Mamusiowe majowe 2020 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-01, 18:28   #2941
locus
Raczkowanie
 
Avatar locus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie pieluchy tetrowe, muślinowe czy bambusowe?
Ile sztuk? 10 wystarczy? Do czego mogą się przydać?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Wczoraj kopałam internet z tym samym pytaniem i znalazłam, że muślin to ‚nowocześniejsza’ tetra, można go używać praktycznie do wszystkiego - chodzi o muślin 100% bawełny, lub większość bawełny plus dodatek bambusa.
Muślin z przewagą bambusa i sam bambus nadaje się najlepiej do przykrycia/otulania latem bo ma właściwości termoregulacyjne.

Myślę nad kupieniem z 7 muślinów i 1 otulacza bambusowego z alie i do tego z 3 porządniejsze. Jak będziemy mieć jakieś super ulewające dziecko to dokupię na szybko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
locus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 18:29   #2942
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, tyle tego jest, że baprawde ciężko mi wybrać, żeby trafić z jakością.
Jakbys miala strony to prosze podrzuć linka

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Co do jakosci to zamawialam parę pieluch od tego samego sprzedawcy i jakość jest różna więc nie wiem od czego to zależy. Ja zamawialam na allegro od użytkownika świąt dziecka dużo rzeczy i od użytkownika hubi word(oni mają stronę właśnie baby boom) tu zamawialam przewijak, ręczniki kąpielowe z kapturem i pieluchy i parę innych rzeczy. Wiadomo że takie rzeczy higieniczne to głównie na gemini zrobiłam zamówienie teraz też zrobię ale to trochę później. Ogólnie dużo rzeczy kupiłam do wyprawki na allegro i ogólnie w Internecie. Jedynie wózek, fotelik i materac do łóżeczka kupiłam w sklepie stacjonarnym u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 20:15   #2943
sajkomam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

witam wszystkie w Nowym Roku niech bedzie dla Nas wyjatkowy. ja dzis tez leniwie. caly dzien bawilam sie z corka.
ja mialam z 20 tetrowych pieluch ( nadal mam i uzywam) i z 10 flanelowych - wlasnie do polozenia dziecia. teraz planuje kupic te bambusowe ze wzgledu na inna pore roku.
kupilismy juz nosidelko dla malego no i nowy fotelik dla corki bo wyrosla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sajkomam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 20:19   #2944
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _Aniaa_ Pokaż wiadomość
Co do jakosci to zamawialam parę pieluch od tego samego sprzedawcy i jakość jest różna więc nie wiem od czego to zależy. Ja zamawialam na allegro od użytkownika świąt dziecka dużo rzeczy i od użytkownika hubi word(oni mają stronę właśnie baby boom) tu zamawialam przewijak, ręczniki kąpielowe z kapturem i pieluchy i parę innych rzeczy. Wiadomo że takie rzeczy higieniczne to głównie na gemini zrobiłam zamówienie teraz też zrobię ale to trochę później. Ogólnie dużo rzeczy kupiłam do wyprawki na allegro i ogólnie w Internecie. Jedynie wózek, fotelik i materac do łóżeczka kupiłam w sklepie stacjonarnym u mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W świecie dziecka na allegro zamowiłam właśnie rożek i kocyk, może domówię od razu te pieluchy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sajkomam Pokaż wiadomość
witam wszystkie w Nowym Roku niech bedzie dla Nas wyjatkowy. ja dzis tez leniwie. caly dzien bawilam sie z corka.
ja mialam z 20 tetrowych pieluch ( nadal mam i uzywam) i z 10 flanelowych - wlasnie do polozenia dziecia. teraz planuje kupic te bambusowe ze wzgledu na inna pore roku.
kupilismy juz nosidelko dla malego no i nowy fotelik dla corki bo wyrosla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nosidełko- fotelik tak? Mozesz sie pochwalić jakiej firmy?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 20:45   #2945
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
W świecie dziecka na allegro zamowiłam właśnie rożek i kocyk, może domówię od razu te pieluchy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Nosidełko- fotelik tak? Mozesz sie pochwalić jakiej firmy?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Myślę że warto parę sztuk zamówić ja mam około 10 sztuk od tego sprzedawcy i parę wzorów jest trochę gorszej jakości w sensie są po prostu cieńsze ale używam ich już prawie 17 miesięcy i wszystkie posłużą mi jeszcze do drugiego dziecka. Z tego baby boom( hubi word)też zależy od wzoru z jakością A u innych sprzedawców nie wiem. Za to flanelowe mam wszystkie jak nowe A też długo ich używałam i bambusowe tak samo. Bambusowe mam z firmy texpol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 20:52   #2946
namezis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 45
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dziewczyny wy debatujecie na temat pieluch a ja mam dylemat jaki wozek dla blizniat kupić i jakie łóżeczka ,wózek chce dwie gondole kolo siebie i żeby był wąski a łóżeczka myślałam że dwa małe 90 na 40 na początek ale w głowie mętlik i pustka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
namezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-01, 21:47   #2947
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez namezis Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy debatujecie na temat pieluch a ja mam dylemat jaki wozek dla blizniat kupić i jakie łóżeczka ,wózek chce dwie gondole kolo siebie i żeby był wąski a łóżeczka myślałam że dwa małe 90 na 40 na początek ale w głowie mętlik i pustka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ty to masz dopiero dylemat, mi w sumie z wózkiem szybko poszło, choć na początku to mętlik miałam.A co dopiero podwójny

