Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-29, 14:16   #301
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Co do podkładu pod oczy, to zależy jaki. Jak dla mnie pasują Vichy Flexilift i ostatnio zakupiony Rimmel Renew & Lift - nie zbierają się w zmarszczkach i nie ma efektu pooranej skóry pod oczami. Oczywiście jak sie ma dobry korektor pod oczy, to jak najbardziej O Daxie juzc zytałam wcześniej, ale jakoś nie mogłam na niego trafić, a teraz już nie potrzebuję
Na pewno w załamaniach i zmarszczkach bedą zbierały się Dermablend z Vichy, Toleriane LRP i Satin Make-Up z Kolastyny - przynajmniej u mnie
Oczywiście odpowiedni demakijaż do tego - ja preferuję płyny. Ostatnio z gapiostwa kupiłam emulsję do wrażliwych oczu z Daxa (znów Dax ), ale ona nie dla mnie, bo jest w formie mleczka, a ja takich nie lubie, bo włażą mi do oka, a nasączony płynem wacik przykładam i po problemie . Po prostu nie umiem się obchodzić z emulsją

A tak w ogóle, to dostałam odpowiedź z Miraculum... wkurzyłam się okropnie, a jednocześnie załamałam poziomemm obsługi klienta. Na pytanie o podanie składu tej Genezy, napisali mi tak:

"...Skład INCI każdego kosmetyku znajduje się na opakowaniu."

Polecili mi udać sie do lekarza, bo oni nie wiedzą, czy kosmetyk mnie podrażni, czy nie
A ja wcale nie o to pytałam.... chciałam tylko znać skład, zeby sobie przeanalizować
Już wyobrażam sobie siebie stojącą w sklepie z kartką i spisującą skład z opakowania. Ach zapomniałam o lupie, do tych drobnych napisow....
Tak sie zastanawiam, czy tej szanownej pani jakoś "ładnie" nie odpisać, ale jak na razie nie chce mi się denerwowac
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:33   #302
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Zaciekawiłyście mnie tym Daxem Ukrycior czy możesz mi powiedzieć w ilu kolorach on występuje i ile mniej więcej kosztuje?
Ja właśnie wykończyłam YSL w pisaku, ale jakoś się nie pokochaliśmy. I szczerze mówiąc nakładałam go zawsze pod podkład, może teraz pokombinuje, z nakładaniem pod oczy samego korektora?
Co do wsześnie pojawiających się zmarszczek oraz utraty jędrności skóry, moim zdaniem jest to wina przedewszystkim braku odpowiedniego nawilżania/ odżywiania oraz złego demakijażu. Ja sama skórę szczególnie pod oczami mam w o wiele lepszym stanie, niż będąc młodym dziewczęciem (choć lat na liczniku przybyło ) ale wiem że wtedy popełniałam gigantyczny błąd, zmywając cały makijaż, łącznie z oczami, jakimś niezbyt delikatnym żelem, no i wtedy nie stosowałam kremów pod oczy.
Teraz jest lepiej, ale podstawą pielęgnacji są micele / dobre, delikatne mleczka do demakijażu, plus jakiś solidny krem pod oczy.
Dax ma jeden odcień. Tyle, że on się stapia. Bo w sumie w mojej rodzinie używają go 3 osoby, ja (bladolica na siniaki), mój małż (ciemniejszy, cera sniada, piegi, które ją przyciemniają - na siniaka i plamki po krostkach - wrażliwiec) i moja mama (karnacja ciemna, pod oczy na siniaczki i wokół ust na zaczerwienienia). I wszystkim nam pasuje, bo po sekundzie jakby znikał i odbija światło, znika to pod nim. Niestety nie umiem go odnieść do YSL.

