Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 11:58   #151
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144055

ja zdecydowanie wypróbuje
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 12:10   #152
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość

Będziemy czekać na wieści wobec tego
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:20   #153
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Uf wreszcie przeczytałam wszystko zapisałam i pędzę robić obiad a po obiedzie biorę się za filtry. Zbiorczy o rozszyfrowaniu kosmetyków zajął mi 3 dni ten tylko 1 aż głowa puchnie od natłoku informacji.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:04   #154
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Uf wreszcie przeczytałam wszystko zapisałam i pędzę robić obiad a po obiedzie biorę się za filtry. Zbiorczy o rozszyfrowaniu kosmetyków zajął mi 3 dni ten tylko 1 aż głowa puchnie od natłoku informacji.
Po kilku dniach wszystko zacznie się klarować Ja też tak mam jak zaczyna mnie jakiś temat studiować i czytam po 30 stron na dany temat. Wtedy wszystko mi się roi w głowie, ale na następny dzień już zaczyna się klarować
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 18:48   #155
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

wielkie dzięki Mariola mam taką nadzieję
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 23:35   #156
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witam

Pisałyście kilka postów wyżej o kremiku pod oczy AA ujędrniającym z kwasami omega, czy mogłabym poporsić żeby wrzucić jego skład? bo nie mogłam znaleźć w necie a i na KWC tez nie ma...

z góry ślicznie dziękuję i przepraszam za lekkiego offtopa
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 08:49   #157
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Witam

Pisałyście kilka postów wyżej o kremiku pod oczy AA ujędrniającym z kwasami omega, czy mogłabym poporsić żeby wrzucić jego skład? bo nie mogłam znaleźć w necie a i na KWC tez nie ma...

z góry ślicznie dziękuję i przepraszam za lekkiego offtopa
proszę:

http://torebka.kafeteria.pl/katalog....=view&id=13451
http://www.perfectfresh.com/?pa=2801&ex=pa
http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...,442443,0.html
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 11:42   #158
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Mariolka, Chciałam jedynie donieść, że nie dopisało mi szczęście jak Tobie w kwestii próbeczek LA Roche

Wystosowali do mnie formułkę, chyba zresztą generowaną automatycznie, że produkty LA roche oraz próbki są dostepne w aptekach

tylko, że u mnie nie są dostępne , próbki znaczy się

zatem zakupię je na allegro

a Twoje wrażenia jakie po zastosowaniu?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 14:05   #159
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Mariolka, Chciałam jedynie donieść, że nie dopisało mi szczęście jak Tobie w kwestii próbeczek LA Roche

Wystosowali do mnie formułkę, chyba zresztą generowaną automatycznie, że produkty LA roche oraz próbki są dostepne w aptekach

tylko, że u mnie nie są dostępne , próbki znaczy się

zatem zakupię je na allegro

a Twoje wrażenia jakie po zastosowaniu?

UUuuu przykro mi Myślałam, ze też dostaniesz próbki
Ja wypróbowałam kremy z LRP: Hydraphase XL Legere oraz Riche. Są fajne, łądnie nawilżają, konsystencja śmietankowa, dosyć płynna. Nie widze żadnej różnicy między nimi, nawet pachną tak samo, chociaż niby ten Riche ma być bardziej treściwy. Nic takiego nie stwierdzam.

LRP Active C pod oczy taki żelowy. Na początku mi się bardziej nie podobał teraz trochę zmieniłam zdanie, bo jednak nie spływa, trzyma się pod oczami. Czy działa ? Dobrze nawilża napewno, bo zostawia wilgotno-klejącą powłokę, która u mnie nawet po kilku godzinach nie jest całkowicie sucha, co myślę pod oczami jest dobre, bo skóra nie jest sucha

LRP Active C do twarzy ma podobną konsystencję - żelotawą. Nie podoba mi się to, że o ile pod oczami lepkośc jest do zniesienia bo nie dotyka się tych miejsc rękami o tyle na buzi mi się to nie podoba bo po prostu buzia się klei. Nawet jak resztkę wsmaruję w ręce to i tak muszę je w końcu umyć bo mi się lepią, czego nie znoszę.

