Love Island Polska - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 18:51   #391
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
To jest Oliwia, Ada nie ma takiej posągowej figury i nie nosi takich kiecek, długość i kolor włosów też średnio pasuje
No to jednak wybrał Oliwie, jak tak to naprawdę jest zakochany, tylko czy z wzajemnością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 20:06   #392
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Wedlug mnie oni wogole do siebie nie pasuja, to taka milosc na potrzeby programu.
Niedlugo koniec, chyba nic nowego sie juz nie urodzi, ja z tych wszystkich par chyba bede kibicowac Mariettcie i Frankowi
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 22:52   #393
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Love Island Polska

Nie rozumiem trochę tego pojazdu na Oliwię, ale zauważyłam, że w telewizyjnych show atrakcyjne i pewne siebie kobiety są zwykle hejtowane mocno. Za to prostak Maciek ma sporo fanów Dla mnie on jest do odstrzału, typowy zakompleksiony toksyk, w dzisiejszym odcinku klepał ją jak jakąś klacz. To nie jest typ kobiety, której mógłby zaimponować swoim zachowaniem. Dużo bardziej pasuje do niego Beata, wydaje się mniej wymagająca pod każdym względem, również intelektualnie. Oliwia, co by nie mówić, reprezentuje dużo wyższy poziom, sama reakcja na słowa Beaty była przejawem ogromnej klasy.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 06:06   #394
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Love Island Polska

Maciek klepie ją jak klacz. Przegina. Ma coś nie tak z beretem zdecydowanie.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 06:10   #395
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Wychodzi z niego burak niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 07:13   #396
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Wychodzi z niego burak niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zryła mu beret do reszty ma do niej żal i się odgrywa, manipuluje nim jak dzieckiem to zachowuje się jak dziecko. Miał dług wdzięczności wobec Ady i mógł ją wybrać, jak by mial być z Oliwką to by był po programie, przynajmniej nabrałby dystansu i odsapnął od niej A tak to dalej jest zły i się wyżywa na pośladkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:22   #397
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Zryła mu beret do reszty ma do niej żal i się odgrywa, manipuluje nim jak dzieckiem to zachowuje się jak dziecko. Miał dług wdzięczności wobec Ady i mógł ją wybrać, jak by mial być z Oliwką to by był po programie, przynajmniej nabrałby dystansu i odsapnął od niej A tak to dalej jest zły i się wyżywa na pośladkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widać takie napięcie między nimi, jakby chciał jej zrobić krzywdę za to że go okłamała. A to prawda z tym wyciekiem innego odcinka ? Ludzie piszą wszędzie o tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 09:22   #398
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Znów agresja Maćka, nadużywanie siły, chęć ukarania, widać że ma żal do Oliwii i tak jak mówił jego ego mocno ucierpiało. I ten tekst słaby jak O.do niego zadzwoniła, bardzo prostackie zachowanie.

A Beacie jeszcze Maciek wpadł w oko widząc jak się zachowuje w programie Co te dziewczyny mają w głowie ?
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 10:28   #399
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Ja to nie wiem czy Oliwia jest taka naiwna, głupia czy tak dobrze gra, że nie widzi jak się Maciek wobec niej zachowuje? Koleś już w obecności kamer nad sobą nie panuje, pokazuje jakim jest zazdrosnym toksykiem, te jego teksty, spojrzenia, zachowania...
I dobra, może Oliwka Oliwką, nie ma aż takiego dystansu do tego, jak my, którzy siedzimy przed tv, a ona nie może na to spojrzeć z naszej perspektywy. Ale wiecie co, szlag mnie trafia, jak widzę wyniki ankiet w aplikacji i tam za każdym razem Oliwia i Maciek, jak pytanie czy Maciek dobrze wybrał to oczywiście odpowiedzi, że taak, że to prawdziwa miłość No zaczynam wątpić w ludzi. Nie wiem, czy ludzie nie widzą jaki on jest? Ten ich związek mi zakrawa o jakąś patologię, sorry...