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-01, 21:57   #2948
sajkomam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 11
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
W świecie dziecka na allegro zamowiłam właśnie rożek i kocyk, może domówię od razu te pieluchy

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Nosidełko- fotelik tak? Mozesz sie pochwalić jakiej firmy?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
dla malego Maxi cosi Pebble, a dla corki britax romer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sajkomam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 10:07   #2949
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Czy któraś z was suplementuje magnez? Bolał mnie brzuch i to dość mocno, lekarka kazała brać magnez 3x1 tabl a jak nie pomoże to 3x2 tabl. Faktycznie dawka 3x2tabl pomogła na bóle ale mam wrażenie że duuuuzo mniej czuje ruchy. Mam dzisiaj wizytę ale się martwię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 15:58   #2950
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja mialam magnez 3x2 tabletki ale ani mnie nic nie boli ani nie mam skurczow lydek widc juz przestałam brac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 16:22   #2951
Myszkaa2121
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa2121
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 30
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Czy któraś z was suplementuje magnez? Bolał mnie brzuch i to dość mocno, lekarka kazała brać magnez 3x1 tabl a jak nie pomoże to 3x2 tabl. Faktycznie dawka 3x2tabl pomogła na bóle ale mam wrażenie że duuuuzo mniej czuje ruchy. Mam dzisiaj wizytę ale się martwię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby te bóle brzucha normalnie jak na okolice 21/22 tc, ale też sie trochę niepokoje, magnez faktycznie pomaga. Też mam wrażenie jakby malutka się mniej ruszała, ale może po prostu tak się ułożyła i uciska na dolne partie Będzie dobrze Daj znac jak po wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 16:35   #2952
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Czy któraś z was suplementuje magnez? Bolał mnie brzuch i to dość mocno, lekarka kazała brać magnez 3x1 tabl a jak nie pomoże to 3x2 tabl. Faktycznie dawka 3x2tabl pomogła na bóle ale mam wrażenie że duuuuzo mniej czuje ruchy. Mam dzisiaj wizytę ale się martwię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę 1 x 1,
A jaki masz magnez?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 16:55   #2953
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej dziewczyny,
Ja właśnie wczoraj szalałam na allegro z zakupami kupiłam 3 x muślinowe, 2x tetrowe resztę czyli jakieś 5x dokupie bambusowe.
Kupiłam też prześcieradła 2x, ręczniki, szczotkę do czesania z koziego włosia, kocyk, poduszkę termoforek i rożek gaziki i nożyczki a no i przewijak z leniwcem 🤣🤣
No i kupiłam szumisia bo mi się zawsze marzył 🤣

Co do magnezu ja biorę 1x1 ale to bardziej na zniwelowanie stresu, brzuszek mnie jakoś nie boli, jedynie dziś jak tak gwałtownie wstałam to mnie raz pociągnęło dosyć mocno.

Mały bąbel fikołki robi jak szalony 🥰
Teraz czekam w kolejce do gin bo od dziś mam zwolnienie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!