Filtr LRP Anthelios XL creme foundate 50+ jest ok. Fajnie się wchłąnia i nie lepi Chciaż nie mam porównania z innymi, bo to mój pierwszy filtr

To tyle jak narazie z moich wrażeń.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 11:43   #160
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Zużyłam już jakieś 10 ml kremu pod oczka LRP Active C. Jak dla mnie nie robi on kompletnie nic Ani nie polepszył, ani nie pogorszył stanu skóry pod oczami. Nie jest wart swojej ceny wg mnie. Za kilka dni go kończę i przejdę do Redermica pod oczy. Zdam relację wtedy jak się u mnie spisuje Redermic pod oczy.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 12:07   #161
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja własnie testuję dwa nowe kosmetyki. Jeden z nich to kuracja z kolagenem marki Eveline. Ma działać miejscowo na zmarszczki mimiczne, ale ja przyznam szczerze, że stosuję na całą buzię i szyję. Ponieważ jest okropnie mocno nasycone pigmentami rozświetlającymi (titanium dioxide w połączniu z miką), co optycznie już pomaga wyglądowi buzi, ale dla mnie jest zbyt błyszczące, mieszam go z kremem tonującym pół na pół i ładnie to wygląda. To co zaobserwowałam po kilku użyciach to wypełnienie bruzd nosowo-wargowych, czekam jeszcze na efekt na czole. Zastanawiam się jeszcze nad kremem pod oczy z tej serii, bo ma likopen wysoko w składzie i fajnie ogólnie się prezentuje.

Drugi kosmetyk to serum pod oczy firmy Gal z olejkiem z wiesiołka, ogórecznika, wit. E. Tłuścioch płynny jakich mało. Nałożyłam to sceptycznie pod oko na noc, coby się na dzień nie wytłuścić i... rano skóa pod okiem jak marzenie. Jestem w szoku totalnym. Stosuję co drugi dzień na noc i raz, ze jest wyraznie lepiej jeśli chodzi o zmarszczki (skóra niemal wyprasowana) to jeszcze dobrze odżywiona, znikło mi przesuszenie. Polecam, jest tanie, do kupienia w aptekach i zielarskich.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 20:56   #162
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Witajcie

Mariolka, a ja kupiłam Redermic, czekam na przesyłkę i tez zobaczymy jak działanie. przy czym ja kupiłam nie pod oczy, a do twarzy, skóra sucha, ale mam nadzieję, że właśnie będe mogła go pod oczy aplikowac, doczytałam na forum, że dziewczyny tak robią.

a o kapsułkach GAL pisałam nawet na jednym z wątków ostatnio, że własnie też mam w planach je kupic, cena bardzo przystępna, a skoro mówisz ukrycior, że tak fajne natłuszczają to tym bardziej..tego własnie potrzeba mojej skórze pod oczętami.

w ogóle nasz rodzima firma Gal ma fajne i niedorgie suplementy i kosmetyki w kapsułkach. Ostatnio zakupiłam u nich omegę-3, a oto kapsułki:

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=2374

http://allegro.pl/item310946385_apte...ki_48kaps.html
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:05   #163
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Witajcie

Mariolka, a ja kupiłam Redermic, czekam na przesyłkę i tez zobaczymy jak działanie. przy czym ja kupiłam nie pod oczy, a do twarzy, skóra sucha, ale mam nadzieję, że właśnie będe mogła go pod oczy aplikowac, doczytałam na forum, że dziewczyny tak robią.

a o kapsułkach GAL pisałam nawet na jednym z wątków ostatnio, że własnie też mam w planach je kupic, cena bardzo przystępna, a skoro mówisz ukrycior, że tak fajne natłuszczają to tym bardziej..tego własnie potrzeba mojej skórze pod oczętami.

w ogóle nasz rodzima firma Gal ma fajne i niedorgie suplementy i kosmetyki w kapsułkach. Ostatnio zakupiłam u nich omegę-3, a oto kapsułki:

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=2374

http://allegro.pl/item310946385_apte...ki_48kaps.html
Tak, tak. Gal jest fajny. W weekend dostałam swędzącego uczulenia, które na buzi było okropnie sedzące i nie mogłam wytrzymać. Posmarowałam się tym moim galem pod oczy na całą twarz, szyję i dekolt i też super. Przestało mnie swędzieć, a buzia była ładna i gładka rano.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:28   #164
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ukrycior, a mogłabyś powiedzieć jaka to kuracja kolagenowa Eveline jest? Moje bruzdy wołają o pomstę do nieba, myślałam, że na to nie ma ratunku. Nic jeszcze tej firmy nie miałam, ale jak mi napiszesz to zaraz lecę kupować!!!
A na tzw. chomiki pomaga? (pytam bardzo nieśmiało), niechby nawet nie likwidowało, ale żeby się nie powiększały........
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:54   #165
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ewla Pokaż wiadomość
Ukrycior, a mogłabyś powiedzieć jaka to kuracja kolagenowa Eveline jest? Moje bruzdy wołają o pomstę do nieba, myślałam, że na to nie ma ratunku. Nic jeszcze tej firmy nie miałam, ale jak mi napiszesz to zaraz lecę kupować!!!
A na tzw. chomiki pomaga? (pytam bardzo nieśmiało), niechby nawet nie likwidowało, ale żeby się nie powiększały........
http://inermis.pl/index.php?str=seria&ids=6449 to ta seria. Nie mam pojęcia czy pomaga na chomiki, bo mi na chomika pomaga to: http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=
chociaż właśnie zdradziłam Miraculum dla Daxa i dziś zamówiłam sobie to (mam urodziny, te 45 zł to taki prezent dla samej siebie, a co!):
http://inermis.pl/index.php?str=prod...podkat=&subkat=

