zarobki makijażystki na sesjach zdjęciowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 11:43   #1
NataliaKonwalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1

zarobki makijażystki na sesjach zdjęciowych


Witam,
Za kilka dni będę malować moją koleżankę na sesję zdjęciową, a fotografka mi zaproponowała czy bym nie chciała sobie dorobić robiąc dla niej makijaże.. Jestem początkująca jeśli chodzi o makijaż, jest to moje hobby, nie mam też za dużo doświadczenia, markowych kosmetyków też nie posiadam. Przed rozmową z nią chciałabym sie mniej więcej zorientować ile powinnam zawołać za jeden makijaż. Nie zależy mi zbytnio na zarobieniu ale bardziej na zdobyciu doświadczenia. Na początku może TFP, ale skoro ktoś mi proponuje płace to dlaczego mam odmawiać? Orientujecie się ile takie osoby jak ja powinny zawołać?
NataliaKonwalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:12   #2
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: zarobki makijażystki na sesjach zdjęciowych

Jesteś początkująca, wyceń swoja pracę według tego co umiesz i jakich kosmetyków używasz. Ktoś ci zaproponował "dorobienie", a ty się pytasz ile wizażystki zarabiają. Jesteś wizażystką? jak ci napiszę, że prawdziwe wizażystki biorą od 100 - 200zł w górę, to też tyle zawołasz?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 17:14   #3
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: zarobki makijażystki na sesjach zdjęciowych

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Jesteś początkująca, wyceń swoja pracę według tego co umiesz i jakich kosmetyków używasz. Ktoś ci zaproponował "dorobienie", a ty się pytasz ile wizażystki zarabiają. Jesteś wizażystką? jak ci napiszę, że prawdziwe wizażystki biorą od 100 - 200zł w górę, to też tyle zawołasz?
no ale chyba też - żeby swoją amatorską pracę niżej określić warto byłoby poznać stawki profesjonalne od której tę niższą się poda
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.