PolskiBus.com jak Wasze wrażenia, jak minęła podróż itp... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-15, 00:18   #121
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

donatka, o przecieki w Internecie raczej ciężko, myślę, że oni sobie to planują, ale tych terminów strzegą - wiadomo bilety za złotówkę rozchodzą się w kilka godzin, więc na pewno nie będziemy znać konkretnej daty, choćby to miało być dziś o 12. Osobiście sądzę, że niedługo już powinny się pojawić na nowe miesiące.

A co do mnie, to zdecydowanie zmieniło się moje zdanie o PB. Oczywiście nie jeżdżę na trasie Wa-wa - Gdańsk, bo dla mnie to porażka i zapchane autobusy (czego nienawidzę), ale trasa Warszawa - Berlin, Rzeszów, Lublin oraz Bydgoszcz-Szczecin to moje ulubione i skorzystałam ok. 10 razy w bardzo okazyjnych cenach (szczególnie jak ktoś podróżował na trasie Rzeszów- Warszawa to wie, jak świetne są ceny na PB kupowane choćby godzinę przed odjazdem).
Jeśli wszystko wypali to czwartek kierunek Wiedeń i ciekawe, jak wiele osób będzie jechać (muszę tylko odkupić bilet na PKP powrotny, w okazyjnej cenie nawet w stosunku do PB)
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:00   #122
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: PolskiBus.com

[QUOTE=asia_aisa;35303545 Osobiście sądzę, że niedługo już powinny się pojawić na nowe miesiące. [/QUOTE]

Jeśli ktoś będzie znał jakieś konkretne informację- będę bardzo wdzięczna.
Może coś podadzą na ich facebooku

[QUOTE=asia_aisa;35303545 A co do mnie, to zdecydowanie zmieniło się moje zdanie o PB.
Jeśli wszystko wypali to czwartek kierunek Wiedeń i ciekawe, jak wiele osób będzie jechać (muszę tylko odkupić bilet na PKP powrotny, w okazyjnej cenie nawet w stosunku do PB)[/QUOTE]

Dlaczego się zmieniło? Coś się stało? Ja jadę dziś drugi raz i jestem dosyć zadowolona...
Chociaż chyba bałabym się zaryzykować jadąc Wwa- Gdańsk...
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:03   #123
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: PolskiBus.com

Zawsze jako pierwsi taką informacje na forum/fb podają fly4free lub loter.pl i wtedy w 10 minut bilety za złotówkę znikają.

Z tego co zauważyłam PB podaje informacje, że są nowe bilety zwykle na drugi dzień gdy tych za złotówkę/10zł/20zł już dawno nie ma.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:47   #124
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: PolskiBus.com

[1=04e5a28c9aab521e8f90e54 6d970e31ba2591a44;3531085 3]Jeśli ktoś będzie znał jakieś konkretne informację- będę bardzo wdzięczna.
Może coś podadzą na ich facebooku



Dlaczego się zmieniło? Coś się stało? Ja jadę dziś drugi raz i jestem dosyć zadowolona...
Chociaż chyba bałabym się zaryzykować jadąc Wwa- Gdańsk...[/QUOTE]
Dlaczego?" Ja tak zawsze na tej trasie jestem. Nawet za dwa dni. Czego mam się bać
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:55   #125
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: PolskiBus.com

Też nie rozumiem czego się bać jadąc PB na trasie Warszawa-Gdańsk.
Miałam okazję jechać i było super.
Bilet kosztował tylko 10 zł w jedną stronę, a w dodatku dostaliśmy poczęstunek złożony z rogalika, soczku, lodów i małych herbatników.
Autobusy bardzo komfortowe i podróż nawet szybko mija
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 22:23   #126
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

