam wątek od początku i o ile lampki alarmowe mi gdzieś tam z tyłu głowy lekko migały co jakiś czas to na wzmiankę o jego próbach manipulowania Tobą bo 'ty na niego naskakujesz, on taki dobry jest i chce każdemu dogodzić, a tak w ogóle to będziesz mu teraz wypominać rozbłysły na całego i rozbrzmiała syrena alarmowa.

Poważnie rozważyłabym ewakuowanie się z tego związku. Jesteście razem pół roku. Kłócicie się o to odkąd pojawił się wątek wspólnego zamieszkania. On wymyśla argumenty z pupy. Ma gdzieś to, że Ty już kolejny miesiąc się męczysz w imię... w sumie czego? Jego i siostry widzimisię? A jak Ty śmiesz wytknąć mu absurd sytuacji i że jest Ci z tym źle, podpierając to konkretnymi argumentami - on zgrywa wielce urażonego i wybiela się Twoim kosztem. Rzeczywiście ideał.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Ludzi poznaje się najlepiej w kłótni i niezgodzie. Kochanym jak jest dobrze umie być każdy, natomiast dopiero sytuacje trudne pokazują na ile komuś na nas zalezy i na ile możemy na drugą osobę liczyć. Tutaj ta sutuacja pokazuje, ze w momencie gdy pojawia się konflikt on będzie usiłował postawić się w jak najlepszym świetle i podporządkować Cię sobie poprzez wzbudzanie w Tobie poczucia winy i zarzucanie Ci tego że jesteś konfliktowa, naskakujesz na niego i nie dość, że robisz awanturę z niczego to jeszcze pan jest jasnowidzem, zaglądnął sobie w przyszłość i wie, że będziesz mu to jeszcze długo wypominać.

Edytowane przez lina_09
Czas edycji: 2018-12-11 o 19:15
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 19:42   #153
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Jest też manipulantem, który przekłada swoje i siostry dobro ponad Twój czas i komfort i wzbudza w Tobie poczucie winy gdy coś idzie nie po jego myśli
Czytam wątek od początku i o ile lampki alarmowe mi gdzieś tam z tyłu głowy lekko migały co jakiś czas to na wzmiankę o jego próbach manipulowania Tobą bo 'ty na niego naskakujesz, on taki dobry jest i chce każdemu dogodzić, a tak w ogóle to będziesz mu teraz wypominać rozbłysły na całego i rozbrzmiała syrena alarmowa.

Poważnie rozważyłabym ewakuowanie się z tego związku. Jesteście razem pół roku. Kłócicie się o to odkąd pojawił się wątek wspólnego zamieszkania. On wymyśla argumenty z pupy. Ma gdzieś to, że Ty już kolejny miesiąc się męczysz w imię... w sumie czego? Jego i siostry widzimisię? A jak Ty śmiesz wytknąć mu absurd sytuacji i że jest Ci z tym źle, podpierając to konkretnymi argumentami - on zgrywa wielce urażonego i wybiela się Twoim kosztem. Rzeczywiście ideał.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Ludzi poznaje się najlepiej w kłótni i niezgodzie. Kochanym jak jest dobrze umie być każdy, natomiast dopiero sytuacje trudne pokazują na ile komuś na nas zalezy i na ile możemy na drugą osobę liczyć. Tutaj ta sutuacja pokazuje, ze w momencie gdy pojawia się konflikt on będzie usiłował postawić się w jak najlepszym świetle i podporządkować Cię sobie poprzez wzbudzanie w Tobie poczucia winy i zarzucanie Ci tego że jesteś konfliktowa, naskakujesz na niego i nie dość, że robisz awanturę z niczego to jeszcze pan jest jasnowidzem, zaglądnął sobie w przyszłość i wie, że będziesz mu to jeszcze długo wypominać.
Zgadzam się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:00   #154
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Jest mi smutno, bo on teraz już się normalnie zachowuje, uśmiecha się do mnie, przytula, mówi, że kocha, jestem akurat chora i opiekuje się mną..a nawalił w takiej sytuacji. Nie cieszy mnie już nic, cały czas odczuwam żal i jest mi cholernie przykro. ;(
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:04   #155
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

