Pm-2018 - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 20:22   #1891
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Myślę, że najlepiej będzie, jak pogadacie z rodzicami... W sumie masz rację, dwa lata to nie jest zbyt dużo czasu, w międzyczasie (tfu, tfu!) można stracić pracę, musieć ją zmienić... I wtedy może być ciężko z finansami... Z drugiej strony szkoda odkładać to znów o rok...


Mnie szczerze powiedziawszy też przerażają te koszty, staramy się oszczędzać na czym się da, bo nie chcemy wydać na wesele 100 tysięcy... Nawet wczoraj rozmawiałam z mamą i napomknęłam, że wypadałoby zrezygnować z wesela, bo ceny niektórych usługodawców są wręcz kosmiczne... Na przykład wynajęcie samochodu na dosłownie 2h za 1200 zł... Ale mama skwitowała to słowami, że wesele jest raz w życiu i w sumie pewnie racja, mogłabym w przyszłości żałować... Co nie zmienia faktu, że pewnie z wielu rzeczy zrezygnujemy (między innymi właśnie z wypożyczania samochodu, pojedziemy czymkolwiek ).
Będziemy rozmawiać, trudno, jeżeli trzeba będzie przełożyć to nic nie zrobimy. To i tak naprawdę będzie kwestia nie całego roku, bo chcemy w maju albo czerwcu ewentualnie wrzesień, ale bardziej czerwiec początek, także to też nie długi czas. A nie ma co planować go na wariackich papierach ten 2018 rok, jeszcze zobaczymy w marcu co ustalimy.

My samochód chcemy po prostu od kogoś wypożyczyć, znaleźć kogoś znajomego kto za jakąś sumkę chciałby pomóc, wynajmowanie u jakiejś firmy dość kosztuje.

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
Dosyć drogo jest w Waszych okolicach. Ja robiłam wstępne obliczenia i wyszło mi maksymalnie 27 tysięcy na wesele na około 100 osób. Mam upatrzoną salę, gdzie wychodzi 130 zł za talerzyk. Mam w tym dwudaniowy obiad, przy czym goście będą mieli do wyboru 3 rodzaje mięsa, tyle samo dodatków skrobiowych (spodobało mi się to określenie) i 3 surówki. Do tego dwa dania ciepłe podawane w międzyczasie, 6 rodzajów przekąsek na zimno, 3 rodzaje ciasta, napoje, soki. Sala jest ładna, przynajmniej w naszym guście (http://restauracja-manufaktura.pl/galeria/wesela/), że z dekoracji stawiam tylko na kwiaty na stołach i jakieś świece, najprawdopodobniej sama to załatwię. Może jeszcze jakaś dekoracja koło sceny.

Ktoś pisał, że wątek się słabo rozkręca. Ja myślę, że nabierze rozpędu gdzieś w przyszłym roku.

A w ogóle to co myślicie o tych sukniach?
https://www.etsy.com/listing/2559873...home_active_13

https://www.etsy.com/listing/1821387...home_active_22

https://www.etsy.com/listing/2117991...?ref=related-7

Ja marzę właśnie o takiej. Zwiewna i romantyczna. Księżniczkowate suknie są piękne i nawet jakbym dobrze w takich wyglądała (nie wiem, nie mierzyłam) to i tak bym nie kupiła, bo czułabym się dziwnie i sztucznie.

A Wy macie już jakiś pomysł na suknię?
Suknie ładne, ale właśnie nie w moim stylu kompletnie. Mi się mnóstwo podoba, ale na razie żadna jeszcze nie zrobiła na mnie takie totalnego ''wow''.

W ogóle Twój dzień ślubu to mój dzień urodzin.