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Ach, no i mam nadzieję, że Beti i naczelna Gossip Girl Damian polecą.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 14:18   #400
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Mieliśmy chyba pierwszy seks w programie z tego co franek opowiadał.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 16:08   #401
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Mieliśmy chyba pierwszy seks w programie z tego co franek opowiadał.


Pierwszy? Mi sie wydaje, ze ich kolejny i ze Sylwia i Miki tez cos ostro dzialali w pokoju obok juz chyba producenci zrezygnowali z kryjowki - do niczego ona nie potrzebna

Oliwia strasznie chce wygrac, dlatego trzyma sie tego Macka - juz za pozno na zmiane partnera, wiec zagryzie zeby i bedzie znosic jego chamskie zachowanie. Pytanie tylko czy widzowie na nich zaglosuja
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 17:25   #402
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pierwszy? Mi sie wydaje, ze ich kolejny i ze Sylwia i Miki tez cos ostro dzialali w pokoju obok juz chyba producenci zrezygnowali z kryjowki - do niczego ona nie potrzebna

Oliwia strasznie chce wygrac, dlatego trzyma sie tego Macka - juz za pozno na zmiane partnera, wiec zagryzie zeby i bedzie znosic jego chamskie zachowanie. Pytanie tylko czy widzowie na nich zaglosuja
Pierwszy rano, głównie działają w nocy, tym razem chwalił się że bzykneli sie rano i wystarczyły mu 3 minuty? Jakie to romantyczne Marietka może być z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:00   #403
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Kiedy byl ich pierwszy,?Monika i sylwia twierdzily że jak były w kryjowce to seksu nie bylo.Monika nawet stwierdzila ze oczywiscie że nie bylo seksu.Sylwia na początku też była przeciwna.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:31   #404
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem trochę tego pojazdu na Oliwię, ale zauważyłam, że w telewizyjnych show atrakcyjne i pewne siebie kobiety są zwykle hejtowane mocno. Za to prostak Maciek ma sporo fanów Dla mnie on jest do odstrzału, typowy zakompleksiony toksyk, w dzisiejszym odcinku klepał ją jak jakąś klacz. To nie jest typ kobiety, której mógłby zaimponować swoim zachowaniem. Dużo bardziej pasuje do niego Beata, wydaje się mniej wymagająca pod każdym względem, również intelektualnie. Oliwia, co by nie mówić, reprezentuje dużo wyższy poziom, sama reakcja na słowa Beaty była przejawem ogromnej klasy.

Co do Maćka zgadzam się. Dla mnie od początku on przejawiał dość proste zachowania , które mi osobiście ciężko znieść.



Natomiast najazd na Oliwię poniekąd rozumiem i uwierz to nie wynika z tego, że jest taka atrakcyjna i pewna siebie, o matko Oliwii zachowanie budzi spore kontrowersje. Już sam fakt tego, że sparowała się z takim Maćkiem rodzi sporo wątpliwości co do jej intencji. Tak naprawdę dopiero po programie wyjdzie czy ona udaje czy też nie.



Natomiast w moim odczuciu Oliwia nie ma klasy.. Pozwala się utrzymywać dużo starszemu przyjacielowi z którym mieszka, z którym relacja jest niedookreslona, takie nie wiadomo co. Co kto lubi, ale nikt mi nie wmówi, że to jest normalne i bezinteresowne ze strony tego faceta. Musi tam zachodzić jakaś wymiana dóbr i tyle. Młoda, zaradna dziewczyna, która spokojnie poradziłaby sobie sama i wikłać się w takie zależności? I to jest ta klasa? No nie wiem.



Druga sprawa, Maciek ją tak potraktował w ostatnich odcinkach, a ona zaczyna gadać mu już o seksie i się do niego zaczyna kleić? To ona sama pokazuje w ten sposób, że nie do końca się szanuje i on sobie może robić z nią co chce. On ma prawo być zły za to, że ona nie była do końca szczera, ale po pierwsze nie ma obowiązku mówienia partnerowi o wszystkim, a po drugie jego reakcja była mocno, mocno przesadzona. Mi by się zapaliła czerwona lampka i nie wiem czy chciałabym mieć styczność z facetem po takim zachowaniu, a ona? Co ją tak zaślepia, to uczucie czy jednak chęć wygranej? Pozwala się jemu klepać po tyłku jak jakiejś dziuni.



