Życie z kierowcą TIRa :) część II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 13:59   #721
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
oooo jeszcze lepiej pomieszałam:coje st:
Spoko, spoko Już się teraz wszyscy połapią
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:40   #722
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez tatu89 Pokaż wiadomość
Napisałaś jednak, że twój mąż zmienił pracę i już do Rosji nie jeździ - czemu?
Bo zmienił firmę na taką, która lepiej płaci i w której ma inny system pracy, a ta firma jest zachodnia, nie mają kontraktu na Rosję.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 01:07   #723
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Na pewno po rzeczy nie pojde sama, z przyjaciółką na 100% i nawet po smsach tej jego szwagierki do mnie rozważamy policję...
Najlepiej żeby jej w domu nie było, to jeszcze jakoś pójdzie...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 09:43   #724
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Laura. O rety. Nie myslałam że to aż taki konflikt. Ta kobieta to jakaś groźna jest i nienormalna. Nie dość ze zwala sie do mieszkania bez zapytania to jeszcze taki cyrk robić
Trzymasz się jakos?
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 19:42   #725
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Trzymam się. Co zrobię, nie będę pchać się na siłę w taką familię.
Tylko z nim chciałabym rozejść się pokojowo, mam nadzieję, że jak pojadę po rzeczy, to jej nie będzie, zresztą i tak nie mam zamiaru z nią dyskutować. Zrobiła, co chciała.
Ja dostałam akurat fajną pracę i to mnie trzyma jakoś.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:47   #726
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Witam serdecznie drogie kobitki. Mój mąż jeździ już 8 lat a ja dopiero wpadlam na pomysl aby poszperac w necie i poszukac osób które podzielają mój los. Ale od początku. Nazywam się Monika albo Bedronka jak kto woli mnie zwą. Mężatką jestem 6 lat ale z moim TZ znamy sie juz 10. Mamy córkę. Ogólnie u nas to jest ten gorszy przypadek gdzie jeżdzi w systemie przeważnie 3/1, 4/1. Bardzo rzadko zjeżdza po tygodniu. jeździł w kilku firmach z różnymi przygodami i we wszystkie strony świata. A ja taka słomiana wdowa czekam zawsze z córką na niego. Na razie nie zanosi się na zmiany bo kredyt mamy. Chora sytuacja, chore takie zycie ale jakos trzeba. Ja nie pracuje, skupiam sie na wuchowywaniu córki żeby nie była sierotą bez ojca i bez matki ale jak sie usamodzielni to wracam. Rozpisałam się ale mam nadzieję że nie macie mi tego za złe.
__________________

Mój wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387327

Mam swój blog
http://bedronka.blogspot.com/

ZAPRASZAM
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 20:56   #727
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez bedronka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie drogie kobitki. Mój mąż jeździ już 8 lat a ja dopiero wpadlam na pomysl aby poszperac w necie i poszukac osób które podzielają mój los. Ale od początku. Nazywam się Monika albo Bedronka jak kto woli mnie zwą. Mężatką jestem 6 lat ale z moim TZ znamy sie juz 10. Mamy córkę. Ogólnie u nas to jest ten gorszy przypadek gdzie jeżdzi w systemie przeważnie 3/1, 4/1. Bardzo rzadko zjeżdza po tygodniu. jeździł w kilku firmach z różnymi przygodami i we wszystkie strony świata. A ja taka słomiana wdowa czekam zawsze z córką na niego. Na razie nie zanosi się na zmiany bo kredyt mamy. Chora sytuacja, chore takie zycie ale jakos trzeba. Ja nie pracuje, skupiam sie na wuchowywaniu córki żeby nie była sierotą bez ojca i bez matki ale jak sie usamodzielni to wracam. Rozpisałam się ale mam nadzieję że nie macie mi tego za złe.
Cześć
Ładny staż macie juz gratulacje. No i skoro 8 lat jeździ Twój mąż to i przyzwyczajona jesteś.
Mj jeździ po kraju także na każdy week jest w domu. Ale są tego plusy i minusy.
Zajrzałam na bloga. Fajne te pazurki niektóre Moje paznokcie mają fatalny kształt


Kurcze, cały mój wolny czas pochłania moje krzyżykowanie mogłabym tak 24 na dobe, z przerwą na jedzenie i toaletę
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 09:21   #728
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Niby jestem przyzwyczajona ale miewam chwile słabości. Ostatnio miałam cały tydzień. Non stop chciało mi sie plakać. Od tak po prostu. Chyba moje akumulatory podupadły i pogoda się przyczyniła. Wtedy najgorzej mi żal tylko mojego dziecka, bo nie mogę sobie poradzic. Ale wtedy zmuszam się do działania i szukam sposobu i udaje się. Zawsze marzyłam i dalej z resztą marzę żeby zmienił mu się system pracy, żeby był częściej ale łatwo mówic....