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
Mi też się te dekoracje nie podobają. Ja myślę o kolorowych kwiatach. W załączniku jest moja inspiracja bukietu ślubnego i na stoły też chciałabym postawić takie kolorowe, tylko odrobinę mniejsze, tak żeby gościom nie przeszkadzały. W reszcie dekoracji chciałabym, żeby przeważał turkus i biel, np. białe obrusy i turkusowe bieżniki. Kolory będą dość intensywne, więc nie chcę, żeby było tego za dużo. Na pewno będę się trzymać zasady mniej znaczy więcej. Ich wyrazistość i tak zrobi swoje.
Bardzo fajny pomysł, żywe kolory. My chcemy dodatki fuksji.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:38   #1892
adabi
Raczkowanie
 
Avatar adabi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 45
GG do adabi
Smile Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Ślub w plenerze! Byłoby super, gdyby Wam się udało
Mnie najbardziej marzy się ślub gdzieś w Tatrach, w małym kościółku... Ale to byłoby ciężkie do zorganizowania pod względem logistycznym. Ale może kiedyś uda się z odnowieniem przysięgi małżeńskiej?
Mam nadzieję, że się uda. Jedną przeszkodę mamy z głowy, wiem że mój urząd nie robi problemów ze ślubem w restauracyjnym ogrodzie, bo już takie śluby były organizowane. Ba ...był nawet ślub cywilny zorganizowany w kościele ... i to w katedrze.

Ślub w Tatrach ... nie powiem piękna sprawa. I bardzo fajny pomysł na odnowienie przysięgi na jakąś okrągłą rocznicę. Muszę to zapamiętać.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
W ogóle Twój dzień ślubu to mój dzień urodzin.
No proszę ... Dla mnie to bardzo wyjątkowy dzień, bo to data naszej pierwszej randki.

Cytat:
Bardzo fajny pomysł, żywe kolory. My chcemy dodatki fuksji.
Fuksja też bardzo do mnie przemawia. Na pewno pojawi się w bukietach i bardzo możliwe, że na moich ustach w dniu ślubu. Bardzo lubię je tak malować. A mam już świetną trwałą pomadkę (Bell Hypoallergic - jakby kogoś intersowało, jest bardzo trwała, a przy tym nie przesusza bardzo ust, prawie nie wyczuwalna przy noszeniu, a do tego bardzo niska cena). W ogóle myślałyście już o makijażu w tym dniu? Same chcecie się malować czy jednak stawiacie na profesjonalistkę? Ja wolę sama.
__________________
Ada

7.04.2018


Edytowane przez adabi
Czas edycji: 2016-02-10 o 21:41
adabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:43   #1893
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Będziemy rozmawiać, trudno, jeżeli trzeba będzie przełożyć to nic nie zrobimy. To i tak naprawdę będzie kwestia nie całego roku, bo chcemy w maju albo czerwcu ewentualnie wrzesień, ale bardziej czerwiec początek, także to też nie długi czas. A nie ma co planować go na wariackich papierach ten 2018 rok, jeszcze zobaczymy w marcu co ustalimy.

My samochód chcemy po prostu od kogoś wypożyczyć, znaleźć kogoś znajomego kto za jakąś sumkę chciałby pomóc, wynajmowanie u jakiejś firmy dość kosztuje.


Trzymam za 2018!

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się uda. Jedną przeszkodę mamy z głowy, wiem że mój urząd nie robi problemów ze ślubem w restauracyjnym ogrodzie, bo już takie śluby były organizowane. Ba ...był nawet ślub cywilny zorganizowany w kościele ... i to w katedrze.

Ślub w Tatrach ... nie powiem piękna sprawa. I bardzo fajny pomysł na odnowienie przysięgi na jakąś okrągłą rocznicę. Muszę to zapamiętać.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------



No proszę ... Dla mnie to bardzo wyjątkowy dzień, bo to data naszej pierwszej randki.



Fuksja też bardzo do mnie przemawia. Na pewno pojawi się w bukietach i bardzo możliwe, że na moich ustach w dniu ślubu. Bardzo lubię je tak malować. A mam już świetną trwałą pomadkę (Bell Hypoallergic - jakby kogoś intersowało, jest bardzo trwała, a przy tym nie przesusza bardzo ust, prawie nie wyczuwalna przy noszeniu, a do tego bardzo niska cena). W ogóle myślałyście już o makijażu w tym dniu? Same chcecie się malować czy jednak stawiacie na profesjonalistkę? Ja wolę sama.


