Dobór różu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-12, 21:09   #1
lolqa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5

Dobór różu


Witam, bardzo proszę o pomoc w doborze różu do policzków, ponieważ zawsze miałam z tym problem. Mam jasną karnację, brązowe wlosy i zielone oczy. Moja cera jest bardzo często strasznie blada, a policzki przybierają wygląd buraka( strasznie czerwone kiedy jest mi gorąco).
Jaki kolor/odcien poleciłybyscie mi, i czy w tym przypadku powinnam także uzywać bronzera?
Pozdrawiam
lolqa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:18   #2
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Dobór różu

jeśli masz skłonności do czerwienienia policzków, powinnaś zrezygnować z różu. chyba że używasz podkładu, który je całkiem przykrywa. no i wiele zależy od tego, jaki odcień cery masz - beżowy, żółty, oliwkowy, różowy, porcelanowy itp.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:44   #3
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Dobór różu

Oj to widzę, że nareszcie ktoś podobny do mnie Z tym, że oczy mam brązowe, włosy brązowo rude, ale moja jasna cera też się czerwieni na wszystkie strony, a jak już jestem po jakichś silniejszych ćwiczeniach, czy sporcie to wyglądam przerażająco
Pierwsze co to dobrze zadbać o naczyńka... Sama po sobie widzę, że tendencja do rumienienia się raczej nie zaniknie, ale można to trochę uspokoić.
Jak wiem, że są małe szanse na to że mnie zburaczy to używam brzoskwiniowego różu z inglota. W tym kolorze nie ma różowych tonów, dość ładnie prezentuje się na jasnej cerze, ożywia ją. Ciężko z nim przesadzić i zrobić sobie krzywdę.
Ale kusi mnie żeby wypróbować coś różowo-brzoskwiniowego, bo może akurat nie byłoby tak źle? Wybiore się na poszukiwania ładnego odcienia i jeśli chcesz mogę Ci dać znać jak to wyszło.
Co do bronzera to używam na wieczór, do modelowania twarzy. Ale raczej za bronzer służy mi ciemniejszy podkład, bo jakbym użyła normalnego pudru brązującego to efekt jak po wysmarowaniu się cegłą
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 21:42   #4
lolqa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobór różu

OOO, to masz bardzo podobnie do mnie;D i bardzo proszę o info jak poszło z tym różem brzoskwiniowo-rózowym Takie kolory zawsze mnie kusiły;P

Co do pierwszego postu Fiasco, dodam, że odcień mojej skóry jest taki beżowawy
lolqa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 11:44   #5
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Dobór różu

to chyba właśnie taki brzoskwiniowo-różowy będzie ci pasował najlepiej generalnie raczej nie różowy, bo za zimny, taka brzoskwinka będzie ci pasować zarówno do cery jak i włosów, a w dodatku przez kontrast podkreśli kolor tęczówek
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:05   #6
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Dobór różu

Smutna wiadomość jest taka, że z mojego miasta wykopali Bourjois, a właśnie w ich asortymencie chciałam się rozejrzeć za czymś ładnym
Generalnie wysmarowałam się jakimiś Astorami i Miss Sorty-odcienie śliczne w pudełeczkach Tylko przy dzisiejszej temperaturze, jak przyszłam do domu i zerknęłam do lusterka na moją zburaczoną twarz to się wystraszyłam. Istny stan przedzawałowy
Jednak zostanę przy czystej brzoskwince póki co, ewentualnie spróbuję ją czymś lekko podróżowić...
W ogóle to ciężko o ładne różowo-brzoskwiniowe odcienie, albo to tylko moje miasto ma taki nędzny wybór
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:15   #7
Vanilkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobór różu

a roż w musie? on powinien byc trawalszy;d ladny odcien ma rimel taki fajny jasniutki brzoskwiniowo-rozowy
Vanilkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 23:41   #8
lolqa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobór różu

tez sie nad tym zastanawiałam, tylko ciekawa jestem jak jest z trwalością takiego różu w musie... Lepszy jest od tradycyjnego w kamieniu czy nie bardzo?
lolqa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 21:50   #9
Vanilkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Dobór różu

Cytat:
Napisane przez lolqa15 Pokaż wiadomość
Witam, bardzo proszę o pomoc w doborze różu do policzków, ponieważ zawsze miałam z tym problem. Mam jasną karnację, brązowe wlosy i zielone oczy. Moja cera jest bardzo często strasznie blada, a policzki przybierają wygląd buraka( strasznie czerwone kiedy jest mi gorąco).
Jaki kolor/odcien poleciłybyscie mi, i czy w tym przypadku powinnam także uzywać bronzera?
Pozdrawiam

Napisze Ci kilka kolorow,które wg mnie pasowałyby do Ciebie;
rimmel santa rose(001)
bourjois nr 95 rose de jaspe
essence 04 best friends
manhattan nr 39 d
może fajnie by bylo uzyć rozswietlacza? ładnie podkresliłby policzki
z bronzera bym zrezygnowala,ale to tylko moje zdanie
Vanilkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 21:10   #10
lolqa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobór różu

oK, DZIEKI BARDZO, na pewno jakies kolorki wyprobuje;D
lolqa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.