rozmawiasz z nim o tym, że jest ci przykro z tego powodu co on wyczynia?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

on się uśmiecha, bo uwaga! postawił na swoim i jest zadowolony, że jest tak jak on chciał. a ty jesteś smutna....bo nie jest tak jak ty byś chciała, a przy tym zostałaś zwyzywana, nic dziwnego, serio. facet robi co chce to i jest zadowolony, widzi tylko siebie chyba
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:15   #156
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
rozmawiasz z nim o tym, że jest ci przykro z tego powodu co on wyczynia?

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

on się uśmiecha, bo uwaga! postawił na swoim i jest zadowolony, że jest tak jak on chciał. a ty jesteś smutna....bo nie jest tak jak ty byś chciała, a przy tym zostałaś zwyzywana, nic dziwnego, serio. facet robi co chce to i jest zadowolony, widzi tylko siebie chyba
No i na co jej rozmowy. Tylko potwierdzi jego wróżbę, że on nad tym przejdzie do porządku dziennego, a ona przeżywa.
Ja się w ogóle nie dziwię Twoim odczuciom autorko. Ja bym się czuła ysk samo. Tylko, że ja bym dobitnie wytłumaczyła panowi, że to co robi jest mega słabe i nie wiem jak by się ta konfrontacja skończyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:27   #157
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Tak, rozmawialam z nim na ten temat i powiedział mi, że przesadzam. Zapewnił, że będziemy razem mieszkać (nie wspominałam już o tym), że bardzo mnie kocha, ale skoro obiecał jej to on musi czekać, bo źle by się czuł zostawiając ją samą z tym wszystkim (!), że jestem dla niego najważniejsza, że on nie chce by ta jedna sytuacja zaważyła na naszej rocznej przyjaźni i półrocznym związku, że on planuje ze mną przyszłość i jest mu przykro, że chcę to przekreślić przez głupie czekanie. I stwierdził, że on np do wakacji nie zamierza czekać i że jego siostra już wtedy na pewno kogoś znajdzie (skąd ta pewność...)
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 20:44   #158
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Tak, rozmawialam z nim na ten temat i powiedział mi, że przesadzam. Zapewnił, że będziemy razem mieszkać (nie wspominałam już o tym), że bardzo mnie kocha, ale skoro obiecał jej to on musi czekać, bo źle by się czuł zostawiając ją samą z tym wszystkim (!), że jestem dla niego najważniejsza, że on nie chce by ta jedna sytuacja zaważyła na naszej rocznej przyjaźni i półrocznym związku, że on planuje ze mną przyszłość i jest mu przykro, że chcę to przekreślić przez głupie czekanie. I stwierdził, że on np do wakacji nie zamierza czekać i że jego siostra już wtedy na pewno kogoś znajdzie (skąd ta pewność...)
Ale Ty nie chcesz tego przekreślić przez czekanie, ale jego podejście, którym traktuje Cię o wiele słabiej niż siostrę, plus niezdrowe relacje z nią, bo jej niańką nie jest i nie powinien być. Chłop w ogóle nie ma sobie nic do zarzucenia w swoim mniemaniu. Palant. Nie może jej zostawić samej z tym wszystkim, ale Ciebie może. :/

Błąd, prawidłowa odpowiedź brzmi: że do wakacji jeśli siostra nie znajdzie znajomego, to wyprowadza się mimo to, bo miała wystarczająco dużo czasu i nic jej nie będzie kiedy zamieszka jak normalny człowiek z kimś obcym albo wynajmie coś mniejszego, bo tyle wstrzymywać dla jej wymysłów swoje plany to przesada, a nie dalej Cię utwierdza, że mogą tak mieszkać chyba do emerytury. Chciał być w porządku to wystarczy ponad półroczne czekanie na siorę, i tak aż nadto, a ten otwarcie pisze, że nie wyniesie się póki ona mu nie pozwoli. Nie daj się zbyć i uparcie tłumacz, że chodzi i jego denną postawę, a nie, że nie chce Ci się czekać. Niech sobie myśli, że przesadzasz, masz prawo być zła i nie przyjmować go z uśmiechem. Ja bym nie odpuściła póki nie przyzna się, że nawala.