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Co do podkładu pod oczy, to zależy jaki. Jak dla mnie pasują Vichy Flexilift i ostatnio zakupiony Rimmel Renew & Lift - nie zbierają się w zmarszczkach i nie ma efektu pooranej skóry pod oczami. Oczywiście jak sie ma dobry korektor pod oczy, to jak najbardziej O Daxie juzc zytałam wcześniej, ale jakoś nie mogłam na niego trafić, a teraz już nie potrzebuję
Na pewno w załamaniach i zmarszczkach bedą zbierały się Dermablend z Vichy, Toleriane LRP i Satin Make-Up z Kolastyny - przynajmniej u mnie
Oczywiście odpowiedni demakijaż do tego - ja preferuję płyny. Ostatnio z gapiostwa kupiłam emulsję do wrażliwych oczu z Daxa (znów Dax ), ale ona nie dla mnie, bo jest w formie mleczka, a ja takich nie lubie, bo włażą mi do oka, a nasączony płynem wacik przykładam i po problemie . Po prostu nie umiem się obchodzić z emulsją

A tak w ogóle, to dostałam odpowiedź z Miraculum... wkurzyłam się okropnie, a jednocześnie załamałam poziomemm obsługi klienta. Na pytanie o podanie składu tej Genezy, napisali mi tak:

"...Skład INCI każdego kosmetyku znajduje się na opakowaniu."

Polecili mi udać sie do lekarza, bo oni nie wiedzą, czy kosmetyk mnie podrażni, czy nie
A ja wcale nie o to pytałam.... chciałam tylko znać skład, zeby sobie przeanalizować
Już wyobrażam sobie siebie stojącą w sklepie z kartką i spisującą skład z opakowania. Ach zapomniałam o lupie, do tych drobnych napisow....
Tak sie zastanawiam, czy tej szanownej pani jakoś "ładnie" nie odpisać, ale jak na razie nie chce mi się denerwowac
Ja bym im odpisała w krótkich żołnierskich słowach co o tym myślisz. Nie kupisz tubki w ciemno, bo oni sobie tak życzą, a o ślęczeniu w sklepie zapomnij, bo na bursztynowym opak. dali złoty napis i to wszystko jeszcze zafoliowane. Skandal, co to - tajemnica czy jak, że nie mogą napisać? Buce.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:44   #303
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dax ma jeden odcień. Tyle, że on się stapia. Bo w sumie w mojej rodzinie używają go 3 osoby, ja (bladolica na siniaki), mój małż (ciemniejszy, cera sniada, piegi, które ją przyciemniają - na siniaka i plamki po krostkach - wrażliwiec) i moja mama (karnacja ciemna, pod oczy na siniaczki i wokół ust na zaczerwienienia). I wszystkim nam pasuje, bo po sekundzie jakby znikał i odbija światło, znika to pod nim. Niestety nie umiem go odnieść do YSL.
Skoro tak mówisz, może jak go gdzieś spotkam, to sobie dziś prozaiczne spożywczo-domowe zakupy dziś uprzyjemnie i kupie ten korektor
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 14:48   #304
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja bym im odpisała w krótkich żołnierskich słowach co o tym myślisz. Nie kupisz tubki w ciemno, bo oni sobie tak życzą, a o ślęczeniu w sklepie zapomnij, bo na bursztynowym opak. dali złoty napis i to wszystko jeszcze zafoliowane. Skandal, co to - tajemnica czy jak, że nie mogą napisać? Buce.
hehe, juz im odpisałam, ale jeszcze nie wysłałam. Szukam, komu z władz wyższych mogłabym wysłać tego maila w ramach "do wiadomości"
a odpisałam tak "bułkę przez bibułkę" ale dobitnie
Zobaczymy co mi odpiszą

chyba wredna jestem...
co nie zmienia faktu, że jest mi przykro, że tak mnie potraktowano już chyba wolałabym, zeby mi nie odpisali

Edytowane przez Yolla
Czas edycji: 2008-02-29 o 15:39
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 15:05   #305
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

witam
mam pytanko :
mam okropne sińce pod oczami i chciałabym się ich pozbyć ale mam uczulenie na wszelkie kosmetyki czy znacie jakies doowe sposoby na pozbycie się ich?
co daje ogórek nałożony na oczy albo herbata czy np świetlik
Potraficie mi pomóc
dziękuje
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 17:22   #306
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
hehe, juz im odpisałam, ale jeszcze nie wysłałam. Szukam, komu z władz wyższych mogłabym wysłać tego maila w ramach "do wiadomości"
a odpisałam tak "bułkę przez bibułkę" ale dobitnie
Zobaczymy co mi odpiszą