Wiecie dlaczego? Bo autobusy, gdy ktoś jest wysoki i nie jest szczuplutki, nie są wygodne. Napiszę więcej, jechałam na trasie Warszawa-Gdańsk pierwszy raz i bardzo się zraziłam. Było mi bardzo ciasno, bo oczywiście autobus był niemal pełen. Mimo że osoba przede mną się nie rozłożyła to i tak nie mogłam spać. Owszem, jak ktoś kieruje się ceną i nie ma takich problemów jak ja to nie dziwię się, że jest zadowolony. Ja jednak zawsze jadąc do 3miasta wybieram pociąg - zdecydowanie wygodniejszy dla wysokich. Z tym, że jeździć pociągiem trzeba umieć

Za to inne relacje, Warszawa-Rzeszów, Warszawa-Lublin zdecydowanie na tak I mi też się trafił poczęstunek właśnie jak wracałam z Rzeszowa. W Ostrowcu na dworcu nie ma żadnego sklepiku otwartego po południu i jakie było moje zaskoczenie, gdy dostałam loda Akurat było gorąco, więc poczęstunek idealny. Za to zdecydowany plus. Internet też działa bardzo dobrze. Nie mogę ich za to nie pochwalić. Odradzam tylko wysokim jeżdżenie na obleganych trasach.

Acha, ja jeżdżę do Gdańska albo bardzo rano albo w nocy, bo mam daleko i nie chcę tracić dnia. Także nie piszcie mi, że w dzień jest mniej ludzi- bo to zapewne prawda, tylko ja z takich połączeń rzadko korzystam.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 23:28   #127
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Wiecie dlaczego? Bo autobusy, gdy ktoś jest wysoki i nie jest szczuplutki, nie są wygodne. Napiszę więcej, jechałam na trasie Warszawa-Gdańsk pierwszy raz i bardzo się zraziłam. Było mi bardzo ciasno, bo oczywiście autobus był niemal pełen. Mimo że osoba przede mną się nie rozłożyła to i tak nie mogłam spać. Owszem, jak ktoś kieruje się ceną i nie ma takich problemów jak ja to nie dziwię się, że jest zadowolony. Ja jednak zawsze jadąc do 3miasta wybieram pociąg - zdecydowanie wygodniejszy dla wysokich. Z tym, że jeździć pociągiem trzeba umieć

Za to inne relacje, Warszawa-Rzeszów, Warszawa-Lublin zdecydowanie na tak I mi też się trafił poczęstunek właśnie jak wracałam z Rzeszowa. W Ostrowcu na dworcu nie ma żadnego sklepiku otwartego po południu i jakie było moje zaskoczenie, gdy dostałam loda Akurat było gorąco, więc poczęstunek idealny. Za to zdecydowany plus. Internet też działa bardzo dobrze. Nie mogę ich za to nie pochwalić. Odradzam tylko wysokim jeżdżenie na obleganych trasach.

Acha, ja jeżdżę do Gdańska albo bardzo rano albo w nocy, bo mam daleko i nie chcę tracić dnia. Także nie piszcie mi, że w dzień jest mniej ludzi- bo to zapewne prawda, tylko ja z takich połączeń rzadko korzystam.
Czyli mnie ten problem nie tyczy..ufff a myślałam, że coś gorszego.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 08:10   #128
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: PolskiBus.com

ja w sumie wysoka nie jest,to fakt. ale czy polski bus nie jest takim samym autobusem jak inne pks'y? wydaje mi sie, ze tale samo miejsca jest w pks'ach.

a co do posilku na fcb niektorzy sie oburzaja,ze na inych trasach nie ma. fakt. fajnie jakby wprawadzili na wszystkich. ale niech mi ktos nie pisze,ze jedzie glodny. to sobie wez na podroz kanapke i wode i nie muszisz liczyc na darmowego rogalika

i za miesiac sama bede jechala z wroclawia do warszawy, chwila przerwy i dalej nad morze.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 09:07   #129
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja w sumie wysoka nie jest,to fakt. ale czy polski bus nie jest takim samym autobusem jak inne pks'y? wydaje mi sie, ze tale samo miejsca jest w pks'ach.