A co do pazurków to moja przygoda zakonczyła sie po kilkakrotnej zmianie miejsca zamieszkania. Nie mam miejsca i warunków do pracy. Ubolewam nad tym bardzo i nawet nie mam mocy aby usunąć wątek. Czasem wejdę i powspominam
__________________

Mój wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387327

Mam swój blog
http://bedronka.blogspot.com/

ZAPRASZAM
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:35   #729
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Laura chwal sie jaka praca, gdzie i kiedy zaczynasz. Udało się zabrać swoje rzeczy bez problemu?

Bedronka witaj
Tyle lat razem, brawo. A córeczka ile ma?

Agusiaczek krzyżykujesz do szuflady czy masz chętnych na twory?

Tżet zbliża się do bazy, a potem kerunek dom
A jutro nalot teściów
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:41   #730
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

IR Krzyżykuję przede wszystkim dla siebie Ale sprzedałam już 2 obrazki na dzien matki, trzeci mam juz skończony a za jakiś czas możliwe że będe haftować pamiatkę ślubu (zamówienie) i były pytania żeby zrobić podziękowanie dla rodziców
obecnie wyszywam obraz Jana Pawła II ale to dla mnie nie na sprzedaż.

Super ze TZ coraz blizej domu
oby spotkanie z teściami wypadło bez kłopotów
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2014-05-10 o 19:43
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 19:43   #731
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

A ja dziś się pożegnałam ze swoim lubym po bardzo intensywnym czasie spędzonym razem i jakoś się nie mogę na razie odnaleźć. Pierwsze dwa-trzy dni po jego wyjeździe to takie trochę odnajdywanie się od nowa w panieńskiej rzeczywistości
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-10, 19:59   #732
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A ja dziś się pożegnałam ze swoim lubym po bardzo intensywnym czasie spędzonym razem i jakoś się nie mogę na razie odnaleźć. Pierwsze dwa-trzy dni po jego wyjeździe to takie trochę odnajdywanie się od nowa w panieńskiej rzeczywistości
Za to wiecej czasu na wizażowanie
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 20:00   #733
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

O tak, to fakt
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 09:58   #734
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Agusiaczek ja tez swego czasy troche sie w to bawilam. Fajna sprawa. Mam Kubusia puchatka, jakis wazon i psiaka. Kurcze moze i ja bym zakupiła sobie jakis wzór do wyszycia Przez jakiś czas bawiłam się w wiklinę papierową.

elvegirl współczuje, wiem co czujesz. Ja jeszcze kilka dni musze zaczekac na powrót męza.

IR1988 córa ma 6 lat za kilka dni ma urodziny
__________________

Mój wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387327

Mam swój blog
http://bedronka.blogspot.com/

ZAPRASZAM
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:00   #735
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez bedronka Pokaż wiadomość
Agusiaczek ja tez swego czasy troche sie w to bawilam. Fajna sprawa. Mam Kubusia puchatka, jakis wazon i psiaka. Kurcze moze i ja bym zakupiła sobie jakis wzór do wyszycia Przez jakiś czas bawiłam się w wiklinę papierową.
Piątka !
Krzyżykami zaraziła mnie mama. Ma moze ze 20 wyszytych bieżników i serwetek. Niektóre to i ja pomagałam robić Wiec od najmłodszych lat wiedziałam co i jak. A swoje dzieła zaczełam robić chyba ze 3 lata temu. Postanowiłam mojemu K. wyhaftować Scanie i zrobiłam to potem zarzuciałam i wróciłam znów w listopadzie 2013 gdzie zrobiłam Pamiątkę chrztu. Teraz miałam 3 zamówienia a w miedzy czasie, jak wspominałam wyszywam naszego papieża
wracaj do krzyzykowania jeśli tylko masz czas mnie to uspokaja i relaksuję

Ja to co raz mam nową pasję były już kwiaty z bibuły i krepiny, jajka karczochy, papierowa wiklina też kwiatki ze wstażki Nie próbowałam jeszcze scrapbookingu i quilling. Ale najbardziej to chciałabym jeszcze na szydełku umieć

Ale miałam intensywny week W sobotę rano msza. W południe byłam z bratem na otwarciu sezonu motocyklowego. Pogoda nei była za specjalna ale impreza fajna a wieczorem K. porwał do siebei na grila fajni bylo, byli ich koledzy, upili się i smiesznie było
a "młoda rodzinka" mie denerwuję
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 22:13   #736
Quiza
Raczkowanie
 