EDIT: przepraszam, ze linki do sklepu, ale tam kupuję, więc mi najłatwiej A poza tym eveliny na stronie producenta jeszcze nie widziałam, w sklepie też nie, a ja lubię testować nowości, dlatego szybko klikałam i wrzucałam do koszyczka
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 23:51   #166
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ukrycior:wink o:Twoje zdrowie- 100 lat i żadnych nowych zmarszczek!!!

własnie, tez potrzebuję czegoś modelującego na owal twarzy. mysle o Ovalifcie lub L'oreal Remodeller. a tu widzę, że Dax jest dobry dla odchudzających sie, czyli dla mnie

dobrej nocy
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 06:34   #167
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Rogatko, używałam i Loreala i Ovaliftu.
Ovalift - kupiłam krem regenerujący na noc, bardzo miły ale leciutki, uzywałam go bardzo duzo,bo mam suchą skórę i szybko sie skończył. Mam jeszcze serum do podbródka, zostało ponad pół pojemnika. Jest bardzo rzadkie i niewiele można go nałozyć na twarz. Nie zauwałam żadnego działania.
No i maseczka liftingująca - z nią mam klopoty. Działania nie widzę, za to wysusza mi skórę.
Mam bardzo sucha skórę, nie wiedzieć czemu większość kremów przeciwzmarszkowych i liftingujących wysusza mi skórę. Najlepiej sie czuję po takich tłuściochach ak nanobaza, ale mam wtedy wrażenie, że nimi nie robię nic dla swojego owalu, który bardzo mi siada (przekroczyłam czterdziestkę).
Trochę lepsze zdanie mam o Lorealu, nie wysuszał, ale czy zapewniał ten efekt wyrównania owalu twarzy? To było rok temu (jakieś 2 opakowamia), nie jestem tego stwierdzić.
Teraz używam garniera ultra lift do skóry suchej. Poprzednie opakowanie bez dopisku "do skóry suchej" musiałam wywalić - wysuszacz. Ale mam krem tylko na dzień (ten na noc i pod oczy nie mają napisane na pudełku, że są do skóry suchej). Po oczy kupiłam garniera do suchej skóry (z jakimś miodem akacjowym) a kremu nan noc nie mogę sobie dobrać!!!

Ukrycior - a jak jest z eveliną i Miraculum? Chodzi mi o konsystencję.
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:57   #168
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

No mój największy problem mimo lat 32, to właśnie poluzowanie się skóry. Zmarszczek mimicznych mam trochę tylko, ale właśnie ta ogólna utrata jędrności, jakby konstrukcja puściła. Czyli z tego co piszesz, Ovalift nie bardzo. Może faktycznie ten L'oreal. Albo Miraculum, skoro działa. A suchośc skóry to od kilku miesięcy także mój problem. Najlepiej się czuję po mega tłustych kremach własnie. a na noc możesz uzywać tej Nanobasy przecież. Chyba, że chodziło Ci o coś przeciwzmarszczkowego.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:10   #169
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ewla Pokaż wiadomość
Rogatko, używałam i Loreala i Ovaliftu.
Ovalift - kupiłam krem regenerujący na noc, bardzo miły ale leciutki, uzywałam go bardzo duzo,bo mam suchą skórę i szybko sie skończył. Mam jeszcze serum do podbródka, zostało ponad pół pojemnika. Jest bardzo rzadkie i niewiele można go nałozyć na twarz. Nie zauwałam żadnego działania.
No i maseczka liftingująca - z nią mam klopoty. Działania nie widzę, za to wysusza mi skórę.
Mam bardzo sucha skórę, nie wiedzieć czemu większość kremów przeciwzmarszkowych i liftingujących wysusza mi skórę. Najlepiej sie czuję po takich tłuściochach ak nanobaza, ale mam wtedy wrażenie, że nimi nie robię nic dla swojego owalu, który bardzo mi siada (przekroczyłam czterdziestkę).
Trochę lepsze zdanie mam o Lorealu, nie wysuszał, ale czy zapewniał ten efekt wyrównania owalu twarzy? To było rok temu (jakieś 2 opakowamia), nie jestem tego stwierdzić.
Teraz używam garniera ultra lift do skóry suchej. Poprzednie opakowanie bez dopisku "do skóry suchej" musiałam wywalić - wysuszacz. Ale mam krem tylko na dzień (ten na noc i pod oczy nie mają napisane na pudełku, że są do skóry suchej). Po oczy kupiłam garniera do suchej skóry (z jakimś miodem akacjowym) a kremu nan noc nie mogę sobie dobrać!!!