a co do posilku na fcb niektorzy sie oburzaja,ze na inych trasach nie ma. fakt. fajnie jakby wprawadzili na wszystkich. ale niech mi ktos nie pisze,ze jedzie glodny. to sobie wez na podroz kanapke i wode i nie muszisz liczyc na darmowego rogalika

i za miesiac sama bede jechala z wroclawia do warszawy, chwila przerwy i dalej nad morze.
masz rację, myślę, że te stare pks'y są jeszcze gorsze za to u mnie na wsi jeździ Komfort Bus (głównie Warszawa-Bydgoszcz bądź dalej nad morze) i jest podobnie, może nieco luźniej.

to już jest żenada ja traktuję poczęstunek jako miłą niespodziankę, nie biorę tego pod uwagę planując podróż no ale w porównaniu na omawianej przeze mnie trasie Neobus i PolskiBus to drastyczna różnica- i cenowo, i w jakości, wygrywa PB.

A na marginesie - SimpleExpress daje wodę za free, obecnie nie ma internetu- zmiana dostawcy, ale każdy ma przed sobą tablet z grami, mapą itd. Gdyby tylko był internet to ideał!

A ja jadę PB w czwartek i trzymajcie kciuki, żeby było luźno (Wiedeń czeka)
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:13   #130
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A ja jadę PB w czwartek i trzymajcie kciuki, żeby było luźno (Wiedeń czeka)
Powodzenia!
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 20:50   #131
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: PolskiBus.com

Polski Bus wprowadza opłatę rezerwacyjną - 1 zł do każdego biletu.
Więc nawet z tą dodatkową opłatą i tak jest tanio A już widziałam na FB że niektórzy narzekają
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 20:56   #132
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: PolskiBus.com

no i dobrze, ze mozna zwrocic bilet. co prawda pobieraja oplate 5 zlotych, ale nawet jesli kupilismy bilet za 10 i potraca nam polowie to i tak mamy 5 zlotych a nie calosc jestesmy stratne.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 11:19   #133
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: PolskiBus.com

Po roku kolejna podróż na trasie Gdańsk - Warszawa i z powrotem. W oby dwie strony 2 piętrowym autobusem, pełno wolnych miejsc Na plus przekąski i napoje Wygoda! Faktem jest jednak, że dla wysokich osób może być za ciasno Ja jestem malutka i idealnie dla mnie
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:55   #134
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

[1=04e5a28c9aab521e8f90e54 6d970e31ba2591a44;3537870 9]Powodzenia![/QUOTE]

Było prawie niemal pełne obłożenie... ale ja szybka i doświadczona i dało radę siedzieć wygodnie Na marginesie byłam zdziwiona, ale w czwartek jechały dwa autobusy do Pragi?
A wracałam pociągiem i klimatyzacja była tak uciążliwa (zepsuta), że siedziałam w kurtce i kapturze na głowie Klima o mało nie urwała nam głowy. To był tabor austriackiego obb. Chyba nigdy więcej zepsutego obb!
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 08:40   #135
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: PolskiBus.com

Dziewczyny, pierwszy raz będę korzystać z Polskiego Busa. Jaka jest polityka firmy jeśli chodzi o ceny? Bilet na interesującą mnie trasę na 8 sierpnia kosztował najpierw 15 zł, później 20 zł, a dziś już 25 zł. Nie kupiłam go wtedy, gdy był jeszcze za 15, bo nie zdawałam sobie sprawy, ze ceny zmieniają się z dnia na dzień. Czy z upływem czasu będzie cały czas drożał i powinnam go kupić już teraz, czy możliwe, że do czasu wyjazdu znowu stanieje?
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:


Edytowane przez Super Girl
Czas edycji: 2012-07-27 o 08:43 Powód: Poprawka
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 12:42   #136
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: PolskiBus.com