chyba wredna jestem...
co nie zmienia faktu, że jest mi przykro, że tak mnie potraktowano już chyba wolałabym, zeby mi nie odpisali
Dział marketingu Grupy Kolastyna. Bo Miraculum jest teraz częścią spółki giełdowej o tej własnie nazwie.
Cytat:
Napisane przez InKa29 Pokaż wiadomość
witam
mam pytanko :
mam okropne sińce pod oczami i chciałabym się ich pozbyć ale mam uczulenie na wszelkie kosmetyki czy znacie jakies doowe sposoby na pozbycie się ich?
co daje ogórek nałożony na oczy albo herbata czy np świetlik
Potraficie mi pomóc
dziękuje
Uczulenie na wszelkie kosmetyki? Permanentnie? Na wszystkie? Coś mi się wierzyć nie chce, ale jeśli tak jest faktycznie to współczuję i łączę się w bólu.

Ja bym dociekała przyczyn sińców: mogą być spowodowane chorobą nerek, tarczycy, problemami z wątrobą, krążeniem. To jest pierwszy krok do sukcesu, wykluczenie pewnych chorób.

A domowych sposóbów na sińce nie znam, choć chętnie poznam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 17:44   #307
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dział marketingu Grupy Kolastyna. Bo Miraculum jest teraz częścią spółki giełdowej o tej własnie nazwie.
dzięki Już wysłałam na biuro (siedziba zarządu) i sekretariat. Ciekawe, czy dostanę jakąś odpowiedź
W sumie mogłam jeszcze na biuro promocji, no ale już poszło.

InKa29, a na jakie kosmetyki masz uczulenie? w ogóle nic nie używasz?
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 18:08   #308
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

nic wszelkie proby konczyly sie klapa i kosmetykiem w koszu nie stac mnie na dalsze proby a jesli chodzi o zdrowie to jestem pewna ze wszystko okij bo w ciazy robilam wszelkie wyniki a te oczy to przesladuja mnie od dawna
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:08   #309
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

czy Ktoś miły może mi podać linka do korektora, bo za nic nie moge go znależc

oczywiscie mam na myśli korektor DAXA
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:10   #310
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

aha!i choć z pewnością w żaden sposób nie pomoże to Yolli, wygarnę mojej bratowej w jakiej firmie pracuje(czyt. Kolastyna)..
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:16   #311
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
aha!i choć z pewnością w żaden sposób nie pomoże to Yolli, wygarnę mojej bratowej w jakiej firmie pracuje(czyt. Kolastyna)..
ło matko, mam nadzieję, ze nie na infoliniii
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 20:19   #312
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
czy Ktoś miły może mi podać linka do korektora, bo za nic nie moge go znależc

oczywiscie mam na myśli korektor DAXA
proszę http://www.domzdrowia.pl/domurody/65...-pod-oczy.html

a tu ze strony Daxa, która nie chciała mi się pzred chwilką otworzyć http://www.sklep.dax.com.pl/produkt/...ktor-rozswiet/
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:32   #313
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

o dzięki Yolla

nie, nie na infolinii
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 20:42   #314
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez InKa29 Pokaż wiadomość
nic wszelkie proby konczyly sie klapa i kosmetykiem w koszu nie stac mnie na dalsze proby a jesli chodzi o zdrowie to jestem pewna ze wszystko okij bo w ciazy robilam wszelkie wyniki a te oczy to przesladuja mnie od dawna
Trudno mi coś poradzić, przydałoby się więcej informacji czego używałaś do tej pory. LRP ma delikatny krem pod oczy, Pharmaceris też, musiałabym poszukać nazwę (Opti... coś tam), Flos lek ze świetlikiem. Swego czasu jak mnie podrażniła Ziaja do mycia twarzy, używałam żeli Flos Leku i koiły super. Na pewno to ne zlikwiduje problemu sińców pod oczami, ale nawilży skórę i wówczas moze jakiś korektor
A domowych sposobów niestety nie znam

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
nie, nie na infolinii
uff, uff...