Edytowane przez Nimve
Czas edycji: 2018-12-11 o 20:53
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:01   #159
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Dokładnie, to jest bardzo perfidne z jego strony, że mówi że przesadzasz. Ja uważam, że on nie jest materiałem na poważny związek. Twoje odczucia dla niego to zawsze będzie histeryzowanie. Dupek i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:03   #160
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Jeszcze dodał, że on się ze mną kłócić nie chce, tylko broni się przed moimi atakami. W nerwach mu powiedziałam, że jak on się tak będzie zachowywał to ja nie wyobrażam sobie w przyszłości mieć z nim dziecka i że cieszę się, że jednak w ciąży nie jestem (jak było takie prawdopodobieństwo, to zapewniał, że damy sobie radę, że będzie się cieszył itd) :/ Ale taka prawda... Dla mnie ważna jest odpowiedzialność, szczerość i to, żeby mieć jaja. Bardzo go kocham, ślepa nie jestem, nie zamierzam dawać sobą pomiatać. Rozumiem, że ma dobre relacje z siostrą, nie mam nic do jego siostry, nie jestem jakoś negatywnie do niej nastawiona... Rozumiem chęć pomocy jej, ale nie rozumiem dostosowania planów pod nią. Jakbym miała brata z którym bym mieszkała to powiedziałabym mu, że rozumiem go, kocham i będę wspierać, ale za 2 miesiące przeprowadzam się, bo chce zamieszkać ze swoim chłopakiem. Trzeba być troszkę egoistą. Ale ja to ja.. może byłabym wstrętna i nielojalna siostra, bo nie powiedziałabym swojemu chłopakowi "ej, kochanie, czekaj za mną x czasu, bo mój braciszek szuka kogoś ze znajomych na moje miejsce na mieszkaniu, bo ma kaprys, że nie chce mieszkać z kimś obcym".

Druga sprawa - chciałam, żeby jego siostra mnie polubiła, ale odechciało mi się już to. Nic na siłę. Ona mnie totalnie olewa jak jestem tam u nich. Praktycznie sama do mnie się nie odezwie, jestem tam jak jakieś powietrze i też się dziwnie z tym czuję. Nic jej nie zrobiłam złego. A ona po prostu boi się, że skrzywdzę jej młodszego brata, bo jaki byłby inny powód tego?
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:10   #161
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Jeszcze dodał, że on się ze mną kłócić nie chce, tylko broni się przed moimi atakami. W nerwach mu powiedziałam, że jak on się tak będzie zachowywał to ja nie wyobrażam sobie w przyszłości mieć z nim dziecka i że cieszę się, że jednak w ciąży nie jestem (jak było takie prawdopodobieństwo, to zapewniał, że damy sobie radę, że będzie się cieszył itd) :/ Ale taka prawda... Dla mnie ważna jest odpowiedzialność, szczerość i to, żeby mieć jaja. Bardzo go kocham, ślepa nie jestem, nie zamierzam dawać sobą pomiatać. Rozumiem, że ma dobre relacje z siostrą, nie mam nic do jego siostry, nie jestem jakoś negatywnie do niej nastawiona... Rozumiem chęć pomocy jej, ale nie rozumiem dostosowania planów pod nią. Jakbym miała brata z którym bym mieszkała to powiedziałabym mu, że rozumiem go, kocham i będę wspierać, ale za 2 miesiące przeprowadzam się, bo chce zamieszkać ze swoim chłopakiem. Trzeba być troszkę egoistą. Ale ja to ja.. może byłabym wstrętna i nielojalna siostra, bo nie powiedziałabym swojemu chłopakowi "ej, kochanie, czekaj za mną x czasu, bo mój braciszek szuka kogoś ze znajomych na moje miejsce na mieszkaniu, bo ma kaprys, że nie chce mieszkać z kimś obcym".