Tak, bilety drożeją. W końcu po to wszyscy czekają na nowe pule biletów bo są wtedy najtańsze.
Zaczynają się od złotówki a mogą skończyć i na 150 (jeśli to trasa zagraniczna bo pewnie w obrębie Polski takich cen nie ma) albo i więcej
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:32   #137
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: PolskiBus.com

Czyli nie ma szans na to, że bilety stanieją tuż przed dniem wyjazdu?
To trasa Kraków-Warszawa.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:15   #138
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: PolskiBus.com

Możesz próbować poszukać biletu na allegro i forach podróżniczych. Ludzie często rezygnują z podróży, a jak wiadomo w PolskimBusie nie można zwracać biletów, dlatego ogłaszają się w internecie, żeby je odsprzedać.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 19:19   #139
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Czyli nie ma szans na to, że bilety stanieją tuż przed dniem wyjazdu?
To trasa Kraków-Warszawa.
Nie.
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 20:25   #140
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Tak, bilety drożeją. W końcu po to wszyscy czekają na nowe pule biletów bo są wtedy najtańsze.
Zaczynają się od złotówki a mogą skończyć i na 150 (jeśli to trasa zagraniczna bo pewnie w obrębie Polski takich cen nie ma) albo i więcej
Maksymalna cena to chyba 120 zł (Wiedeń), za Berlin przy sporym obłożeniu płaciłam 99 zł. Ale mogę się mylić, bo do Wiednia sporo ludzi wsiadało w Katowicach, a ja sprawdzałam cenę przed naszym odjazdem z Warszawy.

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Możesz próbować poszukać biletu na allegro i forach podróżniczych. Ludzie często rezygnują z podróży, a jak wiadomo w PolskimBusie nie można zwracać biletów, dlatego ogłaszają się w internecie, żeby je odsprzedać.
Niestety to się właśnie zmieniło i teraz ciężko będzie coś odkupić taniej, ludzie nie będą chcieli opuścić ani złocisza. Jedyna opcja to odkupienie biletu od osób handlujących biletami PB (tak, niektórzy kupują te bilety tylko po to, żeby odsprzedać drożej).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:30   #141
adziaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: PolskiBus.com

Cześć wszystkim
W sierpniu jadę PB na trasie Rzeszów - Gdańsk, przesiadka w Warszawie. Z Rzeszowa mam busa o 23:30 a planowany przyjazd do Wawy jest o 5 i w związku z tym mam pytanie: czy PB jeździ planowo? Bo nie wiem czy mam rezerwować bilet do Gdańska na 5:30 czy lepiej na 7:30?
To moje pierwsza podróż Pb i troche się cykam xD
adziaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 12:50   #142
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez adziaaa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
W sierpniu jadę PB na trasie Rzeszów - Gdańsk, przesiadka w Warszawie. Z Rzeszowa mam busa o 23:30 a planowany przyjazd do Wawy jest o 5 i w związku z tym mam pytanie: czy PB jeździ planowo? Bo nie wiem czy mam rezerwować bilet do Gdańska na 5:30 czy lepiej na 7:30?
To moje pierwsza podróż Pb i troche się cykam xD
Jechałam trzy razy, zawsze programowo, a raz nawet 15 min za wcześnie dojechał.

Moje wrażenie z podróży Warszawa - Poznań i Poznań - Warszawa były bardzo pozytywne. Mało oblężenie autobusu, wygodne siedzenia, może trochę za zimno było (jechałam w nocy, pod koniec listopada), ale generalnie byłam busem zachwycona. Jak jechałam w czerwcu na trasie Gdańsk - Warszawa, jechałam autobusem 4:30, bo z meczu wracałam, więc myślałam, że będzie puściutki, a tu taka niespodzianka. Tłum ludzi, a na przystanku chyba trzy czy cztery polskie busy stały. Nikt nie wiedział, który odjeżdża pierwszy. Bus był dwupiętrowy, weszliśmy prawie ostatni, więc nie wchodziliśmy nawet na górę, jak zobaczyłam wolne miejsca to od razu się na nie rzuciłam. Siedzielismy na fotelach przy stoliku. Bardzo mało miejsca, non stop kopałam albo byłam kopana przez Hiszpania z naprzeciwka. Ale zaraz zasnęłam, więc nie było problemu.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 13:25   #143
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez adziaaa Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
W sierpniu jadę PB na trasie Rzeszów - Gdańsk, przesiadka w Warszawie. Z Rzeszowa mam busa o 23:30 a planowany przyjazd do Wawy jest o 5 i w związku z tym mam pytanie: czy PB jeździ planowo? Bo nie wiem czy mam rezerwować bilet do Gdańska na 5:30 czy lepiej na 7:30?
To moje pierwsza podróż Pb i troche się cykam xD