Avatar Quiza
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 348
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Hej dziewczyny. Tż był przez trzy dni w domu i właśnie pojechał a ja zostałam w domu z mega zakwasami, kupiliśmy sobie xboxa i graliśmy przez dwa dni do nocy a teraz ruszać się nie mogę.
Quiza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 00:59   #737
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Widziałam się dziś z "moim", kilkakrotnie się pocałowaliśmy, tak ujął w dłonie moją twarz... Nie wiem, co będzie dalej, chciał, żebym została na kawie, ale spieszyło mi się. Już wychodziłam gdy powiedział, że chce ze mną porozmawiać i czy moglibyśmy jeszcze raz zacząć ale w innym kraju, Szwecji bądz Norwegii... Sama nie wiem, co z tego wyjdzie...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 07:55   #738
bedronka
Rozeznanie
 
Avatar bedronka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Pisz/Gdańsk
Wiadomości: 512
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Piątka !
Krzyżykami zaraziła mnie mama. Ma moze ze 20 wyszytych bieżników i serwetek. Niektóre to i ja pomagałam robić Wiec od najmłodszych lat wiedziałam co i jak. A swoje dzieła zaczełam robić chyba ze 3 lata temu. Postanowiłam mojemu K. wyhaftować Scanie i zrobiłam to potem zarzuciałam i wróciłam znów w listopadzie 2013 gdzie zrobiłam Pamiątkę chrztu. Teraz miałam 3 zamówienia a w miedzy czasie, jak wspominałam wyszywam naszego papieża
wracaj do krzyzykowania jeśli tylko masz czas mnie to uspokaja i relaksuję

Ja to co raz mam nową pasję były już kwiaty z bibuły i krepiny, jajka karczochy, papierowa wiklina też kwiatki ze wstażki Nie próbowałam jeszcze scrapbookingu i quilling. Ale najbardziej to chciałabym jeszcze na szydełku umieć

Ale miałam intensywny week W sobotę rano msza. W południe byłam z bratem na otwarciu sezonu motocyklowego. Pogoda nei była za specjalna ale impreza fajna a wieczorem K. porwał do siebei na grila fajni bylo, byli ich koledzy, upili się i smiesznie było
a "młoda rodzinka" mie denerwuję

To się nazywa wszechstronnie uzdolniona. Ale mi pomysł podrzuciłaś!!!! Tez mojemu zrobię niepodziankę i mu do auta cos wyszyję. scrapbooking i quilling to za chiny nie wiem co to jest. Ale dziadek google mi podpowie Wiem że takie zajecie wycisza i uspokaja z tym że ja się zniechęcam jak ktos mi przeszkadza a moja córka ma talent. Chyba że robiłabym jak ona w szkole ale to znów na tyłku a ja wolę się poruszac jak mam chwilkę samotności.....
Fajnie że mialaś udany weekend bo mój to taki jak zwykły dzień. Takie flaki z olejem buuuu......
__________________

Mój wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387327

Mam swój blog
http://bedronka.blogspot.com/

ZAPRASZAM
bedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 08:25   #739
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Widziałam się dziś z "moim", kilkakrotnie się pocałowaliśmy, tak ujął w dłonie moją twarz... Nie wiem, co będzie dalej, chciał, żebym została na kawie, ale spieszyło mi się. Już wychodziłam gdy powiedział, że chce ze mną porozmawiać i czy moglibyśmy jeszcze raz zacząć ale w innym kraju, Szwecji bądz Norwegii... Sama nie wiem, co z tego wyjdzie...
Ucieczka nie naprawi jego charakteru. Jeśli nie umie bronić swojej partnerki, jeśli pozwala na obrażanie jej, to nie ma w ogóle o czym rozmawiać.
Ten człowiek milion razy pokazał Ci w tym związku, jak wiele powinien w sobie zmienić, to jak się to zakończyło, było tylko wisienką na torcie.
Niech on się najpierw ogarnie, a potem myśli o powrotach i wielkich deklaracjach, bo póki co, to puste słowa.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 16:34   #740
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez bedronka Pokaż wiadomość
To się nazywa wszechstronnie uzdolniona. Ale mi pomysł podrzuciłaś!!!! Tez mojemu zrobię niepodziankę i mu do auta cos wyszyję. scrapbooking i quilling to za chiny nie wiem co to jest. Ale dziadek google mi podpowie Wiem że takie zajecie wycisza i uspokaja z tym że ja się zniechęcam jak ktos mi przeszkadza a moja córka ma talent. Chyba że robiłabym jak ona w szkole ale to znów na tyłku a ja wolę się poruszac jak mam chwilkę samotności.....
Fajnie że mialaś udany weekend bo mój to taki jak zwykły dzień. Takie flaki z olejem buuuu......
Jakoś wszysko łatwo mi przychodzi jego obrazek wisi w domu. patrz załacznik
Ja tez czasem miewam nudny week