Dziewczyny, czy wam też nie przychodzą powiadomienia na maila z wizażu??
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 08:30   #315
InKa29
Joanna Małgorzata
 
Avatar InKa29
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Złocieniec
Wiadomości: 618
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Trudno mi coś poradzić, przydałoby się więcej informacji czego używałaś do tej pory. LRP ma delikatny krem pod oczy, Pharmaceris też, musiałabym poszukać nazwę (Opti... coś tam), Flos lek ze świetlikiem. Swego czasu jak mnie podrażniła Ziaja do mycia twarzy, używałam żeli Flos Leku i koiły super. Na pewno to ne zlikwiduje problemu sińców pod oczami, ale nawilży skórę i wówczas moze jakiś korektor
A domowych sposobów niestety nie znam


uff, uff...

Dziewczyny, czy wam też nie przychodzą powiadomienia na maila z wizażu??
ja wyłączyłam te powiadomienia w ustawieniach w swoim profilu

dzięki bardzo za rady
__________________
Joanna Małgorzata
InKa29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 09:15   #316
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Do Inki:
Polecam ci nanobazę, choć nie piszesz jakiego typu cerę masz (nanobaza jest wybitnie do suchej). Zakładam, ze pod oczami to każdy ma sucho, więc każdemu się przyda.
Nienawidzę tego kremu, jest tłusty i gęsty, bez zapachu, taka apteczna maść. Ale jego właściwości są dla mnie cudem.
Mam takie dni, że nie mogę się niczym posmarować, wszstko mi szkodzi, ale też i schnie na wiór. Kremy się nie wchłaniają, lezą na wierzchu a pod spodem sucha, szorstka podrażniona skóra. Nie umiem tego stanu opisać, ale myślę, że to współgranie hormonów to wysuszenie (to samo dzieje mi się z włosami) i podrażniecia skóry. Wtedy klnę ale zaciskam zęby i nakładam znienawidzoną przeze mnie nanobazę. Góra 3 dni i mam znowu dobrą twarz, taką jakąś miękką i kolor wraca.
Chyba jestem skazana na to paskudztwo
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:28   #317
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
hehe, juz im odpisałam, ale jeszcze nie wysłałam. Szukam, komu z władz wyższych mogłabym wysłać tego maila w ramach "do wiadomości"
a odpisałam tak "bułkę przez bibułkę" ale dobitnie
Zobaczymy co mi odpiszą

chyba wredna jestem...
co nie zmienia faktu, że jest mi przykro, że tak mnie potraktowano już chyba wolałabym, zeby mi nie odpisali

Napisz prosto do szefa PR-u w tej firmie. Moze zadzwon wczesniej i dowiedz sie o e-mail do tej osoby zeby trafilo tam gdzie trzeba (czasami podaja namiary na stronie)?. Powinno im zalezec na wizerunku firmy!!!
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:03   #318
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A próbowałyście kaszmirowej bazy wygładzającej też Daxa do każdego typu cery bez ograniczeń wieku. Kryje niedoskonałości cery wyrównuje zmarszczki wygładza i matuje. Wydłuża trwałość makijażu kosmetyki rozprowadzają się równomiernie i nie zbijaję się. ma naprawdę aksamitną konsystencję i jest bardzo delikatny.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:11   #319
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja tez polecam FEMIN OIL.Biore go juz trzeci miesiac i widze efekty tzn nawilzona skora,balsamu do ciala juz wogole nie musze uzywac.
Wczesniej przez rok bralam capivit hydro,ale zrezygnowalam ,bo nie widzialam najmniejszych efektow.
Wyczytalam w necie.ze dermatolodzy polecaja rutinoscorbin,lub jakis inny preparat z rutyna.Pomaga na naczynka,zapobiega rumiencowi itp.

W Szwecji gdzie mieszkam najbardziej popularnym preparatem anti-aging sa tabletki z lykopenem.Dziala anty zmarszczkowo,rozjasnia plamy ,przebarwienia.
Ja zaczelam brac okolo 2 tyg temu,wiec jeszcze efektow nie ma,ale dam pozniej znac,jesli sie takie pojawia.