A tak poza ślubnym tematem, to jak zacytować w jednej odpowiedzi, kilka wiadomości od różnych osób? Chyba mnie to przerosło.
Zaciekawiłaś mnie tym ślubem cywilnym w kościele, na jakich zasadach to działa? Przyznam, że nigdy o czymś takim nie słyszałam

Ja wolę oddać się w ręce profesjonalisty jeśli chodzi o makijaż, bo przerasta mnie nawet narysowanie kreski na powiece
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-10, 21:49   #1894
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
). W ogóle myślałyście już o makijażu w tym dniu? Same chcecie się malować czy jednak stawiacie na profesjonalistkę? Ja wolę sama.
Profesjonalna osoba. Nie umiem sie malować
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 16:58   #1895
adabi
Raczkowanie
 
Avatar adabi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 45
GG do adabi
Smile Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Trzymam za 2018!


Zaciekawiłaś mnie tym ślubem cywilnym w kościele, na jakich zasadach to działa? Przyznam, że nigdy o czymś takim nie słyszałam
Wydaje mi się, że to było to organizowane jak ślub cywilny poza urzędem i zamiast robić go w parku/ogrodzie itd. zorganizowano go w kościele. Dla mnie największym zaskoczeniem był fakt, że proboszcz wyraził na to zgodę. Tutaj jest artykuł na temat tego ślubu http://swidnica24.pl/slub-cywilny-w-kosciele/
__________________
Ada

7.04.2018

adabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 17:59   #1896
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to było to organizowane jak ślub cywilny poza urzędem i zamiast robić go w parku/ogrodzie itd. zorganizowano go w kościele. Dla mnie największym zaskoczeniem był fakt, że proboszcz wyraził na to zgodę. Tutaj jest artykuł na temat tego ślubu http://swidnica24.pl/slub-cywilny-w-kosciele/
Szczerze powiedziawszy nie widzę sensu świeckiego ślubu w miejscu sakralnym Chociaż z tego co czytam, w tym przypadku było pragnienie ślubu kościelnego, ale też prawne przeszkody. Muszę przyznać, że to interesująca historia
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:06   #1897
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
No proszę ... Dla mnie to bardzo wyjątkowy dzień, bo to data naszej pierwszej randki.

Fuksja też bardzo do mnie przemawia. Na pewno pojawi się w bukietach i bardzo możliwe, że na moich ustach w dniu ślubu. Bardzo lubię je tak malować. A mam już świetną trwałą pomadkę (Bell Hypoallergic - jakby kogoś intersowało, jest bardzo trwała, a przy tym nie przesusza bardzo ust, prawie nie wyczuwalna przy noszeniu, a do tego bardzo niska cena). W ogóle myślałyście już o makijażu w tym dniu? Same chcecie się malować czy jednak stawiacie na profesjonalistkę? Ja wolę sama.
Mamy wspólny powód do świętowania.

Ja mam swoją super kosmetyczkę i oddam się w jej ręce.

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Trzymam za 2018!
Oby.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 19:21   #1898
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Mamy wspólny powód do świętowania.

Ja mam swoją super kosmetyczkę i oddam się w jej ręce.



Oby.
Ja nie mam nikogo zaufanego i makijaż jest jedną z kwestii, które mnie przerażają Boże się, że ktoś mnie wymaluje jak clowna
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 19:47   #1899
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Ja nie mam nikogo zaufanego i makijaż jest jedną z kwestii, które mnie przerażają Boże się, że ktoś mnie wymaluje jak clowna
Nie bój się, zawsze można zrobić, a nawet trzeba próbny więc nie może być źle.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:17   #1900
adabi
Raczkowanie
 
Avatar adabi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 45
GG do adabi
Smile Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Ja nie mam nikogo zaufanego i makijaż jest jedną z kwestii, które mnie przerażają Boże się, że ktoś mnie wymaluje jak clowna
Koniecznie trzeba zrobić makijaż próbny. Czasami tych próbnych może być kila zanim efekt będzie zadowalający.

Ja doszłam do wniosku, że skoro maluję się na co dzień i to z dobrym skutkiem, do ślubu mam ponad 2 lata, to wolę makijaż zrobić sama. Nawet jak wydam na kosmetyki tyle kasy, co wydałabym na makijaż u profesjonalistki, to i tak to się bardziej opłaca, bo kosmetyki mi zostaną.
Będę musiała jakieś kupić, bo na co dzień nie potrzebuję, żeby makijaż był aż tak trwały i aż tak kryjący, a takiego potrzebuję, bo moja cera jest wymagająca.
Czasu jest dużo, więc zdążę wypracować idealny makijaż.