Jeśli chcecie to mogę pokazać wam moje nowe dzieci
Cytat:
Napisane przez Quiza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Tż był przez trzy dni w domu i właśnie pojechał a ja zostałam w domu z mega zakwasami, kupiliśmy sobie xboxa i graliśmy przez dwa dni do nocy a teraz ruszać się nie mogę.
Daj pograć
Ja też mam zakwasy. Bola mnie uda że nie wiem. Ale to nie od ćwiczeń. @ sie zbliża
Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Widziałam się dziś z "moim", kilkakrotnie się pocałowaliśmy, tak ujął w dłonie moją twarz... Nie wiem, co będzie dalej, chciał, żebym została na kawie, ale spieszyło mi się. Już wychodziłam gdy powiedział, że chce ze mną porozmawiać i czy moglibyśmy jeszcze raz zacząć ale w innym kraju, Szwecji bądz Norwegii... Sama nie wiem, co z tego wyjdzie...
Elve ma rację. Nie raz były numery z jego strony. A powienien od razu stanąć w Twojej obronie.


Moja kolezanka też miała dość numerów swojego faceta i się wyprowadziła. Ale spotykają się. Jesli on udowodni że jest dojrzały i odpowiedzialny to PO ŚLUBIE znów zamieszkają razem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scania.jpg (256,0 KB, 15 załadowań)
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2014-05-12 o 16:39
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:57   #741
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Jakoś wszysko łatwo mi przychodzi jego obrazek wisi w domu. patrz załacznik
Ja tez czasem miewam nudny week

Jeśli chcecie to mogę pokazać wam moje nowe dzieci
Ale piękne Szkoda, że ja tak nie umiem. Mój też by się ucieszył z takiego czegoś (uwielbia scanie). Długo się tego uczyłaś? Sama czy ktoś Cię uczył? To naprawdę dobry pomysł na zabicie czasu, no i na pewno nie bezużyteczny, bo zawsze może z tego coś ładnego wyjść. Tylko, że jak tego się nie da nauczyć, tylko trzeba mieć talent, to w moim przypadku nic z tego. Osobiście bardzo chętnie zobaczę resztę
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:11   #742
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Dziękuję
Mama moja wyszywała odkąd pamiętam i to ona mnie nauczyła i pokazała co i jak Wbrew pozorom to nie jest trudne jak się może wydawać. To nie jest talent to poprostu cierpliwość i wytrwałość i wg mnie da się tego nauczyć, wystarczy chcieć a dla ukochanego robi się wszystko
Odpowien na każde pytanie zwiazane z haftowaniem
To pokaże jutro kartkę komunijną oraz mamy bieżniki

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Jednak coś mam na kompie

1. Pamiatka Chrztu
2 Bieżnik mojej mamy ( ma ich wiecej )
3. Na dzien matki

Kartkę komunijną jutro pokaże bo musze skończyć. Aaaa i robiłam zakładke do ksiazki koleżance, ale zdjecia na tel mam Wiekszość rzeczy które robilam pokazywalam
__________________

Edytowane przez Agusiaczek1985
Czas edycji: 2014-05-12 o 21:13
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:16   #743
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

problemy z załadowaniem zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1622635_596403140448540_141008021_n.jpg (56,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1981930_601792206576300_1407054126_n.jpg (94,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020758.jpg (110,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:30   #744
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Naprawdę prześliczne. Może spróbuję się nauczyć. W końcu trzeba być ambitnym i zdobywać nowe umiejętności Może znajdę w internecie jakieś kursy... Na pewno znajdę, bo czego teraz w internecie nie ma W razie czego będę jeszcze pytać. Ale dopiero za kilka dni, bo na razie to się muszę nacieszyć swoim TŻtem, a konkretnie to tylko do czwartku, a potem znów 4-tygodniowa rozłąka, nawet nie chce o tym myśleć... Chociaż dzisiaj mnie wkurzał, ale jak to dziwnie, jak się hamuję z każdym wybuchem złości, bo mam świadomość, że naprawdę nie warto marnować tego czasu na kłótnie, że zaraz go nie będzie...
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:38   #745
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