Druga sprawa - chciałam, żeby jego siostra mnie polubiła, ale odechciało mi się już to. Nic na siłę. Ona mnie totalnie olewa jak jestem tam u nich. Praktycznie sama do mnie się nie odezwie, jestem tam jak jakieś powietrze i też się dziwnie z tym czuję. Nic jej nie zrobiłam złego. A ona po prostu boi się, że skrzywdzę jej młodszego brata, bo jaki byłby inny powód tego?
Nie lubić Cię może z różnych powodów. Tak mi teraz przyszło do głowy, że może siostra specjalnie NIBY szuka kogoś po znajomych, żeby zrobić na złość. Nie zmienia to jednak faktu, że Twój facet to mazgaja jakaś, która nie potrafi przedstawić swojej siostrze, że ma zamiar się wyprowadzić, i koniec.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 21:16   #162
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

No też mi to przyszło do głowy - że ona chce to utrudnić, ale to i tak nie zmienia faktu, że on nie umie podjąć stanowczej decyzji.

Nie ma sensu, żebym starała się o jakieś dobre relacje z nią, co nie?
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:17   #163
Valernia
Raczkowanie
 
Avatar Valernia
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 142
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
No też mi to przyszło do głowy - że ona chce to utrudnić, ale to i tak nie zmienia faktu, że on nie umie podjąć stanowczej decyzji.

Nie ma sensu, żebym starała się o jakieś dobre relacje z nią, co nie?
Nie ma sensu. Ona nagle Cię nie polubi. Może jest zazdrosna o braciszka.
Valernia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:18   #164
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Jeszcze dodał, że on się ze mną kłócić nie chce, tylko broni się przed moimi atakami. W nerwach mu powiedziałam, że jak on się tak będzie zachowywał to ja nie wyobrażam sobie w przyszłości mieć z nim dziecka i że cieszę się, że jednak w ciąży nie jestem (jak było takie prawdopodobieństwo, to zapewniał, że damy sobie radę, że będzie się cieszył itd) :/ Ale taka prawda... Dla mnie ważna jest odpowiedzialność, szczerość i to, żeby mieć jaja. Bardzo go kocham, ślepa nie jestem, nie zamierzam dawać sobą pomiatać. Rozumiem, że ma dobre relacje z siostrą, nie mam nic do jego siostry, nie jestem jakoś negatywnie do niej nastawiona... Rozumiem chęć pomocy jej, ale nie rozumiem dostosowania planów pod nią. Jakbym miała brata z którym bym mieszkała to powiedziałabym mu, że rozumiem go, kocham i będę wspierać, ale za 2 miesiące przeprowadzam się, bo chce zamieszkać ze swoim chłopakiem. Trzeba być troszkę egoistą. Ale ja to ja.. może byłabym wstrętna i nielojalna siostra, bo nie powiedziałabym swojemu chłopakowi "ej, kochanie, czekaj za mną x czasu, bo mój braciszek szuka kogoś ze znajomych na moje miejsce na mieszkaniu, bo ma kaprys, że nie chce mieszkać z kimś obcym".