Fryzurę też będę robić sama (pewnie z dużą pomocą mamy), ale tutaj też mam łatwiej, bo nie planuję misternego koka. Nie po to wyhodowałam takie długie włosy, żeby je spinać.
__________________
Ada

7.04.2018

adabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:21   #1901
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Pm-2018

ja teraz wiem że jak coś mi sie nie spodoba to mam mówić bo ja płace i wymagam a czasem nie potrafię otworzyć buzi do kogoś
a makijażu próbnego nie wiem czy bedę mieć bo jednak chce wesele u mnie a to od tż 170km a w domu nie jestem często

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

mi ładnie włosy upieła dziewczyna z akademika na bal który miałam 2 tygodnie temu i pasuje mi takie upięcie, fryzjerom sie ufam, Dobrze, że moja chrzestna umie robić fryzury bo ja to ciamajda pod tym względem i makijażu
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 20:28   #1902
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

A ja jutro jadę w góry z TŻtem, tak się cieszę.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:36   #1903
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Nie bój się, zawsze można zrobić, a nawet trzeba próbny więc nie może być źle.
Właśnie taki mam zamiar, bez tego ani rusz

Cytat:
Napisane przez adabi Pokaż wiadomość
Koniecznie trzeba zrobić makijaż próbny. Czasami tych próbnych może być kila zanim efekt będzie zadowalający.

Ja doszłam do wniosku, że skoro maluję się na co dzień i to z dobrym skutkiem, do ślubu mam ponad 2 lata, to wolę makijaż zrobić sama. Nawet jak wydam na kosmetyki tyle kasy, co wydałabym na makijaż u profesjonalistki, to i tak to się bardziej opłaca, bo kosmetyki mi zostaną.
Będę musiała jakieś kupić, bo na co dzień nie potrzebuję, żeby makijaż był aż tak trwały i aż tak kryjący, a takiego potrzebuję, bo moja cera jest wymagająca.
Czasu jest dużo, więc zdążę wypracować idealny makijaż.

Fryzurę też będę robić sama (pewnie z dużą pomocą mamy), ale tutaj też mam łatwiej, bo nie planuję misternego koka. Nie po to wyhodowałam takie długie włosy, żeby je spinać.
Ja nie używam zbyt wielu kosmetyków, także u mnie to nie przejdzie Ale zazdroszczę dziewczynom, które potrafią się same profesjonalnie pomalować

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
A ja jutro jadę w góry z TŻtem, tak się cieszę.
Zazdroszczę, ja tak bardzo tęsknie za górami...
Generalnie chciałabym gdzieś wyjechać i odpocząć...
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:37   #1904
adabi
Raczkowanie
 
Avatar adabi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 45
GG do adabi
Smile Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
A ja jutro jadę w góry z TŻtem, tak się cieszę.
Super. Zazdroszczę. Bawcie się dobrze.
__________________
Ada

7.04.2018

adabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:38   #1905
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Ja też dziewczyny tęsknię za wolnym czasem właśnie, spędzić tak razem, odpocząć od codzienności, coś cudnego, dlatego się ogromnie cieszę, że nam się udało i pojedziemy.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:50   #1906
princessaa1
Raczkowanie
 
Avatar princessaa1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 113
Dot.: Pm-2018

udanego wypoczynku
__________________
Odżywiam rzęsy do 2018
princessaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 20:58   #1907
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez princessaa1 Pokaż wiadomość
udanego wypoczynku
Dziękuję.