O tak. pełno tego w internecie. na youtube jest sporo filmików ale ja nei ogladąłam nigdy. I zachęcam do spróbowania. W razie pytań chetnie pomogę
a tu masz linka. Fajnie wyjąsnione wszystko krok po kroku. I przejrzyj kolejne częsci kursu na tej stronie
http://zycienitkmalowane.blogspot.co...owego-czi.html


A co do TZ i kłótni. Czasem lepiej jest powiedzieć to co ma sie powiedzieć niż dusić w sobie. Za godzinę zapomnicie a atmosfera się oczyści i będzie juz przyjemnije
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 21:48   #746
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
O tak. pełno tego w internecie. na youtube jest sporo filmików ale ja nei ogladąłam nigdy. I zachęcam do spróbowania. W razie pytań chetnie pomogę
a tu masz linka. Fajnie wyjąsnione wszystko krok po kroku. I przejrzyj kolejne częsci kursu na tej stronie
http://zycienitkmalowane.blogspot.co...owego-czi.html


A co do TZ i kłótni. Czasem lepiej jest powiedzieć to co ma sie powiedzieć niż dusić w sobie. Za godzinę zapomnicie a atmosfera się oczyści i będzie juz przyjemnije
Dziękuję za linka .

No tak, zgadzam się, ale ja to jestem taki trochę choleryk. Wkurzam się o każdą pierdołę, a zaraz samo mi przechodzi. To na pewno nie takie rzeczy, które dusiłabym w sobie Walę "foszki", wiem, że to dziecinne i bez sensu, dlatego z tym walczę, a ta chęć spędzenia tego czasu jak najmilej właśnie mi tę walkę ułatwia.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 07:20   #747
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Weak, mam identycznie Zdaję sobie sprawę ze swojego charakteru i też mi szkoda wspólnego czasu na kłótnie o drobiazgi, dzięki temu bardzo zgodnie nam się żyje i jeśli już jest jakiś temat do przedyskutowania, to jest on z gatunku ważnych i oboje rozmawiamy bez zniecierpliwienia, że "znowu coś".

Jak byłam młodsza, to wręcz lubiłam małe aferki, bo przecież "nie ma to jak seks na zgodę" , na szczęście z tego wyrosłam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 14:24   #748
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Weak, mam identycznie Zdaję sobie sprawę ze swojego charakteru i też mi szkoda wspólnego czasu na kłótnie o drobiazgi, dzięki temu bardzo zgodnie nam się żyje i jeśli już jest jakiś temat do przedyskutowania, to jest on z gatunku ważnych i oboje rozmawiamy bez zniecierpliwienia, że "znowu coś".

Jak byłam młodsza, to wręcz lubiłam małe aferki, bo przecież "nie ma to jak seks na zgodę" , na szczęście z tego wyrosłam
Czasem nawet przejdzie mi przez myśl, że to lepiej, że wybrał taką pracę i ma szczęście, bo na dłuższą metę to by nie wytrzymał z takim małym potworem jak ja tak, małe aferki to było coś fajnego, działo się, oj działo, tym bardziej, że on też ma taki charakterek, że nie we wszystkim mi odpuszczał
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-05-13 o 14:25
weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 20:53   #749
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Puk, puk. Jest tu ktooooooooooś?

Miałam pokazać karteczke ale nie pokaże bo nie skończyłam, bo zabrakło mi 25 cm wstążeczki także trzeba czekać
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Weak, mam identycznie Zdaję sobie sprawę ze swojego charakteru i też mi szkoda wspólnego czasu na kłótnie o drobiazgi, dzięki temu bardzo zgodnie nam się żyje i jeśli już jest jakiś temat do przedyskutowania, to jest on z gatunku ważnych i oboje rozmawiamy bez zniecierpliwienia, że "znowu coś".

Jak byłam młodsza, to wręcz lubiłam małe aferki, bo przecież "nie ma to jak seks na zgodę" , na szczęście z tego wyrosłam
"seks na zgodę" dla mnie nie istniał i istnieć nie bedzie
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 21:04   #750
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Życie z kierowcą TIRa :) część II

Cytat:
Napisane przez weak Pokaż wiadomość
Czasem nawet przejdzie mi przez myśl, że to lepiej, że wybrał taką pracę i ma szczęście, bo na dłuższą metę to by nie wytrzymał z takim małym potworem jak ja
Ja się nie bez powodu z kierowcą związałam

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
"seks na zgodę" dla mnie nie istniał i istnieć nie bedzie
Hehe A fajny jest
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 09:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.