Druga sprawa - chciałam, żeby jego siostra mnie polubiła, ale odechciało mi się już to. Nic na siłę. Ona mnie totalnie olewa jak jestem tam u nich. Praktycznie sama do mnie się nie odezwie, jestem tam jak jakieś powietrze i też się dziwnie z tym czuję. Nic jej nie zrobiłam złego. A ona po prostu boi się, że skrzywdzę jej młodszego brata, bo jaki byłby inny powód tego?
Powodu może nie być, ja bym w ogóle nie starała się o jakieś względy siostry bo nie z nią jesteś w zwiazku. Choć najbardziej obstawiam opcje, że siostra jest o niego chorobliwie zazdrosna.
Dobrze, że starasz się nie być ślepa na pewne rzeczy. Osobiście uważam, że jego podejście to sprawy to kwestia wychowania i obawiam się, że Ty niewiele możesz tu zdziałać. On jest dorosły sam powinien się wychować, ale to wymaga dostrzeżenia i zaakceptowania problemu. U niego tego nie ma, uparcie twierdzi, że Twoje zachowanie jest egoistyczne i "moja racja jest najmojsza". Ciasny umysł. A Ty masz zupełnie normalne i zdrowe oczekiwania, to z nim jest coś nie tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:20   #165
Trzydziecha30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 2
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Zamieszkanie razem to jest test. Z tego co piszesz to chłopak chyba nie za bardzo chce z Tobą zamieszkać skoro tak wielką przeszkodą jest zostawienie siostry:/
Trzydziecha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:23   #166
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Siostra jest singielka, sama była kiedyś w długoletnim związku, ale nie mieszkała z chłopakiem. Ja się nagle pojawiłam.. wcześniej on był cały czas w domu, po rozstaniu razem wychodzili gdzieś do kina, na obiad.. a gdy związał się ze mną to spędzał sporo czasu przy mnie.. może o to chodzi?
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:24   #167
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Może tak być, ale to nie Twój problem.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:28   #168
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Próbuje tylko ogarnąć tą całą sytuację... I mam tego dość. Najgorsze jest to, że jestem teraz u niego i nawet nie mam ochoty na jakiekolwiek czułości z nim. Wcześniej jak się o to kłóciliśmy i powiedział coś , co mnie zabolało to aż tak tego długo nie rozpamiętywałam... Teraz martwi mnie to, że nie mam na nic ochoty. Chyba trafił w jakiś mój czuły punkt albo przegiął, bo przecież każdy ma swoją wytrzymałość.
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:31   #169
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

A tak w ogole to co jest nie tak w mieszkaniu, w ktorym mieszkasz?

Co do mieszkajacego razem rodzenstwa, to czesto jest to pomysl rodzicow. Wydaje im sie, ze dzieci beda zawsze dziecmi i zapominaja, ze moga kogos poznac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-11, 21:42   #170
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Próbuje tylko ogarnąć tą całą sytuację... I mam tego dość. Najgorsze jest to, że jestem teraz u niego i nawet nie mam ochoty na jakiekolwiek czułości z nim. Wcześniej jak się o to kłóciliśmy i powiedział coś , co mnie zabolało to aż tak tego długo nie rozpamiętywałam... Teraz martwi mnie to, że nie mam na nic ochoty. Chyba trafił w jakiś mój czuły punkt albo przegiął, bo przecież każdy ma swoją wytrzymałość.
To może spróbuj od niego odpocząć jakiś czas. Zbuduj dystans. Jak będzie się na Ciebie o to złościł to też będzie doskonały przykład, że ma gdzieś Twoje uczucia.
Nie musisz się zmuszać do bycia z nim.
Co do siostry to myślę, że tak właśnie może być, ale nikt tutaj Ci nie udzieli odpowiedzi no bo skąd. Zostaw siostrę, nawet jakbys poznała prawdę to co to zmieni? Twój chłopak musi ją poznać, a Tobie nie uwierzy, więc nie rozkładaj tego na czynniki pierwsze bo to nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:44   #171
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Tylko jak odpocząć od niego, skoro jestem u niego? Z jednej strony mam ochotę się do niego przytulić, z drugiej żal do niego mi to uniemożliwia.
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 21:52   #172
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Tylko jak odpocząć od niego, skoro jestem u niego? Z jednej strony mam ochotę się do niego przytulić, z drugiej żal do niego mi to uniemożliwia.
To wróć do domu, odpal kompa i zacznij szukać pokoju / mieszkania. Nie masz obowiązku z nim przebywać. Mówiłaś tez, że sama sobie poradzisz, że poszukasz nowego lokum bo masz okropną wspollokatorke i przebywanie w Twoim mieszkaniu nie jest mile. Zaczęłaś robić juz coś wtym kierunku?
Nie daj się zasiedziec, bo utkniesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 22:03   #173
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