Bierze na bok Beatę żeby jej powiedzieć, że Maciek jest jej i jej nawtykać , że wybrała go na randkę.

I tak szczerze? Mi się bardziej spodobało zachowanie Beaty, że na twarz powiedziała Oliwii, co tak naprawdę myślą o niej też i inni uczestnicy, ale nie mają jaj by jej to powiedzieć. I widać było, że Oliwia tak zareagowała, bo ją zatkało i nie wiedziała co powiedzieć, a nie dlatego, że jest taka opanowana i ma taką klasę.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 21:19   #405
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Co do Maćka zgadzam się. Dla mnie od początku on przejawiał dość proste zachowania , które mi osobiście ciężko znieść.



Natomiast najazd na Oliwię poniekąd rozumiem i uwierz to nie wynika z tego, że jest taka atrakcyjna i pewna siebie, o matko Oliwii zachowanie budzi spore kontrowersje. Już sam fakt tego, że sparowała się z takim Maćkiem rodzi sporo wątpliwości co do jej intencji. Tak naprawdę dopiero po programie wyjdzie czy ona udaje czy też nie.



Natomiast w moim odczuciu Oliwia nie ma klasy.. Pozwala się utrzymywać dużo starszemu przyjacielowi z którym mieszka, z którym relacja jest niedookreslona, takie nie wiadomo co. Co kto lubi, ale nikt mi nie wmówi, że to jest normalne i bezinteresowne ze strony tego faceta. Musi tam zachodzić jakaś wymiana dóbr i tyle. Młoda, zaradna dziewczyna, która spokojnie poradziłaby sobie sama i wikłać się w takie zależności? I to jest ta klasa? No nie wiem.



Druga sprawa, Maciek ją tak potraktował w ostatnich odcinkach, a ona zaczyna gadać mu już o seksie i się do niego zaczyna kleić? To ona sama pokazuje w ten sposób, że nie do końca się szanuje i on sobie może robić z nią co chce. On ma prawo być zły za to, że ona nie była do końca szczera, ale po pierwsze nie ma obowiązku mówienia partnerowi o wszystkim, a po drugie jego reakcja była mocno, mocno przesadzona. Mi by się zapaliła czerwona lampka i nie wiem czy chciałabym mieć styczność z facetem po takim zachowaniu, a ona? Co ją tak zaślepia, to uczucie czy jednak chęć wygranej? Pozwala się jemu klepać po tyłku jak jakiejś dziuni.



Bierze na bok Beatę żeby jej powiedzieć, że Maciek jest jej i jej nawtykać , że wybrała go na randkę.

I tak szczerze? Mi się bardziej spodobało zachowanie Beaty, że na twarz powiedziała Oliwii, co tak naprawdę myślą o niej też i inni uczestnicy, ale nie mają jaj by jej to powiedzieć. I widać było, że Oliwia tak zareagowała, bo ją zatkało i nie wiedziała co powiedzieć, a nie dlatego, że jest taka opanowana i ma taką klasę.
W punkt!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 06:43   #406
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Love Island Polska

Strasznie się wczoraj wkurzyłam, non stop gadają że to widzowie w aplikacji decydują o losie mieszkańców A wczoraj dali władzę fałszywcom I zazdrośnikom . Dobrze chociaż że bliźniak ma jaja I im wszystkim wygarnął, Sylwia zaślimtana jakie to było trudne??? Co ona gada, wywaliła przyjaciółkę niby a zostawiła parę która nawet sobie buziaka nie dała bo nic Beata do Damiana nie poczuła i nic z tego nie będzie, sama była w szoku że nie została wybrana. Sylwia nie zdaje sobie sprawy że jak Beata weszła to Mikołaj tak się napalił że ją tylko to uratowało że ona go nie chciała, żenująca desperatka i tyle. Mariette mogę zrozumieć bo miały konflikt choć Franka już nie bo kumplował się z Pawłem, banda fałszerzy i tyle. Widzowie na pewno by tak nie głosowali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 07:49   #407
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Pierwszy? Mi sie wydaje, ze ich kolejny i ze Sylwia i Miki tez cos ostro dzialali w pokoju obok juz chyba producenci zrezygnowali z kryjowki - do niczego ona nie potrzebna