Właśnie znalazłam fajną piosenkę na pierwszy taniec: Celine Dion-I Love You.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 21:29   #1908
adabi
Raczkowanie
 
Avatar adabi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 45
GG do adabi
Smile Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Właśnie znalazłam fajną piosenkę na pierwszy taniec: Celine Dion-I Love You.
A mój przyszły mąż chce, żebyśmy zatańczyli do tej piosenki: Ich troje - tobą oddychać chcę.
__________________
Ada

7.04.2018

adabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-11, 22:07   #1909
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Ja też dziewczyny tęsknię za wolnym czasem właśnie, spędzić tak razem, odpocząć od codzienności, coś cudnego, dlatego się ogromnie cieszę, że nam się udało i pojedziemy.
Bawcie się dobrze, odpocznijcie i nacieszcie sobą!
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 06:28   #1910
princessaa1
Raczkowanie
 
Avatar princessaa1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 113
Dot.: Pm-2018

A my też już mamy wybraną piosenkę na pierwszy taniec, budka suflera - Adam i Ewa, właśnie dlatego ze oboje mamy tak na imię u to mało spotykane więc to musi być wyjatkowa piosenka
__________________
Odżywiam rzęsy do 2018
princessaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:41   #1911
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez princessaa1 Pokaż wiadomość
A my też już mamy wybraną piosenkę na pierwszy taniec, budka suflera - Adam i Ewa, właśnie dlatego ze oboje mamy tak na imię u to mało spotykane więc to musi być wyjatkowa piosenka
My się jeszcze nad tym nie zastanawialiśmy Fajnie się złożyło z Waszymi imionami

Co tu znowu taka cisza?
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 17:23   #1912
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Bawcie się dobrze, odpocznijcie i nacieszcie sobą!
I tak właśnie było, odpoczęliśmy i świetnie spędziliśmy ze sobą czas.

Cytat:
Napisane przez princessaa1 Pokaż wiadomość
A my też już mamy wybraną piosenkę na pierwszy taniec, budka suflera - Adam i Ewa, właśnie dlatego ze oboje mamy tak na imię u to mało spotykane więc to musi być wyjatkowa piosenka
E no to ekstra jak tak macie na imię i akurat taka piosenka.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-16, 22:26   #1913
Tikitakakasztanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pm-2018

Witam. Chciałabym dołączyć do Waszego wątku Widzę, że jest prowadzony od 2014 r . My z narzeczonym zaręczyliśmy się pod koniec 2015 r i zajęliśmy pierwszy pierwszy wolny termin sali , która nam najbardziej przypadła do gustu, zarezerwowaliśmy sobie również orkiestrę, która też miała już wybrakowane terminy na 2018r.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Teraz jestem na etapie poszukiwać fotografa i kamerzysty , chciałabym by był to duet współpracujący ze sobą. Kochane jakbyście miały jakieś propozycje z małopolski to byłabym wdzięczna , ponieważ nie mam w ogóle żadnych typów... Chciałabym by cena też nie była zbytnio wygórowana , na fotografa + kamerzystę chciałabym przeznaczyć nie więcej niż 3,500 zł .
Tikitakakasztanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 09:54   #1914
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Pm-2018

hejka
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 14:10   #1915
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez Tikitakakasztanka Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym dołączyć do Waszego wątku Widzę, że jest prowadzony od 2014 r . My z narzeczonym zaręczyliśmy się pod koniec 2015 r i zajęliśmy pierwszy pierwszy wolny termin sali , która nam najbardziej przypadła do gustu, zarezerwowaliśmy sobie również orkiestrę, która też miała już wybrakowane terminy na 2018r.

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Teraz jestem na etapie poszukiwać fotografa i kamerzysty , chciałabym by był to duet współpracujący ze sobą. Kochane jakbyście miały jakieś propozycje z małopolski to byłabym wdzięczna , ponieważ nie mam w ogóle żadnych typów... Chciałabym by cena też nie była zbytnio wygórowana , na fotografa + kamerzystę chciałabym przeznaczyć nie więcej niż 3,500 zł .
Witaj!
Niestety nie jestem z Twoich okolic także nie pomogę w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
hejka
Hejka!