czemu nie wrócisz do siebie w takim razie?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 22:59   #174
Chmuralawendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 99
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Bo miałam mały wypadek i ciężko mi się poruszać samej. :/ Więc kilka dni jestem u niego, do czasu aż się lepiej poczuję.
Chmuralawendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 06:35   #175
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
A ona po prostu boi się, że skrzywdzę jej młodszego brata, bo jaki byłby inny powód tego?
nie, ona może po prostu Cię nie lubić "bo tak". bo jej zwyczajnie nie podeszłaś, nie ten charakter, może coś w Twoim zachowaniu jej nie odpowiada. a może po prostu nie widzi potrzeby kumplowania się z Tobą tylko i wyłącznie z racji tego, że jesteś z jej bratem. nie skupiaj się na siostrze tylko na zachowaniu swojego faceta.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 06:54   #176
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Bo miałam mały wypadek i ciężko mi się poruszać samej. :/ Więc kilka dni jestem u niego, do czasu aż się lepiej poczuję.
A to dlatego rozwazasz powrot do rodzicow. Zlamalas noge? Nawet z gipsem mozna wziasc taksowke.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 08:15   #177
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Cytat:
Napisane przez Chmuralawendy Pokaż wiadomość
Druga sprawa - chciałam, żeby jego siostra mnie polubiła, ale odechciało mi się już to. Nic na siłę. Ona mnie totalnie olewa jak jestem tam u nich. Praktycznie sama do mnie się nie odezwie, jestem tam jak jakieś powietrze i też się dziwnie z tym czuję. Nic jej nie zrobiłam złego. A ona po prostu boi się, że skrzywdzę jej młodszego brata, bo jaki byłby inny powód tego?

a Twój facet widzi, że ona Cię tak olewa? jeśli tak, to co on na to? coś mi mówi, że ta jego siostra jeszcze mocno namiesza w Waszym związku.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:44   #178
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Autorko pisałaś, że siostra chłopaka ma 27 lat. Czy Ty uważasz, że w tym wieku ktoś szuka współlokatora? Ludzie często są już w poważnych związkach, małżeństwach, mają dzieci. Ona nigdy nikogo nie znajdzie do wspólnego mieszkania, bo z obcym nie chce a jej znajomi pewnie już mają ułożone życie. Nikt z nią nie zamieszka tylko dlatego, że jej samej nie stać na utrzymanie mieszkania.
Znajdź jej faceta, to jedyne wyjście. Inaczej będziecie się bujać w nieskończoność, a po ewentualnym ślubie zamieszkacie we trójkę, bo braciszek nie może olać siostry. Prędzej poszuka innej panny, która polubi się z siostrą lub nie będzie chciała zamieszkać.
Widać jak na dłoni, że siostra myśli tylko o sobie i swojej wygodzie. Nie chce mieszkać z rodzicami, ale jej nie stać więc sobie wymyśliła, że nakręci braciszka, który jej to umożliwi. Dlatego Ciebie nie lubi, bo chcesz jej odebrać komfortowe życie. Chłopak udaje, że tego nie widzi albo jest ślepy.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:48   #179
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Albo gość wyznaje zasadę: "rodzina jest najważniejsza", a reszta to dodatek: żona, dziewczyna, koleżanki - przychodzą i odchodzą.
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 09:52   #180
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mieszkanie z chłopakiem czy powrót do domu?

Nie pielęgnuj żalu bo nie ma to sensu.



Powiedz mu że wszystko zostało powiedziane i ty rozumiesz że on ma dobrą wolę ale:
- to że ona sobie wymyśliła mieszkanie z kimś znajomym nie znaczy że będzie zadowolona ze współlokatora. Nie ma żadnej gwarancji że ktoś znajomy okaże się komfortowym mieszkańcem.
- nie miałabyś z tym żadnego problemu gdybyś sama nie była w sytuacji że musisz możliwie szybko zmienić mieszkanie a ty też wolisz mieszkać z własnym facetem niż z obcym tak jak ona woli mieszkać z bratem lub znajomym niż z obcym.



Fajnie że chce pomóc jej ale tak samo on powinien zrozumieć że zostawia na lodzie ciebie. Jej przygoda może trwać 2 tyg a może 8 miesięcy, a ty potrzebujesz konkret.
Szukaj pokoju dla siebie a jemu powiedz że skoro wynajmiesz coś z kimś innym to nie będziecie mogli zamieszkać razem bo będziesz mieć współlokatora. Tyle.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-27 11:13:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.