Oliwia strasznie chce wygrac, dlatego trzyma sie tego Macka - juz za pozno na zmiane partnera, wiec zagryzie zeby i bedzie znosic jego chamskie zachowanie. Pytanie tylko czy widzowie na nich zaglosuja

Nie ma już co wybierać do kryjówki, bo 13.10. program się kończy W każdym razie tam chyba każdy coś podziałał poza kryjówką i cisnęło ich bardzo chyba


Ja mam ciągle nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy i wygra albo Sylwia i Mikołaj, albo (nie wierzę, że to piszę) Marietta i Franek. Damian i Beata są dla mnie skreśleni i mam nadzieję, że po głosowaniu w apce wylecą, bo wątpię żeby to Misiowi odpali.



Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Pierwszy rano, głównie działają w nocy, tym razem chwalił się że bzykneli sie rano i wystarczyły mu 3 minuty? Jakie to romantyczne Marietka może być z siebie dumna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No a Franek to się nie ma zbytnio czym chwalić


Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Kiedy byl ich pierwszy,?Monika i sylwia twierdzily że jak były w kryjowce to seksu nie bylo.Monika nawet stwierdzila ze oczywiscie że nie bylo seksu.Sylwia na początku też była przeciwna.

Bo u Moniki i Sylwii w kryjówce nic się nie działo, między Mariettą a Damianem też nic. Kryjówkę rozdziewiczyła Oliwia i Maciek. A potem podobno Marietta i Franek coś działali i Damian to widział.




Ale wczoraj to było słabe, jak polecieli tam do Moniki i Pawła żeby popatrzeć co robią i Sylwia im jeszcze pod kołdrę zajrzała Zamiast uszanować, że wyszli na zewnątrz, żeby nikomu nie mlaskać i nie wydawać dziwnych dźwięków to jak dzieciaki z podstawówki sensację zrobili. A potem ich jeszcze wywalili. I szczerze, było mi szkoda. Bo może i z Moniki mimoza, może miała odpał z Frankiem, ale jakoś ją polubiłam. A bliźniak, jak jego brat odpadł stał się jakiś lepszy do zniesienia i cieszę się, że im tak na koniec wygarnął. Sylwia naprawdę mogła z Mikołajem zagłosować na Maćka i Oliwię, tak jak typowali, bo i tak większość głosów była za Orzeszkami. Naprawdę dziwi mnie, że nie wykopali Damiana i Beaty, przecież to on jako jedyny zmienił parę, w ostatnim tygodniu, gdzie to już nierealne żeby coś między nimi było, a po programie też tego nie widzę, szczególnie, że ona przyszła tu dla Maćka (czego też nie rozumiem). Dlatego mam nadzieję, że teraz naczelna plotkara Damian i Beata z ch*jowymi doczepami odlecą do Polski.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 11:15   #408
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Nie oglądałam wczorajszego odcinka, a tam tyle się działo
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 13:26   #409
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Love Island Polska

Dziewczyny nie oglądałam wczorajszego odcinka. Co bliźniak wygarnął wszystkim przed opuszczeniem domu?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 13:29   #410
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie oglądałam wczorajszego odcinka. Co bliźniak wygarnął wszystkim przed opuszczeniem domu?
Wyszło jaki jest na prawdę zresztą jak wszyscy tam po prostu grają.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 13:32   #411
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie oglądałam wczorajszego odcinka. Co bliźniak wygarnął wszystkim przed opuszczeniem domu?