Jakie plany na zachmurzoną środę? Ja mam strasznego lenia, a muszę troszkę popracować
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 23:18   #1916
Tikitakakasztanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pm-2018

Myślę, że z fotografem i kamerzystą jeszcze troszkę czasu mam , jednak w tym roku chciałabym juz to ogarnąć . ;-)
Tikitakakasztanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 09:34   #1917
youngatheart
Rozeznanie
 
Avatar youngatheart
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 822
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez Tikitakakasztanka Pokaż wiadomość
Myślę, że z fotografem i kamerzystą jeszcze troszkę czasu mam , jednak w tym roku chciałabym juz to ogarnąć . ;-)
Też myślę, że w tej kwestii nie ma pośpiechu Chociaż kiedy pisałam do fotografów, żeby robić cenowe rozeznanie, to zdarzało się, że na 2018 mieli tylko kilka wolnych terminów (a przynajmniej tak twierdzili)
Jestem ciekawa, czy to prawda, czy próba wywołania presji, żeby jak najszybciej podpisać umowę?
Generalnie przeraża mnie, że o niektórych sprawach trzeba decydować ponad dwa lata przed ślubem, gdzie nasza wizja może się zmienić 10 razy

Dzieńdoberek dziewczyny! ;-)
__________________
Przed każdym dobrym uczuciem ludzkim trzeba klękać jak przed świętością, jak przed gwiazdą. Ochraniać, nieść światło, a jeśli jest tego chociaż iskierka, to dmuchać aż do utraty tchu.
-Hłasko

Edytowane przez youngatheart
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:38
youngatheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:10   #1918
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez youngatheart Pokaż wiadomość
Też myślę, że w tej kwestii nie ma pośpiechu Chociaż kiedy pisałam do fotografów, żeby robić cenowe rozeznanie, to zdarzało się, że na 2018 mieli tylko kilka wolnych terminów (a przynajmniej tak twierdzili)
Jestem ciekawa, czy to prawda, czy próba wywołania presji, żeby jak najszybciej podpisać umowę?
Generalnie przeraża mnie, że o niektórych sprawach trzeba decydować ponad dwa lata przed ślubem, gdzie nasza wizja może się zmienić 10 razy

Dzieńdoberek dziewczyny! ;-)
Ja pisałam ostatnio do swojego kamerzysty i już ma dwa zajęte terminy na 2018 rok, w szoku byłam.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 05:40   #1919
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Ja pisałam ostatnio do swojego kamerzysty i już ma dwa zajęte terminy na 2018 rok, w szoku byłam.
Cześć My salę i fotografa rezerwowaliśmy dwa lata wcześniej. Kamerzystę 1,5 roku Na naszej sali już brakuje wolnych terminów na Wasz - 2018 rok. Więc jak macie coś wypatrzone to od razu rezerwujcie
Do naszego ślubu rok i dwa miesiące, a mamy już salę, orkiestrę, foto, kamerzystę, nauki, samochód zarezerwowany. Teraz czas na zarabianie pieniędzy A we wakacje poszukiwanie sukni
Pozdrawiam, PM17
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-21, 12:00   #1920
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pm-2018

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Cześć My salę i fotografa rezerwowaliśmy dwa lata wcześniej. Kamerzystę 1,5 roku Na naszej sali już brakuje wolnych terminów na Wasz - 2018 rok. Więc jak macie coś wypatrzone to od razu rezerwujcie
Do naszego ślubu rok i dwa miesiące, a mamy już salę, orkiestrę, foto, kamerzystę, nauki, samochód zarezerwowany. Teraz czas na zarabianie pieniędzy A we wakacje poszukiwanie sukni
Pozdrawiam, PM17
To nie takie proste. Właśnie jestem w załamce, odechciewa mi się całego tego ślubu. TŻ mnie dobija ciągle. On podchodzi do tego aż tak profesjonalnie, że ręce mi opadają. Ja wiem doskonale, że uzbieranie kasy na wesele to ogromne koszty, ale to co on chce zrobić (zero urlopów, ograniczyć przyjazdy do mnie (bo nie mieszkamy jeszcze razem), jakieś tnięcie kosztów po całości) to jest dla mnie chore totalnie... Nie wiem, może to ja myślę jak księżniczka, ale gdyby tak co druga para robiła to chyba rozstawaliby się po miesiącu. Jak to u Was dziewczyny wygląda? Z kwestiami finansowymi, itd? Też musicie wszystko ograniczać bo ''musimy zrobić wesele i nie możemy nic innego''?...
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 12:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:00.