Ukrycior - a jak jest z eveliną i Miraculum? Chodzi mi o konsystencję.
Ewelina koncentrat jest lekki. Nadaje się tylko i wyłącznie pod krem. Natomiast to serum Miraculum daje komfort, nie jest tłuste, ale gęste i moim zdaniem porządnie nawilża.
Dax będę miała pewnie jutro, więc wkrótce się podzielę wrażeniami. Ze 2-3 lata temu Dax miał genialą serię Model Bioenergia i tam był cudny krem na szyję i podbródek, którego zużyłam z 10 słoiczków najmniej. Był cudny, trzymał chomika w ryzach. Dlatego liczę, że tu będzie podobnie, choć drożej...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 10:45   #170
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

dziewczyny, a "chomik" to co to jest????pewnie też go już mam
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:46   #171
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a "chomik" to co to jest????pewnie też go już mam

Miałam zapytać o to samo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:22   #172
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

hej
podczytuję ten wątek juz od kilku dni, a zaczęłam od końca
Jak do tej pory wszystko się trzymało kupy, ale po obejrzeniu siebie na video sprzed kilku dni, z lekka się zszokowałam . No na pewno dochodzi tutaj mój stan - 33 tc, ale zaczynam się zastanawiac, co by tu zacząć używac, co można w ciąży i przy późniejszym karmieniu piersią. Zainteresował mnie bardzo Remodellist (czy jak mu tam ) i te dwie serie Miraculum - Architect i Geneza młodości, gdyby któraś z was mogła wrzucić skład byłabym baaaardzo wdzięczna. W Ovalift chyba zaraz na poczatku w składzie jest karnityna, a tego chyba nie można. Muszę przekopac się przez wątek Biochemia w ciąży, bo na później coś ujedrniającego do cialka też by mi się przydało
Pozdrawiam serdecznie
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 11:35   #173
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a "chomik" to co to jest????pewnie też go już mam
a chomik to takie coś, co zaczyna wisieć na linii dolnej szczęki - takie obsuwajace się policzki
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:35   #174
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

coś na linii szczęki, hmmm, to ja chyba to mam, a sama nie wiem już

Jeśli chodzi o Architekta skóry Miraculum to ja mam teraz wypełniacz zmarszczek, ale nie wiem czy on cokolwiek wypełnia. Ma sobie też radzić z efektem zapdniętej skóry, w moim przypadku chodzi o zagięcia nosowo-wargowe, ale czy sobie radzi trudno powiedziec, użyławam go od tygodnia. a juz kończy mi się opakowanie 30 ml
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 15:07   #175
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

No, chomik to właśnie dla mnie taka obwisła rzecz na linii podbródka, która u mnie lączy się z moim na szczęscie wyszczuplonym na maksa drugim podbródkiem. Bleh. Chomikom mówimy nie.

Ja używałam serum z Genezy Miraculum, ale składu Ci nie wrzucę, bo kartonik wyrzuciłam daaawno temu, a tubke dzisiaj, na niej zresztą nie było składu.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:20   #176
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja używałam serum z Genezy Miraculum, ale składu Ci nie wrzucę, bo kartonik wyrzuciłam daaawno temu, a tubke dzisiaj, na niej zresztą nie było składu.
No nic, poturlam się do drogerii , oby tylko cenami i kodami nie zakleili składu
Pozdrawiam
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:27   #177
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

no i właśnie weszłam w posiadanie serum Geneza Miraculumzobaczym y jak podziała na mój owal.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:36   #178
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

aha i chyba jednak skłamalam z dziełaniem Architekta skóry. Widzę, że skóra jest bardziej napięta i jędrna, a nie używałam niczego innego od tygodnia
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:36   #179
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no i właśnie weszłam w posiadanie serum Geneza Miraculumzobaczym y jak podziała na mój owal.
No, też jestem ciekawa bardzo jak Ci posłuży. Ja zauważyłam poprawę już w trakcie pierwszej tubki.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:03   #180
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ukrycior, a wsmarowywałaś w skórę dekoltu i podbródek tak?bardzo przyjemnie pachnie i ma miłą, gęstą konsystencję
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.