Min. to, że siedzi święta trójca - Damian, Mikołaj i Maciek od początku, że Damian z NIKIM nie stworzył nic, ale jest w programie, bo wszyscy go lubią, dlatego tyle czasu tutaj spędził.



W ogóle jakie to jest chore. Bo najpierw wszyscy wojna podjazdowa, że to niemożliwe, że Oliwia i Maciek, że ona gra, że to ustawka, itd. A przychodzi do wybrania pary, która ma najmniejsze szanse to typują Monikę i Pawła. Złapałam się za głowę, bo się właśnie oddalili wszyscy od 100 tys. zł. Bo dla mnie to w sumie bardzo prawdopodobne, że to oni wygrają... Mimo tej patoli mają takie poparcie u widzów i mam wrażenie, że oni zajmują najwięcej czasu antenowego.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Wyszło jaki jest na prawdę zresztą jak wszyscy tam po prostu grają.

A moim zdaniem dobrze, że na koniec powiedział co myśli. Jako jedyny się odważył i nie powiedział niczego, co by nie było prawdą.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 16:11   #412
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Love Island Polska

szkoda mi Moniki, lubiłam ją mam nadzieję, że nie wygra Beata, irytuje mnie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 16:23   #413
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
szkoda mi Moniki, lubiłam ją mam nadzieję, że nie wygra Beata, irytuje mnie.

Ja w tym momencie jestem za parą Henry i Henrietta
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 19:04   #414
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
szkoda mi Moniki, lubiłam ją mam nadzieję, że nie wygra Beata, irytuje mnie.
Ja to ogólnie nie mam nic do nich dużo lepiej niż ekipa z warszawy aczkolwiek jak przeczytałam gdzieś są to ludzie z zapędami ekshibicjonistów oraz z dość dużym popędem seksualnym.Akurat takie swoboda w tych sprawach mi nie pasuje.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 19:14   #415
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Ja to ogólnie nie mam nic do nich dużo lepiej niż ekipa z warszawy aczkolwiek jak przeczytałam gdzieś są to ludzie z zapędami ekshibicjonistów oraz z dość dużym popędem seksualnym.Akurat takie swoboda w tych sprawach mi nie pasuje.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 19:46   #416
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Trochę jestem w szoku że Sylwia w ogóle podczas rozmowy z Mikim nie wzięła pod uwagę pary Damian i Beti. Dla mnie to właśnie między nimi nic nie ma i nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Sama powiedziała, że nie wierzy że Damian tu stworzy relacje ..

Maciek - zostali dżentelmeni. Bez komentarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Mi się bardzo miło patrzylo na Monie i Pawła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 20:40   #417
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Love Island Polska

Dla mnie każdy z panów z trójki już myśli o finale, ale solidarność "jąder" jeszcze zwyciężyła. Paweł miał prawo się zbulwersować. Ale Sylwia się dała omotać Mikiemu, niemal sam podjął decyzję kto jest najmniej udana parą. Możliwe że jeszcze bolało go to odrzucenie jego osoby przez Monikę ( u Damiana podobnie mimo tego że mówił że to po nim spłynęło)

Zaangażowanie widzę u Sylwii, ale czy Mikołaj rzeczywiście coś przeżywa? Dla mnie to nawet nie do końca przyjaźń z benefitami i na tym jedzie do końca programu, myślę że rozgrywa to b.inteligentnie

Jeśli Oliwia gra to Mikołaj również.


Tak, Maciek i dżentelmen ? aż mi się śmiać zachciało
Drugi zabawny tekst to ten Pawła o tym że są z Moniką Barbie i Kenem programu bo są najładniejsi Serio? Ja bym tu raczej Oliwię i Mikiego od biedy wstawiła, albo Franka za uśmiech.