Z kremow polecam jeszcze raz(kiedys juz tu na forum sie wypowiadalam) NOVADIOL Vichy.
Zuzylam chyba ze 3 sloiczki-naprawde najlepszy.Jeszcze stara wersja repairwear serum i krem na noc Clinique,byla super!!!
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 14:31   #320
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
A próbowałyście kaszmirowej bazy wygładzającej też Daxa do każdego typu cery bez ograniczeń wieku. Kryje niedoskonałości cery wyrównuje zmarszczki wygładza i matuje. Wydłuża trwałość makijażu kosmetyki rozprowadzają się równomiernie i nie zbijaję się. ma naprawdę aksamitną konsystencję i jest bardzo delikatny.
Dla mnie baza na nie. Miałam próbkę i jak wiele baz silikonowych u mnie oprócz kolejnej warstwy nie dawała nic. Natomiast Cashmere Mousse Make-Up oparty o tą bazę jest dla mnie the best i niezastępowalny od kiedy tylko wszedł do sprzedaży. Ale żaden z tych kosmetyków na pewno nie wygładza zmarszczek w inny, niż optyczny, sposób. O ujędrnianiu nie wspomnę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:01   #321
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dla mnie baza na nie. Miałam próbkę i jak wiele baz silikonowych u mnie oprócz kolejnej warstwy nie dawała nic. Natomiast Cashmere Mousse Make-Up oparty o tą bazę jest dla mnie the best i niezastępowalny od kiedy tylko wszedł do sprzedaży. Ale żaden z tych kosmetyków na pewno nie wygładza zmarszczek w inny, niż optyczny, sposób. O ujędrnianiu nie wspomnę.

To fakt pisząc wygładza i wyrównuje miałam na myśli efekt optyczny.
A ten Cashmere Mousse Make-Up to też produkt Daxa?
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:10   #322
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
To fakt pisząc wygładza i wyrównuje miałam na myśli efekt optyczny.
A ten Cashmere Mousse Make-Up to też produkt Daxa?
Tak. Analogiczny do bazy, tyle że to fluid w piance. Jest dokładnie robiony na podstawie tej bazy, ale z domieszką pigmentów. I te pigmenty to sekret mojego uwielbienia dla tego musu. Bo one są mocno pudrowe, a jednocześnie zupełnie niewidoczne, pewnie dzięki silikonom z samej bazy. Opakowanie fluidu wygląda niemal identycznie jak baza, tyle że jest nieprzejrzyste, tak jak mój ukochany Express Illuminator Daxa. \

Znów piszę w samych superlatywach, ale ja wielbię ich kosmetyki, zwlaszcza z serii prestige, choć ta seria perfecta też ma fajne kosmetyki. Ale prestige jest stworzony dla mojej skóry jak na miarę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:16   #323
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Napisz prosto do szefa PR-u w tej firmie. Moze zadzwon wczesniej i dowiedz sie o e-mail do tej osoby zeby trafilo tam gdzie trzeba (czasami podaja namiary na stronie)?. Powinno im zalezec na wizerunku firmy!!!
Dzięki na razie zobaczę, czy mi teraz odpiszą.

Ukrycior, a skoro mowa o Daxie, czy próbowałaś tego serum pod oczy: Glamour-Eye - Serum pod oczy redukujący cienie ? http://www.dax.com.pl/s/katalog/szukaj/page/3
Jak było to sorki, nie rzuciło mi się w oczy

Powoli ten wątek zaczyna się robić o Daxie
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:21   #324
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Znów piszę w samych superlatywach, ale ja wielbię ich kosmetyki, zwlaszcza z serii prestige, choć ta seria perfecta też ma fajne kosmetyki. Ale prestige jest stworzony dla mojej skóry jak na miarę.
Prestige to seria Daxa? Kojarzy mi się to bardziej z AA

Dax akurat średnio mi pasuje, chociażma swoje perełki
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:39   #325
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Dzięki na razie zobaczę, czy mi teraz odpiszą.