Powiedź kierowcy, że masz przesiadkę wtedy w razie opóźnienia poczekają na ciebie te kilka minut. Byłam świadkiem jak coś takiego załatwili telefonicznie dla dwóch pasażerów, bo na wjeździe do stolicy utknęliśmy w korku.

Jeździłam tylko na trasie Warszawa- Wiedeń i odcinek do Częstochowy był raz pokonany z ponad dwugodzinnym opóźnieniem, ale później zawsze nadrabiał, więc wysiadałam na ostatnim przystanku o czasie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind

Edytowane przez amber2046
Czas edycji: 2012-07-31 o 13:27
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:21   #144
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: PolskiBus.com

Też raz czekaliśmy na odjazd koło 15 minut bo dwoje pasażerów utknęło w korkach. Więc chyba nie powinno być problemów.
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 22:01   #145
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

Ja jechałam z Rzeszowa do Warszawy i kierowca pokonał tę trasę dwukrotnie z 30-minutowym (+/-) zapasem czasu, także weź wcześniejszą podróż, tym bardziej, że na Wilanowskiej nie ma za bardzo gdzie czekać tak rano.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 07:29   #146
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: PolskiBus.com

Jak dostać się z dworca na którym w Warszawie staje PB do dworca kolejowego Warszawa Centralna? Czy to jest gdzieś blisko? Da się przejść na pieszo czy trzeba podjechać autobusem/tramwajem?
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 08:00   #147
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez Panna_Anna87 Pokaż wiadomość
Jak dostać się z dworca na którym w Warszawie staje PB do dworca kolejowego Warszawa Centralna? Czy to jest gdzieś blisko? Da się przejść na pieszo czy trzeba podjechać autobusem/tramwajem?

najszybciej to metrem się dostaniesz, z buta to za daleko
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:06   #148
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: PolskiBus.com

Można pod dworzec bezpośrednio dojechać tramwajem 4 (jakdojade.pl) i chyba to polecam osobie nie znającej Warszawy - wbrew pozorom łatwo się tam zgubić, jeśli się nie zapytamy. Swoją drogą ta 4 ma beznadziejną trasę i traci się niemal pół godziny na tę trasę.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:41   #149
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
najszybciej to metrem się dostaniesz, z buta to za daleko
Ile min się jedzie?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Można pod dworzec bezpośrednio dojechać tramwajem 4 (jakdojade.pl) i chyba to polecam osobie nie znającej Warszawy - wbrew pozorom łatwo się tam zgubić, jeśli się nie zapytamy. Swoją drogą ta 4 ma beznadziejną trasę i traci się niemal pół godziny na tę trasę.
To trochę mi szkoda czasu, a nie da się jakoś szybciej z przesiadkami?
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 11:54   #150
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: PolskiBus.com

Cytat:
Napisane przez Panna_Anna87 Pokaż wiadomość
Jak dostać się z dworca na którym w Warszawie staje PB do dworca kolejowego Warszawa Centralna? Czy to jest gdzieś blisko? Da się przejść na pieszo czy trzeba podjechać autobusem/tramwajem?

Metrem dojedziesz w 10 minut to najprostszy sposób.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-22 10:09:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.