Edytowane przez kala2505
Czas edycji: 2020-01-02 o 16:59
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 17:05   #2954
namezis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 45
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja biorę magnez nie z polecenia lekarza ale sama z siebie bo miałam skurcze łydek w nocy i wydaje.mi się ze magnez w ciąży wskazany ,ja biorę magne b6 3 tabletki dziennie i jeszcze magnez który jest w femibion wiec całkiem sporo go wychodzi ja znowu poczynilam zakupy w pepco ma wyprzedaży , musze skupić się na innym rzeczach teraz niż ubranka bo mam jeszcze trochę dostać a jakie bierzecie witaminy ciążowe ja biorę femibion 2 z dha ale jakoś drogi on może macie coś lepszego tańszego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
namezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 17:58   #2955
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ja właśnie wczoraj szalałam na allegro z zakupami kupiłam 3 x muślinowe, 2x tetrowe resztę czyli jakieś 5x dokupie bambusowe.
Kupiłam też prześcieradła 2x, ręczniki, szczotkę do czesania z koziego włosia, kocyk, poduszkę termoforek i rożek gaziki i nożyczki a no i przewijak z leniwcem
No i kupiłam szumisia bo mi się zawsze marzył

Co do magnezu ja biorę 1x1 ale to bardziej na zniwelowanie stresu, brzuszek mnie jakoś nie boli, jedynie dziś jak tak gwałtownie wstałam to mnie raz pociągnęło dosyć mocno.

Mały bąbel fikołki robi jak szalony
Teraz czekam w kolejce do gin bo od dziś mam zwolnienie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez już trochę poszalałam, kupułam komon, rożek, i kocyki, nie lubię robić zakupów przez internet, ale ceny na allegro przebiją wszystkie inne w sklepach.


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 18:15   #2956
Myszkaa2121
Raczkowanie
 
Avatar Myszkaa2121
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 30
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez namezis Pokaż wiadomość
Ja biorę magnez nie z polecenia lekarza ale sama z siebie bo miałam skurcze łydek w nocy i wydaje.mi się ze magnez w ciąży wskazany ,ja biorę magne b6 3 tabletki dziennie i jeszcze magnez który jest w femibion wiec całkiem sporo go wychodzi ja znowu poczynilam zakupy w pepco ma wyprzedaży , musze skupić się na innym rzeczach teraz niż ubranka bo mam jeszcze trochę dostać a jakie bierzecie witaminy ciążowe ja biorę femibion 2 z dha ale jakoś drogi on może macie coś lepszego tańszego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie zapowiedziałam, że do wiosny nic nie kupie dla dzidziusia, żeby nie zapeszyć, ach ten strach..., po stratach tak mi jakos zostało. Ale kurcze jak tak czytam o waszych zakupach to aż mnie ochota naszła na przeglądanie pieluszek i ciuszków, wszystko takie ładne
Ja biore Pregna plus, tabletki wg mnie ok, dobrze sie po nich czuje, łatwo się je łyka i mają tylko podstawy skład wraz z kwasem foliowym w wersji metylowanej. Cena około 36 zł w aptece ziko. Co prawda dha troche mniej niż wskazane, ale moja pani doktor mnie uspokoiła, że przecież nie mieszkamy w Norwegii Wyniki wychodzą mi ok. Koleżanka brała duphavit pregna i zamawiając przez internet płacila ponoć niewiele ponad 20 zł a skład podobny. Tez biore sama z siebie magne b6, pomaga na ból i twardośc brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myszkaa2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 18:45   #2957
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez namezis Pokaż wiadomość
Ja biorę magnez nie z polecenia lekarza ale sama z siebie bo miałam skurcze łydek w nocy i wydaje.mi się ze magnez w ciąży wskazany ,ja biorę magne b6 3 tabletki dziennie i jeszcze magnez który jest w femibion wiec całkiem sporo go wychodzi ja znowu poczynilam zakupy w pepco ma wyprzedaży , musze skupić się na innym rzeczach teraz niż ubranka bo mam jeszcze trochę dostać a jakie bierzecie witaminy ciążowe ja biorę femibion 2 z dha ale jakoś drogi on może macie coś lepszego tańszego ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też je biorę, wcześniej brałam pregna plus ale w aptece powiedzieli mi że femibion 2 ma lepszy skład nieporównywalnie, także biorę do tego biorę D3 osobno no i ten magnez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 19:05   #2958
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja też biorę pregne z dha też. Już po wizycie, podobno wszystko wygląda ok, szyjka długa, macica miękka. Podejrzalysmy dzidziusia, serduszko bije normalnie, ale wcale się nie ruszal ( poprzednio jak szalony). Podobno tak się zdarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 19:22   #2959
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja też po wizycie, dostałam zwolnienie.
Niestety nadal dupka schowana 🤣 trzech lekarzy poległo
Następna wizytę mam 7.01 już u mojej gin, a 15.01 prenatalne więc jak się nie dowiem teraz to ja już się poddaje 🤣