A kiedy Damian mówił że jeszcze sie z Beatą poznają to ta miała minę siedząc obok pod tytułem " trzymaj sie ode mnie z daleka" - łamane przez "nic z tego nie będzie"
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 22:50   #418
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Story Łukasza po dzisiejszym odcinku to dno. Jak go ktoś lubił albo nadal lubi, to polecam obejrzeć. Kolejny burak i prostak na miarę Maćka.
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 23:26   #419
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Obejrzalam dzisiejszy odcinek i stwierdzam, ze byl wyjatkowo nudny. Nie wiem jak ja w takim skladzie dotrwam do finalu LI. Z calym szacunkiem, ale same drewna tam zostaly


Sylwia oburzona komentarzem internautow, ale fakt jest taki, ze to obgadywanie przez nia innych to jest cecha, ktora przejawia od samego poczatku programu, wiec moze da jej to troche do myslenia. Do tego jest czasami mocno infantylna. I widze, ze po wczorajszym odcinku zebrala sporo krytyki. Musze nadrobic, bo akurat tych typowan nie ogladam, dopiero ogladalam od akcji jednego z blizniakow
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 12:01   #420
marakuska
Raczkowanie
 
Avatar marakuska
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 36
Dot.: Love Island Polska

Sylwia to jeden z najgorszych typów człowieka - miałam do czynienia z taką osobą i wiem jak to wygląda - przymilna dla wszystkich, doradzająca, współczująca, przyjacielska i niestety przy tym obgadująca wszystkich ze wszystkimi z taką mądrą "wszystkorozumiejącą" miną, a jak się pali grunt pod nogami, to bez mrugnięcia okiem wbije nóż w plecy i jeszcze się przy tym popłacze, że to niechcący i że tak właściwie to "wcale tego nie chciaaałaaaam". Mikołaj jest z nią tylko żeby przetrwać do końca programu - mimo przytulanek i całowanek to nie widzę z jego strony żadnego prawdziwego zainteresowania - po prostu żadna z nim nie wytrzymała zbyt długo i trzyma się Sylwii, która też nie wzbudza w innych pożądania, więc jest bezpiecznie. Dodatkowo strasznie zbrzydł odkąd go tak wypryszczyło - nie wiem od słońca czy może za mało seksu? Po programie nic z tej relacji nie będzie - Mikołaj będzie "celebrity" i będzie miał branie od dziewczyn w swoim typie - mało wymagających i seksi

Szkoda mi pary Paweł i Monika. Jak mnie Monika wkurzała, tak ostatni tydzień przy Pawle zupełnie zmieniłam o niej zdanie - chyba rzeczywiście nie mogła się za bardzo przekonać do swoich poprzedników i nie czuła tzw chemii - no albo to jest, albo tego nie ma i bez tego ciężko się zmusić do bliższej relacji i dobrze o niej świadczy fakt, że nie udawała nigdy dla potrzeb programu, tylko od razu prosto z mostu mówiła, że nic z tego nie będzie. Gdyby chciała być cwana to poudawałaby przy Damianie i byliby piękną parą z szansami na finał Trochę straciła w oczach widzów tą walką o Franka, ale nie dziwię jej się, bo na mnie też zrobił pozytywne wrażenie, więc jeśli pojawił się po tych wszystkich niepowodzeniach ktoś, kto jej zaimponował, to wierzę, że mogła stracić głowę. Paweł zaskoczył mnie mega pozytywnie - jak na początku wręcz bałam się jego osoby, tak po sparowaniu z Moniką pokazał się z zupełnie z innej strony - wiedział, że jest dla niej wyborem z konieczności, a jednak odnalazł się w tym - był taki kochany, jak po wyborze ona uciekła z płaczem, a on ją tak łagodnie i delikatnie pocieszał - nie dawał poznać, że może mu przykro, że go wybrała i płacze - jeszcze jej mówił, że ma szanse na Franka i może go odzyska Potem tak fajnie o nią zadbał - cały czas był przy niej, robił śniadanka, rozmawiał, tak się nią zajął, że chyba Monia całkiem zapomniała o Franku i chyba bardzo polubiła Pawła- z żadnym innym poprzednikiem nie widziałam żeby budowała taką bliską relację. Paweł odpadł, bo zajmował się Moniką, a nie plotami z pozostałymi facetami o Betty i innych uczestniczkach
marakuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.