Ukrycior, a skoro mowa o Daxie, czy próbowałaś tego serum pod oczy: Glamour-Eye - Serum pod oczy redukujący cienie ? http://www.dax.com.pl/s/katalog/szukaj/page/3
Jak było to sorki, nie rzuciło mi się w oczy

Powoli ten wątek zaczyna się robić o Daxie
Hehe, faktycznie. ;D Oczywiście, że używałam. Dosyć mocno napina i cudnie rozświetla, to mój ukochany krem pod oczęta. Ale jest dość lekki, więc stosowałam go na dzień, a na noc coś odżywczego. Teraz mam krem eveline Dermo Code. Niby podobnie rozświetla ale chyba tylko nawilża, nie ma tego efektu, co przy serum Daxa. Więc chyba sobie powiemy dzień dobry po raz kolejny.

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Prestige to seria Daxa? Kojarzy mi się to bardziej z AA

Dax akurat średnio mi pasuje, chociażma swoje perełki
Chodzi o to, ze dax ma serię prestige (nazywa się Dax Cosmetics i są to takie serie jak cashmere, to serum, laser, aqua magnes, probiotic i inne, te droższe) i tzw. masówkę, która nazwya się perfecta (np. orient spa, extra slim, cera mieszana, cera wrażliwa, no problem). Podobnie na serię prestige swoją ofertę podzielił oceanic, eris. To takie skojarzenia na szybko. Np. seria Erisa prestige to Dr Irena Eris, a masówka to Lirene.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 18:43   #326
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Hehe, faktycznie. ;D Oczywiście, że używałam. Dosyć mocno napina i cudnie rozświetla, to mój ukochany krem pod oczęta. Ale jest dość lekki, więc stosowałam go na dzień, a na noc coś odżywczego. Teraz mam krem eveline Dermo Code. Niby podobnie rozświetla ale chyba tylko nawilża, nie ma tego efektu, co przy serum Daxa. Więc chyba sobie powiemy dzień dobry po raz kolejny.
No to na pewno kupię lubię lekkie na dzień


Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Chodzi o to, ze dax ma serię prestige (nazywa się Dax Cosmetics i są to takie serie jak cashmere, to serum, laser, aqua magnes, probiotic i inne, te droższe) i tzw. masówkę, która nazwya się perfecta (np. orient spa, extra slim, cera mieszana, cera wrażliwa, no problem). Podobnie na serię prestige swoją ofertę podzielił oceanic, eris. To takie skojarzenia na szybko. Np. seria Erisa prestige to Dr Irena Eris, a masówka to Lirene.
A ja na szybko pomyślałam, juz wiem o co chodzi
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 19:27   #327
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
No to na pewno kupię lubię lekkie na dzień



A ja na szybko pomyślałam, juz wiem o co chodzi
Polecam GE, bo on taki kremowo-żelowy, a dobija światło w kolorze bazy rozświetlającej z sephory, opalizujący, jasny różo-fiolecik. Tyle, ze to widać, jak sobie pomaziasz na dłoni, a nie pod oko. Pod oko daje ten efekt wypoczętego oka i naprawdę solidnie napina.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:06   #328
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Polecam GE, bo on taki kremowo-żelowy, a dobija światło w kolorze bazy rozświetlającej z sephory, opalizujący, jasny różo-fiolecik. Tyle, ze to widać, jak sobie pomaziasz na dłoni, a nie pod oko. Pod oko daje ten efekt wypoczętego oka i naprawdę solidnie napina.
Ty mi tak pisz częściej, to mój portfel tego nie wytrzyma
Niedawno zaczęłam nowy krem, ale po takim opisie, to nie wiem czy się oprę GE
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:31   #329
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

dziewczyny, użylam przed chwilą podkład Vichy Flexilift, miałam próbkę i mam jakieś 70 % mniej zmarszczek i zagnieceń...nie wiem ile się ten efekt utrzyma , ale...

a produkty DAXA to juz chcę mieć wszystkie o których piszecie
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 11:35   #330
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
dziewczyny, użylam przed chwilą podkład Vichy Flexilift, miałam próbkę i mam jakieś 70 % mniej zmarszczek i zagnieceń...nie wiem ile się ten efekt utrzyma , ale...
u mnie wytrzymuje cały dzień Bardzo sobie chwalę ten podkład
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.