Na szczęście i najważniejsze bąbel zdrowy,silny, troszkę większy jak na 21tc - mamy 466gr.
Szyjka długa, serduszko puka, a fikołki robiło takie że na początku usg główka była po lewej stronie brzucha a na końcu badania ło prawej 🤣 szalone dziecko 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 20:55   #2960
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez standup Pokaż wiadomość
Ja też biorę pregne z dha też. Już po wizycie, podobno wszystko wygląda ok, szyjka długa, macica miękka. Podejrzalysmy dzidziusia, serduszko bije normalnie, ale wcale się nie ruszal ( poprzednio jak szalony). Podobno tak się zdarza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że i dzidzi oki doki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie, dostałam zwolnienie.
Niestety nadal dupka schowana trzech lekarzy poległo
Następna wizytę mam 7.01 już u mojej gin, a 15.01 prenatalne więc jak się nie dowiem teraz to ja już się poddaje

Na szczęście i najważniejsze bąbel zdrowy,silny, troszkę większy jak na 21tc - mamy 466gr.
Szyjka długa, serduszko puka, a fikołki robiło takie że na początku usg główka była po lewej stronie brzucha a na końcu badania ło prawej szalone dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cos uparte to twoje dziecię, skoro takie wstydliwe, to obstawiam dziewczynkę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 21:09   #2961
locus
Raczkowanie
 
Avatar locus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Boru szumiący dziewczyny, jakie ja mam przeboje z tym powrotem do pracy W poniedziałek byłam ostatni dzień na l4, w kadrach się dowiedziałam ze muszę iść do lekarza medycyny pracy. Tam mnie nie przyjęli, bo nie miałam kartki od ginekologa. W sylwestra nie było lekarza medycyny pracy - musiałam zużyć urlop. Dzisiaj rano dzwonię do przychodni - lekarz będzie o 12. Zajechałam 11:30 i pani mi powiedziała ze lekarza dzisiaj jednak nie będzie. Znowu musiałam zużyć urlop... Jutro mam próbować o 12. O 13:40 mam prenatalne 45 min samochodem. Nie widzę tego w ogóle. Próbowałam je przełożyć, pani dzwoniła po wszystkich pacjentkach, ale nikt się nie chciał zamienić Jutro chyba się rozpłacze.

Jedyny plus dzisiejszego dnia - zamówiłam na alie 1 duży otulacz bambusowy, 3 muśliny bambusowe i 7 bawełnianych No i wysłali ubranka z h&m.
Powoli robię sobie listę wyprawkową i zapisuje linki w excelu. Syndrom wicia gniazda mi wchodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
locus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 22:31   #2962
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Super, że i dzidzi oki doki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cos uparte to twoje dziecię, skoro takie wstydliwe, to obstawiam dziewczynkę

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Trzy razy od początku ciąży śniła mi się dziewuszka... Jak będzie chłopak to ja nie wiem
Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Boru szumiący dziewczyny, jakie ja mam przeboje z tym powrotem do pracy W poniedziałek byłam ostatni dzień na l4, w kadrach się dowiedziałam ze muszę iść do lekarza medycyny pracy. Tam mnie nie przyjęli, bo nie miałam kartki od ginekologa. W sylwestra nie było lekarza medycyny pracy - musiałam zużyć urlop. Dzisiaj rano dzwonię do przychodni - lekarz będzie o 12. Zajechałam 11:30 i pani mi powiedziała ze lekarza dzisiaj jednak nie będzie. Znowu musiałam zużyć urlop... Jutro mam próbować o 12. O 13:40 mam prenatalne 45 min samochodem. Nie widzę tego w ogóle. Próbowałam je przełożyć, pani dzwoniła po wszystkich pacjentkach, ale nikt się nie chciał zamienić Jutro chyba się rozpłacze.

Jedyny plus dzisiejszego dnia - zamówiłam na alie 1 duży otulacz bambusowy, 3 muśliny bambusowe i 7 bawełnianych No i wysłali ubranka z h&m.
Powoli robię sobie listę wyprawkową i zapisuje linki w excelu. Syndrom wicia gniazda mi wchodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O cholera, locus... To masz przejścia teraz bidulko

Co do wicia gniazda to mi się chyba też załącza 🤣
Jakie pieluszki z ali zamówiłaś?
Jak wpisywałas po angielsku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 09:07   #2963
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry.
Jakie piękne słoneczko za oknem.Ja dziś do galeri z synem na zakupki jadę, to i do smyka wejdę, może coś upoluję.
Milego dnia dziewczyny.
Pokazywać ciażowe brzuchy20200103_100619.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 10:39   #2964
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Kala ja już też pieluchy muślinowe i rożek kupiłam może uparciuch pokaże jaka płeć skrywa
namezis ja biorę pregna plus ale tańsze nie jest to na pewno.
locus ale hity u ciebie z tą pracą.

Kama jaki brzusio już fajny

Dzień dobry wstałam rano o 6 z TŻ, a o 8 znowu się położyłam i wstałam przed 11 xD
Ale od Sylwestra czuje pierwsze kopniaczki śmieszne uczucie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 11:17   #2965
szmallas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Poszalałyście dziewczyny z zakupami, chyba też pomału zacznę kupować pieluszki, rożki, kocyki 🥰

Ja biorę pregna dha, w aptece płaciłam 40zl, a ostatnio w Rossmanie z kartą rossne było za 24zl

Jestem po badaniu krzywej cukrowej. Nie było najgorzej, ale w drugiej godzinie mega mi się odbijało już się bałam, że nie wytrwam, ale dałam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szmallas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 12:01   #2966
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez szmallas Pokaż wiadomość
Poszalałyście dziewczyny z zakupami, chyba też pomału zacznę kupować pieluszki, rożki, kocyki 🥰

Ja biorę pregna dha, w aptece płaciłam 40zl, a ostatnio w Rossmanie z kartą rossne było za 24zl

Jestem po badaniu krzywej cukrowej. Nie było najgorzej, ale w drugiej godzinie mega mi się odbijało już się bałam, że nie wytrwam, ale dałam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raz robiłam krzywą cukrową (jakoś 3 lata temu) i jakoś nie wspominam tego źle, ale pewnie na następnej wizycie dostanę spis co znowu zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 12:02   #2967
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Hej dziewczyny, wszystkiego dobrego w nowym roku!
My wróciliśmy wreszcie do domu, bardzo męczący był ten wyjazd, ale jesteśmy zadowoleni, kupiliśmy parę rzeczy dla dziecka, a dziś odpoczywamy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 12:18   #2968
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cześć dziewczyny u mnie noc tragiczna mały od 3 do 7 mi płakał przez sen więc to napewno ząbki go tak męczą szkoda mi go strasznie. Do tego dziecko mnie kopało jak szalone. O 7 poszłyśmy spać A o 8 wstałam bo musiałam się ogarnąć i jechać na badania krwi. Przed 9 nie mogłam małego dobudzić taki miał twardy sen. Aż się boję naszych kolejnych nocy
Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Boru szumiący dziewczyny, jakie ja mam przeboje z tym powrotem do pracy W poniedziałek byłam ostatni dzień na l4, w kadrach się dowiedziałam ze muszę iść do lekarza medycyny pracy. Tam mnie nie przyjęli, bo nie miałam kartki od ginekologa. W sylwestra nie było lekarza medycyny pracy - musiałam zużyć urlop. Dzisiaj rano dzwonię do przychodni - lekarz będzie o 12. Zajechałam 11:30 i pani mi powiedziała ze lekarza dzisiaj jednak nie będzie. Znowu musiałam zużyć urlop... Jutro mam próbować o 12. O 13:40 mam prenatalne 45 min samochodem. Nie widzę tego w ogóle. Próbowałam je przełożyć, pani dzwoniła po wszystkich pacjentkach, ale nikt się nie chciał zamienić Jutro chyba się rozpłacze.

Jedyny plus dzisiejszego dnia - zamówiłam na alie 1 duży otulacz bambusowy, 3 muśliny bambusowe i 7 bawełnianych No i wysłali ubranka z h&m.
Powoli robię sobie listę wyprawkową i zapisuje linki w excelu. Syndrom wicia gniazda mi wchodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mogła byś napisać od jakiego sprzedawcy na Ali zamawiasz pieluszki, może też bym coś zamówiła na próbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 12:44   #2969
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja tetry, flanele i otulacz bambusowy zamówiłam na allegro u hubiword
A w załączniku poświąteczny brzuch
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200103_130308.jpg (39,8 KB, 70 załadowań)
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 14:21   #2970
Kokosaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar Kokosaneczka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 7 747
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez xannikax Pokaż wiadomość
Ja tetry, flanele i otulacz bambusowy zamówiłam na allegro u hubiword
A w załączniku poświąteczny brzuch
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale pięknie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Ja siedzę na grupie mamusiek majowych na fb i tam można czasami znaleźć fajne rzeczy i porady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
04.01.2015 r.
16.07.2017 r.
29.06.2019 r.
Kokosaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-24 13:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.